Naujausi straipsniai
Šį sezoną podiumus užkariavo ryškios ir gilios spalvos, tokios kaip oranžinė, mėlyna, raudona, fuksijų. Tačiau ne visuomet aukštosios mados padiktuotos tendencijos adaptuojasi...
Prieš 1 min.
Gal ir sunku tuo patikėti, tačiau apie intymių kūno vietų kosmetiką moterys žinojo ir ja naudojosi jau prieš kelis tūkstančius metų.
Prieš 2 min.
Visos svajojame, kada gi Lietuvoje pagaliau atsidarys bent viena H&M parduotuvė. Prieinamos kainos, madingi drabužiai bei aksesuarai - ko daugiau reikia? Štai peržvelkime pavasario/vasaros...
Prieš 2 min.
Laikas bėga taip greitai, kad net nepastebėsime, jog jau atėjo Helouvynas, o mes vis dar nežinome, kuo tapsime kraupiausią metų naktį. Tad pradėkite apie tai galvoti jau dabar,...
Prieš 4 min.

mados idėjos
Grožio patarimai
 • Mada ir stilius
  Įvairūs straipsniai apie tai, kas madinga, o kas ne, kaip reikėtų rengtis, o ko reikėtų vengti, kokius drabužius rinktis įvairiausiomis progomis ir daug kitokių stiliaus patarimų.
 • Plaukų priežiūra
  Patarimai, kaip prižiūrėti plaukus bei plaukų grožio puoselėjimo būdai.
 • Veido ir kūno odos priežiūra
  Patarimai, kaip išsaugoti gražią ir jauną veido ir kūno odą.
 • Zodiako ženklai
  Kokią įtaką jūsų elgesiui turi zodiako ženklas, kokias jūsų charakterio savybes jis nulėmė ir tt.
 • Makiažas
  Makiažo paslaptys ir gudrybės. Patarimai, kaip išryškinti privalumus ir paslėpti trūkumus.
 • Rankų, kojų bei nagų priežiūra
  Patarimai, kaip prižiūrėti rankas, kojas ir nagus, kad jie visada atrodytų patraukliai.
 • Dietos ir tinkama mityba
  Kokių dietų galima ir sveika laikytis, o kokių draudžiama. Tinkama mityba, kad jūsų organizmas būtų sveikas, o kūno linijos gražios ir lieknos.
 • Įdomybės
  Įvairūs straipsniai, naudingi šiuolaikinėms merginoms ir moterims.
 • Mankštos ir sportas
  Kasdieninės mankštos, įvairūs pratimai įvairioms kūno dalims ir bendri fiziniai pratimai, kad kiekvieną dieną savijauta būtų puiki.
 • Lediškos problemos
  Menstruacijos, pastojimas, gimdymas, krūtys bei problemos dėl jų ir viskas, kas svarbu tik mums - tikroms ledi.
 • Kūno priežiūra
  Paryškinkime privalumus ir paslėpkime trūkumus. Mylėkime save tokias, kokios esame, tačiau nepamirškime ir savęs prižiūrėti bei lepinti.
 • Sveikata
  Viskas apie sveikatą, ligas, jų priežastis ir gydymą.


2010 horoskopas Gruodžio mėnesiui [9]

2010 horoskopas Gruodžio mėnesiui Paskelbta: 2010 m. lapkričio 29 d., 12:29
Komentarų: 9 (Skaityti komentarus)

Kodėl mes mėgstam Gruodį? Nes juo prasideda žiema. Nes tai šventiškiausias mėnuo. Nes tai paskutinis metų mėnuo. Tikriausiai jau turite sąrašiuką, ką reikia spėti nuveikti per šį mėnesį. Tačiau visų pirma, pasiskaitykite, kada tai daryti yra palankiausia. 

AVINAS (kovo 21 - balandžio 20)

tai gali būti psichologiškai nelengvas, pakankamai įtemptas mėnuo, kada nevertėtų planuoti jokios naujos veiklos, nepradėti svarbių projektų – tai geriau atidėti sausio mėnesiui, o šiuo periodu palankiau būtų apžvelgti praeitame etape nuveiktus darbus, užbaigti tai, kas pradėta, perdaryti, įnešti korekcijas ten, kur jūsų kas nors netenkina. Nepalankus mėnuo svarbiems kontaktams su užsienio firmomis, bendrai veiklai su užsienio partneriais, nepalankiai gali klostytis reikalai su finansinėmis organizacijomis, netinkamas laikas investicijoms, kreditų gavimui, gali nesėkmingi būti reikalai, susiję su valdžios struktūromis, ypač paskutinę dekadą. Jeigu bandysite šį mėnesį užmegzti naujus kontaktus, ieškoti tinkamų dalykinių partnerių, tvarkyti juridines problemas, galite susidurti su pasipriešinimu, vikinimu, visa panašaus pobūdžio veikla gali pareikalauti padidinto dėmesio, o norint viską sutvarkyti, gali tekti įdėti nemažai pastangų. Gruodžio mėnuo gali pasižymėti padidintu avaringumu, todėl išskirtinio dėmesio pareikalaus vairavimas, visas periodas nepalankus kelionėms.

JAUTIS (balandžio 21 - gegužės 21)

gruodžio mėnuo, dvi jo paskutinės dekados, gali pažerti nemalonių netikėtumų – gali gesti ryšio priemonės, galimos problemos su automobiliu, atidumas reikalingas vairuojant, galimos sulėtintos jūsų reakcijos. Galimos problemos veikloje, kuri liečia kanceliarinę sferą, čia galima netiksli informacija, klaidos pildant dokumentus, įvairi painiava, nemaloniai gali nustebinti vadovybė, pateikusi negatyvių „siurprizų" – tai destruktyvus mėnuo. Profesinėje ir finansinėje veikloje taip pat galima tikėtis sudėtingų situacijų, galimi nesusipratimai su dalykiniais partneriais, galimos nesmagios situacijos, nesusipratimai darbo kolektyve. Kiek pozityvesnis, o kai kuriems ir visai palankus, gruodžio mėnuo bus tiems jūsų ženklo atstovams, kurie užsiima verslu, nuosava veikla – šiuo periodu galite tikėtis pelno, galite sustiprinti savo finansines pozicijas, tik nereikia prarasti budrumo, apdairumo, negatyvi planetų įtaka šį mėnesį bus stipriai juntama. Pirmąją dekadą galite kurti planus ateičiai, apsvarstyti būsimus projektus, bet jų įgyvendinimą vertėtų atidėti iki kitų metų.

DVYNIAI (gegužės 22 - birželio 21)

gruodžio mėnuo bus pats palankiausias tiems ženklo atstovams, kurių veikla yra kūrybinė, palanki planetų įtaka stiprins vaizduotę, meninius gabumus, bet iš kitos pusės bus juntamas išsiblaškymas, sunku bus sukoncentruoti dėmesį, bus juntamas didesnis dirglumas. Karjeros sferoje neverta tikėtis didesnės sėkmės – periodas tam nepalankus, dabar pats palankiausias metas bus užbaigti darbus, pataisyti ir užbaigti anksčiau pradėtus projektus, galutinai įvykdyti visus prisiimtus įsipareigojimus, finansinius tame tarpe, nepalikti nebaigtų darbų sekantiems metams. Dvi paskutines gruodžio mėnesio dekadas padidinto atidumo gali pareikalauti dokumentų tvarkymas, ypač tų, kurie liečia tarnybinį ar nuosavą nekilnojamąjį turtą, sandorius. Gali pavesti dalykiniai partneriai – negatyvioje planetų įtakoje jie gali vilkinti bendrus procesus, per neatidumą galimos klaidos, nevykdomos laiku sutartys, neatliekamos pareigos. Reikia labai atsargiai šį mėnesį prisiimti naujus įsipareigojimus, pasirašyti tik labai atidžiai parengtus ir aptartus kontraktus, sutartis, didesnį nei įprastai dėmesį skirti partneriškiems, tiek asmeniniams, tiek dalykiniams santykiams.

VĖŽYS (birželio 22 - liepos 23)

tipiškiems jūsų ženklo atstovams didžiausias rūpestis gruodžio mėnesį gali būti susijęs su karjeros sfera, galimos rimtos nepalankios situacijos, per kurias gali nukentėti jūsų autoritetas, reputacija. Gali strigti profesiniai projektai, galimas vilkinimas, nenumatytos kliūtys, dėl ko nepalankiai gali susiklostyti jūsų finansinė sfera, galite negauti to pelno, pajamų, kurių tikėjotės, kas labai negatyviai gali įtakoti jūsų emocinę būklę. Jau nuo antros gruodžio mėnesio dekados reikalingas didžiulis apdairumas, labai išsamiai reikia išanalizuoti susiklosčiusias situacijas, numatyti tolimesnius jūsų veiksmus, pasitelkti visą savo įžvalgą, kad metų pabaigoje galėtute lengviau atsipūsti, pajusti palengvėjimą išvengus nepalankios reikalų baigties. Jus gerokai gali įskaudinti, pažeisti jūsų savimeilę tarpusavio santykiai jūsų artimoje aplinkoje, tiek asmeniniai, tiek dalykiniai, kurie jums gali sudaryti kliūtis siekiant tikslo, bet pasitelkę savo sveiką, nuovoką, nestiprindami konfrontacijos, neužsiimdami pernelyg aktyviu santykių aiškinimusi, neeikvodami be reikalo savo jėgų ir nervų, pažabodami pyktį ir apmaudą, senuosius metus jūs galėsite palydėti išdidžiai pakelta galva. Gruodis bus gana avaringas mėnuo, būkite atidūs vairuodami, nepalankus periodas ir stambiems pirkiniams, kuriais vėliau galite nusivilti.

LIŪTAS (liepos 24 - rugpjūčio 23)

gruodžio mėnuo tipiškiems jūsų ženklo atstovams gali būti sudėtingas tarpusavio santykių sferoje, kur pirmą dekadą gali suaktyvėti jūsų jausmai ir emocijos, o antrąją mėnesio pusę gali susiformuoti sudėtingos, konfliktinės situacijos, kurios sustiprins dirglumą, emocinį nestabilumą, skatins vidinius pergyvenimus, įtarumą. Nors šį mėnesį galite gauti viliojančių dalykinių pasiūlymų, į juos vertėtų žiūrėti labai atsargiai, negatyvioje planetų įtakoje lengva apsigauti, todėl būtina viską apsvarstyti iš pagrindų. Nepalankus gruodžio mėnuo bus naujoms iniciatyvoms, naujų projektų pradžiai, gali nepasiteisinti nauji stambūs pirkiniai, šiuo metu geriau neišlaidauti. Finansinė jūsų veikla gali kelti rūpesčius, vertėtų peržiūrėti savo finansinius įsipareigojimus, dabar bus nepalankus periodas investicijoms, reikalams, susijusiems su finansinėmis organizacijomis. Padidinto atidumo reikalaus bet kokių dokumentų tvarkymas, galutinių veiklos rezultatų suvedimas, nebaigtų užduočių ir darbų atlikimas, ypač dvi paskutines mėnesio dekadas. Nuotaikos pakėlimui, artėjant šventėms, galite pabandyti pakeisti savo įvaizdį, kad Naujuosius galėtute sutikti atsinaujinę, su naujomis viltimis.

MERGELĖ (rugpjūčio 24 - rugsėjo 23)

paskutinis metų mėnuo pratęs ankstesnes sudėtingas situacijas, kurios paskutinius mėnesius destruktyviai įtakojo gyvenimą šeimoje, partneriškus santykius. Labiausiai bus paliesta emocinė ir jausminė santykių pusė, todėl per didelė įtampa, bendra nestabili emocinė būsena, didelis jautrumas, gali neigiamai įtakoti sveikatos būklę. Patausojant save ir savo jausmus, vengiant konfliktinių situacijų, vertėtų pasinerti į darbus, užbaigti visus projektus ir užduotis, kurios buvo pradėtos anksčiau, susumuoti metinius rezultatus, nors dalykinė veikla taip pat gali neduoti tokių pozityvių rezultatų, kokių buvo tikimasi. Tiems ženklo atstovams, kurie sukasi versle, užsiima nuosava veikla, gali pablogėti bendra situacija, metiniai rezultatai nebus labai pozityvūs, kas taip pat neigiamai įtakos psichiką, todėl labiausiai reikėtų pasirūpinti savimi, savo sveikata, o veikloje aktyvumą ir iniciatyvas perkelti į sekančius metus, kurie bus palankesni, nei nueinančių metų pabaiga.

SVARSTYKLĖS (rugsėjo 24 - spalio 23)

tipiškiems ženklo atstovams paskutinis metų mėnuo gali paskatinti problemas, kurios gali paliesti darbo kolektyvą, santykius su kolegomis, bendradarbiais, ar pavaldiniais tiems, kurie dirba vadovaujantį darbą. Destruktyvi planetų įtaka antroje mėnesio pusėje skatins avaringumą, bus būtinas didesnis atidumas vairuojant, tokiu periodu padidės traumų, nelaimingų atsitikimų gamyboje pavojus, o ir bendrai paėmus, sveikatos atžvilgiu visas mėnuo bus nepalankus. Tokiu periodu galimos abejonės savomis galimybėmis, tiesiog save galima kiek nuvertinti, stiprės nepasitikėjimas savimi, nors kaip tik vertėtų į visas gyvenimo situacijas žiūrėti su didesniu optimizmu, net ir nesėkmingas situacijas priimti ramiai, įsigilinti į jų priežastis, kurias suvokus, išryškėtų jų sprendimo būdai. Tik ramus požiūris į gyvenimo realybę padės viską sutvarkyti taip, kad ateityje gyvenimo tėkmė pasuktų pozityvesne kryptimi. Šiuo periodu galima užsiimti tolimesnės veiklos, savo kvalifikacijos, ar tolimesnio išsilavinimo planavimu, kas vėliau sustiprintų jūsų savivertę, o pagrindinių pokyčių šį mėnesį galima tikėtis meilės sferoje, galimos permainos šeimos gyvenime.

SKORPIONAS (spalio 24 - lapkričio 22)

gruodžio mėnuo tipiškiems šio ženklo atstovams gali būti padidintų finansinių išlaidų periodu. Kaip tik šiuo metu gali tekti daryti investicijas į naujus projektus, ypač pirmąją mėnesio dekadą, gali atsirasti labai palankus šansas nekilnojamojo turto, ar kitos nuosavybės įsigijimui, bei kaip tik šiuo periodu finansinės jūsų pagalbos gali paprašyti artimi žmonės, ar kolegos. Padidinto jūsų dėmesio gali pareikalauti santykiai su mylimu žmogumi, ar sutuoktiniu, daugiau laiko gali tekti skirti bendravimui su vaikais, bei jūsų parama ir bendrija gali būti reikalinga kažkam iš jūsų bendražygių, todėl šį mėnesį tarpusavio bendravimas bus aktyvesnis, nei įprastai. Nors destruktyvi planetų energija aštrins jausmus, skatins dirglumą, nepalankiai įtakos bendravimą, vertėtų stengtis išlikti objektyviais, palaikyti jausmų ir emocijų harmoniją, tuo pačiu nepasiduoti negeranoriškai, avantiūristiškai nusiteikusių žmonių įtakai, vengti abejotinų ryšių ir nepatikimų pasiūlymų. Artėjant šventėms, vertėtų pagalvoti apie savo įvaizdžio atnaujinimą, pozityviai nuotaiką įtakojančias asmenines permainas.

ŠAULYS (lapkričio 22 - gruodžio 21)

paskutinis metų mėnuo gali pareikalauti iš jūsų didesnio dėmesio savo finansiniams reikalams, papildomų investicijų gali pareikalauti dalykinė sfera, verslas ar nuosava veikla, todėl jeigu planavote stambius pirkinius metų pabaigoje, dabar gali tekti šio sumanymo atsisakyti, nukeliant jį vėlesniam laikui. Padidintos apsaugos pareikalaus jūsų būsto, biuro apsauga, ypač tuo atveju, jeigu nuspręsite ilgesniam laikui išvykti. Atitinkamą savo laiko dalį gali tekti skirti įsisenėjusių problemų šeimos gyvenime reguliavimui, kadangi šioje sferoje gali susiformuoti gana rimta situacija, klimatas šeimoje gali palaipsniui „įkaisti". Emocinė įtampa, stresinės situacijos, gali negatyviu būdu atsiliepti sveikatos būklei, todėl prie kitų nemalonių situacijų gali prisidėti ir būtinybė patikrinti sveikatą, bei pasinaudoti profilaktinėmis priemonėmis, padedančiomis išsivaduoti iš stresų sukeltų negalavimų. Geranoriškumas, siekimas kuo greičiau pasiekti kompromisą, harmonizuoti tarpusavio santykius, atkurti pozityvų psichologinį klimatą namuose - tai bus tos pagrindinės nuorodos, būtinos šiuo sudėtingu gyvenimo periodu.

OŽIARAGIS (gruodžio 22 - sausio 20)

gruodžio mėnuo visiškai nepalankus investicijoms, kreditams, geriau atsisakyti anksčiau planuotų stambių pirkinių, šiuo periodu protingiau būtų užsiimti taupymu, tvarkingai vykdyti visus finansinius įsipareigojimus, jeigu tokių turite. Metų pabaigoje galimi įvairūs kontroliuojančių institucijų patikrinimai, vertėtų didesnį dėmesį skirti savo dokumentų savalaikiam sutvarkymui, laikytis visų būtinų įstatymų ir nuostatų, norint išvengti nepageidaujamų situacijų. Problemos, pakankamai sudėtingos situacijos gali susiklostyti sferose, liečiančiose įtakingus dalykinius partnerius, santykiai šiame sektoriuje gali būti įtempti, jie gali pareikalauti didžiulės jūsų savitvardos, bet optimizmas ir atkaklus tikslo siekimas bus pačiu geriausiu jūsų palydovu šiuo nepaprastu laikotarpiu, bei leis pasiekti kompromisą. Galimas padidintas avaringumas, vertėtų būti atsargesniems vairuojant, galimos ir sveikatos problemos. Labiau reikėtų pasaugoti savo nervų sistemą, laikytis palankaus jūsų organizmui darbo ir mitybos režimo, norint išvengti lėtinių susirgimų paūmėjimo.

VANDENIS (sausio 21 - vasario 19)

nueinančių metų pabaiga gali būti pakankamai sudėtinga, paskutinį metų mėnesį gali lydėti negatyvūs praeito mėnesio atbalsiai, liečiantys darbo kolektyvą, psichologinį klimatą jame. Gruodis pareikalaus prisimti būtiną atsakomybę, neužkrauti savo pareigų naštos kolegoms, pavaldiniams, ypatingai nepasižymintiems emociniu stabilumu, kadangi priešingu atveju, negatyvioje planetų įtakoje, galimas priešiškumas ir nesusikalbėjimas, skatinantis draugiškų santykių nutraukimą. Tokios sudėtingos situacijos gali pakenkti reputacijai, silpninti autoritetą, gali susidaryti jus liečianti negatyvi nuomonė kolegų, dalykinių partnerių tarpe. Profesinėje veikloje galima įtampa, nepalankios situacijos, ypač antrąją mėnesio pusę, kada bus juntamas spaudimas, didės darbo krūvis, iššaukiantis liguistą jautrumą, dirglumą, emocinius proveržius. Finansiniai reikalai, šeimos biudžetas reikalaus jūsų pastangų ir atitinkamo indėlio, todėl visą mėnesį gali tekti atkakliai dirbti. Vertėtų atkreipti dėmesį į savo išvaizdą, šiuo metu palanku būtų koreguoti savo įvaizdį, įnešant pozityvius pokyčius.

ŽUVYS (vasario 20 - kovo 20)

paskutinis metų mėnuo bus pozityvus finansiniame sektoriuje, gali atsirasti šansas, susiklostyti labai palankios situacijos, liečiančios nekilnojamąjį turtą, skirtą dalykinės veiklos reikmėms. Šiame sektoriuje gali tekti daug ką pakeisti – padaryti remontą savame biure, pakeisti baldus, arba įsikurti naujose patalpose. Kiek sudėtingesnės situacijos gali formuotis sektoriuje, liečiančiame asmeninius santykius, nors tai gali paliesti ir tuos tarpusavio santykius su žmonėmis, nuo kurių esate tampriai priklausomi – ar tai būtų vadovybė, ar įtakingi dalykiniai partneriai. Šiame sektoriuje būtinas objektyvumas, tolerancija, geranoriškumas, gebėjimas protingai apeiti „aštrius kampus", kad susikaupęs negatyvas išsisklaidytų, nepalikdamas ženklių nepageidaujamų pasekmių. Išskirtinio jūsų dėmesio gali pareikalauti sveikata, išryškėjus atrodytų bent nereikšmingiems negatyviems simptomams, vertėtų apsilankyti pas gydytoją, pasidaryti tyrimus, nenumoti ranka į pirminius negalavimus – yra tendencija, kad jie gali peraugti į rimtas sveikatos problemas.

Į viršųKomentarai:


Vardas (privalomas laukas):
El. pašto adresas (privalomas laukas):
Įveskite 3 simbolių saugos kodą:
 
Jūsų komentaras (privalomas laukas):


Jeffreytusty (Svečias) [2018 m. kovo 5 d., 19:39]
Шкафы http://workle.website/66

mildutea (Narys) [2010 m. gruodžio 5 d., 16:15]
Nieko gero nezadantis menuo
dalaila (Narys) [2010 m. gruodžio 2 d., 19:04]
horoskopus visada perskaitau, pasibaigus menesiui analizuoju kiek tiesos... kartais atitinka:)
LaimaAleksan (Narys) [2010 m. gruodžio 2 d., 13:34]
tikiuos, kad issipildys tik tai kas gera :D
jurgulensija (Narys) [2010 m. gruodžio 1 d., 06:04]
Tai kad vos ne kiekvienam zodiako zenklui tas pats parasyta :((( man ir mano vyrui (avinas ir oziaragis) gresia tos pacios nelaimes.Absurdas :((((
jurgaa1 (Narys) [2010 m. lapkričio 30 d., 22:20]
nieko gero man nezada ;[
Dione (Narys) [2010 m. lapkričio 30 d., 20:08]
Nieko konkretaus neparašyta.
ina12 (Narys) [2010 m. lapkričio 30 d., 18:54]
jetau visa ka bloga zada, ne laso gerio...
deimute (Narys) [2010 m. lapkričio 30 d., 17:07]
nieko gera man nezada...:(

PRIZAI
Vartotojams
Vartotojo vardas
Slaptažodis
Registracija
Pamiršau slaptažodįPopuliarausi straipsniai
Dienos nuotraukos
Dienos nuotrauka: 2013-10-24
Dienos nuotrauka: 2013-10-23
Dienos nuotrauka: 2013-10-22
Dienos nuotrauka: 2013-10-21
Dienos nuotrauka: 2013-10-20


LS 2019 Mods
FS 19 Mods
ETS 2 Mods
mods Cattle and Crops
Mods Stellaris
Apex Legends stats
Division 2 Tracker Farming Simulator 19 Mods
Cyberpunk 2077 Mod
Minecraft Dungeons Mod
Stardew Valley Mod
GTA 6 mods PC
Snowrunner mods
Snowrunner mods PC
naminės plaukų kaukės, sock bun, kojinės kuodas, madingi kuodukai, kuodai, kūno sudėjimas, kokie drabužiai tinka, Valentino diena, sveikas maistas pagal horoskopą, žiemos mados, 2010 metų horoskopas, dienos dieta, delčios dieta, plaukų stilius, mada 2009/2010, plaukų kaukės, madingos tatuiruotės, tatuiruotės paukščiai, praikaituojančios pėdos, plaukų kaspinas, plaukų šukuosenos, plaukai, batų mados 2009, pitagoro kvadratas, numerologija, burtai, magija, sveikas kūnas - graži išvaizda, makiažo patarimai, plaukų stilius, žieminiai batai, bateliai, madingas geometrinis manikiūras, lipni juosta, zodiako ženklai, savybės, lieknos kojos, plaukų šviesinimas natūraliais produktais, išskyros, gleivės, jų pagausėjimas, plaukų mados, plaukų stilius, šukuosenos, kasos, madingos tatuiruotės, tatoo plunksna, plunksnos, madingi kirpimai, 2010 šukuosenos, sukuosenų mados, menstruacijų/mėnesinių ciklas, trapūs, skilinėjantys nagai, 2010 šukuosenos, plaukų stilius
Draugai: Seo paslaugos | Horoskopai | Amazon Marketplace Ratings | Vardu reiksmes