2010 batų mada: gėlėti bateliai [17]
Paskelbta: 2010 m. balandžio 6 d., 21:28
Komentarų: 17 (Skaityti komentarus)
Kai išdžius balos versimės per galvas ieškodamos pavasarinių (tinkančių ir vasarai) batelių. O kas geriau gali tikti jūsų kojelei, jei ne gėlių margumynais puošti lengvučiai lygiapadžiai. Neabejojame, jog tokie pavergs kiekvienos širdį ir privers atlapoti piniginę, kad tik jūsų pėdoms kelias taptų it rožėmis klotas.
Kad ir kaip mylėtumėte aukštakulnius, šiltuoju metų sezonu būtina įsigyti apavą ir lygiu padu, kurį apsiavus jaustumėtės it basa. Tam šį sezoną puikiai tiks gėlėmis marginti bateliai, kadangi gėlės vyrauja visuose įmanomuose stiliaus elementuose.
Prie džinsų tinka, prie suknelių tinka, prie sijonų tinka, prie šortukų taip pat. Ką čia bepridursi – apavas kiekvieno kojai. Ir nesispyriokite sakydamos – „nepirksiu, nes visos vaikščios su tokiais pačiais“. Kodėl turite aukotis jūs? Jei jums gražu ir tokių beprotiškai norite, vykite savo principus tolyn ir tegu jūsų kojos pražįsta!



















