Naujausi straipsniai
All saints - virš 90 parduotuvių įvairiuose pasaulio kampeliuose turintis prekės ženklas, besistengiantis pasiekti optimalų kokybės ir kainos santykį. Pavasario/vasaros All...
Prieš 23 sek.
Šiuolaikinė mergina nori būti pastebėta. Tačiau nejaugi norite, kad į jus atkreiptų dėmesį dėl didelio makiažo sluoksnio, oranžinio veido ar iššaukiančios aprangos? Žinoma, kad ne!
Prieš 1 min.
Obuolių sultys - vienos sveikiausių ir turtingiausių šviežių sulčių. Jose yra apie dvidešimt svarbiausių mineralinių medžiagų bei mikroelementų: kalcio, magnio, fosforo,...
Prieš 2 min.
Pavasaris - tinkamiausias metas flirtui, todėl daugelis drabužių gamintojų orų ir jausmų atšilimo proga kuria lengvus, žavius, akį traukiančius drabužius, kad jums būtų...
Prieš 2 min.

mados idėjos
Grožio patarimai
 • Mada ir stilius
  Įvairūs straipsniai apie tai, kas madinga, o kas ne, kaip reikėtų rengtis, o ko reikėtų vengti, kokius drabužius rinktis įvairiausiomis progomis ir daug kitokių stiliaus patarimų.
 • Plaukų priežiūra
  Patarimai, kaip prižiūrėti plaukus bei plaukų grožio puoselėjimo būdai.
 • Veido ir kūno odos priežiūra
  Patarimai, kaip išsaugoti gražią ir jauną veido ir kūno odą.
 • Zodiako ženklai
  Kokią įtaką jūsų elgesiui turi zodiako ženklas, kokias jūsų charakterio savybes jis nulėmė ir tt.
 • Makiažas
  Makiažo paslaptys ir gudrybės. Patarimai, kaip išryškinti privalumus ir paslėpti trūkumus.
 • Rankų, kojų bei nagų priežiūra
  Patarimai, kaip prižiūrėti rankas, kojas ir nagus, kad jie visada atrodytų patraukliai.
 • Dietos ir tinkama mityba
  Kokių dietų galima ir sveika laikytis, o kokių draudžiama. Tinkama mityba, kad jūsų organizmas būtų sveikas, o kūno linijos gražios ir lieknos.
 • Įdomybės
  Įvairūs straipsniai, naudingi šiuolaikinėms merginoms ir moterims.
 • Mankštos ir sportas
  Kasdieninės mankštos, įvairūs pratimai įvairioms kūno dalims ir bendri fiziniai pratimai, kad kiekvieną dieną savijauta būtų puiki.
 • Lediškos problemos
  Menstruacijos, pastojimas, gimdymas, krūtys bei problemos dėl jų ir viskas, kas svarbu tik mums - tikroms ledi.
 • Kūno priežiūra
  Paryškinkime privalumus ir paslėpkime trūkumus. Mylėkime save tokias, kokios esame, tačiau nepamirškime ir savęs prižiūrėti bei lepinti.
 • Sveikata
  Viskas apie sveikatą, ligas, jų priežastis ir gydymą.


Orgazmas. Viskas, ko apie jį dar nežinojote [4]

Orgazmas. Viskas, ko apie jį dar nežinojote Paskelbta: 2009 m. spalio 9 d., 17:17
Komentarų: 4 (Skaityti komentarus)

Vidutiniškai tik kas ketvirta moteris dažnai arba beveik visuomet patiria orgazmą ( iš graikų kalbos „orgao" - degti aistra), kas dešimta, deja, niekada nėra jo patyrusi. Suskaičiuota: per gyvenimą vidutinės moters orgazmas trunka vos 1,4 val., o vidutinio vyro - iki 9,3 val! Atlikti tyrimai parodė, kad vidutiniškai vyro orgazmas trunka 6, o moters - net 23 sekundes. Tačiau, moterys  orgazmu džiaugiasi kur kas rečiau nei vyrai. 

TIESA AR MITAS? 

Kad seksualiai pasitenkintų, moteris turi pajusti orgazmą

Tiesa. Kad seksualiai pasitenkintų - taip, bet kad pajustų malonumą - nebūtinai. Kartais moteriai užtenka tiesiog atsigulti po vyro ,,sparniuku", pajusti jo šilumą, jo jėgą ir pasijusti saugiai. 

Vaginalinis orgazmas yra geresnis už klitorinį orgazmą

Ir tiesa, ir mitas. Kiekvienai moteriai individualiai. Toms, kurios jaučia vaginalinį orgazmą, šis patinka labiau, nes yra ,,gilesnis" ir ilgesnis, tačiau yra nemažai moterų, kurioms malonesnis klitorinis orgazmas, nes ne taip išsekina.

Kai kurios moterys orgazmą gali pajusti tik suglaudusios kojas

Tiesa. Tai sindromas, kurį kai kurios moterys į lovą ,,atsinešė" iš pubertatinio, t,.y, paauglystės periodo. Tai masturbacijos pasekmė. 

Apipjaustyta varpa padidina moters galimybes patirti orgazmą

Tiesa. Apipjaustyta varpa mažiau jautri, todėl sueities metu vyras atlieka daugiau frikcijų. Kita vertus galimybė patirti orgazmą labai priklauso nuo preliudijos, sekso technikos, savo ir partnerės kūno pažinimo. 

Mylintis su prezervatyvu padidėja galimybė moteriai patirti orgazmą

Tiesa. Sumažėja vyro lyties organo jautrumas, todėl atliekama daugiau frikcijų. Be to, jei naudojami prezervatyvai su ,,kutekliais", ,,spuogeliais" ir pan., labai padidėja makšties jautrumas. 

Kuo didesnis vyro lyties organas, tuo didesnė tikimybė moteriai patirti orgazmą

Mitas. 40 proc. vyrų žino, kad varpos ilgis - ne pats svarbiausias dalykas, tik 27 proc. mano priešingai. Apie 90 proc. moterų, paklaustos, kiek jų orgazmui įtakos turi varpos ilgis, atsakė ,,nežinau", nes ilgis nėra svarbus ar būtinas. Didelė varpa traukia moters akį, stimuliuoja vizualiai, tačiau praktika rodo, kad ,,didelė" (iki 25 cm) ar ,,mega" (virš 26 cm) varpa yra moters nelaimė ir dažnai tampa skyrybų priežastimi.

Moters orgazmas, kaip ir vyro speneliai, neatlieka jokios svarbios fiziologinės funkcijos. Jis malonus, bet nereikalingas.

Mitas. Šis teiginys remiasi praktika, tačiau egzistuoja ir poros dvasinis pasaulis. Jei moteris preliudijos metu pabandytų stimuliuoti vyro spenelius, pati tuo įsitikintų. Orgazmas būtinas psichologinei pusiausvyrai ir fiziologiniams dalykams sureguliuoti. Ginekologai puikiai žino, kad miomatozė - moterų vienuolių liga... Be to, moksliškai įrodyta, kad dažnai orgazmą patirianti moteris turi daugiau šansų pastoti.

Kad patirtų orgazmą, sueities metu moteris turi netingėti ir gana aktyviai judinti klubus.

Tiesa. Moteris turi būti aktyvi, ,,išjungusi" pašalines mintis. Lovoje moteris turi būti hetera.

Lytinio gyvenimo pradžioje beveik kiekviena moteris ,,serga" fiziologine anorgazmija

Tiesa. Labai dažnai taip ir būna, nes moteriai trūksta žinių, ji nesupranta savo emocijų ir naujų pojūčių, nepažįsta savo kūno, jaučia baimę ir perdėtai stengiasi būti atsargi.

Kas dešimta moteris nepatiria vaginalinio orgazmo, tuo tarpu klitorinį gali patirti kiekviena

Tiesa. Tačiau tai labai priklauso nuo pačios moters, jos partnerio seksualinio altruizmo, savišvietos ir seksualinės kultūros. 

Moteris, kuri laikosi dietų, orgazmą patiria labai retai arba išvis nepatiria

Duomenų nėra. Kita vertus, tai labai tikėtina, nes kiekviena dieta yra stresas organizmui, be to, moters, kuri laikosi dietų, mintis ir psichiką ,,nukreipta" tik lieknėjimo link.

Orgazmas padeda įveikti daugelį infekcijų

Ir mitas, ir tiesa. Orgazmas padeda išvengti tik tam tikrų uždegimų, tačiau psichologine prasme jis tikrai turi gydomąjį poveikį. 

Geriamieji kontraceptikai slopina moters orgazmo pojūtį

Tiesa. Moksliniais tyrimais tai nėra pagrįsta, tačiau KT vartojimo pradžioje galimi alibidemijos požymiai. 

Moteriško orgazmo istorijos faktai:

● IV a. pr. m.e., graikų medicinos tėvas Hipokratas tikėjo, kad moters įsčiose užsimezgęs embrionas - moters patirto malonumo rezultatas. Taigi, kad moteris galėtų pastoti ir pagimdyti palikuonį, vyras turėjo stengtis seksualiai patenkinti moterį.

●Tame pačiame amžiuje Aristotelis paprieštaravo Hipokratui. Jis iškėlė mintį, neva, tik vyro sėkla yra vaisinga, o moteris reprodukciniame procese nevaidina jokio vaidmens. Moters seksualinis pasitenkinimas tapo absoliučiai neaktualus ir nediskutuotinas.

●Aristotelio pasiūlytos idėjos buvo laikomasi ir Viduramžiais, kai bažnyčia itin palaikė moters neseksualumo idėją. Buvo garbinama skaistybė, susilaikymas, pasisakoma už tai, kad moteris būtų izoliuota.

●XVIII a. moterų padėtis buvo ne ką geresnė, tačiau jau pradėta manyti, kad moters orgazmas yra būtinas sėkmingam dauginimosi procesui. ir toliau buvo reikalaujama, kad moterys slėptų ar neturėtų seksualinių troškimų, tačiau pildytų visas savo vyrų užgaidas.

●XIX a. moters malonumas tapo tabu, buvo uždraustas, o vyrai buvo įspėti nežadinti savo žmonų seksualinių troškimų. 1894 m. vadovėlyje jaunoms merginoms rašoma, kad nuotakos, besimylinčios pirmą kartą turi gulėti labai ramiai ir šiukštu neniurnėti bei nedejuoti, kol vyksta šis procesas.

●Po antrojo pasaulinio karo nutiko šis tas svarbaus - moters seksualumas nors droviai ir tyliai, bet visgi ėmė grįžti atgal į viešumą. Prieš tai - 1938 m. Harvardo universiteto Zoologijos katedros profesorius Alfredas Kinsis mokslinei tarybai pateikė prašymą ir gavo leidimą organizuoti užsiėmimus studentams seksualinio elgesio klausimais bei gavo finansavimą rašyti knygą apie vyrų bei moterų seksualinį elgesį.

●1947 m. prie Indianos universiteto įkurtas A. Kinsio vardo Lytinių problemų tyrimo institutas.

● 1960 m. seksualinės revoliucijos dėka buvo pripažinta moterų seksualinė laisvė ir laisvė patirti malonumą. Netrukus po to išrastos pirmosios kontraceptinės piliulės.

● Nuo 1998 m. kasmet rugpjūčio 8 d. minima Tarptautinė orgazmo diena.

●Šiandien moterys pačios domisi savo kūnu, galimybėmis patirti malonumą. Kita vertus, tuo, kaip suteikti moteriai daugiau malonumo, šiandien vis labiau domisi ir vyrai. 2006 m gruodžio 22-ąją Kalifornijoje įsikūrusi pacifistinė organizacija ragino surengti akciją „Visuotinis orgazmas už taiką". Organizacijos įkūrėjai tikino, kad orgazmas yra tarsi meditacija, o kolektyvi meditacija gali duoti pradžią geriems pokyčiams visame pasaulyje.

Parengta pagal: www.moteris.lt

mot

Į viršųKomentarai:


Vardas (privalomas laukas):
El. pašto adresas (privalomas laukas):
Įveskite 3 simbolių saugos kodą:
 
Jūsų komentaras (privalomas laukas):


DonaldSibef (Svečias) [2019 m. balandžio 30 d., 20:45]
купить дапоксетин[url=https://mentabs.biz/]купить виагру[/url]
Tomas (Svečias) [2010 m. rugsėjo 13 d., 16:20]
Iš tiesų įdomūs faktai.
Germa (Narys) [2010 m. vasario 14 d., 15:21]
Baisu net pagalvoti apie tai, kad moteris buvo laikoma tiesiog vyro pasitenkinimo irankiu ir buvo reikalinga tik tam, kad pagimdyti vaikus

PRIZAI
Vartotojams
Vartotojo vardas
Slaptažodis
Registracija
Pamiršau slaptažodįPopuliarausi straipsniai
Dienos nuotraukos
Dienos nuotrauka: 2013-10-24
Dienos nuotrauka: 2013-10-23
Dienos nuotrauka: 2013-10-22
Dienos nuotrauka: 2013-10-21
Dienos nuotrauka: 2013-10-20


LS 2019 Mods
FS 19 Mods
ETS 2 Mods
mods Cattle and Crops
Mods Stellaris
Apex Legends stats
Division 2 Tracker Farming Simulator 19 Mods
Cyberpunk 2077 Mod
Minecraft Dungeons Mod
Stardew Valley Mod
GTA 6 mods PC
Snowrunner mods
Snowrunner mods PC
menstruacijų/mėnesinių ciklas, plaukų stilius, sveikas kūnas - graži išvaizda, lieknos kojos, sveikas maistas pagal horoskopą, plaukų šviesinimas natūraliais produktais, naminės plaukų kaukės, madingi kirpimai, 2010 šukuosenos, sukuosenų mados, 2010 metų horoskopas, makiažo patarimai, žiemos mados, batų mados 2009, žieminiai batai, bateliai, pitagoro kvadratas, numerologija, burtai, magija, dienos dieta, delčios dieta, trapūs, skilinėjantys nagai, madingos tatuiruotės, tatuiruotės paukščiai, išskyros, gleivės, jų pagausėjimas, kūno sudėjimas, kokie drabužiai tinka, zodiako ženklai, savybės, 2010 šukuosenos, plaukų stilius, sock bun, kojinės kuodas, madingi kuodukai, kuodai, plaukų kaukės, plaukų kaspinas, plaukų šukuosenos, plaukai, plaukų stilius, mada 2009/2010, madingos tatuiruotės, tatoo plunksna, plunksnos, praikaituojančios pėdos, madingas geometrinis manikiūras, lipni juosta, Valentino diena, plaukų mados, plaukų stilius, šukuosenos, kasos
Draugai: Seo paslaugos | Horoskopai | Amazon Marketplace Ratings | Vardu reiksmes