Naujausi straipsniai
Tarp gausybės siūlomų tendencijų sunku pasimesti tiems, kurie neturi laiko aklai sekti naujausių madų kryptimi. Aukštoji mada siūlo viena, masinės gamybos pardavėjai - kita....
Prieš 7 sek.
Kmart - populiari masinės prekybos kompanija Jungtinėse Amerikos Valstijose, turinti per 1300 prekybos centrų Amerikoje. Įsigyti įvairiausių daiktų - nuo plaukų segtukų iki...
Prieš 28 sek.
Negaudami reikiamo kiekio vitaminų ir mineralų mes silpstame, pasiligojame. Kad patvirtintume šiuos žodžius, pateikiame jums visų vitaminų ir mineralinių medžiagų sąrašą,...
Prieš 1 min.
Daugumai iš mūsų yra labai svarbūs santykiai su kitais žmonėmis, nesvarbu, ar tie žmonės yra mums pažįstami, ar ne. Tačiau deja kai kurios merginos ir moterys, kad ir kaip...
Prieš 1 min.

mados idėjos
Grožio patarimai
 • Mada ir stilius
  Įvairūs straipsniai apie tai, kas madinga, o kas ne, kaip reikėtų rengtis, o ko reikėtų vengti, kokius drabužius rinktis įvairiausiomis progomis ir daug kitokių stiliaus patarimų.
 • Plaukų priežiūra
  Patarimai, kaip prižiūrėti plaukus bei plaukų grožio puoselėjimo būdai.
 • Veido ir kūno odos priežiūra
  Patarimai, kaip išsaugoti gražią ir jauną veido ir kūno odą.
 • Zodiako ženklai
  Kokią įtaką jūsų elgesiui turi zodiako ženklas, kokias jūsų charakterio savybes jis nulėmė ir tt.
 • Makiažas
  Makiažo paslaptys ir gudrybės. Patarimai, kaip išryškinti privalumus ir paslėpti trūkumus.
 • Rankų, kojų bei nagų priežiūra
  Patarimai, kaip prižiūrėti rankas, kojas ir nagus, kad jie visada atrodytų patraukliai.
 • Dietos ir tinkama mityba
  Kokių dietų galima ir sveika laikytis, o kokių draudžiama. Tinkama mityba, kad jūsų organizmas būtų sveikas, o kūno linijos gražios ir lieknos.
 • Įdomybės
  Įvairūs straipsniai, naudingi šiuolaikinėms merginoms ir moterims.
 • Mankštos ir sportas
  Kasdieninės mankštos, įvairūs pratimai įvairioms kūno dalims ir bendri fiziniai pratimai, kad kiekvieną dieną savijauta būtų puiki.
 • Lediškos problemos
  Menstruacijos, pastojimas, gimdymas, krūtys bei problemos dėl jų ir viskas, kas svarbu tik mums - tikroms ledi.
 • Kūno priežiūra
  Paryškinkime privalumus ir paslėpkime trūkumus. Mylėkime save tokias, kokios esame, tačiau nepamirškime ir savęs prižiūrėti bei lepinti.
 • Sveikata
  Viskas apie sveikatą, ligas, jų priežastis ir gydymą.


Balandžio mėnesio horoskopas 2011 [5]

Balandžio mėnesio horoskopas 2011 Paskelbta: 2011 m. balandžio 1 d., 14:01
Komentarų: 5 (Skaityti komentarus)

 Pavasaris jau įsibėgėja, todėl skubame paklausti orakulo, kaip mums seksis balandžio mėnesio darbai, ar aplankys mus amūras, o galbūt būsime nublokšti į neregėto grožio pasaulio kampelį...

Avinas (kovo 21 d. - balandžio 19 d.)

Mėnesio pradžioje avinukai visam pasauliui norės įrodyti kokie jie svarbūs ir reikalingi. Tas staigus energijos antplūdis veršis per kraštus, dalinsite visiems patarimus, kaišiosite nosį ne ten kur reikėtų. Įsiklausykite į užuominas, jog per aršiai ir įkyriai brukate savo nuomonę. Galimi konfliktai su žmonėmis, kurie yra jums pavaldūs ar tiesiog susiję bendrais reikalais. Jūsų ryžtingas sprendimas nepasitarus su kitais varys žmones į neviltį. Taigi – laukite sukilimo. Na, o meilės reikaluose šis atkaklumas tik padėtų. Štai kur rodykite iniciatyvą. Išsakytų komplimentų kiekis ir dėmesio ženklų gausa tik sutvirtins romantiškus santykius. Pirmoje dekadoje būkite atsargesni kelyje, per didelis skubėjimas ir išsiblaškymas gali prišaukti bėdų.

Jautis (balandžio 20 d. - gegužės 20 d.)

Pirmoje dekadoje sunku bus prisitaikyti prie vykstančių permainų. Jautukai ieškos vienumos, vengs didelių kompanijų. Leiskite jiems pabūti su savo vidiniais išgyvenimais, apmąstymais. Laikas sudėlioti prioritetus, surasti tą tikslą, dėl kurio bus verta po poros mėnesių pakovoti. Šiuo metu palankiausia vykdyti asmeninius projektus, kur galėsite nieko netrukdomi judėti savo ritmu. Meilės reikaluose galite sulaukti nesusipratimų. Aplinkiniai nesnaudžia, rezga intrigėles, kažkam labai jau parūpo jūsų santykiai su antrąja puse. Išlaukite, nepulkite aiškintis santykių, visos detalės galų gale išaiškės ir mylimieji tikrai supras, kad čia tik nesusipratimas.

Dvynys (gegužės 21 d. - birželio 20 d.)

Permainų metas. Dėl aplinkinių, draugų, bičiulių ir bendradarbių palaikymo profesinėje srityje turėsite galimybę kilti aukštyn. Imkite iniciatyvą į savo rankas, jau nieko laukti nebereikia. Netikėti užsakymai, darbų gausa pagerins ir jūsų finansinę padėtį. Norėsite įsigyti ar atnaujinti biuro techniką, tačiau neskubėkite, stambių pirkinių įsigijimą atidėkite kitam mėnesiui. Aktyvumas darbuose bus jaučiamas pirmą ir antrą dekada. Trečioje dekadoje darbo tempas šiek tiek sulėtės. Asmeniniame gyvenime malonios permainos. Jaudinantys romantiški jausmai suteiks daug energijos ir noro padaryti tai, ko niekad dar nebandėte.

Vėžys (birželio 21 d. - liepos 22 d.)

Šis mėnuo pareikalaus iš jūsų kantrybės ir sugebėjimo „ginti savo teritoriją“. Atsiras žmonių, kurie vedini geriausių ketinimų stengsis įpiršti kažkokias idėjas, brausis į jūsų asmeninę erdvę. Nesuteikite tam preteksto, būkite tvirtesni ir drąsiau rodykite savo nuomonę. Jei to nepadarysite, teks vėl darbuotis dviem etatais už vieną algą. Kai atsikratysite gerų patarėjų, tada atsiras laiko planuoti savo gyvenimą taip, kaip iš tikro norite. Nepalanku skolintis ir skolinti pinigų. Asmeniniuose santykiuose šį mėnesį galite sulaukti įtampos ir nesusipratimų. Klausykite daugiau proto balso, nei širdies.

Liūtas (liepos 23 d. - rugpjūčio 22 d.)

Sėkmės sulauksite tik tada, jei ir pats būsite dosnus aplinkiniams. Šį mėnesį tęsite pradėtus prieš kelias savaites projektus. Darbai atliekami greitai ir efektyviai. Sėkmė lydės ten, kur galima „paspaudus“ greičiau užbaigti. Nesiblaškykite dabar, suėmę į kumštį visą valią eikite link savo numatyto tikslo. Jūsų energingas požiūris į darbą ir noras pirmauti pagirtinas, tačiau venkite konfliktinių situacijų su bendradarbiais. Asmeniniame gyvenime jūsų „komandinis“ tonas gali išvesti iš kantrybės partnerį. Nerizikuokite, jei partneris dar brangus.

Mergelė (rugpjūčio 23 d. - rugsėjo 22 d.)

Dvejonių ir spėlionių laikas eina į pabaigą. Šį mėnesį aiškiai suvoksite ko išties norite ir siekiate. Užgimsite tarsi iš naujo, nuo pečių nukris padarytų klaidų našta. Mintys aiškios ir šviesios. Pirmoje dekadoje imsitės rimtai naujos veiklos, sulauksite draugų ir kolegų pritarimo bei palaikymo. Antroje dekadoje išlaidos stambesniems pirkiniams. Būkite atsargesni tik trečioje dekadoje, teks parodyti savo tvirtą charakterį ir ginti savo interesus. Atkaklumas bus įvertintas. Asmeniniame gyvenime teks paslapukauti. Jūsų santykiai tampa įdomūs artimiesiems, jie smalsauja ir nori sužinoti kuo daugiau smulkmenų. Nepulkite piktintis, o pasistenkite juokais nuleisti kylančią įtampą.

Svarstyklės (rugsėjo 23 d. - spalio 22 d.)

Pirmoje dekadoje neapsikraukite jokiais papildomais darbais, neimkite jokių naujų projektų, pasistenkite iki galo pabaigti senuosius. Jei yra įsivėlusios klaidos - pats laikas jas ir ištaisyti. Mėnesio viduryje galimas darbo kolektyvo atnaujinimas, Jūsų aplinkoje atsiras žmogus, su kuriuo laikui bėgant susiklostys geri, draugiški, kolegiški santykiai. Trečioje dekadoje kils neramumų, maži konfliktai sumažins Jūsų entuziazmą, sulėtins tempus. Nenusiminkite, tai tik laikini nesklandumai. Asmeniniuose santykiuose jaučiama ramybė ir pasitikėjimas. Puikiai atrandate kompromisus. Jūs džiaugsitės gražiomis akimirkomis.

Skorpionas (spalio 23 d. - lapkričio 21 d.)

Mėnesio pradžioje įvykiai klostosi Jums naudinga linkme. Šiuo metu tereikia tik laiku pajusti kur link sukasi sėkmės ratas. Visas mėnuo palankus naujo verslo pradžiai. Atsiskleis Jūsų talentas ir kūrybiškumas. Maksimaliai išnaudokite likimo suteikiamas progas. Sėkmė lydės tuos, kurie nebijos įdėti daugiau pastangų. Pirmojoje dekadoje sulauksite įdomių finansinių pasiūlymų. Nenumokite ranką ir į šiuo metu atrodančias smulkias pajamas. Vėliau turėsite galimybę jas padidinti. Asmeniniuose santykiuose nedarykite jokio spaudimo. Būsite nesuprasti ir sulauksite pasipriešinimo. Situacija pagerės tik trečioje dekadoje. Šiuo sunkiu laikotarpiu sulauksite palaikymo tik iš draugų. Turėsite galimybę įvertinti kas yra patys ištikimiausi bičiuliai.

Šaulys (lapkričio 22 d. - gruodžio 21 d.)

Mėnesio pradžia pilna įvairių netikėtumų, kurie bus susiję su gyvenimo prioritetų pokyčiais. Naujos pažintys, rizikingi pasiūlymai, jie jus be galo masina, vilioja. Tačiau žvaigždės rekomenduoja neskubėti daryti kardinalių sprendimų, ypatingai profesinėje veikloje. Antroje dekadoje nepasiduokite norui rizikuoti finansais. Nevykusi investicija garantuota, iš planuojamo pelno liks tik prisiminimai. O štai asmeniniai santykiai suteiks jums džiaugsmo. Romantiška pažintis peraugs į įdomius ir rimtus santykius.

Ožiaragis (gruodžio 22 d. - sausio 19 d.)

Šį mėnesį Jūsų laukia daug įtampos, dideli darbo krūviai. Neišsigąskite, tiek, kiek turite energijos, užtektų dar porai žmonių. Pirmoje dekadoje teks daug keliauti darbo reikalais. Įvairios kelionės, susijusios su naujų sutarčių pasirašymais, naujų galimybių analizė. Gal tai šiek tiek ir rizikinga, tačiau naudą pajusite jau antroje dekadoje. Jūsų profesionalumas, sugebėjimas pašnekovus patraukti savo pusėn, mokėjimas pristatyti naujus verslo planus greitai duos rezultatų. Jau mėnesio pabaigoje užsitarnausite savo bendradarbių pagarbą. Asmeniniuose santykiuose teks atsisveikinti su iliuzijomis. Pažiūrėkite į viską tarsi iš šono, leiskite emocijoms nurimti.

Vandenis (sausio 20 d. - vasario 18 d.)

Mėnesio pradžioje galite sulaukti netikėto pasiūlymo darbe, kuris ateityje atvers didesnes karjeros galimybes. Turėsite daug įvairių sumanymų, nukreipkite šiuo metu dėmesį ne į grandiozinius planus, o darbo sąlygų pagerinimą, draugiškų ryšių stiprinimą kolektyve. Peržiūrėkite nuomos sąlygas, gal pavyks dar nusiderėti. Užsiimkite reklama, įvairiomis akcijomis, kurios padės pritraukti potencialius pirkėjus. Antroji dekada sėkminga trumpalaikėms kelionėms, kurios susijusios su darbo reikalais. Važiuokite tik ten, kur jau esate buvę. Trečioje dekadoje sudarysite keletą sėkmingų finansinių sandėrių. Asmeniniame gyvenime pokyčiai galimi, bet tik tada, kai patys parodysite iniciatyvą.

Žuvis (vasario 19 d. - kovo 20 d.)

Pagaliau atėjo tas laikas, kai pasijusite užtikrintai, neabejosite savo užimama pozicija, jausite pagrindą po kojų. Tai atgaiva po keleto mėnesių blaškymosi, abejonių ir galimybė pajusti stabilumą. Pagrindinės šio mėnesio temos – darbas ir asmeniniai santykiai. Profesinėje srityje didelis užimtumas, darbų gausa verčia Jus suktis dieną ir naktį. O asmeniniuose santykiuose turėsite galimybę ištaisyti anksčiau padarytas savo klaidas. Pavyks stabilizuoti taip seniai pašlijusius santykius. Svarbiausia - neleiskite pašaliniams lįsti su patarimais, puikiausiai ir patys susitvarkysite.

Į viršųKomentarai:


Vardas (privalomas laukas):
El. pašto adresas (privalomas laukas):
Įveskite 3 simbolių saugos kodą:
 
Jūsų komentaras (privalomas laukas):


Gintareuzt (Narys) [2011 m. rugsėjo 30 d., 23:47]
Liūdna, bet tiesa... :?
otilija11 (Narys) [2011 m. balandžio 25 d., 10:23]
Pagyvensiu -pamatysiu
jurgaa1 (Narys) [2011 m. balandžio 24 d., 23:59]
nepetiko ir neatitiko
over (Narys) [2011 m. balandžio 4 d., 09:47]
na neeee, kazkoks pesimistinis jautuko horoskopas :-)
unfeeling (Narys) [2011 m. balandžio 1 d., 15:36]
vat kaip tik ir atintinka, nors tik 1 diena balandzio

PRIZAI
Vartotojams
Vartotojo vardas
Slaptažodis
Registracija
Pamiršau slaptažodįPopuliarausi straipsniai
Dienos nuotraukos
Dienos nuotrauka: 2013-10-24
Dienos nuotrauka: 2013-10-23
Dienos nuotrauka: 2013-10-22
Dienos nuotrauka: 2013-10-21
Dienos nuotrauka: 2013-10-20
Dienos nuotrauka: 2010-06-01
Dienos nuotrauka: 2010-03-29
Dienos nuotrauka: 2012-11-28
Dienos nuotrauka: 2013-10-20
Dienos nuotrauka: 2013-10-21


LS 2019 Mods
FS 19 Mods
ETS 2 Mods
mods Cattle and Crops
Mods Stellaris
Apex Legends stats
Division 2 Tracker Farming Simulator 19 Mods
Cyberpunk 2077 Mod
Minecraft Dungeons Mod
Stardew Valley Mod
GTA 6 mods PC
Snowrunner mods
Snowrunner mods PC
madingi kirpimai, 2010 šukuosenos, sukuosenų mados, zodiako ženklai, savybės, plaukų kaspinas, plaukų šukuosenos, plaukai, batų mados 2009, sveikas maistas pagal horoskopą, plaukų kaukės, 2010 šukuosenos, plaukų stilius, madingas geometrinis manikiūras, lipni juosta, plaukų šviesinimas natūraliais produktais, madingos tatuiruotės, tatoo plunksna, plunksnos, menstruacijų/mėnesinių ciklas, 2010 metų horoskopas, sock bun, kojinės kuodas, madingi kuodukai, kuodai, pitagoro kvadratas, numerologija, burtai, magija, kūno sudėjimas, kokie drabužiai tinka, praikaituojančios pėdos, plaukų stilius, mada 2009/2010, madingos tatuiruotės, tatuiruotės paukščiai, dienos dieta, delčios dieta, žieminiai batai, bateliai, trapūs, skilinėjantys nagai, naminės plaukų kaukės, plaukų stilius, plaukų mados, plaukų stilius, šukuosenos, kasos, makiažo patarimai, išskyros, gleivės, jų pagausėjimas, sveikas kūnas - graži išvaizda, žiemos mados, lieknos kojos, Valentino diena
Draugai: Seo paslaugos | Horoskopai | Amazon Marketplace Ratings | Vardu reiksmes