1

Tema: Sampunai ir kondizionieriai

Sveikutes, siulau padiskutuoti apie sampunus ir kondicionierius. Kokios patirties turite, ka naudojate ir kitk.

As zinau apie kondicionierius tiek:

Dauguma kondicionieriu tera sluoksnis, suteikiantis plaukams zvilgesio, glotnumo ir leidziantis geriau issisukuoti plaukus - paciu plauku jie nekeicia.

Kartais naudojant kondicionierius plaukai susisluoksniuoja, todel plaukai atrodo per sunkus, negyvi. Norint atsikratyri sio ispudzio, teks panaudoti stipraus poveikio sampuna.

Jeigu jusu plaukai riebaluoti, naudokite kondicionieriu ne dazniau kaip karta per savaite ir tik skirta riebaluotiems plaukams. ../../extensions/custom_smilies_2/img1/tongue

2

Re: Sampunai ir kondizionieriai

Sveikutes ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile , as zinau tiek kad vietoje kondicionieriaus galima naudoti galvos skalavimui siek tiek parugstinta vandeni nes jis kaip ir kondicionierius uzdaro plauka.  ../../extensions/custom_smilies_2/img1/laughing

3

o tikrai padeda tas parukstintas vanduo? ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

4

naudojo kondicionierių ../../extensions/custom_smilies_2/img1/wink

5

Man teko girdėti, kad jei geras šampūnas - neputoja ir tik atskiedus su vandeniu pradeda putoti.. Nežinau ar tai tiesa ar ne.. Bet kadangi mano sausoki plaukai,tai naudoju tiek ir šampūną ir kondicionierių, o poto dar kažkią tai dar priemonė galiukams:)

6

Vakar nusipirkau DOVE HEAT DEFENSE THERAPY sampuna. Kainavo nedaug, bet plaukuciai grazesni negu buvo. As tiesinu plaukus daznai, tai man viskas, kas saugo nuo karscio reikalinga... Pasiemiau ir LOREAL rozini buteliuka specialiai naudojancioms znyples, tai irgi kol kas patenkinta, nes plaukai kaip po kirpyklos atrodo...

Gyvenk. Mylėk. Džiaukis.

7

man patinka sampunas Rasa. suteikia plaukams naturalaus zvilgesio ir siek tiek juos istiesina.

8

mano megstamiausia sampunu serija gliss kur is loreal

9

Sveikos  ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile
aš irgi pasidalinsiu patirtimi. naudojau margarita paskutiniu metu, bet labai nekokia veido oda pasidarė, niežėjo, pleiskanų daug. neseniai dovanų gavau REF šampūną ir kondicionierių, švedų kosmetika, nebuvau prieš tai apie tokį girdėjusi, bet vertinu gerai - plaukai atsigavo, oda irgi, o kondicinierius nuleidžia plaukus (nes mano linkę šiauštis). tai va taip va ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

10

Sveikos ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile mano nuomone, svarbu issirinkti kuo naturalesnius produktus, sampuno funkcija - plauka "atidaryti" ir nesvarumu pasalinti, o kondicionieriaus - "uzdaryti" ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile o del to mineto sluoksnio ant plauku ir man taip buvo, pradejau ziureti kame reikalas, vienintele isvada susidariau, kad del silikono buvimo, kuris glotnina plauka, ji "apvilkdamas" ../../extensions/custom_smilies_2/img1/sad na bet tikrai yra ir geru priemoniu, naudoju naturalmente jau 4 metai ir labai dziaugiuos, drauges irgi paseke mano pavyzdziu ir liko patenkintos ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

11

Sveikutes!
Norejau pasiklausti, kokias plauku prieziuros priemones naudojate? ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile  ka manote apie CHI firmos sampunus, kondicionierius ir kitas priemones? ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile)

12

Sveikos:)
Mano atradimas šiuo metu tai šampūnas su argano aliejumis. Nepigus(40 lt)..bet efektyvus. Turiu omenyje, jog naudoju jį dėl plaukų slinkimo.. išbandžiau ir tikrai labai patiko. Jei ką domina, tai pirkau Argan.lt parduotuvėje:)

13

puikiai žinau vieną, kad laabai svarbu pirkti tos pačios firmos (o dar svarbiau linijos) šampūnus ir kondicionierius, nes kitaip nesimatys reklamuojamo efekto ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile o šiaip tai kaip ir prieš tai minėjusi mergina, didžiausias atradimas-šampūnai su argano aliejumi- iš Moroccanoil firmos, o pati pirkau is http://klipshop.lt/kosmetikos_priemones/Moroccanoil čia  ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

14

Man tai visai patinka schwarzkopf sampunai. Asmeniškai kiek esu visko išbandžius šitie labiausiai tiko mano plaukams ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

15

Amway geras yra