Naujausi straipsniai
Mados savaitės – neišsemiami stiliaus idėjų klodai kalbant ne tik apie rūbus, bet ir apie makiažą bei šukuosenas. Tikriausiai būtų galima kasdien peržvelgti visas kolekcijas...
Prieš 10 sek.
Lietuvoje dažniausiai būna taip: ilgai tempusi vasara ateina staigiai ir netikėtai. O tada visi susimąsto - taigi aš neturiu ką apsirengti! Kad taip nenutiktų, mes už jus sudarėme...
Prieš 3 min.
Plaukų struktūros pakeisti negalima, ji yra paveldima, tačiau plaukų kokybė priklauso ir nuo mūsų pačių požiūrio į juos. Plaukuotoje galvos dalyje yra apie 100 000–150...
Prieš 3 min.
Pats būtiniausias vasaros sezono drabužis - maudymosi kostiumėlis. Vienareikšmiškai. Tad nenumok į jį ranka manydama, jog ir šiemet prasisuksi su jau ketvirtus metus iš eilės...
Prieš 3 min.

mados idėjos
Grožio patarimai
 • Mada ir stilius
  Įvairūs straipsniai apie tai, kas madinga, o kas ne, kaip reikėtų rengtis, o ko reikėtų vengti, kokius drabužius rinktis įvairiausiomis progomis ir daug kitokių stiliaus patarimų.
 • Plaukų priežiūra
  Patarimai, kaip prižiūrėti plaukus bei plaukų grožio puoselėjimo būdai.
 • Veido ir kūno odos priežiūra
  Patarimai, kaip išsaugoti gražią ir jauną veido ir kūno odą.
 • Zodiako ženklai
  Kokią įtaką jūsų elgesiui turi zodiako ženklas, kokias jūsų charakterio savybes jis nulėmė ir tt.
 • Makiažas
  Makiažo paslaptys ir gudrybės. Patarimai, kaip išryškinti privalumus ir paslėpti trūkumus.
 • Rankų, kojų bei nagų priežiūra
  Patarimai, kaip prižiūrėti rankas, kojas ir nagus, kad jie visada atrodytų patraukliai.
 • Dietos ir tinkama mityba
  Kokių dietų galima ir sveika laikytis, o kokių draudžiama. Tinkama mityba, kad jūsų organizmas būtų sveikas, o kūno linijos gražios ir lieknos.
 • Įdomybės
  Įvairūs straipsniai, naudingi šiuolaikinėms merginoms ir moterims.
 • Mankštos ir sportas
  Kasdieninės mankštos, įvairūs pratimai įvairioms kūno dalims ir bendri fiziniai pratimai, kad kiekvieną dieną savijauta būtų puiki.
 • Lediškos problemos
  Menstruacijos, pastojimas, gimdymas, krūtys bei problemos dėl jų ir viskas, kas svarbu tik mums - tikroms ledi.
 • Kūno priežiūra
  Paryškinkime privalumus ir paslėpkime trūkumus. Mylėkime save tokias, kokios esame, tačiau nepamirškime ir savęs prižiūrėti bei lepinti.
 • Sveikata
  Viskas apie sveikatą, ligas, jų priežastis ir gydymą.


Plaukų horoskopas Liepos mėnesiui 2010 [7]

Plaukų horoskopas Liepos mėnesiui 2010 Paskelbta: 2010 m. liepos 4 d., 12:49
Komentarų: 7 (Skaityti komentarus)

Plaukų horoskopas 2010 liepos mėnesiui

Horoskopas Liepos 1-ajai, ketvirtadieniui. 23:51 prasideda dvidešimtoji mėnulio diena. Mėnulis Žuvyse. Liepos mėnuo prasideda nuo nepalankių dienų plaukų kirpimui ir dažymui.

Horoskopas Liepos 2-ajai
, penktadieniui. 00:00 prasideda dvidešimt pirmoji mėnulio diena. Mėnulis Žuvyse. Nesusigadinkit puikios nuotaikos ir verčiau šiandien neikite į kirpyklą.

Horoskopas Liepos 3-ajai, šeštadieniui. Tęsiasi dvidešimt pirmoji mėnulio diena. Mėnulis Avine. Šios dienos plaukų kirpimas gali lemti plaukų slinkimą.

Horoskopas Liepos 4-ajai, sekmadieniui. 00:10 prasideda dvidešimt antroji mėnulio diena. Mėnulis Avine. Kaip ir pirmosiomis liepos dienomis, į kirpyklą geriau neikite.

Horoskopas Liepos 5-ajai, pirmadieniui. 00:21 prasideda dvidešimt trečioji mėnulio diena. Mėnulis Avine. Šiandien mėnulis kirpimui nepalankus.

Horoskopas Liepos 6-ajai, antradieniui. 00:35 prasideda dvidešimt ketvirtoji mėnulio diena. Mėnulis Jautyje. Šiandien pagaliau galime Jus pradžiuginti - neigiama mėnulio įtaka pasitraukė ir šiandien drąsiai eikite į kirpyklą.

Horoskopas Liepos 7-ajai, trečiadieniui. 00:54 prasideda dvidešimt penktoji mėnulio diena. Mėnulis Jautyje. Puikus laikas aplankyti kirpyklą.

Horoskopas Liepos 8-ajai, ketvirtadieniui. 01:20 prasideda dvidešimt šeštoji mėnulio diena. Mėnulis Dvyniuose. Nelabai palankus laikas plaukų kirpimui.

Horoskopas Liepos 9-ajai, penktadieniui. 01:58 prasideda dvidešimt septintoji mėnulio diena. Mėnulis Dvyniuose. Šukuosena pavyks puikiai, o ypatingai jei pasirinkote purią ir lengvą.

Horoskopas Liepos 10-ajai, šeštadieniui. 02:54 prasideda dvidešimt aštuntoji mėnulio diena. Mėnulis Vėžyje. Nepalanki diena plaukų kirpimui. Plaukai ataugs netolygiai ir lėtai. Rekomenduojame palaukti kitos savaitės.

Horoskopas Liepos 11-ajai, sekmadieniui. 04:08 prasideda dvidešimt devintoji mėnulio diena. Mėnulis Vėžyje. 23:42 prasideda mėnulio jaunatis. Šiandien pati nepalankiausia mėnulio diena. Vizito pas kirpėją ar stilistą nerekomenduojame.

Horoskopas Liepos 12-ajai, pirmadieniui. 05:37 prasideda antroji mėnulio diena. Mėnulis Liūte. Puiki diena plaukų kirpimui.

Horoskopas Liepos 13-ajai, antradieniui. 07:12 prasideda trečioji mėnulio diena. Mėnulis Liūte. Plaukų kirpimo kalendoriuje labai gera diena. Plaukai augs geriau, o slinks ir skilinės mažiau.

Horoskopas Liepos 14-ajai, trečiadieniui. 08:47 prasideda ketvirtoji mėnulio diena. Mėnulis Mergelėje. Diena palanki aplankyti grožio saloną, kirpti, daryti šukuosenas bei dažyti plaukus ir įvairias kitas grožio procedūras, išskyrus epiliaciją.

Horoskopas Liepos 15-ajai, ketvirtadieniui. 10:19 prasideda penktoji mėnulio diena. Mėnulis Mergelėje. Kirpimas duos impulsą kūrybinei savirealizacijai, suteiks daug džiaugsmo, energijos ir harmonijos.

Horoskopas Liepos 16-ajai, penktadieniui. 11:50 prasideda šeštoji mėnulio diena. Mėnulis Svarstyklėse. Tokiomis dienomis apsikirpus, plaukai augs greičiau, tačiau savo struktūra nepagerės.

Horoskopas Liepos 17-ajai, šeštadieniui. 13:19 prasideda septintoji mėnulio diena. Mėnulis Svarstyklėse. Gera diena plaukų kirpimui, bei gražioms ir žavioms šukuosenoms.

Horoskopas Liepos 18-ajai, sekmadieniui. 14:46 prasideda aštuntoji mėnulio diena. Mėnulis Skorpione. Neutrali diena plaukų kirpimui.

Horoskopas Liepos 19-ajai, pirmadieniui. 16:12 prasideda devintoji mėnulio diena. Mėnulis Skorpione. Plaukus galite kirpti iki 16:12, paskui prasideda nepalankus laikas.

Horoskopas Liepos 20-ajai, antradieniui. 17:33 prasideda dešimtoji mėnulio diena. Mėnulis Skorpione. Nepalanki diena plaukų kirpimui.

Horoskopas Liepos 21-ajai, trečiadieniui. 18:45 prasideda vienuoliktoji mėnulio diena. Mėnulis Šaulyje. Palanki diena plaukų kirpimui. Po kirpimo išaugs Jūsų žavesys, Jūs patiksite žmonėms.

Horoskopas Liepos 22-ajai, ketvirtadieniui. 19:43 prasideda dvyliktoji mėnulio diena. Mėnulis Šaulyje. Palanki diena plaukų kirpimui, o plaukų dažymas natūraliais dažais pritrauks energiją, pinigus ir socialinę sėkmę.

Horoskopas Liepos 23-ajai, penktadieniui. 20:27 prasideda tryliktoji mėnulio diena. Mėnulis Ožiaragyje. Mėnulio kalendoriuje palankus laikas plaukų priežiūrai. Jei nenorite eiti pas kirpėją, tai bent jau palepinkite savo plaukus žolelių nuoviru, kauke - Jūsų plaukai tai įvertins.

Horoskopas Liepos 24-ajai, šeštadieniui. 20:53 prasideda keturioliktoji mėnulio diena. Mėnulis Ožiaragyje. Puikus laikas aplankyti kirpėją, o ypatingai tiems kurie mėgsta griežtas geometrines formas.

Horoskopas Liepos 25-ajai, sekmadieniui. 21:20 prasideda penkioliktoji mėnulio diena. Mėnulis Vandenyje. Pats laikas kardinaliai pakeisti šukuoseną ir išbandyti naują įvaizdį.

Horoskopas Liepos 26-ajai, pirmadieniui. 21:36 prasideda šešioliktoji mėnulio diena. Mėnulis Vandenyje. 5:38 prasideda pilnatis. Kirpdamiesi sustiprinsite energetinę įtaką. Tiek gerą, tiek ir blogą. Tikimės, kad teigiamos energijos Jumyse daugiau, todėl drąsiai eikite į grožio saloną. O mėnulis būdamas vandenyje, Jūsų kirpėją nuteiks drąsiems eksperimentams, kurie gali teigiamai paveikti Jūsų įvaizdį.

Horoskopas Liepos 27-ajai, antradieniui. 21:49 prasideda septynioliktoji mėnulio diena. Mėnulis Vandenyje. Tęsiasi nepaprasta mėnulio įtaka plaukams, ypatingai šis laikas tiks žmonėms kurie mėgsta avantiūras ir eksperimentus. Ramesni žmonės gaus šukuoseną, kuri išjudins ir privers naujai pažvelgti į save ir aplinkinius.

Horoskopas Liepos 28-ajai, trečiadieniui. 22:00 prasideda aštuonioliktoji mėnulio diena. Mėnulis Žuvyse. Jei iki dabar nebuvote pas kirpėją, tai geriau dabar kol kas ir neikite, nes galite sulaukti rezultato, kuris nelabai patiks..

Horoskopas Liepos 29-ajai
, ketvirtadieniui. 22:10 prasideda devynioliktoji mėnulio diena. Mėnulis Žuvyse. Nepalankus laikas vizitui į grožio saloną.

Horoskopas Liepos 30-ajai
, penktadieniui. 23:19 prasideda dvidešimtoji mėnulio diena. Mėnulis Žuvyse. Šiandien dar blogiau nei vakar. Labai bloga diena plaukų kirpimui. Tačiau šypsenoms ir gerai nuotaikai blogų dienų nebūna! :)

Horoskopas Liepos 31-ajai
, šeštadieniui. 22:30 prasideda dvidešimt pirmoji mėnulio diena. Mėnulis Avine. Apgailestaujame, tačiau liepos mėnuo kaip ir prasideda, taip ir baigiasi nepalankiomis dienomis.

Šaltinis: www.infomed.lt

Į viršųKomentarai:


Vardas (privalomas laukas):
El. pašto adresas (privalomas laukas):
Įveskite 3 simbolių saugos kodą:
 
Jūsų komentaras (privalomas laukas):


Freda (Narys) [2010 m. liepos 26 d., 19:32]
pasistengsiu pasinaudoti Jusu patarimais.
LaimaAleksan (Narys) [2010 m. liepos 25 d., 09:46]
nzn, man tai juokinga :D pagal horoskopa plaukus priziuret???
Vilune (Svečias) [2010 m. liepos 14 d., 15:36]
O as tai noriu dazyti plaukus bet siandien nespesiu tai gal rytoj... Bet apie plauku dazyma rytoj nieko neraso..
ina12 (Narys) [2010 m. liepos 8 d., 18:43]
paisistenksiu pataikyti nueiti laiku i kirpykla
Mildutea (Narys) [2010 m. liepos 5 d., 19:47]
Niu ka palankiom dienom leksiu y kirpykla:D
Gretukas (Narys) [2010 m. liepos 5 d., 13:45]
Ir aš ne;D
Sigisun (Narys) [2010 m. liepos 4 d., 13:48]
si menesi nesiruosiu :)

PRIZAI
Vartotojams
Vartotojo vardas
Slaptažodis
Registracija
Pamiršau slaptažodį

Farming simulator 2015 mods
American truck simulator mods
ATS mods
Fallout 4 mods
ETS 2 Mods download
Fallout 4 cheats
World of Warships Mods
Farming simulator 2017
Farming Simulator 2017 mods
Farming simulator 17 mods
Populiarausi straipsniai
Dienos nuotraukos
Dienos nuotrauka: 2013-10-24
Dienos nuotrauka: 2013-10-23
Dienos nuotrauka: 2013-10-22
Dienos nuotrauka: 2013-10-21
Dienos nuotrauka: 2013-10-20
sveikas maistas pagal horoskopą, vaikinų horoskopas, plaukų mados, plaukų stilius, šukuosenos, kasos, batų mados 2009, sock bun, kojinės kuodas, madingi kuodukai, kuodai, lieknos kojos, trapūs, skilinėjantys nagai, kūno sudėjimas, kokie drabužiai tinka, makiažo patarimai, naminės plaukų kaukės, mskavimo priemonės, makiažo pagrindas, pudra, plaukų šviesinimas natūraliais produktais, žieminiai batai, bateliai, plaukų kaukės, antakių korekcija, pešiojimas, veido kaukės, madingos tatuiruotės, tatuiruotės paukščiai, plaukų stilius, mada 2009/2010, menstruacijų/mėnesinių ciklas, plaukų stilius, žiemos mados, madingi kirpimai, 2010 šukuosenos, sukuosenų mados, 2010 metų horoskopas, 2010 šukuosenos, plaukų stilius, išskyros, gleivės, jų pagausėjimas, zodiako ženklai, savybės, sveiki, nenusilpę plaukai, plaukų kaspinas, plaukų šukuosenos, plaukai, dienos dieta, delčios dieta, Valentino diena
Draugai: Sveika mityba | Seo paslaugos | Horoskopai | Vardu reiksmes | kvepalai moterims | drabužiai internetu