1

Tema: Pavasaris - laikas atsinaujinti!

Nenumaldomai artėja pavasaris - laikas, kai ne tik aplanko geresnė nuotaika, lengvumo pojūtis, bet ir laikas, kai aplanko noras pasikeisti, atsinaujinti, nušvisti kitomis spalvomis.
Geriausias būdas pradėti pasikeitimus - pasirūpinti savo išvaizda. Tai už jus padaryti gali geriausi sarma style salono meistrai. Apsilankę salone ne tik pamatysite išvaizdos pokyčius, bet ir pasijusite atsipalaidavę, nusiraminę, pakilesnės nuotaikos. Salono meistrai sukurs Jums norimą įvaizdį, o kol jie dirbs už Jus, Jūs galėsite atsipalaiduoti gerdami mėgiamą kavą ar arbatą, klausydamiesi raminančios muzikos, besimėgaudami nugaros ir galvos masažu (kol Jums bus plaunama galva), skaitydami Jūsų pamėgtą spaudą.
Nežinote, kaip norite pasikeisti? Nieko tokio, sarma style salono meistrų darbas padėti Jums atrodyti tobulai. Grožio salono kirpėjai patars, koks kirpimas tiktų būtent Jums, kokia plaukų spalva ne tik madingiausia, bet ir tinkamiausia Jums. Mūsų salono kosmetologės pasirūpins, kad artėjant pavasariui ir trumpėjant sijonėliams neliktų jokių pašalinių plaukučių, kurie gadintų Jums nuotaiką, o nagučiai spindėtų tobulu manikiūru. Kad galutinai pasiruoštumėte pavasariui - mūsų masažistas padarys Jums tokį masažą, po kurio pasijusite lengvai, pakiliai ir pradėsite spindėti.
Jei ir Jūs jau jaučiate pavasarį savo širdyje, nedelelskite, registruokitės! http://www.rezervuoti.lt/website/company/details/176 arba 867762640
Mes Jūsų laukiame ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile