1

Tema: Must - have pirkinys

Koks yra jūsų must-have pirkinys 2011 metais, kuri būtinai žadate šiemet įsigyti?  ../../extensions/custom_smilies_2/img1/whistling

Pusryčiauk kaip karalienė, pietauk kaip princesė, vakarieniauk kaip elgeta.

2

Re: Must - have pirkinys

Na pirmasis must-have pirkinys yra siltas megztinis ../../extensions/custom_smilies_2/img1/biggrin2  Ji uzsisakiau internete,tai tureciau greitai gauti.Nekantrauju, nes taip pirma kart perku. ../../extensions/custom_smilies_2/img1/whistling  ../../extensions/custom_smilies_2/img1/neutral  ../../extensions/custom_smilies_2/img1/biggrin2

Paskutinis redagavo jurgaa1 (2011-01-05 14:07:29)

Būk tokia kokia esi - ir tegul pasiunta tie kuriems tai nepatinka

3

Labai laukiam nuotraukos, kaip jis atrodo ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

4

nusirkau batus,su kailiu ')

5

Kažin, kas dabar neturi batų su kailiu. Juk visos parduotuvės perpildytos jais. ../../extensions/custom_smilies_2/img1/sideways
Mano must-have pirkinys šiais metais irgi megztukas. Šilta, gražu, patogu ir praktiška - štai, ką aš mėgstu. ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

Jūsų Dione.

6

mano vasaros must-have "Ipanema" firmos slepetes. Vis renkuosi kurias pirkt ir neissirenku. Mano drauge turi, dave uzsidet, tokios patogios, minkstos... butinai reik jas nusipirkt. o visu metu must-have, turbut grazus aulinukai...

7

must have rudeniui megzta suknele is storu siulu  ../../extensions/custom_smilies_2/img1/sideways

8

Grazus grazus mergztinis ir dailus aulinukai.
  ../../extensions/custom_smilies_2/img1/wink

Gyvenk. Mylėk. Džiaukis.

9

Storas ilgas kreminės spalvos megztinis ir, kaip ir sunshine, gražūs auliniai batai ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

10

O koks šių metų Must - have pirkinys? Neradau tokios temos, tai čia užklausiu ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile Labai noriu vasarai įsigyt šlepetes . Labai noriu tokių "Chanel" šlepečių per pirštą su ta gėle. Kaip manot, šiemet jos dar bus "ant bangos" ?:)