Naujausi straipsniai
Kalėdas jau galima užuosti! Beliko vos trys dienos, tad nieko nuostabaus, jog Kalėdinė dvasia jau apsigyveno kiekviename iš mūsų. Intensyviai puošiame namus, ruošiame valgiaraščius...
Prieš 30 sek.
Intymi higiena – svarbi kiekvienos mūsų gyvenimo dalis. Būtent intymiąjai higienai turime skirti ypatingą dėmesį, kad nebūtų sutrikdyta mikrofloros pusiausvyra ir išvengtume...
Prieš 32 sek.
Apžvelgėme jau bene visas svarbiausias ateinančio sezono tendencijas. Tetrūksta vieno esminio sezono įrašo - batų tendencijų. Tad nieko nelaukę pristatome jums ant pavasarinio...
Prieš 38 sek.
Raštuotas ir spalvingas pėdkelnes jau galime paslėpti giliau spintoje. Kol kas mums jų nereikės. Dabar dėvėsime itin pamėgtas gėlėtas ir kol kas dar naujiena esančias pėdkelnes...
Prieš 1 min.

mados idėjos
Grožio patarimai
 • Mada ir stilius
  Įvairūs straipsniai apie tai, kas madinga, o kas ne, kaip reikėtų rengtis, o ko reikėtų vengti, kokius drabužius rinktis įvairiausiomis progomis ir daug kitokių stiliaus patarimų.
 • Plaukų priežiūra
  Patarimai, kaip prižiūrėti plaukus bei plaukų grožio puoselėjimo būdai.
 • Veido ir kūno odos priežiūra
  Patarimai, kaip išsaugoti gražią ir jauną veido ir kūno odą.
 • Zodiako ženklai
  Kokią įtaką jūsų elgesiui turi zodiako ženklas, kokias jūsų charakterio savybes jis nulėmė ir tt.
 • Makiažas
  Makiažo paslaptys ir gudrybės. Patarimai, kaip išryškinti privalumus ir paslėpti trūkumus.
 • Rankų, kojų bei nagų priežiūra
  Patarimai, kaip prižiūrėti rankas, kojas ir nagus, kad jie visada atrodytų patraukliai.
 • Dietos ir tinkama mityba
  Kokių dietų galima ir sveika laikytis, o kokių draudžiama. Tinkama mityba, kad jūsų organizmas būtų sveikas, o kūno linijos gražios ir lieknos.
 • Įdomybės
  Įvairūs straipsniai, naudingi šiuolaikinėms merginoms ir moterims.
 • Mankštos ir sportas
  Kasdieninės mankštos, įvairūs pratimai įvairioms kūno dalims ir bendri fiziniai pratimai, kad kiekvieną dieną savijauta būtų puiki.
 • Lediškos problemos
  Menstruacijos, pastojimas, gimdymas, krūtys bei problemos dėl jų ir viskas, kas svarbu tik mums - tikroms ledi.
 • Kūno priežiūra
  Paryškinkime privalumus ir paslėpkime trūkumus. Mylėkime save tokias, kokios esame, tačiau nepamirškime ir savęs prižiūrėti bei lepinti.
 • Sveikata
  Viskas apie sveikatą, ligas, jų priežastis ir gydymą.


2013 metų horoskopas [45]

2013 metų horoskopas Paskelbta: 2012 m. lapkričio 24 d., 00:08
Komentarų: 45 (Skaityti komentarus)

Pažvelkime, ką dvylikai zodiako ženklų žada ateinantys 2013-tieji Gyvatės metai?

Avinas

2013 – tieji Avinui – permainų metai. Tvirtai stovėsite ant kojų ir puikai žinosite, ką norite daryti šiame gyvenime. Tad iš esmės pertvarkysite savo profesnį ir asmeninį gyvenimą bei pagaliau žinosite, kuria kryptimi norite judėti. Žvaigždės bus palankios, tad viskas, ko imsitės, klostysis be didelių sunkumų. Tačiau svarbių sprendimų priėmimas pareikalaus daug psichologinės stiprybės, tad antroje metų pusėje pasistenkite susiorganizuoti užtarnautas atostogas ir išvykite pailsėti nuo visko. Piniginiai reikalai bus stabilūs, nors investuosite šiemet nemažai, tačiau daug iš to neuždirbsite, tiesa nieko ir neprarasite.  Kadangi asmeniniame gyvenime taip pat žadamos permainos, gali būti, jog nutrauksite ilgai trukusią draugystę arba, priešingai, perkelsite santykius į naują lygmenį.

Jautis

Jaučiui ateinantys metai žada būti itin sėkmingi ir palankūs. Seksis viskas, ko imsitės. Vienintelis dalykas, kuo turite apsišarvuoti, laukdamas didžiosios sėkmės akimirkos – kantrybė. Šlovė ir pripažinimas neaplankys per akimirką, jiems prireiks šiek tiek laiko. Meilės reikalai jaučiui klostysis tiesiog puikiai. Vienišiai susiras antrąją pusę, o susituokusieji susilauks vaikų. Darbų 2013-taisiais bus daug, tačiau nebijantys paprakaituoti, kaip jau minėta, bus apdovanoti sėkme ir maudysis šlovės spinduliuose. Karjera, meilė, šeima, pinigai – viskas klostysis palankiai, tačiau vertėtų susirūpinti sveikata, kadangi ateinančiais metais ji nebus labai stipri.

Dvyniai

Pirmąją metų pusę galite pristigti energijos, tad trūks jėgų ir ryžto imtis svarbių darbų. Profesniai reikalai ims judėti tik antroje metų pusėje ir klostysis labai sėkmingai. Sudarysite puikių jums naudingų sandorių, tikėtinas paaukštinimas pareigose bei atlyginimo pakilimas. Asmeninis gyvenimas klostysis harmoningai ir tekės sava vaga. Jokių audringų romanų nenusimato, tačiau metų pabaigoje galite užmegzti rimtą pažintį, kuri gali peraugti į aistringą ir ilgalaikę meilę. Būkite atsargūs bendraudami su žmonėmis, kurie apismeta jūsų draugais. Jie gali skaudžiai išduoti ir suvaryti peilį jums į nugarą.

Vėžys

2013-taisiais nusimato daug streso, ypač darbe ir namuose. Aplinkiniai kaltins jus dėl visų savo nesėkmių, tad apsišarvuokite kantrybe ir laukite geresnių dienų, pavyzdžiui, antrosios metų pusės, kuri bus šviesesnė nei pirmoji. Mat joje numatoma naujo ir sėkmingo verslo pradžia bei tyros meilės užuomazgos. Žvaigždės negailės jums palankių progų, tad nepraleiskite jų. Ką pasėsite 2013-aisiais, pjausite 2014-aisiais. Tad būkite produktyvūs, nors rezultatus pamatysite tik vėliau. Dėl kasdienio streso, gali pablogėti sveikata, tad skirkite pakankamai laiko poilsiui, paatostogaukite išjungę mobiliuosius telefonus, internetą ir protą.

Liūtas

2013-tieji liūtui bus permainingi ir nepagailės nei laimės, nei liūdesio akimirkų. Bus akimirkų, kai norėsite spiegti iš laimės, tačiau kartais norėsis tiesiog užsidaryti tamsiame kambaryje ir verki, kol nebeliks ašarų. Tačiau toks ir yra gyvenimas, ir baltas, ir juodas, nieko nepakeisi, tad džiaukitės tomis nuostabiomis akimirkomis, o sunkiomis – išsiverkite ir galvokite apie vėl būsimas gerąsiais. Kalbant apie profesinę metų pusę, Liūtams ji bus itin sėkminga. Seksis tiek investuoti, tiek plėsti verslą, tiek kilti karjeros laiptais. Jumis kaip darbuotoju bus žavimasi, tad visi lygiuosis būtent į jus. Tik neišpuikite, nes tai labai nepatraukli savybė.

Mergelė

Visą savo laiką skirsite šeimai, mylimajam ir vaikams. Būsite tikra namų židinio kūrentoja, nes jūsų prioritetu taps namų reikalai ir artimųjų gerovė. Planuosite giminių susibūrimus, šeimos atostogas ir visais kitais įmanomais būdais stengsitės sutvirtinti santykius su giminaičiais ir įpūsti ugnies į prigesusį meilės židinį. Visos šios pastangos nenueis perniek, kadangi sutvirtindami šiuos saitus ir patys atrasite dvasinę gerovę. Darbe reikalai klostysis puikiai, pasieksite aukštų rezultatų, todėl būsite liaupsinami ir trokšite siekti vis daugiau. Tačiau piniginiai reikalai nebus pastovūs, kartais išlaidos viršys pajamas, kartais – atvirkščiai. Būkite atsargūs investuodami, nes šie metai tam nėra patys tinkamiausi.

Svarstyklės

2013-taisiais būkite atsargūs tiek leisdami pinigus, keliaudami, tiek priimdami svarbius sprendimus darbiniais ar asmeniniais reikalais. Klausykitės kitų žmonių patarimų ir atsargiai viską apskaičiuokite. Šiais metais galite pridaryti daug brangiai kainuosiančių klaidų, kadangi vadovausitės ne protu, o jausmais. Teks daug dirbti, nors rezultatai negerės, įdėsite daug pastangų į draugystės ar santuokos gelbėjimą, tačiau viskas atrodys beprasmiška. Tik neskubėkite daryti išvadų. Kad atsipirktų pastangos, reikia šiek tiek laiko, tad kantriai laukite ir metų pabaigoje sulauksite teigiamo atsako, kuris ateis su kaupu.

Skorpionas

2013-taisiais jausitės lyg karuselėje. Gyvenimas jus įsuks į įvairiausių problemų ir veiklų sūkurį, iš kurio pabėgti nepavyks, kad ir kaip to norėtųsi. Ramybės ir atokvėpio dienų galite tikėtis tik antrojoje metų pusėje. Gerai yra tai, jog rutinos neilks nė kvapo, kiekviena diena atneš kažką naujo ir netikėto, tačiau tie netikėtumai galiausiai ims varginti, norėsis sėslumo. Tačiau bent jau meilės srityje jo nenusimato. Santykiai gali tai atšalti, tai vėl kaitinti kraują. Piniginiai reikalai ims judėti į gerąją pusę, tačiau vis tiek teks skaičiuoti kiekvieną centą ir stengtis taupyti.

Šaulys

2013-taisiais pagaliau galėsite džiaugtis ilgai siektais ir pagaliau pasiektais tikslais ir džiaugtis laimėjimais. Viskas, ko troškote anksčiau, bus jūsų rankose, tad atsidursite kryžkelėje ir pasinersite į gilius apmąstymus, ko norėti ir siekti toliau. Reikės nukreipti gyvenimą tinkama vaga, tad teks priimti svarbius sprendimus, pavyzdžiui, ar keisti darbą, ar gyventi ten pat, ar planuoti šeimos pagausėjimą ir t.t. Tad viską iki smulkmenų apmąstykite, ko norite jūs patys, o ne ko iš jūsų tikimasi. Būsite kaip niekad užsispyrę, o tai gali jums brangiai kainuoti – galte netekti darbo ar mylimo žmogaus. Tuo tarpu, jei būsite protingas ir nepasiduosite besikeičiančiai nuotaikai, galite netgi susižadėti ar būti paaukštinti.

Ožiaragis

Viskas 2013-taisiais Ožiaragiui eisis kaip iš pypkės, išskyrus tai, kas liečia šeimą ir namus. Artimieji jūsų nesupras, nepalaikys, teks kamšyti šeimos biudžeto skyles ir bandyti išgelbėti griūvančią santuoką. Tačiau visas šis nemalonus periodas baigsis birželio mėnesį. Tada pajusite palengvėjimą ir atsigausite morališkai. Imsite labiau pasitikėti savo jėgomis ir tapsite darbingesnis, tad sulauksite pripažinimo ne tik iš kolegų, bet ir būsite pastebėtas vadovaujamus postus užimančių vadovų. Metų pabaigoje tikėkitės paaukštinimo ar bent jau atlyginimo padidėjimo. Vienišiams metų pabaiga žada ir aistringą romaną, kuris gali peraugti į ilgalaikę draugystę ar net santuoką.

Vandenis

Vandenių laukia puikūs metai! Jumis žavėsis aplinkiniai, mylės artimieji, gerbs kolegos, tad jausitės lyg ant sparnų. O tokioje būsenoje viskas klosis lyg per sviestą. Tačiau gali padidėti jūsų ego, o tai vers jūsų antrąją pusę jaustis nejaukiai. Tai gali atšaldyti santykius, tačiau jei laiku susigriebsite ir parodysite, jog jūs vis dar toks pats, koks buvote, santykiai ir vėl taps puikūs. Norėsis permainų , tad tikėtina, jog išvyksite į užsienį ir galbūt netgi ten apsigyvensite.

Žuvys

Žuvims 2013-tieji nebus patys sėkmingiausi. Rutina taip įsisuks į jūsų kasdienį gyvenimą, kad kasdien nesinorės lipti iš lovos ir kaninks egzistencijos klausimai. Savo abejingumu galite taip supykdyti savo darbdavius, jog jie išmes jus iš darbo, o susirasti naują bus gana sunku. Jei taip nutiktų, verčiau išvykite pakeliauti. Tai įkvėps jus naujiems darbams, suteiks gyvenimo džiaugsmo. Būkite išmintingi tvarkydami finansus, kadangi norėsis išleisti daugiau nei galite sau leisti. O įlįsti į skolas – ne pats geriausias metas. 

Į viršųKomentarai:


Vardas (privalomas laukas):
El. pašto adresas (privalomas laukas):
Įveskite 3 simbolių saugos kodą:
 
Jūsų komentaras (privalomas laukas):


RobertFek (Svečias) [2022 m. liepos 1 d., 18:33]
https://diflucan.icu/# diflucan prescription
JefferyAmack (Svečias) [2022 m. liepos 1 d., 18:15]
ciprofloxacin mail online <a href=" https://cipro.best/# ">ciprofloxacin</a>
JefferyAmack (Svečias) [2022 m. birželio 30 d., 10:32]
non prescription ed pills <a href=" https://erectionpills.best/# ">male ed drugs</a>
RobertFek (Svečias) [2022 m. birželio 30 d., 10:19]
https://diflucan.icu/# diflucan drug
JefferyAmack (Svečias) [2022 m. birželio 29 d., 03:05]
ed meds online <a href=" https://erectionpills.best/# ">ed medication online</a>
RobertFek (Svečias) [2022 m. birželio 29 d., 02:15]
https://diflucan.icu/# diflucan 200 mg price south africa
Anthonytailk (Svečias) [2022 m. birželio 28 d., 01:07]
https://buytadalafil.men/# tadalafil soft gel capsule 20mg
RonaldNum (Svečias) [2022 m. birželio 27 d., 15:45]
https://buylasix.icu/# lasix pills
Anthonytailk (Svečias) [2022 m. birželio 26 d., 12:24]
https://buytadalafil.men/# tadalafil in india online
Stephendop (Svečias) [2022 m. birželio 23 d., 22:43]
https://clomidforsale.life/# buy clomid tablets uk
GeorgeFax (Svečias) [2022 m. birželio 23 d., 10:01]
prednisone steroids <a href=" https://prednisoneforsale.store/# ">prednisone 50</a>
Stephendop (Svečias) [2022 m. birželio 22 d., 17:38]
https://zithromaxforsale.shop/# buy zithromax canada
GeorgeFax (Svečias) [2022 m. birželio 22 d., 14:57]
buy prednisone online no script <a href=" https://prednisoneforsale.store/# ">prednisone pill prices</a>
GeorgeFax (Svečias) [2022 m. birželio 21 d., 19:53]
buy amoxicillin 500mg usa <a href=" https://amoxilforsale.best/# ">order amoxicillin online no prescription</a>
BrandonWibre (Svečias) [2022 m. birželio 21 d., 02:04]
cheap viagra online <a href=" https://sildenafilmg.shop/# ">viagra shop</a>
BrandonWibre (Svečias) [2022 m. birželio 20 d., 02:49]
when will viagra be generic <a href=" https://sildenafilmg.online/# ">cost of viagra</a>
BrandonWibre (Svečias) [2022 m. birželio 19 d., 03:34]
buy generic 100mg viagra online <a href=" https://sildenafilmg.shop/# ">when will viagra be generic</a>
MichaelSag (Svečias) [2022 m. birželio 19 d., 00:00]
https://sildenafilmg.shop/# viagra amazon
BrandonWibre (Svečias) [2022 m. birželio 18 d., 05:02]
where can i buy viagra over the counter <a href=" https://sildenafilmg.com/# ">sildenafil</a>
MichaelSag (Svečias) [2022 m. birželio 18 d., 01:14]
https://sildenafilmg.shop/# best place to buy generic viagra online
MichaelSag (Svečias) [2022 m. birželio 17 d., 01:53]
https://sildenafilmg.online/# viagra 100mg price
RalphElunc (Svečias) [2022 m. birželio 12 d., 02:01]
generic cialis india safe <a href=" https://tadalafilusi.com/# ">tadalafil 20mg</a>
CameronCal (Svečias) [2022 m. birželio 12 d., 00:17]
canadian online drugs <a href=" https://drwithoutdoctorprescription.com/# ">without doctor prescription</a>
CameronCal (Svečias) [2022 m. birželio 11 d., 06:47]
best canadian pharmacy online <a href=" https://drwithoutdoctorprescription.online/# ">prescription drugs</a>
RalphElunc (Svečias) [2022 m. birželio 11 d., 00:34]
cialis 200 mg. <a href=" https://tadalafilusi.com/# ">tadalafil 20mg best price</a>
xiwtohik (Svečias) [2022 m. birželio 7 d., 12:49]
<a href="http://erythromycin1m.com/#">erythromycin ointment</a> api erythromycin
IverLism (Svečias) [2022 m. birželio 6 d., 18:18]
ivermectin cost canada <a href=" https://stromectolgf.online/# ">ivermectin 90 mg</a>
RalphElunc (Svečias) [2022 m. birželio 5 d., 09:43]
cialis rush <a href=" https://tadalafilusi.com/# ">generic tadalafil 20mg india</a>
KiskaAtap (Svečias) [2022 m. balandžio 24 d., 13:48]
https://familyicon.ru это лучший, и наверное, единственный сайт, где Вы можете быстро оформить иконы на заказ. Это уникальная площадка и Ваша мерная икона будет разработана индивидуально с соблюдением иконописных традиций. Гарантия от 100 лет!

[url=https://familyicon.ru/podarki ]икона в подарок

[/url]
hydroxcloroquine (Svečias) [2021 m. liepos 16 d., 05:32]
hydroxchloroquine https://plaquenilx.com/# chloroquine phosphate vs hydroxychloroquine sulfate
hydrochloroqine (Svečias) [2021 m. liepos 11 d., 16:49]
cloroquin https://chloroquineorigin.com/# hydroxychloroquine usmle
pharmaceptica (Svečias) [2021 m. birželio 18 d., 11:25]
sildenafil 130 https://pharmaceptica.com/
priligy (Svečias) [2021 m. gegužės 16 d., 23:14]
dapoxetine pills for sale <a href="https://priligydapoxetinex.com/#">buy avanafil canada</a>
VincentEling (Svečias) [2021 m. vasario 24 d., 12:29]
safe alternatives to viagra and cialis <a href=" http://cialisirt.com/# ">how much does cialis cost at walmart</a>

cialis at a discount price http://cialisirt.com/ cialis tolerance

[url=https://edplsgeneric.com/#]cialis dosage 40 mg dangerous[/url] generic cialis at walgreens pharmacy
CurtisNatte (Svečias) [2020 m. gruodžio 12 d., 00:57]
cheap viagra 100mg <a href=" https://sildproff.com/# ">100mg viagra</a> cheapest viagra online

ed drug prices https://phproff.com/ online ed medications

can i buy zithromax online [url=https://zithromaxproff.com/#]zithromax 250[/url] generic zithromax online paypal
ociqethosa (Svečias) [2020 m. birželio 2 d., 02:17]
http://mewkid.net/when-is-xaxlop/ - Buy Amoxicillin <a href="http://mewkid.net/when-is-xaxlop/">Dosage For Amoxicillin 500mg</a> msj.jgno.ledi.lt.lxy.xu http://mewkid.net/when-is-xaxlop/
uhifurpoj (Svečias) [2020 m. birželio 2 d., 01:52]
http://mewkid.net/when-is-xaxlop/ - Amoxil <a href="http://mewkid.net/when-is-xaxlop/">Amoxicillin 500 Mg</a> wum.jkah.ledi.lt.zim.ni http://mewkid.net/when-is-xaxlop/
aelekegiptif (Svečias) [2020 m. birželio 2 d., 01:28]
http://mewkid.net/when-is-xaxlop/ - Amoxicillin 500mg Capsules <a href="http://mewkid.net/when-is-xaxlop/">Amoxicillin On Line</a> ufk.tknz.ledi.lt.jaz.qj http://mewkid.net/when-is-xaxlop/
kizekiijaru (Svečias) [2020 m. birželio 2 d., 01:04]
http://mewkid.net/when-is-xaxlop/ - Amoxicillin 500 Mg <a href="http://mewkid.net/when-is-xaxlop/">Amoxicillin No Prescription</a> ndf.sdzx.ledi.lt.gtd.fz http://mewkid.net/when-is-xaxlop/
Peranopoone (Svečias) [2019 m. lapkričio 25 d., 21:15]
В наши дни много студентов едут по бизнесу или по туризму в Дубай. В этом красивом городе вы можете наслаждаться почти всем. Вас будут окружать прекрасные люди, заботливый персонал. Вам гарантированы приятные эмоции, которые вы можете получить в Дубае. Сегодня в этом городе вы можете прекрасно проводить время в ресторанах. Одним из отличных мест есть Sorp Business Cafe - [url=https://www.sorpcafe.com/about-us-en]Russian cuisine[/url] куда можно прийти как утром, так и вечером. На sorpcafe.com вы можете изучить разнообразное меню. Если вам по душе русские блюда в Эмиратах, попробовать их вы можете именно в Sorp Business Cafe.Сейчас очень много русскоговорящих людей в Эмиратах. Если вы отвыкли от российских блюд, русская кухня в Дубае есть! Вы можете попробовать пельмени с говядиной и курицей, блины с курицей и говядиной. На веб-странице есть меню, которое вы сможете просмотреть в любой момент с мобильных устройств на Android или iOS. Вы можете выбрать заранее блюдо, которое будете заказывать. Если же вы не знаете, получить совет вы можете также и в заведении.Сегодня очень много молодых туристов приезжают в Эмираты. Большинство...
nagqu509 (Svečias) [2019 m. lapkričio 1 d., 09:06]
5406949

http://www.marhabaholidays.co.ke/index.php/component/k2/itemlist/user/99265 https://www.bourgeoa.ga/solid-wiki/index.php?title=%D0%97%D0%B0%D0%BA%D0%BB%D1%8E%D1%87%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%B5_1_%D0%A1%D0%B5%D0%B7%D0%BE%D0%BD_5_%D0%A1%D0%B5%D1%80%D0%B8%D1%8F_A5_%E3%80%90_%D0%97%D0%B0%D0%BA%D0%BB%D1%8E%D1%87%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%B5_1_%D0%A1%D0%B5%D0%B7%D0%BE%D0%BD_5_%D0%A1%D0%B5%D1%80%D0%B8%D1%8F%E3%80%91._%22%D0%97%D0%B0%D0%BA%D0%BB%D1%8E%D1%87%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%B5_1_%D0%A1%D0%B5%D0%B7%D0%BE%D0%BD_5_%D0%A1%D0%B5%D1%80%D0%B8%D1%8F_Watch%22_C3 http://52.40.39.30/%C2%AB%D0%A2%D1%80%D0%B8%D0%B0%D0%B4%D0%B0_13_%D0%A1%D0%B5%D1%80%D0%B8%D1%8F%C2%BB_R6_%E3%80%90_%D0%A2%D1%80%D0%B8%D0%B0%D0%B4%D0%B0_13_%D0%A1%D0%B5%D1%80%D0%B8%D1%8F%E3%80%91._%22%D0%A2%D1%80%D0%B8%D0%B0%D0%B4%D0%B0_13_%D0%A1%D0%B5%D1%80%D0%B8%D1%8F_Watch%22_Q0 https://www.roleplaytenkaichi.com/wiki/index.php/%22%D0%9F%D0%BB%D0%B0%D0%BD_%D0%91_%D0%A0%D0%B5%D0%B0%D0%BB%D0%B8%D1%82%D0%B8-%D0%A8%D0%BE%D1%83_9_%D0%A1%D0%B5%D1%80%D0%B8%D1%8F%22_O7_%E3%80%90_%D0%9F%D0%BB%D0%B0%D0%BD_%D0%91_%D0%A0%D0%B5%D0%B0%D0%BB%D0%B8%D1%82%D0%B8-%D0%A8%D0%BE%D1%83_9_%D0%A1%D0%B5%D1%80%D0%B8%D1%8F%E3%80%91._%D0%9F%D0%BB%D0%B0%D0%BD_%D0%91_%D0%A0%D0%B5%D0%B0%D0%BB%D0%B8%D1%82%D0%B8-%D0%A8%D0%BE%D1%83_9_%D0%A1%D0%B5%D1%80%D0%B8%D1%8F_C4 https://workncrazy.com/%d0%be%d1%82%d1%87%d0%b8%d0%bc-2019-1-%d1%81%d0%b5%d1%80%d0%b8%d1%8f-a1-%e3%80%90-%d0%be%d1%82%d1%87%d0%b8%d0%bc-2019-1-%d1%81%d0%b5%d1%80%d0%b8%d1%8f%e3%80%91-%d0%be%d1%82%d1%87%d0%b8-2/ http://fuamex.com/2019/10/%d1%83%d1%81%d0%bb%d0%be%d0%b2%d0%bd%d1%8b%d0%b9-%d0%bc%d0%b5%d0%bd%d1%82-1-%d1%81%d0%b5%d0%b7%d0%be%d0%bd-13-%d1%81%d0%b5%d1%80%d0%b8%d1%8f-bdv-%d1%83%d1%81%d0%bb%d0%be%d0%b2/ https://todayask.com/43411/%D0%BB%D1%8E%D0%B1%D0%BE%D0%B2%D1%8C-%D0%BD%D0%B0%D0%BF%D0%BE%D0%BA%D0%B0%D0%B7-afili-%D1%81%D0%B5%D1%80%D0%B8%D1%8F-2019-%D0%BB%D1%8E%D0%B1%D0%BE%D0%B2%D1%8C-%D0%BD%D0%B0%D0%BF%D0%BE%D0%BA%D0%B0%D0%B7-afili-%D1%81%D0%B5%D1%80%D0%B8%D1%8F http://www.pereaforum.net/84846/%d0%b2%d0%be%d1%80%d0%be%d0%bd-kuzgun-2-%d1%81%d0%b5%d0%b7%d0%be%d0%bd-24-%d1%81%d0%b5%d1%80%d0%b8%d1%8f-%d0%bf%d0%b5%d1%80%d0%b5%d0%b2%d0%be%d0%b4-%d0%bd%d0%b0-%d1%80%d1%83%d1%81%d1%81...
unfeeling (Narys) [2012 m. gruodžio 22 d., 15:44]
oi kaip nudziugino Jautuko horoskopas :)
Jautis (Svečias) [2012 m. gruodžio 4 d., 02:09]
Esu Jautis, ir dziaugiuosi savo 2013 metu horoskopu Jaučiams :) Na tik sveikata reiks paziureti :)
jurgaa1 (Narys) [2012 m. gruodžio 1 d., 13:11]
Manau bus tiesa, nes nujaučiu, kad kiti metai atneš labai daug permainų.

PRIZAI
Vartotojams
Vartotojo vardas
Slaptažodis
Registracija
Pamiršau slaptažodįPopuliarausi straipsniai
Dienos nuotraukos
Dienos nuotrauka: 2013-10-24
Dienos nuotrauka: 2013-10-23
Dienos nuotrauka: 2013-10-22
Dienos nuotrauka: 2013-10-21
Dienos nuotrauka: 2013-10-20
Dienos nuotrauka: 2009-10-28
Dienos nuotrauka: 2010-01-24
Dienos nuotrauka: 2012-11-21
Dienos nuotrauka: 2010-01-29


LS 2019 Mods
FS 19 Mods
ETS 2 Mods
mods Cattle and Crops
Mods Stellaris
Apex Legends stats
Division 2 Tracker Farming Simulator 19 Mods
Cyberpunk 2077 Mod
Minecraft Dungeons Mod
Stardew Valley Mod
GTA 6 mods PC
Snowrunner mods
Snowrunner mods PC
plaukų šviesinimas natūraliais produktais, plaukų kaspinas, plaukų šukuosenos, plaukai, sveikas kūnas - graži išvaizda, batų mados 2009, žiemos mados, sveikas maistas pagal horoskopą, Valentino diena, kūno sudėjimas, kokie drabužiai tinka, plaukų kaukės, išskyros, gleivės, jų pagausėjimas, miley cyrus, billboard muzikos apdovanojimai 2013, pavasariniai batai, batų mados 2012, madingi batai, sock bun, kojinės kuodas, madingi kuodukai, kuodai, naminės plaukų kaukės, madingos tatuiruotės, tatoo plunksna, plunksnos, madingos tatuiruotės, tatuiruotės paukščiai, plaukų stilius, mada 2009/2010, madingas geometrinis manikiūras, lipni juosta, lieknos kojos, plaukų mados, plaukų stilius, šukuosenos, kasos, praikaituojančios pėdos, menstruacijų/mėnesinių ciklas, spalvų terapija, spalvų poveikis sveikatai, plaukų stilius, 2010 metų horoskopas, makiažo patarimai, pitagoro kvadratas, numerologija, burtai, magija, zodiako ženklai, savybės, madingi kirpimai, 2010 šukuosenos, sukuosenų mados, dienos dieta, delčios dieta
Draugai: Seo paslaugos | Horoskopai | Amazon Marketplace Ratings | Vardu reiksmes