Naujausi straipsniai
Šį rudens-žiemos sezoną makiažo tendencijos skyla į tris dalis: natūralus makiažas, išryškintos lūpos arba išryškintos akys. Apie pastarąsias jau rašėme, tad šiame straipsnyje...
Prieš 57 sek.
Tikriausiai kiekviena žinote, kad Vintage stilius dabar yra ant bangos. Rudos ir žalios spalvos derinukas puikiai tiks tiek dar šią likusią vasarą, tiek rudens pradžioje. Su šiuo...
Prieš 1 min.
Menstruacijos - vienas akivaizdžiausių vaikinų ir merginų skirtumų. Mes esame pasmerktos ilgus metus kiekvieną mėnesį kentėti nepakeliamus skausmus, nesimaudyti vandens telkiniuose,...
Prieš 3 min.
Ar gali būti kas nors seksualiau, klasiškiau, madingiau už padūmavusias akis? O taip, gali! Tai pats paprasčiausias akių pieštukas! Nepamirškite, kad naudodamos vien tik jį...
Prieš 4 min.

mados idėjos
Grožio patarimai
 • Mada ir stilius
  Įvairūs straipsniai apie tai, kas madinga, o kas ne, kaip reikėtų rengtis, o ko reikėtų vengti, kokius drabužius rinktis įvairiausiomis progomis ir daug kitokių stiliaus patarimų.
 • Plaukų priežiūra
  Patarimai, kaip prižiūrėti plaukus bei plaukų grožio puoselėjimo būdai.
 • Veido ir kūno odos priežiūra
  Patarimai, kaip išsaugoti gražią ir jauną veido ir kūno odą.
 • Zodiako ženklai
  Kokią įtaką jūsų elgesiui turi zodiako ženklas, kokias jūsų charakterio savybes jis nulėmė ir tt.
 • Makiažas
  Makiažo paslaptys ir gudrybės. Patarimai, kaip išryškinti privalumus ir paslėpti trūkumus.
 • Rankų, kojų bei nagų priežiūra
  Patarimai, kaip prižiūrėti rankas, kojas ir nagus, kad jie visada atrodytų patraukliai.
 • Dietos ir tinkama mityba
  Kokių dietų galima ir sveika laikytis, o kokių draudžiama. Tinkama mityba, kad jūsų organizmas būtų sveikas, o kūno linijos gražios ir lieknos.
 • Įdomybės
  Įvairūs straipsniai, naudingi šiuolaikinėms merginoms ir moterims.
 • Mankštos ir sportas
  Kasdieninės mankštos, įvairūs pratimai įvairioms kūno dalims ir bendri fiziniai pratimai, kad kiekvieną dieną savijauta būtų puiki.
 • Lediškos problemos
  Menstruacijos, pastojimas, gimdymas, krūtys bei problemos dėl jų ir viskas, kas svarbu tik mums - tikroms ledi.
 • Kūno priežiūra
  Paryškinkime privalumus ir paslėpkime trūkumus. Mylėkime save tokias, kokios esame, tačiau nepamirškime ir savęs prižiūrėti bei lepinti.
 • Sveikata
  Viskas apie sveikatą, ligas, jų priežastis ir gydymą.


2010 Horoskopas Spalio mėnesiui [5]

2010 Horoskopas Spalio mėnesiui Paskelbta: 2010 m. rugsėjo 30 d., 09:47
Komentarų: 5 (Skaityti komentarus)

Ruduo įsibėgėja vis labiau ir labiau. Palydėkime pirmąjį rudens mėnesį ir pažiūrėkime, ką žada antrasis. Galbūt tai metas permainoms? Galbūt pagaliau pagerės finansinė padėtis? O gal sutiksite savo gyvenimo meilę? Nespėliojam, o skaitom!

 

AVINAS (kovo 21 - balandžio 20)
spalio mėnuo suteiks galimybę atsikvėpti po sunkaus ilgalaikio periodo, kada vyravo sudėtingos, įtemptos situacijos, kada buvo akcentuojami veiksmai savosios padėties sociume išlaikymui, vyko kova dėl „vietos po Saule", suaktyvins asmeninius ir dalykinius santykius. Mėnuo bus palankus dalykinės partnerystės klausimų svarstymui, asmeninių tarpusavio santykių harmoninzavimui, bendrų sąlyčio taškų paieškoms, bei atsinaujinusių praeities problemų sprendimui. Marso ir Veneros jungtis skatins aistringumą, akcentuojamas bus šeimos gyvenimas, norėsis kuo daugiau laiko skirti namų reikmėms, kurti komfortą šeimoje ir tuo mėgautis. Visas mėnuo bus palankus įvairiems įsigijamams, stambiems pirkiniams, tokiems, kaip nekilnojamas turtas, automobilis, brangi buitinė technika, ar vertingi asmeninio naudojimo daiktai. Sėkmingai gali būti išspręstos finansinės problemos, skolų klausimai tiems, kam jie aktualūs.   


JAUTIS (balandžio 21 - gegužės 21)
svarbiausiu spalio mėnesio akcentu gali tapti bendradarbiavimo, dalykinės partnerystės stiprinimo klausimai, savo interesų atstovavimas, įvairaus lygio derybos ir sutartys. Tokiu periodu gali būti surastas būdas senų projektų atgaivinimui, įnešant naujas idėjas, naujos informacijos gavimas ir pritaikymas profesinėje sferoje, darbinėje veikloje. Sėkmingos gali būti dalykinės kelionės. Sustiprintos įžvalgos ir intuicijos panaudojimas planuojant profesinę veiklą, sprendžiant klausimus, liečiančius nekilnojamąjį turtą, gali padėti teisingai pasielgti, išvengti nepageidaujamų pasekmių. Antroje mėnesio pusėje gali sustiprėti nepasitenkinimas, dirglumas, gali būti sunku suderinti dalykinę veiklą ir asmeninius poreikius. Vieniši Jaučio ženklo atstovai gali tikėtis naujų santykių užmezgimo, daug svarbių susitikimų. Gali suaktyvėti asmeniniai santykiai, galimi susitikimai su buvusiais mylimaisiais, galimos ir problemos ir jausmų atnaujinimas, pasireiškimas naujame lygmenyje. 


DVYNIAI (gegužės 22 - birželio 21)
spalio mėnuo gali būti išskirtinai sėkmingas karjeros, ar profesinės veiklos sferose, kur galima tikėtis didėjančių pajamų. Sėkmingomis gali būti verslo ir komercinės veiklos sfera, kurioje yra reali galimybė sukaupti lėšas, padidinti pelną, tinka užbaigti ilgai atidėliotus reikalus, tuo pašalinant trukdžius būsimai sėkmei. Pasisekimas gali lydėti ir intelektulios kūrybinės veiklos atstovus. Labai svarbu spalio mėnesį pasitelkti numatymą, protingai ir atsakingai planuoti savo ir šeimos gyvenimo ateitį, jos pagausėjimą, kam tai aktualu, būti diplomatiškiems, atsakingiems, geras periodas daugiau laiko paskirti bendravimui su vaikais, jų poreikių tenkinimui. Spalio mėnuo gali sustiprinti polinkį tarnybiniams romanams, romantiniams nuotykiams darbo kolektyve, bet mėnuo palankus asmeninių santykių harmonizavimui su įtakingais žmonėmis, užsienio dalykiniais partneriais, vadovybe.


VĖŽYS (birželio 22 - liepos 23)
spalio mėnuo palankus šeimos problemų sprendimui, daugiau laiko skiriant bendravimui su šeimos nariais, artimais giminėmis. Geras mėnuo asmeninių romantinių santykių vystymui, pramoginių renginių organizavimui, asmeniškai dalyvaujant šioje veikloje. Šis mėnuo palankus kūrybinių profesijų atstovams, tinkamas laikas plėsti savo įtakos sferas užsiimantiems verslo sektoriuje, dalykinių ryšių plėtrai. Šiuo periodu savo verslą galima išplėsti pasitelkiant užsienio kompanijas, užmezgant naujus dalykinius ryšius su užsieniečiais, sėkmingas bendradarbiavimas su kuriais leistų padidinti finansines galimybes, pajamas.


LIŪTAS (liepos 24 - rugpjūčio 23)
tai konstruktyvaus bendravimo mėnuo, palankus savo minčių ir idėjų pristatymui, galimos sėkmingos artimos kelionės. Sėkmingos veiklos pagrindu visą mėnesį bus savidisciplina, teisingas savo asmeninės veiklos organizavimas, gebėjimas dirbti komandoje, bendrų interesų žmonių grupėje. Kita svarbi mėnesio tema bus materialiniai klausimai, kurie gali paliesti įvairias situacijas, susijusias su giminėmis, santykius su jais. Mėnuo bus sėkmingas tiems, kurie nutars pasirūpinti nuosavu būstu, palankus periodas reikalingų dokumentų sutvarkymui, leidimų gavimui, patvirtinimui, palanku kreiptis į atitinkamus valdžios atstovus, į bankus dėl kredito suteikimo. Geras mėnuo tiems, kuriems būtina sutvarkyti paveldėjimo reikalus, sutvarkyti su tuo susijusius dokumentus. Palanku stiprinti jau esamus asmeninius ryšius ir santykius, bendrauti su antrosios pusės tėvais, giminėmis, ateities planams.


MERGELĖ (rugpjūčio 24 - rugsėjo 23)
tai palankus mėnuo profesinei veiklai, dalykinėms artimoms ir tolimoms komandiruotėms, dalykinio bendradarbiavimo stiprinimui, ateities tendencijų numatymui, sušaukiant bendrus susirinkimus jų aptarimui. Nuo pastarųjų kelių mėnesių veiklos rezultatų dabar gali tampriai priklausyti pajamų dydžio tendencijos, kurios galimos tiek į vieną, tiek į kitą pusę, galimi kokybiški pokyčiai šiame sektoriuje. Geras ir palankus periodas finansinių galimybių analizavimui, strategijos šioje sferoje numatymui, racionalioms išlaidoms. Palankiausias mėnuo tiems, kurie užimti statybų sektoriuje, sferose, susijusiose su švietimu, masinėmis informacijos priemonėmis, arba reklamos kampanijomis. Mėnuo skatins daugiau intensyvaus bendravimo, galimi susitikimai su buvusiais pažįstamais.


SVARSTYKLĖS (rugsėjo 24 - spalio 23)
spalio mėnuo palankus dalykinių pozicijų sustiprinimui, su tuo susijusių pajamų ir finansinių lėšų kaupimu ateityje. Šį mėnesį stiprės žingeidumas, poreikis bendravimui, nuosavos erudicijos vystymui. Palankus periodas harmonizuoti santykius šeimoje, stiprinti partneriškus ryšius. Šis mėnuo turi patvirtinti jūsų ilgalaikį pasirinkimą ir apsisprendimą, liečiantį sekančius tris dešimtmečius, patvirtinti jūsų veiklos kryptį, saviraiškos būdą, kad būtų išvengta asmeninės krizės. Spalio mėnuo gali būti jūsų savęs įtvirtinimo sociume, vidinių išraiškos būdų paieškų periodu. Vengti šį mėnesį vertėtų neapgalvoto išlaidavimo, kadangi palankių progų padidinti savo biudžetą šiuo periodu nors ir atsiras, bet jo sustiprinimui reikalinga griežta asmeninių finansų kontrolė.


SKORPIONAS (spalio 24 - lapkričio 22)
pati sėkmingiausia veiklos sfera spalio mėnesį bus tolimos kelionės, bendradarbiavimo galimybių aptarimas, sutarčių pasirašymas su užsienio kompanijomis, masinėmis informavimo priemonėmis, veikla švietimo sferoje. Visas mėnuo palankus ankstesnių situacijų analizavimui, atitinkamų išvadų padarymui, savo teisių ir interesų apgynimui, veikiant aktyviai, bet atmetant agresyvumo ir pykčio išraiškas. Spalio mėnesį galima skirti stambiems pirkiniams, transporto, ryšio priemonių, technikos įsigijimui, vertingiems ir naudingiems asmeniniams pirkiniams. Galimas pajamų didėjimas, jaunose šeimose galimas šeimos pagausėjimas. Mėnuo palankus dalykinei veiklai, asmeninių privalumų stiprinimui, pasitelkiant discipliną, gebėjimą numatyti ateities tendencijas stiprėjančios įžvalgos dėka, konstruktyviai panaudojant ryžtingumą ir energijos augimą šiuo periodu.


ŠAULYS (lapkričio 22 - gruodžio 21)
spalio mėnuo tinkamas tvarkyti savo finansinius reikalus, kurti ir įgyvendinti ilgalaikes strategijas šioje sferoje, palanku kreiptis į valdžios atstovus norint gauti būtinus leidimus, tvirtinti reikiamus dokumentus. Tai bus periodas, kada galimas pelnas per ankstesnes naudingas investicijas, galimas pajamų augimas, palankiai galima sutvarkyti reikalus, liečiančius kreditus, jų gavimą ar būtinas įmokas. Įpatingo dėmesio gali pareikalauti tarpusavio santykiai su vadovybe, šiame sektoriuje gali susiklostyti permainingos, nervingos situacijos, todėl čia pozityviai gali pasitarnauti pabrėžtinai mandagios manieros bendraujant, asmeninė disciplina. Šeimoje ir asmeniniuose santykiuose galima harmonija, lengvas bendravimas, galimi susitikimai su anksčiau buvusiais mylimais žmonėmis.


OŽIARAGIS (gruodžio 22 - sausio 20)
svarbiausias spalio mėnesio priesakas yra disciplina, situacijų dalykinėje veikloje koordinavimas, ryžtingas iškilusių problemų sprendimas. Palankus mėnuo socialinio statuso, būtinų ir naudingų ryšių stiprinimui, partneriškų santykių vystymui. Galima sėkminga profesinė veikla, kūrybinių profesijų atstovams šis mėnuo irgi bus palankus, galima apgalvoti metodus, kurių pagalba būtų galima pasiekti numatytus tikslus. Geras periodas dalyvavimui oficialiuose renginiuose, savo veiklos atstovavimui, deryboms, sandorių ir kontraktų aptarimui ir pasirašymui. Išskirtinai sėkminga bus meilės tema, gali labai prasiplėsti pažįstamų ratas, ypač priešingos lyties atstovų sąskaita, draugiški ryšiai gali peraugti į romantiškus, artimus, gali persipinti draugystės ir meilės temos ir sąvokos.


VANDENIS (sausio 21 - vasario 19)
spalio mėnuo bus palankus komercinei veiklai, gana neblogų rezultatų galima pasiekti verslo sektoriuje, šalia to, bus palankus periodas savo žinių bagažo gausinimui, naujos informacijos įsisavinimui, savo erudicijos kėlimui, intelektuliniam vystymuisi. Aplinkybės stiprins dalykinių priemonių, komercinių operacijų rezultatyvumą, kas palankiai įtakos darbo sferą, darbinės veiklos procesus, pozityvūs pokyčiai galimi pajamų ir pelno sektoriuje. Dalykiniuose reikaluose vertėtų sustiprinti finansinę discipliną ir atsakomybę, santūrumas ir sveika nuovoka praverstų ir asmeniniame gyvenime. Jeigu pakankamai pozityviai sugebėsite vertinti save, savo gebėjimus, tai gali tapti tuo stebuklingu rakteliu, išeinant į tarptautinę rinką savame versle, plečiant savo veiklos geografinę teritoriją. Mėnuo palankus ankstesnių tikslų įgyvendinimui, tam šiuo periodu atsiras palankus šansas.


ŽUVYS (vasario 20 - kovo 20)
labai palankus spalio mėnuo bus kūrybinei veiklai, kada atitinkamai susikoncentravus, galima realizuoti savo idėjas ir planus, darbo procesai gali duoti teigiamus, džiuginančius rezultatus. Gali sėkmingos būti tolimos dalykinės kelionės, naudingų tarpusavio santykių ir ryšių sustiprinimas su užsienio kompanijomis, su partneriais užsieniečiais, todėl sėkmingas tarptautinis bendradarbiavimas gali paskatinti didesnes jūsų pajamas, bei galimas sėkmingas ir naudingas investicijas. Kita palanki sfera jūsų gyvenime bus asmeniniai santykiai, romantiški jausmai, stiprūs ryšiai gali užsimegzti kelionių metu, gali atsinaujinti ankstesni ryšiai, stiprėti artimų, intymių santykių poreikis. Vieniši ženklo atstovai gali sutikti sau artimą sielą, užmegzti rimtus santykius, arba pradėti naują romaną.

Į viršųKomentarai:


Vardas (privalomas laukas):
El. pašto adresas (privalomas laukas):
Įveskite 3 simbolių saugos kodą:
 
Jūsų komentaras (privalomas laukas):


Miclgailk (Svečias) [2022 m. balandžio 12 d., 14:25]
https://vr-porn.org/
ina12 (Narys) [2010 m. spalio 10 d., 22:50]
tikiuosi issipildys :)
deimute (Narys) [2010 m. spalio 2 d., 15:08]
Kazkokia nesamone ;D
miela (Narys) [2010 m. spalio 1 d., 17:40]
:D
jurgaa1 (Narys) [2010 m. rugsėjo 30 d., 16:52]
:)

PRIZAI
Vartotojams
Vartotojo vardas
Slaptažodis
Registracija
Pamiršau slaptažodįPopuliarausi straipsniai
Dienos nuotraukos
Dienos nuotrauka: 2013-10-24
Dienos nuotrauka: 2013-10-23
Dienos nuotrauka: 2013-10-22
Dienos nuotrauka: 2013-10-21
Dienos nuotrauka: 2013-10-20


LS 2019 Mods
FS 19 Mods
ETS 2 Mods
mods Cattle and Crops
Mods Stellaris
Apex Legends stats
Division 2 Tracker Farming Simulator 19 Mods
Cyberpunk 2077 Mod
Minecraft Dungeons Mod
Stardew Valley Mod
GTA 6 mods PC
Snowrunner mods
Snowrunner mods PC
batų mados 2009, madingos tatuiruotės, tatoo plunksna, plunksnos, praikaituojančios pėdos, madingas geometrinis manikiūras, lipni juosta, plaukų mados, plaukų stilius, šukuosenos, kasos, pitagoro kvadratas, numerologija, burtai, magija, zodiako ženklai, savybės, sock bun, kojinės kuodas, madingi kuodukai, kuodai, sveikas maistas pagal horoskopą, 2010 metų horoskopas, plaukų šviesinimas natūraliais produktais, madingos tatuiruotės, tatuiruotės paukščiai, kūno sudėjimas, kokie drabužiai tinka, išskyros, gleivės, jų pagausėjimas, pavasariniai batai, batų mados 2012, madingi batai, miley cyrus, billboard muzikos apdovanojimai 2013, dienos dieta, delčios dieta, naminės plaukų kaukės, makiažo patarimai, 2010 šukuosenos, plaukų stilius, plaukų kaspinas, plaukų šukuosenos, plaukai, lieknos kojos, žiemos mados, madingi kirpimai, 2010 šukuosenos, sukuosenų mados, plaukų kaukės, plaukų stilius, plaukų stilius, mada 2009/2010, menstruacijų/mėnesinių ciklas, sveikas kūnas - graži išvaizda, Valentino diena
Draugai: Seo paslaugos | Horoskopai | Amazon Marketplace Ratings | Vardu reiksmes