Naujausi straipsniai
Turite ilgus plaukus ir jais didžiuojatės? Nekirptumėte jų trumpai net jeigu madingi būtų tik trumpi plaukai? Tuomet jums būtina sužinoti, ką galite nuveikti su ilgais ar vidutinio...
Prieš 47 sek.
Nežinote, ką daryti su savo plaukais? Ar juos nusikirpti? Ar palikti tokius, kokie yra? Kaip susišukuoti, kad atrodyčiau madingai? Pasisemkite idėjų iš žvaigždžių. Jų šukuosenos...
Prieš 2 min.
Pavasarinės kolekcijos mus žavi daug labiau nei šaltojo sezono. Jose daugiau spalvų, daugiau žaismo, nuotaikos, akcentų. Šįkart pristatome jums Mango pavasario/vasaros gidą....
Prieš 4 min.
Orui Lietuvėje visiškai surudenėjus nori nenori reikia prisitaikyti. Paruošti garderobą šaltajam sezonui bei atnaujinti kosmetinę naujomis priemonėmis - štai toks dabar yra...
Prieš 5 min.

mados idėjos
Grožio patarimai
 • Mada ir stilius
  Įvairūs straipsniai apie tai, kas madinga, o kas ne, kaip reikėtų rengtis, o ko reikėtų vengti, kokius drabužius rinktis įvairiausiomis progomis ir daug kitokių stiliaus patarimų.
 • Plaukų priežiūra
  Patarimai, kaip prižiūrėti plaukus bei plaukų grožio puoselėjimo būdai.
 • Veido ir kūno odos priežiūra
  Patarimai, kaip išsaugoti gražią ir jauną veido ir kūno odą.
 • Zodiako ženklai
  Kokią įtaką jūsų elgesiui turi zodiako ženklas, kokias jūsų charakterio savybes jis nulėmė ir tt.
 • Makiažas
  Makiažo paslaptys ir gudrybės. Patarimai, kaip išryškinti privalumus ir paslėpti trūkumus.
 • Rankų, kojų bei nagų priežiūra
  Patarimai, kaip prižiūrėti rankas, kojas ir nagus, kad jie visada atrodytų patraukliai.
 • Dietos ir tinkama mityba
  Kokių dietų galima ir sveika laikytis, o kokių draudžiama. Tinkama mityba, kad jūsų organizmas būtų sveikas, o kūno linijos gražios ir lieknos.
 • Įdomybės
  Įvairūs straipsniai, naudingi šiuolaikinėms merginoms ir moterims.
 • Mankštos ir sportas
  Kasdieninės mankštos, įvairūs pratimai įvairioms kūno dalims ir bendri fiziniai pratimai, kad kiekvieną dieną savijauta būtų puiki.
 • Lediškos problemos
  Menstruacijos, pastojimas, gimdymas, krūtys bei problemos dėl jų ir viskas, kas svarbu tik mums - tikroms ledi.
 • Kūno priežiūra
  Paryškinkime privalumus ir paslėpkime trūkumus. Mylėkime save tokias, kokios esame, tačiau nepamirškime ir savęs prižiūrėti bei lepinti.
 • Sveikata
  Viskas apie sveikatą, ligas, jų priežastis ir gydymą.


2010 kovo mėnesio horoskopas [14]

2010 kovo mėnesio horoskopas Paskelbta: 2010 m. vasario 27 d., 18:52
Komentarų: 14 (Skaityti komentarus)

Poryt pagaliau pavasaris!!!! Nors kovas dar nebūna labai pavasariškas, tačiau jam atėjus svarbiausia yra faktas - pavasaris jau čia. Taigi, ką mums žada 2010 - ųjų metų kovo mėnuo? Meilę? Pinigus?Sėkmę ir pripažinimą? Et, kam spėlioti, jei galima pasiskaityti.

 

 

AVINAS (kovo 21 - balandžio 20)

Kovo mėnesio situacijos į šio ženklo atstovų gyvenimą gali įnešti nepatvarumo, nepastovumo jausmą, pareikalauti padidinto atsakingumo. Šiuo periodu gali išryškėti rimtos problemos, klausimai, reikalaujantys sprendimo, todėl bus būtina padaryti labai protingus pasirinkimus, suderinti savo interesus su kolegomis, pavaldiniais, o kartais su oficialiomis institucijomis, valdžios struktūrų atstovais. Kai kurių planų įgyvendinimui gali trukdyti nuo jūsų nepriklausančios kliūtys, todėl gali tekti labai gerai permąstyti savo ketinimus, išgryninti savo siekimus, atsisakyti to, kas tampa kliuviniais, kas atgyveno, nors tokius pasirinkimus nėra lengva padaryti, bet tai būtinos priemonės. Dabartiniai jūsų veiksmai, jūsų teisingas pasirinkimas labai didele dalimi įtakos jūsų būsimą veiklą ir karjerą, jūs galite pritraukti jums reikalingas palankias situacijas, reikalingus įtakingus asmenis. Gana svarbu bus pasirūpinti savo įvaizdžiu, kuris padėtų padaryti palankų įspūdį, sustiprinti jūsų pozicijas aplinkinių akyse. Taip pat vertėtų savo veiksmus suderinti su jums svarbiais žmonėmis, įsiklausyti į kitų nuomonę, užsitikrinti jų palaikymą ir palankumą. Paskutinę mėnesio dekadą palanku organizuoti nors mažą šventę sau ir savo artimiems žmonėms, kas pakeltų nuotaikų, pozityviai skatintų kūrybines galias, padėtų lengviau įveikti iškilusias kliūtis, didintų darbingumą.

JAUTIS (balandžio 21 - gegužės 21)

Svarbiausia kovo mėnesio tema Jaučio ženklo atstovams gali tapti profesinė veikla, efektyvumo siekimas, savo turimų pozicijų stiprinimas, dalykiškumo ir profesinių privalumų demonstravimas. Mėnuo palankus realiam savo idėjų įgyvendinimui, atsiveriančių galimybių panaudojimui, padidintos atsakomybės, atitinkančios aukštą profesionalumą, prisiėmimui. Palankus periodas savo profesionalumo, kvalifikacijos kėlimui, naujų darbo ir veiklos metodų įdiegimui, viską suderinant su kolegomis ir bendraminčiais, naujų projektų kūrimui, tolimų perpektyvų numatymui. Galima atlikti įvairius bandymus, eksperimentus, nors tai pareikalaus nemažai jėgų ir laiko, bet pats laikmetis tai skatina, ypač antroje mėnesio pusėje, kada išaugs aktyvumas ir iniciatyvumas. Sėkmingai veiklai būtinas tikslingumas, veiksmų nuoseklumas, kūrybingumo, aplinkinių palaikymo panaudojimas. Vertėtų labai atsakingai, neskubant daryti rimtus sprendimus, įvertinti savo galimybes, numatyti rizikos faktorius, pasitelkti naudingą kitų patirtį, įsiklausyti į patarimus. Visą mėnesį gali vis iškilti neatidėliotini reikalai, smulkios problemos, kurias teks spręsti tuoj pat, kurios gali įnešti atitinkamo dirglumo ir įtampos. Susidorojus su einamaisiais reikalais, bus galima užsiimti rimtesnėmis permainomis, liečiančiomis namų ūkį, buitį, šeimos poreikius.

DVYNIAI (gegužės 22 - birželio 21)

Svarbiausia Dvynių ženklo atstovų veiklos sfera kovo mėnesį gali tapti šeima, jos poreikiai, tarpusavio santykiai, palankios atmosferos ir harmonijos namų aplinkoje sukūrimas. Šiuo periodu gali iškilti būtinybė užbaigti užvilkintus, vis atidėliojamus reikalus, realiai įgyvendinti seniai puoselėjamus, bet niekaip neišvystančius dienos šviesos planus. Veikloje vertėtų laikytis tam tikro eiliškumo, išskirti pačius svarbiausius veiklos barus, o antraeilius, mažiau svarbius darbus galima atidėti mėnesio pabaigai, ar dar vėlesniam laikui. Jeigu pavyks sukurti harmoniją namuose, kas palankiai veiktų savijautą, bus galima užsiimti karjeros, dalykinės veiklos klausimais, kurie taip pat bus gana aktualūs šiuo periodu. Taigi vertėtų sumaniai paskirstyti savo jėgas ir laiką, kad nenukentėtų nei šeimos, nei darbo reikalai, o kovo mėnuo, ypač antroji jo pusė, labai palanki savo turimų pozicijų sustiprinimui, kopimui karjeros laipteliais, darbinių tarpusavio santykių harmonizavimui. Dabar galima nustatyti atitinkamus tikslus, pasinerti į darbinę veiklą, panaudoti savo praktiškumą, pasinaudoti atsiradusiomis galimybėmis, užsitikrinti sau finansinį stabilumą, surasti alternatyvius pajamų šaltinius, apsikeisti patirtimi su profesionalais, padaryti būtinas permainas savo veikloje ir gyvenime aplamai. Gali iškilti dalykinės kelionės būtinybė, jūsų globos ir dėmesio gali pareikalauti artimos aplinkos žmonės, tačiau jūsų aktyvumo ir energijos šiuo periodu pakaks visai įvairiapusei veiklai.

VĖŽYS (birželio 22 - liepos 23)

Vėžio ženklo atstovams kovo mėnuo kels uždavinius, susijusius su dalykine veikla, ryšių, tame tarpe ir su užsieniu, plėtimu, savo padėties ir įtakos stiprinimu, stipraus kolektyvo ir dalykinės komandos sutelkimu. Į veiklą galima įnešti pokyčius, viską galima nukreipti nauja, pozityvesnia linkme, numatyti tolimus konkrečius tikslus. Palankios sritys veiklai šiuo periodu bus plati visuomeninė reklama, statybų sfera, reikiamų dalykinių partnerių pritraukimas, palankus periodas ruošti fundamentą aktyviai naujo pobūdžio veiklai, savo įtakos zonos plėtrai, naujų būsimų pokyčių formavimui. Dabar bus palankus laikas palaipsniui pradėti įgyvendinti savo idėjas, panaudoti visą per paskutinius metus sukauptą patirtį, surasti sferas, kur jos pačiu geriausiu būdu būtų realizuotos. Jeigu tektų suklysti, dėl to nusiminti neverta, tik per bandymus ir eksperimentus galima surasti tikrus dalykus, kurie gali duoti praktinę naudą, todėl tuo tikslu galima pasitelkti kitų atitinkamų tarnybų atliktus tyrimus, analizes, patiems kelti savo kvalifikaciją, remtis būtinais informaciniais šaltiniais. Susitelkus į pagrindinių tikslų siekimą, panaudojant savo darbingumą, praktinį požiūrį, mėnesio pabaigoje galima tikėtis gana pozityvių dalykinių poslinkių. Tačiau persitempti neverta, kadangi nuovargis gali skatinti įtemptus tarpusavio santykius namuose, bloginti savijautą, todėl verta pagalvoti ir apie protingą veiklos ir poilsio režimą.

LIŪTAS (liepos 24 - rugpjūčio 23)

Šio ženklo atstovams kovo mėnesį pagrindine tema gali tapti dalykinė veikla ir partnerystė. Šiuo periodu gali tekti praktiškai spręsti tarpusavio santykių su aplinkiniais pobūdį, jų grindimą abipuse tarpusavio nauda, pagerinant ir sustiprinant savo esamą padėtį. Norint keisti savo veiklos kryptį, įvesti pokyčius, visų pirma reikia išanalizuoti aplinkinių nuomonę tuo klausimu, įsiklausyti į vertingus patarimus, pasitelkti analizę, įvertinti, ar naujos permainos veikloje save pateisins, ar duos praktinę naudą tokiame lygmenyje, kokio tikimasi. Šis mėnuo žada gana neblogas perspektyvas ir galimybes, kurios gali paliesti finansų sferą, dabar palankus laikas ilgalaikėms investicijoms, naujiems kapitalo panaudojimo projektams, ar stambių pirkinių, nekilnojamojo turto įsigijimui, tačiau šiose sferose būtinas padidintas atidumas, kad būtų išvengta lemtingų klaidų, apmaudžių nemalonių netikėtumų, kad būtų garantuotas lėšų saugumas ir teisingas panaudojimas. Galima šiuo periodu pagalvoti apie savo veiklos, dalykinės ir profesinės, sferos įšplėtimą, savo socialinio statuso įtvirtinimą, būsimos finansinės sėkmės atrimiausiais metais užsitikrinimą. Jeigu viską teisingai numatysite, pasirinksite patį palankiausią variantą, parodysite pakankamą iniciatyvą ir gausite jums svarbių žmonių palaikymą, sėkmė ateityje jums garantuota. Jeigu iškiltų kai kurių nesutarimų su jūsų aplinkos žmonėmis, jeigu jūsų ketinimai būtų prieštaringi, vertėtų labai subtiliai šiuos klausimus subalansuoti, vengti atviros priešpriešos ir tai tik sustiprintų jūsų pozicijas.

MERGELĖ (rugpjūčio 24 - rugsėjo 23)

Mergelės ženklo atstovams kovo mėnuo bus svarbus tokiose sferose, kaip juridiniai klausimai, partnerystės problemų sprendimas. Šiuo metu gali būti sudaryti jums svarbūs sandoriai, pasirašytos sutartys ar kontraktai. Šiuo periodu gali išryškėti nepasitenkinimas kai kuriais artimos aplinkos žmonėmis, partneriais, todėl galimi rimti pokyčiai partnerystėje, nors tai neturės lemiamos reikšmės ir situacija bus priimta gana ramiai. Nemažą dėmesį šiuo periodu vertėtų skirti savo įvaizdžiui, bendravimui su įtakingais žmonėmis, jų paramos ir palaikymo užsitikrinimui, bei tinkamų pagal moralinius rodiklius bendrai veiklai partnerių paieškoms. Dabar vertėtų būti labiau išrankesniems, pasirenkant partnerius, pasirinkti vertėtų tuos, kurie atitinka jūsų nuostatas, su kuriais turite daugiau bendrų interesų, galite dalintis patirtimi, su kuriais lengvai seksis bendroje veikloje, ar tarpininkavimo sferoje. Taip pat svarbu numatyti būsimas veiklos gaires, jų nuoseklų vystymąsi, pasirūpinti gero uždarbio galimybėmis, finansinės naudos iš bendradarbiavimo gavimu. Nereikia pamiršti ir savo asmeninio gyvenimo, savo kūrybinių paskatų, bendravimo su artimais ir mylimais žmonėmis, kas galėtų jus pozityviai nuteikti produktyviai dalykinei veiklai, užtikrinti jums žinomą padėtį, bei lūkesčių, kuriuos į jus deda aplinkiniai, išsipildymą. Galutinė veiklos rezultatų sėkmė priklausys nuo teisingo jūsų pasirinkimo, nuo apgalvotų jūsų sprendimų ir mokėjimo produktyviai dirbti partnerystėje.

SVARSTYKLĖS (rugsėjo 24 - spalio 23)

Šio ženklo atstovams kovo mėnesį bus svarbu suvokti savo tikrąsias būsimas perspektyvas, galimas neigiamas požiūris į savo galimybes, kas gali paveikti nervų sistemą, bloginti savijautą, skatinti depresines būsenas. Kad viso to išvengti, visų pirma vertėtų sustiprinti savo imunitetą, pasirūpinti savo sveikata, nepamiršti fizinio aktyvumo naudos, o jau tada gilintis į veiklos galimybes. Mėnuo nebus vienareikšmis, priklausomai nuo to, kokia veikla jūs užsiimate: jeigu jūs vadovas ar verslininkas, jums bus svarbu numatyti konkrečius veiklos tikslus, rezultatus, kurių turite pasiekti, jūs turėtute sutelkti kolektyvą, numatyti atitinkamus veiklos etapus. Jeigu esate tarnautojas, ar samdomas darbininkas, kovo mėnuo jums gali kelti keblumus, tapti sunkiu emocine prasme, bet pareigos, būtinybės jausmas jus vers eiti į priekį. Šiuo periodu jums labai svarbūs bus apčiuopiami veiklos rezultatai, bei kaip jūsų triūsą vertina aplinkiniai, jums norėsis atsikratyti visų juntamų trukdžių, išgryninti savo veiklą ir jos pozityvią naudą. Šiuo periodu palanku sutvarkyti visus einamuosius reikalus, sąžiningai atlikti savo pareigas, tai padės išvengti papildomos įtampos, bereikalingo jaudulio, o tada jau bus galima aptarti su bendrais veiklos partneriais būsimas pozityvias galimybes, padaryti rimtus sprendimus dėl galimų permainų. Ryžtingi jūsų veiksmai gali skatinti aplinkinių pagarbą jums, jūsų darbas gali gauti tinkamą įvertinimą, jūs galite tikėtis viliojančių pasiūlymų, bei užsitikrinti būsimą sėkmę.

SKORPIONAS (spalio 24 - lapkričio 22)

Pagrindinės kovo mėnesio temos Skorpiono ženklo atstovams gali būti veiklos, kuri jiems yra priimtina, paieškos, kūrybinių savybių išreiškimas, romantiniai santykiai. Neblogai šiuo periodu būtų spręsti su veikla susijusių resursų klausimus, tvarkyti juridines problemas, forminti rimtus sandorius, ypač jei tai liečia nekilnojamąjį turtą, skirtą biurui ar gamybinėms patalpoms. Šis mėnuo yra tas laikas, kada galimas realus kūrybinio darbo posūkis nauja kryptimi, kada galima atsisakyti senų metodų, o praktikoje pradėti realizuoti naujus planus, naudoti naujas technikas, tik reikia viską daryti nuosekliai, bei pasistengti labai ilgam šito proceso neužvilkinti. Taip pat norėsis kuo daugiau laiko skirti kaip savo mėgstamam užsiėmimui, taip ir bendravimui su mylimais žmonėmis, kas nuteiks pozityviai veiklai. O veiklos šį mėnesį nusimato gana daug, teks pilnai į ją pasinerti, bet darbingumas ir aktyvumas bus gana aukštas, būsite pakankamai atsakingi, todėl ir pasiekti rezultatai jus turėtų džiuginti. Kovo mėnuo palankus sutvarkyti savo finansinius reikalus, įvykdyti prisiimtus įsipareigojimus, gauti reikalingus dokumentus, iš esmės pakeisti savo tolimus tikslus, atmesti viską, kas jau atgyveno, prarado motyvaciją, kas laikina ir nenaudinga. Sėkminga veikla teigiamai veiks jūsų savijautą, kels nuotaiką, didins energingumą, teiks daugiau gyvybinių jėgų ir galutiniame rezultate tai bus gana sėkmingas mėnuo.

ŠAULYS (lapkričio 22 - gruodžio 21)

Šauliams kovo mėnesį pagrindine tema bus savo vystymosi krypties patvirtinimas, tam reikalingų priemonių numatymas, reikiamų žmonių pagalbos ir paramos užsitikrinimas. Šiuo periodu teks pergrupuoti savo jėgas, teks labai atsakingai pasirinkti, su kuo jums toliau pakeliui, o su kuo teks atsisveikinti, kas neatitinka jūsų nuostatų, arba trukdo tolimesniam jūsų dalykinės ar profesinės veiklos vystymuisi. Tai labai palankus periodas tam, kad išgryninti savo veiklos sferas, numatyti jos naudingumą, reikalingumą, bei ką jūs už tai gausite iš gyvenimo mainais. Taip pat tai palankus laikas sukurti fundamentą, kaip atspirties tašką, rimtai užsiimti namų problemų sprendimu, kadangi tai reikalauja jūsų padidinto dėmesio, papildomo laiko, bei ramaus vidinio komforto sukūrimui. Gali iškilti reikalai, kurių negalėsite iš karto sutvarkyti, kurių realizacijai šiuo periodu teks numatyti būsimus žingsnius, savo duoklę turėsite atiduoti asmeniniams tarpusavio santykiams, harmonijos kūrimui šeimoje, taip pat tai palankus laikas tolimai kelionei su šeima. Šiuo metu jūs galite pasijusti reikalingas, tai skatins ir jūsų veiklą ir kels pasitenkinimą. Dabar gali padėti ankstesni bandymai užmegzti reikalingus ryšius, savo naudingumo aplinkiniams suvokimas, bei savo tikrųjų galimybių tikslų pasiekimui įvertinimas. Dabar reikia blaiviai įvertinti ir atstatyti savo jėgas, pasiruošti sekančiam veiklos etapui, kuris gali būti ilgalaikis, bei surasti tinkamus solidžius partnerius.

OŽIARAGIS (gruodžio 22 - sausio 20)

Gana sėkmingas finansine prasme kovo mėnuo gali būti Ožiaragio ženklo atstovams. Šiuo periodu gali tekti nemažai keliauti, galimos bendros kelionės su šeima, o kai kas iš jūsų gali pakeisti savo gyvenamąją vietą, bandyti surasti realią sferą, kur galima įdiegti savo idėjas ir ketinimus, ieškos produktyvaus bendradarbiavimo galimybių. Gali tekti dalyvauti derybose, užmegzti dalykinius ryšius, formuoti savo komandą, įtvirtinti tai, kas jau pasiekta. Taip pat tai palankus laikas pravesti apklausą, sužinoti kas aktualu šiuo metu jūsų aplinkoje, ką galite pasiūlyti žmonėms ir kokią naudą gauti iš tokios veiklos. Visa tai išsiaiškinę, galėsite koreguoti savo būsimus veiksmus, savo veiklos kryptis, o palankios sferos šiuo metu jums, kurios galėtų duoti pajamas, galėtų būti išsilavinimo ir užsienio sritis, turizmas, transporto ir statybų veikla. Tačiau jūs sieksite nustatyti tas sferas, kurios, jūsų manymu, bus pačios perspektyviausios, jums labiausiai priimtinos, bei galės duoti didžiausią finansinę išraišką, bei įvertinti reikalingo darbo sąnaudas ir priemones. Daug laiko gali pareikalauti einamieji reikalai, tai trukdys susitelkti ties pagrindine veiklos sfera, bet tai bus ir naudingų pasiūlymų, praktinės aplinkinių paramos, naujų uždarbio šaltinių galimybių suradimo laikas. Šiuo periodu bus palanku forminti būtinus dokumentus, aptarti galimus sandorius, sukurti būtiną duomenų bazę būsimai veiklai, taip pat galimas realus finansinių resursų augimas.

VANDENIS (sausio 21 - vasario 19)

Kovo mėnuo Vandenio ženklo atstovus skatins racionaliai naudoti finansinius resursus, o nuo to, kaip pavyks įgyvendinti šio mėnesio planus, profesines užduotis, didele dalimi priklausys būsimas finansinis pelnas. Bus palanku pereiti į naują profesinį lygmenį, įtvirtinti savo profesionalumą, iš naujo įvertinti savo meistriškumą ir siekti atitinkamai tai išreikšti pinigine forma. Jeigu pirmais šių metų mėnesiais buvo numatytos naujos veiklos kryptys, dabar tai bus galima realiai įgyvendinti, numatyti tolimesnio vystymo ir tobulinimo būdus. Dabar bus pats laikas adekvačiai įvertinti savo žinių bagažą, savo veiklą įtvirtinti jau išbaigtu variantu, kada jau galima ją pilnai demonstruoti, reklamuoti ir gauti atitinkamą naudą už įdėtas savo jėgas, laiką, žinias, praktišką patirtį. Šį mėnesį didėja aktyvumas, darbingumas, per palyginus trumpą laiką galima labai daug nuveikti, pasiekti puikių rezultatų, nors nepilnai įvertintos jūsų profesinės savybės, gali trukdyti gauti pilną pasitenkinimą savo veikla. Nusimato nemažai dalykinių ir asmeninių susitikimų, bendravimo su įdomiais žmonėmis, galimybė netikėtai užsitikrinti įtakingų asmenų palaikymą, bei gauti palankių pasiūlymų dėl bendradarbiavimo, ar naujos veiklos. Prieš priimant galutinį sprendimą dėl atsiradusių galimybių, reikia labai teisingai įvertinti visus galimus faktorius už ir prieš ir pasirinkti patį optimaliausią jums tinkamą variantą, duodantį maksimalią naudą.

ŽUVYS (vasario 20 - kovo 20)

Kovo mėnuo Žuvų ženklo atstovams gali būti nestabilus finansine prasme, nors pilnai pakaks pasitikėjimo savimi, kas leis ieškoti sferos, kur būtų galima realiai pritaikyti savo gebėjimus ir patirtį. Dabar laikas nepalankus savoms ambicijoms, vertėtų ieškoti bendrų sąlyčio taškų su aplinkiniais, elgtis pagarbiai, bandyti surasti bendraminčių, palanku keisti savo įvaizdį, daugiau laiko praleisti tarp žmonių, dalyvauti renginiuose. Nors kelyje į tikslą bus nemažai kliuvinių, jūs būsite pajėgūs viską įveikti, teks pasikliauti savimi, išbandyti savo jėgas naujose veiklos sferose, išgryninti savo tikrąsias galimybes, bei savo norus ir lūkesčius, kad galima būtų tvirtai judėti pasirinkta kryptimi. Šiuo metu jūsų darbinis potencialas aukštas, galima nemažai nuveikti per palyginus trumpą laiką, nors gali atsirasti poreikis kurti ir dirbti vienumoje, ramioje aplinkoje. Tačiau per daug užsisklęsti savyje, nusišalinti nuo viešo gyvenimo šiuo metu nėra jums palanku, jums vertėtų kaip tik labiau demostruoti savo privalumus ir galimybes, pritraukiant jums palankias situacijas, naudingus pasiūlymus, ryšius, kas galėtų su laiku duoti jums praktinę naudą. Susilaikyti šiuo metu vertėtų nuo neapgalvotų išlaidų, kadangi finansinė sfera šiuo periodu bus gana jautri, netinkamas laikas nei pirkiniams, nei investicijoms. Būsima sėkmė priklausys nuo gebėjimo pristatyti save, nuo draugiškų tarpusavio ryšių, teisingai pasirinktų tikslų ir priemonių jų įgyvendinimui. Mažiau svarbius reikalus galima laikinai atidėti, o pagrindinį dėmesį sukoncentruoti į naujus uždavinius ir siekius.

Į viršųKomentarai:


Vardas (privalomas laukas):
El. pašto adresas (privalomas laukas):
Įveskite 3 simbolių saugos kodą:
 
Jūsų komentaras (privalomas laukas):


GuestAvamy (Svečias) [2019 m. gruodžio 8 d., 05:14]
<a href=" https://23-and-desperate.com/single-soldaten-kennenlernen.html ">single soldaten kennenlernen</a> <a href=" https://23-and-desperate.com/magdeburg-single-bar.html ">magdeburg single bar</a> <a href=" https://23-and-desperate.com/single-party-berlin-heiligabend.html ">single party berlin heiligabend</a> <a href=" https://23-and-desperate.com/singles-wahlstedt.html ">singles wahlstedt</a> <a href=" https://23-and-desperate.com/singleboerse-hamburg-kostenlos.html ">singleboerse hamburg kostenlos</a> <a href=" https://23-and-desperate.com/singletreff-gummersbach.html ">singletreff gummersbach</a> <a href=" https://23-and-desperate.com/kinder-des-neuen-partners-kennenlernen.html ">kinder des neuen partners kennenlernen</a> <a href=" https://23-and-desperate.com/lustige-spr-che-flirten-kann-ich.html ">lustige spr che flirten kann ich</a> <a href=" https://23-and-desperate.com/single-bad-mitterndorf.html ">single bad mitterndorf</a> <a href=" https://23-and-desperate.com/amerikanische-dating-seiten.html ">amerikanische dating seiten</a>
lylill (Narys) [2010 m. kovo 22 d., 20:40]
oh skaitau ir tikrai nustebau nes tai jau tikrai vyksta,taciaiu artai gerai ar ne neaisku.zodziu sunus menuo...
RuTeLeJa (Narys) [2010 m. kovo 21 d., 22:06]
Daug parasyta, bet nieko konkreciai ;D

na bet seip visai patiko kas prirasyta, reikia pasisitenk, kad taip ir butu, nes manau, kad ne nuo horoskopo o nuo musu paciu priklauso kas ivyks kuri nors menesi ;)
LEIDI (Narys) [2010 m. kovo 16 d., 18:17]
kazkaip idomiai cia, viskas parasyta ka planuoju daryti, tikekimes taip ir bus :D
dolytee (Narys) [2010 m. kovo 2 d., 23:20]
Niu idomu ar pildysis permainos profesineje veikloje... Jau reiktu permainu, ziuresim ka zada horoskopas ar sutaps :))
devilish (Narys) [2010 m. kovo 2 d., 19:31]
Nieko gero manes kova nelaikiau...tai netikiu as horoskopais :))
mariana (Narys) [2010 m. kovo 2 d., 18:48]
as taip pat nelabai isikirtau;'D
Germa (Narys) [2010 m. kovo 1 d., 22:17]
Nelabai supratau, kas lauke manes ta kovo menesi :D
sunshine (Narys) [2010 m. kovo 1 d., 10:33]
Kažkaip labai jau sumalta viskas. Beveik nieko nesupratau ;[
Paulyte (Svečias) [2010 m. vasario 28 d., 20:56]
o kad taip ir būtų.....
ina12 (Narys) [2010 m. vasario 28 d., 20:20]
labai palankus horoskopas.:)
Gretukas (Narys) [2010 m. vasario 28 d., 15:22]
Pažiūrėsim;>
toptoma (Narys) [2010 m. vasario 28 d., 12:14]
perspektyvos geros, pazesime kaip bus is tikro :)
Rudaake (Narys) [2010 m. vasario 27 d., 20:16]
Žiūrėsim kaip čia bus :).

PRIZAI
Vartotojams
Vartotojo vardas
Slaptažodis
Registracija
Pamiršau slaptažodįPopuliarausi straipsniai
Dienos nuotraukos
Dienos nuotrauka: 2013-10-24
Dienos nuotrauka: 2013-10-23
Dienos nuotrauka: 2013-10-22
Dienos nuotrauka: 2013-10-21
Dienos nuotrauka: 2013-10-20


LS 2019 Mods
FS 19 Mods
ETS 2 Mods
mods Cattle and Crops
Mods Stellaris
Apex Legends stats
Division 2 Tracker Farming Simulator 19 Mods
Cyberpunk 2077 Mod
Minecraft Dungeons Mod
Stardew Valley Mod
GTA 6 mods PC
Snowrunner mods
Snowrunner mods PC
madingos tatuiruotės, tatoo plunksna, plunksnos, lieknos kojos, batų mados 2009, sveikas kūnas - graži išvaizda, sveikas maistas pagal horoskopą, trapūs, skilinėjantys nagai, 2010 šukuosenos, plaukų stilius, plaukų šviesinimas natūraliais produktais, 2010 metų horoskopas, sock bun, kojinės kuodas, madingi kuodukai, kuodai, madingi kirpimai, 2010 šukuosenos, sukuosenų mados, makiažo patarimai, praikaituojančios pėdos, plaukų kaukės, pitagoro kvadratas, numerologija, burtai, magija, madingos tatuiruotės, tatuiruotės paukščiai, kūno sudėjimas, kokie drabužiai tinka, plaukų kaspinas, plaukų šukuosenos, plaukai, madingas geometrinis manikiūras, lipni juosta, naminės plaukų kaukės, menstruacijų/mėnesinių ciklas, žiemos mados, plaukų mados, plaukų stilius, šukuosenos, kasos, plaukų stilius, mada 2009/2010, Valentino diena, dienos dieta, delčios dieta, išskyros, gleivės, jų pagausėjimas, žieminiai batai, bateliai, zodiako ženklai, savybės, plaukų stilius
Draugai: Seo paslaugos | Horoskopai | Amazon Marketplace Ratings | Vardu reiksmes