1

Tema: Grozio kerai

Kokie jusu tie ipatingieji grozio kerai?  :)

2

Re: Grozio kerai

as noriu paklausti TAVES KAIP TU APIBUDINI TEMA groziu kerai?

3

Apibudinsiu paprastai: Kaip pakeri aplinkinius.  ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

4

Manau pirmiausia atkreipia demesi i isvaizda,sukosena, drabuziai,makijazas. O bendravime, turbut reikia moketi issakyti savo mintis taip kad zmoguj butu malonu tave klausyti...

5

Manau pakeri pirmiausia ar zmogus sypsosi ir atrodo malonus, tada sukuosena, makiazas ir apranga..Bendravime manau turi buti taip,kad netauski nesamoniu,laisvai sneki ir panasiai. ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

Būk tokia kokia esi - ir tegul pasiunta tie kuriems tai nepatinka

6

Na as savo pasisakimu galvojau , kai pakereti nepazistamus zmones, nes temos autore nepatikslino,ka butent reikia pakeret. ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile  Nes kai eina pro sali zmogus, tai ispraziu ziuri kokia jo isvaizda, nes jejgu kazkos nepazistamas eina ir sipsosi, tai ir neaisku, ar cia jam gera nuotaika, ar kazkas negerai su protu.... ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

Del bendravimo, manau kad daug kam malonesnis zmogus,kuris moka isklausyti ir nenutraukia be reikalo viduri pokalbio( sito labiausiai  nekenciu)

7

Mano grožio kerai - pasitikėjimas ir buvimas savimi. Jie tikėsi, kad esi graži, tokia ir būsi. Bent mano tokia nuomonė. ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

Jūsų Dione.

8

manau kad akys yra zmogaus sielos veidrodis , tai pati visa laika ziuriu i akis , man atrodo jos pakeri aplinkinius ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

9

man daug asmeniskai nereik pastangu. tiesiog bunu savimi ../../extensions/custom_smilies_2/img1/biggrin2

10

man daug asmeniskai nereik pastangu. tiesiog bunu savimi ../../extensions/custom_smilies_2/img1/biggrin2

11

man daug pastangu nereikia tiesiog bunu savimi ../../extensions/custom_smilies_2/img1/biggrin2 daugely zmoniu patinka mano akys ir sypsena juokas ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

12

Švytinčios akys ir šypsena, mano nuomone, geriausi grožio kerai  ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

Aš visada prisiminsiu tai, ko niekada nebuvo...

13

sypsena  ../../extensions/custom_smilies_2/img1/biggrin2  ../../extensions/custom_smilies_2/img1/biggrin2  ../../extensions/custom_smilies_2/img1/biggrin2

14

as perdaug nesistengiu, tiesiog bunu savimi 
../../extensions/custom_smilies_2/img1/cheerful