Naujausi straipsniai
Louis Vuitton daiktus atpažįsti iš tolo, Burberry, neabejoju, taip pat. Šis languotas raštas yra Burberry mados namų skiriamasis ženklas, kuriuo marginami tiek šalikėliai, tiek...
Prieš 3 min.
Plunksnos jau seniai nebėra tik paukščių puošmena. Nors norisi galvoti, jog tai originali, tik 21-ajame amžiuje atsiradusi mados tendencija, istoriniai faktai patvirtina - ši...
Prieš 3 min.
Tikriausiai sutiksite su manimi, jog populiariausios street style šukuosenos yra arklio uodegos ir kuodukai. Be šių šukuosenų neapsieinama tiek realiame gyvenime, tiek ant podiumų....
Prieš 4 min.
Vasario 22 - ąją įvyko 81 - oji kasmetinė Oskarų įteikimo ceremonija. Ji buvo ypč sėkminga filmui "Lūšnyno milijonierius", gavusiam net 8 Oskaro statulėles. Prieš Oskarų...
Prieš 9 min.

mados idėjos
Grožio patarimai
 • Mada ir stilius
  Įvairūs straipsniai apie tai, kas madinga, o kas ne, kaip reikėtų rengtis, o ko reikėtų vengti, kokius drabužius rinktis įvairiausiomis progomis ir daug kitokių stiliaus patarimų.
 • Plaukų priežiūra
  Patarimai, kaip prižiūrėti plaukus bei plaukų grožio puoselėjimo būdai.
 • Veido ir kūno odos priežiūra
  Patarimai, kaip išsaugoti gražią ir jauną veido ir kūno odą.
 • Zodiako ženklai
  Kokią įtaką jūsų elgesiui turi zodiako ženklas, kokias jūsų charakterio savybes jis nulėmė ir tt.
 • Makiažas
  Makiažo paslaptys ir gudrybės. Patarimai, kaip išryškinti privalumus ir paslėpti trūkumus.
 • Rankų, kojų bei nagų priežiūra
  Patarimai, kaip prižiūrėti rankas, kojas ir nagus, kad jie visada atrodytų patraukliai.
 • Dietos ir tinkama mityba
  Kokių dietų galima ir sveika laikytis, o kokių draudžiama. Tinkama mityba, kad jūsų organizmas būtų sveikas, o kūno linijos gražios ir lieknos.
 • Įdomybės
  Įvairūs straipsniai, naudingi šiuolaikinėms merginoms ir moterims.
 • Mankštos ir sportas
  Kasdieninės mankštos, įvairūs pratimai įvairioms kūno dalims ir bendri fiziniai pratimai, kad kiekvieną dieną savijauta būtų puiki.
 • Lediškos problemos
  Menstruacijos, pastojimas, gimdymas, krūtys bei problemos dėl jų ir viskas, kas svarbu tik mums - tikroms ledi.
 • Kūno priežiūra
  Paryškinkime privalumus ir paslėpkime trūkumus. Mylėkime save tokias, kokios esame, tačiau nepamirškime ir savęs prižiūrėti bei lepinti.
 • Sveikata
  Viskas apie sveikatą, ligas, jų priežastis ir gydymą.


Plaukų horoskopas Vasario mėnesiui 2009 [5]

Plaukų horoskopas Vasario mėnesiui 2009 Paskelbta: 2009 m. vasario 2 d., 13:29
Komentarų: 5 (Skaityti komentarus)

 

 

 

 

Plaukų horoskopas Vasario mėnesiui 2009


Horoskopas Vasario 1-ajai, sekmadieniui. 09:36 prasideda septintoji mėnulio diena. Mėnulis Avine. Neutrali diena plaukų kirpimui.

Horoskopas Vasario 2-ajai, pirmadieniui. 09:48 prasideda aštuntoji mėnulio diena. Mėnulis Jautyje. Mėnulis vaisingai veikia Jūsų plaukus, todėl palanki diena kirptis.

Horoskopas Vasario 3-ajai, antradieniui. 10:06 prasideda devintoji mėnulio diena. Mėnulis Jautyje. Šiandien į kirpyklą eiti nerekomenduojame.

Horoskopas Vasario 4-ajai, trečiadieniui. 10:35 prasideda dešimtoji mėnulio diena. Mėnulis Dvyniuose. Gera diena formuoti purias šukuosenas.

Horoskopas Vasario 5-ajai, ketvirtadieniui. 11:21 prasideda vienuoliktoji mėnulio diena. Mėnulis Dvyniuose. Sėkminga diena eiti į kirpyklą.

Horoskopas Vasario 6-ajai, penktadieniui. 12:31 prasideda dvyliktoji mėnulio diena. Mėnulis Vėžyje. Tokiomis dienomis po kirpimo šukuosena visiškai nelaiko formos, plaukai tampa nepaklusnūs. Šiuo metu nerekomenduojama plauti galvą.

Horoskopas Vasario 7-ajai, šeštadieniui. 14:01 prasideda tryliktoji mėnulio diena. Mėnulis Vėžyje. Kaip ir dieną prieš, rekomenduojame atidėti kelionę į kirpyklą.

Horoskopas Vasario 8-ajai, sekmadieniui. 15:40 prasideda keturioliktoji mėnulio diena. Mėnulis Liūte. Puiki diena iš esmės užsiimti savo plaukais. Kirpimas padarys plaukus gražius ir purius.

Horoskopas Vasario 9-ajai, pirmadieniui. 17:19 prasideda penkioliktoji mėnulio diena. Mėnulis Liūte. 17:50 prasideda pilnatis. Po kirpimo tokią dieną Jūsų plaukai taps tvirtesni ir geriau augs, šukuosena laikys formą. Negana to pakirpdami plauku galiukus kartu atsikratysite ir jus kankinusias problemas.

Horoskopas Vasario 10-ajai, antradieniui. 18:53 prasideda šešioliktoji mėnulio diena. Mėnulis Mergelėje. Tęsiasi palanki mėnulio įtaka Jūsų plaukams. Tiesa, jei naudojate cheminius preparatus (visi tipai plaukų dažų ir t.t.), pačios palankiausios dienos yra būtent tada kai mėnulis yra Mergelėje.

Horoskopas Vasario 11-ajai, trečiadieniui. 20:24 prasideda septynioliktoji mėnulio diena. Mėnulis Mergelėje. Geras laikas eiti į kirpyklą dar nesibaigė, paskubėkite pasidaryti sėkmingą šukuoseną, kuri ne tik papuoš Jūsų išorę, bet ir pagražins Jūsų vidinį pasaulį.

Horoskopas Vasario 12-ajai,
ketvirtadieniui. 21:51 prasideda aštuonioliktoji mėnulio diena. Mėnulis Svarstyklėse. Ši diena nėra tokia puiki, kokia buvo vakarykštė, tačiau palanki ir ypač besidarančioms purias šukuosenas.

Horoskopas Vasario 13-ajai, penktadieniui. 23:16 prasideda devynioliktoji mėnulio diena. Mėnulis Svarstyklėse. Po plaukų kirpimo tokiomis dienomis, plaukai augs greitai, bet jų būsena ir struktūra nepasikeis.

Horoskopas Vasario 14-ajai, šeštadieniui. Tęsiasi devynioliktoji mėnulio diena. Mėnulis Skorpione. Šiandien rekomenduojame į kirpyklą neiti.

Horoskopas Vasario 15-ajai, sekmadieniui. 00:39 prasideda dvidešimtoji mėnulio diena. Mėnulis Skorpione. Po plaukų kirpimo šią dieną, plaukų kokybė nenukentės - netgi gali tapti tvirtesni bei tankesni.

Horoskopas Vasario 16-ajai, pirmadieniui. 02:01 prasideda dvidešimt pirmoji mėnulio diena. Mėnulis Skorpione. Neutrali diena plaukų kirpimui.

Horoskopas Vasario 17-ajai, antradieniui. 03:19 prasideda dvidešimt antroji mėnulio diena. Mėnulis Šaulyje. Diena nepalanki, nes šukuosena gali greitai prarasti formą, plaukai tampa nepaklusnūs ir greitai auga.

Horoskopas Vasario 18-ajai, trečiadieniui. 04:28 prasideda dvidešimt trečioji mėnulio diena. Mėnulis Šaulyje. Tai pavojinga diena, žmonės tampa dirglūs ir agresyvūs. Šiandien nepalanku kirpti ir dažyti plaukus.

Horoskopas Vasario 19-ajai, ketvirtadieniui. 05:23 prasideda dvidešimt ketvirtoji mėnulio diena. Mėnulis Ožiaragyje. Gera diena aplankyti ne tik kirpyklą bet grožio saloną!

Horoskopas Vasario 20-ajai, penktadieniui. 06:03 prasideda dvidešimt penktoji mėnulio diena. Mėnulis Ožiaragyje. Ši diena tokia pat gera kaip ir vakarykštė, tačiau rekomenduojame skirti laiką ir manikiūrui, o ypač tiems, kurių trapūs nagai.

Horoskopas Vasario 21-ajai, šeštadieniui. 06:30 prasideda dvidešimt šeštoji mėnulio diena. Mėnulis Ožiaragyje. Nežiūrint į tai, kad mėnulis vis dar Ožiaragyje, tačiau mėnulis jau ne taip gerai veikia Jūsų plaukus. Ši diena neutrali plaukų kirpimui ir dažymui.

Horoskopas Vasario 22-ajai, sekmadieniui. 06:49 prasideda dvidešimt septintoji mėnulio diena. Mėnulis Vandenyje. Tai geras laikas įvairioms avangardinėms šukuosenoms, tad jei Jūs nusprendėte pasidaryti įprastą šukuoseną būkite pasiruošę siurprizams. Beje siurprizai, kaip žinia, būna tiek geri tiek blogi.

Horoskopas Vasario 23-ajai, pirmadieniui. 07:02 prasideda dvidešimt aštuntoji mėnulio diena. Mėnulis Vandenyje. Kaip ir vakarykštė, ši diena palanki įvairiems eksperimentams su plaukais. Kadangi energetika harmoninga, galima tikėtis, kad panašūs eksperimentai bus Jums naudingi.

Horoskopas Vasario 24-ajai, antradieniui. 07:13 prasideda dvidešimt devintoji mėnulio diena. Mėnulis Žuvyse. STOP! Šiandien į kirpyklą neinam, tai labai netinkama diena. Tačiau jei Jums vis dar norisi ką nors nuveikti, atlikite epiliaciją.

Horoskopas Vasario 25-ajai, trečiadieniui. 04:36 prasideda Jaunatis, o 07:21 jau prasideda antroji mėnulio diena. Mėnulis Žuvyse. Bloga diena - plaukai po kirpimo augs prastai ir gali atsirasti pleiskanų.

Horoskopas Vasario 26-ajai, ketvirtadieniui. 07:29 prasideda trečioji mėnulio diena. Mėnulis Žuvyse. Plaukų kirpimo kalendoriuje labai nepalanki diena plaukų kirpimui. Šie diena palanki epiliacijai.

Horoskopas Vasario 27-ajai, penktadieniui. 07:37 prasideda ketvirtoji mėnulio diena. Mėnulis Avine. Gaila, tačiau negatyvus mėnulio poveikis Jūsų plaukams vis dar nesibaigė. Dažyti plaukus galima, tačiau dar nekirpkite.

Horoskopas Vasario 28-ajai, šeštadieniui. 07:46 prasideda penktoji mėnulio diena. Mėnulis Avine. Kirpti plaukus vis dar nerekomenduojame, nors šios dienos kirpimas pagreitins plaukų augimą, tačiau prarasite plaukų kokybę, o tai reiškia, kad ši diena nėra palanki kirpimui.

Horoskopo šaltinis: http://www.infomed.lt

Į viršųKomentarai:


Vardas (privalomas laukas):
El. pašto adresas (privalomas laukas):
Įveskite 3 simbolių saugos kodą:
 
Jūsų komentaras (privalomas laukas):


GuestorisP (Svečias) [2019 m. lapkričio 16 d., 10:43]
[url=https://avrame.eu/lesbian-sluts-having-sex.html]lesbian sluts having sex[/url] [url=https://avrame.eu/strap-on-dildos-for-lesbians.html]strap on dildos for lesbians[/url] [url=https://avrame.eu/mature-wives-orgy.html]mature wives orgy[/url] [url=https://avrame.eu/stds-from-anal-sex.html]stds from anal sex[/url] [url=https://avrame.eu/free-vintage-mobile-porn.html]free vintage mobile porn[/url] [url=https://avrame.eu/pictures-of-dicks.html]pictures of dicks[/url] [url=https://avrame.eu/old-moms-porn.html]old moms porn[/url] [url=https://avrame.eu/best-shower-sex-porn.html]best shower sex porn[/url] [url=https://avrame.eu/fingering-sex-video.html]fingering sex video[/url] [url=https://avrame.eu/lexxi-tyler-lesbian-porn.html]lexxi tyler lesbian porn[/url]
GuestImmog (Svečias) [2019 m. rugsėjo 13 d., 22:09]
[url=https://ktsgroup.eu/rencontres-dvd/]rencontres dvd[/url] [url=https://ktsgroup.eu/rencontres-femmes-13f/]rencontres femmes 13f[/url] [url=https://ktsgroup.eu/site-de-rencontres-100-gratuit-pour-les-hommes/]site de rencontres 100 gratuit pour les hommes[/url] [url=https://ktsgroup.eu/site-de-rencontre-de-jeune-de-16-ans/]site de rencontre de jeune de 16 ans[/url] [url=https://ktsgroup.eu/accroche-sympa-pour-site-de-rencontre/]accroche sympa pour site de rencontre[/url] [url=https://ktsgroup.eu/rencontre-chien/]rencontre chien[/url] [url=https://ktsgroup.eu/badoo-rencontre-bastia/]badoo rencontre bastia[/url] [url=https://ktsgroup.eu/rencontres-aeronautiques-gimont/]rencontres aeronautiques gimont[/url] [url=https://ktsgroup.eu/site-de-rencontre-gratuit-76-sans-inscription/]site de rencontre gratuit 76 sans inscription[/url] [url=https://ktsgroup.eu/brian-3eme-rencontre-gta-4/]brian 3eme rencontre gta 4[/url]
sunda (Svečias) [2010 m. vasario 26 d., 22:59]
paimta is kitur:

Horoskopas Vasario 26-ajai, penktadieniui. 14:53 prasideda keturioliktoji mėnulio diena. Mėnulis Liūte. Po užsitęsusių nepalankių dienų, atėjo puikus laikas Jūsų plaukams. Mėnulis perėjo iš Vėžio į Liūto ženklą. O tai labai palankus laikas eiti į kirpyklą.

paimta is cia:

Horoskopas Vasario 26-ajai, ketvirtadieniui. 07:29 prasideda trečioji mėnulio diena. Mėnulis Žuvyse. Plaukų kirpimo kalendoriuje labai nepalanki diena plaukų kirpimui. Šie diena palanki epiliacijai.

tai pagal vienus palanki diena pagal kitus ne, viskas cia yra blevyzgos kada turi laiko tada ir kirpkis, o nenori visai nesikirpk
indene (Svečias) [2009 m. vasario 4 d., 19:49]
mano nuomone labai skiriasi: antraste nesudomino-galvojau nebus nieko svarbaus, bet, pasirodo, informacija naudinga!
tiutka (Svečias) [2009 m. vasario 3 d., 01:15]
istikruju, kai perskaiciau straipsnio antraste mane intrigavo, bet pats straipsnis yra nieko vertas...

PRIZAI
Vartotojams
Vartotojo vardas
Slaptažodis
Registracija
Pamiršau slaptažodįPopuliarausi straipsniai
Dienos nuotraukos
Dienos nuotrauka: 2013-10-24
Dienos nuotrauka: 2013-10-23
Dienos nuotrauka: 2013-10-22
Dienos nuotrauka: 2013-10-21
Dienos nuotrauka: 2013-10-20


LS 2019 Mods
FS 19 Mods
ETS 2 Mods
mods Cattle and Crops
Mods Stellaris
Apex Legends stats
Division 2 Tracker Farming Simulator 19 Mods
Cyberpunk 2077 Mod
Minecraft Dungeons Mod
Stardew Valley Mod
GTA 6 mods PC
Snowrunner mods
Snowrunner mods PC
trapūs, skilinėjantys nagai, madingos tatuiruotės, tatoo plunksna, plunksnos, pitagoro kvadratas, numerologija, burtai, magija, madingas geometrinis manikiūras, lipni juosta, plaukų kaspinas, plaukų šukuosenos, plaukai, kūno sudėjimas, kokie drabužiai tinka, dienos dieta, delčios dieta, batų mados 2009, žiemos mados, 2010 šukuosenos, plaukų stilius, sveikas maistas pagal horoskopą, plaukų kaukės, plaukų stilius, zodiako ženklai, savybės, sock bun, kojinės kuodas, madingi kuodukai, kuodai, plaukų stilius, mada 2009/2010, lieknos kojos, naminės plaukų kaukės, sveikas kūnas - graži išvaizda, 2010 metų horoskopas, praikaituojančios pėdos, išskyros, gleivės, jų pagausėjimas, plaukų mados, plaukų stilius, šukuosenos, kasos, madingos tatuiruotės, tatuiruotės paukščiai, plaukų šviesinimas natūraliais produktais, makiažo patarimai, žieminiai batai, bateliai, menstruacijų/mėnesinių ciklas, Valentino diena, madingi kirpimai, 2010 šukuosenos, sukuosenų mados
Draugai: Seo paslaugos | Horoskopai | Amazon Marketplace Ratings | Vardu reiksmes