Naujausi straipsniai
Šiais laikais namuose galima pasigaminti ne tik veido ir plaukų kaukes, stilingus aksesuarus, bet ir įvairias kitas kosmetikos ir net interjero detales. Šįkart pabandykime pačios...
Prieš 11 sek.
Daugumą moterų ir merginų tiesiog nervina patamsėję paakiai. Atrodo, jog ir ilsitės pakankamai ir neverkiate kiauras naktis, tačiau patamsėjimai neišnyksta? Visų pirma, turėtumėte...
Prieš 3 min.
Šaltuoju metų laiku viskam pristingame motyvacijos. Nebenorime pokyčių, naujos veiklos, nebetrokštame išsiskirti iš minios. Priešingai - trokštame užsisklęsti ir šiltai pasislėpę...
Prieš 4 min.
Šiuolaikinė mergina nori būti pastebėta. Tačiau nejaugi norite, kad į jus atkreiptų dėmesį dėl didelio makiažo sluoksnio, oranžinio veido ar iššaukiančios aprangos? Žinoma, kad ne!
Prieš 5 min.

mados idėjos
Grožio patarimai
 • Mada ir stilius
  Įvairūs straipsniai apie tai, kas madinga, o kas ne, kaip reikėtų rengtis, o ko reikėtų vengti, kokius drabužius rinktis įvairiausiomis progomis ir daug kitokių stiliaus patarimų.
 • Plaukų priežiūra
  Patarimai, kaip prižiūrėti plaukus bei plaukų grožio puoselėjimo būdai.
 • Veido ir kūno odos priežiūra
  Patarimai, kaip išsaugoti gražią ir jauną veido ir kūno odą.
 • Zodiako ženklai
  Kokią įtaką jūsų elgesiui turi zodiako ženklas, kokias jūsų charakterio savybes jis nulėmė ir tt.
 • Makiažas
  Makiažo paslaptys ir gudrybės. Patarimai, kaip išryškinti privalumus ir paslėpti trūkumus.
 • Rankų, kojų bei nagų priežiūra
  Patarimai, kaip prižiūrėti rankas, kojas ir nagus, kad jie visada atrodytų patraukliai.
 • Dietos ir tinkama mityba
  Kokių dietų galima ir sveika laikytis, o kokių draudžiama. Tinkama mityba, kad jūsų organizmas būtų sveikas, o kūno linijos gražios ir lieknos.
 • Įdomybės
  Įvairūs straipsniai, naudingi šiuolaikinėms merginoms ir moterims.
 • Mankštos ir sportas
  Kasdieninės mankštos, įvairūs pratimai įvairioms kūno dalims ir bendri fiziniai pratimai, kad kiekvieną dieną savijauta būtų puiki.
 • Lediškos problemos
  Menstruacijos, pastojimas, gimdymas, krūtys bei problemos dėl jų ir viskas, kas svarbu tik mums - tikroms ledi.
 • Kūno priežiūra
  Paryškinkime privalumus ir paslėpkime trūkumus. Mylėkime save tokias, kokios esame, tačiau nepamirškime ir savęs prižiūrėti bei lepinti.
 • Sveikata
  Viskas apie sveikatą, ligas, jų priežastis ir gydymą.


2010 Horoskopas rugpjūčio mėnesiui [12]

2010 Horoskopas rugpjūčio mėnesiui Paskelbta: 2010 m. liepos 29 d., 12:40
Komentarų: 12 (Skaityti komentarus)

Per paskutinį vasaros mėnesį reikia suspėti atsidžiaugti vasara, jei dar to nepadarėte. Jei dar neatostogavote, būtinai paatostogaukite, jei dar nesimaudėte jokiame vandens telkinyje, būtinai tai padarykite rugpjūtį. Tačiau prieš tai, žinoma, persiskaitykite prognozę šiam mėnesiui, tuomet bus daug lengviau viską suplanuoti.

AVINAS (kovo 21 - balandžio 20)

pirma rugpjūčio mėnesio dekada - pats tinkamiausias laikas apsisprendimui dėl pokyčių veikloje, kada orientuotis vertėtų į naujas tendencijas, bei atsisakyti tų metodų ir sistemų, kurios jau neaktualios, praradę motyvaciją. Dabar palankus laikas numatyti savo asmeninę strategiją, vengiant įvairių avantiūrų, sutvarkyti visą dokumentaciją, rasti optimaliausią būdą sutvirtinti santykius su dalykiniais partneriais, vadovybe. Palanku išspręsti įsisenėjusias problemas, nekaupti jų ir nedidinti įtampos, kuri galėtų skatinti nusivylimą. Antrąją dekadą bendravimą vertėtų apriboti tik dalykinių santykių ribose, o vienumoje, pasinėrus į asmeninius reikalus, numatyti gaires artimiausiems mėnesiams. Galimas emocinis nestabilumas, padidinto konfliktiškumo tikimybė karjeros, socialinio statuso sferose, partneriškų santykių plotmėje, bet tai palankus laikas nereikalingų, išsisėmusių santykių nutraukimui. Paskutinę mėnesio dekadą galimas kitų žmonių palaikymas, galima drąsiai pristatyti savo idėjas, tai bus pakankamai darbingas periodas, galimas susikaupimas, racionalių sprendimų priėmimas. Jūsų dėmesio ir atsakomybės visą mėnesį gali pareikalauti šeimos reikalai, gali tekti spręsti palikimo ir kitas turtines, nekilnojamojo turto problemas. Tolimų kelionių geriau atsisakyti.

JAUTIS (balandžio 21 - gegužės 21)

rugpjūčio mėnuo palankus savo veiklos, darbo ar iniciatyvų paklausos tyrimui, nukreipiant reikiama linkme, susikoncentruojant ties realiai reikalinga ir naudinga veiklos sfera. Dėl susidariusios bendros įtemptos padėties, pirmąją dekadą galimos intrigos, patikrinimai, jūsų veiklos vertinimas ir galimas nušalinimas, jeigu neatitiksite visų reikalavimų ir standartų. Pajutus spaudimą, per didelį domėjimąsi jumis, nevertėtų pykti ant jus kontroliuojančių aplinkinių, o priimti realybę tokią, kokia yra ir visais įmanomais būdais stengtis išsaugoti savo socialines pozicijas. Antrąją dekadą vertėtų ieškoti jums reikalingų asmenų paramos, naudingų ryšių užmezgimo, bei būtinos informacijos ir kitų priemonių, kurie galėtų jūsų veiklą daryti efektyvesne. Dabar netinkamas metas užsisklęsti savyje, o reikia racionaliai spręsti iškilusius prieštaravimus ir nesutarimus, spręsti būtinus einamuosius klausimus. Dabar verta sutelkti visą savo valią, teigiamą potencialą ir siekti savo tikslų, o paskutinę dekadą jūs galite gauti atlygį už savo pastangas, galite būti deramai įvertinti. Derėtų šiuo periodu pasirūpinti ir atostogomis, norint atsipalaiduoti, sukaupti jėgų, tik nereikia pamiršti, kad tai yra padidinto avaringumo ir silpnesnio gyvybinio potencialo mėnuo.

DVYNIAI (gegužės 22 - birželio 21)

rugpjūčio mėnuo bus palankus savo naujų tikslų, realiai įgyvendinamų užduočių numatymui, taip pat yra tikimybė, kad galite gauti atlygį, pozityvų įvertinimą dėl ankstesnės geranoriškos pagalbos ir palaikymo kitiems žmonėms. Šis mėnuo - tas realus atskaitos taškas, kada gali būti lemta išsipildyti jūsų ilgai puoselėtoms viltims, kada ilgą laiką einant link numatyto tikslo, galima bus apčiuopti savo veiklos rezultatus ir likti jais patenkintais. Jūsų ženklo atstovų tarsi nepalies bendra įtempta situacija, jūs galite gauti brandžių, pakankamai naudingų pasiūlymų, kvietimų įsijungti į bendrą veiklą. Reikėtų gerokai pasvarstyti ir neatmesti net tų pasiūlymų, kurie jums pasirodys neverti jūsų dėmesio, reikia tik giliau įsigilinti, ypač antrąją dekadą ir jūs galite pastebėti juose racionalumo tendencijas. Tai realus laikas naujų pajamų būdų paieškoms, rėmėjų įgijimui, kurie palankiai gali įvertinti jūsų privalumus, tik nereikia šį mėnesį planuoti stambių pirkinių, nedaryti investicijų. Reikėtų skirti pakankamai dėmesio šeimai, palanku būtų suorganizuoti bendrą poilsį su šeimos nariais, pailsėti po sekinančių, varginančių šios vasaros „malonumų".

VĖŽYS (birželio 22 - liepos 23)

rugpjūtis - tai tas mėnuo, kada palanku užsiimti savo kvalifikacijos, meistriškumo, įgūdžių tobulinimo klausimais. Tinkamas periodas tolimesnės strategijos savo veikloje kūrimui, norint išlaikyti ankstesnes savo pozicijas sociume, karjeros sferoje. Šios gyvenimo sritys gali šiuo periodu tapti pakankamai jautriomis, sudėtingomis, gali būti suabejojama jūsų kompetencija ir užimama padėtimi. Taigi šiuo sudėtingu jums metu, vertėtų atmesti visas emocijas, nesveikas ambicijas, realiai pasistengti parodyti save iš pačios geriausios pusės, protingai pademonstruoti savo privalumus, tuo išsaugant ir sustiprinant savo esamas pozicijas, padėtį sociume, bei nutiesiant palankių galimybių gaires ateičiai. Gerai būtų savalaikė ir neprimestinė savireklama, savo intelekto demonstravimas, parodant praktinę savo veiklos naudą, numatomo pelno galimybes. Problemos gali išryškėti ir sferoje, liečiančioje darbinius, dalykinius dokumentus, partneriškus ryšius ir finansus, tarnybinį nekilnojamąjį turtą – šioje srityje jus gali prislėgti atsakomybės našta, kuri destruktyviai gali paveikti savijautą, bendrą organizmo būklę, todėl neverta į visa tai numoti ranka, o sutelkus visą savo valią, ryžtingai išspręsti visus nesklandumus. Mėnesio paskutinę dekadą galite gauti netikėtą palaikymą, kas padėtų visą situaciją grąžinti į normalias vėžes.

LIŪTAS (liepos 24 - rugpjūčio 23)

šio ženklo atstovams prasideda palankus laikas anksčiau susikaupusių problemų, kurių sprendimas praeitu periodu buvo vilkinamas, šalinimui, o šiuo metu jau nebėra kur trauktis ir pirmąją dekadą reikia surasti išeitį iš susidariusios padėties. Tik tokiu būdu bus galima surasti optimaliausią variantą paaštrėjusių, gana sudėtingų santykių su valdžios struktūromis, įtakingais asmenimis, sureguliavimui. Išsprendus visas, trukdančias judėti į priekį problemas, bus galima išbandyti savo jėgas naujose veiklos kryptyse, pasitelkus savo privalumus, sveiką nuovoką, bus galima įtakoti susidariusias aplinkybes ir pasukti viską reikiama linkme. Nepaisant didelės įtampos pirmąją dekadą, liečiančios jūsų veiklos ir kitas gyvenimo sferas, kuri dalinai bus juntama iki mėnesio pabaigos, paskutinę dekadą vertėtų paskirti savo sveikatai, pasitelkiant įvairias profilaktines, sveikatingumo priemones, stiprinančias organizmą, skatinančias optimistines nuotaikas. Tik gerai jaučiantis, bus galima suderinti savo būsimus veiksmus su jums reikalingais žmonėmis, užsitikrinti jų palaikymą, pakelti savo darbingumą ir išvengti niūrios, slogios nuotaikos.

MERGELĖ (rugpjūčio 24 - rugsėjo 23)

rugpjūčio mėnuo palankus savo ankstesnės veiklos, anksčiau užsibrėžtų tikslų ir uždavinių peržiūrėjimui, išanalizavimui, išryškinimui tų faktorių, kurie trukdo sėkmingai įgyvendinti savo ilgalaikius ketinimus. Palankus laikas išsivaduoti, atsikratyti išorinių veiksnių įtakos, trukdančios veiklos sėkmei, nors pradžioje tai gali pakankamai destruktyviai, skausmingai paveikti emociškai ir morališkai, bet su laiku tai skatins juntamą palengvėjimą, galimybę savo energiją nukreipti pozityvesne kryptimi. Neverta pereikvoti savo jėgų, kadangi tai gali pasireikšti per stiprius negalavimus – rugpjūčio mėnuo žada būti nepalankus finansinei veiklai, gali nepavykti gauti numatytų pajamų, iškyla pavojus ir prarasti darbo vietą, gali susvyruoti ir socialinė padėtis, su tuo vertėtų susitaikyti ir priimti ramiai. Išsaugoję gerą savijautą, jūs būsite pajėgūs surasti tuos kelius, kurie skatintų naujas galimybes, jūsų asmenybės augimą, esmines, pozityvias jūsų gyvenimo permainas. Vertėtų pasitelkti visą savo išmintį, protingai praeiti išbandymų ir destrukcijos pilną rugpjūčio mėnesį, kad rugsėjį galėtute pereiti visiškai į kitą profesionalumo, socialinės realizacijos lygį. Jau paskutinė mėnesio dekada neš palengvėjimą, paskutinius permąstymus, veiklos koregavimo galimybes, retro Merkurijus gali paskatinti susitikimus su žmonėmis iš jūsų praeities.

SVARSTYKLĖS (rugsėjo 24 - spalio 23)

rugpjūčio mėnuo jūsų ženklo atstovus gali paskatinti įvairiems eksperimentams, savo idėjų pristatymui, naujų veiklos galimybių paieškoms. Antrąją dekadą bus gana palankus laikas kreditams, klausimams, susijusiems su tarnybiniu ir nuosavu nekilnojamuoju turtu. Tačiau bus kai kurios gyvenimo sferos, kurios gali kelti susirūpinimą – tai tarpusavio santykiai tiek šeimoje, tiek su dalykiniais partneriais. Šiose sferose galimos destruktyvios tendencijos, todėl gali tekti panaudoti visą savo lankstumą, diplomatiškumą, siekiant santykių harmonizavimo. Priešpriešoje gali atsidurti šeimos ir karjeros reikalai – todėl šioje sferoje teks surasti realią pusiausvyrą, veikti dviem kryptimis, laviruojant ir neaštrinant padėties. Gali tekti analizuoti ir protingai elgtis nesupainiojant romantiškų santykių su dalykinais, pakankamai dėmesio skirti namams, šeimai, bei artimiems jūsų sielai partneriams, kurie gali duoti jums labai vertingų patarimų, padėti susivokti susiklosčiusioje painioje situacijoje. Paskutinę dekadą galimos permainos namuose, gali tekti užbaigti susikaupusius reikalus, o laikas tam bus palankus.

SKORPIONAS (spalio 24 - lapkričio 22)

rugpjūčio mėnesį gali išryškėti buvę aktualūs reikalai dar pavasario mėnesiais, dabartinė situacija gali priklausyti nuo to meto jūsų veiksmų, liečiančių jūsų įsipareigojimus. Jeigu tuo metu viskas buvo protingai atlikta, jeigu neiškilo naujų problemų, liečiančių finansinius įsipareigojimus, nekilnojamąjį turtą liepos mėnesio bėgyje, tai rugpjūtis tada gali būti šiose gyvenimo sferose pakankamai pozityvus. Susirūpinimą gali kelti asmeninis gyvenimas savo namuose, šeimos reikalai, kurie gali skatinti konfliktines situacijas, ginčus, gali iškilti kai kurių negalavimų pavojus. Nestabilumo jausmas, nepasitenkinimas esama padėtimi gali trukdyti naudingos patirties įgijimui, nors kaip tik šį mėnesį atsiras palankios galimybės reikalingam bendravimui, todėl patartina pasitelkti savo optimizmą, lankstumą ir nepraleisti palankių galimybių. Pasirinkus teisingą veiksmų taktiką, šį mėnesį galima pasiekti pozityvių rezultatų verslo srityje, pereiti į naują profesinės veiklos lygmenį, pasiekti materialinės padėties stabilumo. Mėnesio viduryje tikėtina nenumatyta kelionė, stambūs pirkiniai, o paskutinę dekadą permainos gali paliesti keletą jūsų gyvenimo sričių. Paskutinę savaitę galima paskirti poilsiui su šeima, kas vėl atkurtų palankų klimatą ir atmosferą šeimoje, namuose.

ŠAULYS (lapkričio 22 - gruodžio 21)

rugpjūčio mėnuo skatins jūsų ženklo atstovus sutelkti savo dėmesį į kolektyvą, partnerius, darbinio branduolio sukūrimą, savo šalininkų sutelkimą ir bendrų pastangų nukreipimą reikiama kryptimi. Pirmaeiliu dalyku dabar taps sprendimų, skatinančių tolimesnio vystymosi galimybę, suradimas, kai kurių apibrėžtų organizacinių klausimų sprendimas, stiprės bendravimo, veiklos reklamavimo poreikis. Dabar gali savo pritaikymo sferą surasti ilgai brandintos idėjos, nors galima neišvengti ir klaidingų poelgių, bet per tokius išbandymus, ieškojimus, bus surandama galutinė, pozityvi veiklos schema. Kaip tik šis mėnuo skatins surasti būdus, kaip išeiti iš įtemptos finansinės padėties, kaip numatyti tikslingas ir naudingas karjeros tendencijas ir perspektyvas, kaip sukaupti patirtį. Mėnesio viduryje jau galimas aukštas darbingumo lygis, o paskutinę dekadą dar bus galima koreguoti savo darbų sferą, peržiūrėti sutartis, sandorius, įnešti būtinus pakeitimus. Norint pasiekti pačius geriausius rezultatus karjeros, veiklos sferoje, vertėtų pasitelkti užsienio firmas ir partnerius, reikalingus specialistus, pritraukti investicijas, pažangias technologijas, kas garantuotų perėjimą į visai kitą kokybinį veiklos lygmenį – periodas bus tam palankus.

OŽIARAGIS (gruodžio 22 - sausio 20)

labai svarbu rugpjūčio mėnesį išanalizuoti savo veiklos paklausą, vesti dialogą su užsakovais, klientais, įsiklausyti į naudingus patarimus, visa tai garantuotų sėkmingus veiklos rezultatus, kiek vėliau, sekančiais mėnesiais. Tačiau gyvenimo sferos, liečiančios asmeninius ir partneriškus santykius, gali būti problematiškos. Galimi konfliktai ir nesutarimai šeimoje, į šią destruktyvią sferą gali įsijungti finansinės, nekilnojamojo turto, tiek asmeninio, tiek tarnybinio, problemos. Problematiškas visas mėnuo gali būti ir karjeros sferoje, nors pagrindinė, susirūpinimą kelianti gyvenimo sritis bus finansiniai įsipareigojimai partneriams, kadangi galimi sunkumai dėl finansinių įsipareigojimų, kreditų ir skolų grąžinimo - finansinė situacija šį mėnesį pakankamai sudėtinga, negatyvi. Iškilus rimtiems nemalonumams dėl negražinamų kreditų, gali tekti parduoti nekilnojamąjį turtą, kadangi kito pajamų šaltinio artimiausiu laiku nenusimato. Visos nemalonios finansinės situacijos trukdys susikaupti, mažins darbingumą, kas atsilieps rezultatams. Tačiau būtina ryžtingai pragyventi tokį destabilizacijos periodą, kad vėl būtų galima ieškoti palankių galimybių, galinčių užtikrinti stabilumą ateityje. Kiek pozityvesnė bus paskutinė dekada, kada galima išreikšti savo iniciatyvas, viliantis kitų žmonių palaikymo.

VANDENIS (sausio 21 - vasario 19)

šio ženklo atstovams, prieš priimant bet kokią pagalbą ar palaikymą, reikia labai atsakingai išanalizuoti, įvertinti teikiamos paramos motyvus, kadangi yra tikimybė būti įtrauktiems į dvigubą rėmėjų ar kolegų žaidimą, kuris gali ženkliai destabilizuoti padėtį. Profesinės veiklos sferoje galima įtampa, gali tekti panaudoti visą išradingumą, diplomatinius gebėjimus, kad situacija taptų stabili ir kontroliuojama, kad nepakenkiant savo reputacijai, galima būtų keistis patirtimi, numatyti bendros veiklos su partneriais gaires. Įtampa, nestabilumas, konfliktinės situacijos galimos su dalykiniais partneriais, asmeniniuose ir šeimyniniuose santykiuose – šios gyvenimo sferos išliks jautriomis visą mėnesį. Reikėtų iš anksto numatyti destruktyvius periodus, galimus situacijų vystymosi etapus ir scenarijus, bei priemonių planą, padedantį su mažiausiais nuostoliais pragyventi negatyvius periodus. Šis mėnuo yra padidinto avaringumo, todėl reikalingas padidintas atidumas, sveikatos būklė taip pat gali kelti papildomų rūpesčių, todėl vertėtų pasirūpinti tinkamomis profilaktinėmis, organizmą stiprinančiomis priemonėmis, teisingai įvertinti galimą negalavimų riziką. Labiau reikėtų pasikliauti savo vidinėmis nuojautomis, kaip ir savo vidiniu potencialu, kas galėtų suteikti stiprybės ir padėtų padaryti teisingus pasirinkimus.

ŽUVYS (vasario 20 - kovo 20)

rugpjūčio mėnesį šio ženklo atstovams reikėtų būti itin atidiems išlaidų, pirkimų reikaluose, neverta pirkti stambių pirkinių, kadangi finansinis stabilumas šiuo periodu bus sunkiai pasiekiamas. Labai protingai vertėtų paskirstyti turimus resursus, nukreipti juos strateginių priemonių įgyvendinimui. Rugpjūčio mėnuo palankus tolimoms kelionėms, ryšiams su užsienio firmomis ir partneriais, deryboms, sandorių sudarymui ir sutarčių pasirašymui. Galima labai sėkmingai išspręsti juridines ir teisines problemas, harmoningi santykiai galimi su dalykiniais partneriais, mėnuo palankus karjerai ir socialinio statuso įtvirtinimui. Nuo jūsų darbinės veiklos naudingumo tiesiogiai priklausys jūsų gerovė, todėl išanalizavus padėtį, vertėtų pašalinti visus trikdžius, užsitikrinti pozityvių rezultatų ir atitinkamo atlygio galimybę. Galimas būsimas veiklos perspektyvas vertėtų apsvarstyti su bendrų interesų žmonių grupe, numatyti pačius svarbiausius uždavinius, laikinai pristabdant antraeilių užduočių atlikimą, o visą energiją sutelkti svarbiausių tikslų pasiekimui. Kada išsikristalizuos jūsų tikrieji, realūs tikslai ir jų pasiekimo strategija, tai labai palankiai paveiks jūsų nuotaiką, stiprins optimizmą, skatins ambicijas. Palanku daryti ryžtingus sprendimus, išsilaisvinant iš viso nereikalingo, atgyvenusio balasto, kuris trukdo profesiniam augimui.

Į viršųKomentarai:


Vardas (privalomas laukas):
El. pašto adresas (privalomas laukas):
Įveskite 3 simbolių saugos kodą:
 
Jūsų komentaras (privalomas laukas):


Guestjouby (Svečias) [2019 m. spalio 20 d., 20:02]
<a href=" http://yfoxi.info/videos-porno-trios-caseros/ ">videos porno trios caseros</a> <a href=" http://yfoxi.info/bursdagsfeiring-stavanger/ ">bursdagsfeiring stavanger</a> <a href=" http://yfoxi.info/asian-dating-chat-room/ ">asian dating chat room</a> <a href=" http://yfoxi.info/film-porno-hot/ ">film porno hot</a> <a href=" http://yfoxi.info/porno-xxx-africa/ ">porno xxx africa</a> <a href=" http://yfoxi.info/porno-50/ ">porno 50</a> <a href=" http://yfoxi.info/gratis-porno-video/ ">gratis porno video</a> <a href=" http://yfoxi.info/home-amateur-porno/ ">home amateur porno</a> <a href=" http://yfoxi.info/free-porno-bondage/ ">free porno bondage</a> <a href=" http://yfoxi.info/chinese-dating-sim/ ">chinese dating sim</a>
kinga (Narys) [2010 m. rugpjūčio 26 d., 23:12]
rugpjūtis baigėsi, bet nelabai kas atitiko. :]
toptoma (Narys) [2010 m. rugpjūčio 16 d., 14:12]
nu jo kaip visada kol kas nieko ispudingo nezada :)
mildutea (Narys) [2010 m. rugpjūčio 3 d., 18:58]
na nusimato puikus menuo:D
ikmeskute (Narys) [2010 m. rugpjūčio 3 d., 10:01]
Na ziuresiu koks bus tas rugpjutis man ..
Martina (Narys) [2010 m. liepos 31 d., 09:49]
Pritariu Rudaakei, tai irgi ne man ;]
ina12 (Narys) [2010 m. liepos 30 d., 13:56]
liepos menesio ka pranasavo tai neissipilde
Rudaake (Narys) [2010 m. liepos 30 d., 12:10]
Na manyčiau, jis labiau suaugusiems, ne mano amžiaus. :)
miela (Narys) [2010 m. liepos 30 d., 11:38]
:)
jurgaa1 (Narys) [2010 m. liepos 29 d., 16:57]
Puikus straipsnis ;]
toptoma (Narys) [2010 m. liepos 29 d., 13:47]
:)

PRIZAI
Vartotojams
Vartotojo vardas
Slaptažodis
Registracija
Pamiršau slaptažodįPopuliarausi straipsniai
Dienos nuotraukos
Dienos nuotrauka: 2013-10-24
Dienos nuotrauka: 2013-10-23
Dienos nuotrauka: 2013-10-22
Dienos nuotrauka: 2013-10-21
Dienos nuotrauka: 2013-10-20


LS 2019 Mods
FS 19 Mods
ETS 2 Mods
mods Cattle and Crops
Mods Stellaris
Apex Legends stats
Division 2 Tracker Farming Simulator 19 Mods
Cyberpunk 2077 Mod
Minecraft Dungeons Mod
Stardew Valley Mod
GTA 6 mods PC
Snowrunner mods
Snowrunner mods PC
išskyros, gleivės, jų pagausėjimas, plaukų kaspinas, plaukų šukuosenos, plaukai, sveikas maistas pagal horoskopą, menstruacijų/mėnesinių ciklas, Valentino diena, žiemos mados, madingos tatuiruotės, tatoo plunksna, plunksnos, praikaituojančios pėdos, naminės plaukų kaukės, sveikas kūnas - graži išvaizda, batų mados 2009, dienos dieta, delčios dieta, plaukų stilius, mada 2009/2010, 2010 metų horoskopas, 2010 šukuosenos, plaukų stilius, makiažo patarimai, plaukų šviesinimas natūraliais produktais, pitagoro kvadratas, numerologija, burtai, magija, plaukų stilius, lieknos kojos, plaukų mados, plaukų stilius, šukuosenos, kasos, madingos tatuiruotės, tatuiruotės paukščiai, sock bun, kojinės kuodas, madingi kuodukai, kuodai, plaukų kaukės, trapūs, skilinėjantys nagai, zodiako ženklai, savybės, kūno sudėjimas, kokie drabužiai tinka, žieminiai batai, bateliai, madingas geometrinis manikiūras, lipni juosta, madingi kirpimai, 2010 šukuosenos, sukuosenų mados
Draugai: Seo paslaugos | Horoskopai | Amazon Marketplace Ratings | Vardu reiksmes