1

Tema: Strazdanos

Taigi, yra ką kankina ši problema.? ;]

2

Re: Strazdanos

Aš turiu strazdanų, kurios išryškėja vasarą, bet man tai ne problema, man jos patinka ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

Pusryčiauk kaip karalienė, pietauk kaip princesė, vakarieniauk kaip elgeta.

3

Man taip pat vasara isryskeja starzdaneles, bet man jos patinka, tai mano veido puosmena ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

4

Pas mane tu strazdanu ant veido pilna ../../extensions/custom_smilies_2/img1/biggrin2 seip as ju nemegstu bet susitaikau su jomis ../../extensions/custom_smilies_2/img1/biggrin2 pavasari jos ryskiausiai matomos nes saule yra aktyvesne ../../extensions/custom_smilies_2/img1/biggrin2

5

Turiu nemažai strazdanėlių, ypač jos paryškėja po soliariumų arba vasarą, bet man tai jokia problema, nekreipiu dėmesio į tai  ../../extensions/custom_smilies_2/img1/cool

Aš visada prisiminsiu tai, ko niekada nebuvo...

6

Man taip pat aktuali ši tema  ../../extensions/custom_smilies_2/img1/biggrin2

7

Turiu keletea, vos matomu strazdanu  ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile  Bet man strazdanos taip miela  ../../extensions/custom_smilies_2/img1/biggrin2

Būk tokia kokia esi - ir tegul pasiunta tie kuriems tai nepatinka

8

Gal yra tokių, kurios bando kaip nors jas pašalinti.? ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile)

9

strazdanos man yra grazu  ../../extensions/custom_smilies_2/img1/biggrin2

10

Turiu strazdanu .Anksciau ju taip nekenciau, nusioperuoti norejau ../../extensions/custom_smilies_2/img1/biggrin2 bet dabar susitaikiau , kazkaip supratau kad nieko jau nepakeisiu ../../extensions/custom_smilies_2/img1/biggrin2 ../../extensions/custom_smilies_2/img1/laughing

11

taip... man irgi buna kad kompleksuoju del to ko kiti net nepastebi ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

12

Strazdanos grazu!! ../../extensions/custom_smilies_2/img1/neutral

13

Man asmeniškai, strazdanos nelabai patinka. ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

14

Bet kai kurioms tinka, sutinki? ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

15

strazdanos tai miela  ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

16

as tai pat turiu strazdanu ziemos metu jos nelabai matos , vasara isryskeja , bet idegus vel nelabai matos