Naujausi straipsniai
Dažniausia merginas kamuojanti plaukų problema – sausi ir lūžinėjantys plaukai. Tokie silpni plaukai tampa ne tik nuo per dažno džiovintuvo naudojimo, plaukų lako ir kitų...
Prieš 18 sek.
Taigi, taigi, šiandien ir vėl daromės manikiūrą! Kokį? Discovery kanalo ir Kauno zoologijos sodo įkvėptą Zebriuko Dryžiaus manikiūrą! Pasirengusios? Pradedam! Kaip visada...
Prieš 26 sek.
Nėra nieko malonesnio nei vakarą praleisti karštoje atpalaiduojančioje vonioje. Palepinkite savo kūną ir protą bei šį vakarą pasiruoškite gydomąją, tonizuojančią, raminančią...
Prieš 31 sek.
2013 Balandžio mėnesio horoskopas AVINUI (kovo 21 - balandžio 20) tipiškiems ženklo atstovams pagrindine balandžio mėnesio tema gali būti asmeninės ambicijos, socialiniai siekiai...
Prieš 48 sek.

mados idėjos
Grožio patarimai
 • Mada ir stilius
  Įvairūs straipsniai apie tai, kas madinga, o kas ne, kaip reikėtų rengtis, o ko reikėtų vengti, kokius drabužius rinktis įvairiausiomis progomis ir daug kitokių stiliaus patarimų.
 • Plaukų priežiūra
  Patarimai, kaip prižiūrėti plaukus bei plaukų grožio puoselėjimo būdai.
 • Veido ir kūno odos priežiūra
  Patarimai, kaip išsaugoti gražią ir jauną veido ir kūno odą.
 • Zodiako ženklai
  Kokią įtaką jūsų elgesiui turi zodiako ženklas, kokias jūsų charakterio savybes jis nulėmė ir tt.
 • Makiažas
  Makiažo paslaptys ir gudrybės. Patarimai, kaip išryškinti privalumus ir paslėpti trūkumus.
 • Rankų, kojų bei nagų priežiūra
  Patarimai, kaip prižiūrėti rankas, kojas ir nagus, kad jie visada atrodytų patraukliai.
 • Dietos ir tinkama mityba
  Kokių dietų galima ir sveika laikytis, o kokių draudžiama. Tinkama mityba, kad jūsų organizmas būtų sveikas, o kūno linijos gražios ir lieknos.
 • Įdomybės
  Įvairūs straipsniai, naudingi šiuolaikinėms merginoms ir moterims.
 • Mankštos ir sportas
  Kasdieninės mankštos, įvairūs pratimai įvairioms kūno dalims ir bendri fiziniai pratimai, kad kiekvieną dieną savijauta būtų puiki.
 • Lediškos problemos
  Menstruacijos, pastojimas, gimdymas, krūtys bei problemos dėl jų ir viskas, kas svarbu tik mums - tikroms ledi.
 • Kūno priežiūra
  Paryškinkime privalumus ir paslėpkime trūkumus. Mylėkime save tokias, kokios esame, tačiau nepamirškime ir savęs prižiūrėti bei lepinti.
 • Sveikata
  Viskas apie sveikatą, ligas, jų priežastis ir gydymą.


2010 metų numerologija [20]

2010 metų numerologija Paskelbta: 2010 m. vasario 16 d., 14:57
Komentarų: 20 (Skaityti komentarus)

Jau keletą kartų perskaitėte 2010 - ųjų metų horoskopą, tačiau vis dar ieškote kitų šaltinių, kurie padėtų išsiaiškinti, kokie siurprizai laukia jūsų šiais metais? Pasinaudokite savo gimimo datos numerologija. Paskaityti įdomu, o tikėti ar ne - jūsų reikalas. 

 

Kaip naudotis?

Pirmiausia pagal gimimo datą nustatykite savo asmeninį skaičių. Tarkim, gimėte 1970-ųjų sausio 5 d. Skaičiuojame: 1+9+7+0+1+5 = 23. Sumuojame tol, kol gauname vienaženklį skaičių: 2+3 = 5. Jūsų skaičius - 5.

1

Naujų kontaktų ir planų kūrimo metai. Stiprės jūsų įtaka, visus žavėsite savo gražbylyste, sudominsite idėjomis. Tapsite dėmesio centru. Atrasite naujų profesinių ir verslo krypčių, palanku keisti darbą, galima tikėtis paaukštinimo. Jei atsirastų galimybė mokytis, kelti kvalifikaciją, pasinaudokite ja - maždaug po pusės metų džiaugsitės apčiuopiamais šios veiklos rezultatais. Drąsiai kalbėkite apie savo planus ir tikslus - tai padės susirasti patikimų sąjungininkų.

Šiemet nemažai dėmesio teks skirti artimiesiems, gali užgriūti giminaičiai.

Aprangos kodas - dalykiškumas: tikslios linijos, patogumas, individualumą ir nepriklausomybę pabrėžiančios spalvos. Sėkmę neš raudona.

2

Netikėtumų, paslaptingų pokyčių metai. Pasikliaukite savo intuicija ir vertybėmis.

Palankus metas finansinėms operacijoms, investicijoms, galimi netikėti pinigai. Tačiau būkite atsargūs - pernelyg didelis emocionalumas ir intuicijos ignoravimas gali lemti nemažus piniginius nuostolius. Niekam nepasakokite apie savo planus. Metai sėkmingi buhalteriams, mokslininkams, bankininkams.

Galite sutikti žmogų, kuris atitiks jūsų idealą - tiek fiziškai, tiek dvasiškai. Tačiau ryšys plėtosis vangiai, aiškumas atsiras tik po metų. Turintieji partnerį rizikuoja panirti į lengvabūdiškus meilės nuotykius.

Aprangos kodas - ekstravagancija: originalus kirpimas, netikėti deriniai, šviesios spalvos, itin sėkmingas baltos ir oranžinės derinys.

3

Klestėjimo, sėkmingų permainų metai. Jūsų laukia naujos pažintys, įdomūs susitikimai, kelionės. Pavyks suburti ir uždegti žmones bendriems darbams ir projektams. Palanku įsigyti nekilnojamojo turto.

Kalbant apie profesinę veiklą, pasižymėsite gebėjimu derėtis, pavyks išplėsti ir padidinti savo įtaką. Dauguma darbų, pradėtų šiais metais, bus sėkmingi ir ilgalaikiai. Ieškantiesiems darbo atsivers puikios galimybės. Ypač palankus laikas kosmetologams, architektams, dizaineriams, žurnalistams ir visiems tiems, kurių veikla susijusi su bendravimu.

Geras metas tuoktis, galimas šeimos pagausėjimas. Vienišėms pavyks rasti partnerį, kuris gerbs jų nuomonę ir savarankiškumą.

Aprangos kodas - kokybė: rinkitės prabangius audinius ir aksesuarus, sėkmę neš geltona spalva.

4

Laimėjimų įtvirtinimo metai. Nesitikėkite įspūdingų permainų, stenkitės išsaugoti tai, kas pasiekta. Tinkamas laikas atlikti savo asmenybės ir veiklos reviziją. Metai pareikalaus kantrybės, valios ir atsakingumo. Kontroliuokite savo jausmus, būkite racionalūs. Gali šiek tiek erzinti reikalų vilkinimas, bet tai, ko pagaliau pasieksite, bus patikima ir ilgam. Sėkmingas laikas tiems, kurių veikla susijusi su žmogaus psichikos tyrimais, stambių įmonių vadovams, o valstybės tarnautojai gali palypėti karjeros laiptais.

Asmeniniame gyvenime norėsis demonstruoti valdžią, tačiau neperlenkite lazdos ir netapkite diktatoriumi. Palanku tvirtinti tarpusavio santykius, įsigyti būstą.

Aprangos kodas - praktiškumas: kokybiški, patogūs, lengvai prižiūrimi audiniai, sėkmę neš pilka, ruda, žalia.

5

Autoritetų neigimo ir įtvirtinimo metai. Laužysite tradicijas, bet ieškosite ir dvasinės atramos, tai lems dažną nuotaikų kaitą. Neignoruokite vyresnių ar labiau patyrusių žmonių patarimų. Tinka ginti mokslinius darbus, siekti aukštesnio laipsnio, stiprinti savo autoritetą. Palankus metas kūrybiniams darbuotojams, konsultantams, psichologams, advokatams (ypač užsiimantys skyrybų bylomis).

Asmeniniame gyvenime nieko itin nauja veikiausiai nenutiks. Būkite dėmesingesni savo vaikams. Metų viduryje galima įtampa dėl nesutampančio jūsų ir partnerio požiūrio. Vyresnių šeimos narių patarimas padės atkurti šlyjančius santykius.

Aprangos kodas - šiuolaikiškumas: nusipirkite ką nors itin madinga ir novatoriška, kad drabužiai atspindėtų jūsų kūrybiškumą. Dominuojanti spalva - mėlyna.

6

Meilės ir grožio metai. Daugumai moterų teks priimti svarbius sprendimus. Sėkmė lydės pasikliaujančias širdimi. Tinkamas laikas kurti įvaizdį, keisti šukuoseną, ieškoti išskirtinio stiliaus. Pavyks rasti pelningą, įdomią ir džiaugsmo teikiančią veiklos kryptį. Geri metai dirbantiesiems reklamos, grožio srityse, mokytojams, vadovams.

Šiųmetės pažintys virs ilgalaike asmenine ar dalykine partneryste. Romantikos ir flirto dvelksmas prasismelks net į santūrius darbinius santykius.

Aprangos kodas - subtilus seksualumas: lengvai krintantys ir subtiliai figūros privalumus pabrėžiantys audiniai, akį traukiančios ryškios spalvos.

7

Aktyvaus judėjimo metai. Svarbu aiškiai apibrėžti savo tikslą, priešingu atveju, daug energijos ištaškysite veltui. Sėkmė lydės tuos, kurie žino, ko nori. Vienus naujumo troškulys paskatins emigruoti, kiti apsiribos aktyvesniu laisvalaikiu. Galimos komandiruotės, lengvai megsis ryšiai su užsieniečiais. Galite gauti konkrečių pasiūlymų dėl darbo, palypėti karjeros laiptais. Sėkmingas laikas tiems, kurių veikla susijusi su užsienio bendrovėmis, kurie dirba transporto srityje.

Asmeniniame gyvenime gali kilti keblumų - partnerį erzins tai, kad darbas jums tapo svarbesnis už šeimą. Vienišių laukia įdomios pažintys su užsieniečiais.

Aprangos kodas - tikslumas: aiškios linijos ir spalvos, juodą pagyvinkite violetiniais atspalviais ir ryškesnėmis detalėmis.

8

Dinamiški ir įtempti metai. Turėsite progą pasitikrinti, ar pakankamai stiprūs jūsų įsitikinimai ir norai. Teks už juos kovoti, o tai sukels nemažai streso. Nepasiduokite, jei tikite savo teisumu: tų, kurie nesileis sugniuždomi, laukia sėkmė ir pripažinimas. Intuicija bus kaip niekada subtili. Palanku atsikratyti žalingų įpročių, pradėti sportuoti.

Kalbant apie dalykinę veiklą, susidursite su konkurencija, atsiras norinčiųjų užimti jūsų vietą ar pasinaudoti idėjomis. Ryžtingi ginkite savo interesus.

Jausmų srityje laukia ryškios emocijos ir aistros. Jei turite partnerį, jūsų santykiai tarsi atgims iš naujo, jei esate vienišiai, tikėtinas audringas ir greit besirutuliojantis romanas.

Aprangos kodas - sportiškumas: patogūs, judesių nevaržantys siluetai, natūralūs, kokybiški audiniai, ryškios spalvos. Favoritė - rožinė.

9

Rezultatų apibendrinimo ir savęs pažinimo metai. Gali apimti vienatvės poreikis. Norėsis apmąstyti nueitą kelią, geriau pažinti save, ieškoti asmeninių dvasinio tobulėjimo krypčių, užsiimti individualia veikla. Labai palankus laikas mokytis, kelti kvalifikaciją.

Šiemet nesitikėkite sėkmingos dalykinės ir asmeninės partnerystės - pasikliaukite savo jėgomis. Vargu ar pavyks užmegzti naujus meilės santykius. Jei problemų kyla dėl esamų, pamąstykite, ką pats darėte ne taip, ir pradėkite keistis. Pasistenkite nepiktnaudžiauti alkoholiu.

Aprangos kodas - atsainumas: renkitės taip, kad atrodytų, jog tam neskyrėte jokio dėmesio, leiskite sau kūrybinę netvarką, netgi tam tikrą chaosą. Spalvos - tamsios.

Parengta pagal: www.moteris.lt

moteris

Į viršųKomentarai:


Vardas (privalomas laukas):
El. pašto adresas (privalomas laukas):
Įveskite 3 simbolių saugos kodą:
 
Jūsų komentaras (privalomas laukas):


bozena (Narys) [2010 m. lapkričio 23 d., 20:47]
mano 1-na gal truputi ir tiesa parasyta
aistukas777 (Narys) [2010 m. rugsėjo 23 d., 18:17]
mano 4 taip ir maniau kad bus permainu galejau ir neskaityt tas pats per ta paty tuose horoskopuose
LaimaAleksan (Narys) [2010 m. liepos 26 d., 12:50]
na mano skaicius 4 ir man jis kazkaip nieko nepasake ypatingo..
Dijana (Narys) [2010 m. liepos 5 d., 14:51]
turėtu būt smagūs metai.:)
Dijana (Narys) [2010 m. liepos 5 d., 14:49]
LUKKY tai gi tas vientas yra menesis. (1970m sausio 5 = 1970 1 5):D
home32 (Narys) [2010 m. birželio 24 d., 18:55]
idomu :DD
LUKYY (Svečias) [2010 m. birželio 8 d., 23:43]
as biskuti neupratau kaip skaiciuot parasyta 1970m sausio 5,tai kodel kai deda tuos skaicius dar ir vienetas is kazkur atsiranda 1+9+7+0+1???+5
justty (Narys) [2010 m. balandžio 29 d., 11:17]
NENUSIMINKIT!!!juk gali but ir netiesa!man zada gerus metus...idomu kaip ten bus;}
Evie (Svečias) [2010 m. balandžio 12 d., 20:58]
Yeey!Kolkas viskas klostosi taip kaip parašyta.Pats įkarštis ;DD
jurgaa1 (Narys) [2010 m. balandžio 11 d., 23:58]
Hm...:) idomus turetu but metai:D
premicre (Narys) [2010 m. balandžio 9 d., 11:08]
net malonu skaityti :D
Ledi_S (Narys) [2010 m. kovo 25 d., 11:58]
Na man tai ką rašė turi didelią galimybę išsipildyt : )

Atitiko planus.
miela (Narys) [2010 m. kovo 7 d., 12:48]
o kur apie meile :DDDD
sunshine (Narys) [2010 m. vasario 21 d., 12:01]
Sunkūs metai laukia manęs ;[
Aarina (Narys) [2010 m. vasario 18 d., 13:06]
Nezinau ar tai tiesa;( na metu gale suzinosiu;)
Rudaake (Narys) [2010 m. vasario 17 d., 19:32]
Nemanau, kad atitinka mane.:D
toptoma (Narys) [2010 m. vasario 17 d., 11:13]
prognoze visai smagi, na as tikiuosi kad taip ir bus :)))
ina12 (Narys) [2010 m. vasario 17 d., 09:47]
jetau, kaip liudnai prognozuoja.:(((
sisi (Svečias) [2010 m. vasario 16 d., 21:41]
Kažkiek netgi sutapo (jei pradedant nuo šių metų pradžios skaičiuoti) geeeeras ;o
Gretukas (Narys) [2010 m. vasario 16 d., 16:25]
Nežinau ar tiesa;D

PRIZAI
Vartotojams
Vartotojo vardas
Slaptažodis
Registracija
Pamiršau slaptažodįPopuliarausi straipsniai
Dienos nuotraukos
Dienos nuotrauka: 2013-10-24
Dienos nuotrauka: 2013-10-23
Dienos nuotrauka: 2013-10-22
Dienos nuotrauka: 2013-10-21
Dienos nuotrauka: 2013-10-20


LS 2019 Mods
FS 19 Mods
ETS 2 Mods
mods Cattle and Crops
Mods Stellaris
Apex Legends stats
Division 2 Tracker Farming Simulator 19 Mods
Cyberpunk 2077 Mod
Minecraft Dungeons Mod
Stardew Valley Mod
GTA 6 mods PC
Snowrunner mods
Snowrunner mods PC
madingos tatuiruotės, tatoo plunksna, plunksnos, plaukų stilius, mada 2009/2010, dienos dieta, delčios dieta, plaukų kaukės, sveikas kūnas - graži išvaizda, sveikas maistas pagal horoskopą, plaukų stilius, 2010 šukuosenos, plaukų stilius, zodiako ženklai, savybės, makiažo patarimai, 2010 metų horoskopas, pitagoro kvadratas, numerologija, burtai, magija, batų mados 2009, madingos tatuiruotės, tatuiruotės paukščiai, išskyros, gleivės, jų pagausėjimas, trapūs, skilinėjantys nagai, kūno sudėjimas, kokie drabužiai tinka, naminės plaukų kaukės, plaukų kaspinas, plaukų šukuosenos, plaukai, madingi kirpimai, 2010 šukuosenos, sukuosenų mados, lieknos kojos, madingas geometrinis manikiūras, lipni juosta, žieminiai batai, bateliai, plaukų šviesinimas natūraliais produktais, plaukų mados, plaukų stilius, šukuosenos, kasos, menstruacijų/mėnesinių ciklas, žiemos mados, Valentino diena, praikaituojančios pėdos, sock bun, kojinės kuodas, madingi kuodukai, kuodai
Draugai: Seo paslaugos | Horoskopai | Amazon Marketplace Ratings | Vardu reiksmes