Naujausi straipsniai
Nors liko mažiau nei 12 valandų iki 2011 - ųjų, dauguma iš jūsų dar nesugalvojote, kuo pasipuošti Naujųjų sutikimui. Nesinori išlaidauti ir pirkti naujos suknelės, kuria...
Prieš 1 min.
Medus - tai idealus „kuras" gyvybiniams procesams. Galbūt dėl to, jog maitinasi medumi, bitės nepatiria mutacijų jau daugelį milijonų metų. Medus yra mažiau kaloringas už...
Prieš 2 min.
Jei turi storą per platų megztinį, ilgą megztą šaliką bei šiltas kumštines pirštines, be abejonės turi ir šią žiemą laaabai madingą „sudribusią“ megztą kepurę....
Prieš 3 min.
Moterims, sulaukusioms 30 metų, oda iš riebios pamažu virsta sausa. Svarbu nepražiopsoti to momento ir laiku pradėti naudoti drėkinamuosius ir maitinamuosius kremus. Rytais veidą...
Prieš 3 min.

mados idėjos
Grožio patarimai
 • Mada ir stilius
  Įvairūs straipsniai apie tai, kas madinga, o kas ne, kaip reikėtų rengtis, o ko reikėtų vengti, kokius drabužius rinktis įvairiausiomis progomis ir daug kitokių stiliaus patarimų.
 • Plaukų priežiūra
  Patarimai, kaip prižiūrėti plaukus bei plaukų grožio puoselėjimo būdai.
 • Veido ir kūno odos priežiūra
  Patarimai, kaip išsaugoti gražią ir jauną veido ir kūno odą.
 • Zodiako ženklai
  Kokią įtaką jūsų elgesiui turi zodiako ženklas, kokias jūsų charakterio savybes jis nulėmė ir tt.
 • Makiažas
  Makiažo paslaptys ir gudrybės. Patarimai, kaip išryškinti privalumus ir paslėpti trūkumus.
 • Rankų, kojų bei nagų priežiūra
  Patarimai, kaip prižiūrėti rankas, kojas ir nagus, kad jie visada atrodytų patraukliai.
 • Dietos ir tinkama mityba
  Kokių dietų galima ir sveika laikytis, o kokių draudžiama. Tinkama mityba, kad jūsų organizmas būtų sveikas, o kūno linijos gražios ir lieknos.
 • Įdomybės
  Įvairūs straipsniai, naudingi šiuolaikinėms merginoms ir moterims.
 • Mankštos ir sportas
  Kasdieninės mankštos, įvairūs pratimai įvairioms kūno dalims ir bendri fiziniai pratimai, kad kiekvieną dieną savijauta būtų puiki.
 • Lediškos problemos
  Menstruacijos, pastojimas, gimdymas, krūtys bei problemos dėl jų ir viskas, kas svarbu tik mums - tikroms ledi.
 • Kūno priežiūra
  Paryškinkime privalumus ir paslėpkime trūkumus. Mylėkime save tokias, kokios esame, tačiau nepamirškime ir savęs prižiūrėti bei lepinti.
 • Sveikata
  Viskas apie sveikatą, ligas, jų priežastis ir gydymą.


Balandžio mėnesio horoskopas 2013 [0]

Balandžio mėnesio horoskopas 2013 Paskelbta: 2013 m. balandžio 1 d., 13:03
Komentarų: nėra

Norėdamos sužinoti, ką jums žada 2013-tieji Juodosios Gyvatės metai, perskaitykite 2013 metų horoskopą, kurį rasite paspaudusi ČIA -----> 2013 metų horoskopas.  

2013 Balandžio mėnesio horoskopas AVINUI (kovo 21 - balandžio 20)

tipiškiems ženklo atstovams pagrindine balandžio mėnesio tema gali būti asmeninės ambicijos, socialiniai siekiai ir karjeros galimybės, kadangi visą mėnesį bus juntama Urano, einančio Avino ženklu, konfliktinio aspekto Plutonui, valdančiam šį ženklą, įtaka. Didesnis aktyvumas tikėtinas pirmąją mėnesio dekadą, todėl pakankamai įdėjus asmeninių pastangų, šis periodas gali būti produktyvus socialiniame gyvenime, o nuo balandžio 12 dienos, kada Plutonas pradės judėti retro kryptimi, palankiau bus pertvarkyti savo gyvenimo struktūrą, remiantis praeities patirtimi. Pirmoji mėnesio pusė, kol Venera judės Avino ženklu, bus palanki naujų kontaktų, naujų tarpusavio santykių formavimui, tokia planetos padėtis stiprins asmeninį žavesį, polinkį meilei, bendravimui, todėl šiuo periodu, šio ženklo atstovai gali pasinerti į pramogas, arba sutikti savo meilę, užmegzti naujus romanus. Šis periodas labai palankus vienišiems ženklo atstovams, ieškantiems savo antrosios pusės, o gyvenantieji šeimoje, bus linkę mažiau dėmesio skirti namų ir namiškių poreikiams, kadangi pirmąją dekadą gali atsirasti daug palankių progų tolimoms kelionėms, daug naujų galimybių socialinei plėtrai, vėliau aktyvumas bus nukreiptas į darbą, finansinę sferą, todėl šeimos gyvenimas gali atsidurti antrame plane. Periode iki trečios mėnesio dekados, kol Marsas judės tranzitu Avino ženklu, šio ženklo atstovams suteiks energijos, stiprins entuziamą ir tikslingumą siekiant užsibrėžtų tikslų, o antroji mėnesio pusė, kada šiuo ženklu pradės judėti Merkurijus, dėmesys gali būti nukreiptas į darbo, intelektualinės veiklos, informacijos ir kontaktų sferą. Paskutinė mėnesio dekada, kada Saulė ir Marsas pereis į Jaučio ženklą, kuriuo nuo balandžio 15 dienos tranzitu judės ir Venera, dėmesys nuo asmeninių iniciatyvų gali būti perkeliamas į meistriškumo vystymo, asmeninės gerovės siekimo sferą. Tokiu metu galima sėkmingai išryškinti savyje glūdinčius talentus, kelti profesionalumo lygį, darbinę kvalifikaciją, taip pat gali atsirasti daug palankių progų pajamų uždirbimui, finansinio statuso sustiprinimui, kas mėnesio pabaigoje galėtų skatinti pasitenkinimą savimi. Tačiau, Veneros, Saulės ir Marso destruktyvių aspektų Saturnui įtakoje, paskutinę mėnesio dekadą galimi ir materialiniai nuostoliai, todėl šiame periode būtina gerai apgalvoti savo finansinius, bei asmeninius veiksmus.

2013 Balandžio mėnesio horoskopas JAUČIUI (balandžio 21 - gegužės 21)

pirmoji balandžio mėnesio pusė tipiškiems ženklo atstovams bus gana palanki kūrybinei veiklai, kolektyviniam darbui, tai bus geras ir palankus periodas, norintiems surasti darbą, arba pakelti savo kvalifikaciją. Tokiu metu gali išryškėti polinkis kurti komfortą namų erdvėje, užtikrinti šeimos poreikius, o vieniši ženklo atstovai gali užmegzti naujus romantiškus ryšius, kurių jie nebus linkę viešai afišuoti. Šis periodas bus palankus norintiems išsiaiškinti įvairias paslaptis, arba siekiantiems susivokti savo vidinėse psichologinėse problemose, o iš kitos pusės, būtinas atidumas, norint išvengti įvairių intrigų ir painių situacijų. Antroji mėnesio dekada, kada Merkurijus pradės judėti tranzitu paslapčių, kūrybos, įkvėpimo sektoriumi, o Venera pereis į Jaučio ženklą, bei formuos harmoningą aspektą Neptūnui, stiprės vaizduotė, išryškės gebėjimas užjausti kitus, stiprės polinkis ieškoti idealios draugystės ir meilės, bus palankus periodas išreikšti savo kūrybinius gebėjimus, talentus, bei pritaikyti juos praktikoje, tikėtinas harmoningas bendravimas bendrų interesų žmonių grupėje. Antrąją mėnesio pusę pajamos tiesiogiai gali priklausyti nuo asmeninių pastangų, jos gali sietis ne tik su pagrindine darboviete, tačiau tokiu metu nauda galima ir iš kūrybinės veiklos, arba galimos ir slaptos pajamos, bus palankus periodas startuoti su naujais projektais verslo sferoje. Vieniši ženklo atstovai antrąją mėnesio pusę galės išreikšti asmeninę iniciatyvą asmeninių, romantiškų santykių sferoje, kai kurie draugiški santykiai darbo kolektyve gali pereiti į kitą, asmeninių santykių lygmenį. Paskutinė mėnesio dekada gali būti kiek dvejopa, asmeninių pastangų dėka galima sėkmė kolektyvinėje veikloje, bus tinkamas laikas kūrybinės veiklos pradžiai, o atsargumo ir geranoriškumo gali pareikalauti tarpusavio santykių su kitais žmonėmis, partneriais ir oponentais, sfera. Paskutinę mėnesio dekadą atsargumas reikalingas tolimose kelionėse, vertėtų stengtis nepažeisti įstatymų, kadangi tai galėtų skatinti socialines problemas, o destruktyvių aspektų įtakoje, tai gali būti periodas, kada nesėkmingi tarpusavio santykiai su žmonėmis, galimos konfliktinės situacijos, interesų susidūrimas, sunkios įtemptos situacijos, gali būti pažeisti susitarimai, gali būti nutraukiamos sutartys, kontraktai, susitarimai.

2013 Balandžio mėnesio horoskopas DVYNIUI (gegužės 22 - birželio 21)

tipiškų ženklo atstovų asmeninis aktyvumas pirmąją mėnesio pusę gali būti sutelktas į karjeros, socialinių reikalų sektorių, tokiu metu gali būti deramai pripažinti darbiniai, profesiniai pasiekimai, galimas natūralus kilimas karjeros laiptais, o ypač sėkmingi gali būti tie ženklo atstovai, kurie savo gyvenimą susiejo su kūrybine veikla. Visą balandžio mėnesį Dvynių ženklo atstovai gali toliau jausti palankią didžiosios laimės planetos Jupiterio įtaką, kuri gali skatinti optimizmą, entuziazmą, socialinės plėtros ir stabilumo siekimą. Šeimos žmonėms, ypač pirmąją mėnesio pusę gali rūpėti namų ir namiškių reikalai, daug dėmesio gali būti skiriama bendravimui su tėvais, arba kitais vyresniais amžiumi, ar socialine padėtimi, žmonėmis, o vieniši ženklo atstovai gali užmegzti romantiškas pažintis tolimų kelionių metu, arba bendraudami su draugais, bendrų interesų žmonėmis. Dvi pirmas mėnesio dekadas, kol Marsas, atsakingas už aktyvumą, judės tranzitu Avino ženklu, bus palankus laikas kurti naujus ateities planus, pristatyti kolektyvui naujas idėjas, ypač vaisingas laikas gali būti mėnesio viduryje, bei paskutinę dekadą, kada Marsas formuos harmoningą aspektą Neptūnui, bei stiprins vaizduotę, skatins įkvėpimą. Mėnesio vidurys gali būti labai aktyvus, kadangi gali tekti užsiimti iš karto keletu reikalų, aktyviomis taps daugelis gyvenimo sferų, tokiu metu darbas vys darbą, todėl šiuo metu reikėtų nepasimesti, susikoncentruoti, norint neprarasti palankių galimybių, bei išskirti iš darbų gausos pirmaeilius, labiausiai naudingus, būtinus atlikti pirmiausia. Vieniši ženklo aststovai antrąją mėnesio pusę gali sėkmingai užmegzti naujas pažintis, asmeninio aktyvumo dėka sudalyvauti įvairiuose renginiuose, pasinerti į pramogų sūkurį, bei gali užmegzti rimtus meilės ryšius, mėgautis meile, bei dovanoti ją savo išrinktiesiems. Finansine prasme, balandžio mėnuo tikėtinas gana palankus, tokiu metu galima padaryti gerai apgalvotas investicijas, galima užsitikrinti finansinį stabilumą, arba surasti naudingesnį, geriau apmokamą darbą, ypač antroje mėnesio pusėje, tačiau, iš kitos pusės, paskutinę mėnesio dekadą, destruktyvių aspektų įtakoje, vertėtų pasisaugoti įvairių intrigų, konfliktinių situacijų darbo kolektyve, kadangi šiuo metu gali formuotis nepalankus psichologinis klimatas, destruktyviai įtakojantis vidines būsenas, skatinantis problematišką bendravimą su bendradarbiais.

2013 Balandžio mėnesio horoskopas VĖŽIAMS (birželio 22 - liepos 23)

balandžio mėnuo tipiškiems ženklo atstovams gali būti kiek dvejopas, kadangi tam tikrais periodais bus juntama arba palanki harmoningų, arba destruktyvi įtemptų aspektų įtaka. Pirmąją mėnesio dekadą galima tikėtis, kad nesėkmės ir pasiekimai, produktyvūs veiklos rezultatai eis šalia, šis periodas gali išryškinti ekstremalias situacijas asmeninių santykių sferoje, dėl neapgalvotų žingsnių galimi materialiniai nuostoliai, bei neįprasti nuotykiai, arba avantiūros tolimų kelionių metu, esant toli nuo namų. Tačiau, sėkmė gali lydėti socialiniame gyvenime, karjeros ir kūrybinės veiklos baruose. Antrąją mėnesio dekadą sudėtingas bendravimas galimas artimoje aplinkoje, bendraujant su artimais giminėmis, užmezgant naujas pažintis, tačiau šiame periode gali išaugti ir sustiprėti asmeninis autoritetas, galima sėkmė kūrybinės saviraiškos, meilės sferoje, kadangi vienišiems ženklo atstovams atsiras nemažai galimybių užmegzti romantiškas pažintis, kurti naujus meilės ryšius, tačiau norint juos išlaikyti, siekiant, kad jie taptų ilgalaikiais, paskutinę mėnesio dekadą vertėtų atsisakyti per didelio ambicingumo, vertėtų būti mažiau reikliems savo naujam meilės objektui, tada atsirastų tikimybė, kad tokie ryšiai su laiku galėtų tik tvirtėti. Antrąją mėnesio pusę gali tekti koreguoti dalykinius santykius, o mėnesio pabaigoje gali tekti peržiūrėti ankstesnius susitarimus, sutartis, gali nutrūkti ryšiai su kai kuriais verslo partneriais, tačiau lengvai formuosis tarpusavio santykiai darbo kolektyve. Šeimos žmonėms, gali iškilti bendravimo problemos su namiškiais, siekiant apginti savo nuomonę, vertėtų būti labiau geranoriškais, lankstesniais, gebančiais pasižiūrėti į problemą ir iš kitų šeimos narių pozicijos. Finansinė šio mėnesio situacija tikėtina permaininga, geros pajamos tikėtinos iš pagrindinio darbo, karjeros sferos pirmas dvi mėnesio dekadas, o per didelės išlaidos, arba finansiniai nuostoliai paskutinę mėnesio dekadą gali sietis su įvairiomis spekuliacijomis, per daug kainuojančiomis pramogomis, arba nepagrįstomis išlaidomis savam hobi.

2013 Balandžio mėnesio horoskopas LIŪTUI (liepos 24 - rugpjūčio 23)

dvi pirmąsias balandžio mėnesio dekadas tipiškų ženklo atstovų gyvenime pagrindine tema gali būti kūrybinė veikla, reikalai, susiję su išsilavinimu, mokslo sfera, ryšiais su užsieniu, socialine plėtra. Šiame periode itin sėkmingi gali būti tie ženklo atstovai, kurių veikla siejasi su minėtiomis sferomis, o taip pat gana gerų rezultatų gali tikėtis tie atstovai, kurie šiuo metu sieks praplėsti savo asmeninius horizontus, bei galimybes per tolimas keliones, per bendros veiklos su užsienio partneriais organizavimą. Pirmąją balandžio mėnesio dekadą gali aktualiais tapti šeimos reikalai, tai bus palankus laikas įgyvendinti socialines ambicijas, siekiant užtikrinti gerovę šeimoje. Sėkmingas bendravimas tikėtinas asmeninių santykių, meilės sferoje, vienišus ženklo atstovus gali lydėti pasisekimas užmezgant romatiškas pažintis su priešingos lyties atstovais, gali aplankyti didžioji meilė. Šis periodas palankus savo įvaizdžio pokyčiams, galima sėkmingai eksperimentuoti ir pasiekti gerų rezultatų, tokiu metu galima įsigyti asmeninio naudojimo daiktus, naujus drabužius, jie galėtų džiuginti gana ilgą laiką. Vidurinė mėnesio dekada bus palanki profesinėje veikloje, karjeroje, tokiu metu gali sustiprėti asmeninės ambicijos, aktyvumas, todėl įdėjus pakankamai pastangų, galima pasiekti gana ženklių rezultatų, palypėti karjeros laiptais, arba, įgijus pasitikėjimą vadovybės akyse, kaip paskatą už nuopelnus, gauti atsakingą pareigybę, ar geriau apmokamą darbą. Paskutinė mėnesio dekada gali būti mažiau nuspėjama, iš vienos pusės, tęsis palankios tendencijos profesinės veiklos baruose, o iš kitos, destruktyvių aspektų įtakoje, šiuo metu nevertėtų leistis į tolimas keliones, daug atsakingiau vertėtų bendrauti su kolegomis darbo kolektyve, kadangi tokiu metu gali lengvai formuotis konfliktinės situacijos, įvairios intrigos, painios aplinkybės. Vienišiems ženklo atstovams šis periodas gali būti palankus tuo atveju, jeigu paskutinę dekadą jie nestokos gebėjimo siekti pusiausvyros savo elgesyje, jeigu sugebės valdyti savo vidines emocijas, tada likimas gali jiems padovanoti svaiginančias pramogas, išskirtines progas naujoms pažintims, meilės ryšių užmezgimui. Finansinis stabilumas tikėtinas dvi pirmas mėnesio dekadas, o paskutinį dešimtadienį situacijos gali būti dvejopos, tokiu metu vertėtų labai atsakingai planuoti būtinas išlaidas, bei būti itin atidiems, atliekant įvairias finansines operacijas, o nuostoliai gali sietis su darbo sfera, bei ryšiais su užsieniu, su tarptautine prekyba, ar bendra su užsienio partneriais veikla.

2013 Balandžio mėnesio horoskopas MERGELEI (rugpjūčio 24 - rugsėjo 23)

tipiškiems ženklo atstovams pirmąją balandžio mėnesio pusę aktualiomis temomis gali būti partnerystė ir karjeros, profesinės veiklos sfera. Kol Mergelės ženklą valdantis Merkurijus judės tranzitu Žuvų ženklu, kuriame šios planetos padėtis silpna, gali stigti pasitikėjimo savimi, gali išryškėti iliuzijos, įvairios fantazijos, kurios gali paskatinti įvairius klydimus, painų bendravimą su artimais ir mylimais žmonėmis, galimas priklausomybės nuo kitų žmonių valios ir įtakos pojūtis. Pirmosios dekados situacijos gali būti sunkiai nuspėjamos iš anksto, tačiau, jeigu šio ženklo atstovai sugebės atsisakyti bereikalingo, nenaudingo bendravimo, bei susitelks ties savais reikalais, tai šiame periode galima tikėtis ir tam tikros naudos, bei sėkmingo savo užsibrėžtų tikslų įgyvendinimo. Antroji mėnesio dekada bus gana palanki reikšmingų projektų ruošimui, jų įgyvendinimui, tokiu metu dėmesys gali būti koncentruojamas į finansinius klausimus, gali būti apgalvojama ir ieškoma naujų pajamų uždirbimo būdų, gali susiformuoti naujos verslo idėjos, o įdėjus pakankamai energijos ir pastangų, tai gali būti labai produktyvus ir gana pelningas periodas, kurį reikėtų maksimaliai išnaudoti savo materialinės bazės kūrimui, bei tvirto finansinio pagrindo formavimui. Šis periodas galimai palankus vienišiems ženklo atstovams meilės sferoje, tokiu metu galima sutikti sau likimo skirtą žmogų, jausmai gali tapti intensyviais, gali megztis perspektyvūs santykiai, gali lydėti meilė, bei noras suteikti malonių akimirkų sielai artimam žmogui. Paskutinę mėnesio dekadą galima pradėti naujus projektus, jeigu jie buvo gerai parengti, galima pradėti bendrą veiklą kartu su partneriais, tačiau, kadangi šis periodas bus dvejopas, tai verslo sektoriuje būtinas padidintas atidumas, kadangi galutiniai bendros veiklos rezultatai gali neatitikti jūsų lūkesčių, gali išryškėti finansinės problemos, gali nutrūkti nepasiteisinę dalykiniai ryšiai. Šis periodas gali būti gana problematiškas profesinėje sferoje, dirbantiems valstybiniame sektoriuje, darbo kolektyve gali formuotis konfliktinės situacijos, megztis įvairios intrigos, kurios gali išbalansuoti vidinę psichologinę pusiausvyrą, nepalankiai įtakoti savijautą, darbingumą. Laikas dvejopas, todėl vertėtų stengtis apeiti aštrius bendravimo kampus, pasitelkti išlaukimo taktiką, nesivelti į nemalonias aplinkybes. Mėnesio pabaigoje labai svarbu nepažeisti galiojančių įstatymų, kadangi tai galėtų turėti gana rimtas pasekmes ateityje, o gyvenantiems šeimoje, šiame periode vertėtų savanoriškai užsiimti namų problemų sprendimu, kas padėtų išvengti pykčių ir tarpusavio trinties bendraujant su namiškiais, artimais žmonėmis.

2013 Balandžio mėnesio horoskopas SVARSTYKLĖMS (rugsėjo 24 - spalio 23)

pirmąsias dvi balandžio mėnesio savaites tipiškų ženklo atstovų dėmesys ir aktyvumas gali būti nukreiptas į partnerystės, asmeninio gyvenimo, bei verslo sferas, gali išryškėti reikalai, susiję su partneriais, ar oponentais, tai gali būti aktyvaus gyvenimo visuomenėje periodas. Šio ženklo dailiosios lyties atstovės mėnesio pradžioje gali užsiimti savo naujo įvaizdžio kūrimu, aprangos atnaujinimu, o laikas tam bus palankus, kadangi artėjant pavasario periodui, asmeniniai pokyčiai stiprins pasitikėjimą savimi, bei skatins siekti užtikrintos padėties sociume. Tokiu metu tikėtinas aktyvus bendravimas su kitais žmonėmis, daug laiko gali būti skiriama savo antrosios pusės paieškoms, meilės ryšių, asmeninių santykių užmezgimui. Vidurinė mėnesio dekada gali pažerti nemažai nemalonių situacijų, nesėkmių ir kliūčių kelyje į tikslą, tokiu metu daug dėmesio gali tekti skirti verslo sektoriui tiems ženklo atstovams, kurie su tuo susiję, svarbiais gali tapti dalykinės partnerystės, bendrų finansų klausimai, o dirbantiems valstybinėje tarnyboje, tokiu metu gali pritrūkti kitų žmonių palaikymo, galimos problemos, bendraujant su vadovybe, vyresniais amžiumi, ar socialine padėtimi asmenimis, šis laikas gali būti sudėtingas ir pavojingų profesijų atstovams. Paskutinę mėnesio dekadą nepalankiai gali būti paliestos šeimos ir materialinių resursų sferos, tai gali būti sudėtingas periodas tiems ženklo atstovams, kurie užsiima šeimos verslu, arba kurių veikla siejama su nekilnojamuoju turtu, nuosavybe, tarpininkavimo veikla, šis periodas nepalankus įvairiems sandoriams, kadangi galimi ženklūs finansiniai nuostoliai, praradimai, konfliktinės situacijos. Daug jėgų ir energijos gali tekti skirti norint suformuoti ir išlaikyti palankų psichologinį klimatą šeimoje, kadangi net mažiausios smulkmenos gali įžiebti konfliktus, santykių aiškinimąsi, todėl šiam periodui vertėtų pasirengti iš anksto, apsišarvuoti kantrybe, tapti atlaidesniems ir pakantesniems kitų šeimos narių nuomonei, vertėtų geranoriškai užtikrinti jų poreikius, tada mėnesio pabaigoje namai, šeima, galėtų tapti saugiu užnugariu, bei užuovėja nuo įvairių šio periodo negandų. Vienišiems ženklo atstovams šiuo periodu užmegztus naujus ryšius, gali būti pakankamai sunku išlaikyti ilgesnį laiką, šis periodas meilės sferoje nebus labai palankus. Finansinį stabilumą mėnesio pabaigoje gali garantuoti gerai apgalvotas asmeninio biudžeto subalansavimas, griežtas pajamų paskirstymas, neapgalvotų finansinių investicijų ir išlaidų vengimas, bei padidintas atidumas atliekant finansines operacijas. Savijauta visą periodą bus tiesiogiai priklausoma nuo vidinių emocinių būsenų, nuo bendro socialinio sėkmingumo.

2013 Balandžio mėnesio horoskopas SKORPIONAMS (spalio 24 - lapkričio 22)

tipiškiems šio ženklo atstovams svarbia balandžio mėnesio tema gali būti darbo, sveikatos ir partnerystės sferos, visas mėnuo gana palankus asmeninių santykių užmezgimui, jų formavimui, geras laikas kūrybinei saviraiškai, savireklamai, galima sėkmingai užsiimti savo hobiu. Visą mėnesį daug energijos gali pareikalauti biurokratinių reikalų tvarkymas, informacijos rinkimas ir jos apdorojimas, gali tekti daug važinėti, daug bendrauti tiek su artimos aplinkos žmonėmis, tiek su artimais giminaičiais – tam gali tekti surasti ir laiko ir jėgų. Pirmoji mėnesio dekada bus gana palanki, tikėtinas intensyvus bendravimas darbo kolektyve, tokiu metu gali megztis nauji asmeniniai ir dalykiniai kontaktai, gali išryškėti ir nauji profesiniai polinkiai, daug jėgų gali būti skiriama savo pagrindinių darbinių užduočių atlikimui, bei vadovybės pasitikėjimo įgijimui, kas galėtų būtų stimulu kopimui karjeros laiptais. Iš kitos pusės, darbinių reikalų sūkuryje, vertėtų surasti laiko ir šeimos reikalų sprendimui, kadangi tik esant pozityviai psichologinei atmosferai namų erdvėje, galima sėkmingai siekti socialinės sėkmės, o šiuo periodu namiškiams gali prireikti šio ženklo atstovų pagalbos ir palaikymo, tai vertėtų turėti omenyje. Antrąją mėnesio dekadą, situacijos gali formuotis gana dvejopos, darbo sektoriuje gali tekti keisti nusistovėjusią tvarką, gali tekti pasitelkti tam būtinas permainas, norint pasiekti kuo geresnių darbo rezultatų, antrąją mėnesio pusę kai kurie ženklo atstovai gali ryžtis keisti darbo vietą, arba pereiti į nuosavos veiklos, verslo sektorių, o laikas tam būtų palankus, kadangi galima tikėtis naudingo, gerai apmokamo darbo, arba galima startuoti ir su naujais projektais, jeigu jie gerai parengti ir apgalvoti. Iš kitos pusės, gana geros perspektyvos gali atsiverti partnerystės sektoriuje, tokiu metu gali megztis naudingi dalykiniai ryšiai, galimas bendraminčių palaikymas, sėkmė įmanoma daugelyje gyvenimo sferų, o pasirūpinti šiuo periodu vertėtų savo sveikata, kadangi šiuo metu, darbų verpete, galima lengvai persitempti, persidirbti, kas gali nepalankiai pasireikšti per virškinimo, medžiagų apykaitos sutrikimus. Paskutinę mėnesio dekadą, jeigu pavyks išlaikyti gerą savijautą, problemos gali pasireikšti asmeniniame gyvenime, gali išryškėti nepasitenkinimas esamais santykiais, romantiškų nuotykių siekis gali paskatinti neapgalvotiems žingsniams, kas galėtų sujaukti ramybę šeimoje, arba nepalankiai įtakoti ilgalaikius meilės ryšius. Tokiu metu didelę reikšmę gali turėti neharmoningos vidinės būsenos, negebėjimas teisingai formuoti tarpusavio santykius su kitais žmonėmis, kada galima stokoti supratimo, kada sunku pasiekti vieningos nuomonės tam tikrais gyvenimo klausimais, todėl tai gali skatinti tam tikras problemas. Finansine prasme, balandžio mėnesį vertėtų pasitelkti protingos ekonomijos režimą, kadangi labai ženklaus pajamų padidėjimo tikėtis neverta, o būtinų išlaidų gali atsirasti, tačiau tinkamas požiūris ir nuovokūs veiksmai šiuo aspektu gali padėti išlaikyti finansinį stabilumą.

2013 Balandžio mėnesio horoskopas ŠAULIAMS (lapkričio 22 - gruodžio 21)

pirmąją balandžio mėnesio pusę tipiškų ženklo atstovų aktyvumas ir energija gali būti nukreipti į partnerystės, pramogų, pažintinių kelionių, asmeninių santykių, kūrybinės saviraiškos sferas. Asmeniniai santykiai ir bendravimas su mylimais žmonėmis, bendros romantiškos pramogos gali suteikti malonumą, tokiu metu gali aplankyti didžioji meilė, santykiai su kitais žmonėmis gali vystytis teisinga linkme, bei užtikrinti vidinį pasitenkinimą. Šiame periode tikėtini sėkmingi ryšiai ir bendravimas su užsienio partneriais, o antrąją mėnesio dekadą dėmesys gali būti sutelktas į daugelį gyvenimo sferų, viena iš jų gali būti kūrybinė veikla ir ryšiai su užsieniu, tokiu metu gali aplankyti įkvėpimas, gali išryškėti naujos idėjos. Mėnesio eigoje, dėmesys nuo asmeninių santykių, meilės sferos palaipsniui bus nukreipiamas į darbo sektorių, į bendravimą su kolegomis, bendradarbiais. Antroji mėnesio pusė bus gana gerų ir palankių galimybių darbo sferoje, periodas, tokiu metu galima sudaryti naudingas darbines sutartis, pasirašyti dalykinio bendradarbiavimo kontraktus. Šiuo metu, pakankamai įdėjus pastangų, galima pelnyti vadovybės palankumą, galima labai sustiprinti savo profesines pozicijas, galima sėkmingai palypėti karjeros laiptais, arba gauti atsakingą pareigybę, naudingesnį, geriau apmokamą darbą – viskas šiuo periodu priklausys nuo asmeninio aktyvumo, nuovokumo, tikslingumo. Mėnesio vidurinė dekada palanki ir tiems ženklo atstovams, kurie norėtų išbandyti savo jėgas nuosavos veiklos, arba verslo sferoje. Paskutinė mėnesio dekada bus palanki naujoms iniciatyvoms, naujų idėjų formavimui ir jų pristatymui, tačiau šis periodas bus dvejopas, todėl visų pirma reikėtų kontroliuoti savo emocijas, nesivelti į konfliktines situacijas, apeiti intrigas rezgančius žmones, tada mėnesio pabaigoje būtų galima pelnytai pasidžiaugti savo socialine sėkme, savo sustiprėjusia finansine padėtimi, įgytais draugais ir mylimais artimais žmonėmis. Tai bus palankus periodas spręsti šeimos problemas, suteikti palaikymą savo antrajai pusei, palankus laikas gerai apgalvotoms investicijoms, bei sveikatos stiprinimui įvairių pažangių medicinių metodų pagalba. Bendra balandžio mėnesio sėkmė tiesiogiai priklausys nuo tipiškų ženklo atstovų gebėjimo laviruoti tarp skirtingų pažiūrų žmonių, laiku atsidurti reikalingoje vietoje, bei geranoriškumo ir tikslingumo formuojant dalykinius ir asmeninius ryšius, profesines užduotis ir socialinius tikslus.

2013 Balandžio mėnesio horoskopas OŽIARAGIAMS (gruodžio 22 - sausio 20)

tipiškų ženklo atstovų aktyvumas ir dėmesys balandžio mėnesį gali būti nukreiptas keliomis kryptimis, visų pirma, visą mėnesį galimas polinkis kurti ateities planus, kurie užtikrintų profesinę sėkmę, harmoningą bendravimą bendrų interesų žmonių grupėje, bei norint užsitikrinti rėmėjų, draugų pagalbą ir palaikymą. Šis mėnuo profesinėje, karjeros sferoje gali būti palankus, tokiu metu pozityvius rezultatus gali skatinti ankstesnių mėnesių įdirbis, vadovybė gali palankiai įvertinti darbinius nuopelnus, o kaip paskata gali būti galimybė kilimui karjeroje, ar atsakingos pareigybės gavimui. Kita svarbi gyvenimo sfera gali būti šeima, iškilusių problemų tarpusavio santykiuose sprendimas, bei materialinės šeimos gerovės užtikrinimas. Pirmoji mėnesio dekada gana palanki tikslinių profesinių, ar darbinių kursų lankymui, kurių pagalba galima būtų įgyti specifinius įgūdžius ir būtiną patirtį, pakelti savo kvalifikaciją, norint užimti labiau atsakingas pareigas. Tačiau, antroji mėnesio dekada, nors ir bus palanki profesinėje sferoje, šis periodas gali daugiau jėgų ir energijos pareikalauti namų reikalų sprendimui. Tokiu metu galimi nesutarimai su namiškiais, gali išsiskirti nuomonės esminiais gyvenimo klausimais, todėl būtinos pastangos, norint viską išsiaiškinti, surasti bendrus sąlyčio taškus, patenkinti namiškių poreikius, bei pateisinti jų lūkesčius. Neišsprendus problemų, konfliktinių situacijų šeimos sektoriuje, tai gali tapti rimtu stabdžiu profesinės veiklos, darbo sferoje, todėl vertėtų pasitelkti diplomatišką geranoriškumą, kantrybę, pakantumą, bei sukurti tarpusavio pasitikėjimo atmosferą namų erdvėje, o tada pereiti prie socialinių tikslų ir pareigų. Vidinio emocinio stabilumo, harmoningo bendravimo pasiekimui galėtų padėti pasinėrimas į kūrybinę veiklą, kas būtų itin naudinga paskutinę mėnesio dekadą, kada bus juntama destruktyvi aplinkos įtaka, skatinanti konfliktines išraiškas, nepakantumą kitaip manantiems. Paskutinis mėnesio dešimtadienis bus kiek dvejopas, šalia destruktyvios įtakos, kuri gali nepalankiai paliesti asmeninių ir visuomeninių ryšių sferas, veiks ir palankios nuorodos, teigiamai įtakojančios artimos aplinkos, bei kūrybinės saviraiškos sferas. Tokiu metu, suvaldžius savo emocijas, nepasitenkinimą, galima pasiekti gana gerų rezultatų, praktiškai pritaikant savo kūrybinius gabumus ir talentus, formuojant harmoningus tarpusavio santykius su vaikais, ar mylimais žmonėmis, arba užsiimant savo hobiu. Finansinė mėnesio situacija gali išlikti įprastine, ženklaus pajamų padidėjimo tikėtis neverta, o išlaidos gali sietis su šeima, namiškių poreikiais. Visą mėnesį vertėtų pakankamai dėmesio skirti ir savo sveikatai, kurią gali nepalankiai įtakoti neharmoningos vidinės būsenos, stresinės situacijos.

2013 Balandžio mėnesio horoskopas VANDENIAMS (sausio 21 - vasario 19)

pagrindinės gyvenimo sferos, į kurias balandžio mėnesį gali būti nukreiptas tipiškų ženklo atstovų aktyvumas ir dėmesys, gali būti artimos aplinkos, intelektualinės veiklos, informacijos sektorius. Šis mėnuo palankus mokslams, įvairių intelektualinių įgūdžių ir patirties kaupimui, gali tekti daug bendrauti artimoje aplinkoje, rūpintis artimų giminių poreikiais, gali tekti daug važinėti, arba vykti į komandiruotes. Pirmąją mėnesio dekadą gali išryškėti problemos šeimos gyvenime, destruktyvi aplinkos įtaka gali nepalankiai paveikti dalykinius ryšius su užsienio partneriais, su žmonėmis, gyvenančiais užsienyje, arba tolimais giminėmis, šiuo periodu gali trūkti savitarpio supratimo bendraujant su namiškais, gali išryškėti įvairios nuoskaudos. Vieniši ženklo atstovai galėtų sėkmingai užmegzti romantiškus santykius pirmąją mėnesio pusę, tačiau santykių trukmę ir jų kokybę gali ženkliai įtakoti tipiškų ženklo atstovų kintantys jausmai, požiūris, bei nuotaikos, todėl galutinis rezultatas ir santykių baigtis sunkiai nuspėjami. Antrąją mėnesio dekadą gali gerokai padidėti darbų krūvis, todėl, norint viską savalaikiai atlikti, tai gali tekti daryti savo laisvalaikio sąskaita, gali būti pažeistas protingas darbo ir poilsio režimas, kas galėtų nepalankiai įtakoti sveikatą ir savijautą. Mėnesio viduryje galimas problematiškas bendravimas artimoje aplinkoje, galimi nesutarimai su artimais žmonėmis, o viso mėnesio eigoje, destruktyvaus aspekto įtakoje, galimos vidinės psichologinės problemos, arba nepalankios aplinkybės, liečiančios žmones iš artimos aplinkos. Pirmąją mėnesio pusę reikalingas atidumas finansiniuose klausimuose, vertėtų labai protingai įvertinti savo galimybes, be reikalo neišlaidauti, bei nerizikuoti darant abejotinas investicijas, kurios, laikui bėgant, galėtų paskatinti finansinius nuostolius. Antroje mėnesio pusėje gali išryškėti asmeninių santykių problemos, todėl šiuo periodu vertėtų gerai įsiklausyti į artimo ir mylimo žmogaus siekius, norus, poreikius, vertėtų sugebėti labiau lanksčiai prisiderinti, neišryškintant savo asmeninio reiklumo, nepakantumo, kategoriškumo, o tai padėtų užtikrinti harmoniją tarpusavio santykiuose, bei išvengti nepalankių situacijų, arba santykių nutraukimo. Visą mėnesį nevertėtų per daug atvirai reikšti savo asmeninių iniciatyvų, labiau įsiklausyti į susiformavusias aplinkybes, norint suvokti, kas duotu momentu gali būti svarbiausia, kaip derėtų pasielgti vienu ar kitu atveju, kuria linkme būtų tikslinga nukreipti savo aktyvumą ir energiją, pagal svarbos principą įvertinti būtinas išlaidas. Finansinė sėkmė gali aplankyti paskutinę mėnesio dekadą, šis periodas gali būti produktyvus darbo ir karjeros sferose, o užsiimantiems nuosavu verslu, tai bus tinkamas laikas pasinaudoti naujai atsiveriančiomis galimybėmis. Šiuo metu gali sustiprėti finansinis statusas, galima pasiekti apibrėžtą statusą profesinėje veikloje, galima tikėtis palankaus vadovybės įvertinimo, o vengti reikėtų bendravimo problemų šeimoje, kurias gali paskatinti destruktyvūs aspektai ir nepalanki jų įtaka.

2013 Balandžio mėnesio horoskopas ŽUVIMS (vasario 20 - kovo 20)

bendra sėkmė balandžio mėnesį tipiškų ženklo atstovų gyvenime gali tiesiogiai priklausyti nuo asmeninio aktyvumo, iniciatyvų, tikslingų veiksmų ir siekių. Pirmąją mėnesio pusę galimas aktyvumas, liečiantis daugelį gyvenimo sferų ir reikalų, tačiau sėkmės garantu gali būti nuoseklūs ir apgalvoti veiksmai, tikslingas artėjimas link užsibrėžto tikslo, padarant iki galo tai, kas buvo pradėta. Šis periodas bus palankus spręsti šeimos gerovės klausimus, tinkamas laikas užsiimti dalykinių partneriškų ryšių formavimu, o kliūtimi sėkmingam reikalų tvarkymui gali tapti pastovumo ir atsakingumo stoka, polinkis nuo vieno reikalo pereiti prie kito, neatlikus visko iki galo. Antroji mėnesio dekada gali būti produktyvaus darbo, bei gana gerų rezultatų periodu, šiuo metu labai palanku užsiimti verslo sfera, galima pasinaudoti palankiomis aplinkybėmis ir galimybėmis, bei gerokai sustiprinti savo finansinį statusą, surasti naujus būdus didesnių pajamų uždirbimui, tačiau vertėtų vengti abejotinų finansinių sandorių, arba neapgalvotų investicijų, bei partnerių, siūlančių greito praturtėjimo galimybes. Gana pozityvus šis periodas bus ir profesinės veiklos, darbo, karjeros sferoje, supančios aplinkos įtakoje išryškės gebėjimas susitelkti, susikoncentruoti į vieną tikslą, tai neliks nepastebėta darbo kolegų ir vadovybės, todėl galimi palankūs poslinkiai, užtikrinantys socialinę sėkmę. Iš kitos pusės, šiuo metu gali išryškėti ir depresiniai polinkiai, todėl vertėtų nepasiduoti vidiniam liūdesiui, stengtis kiek įmanoma prasiblaškyti, pabendrauti su maloniais žmonėmis, pasisemti gerų emocijų pramogų pagalba. Vienišiems ženklo atstovams šis periodas labai palankus naujų romantiškų santykių užmezgimui, kadangi yra tikimybė, kad jie galėtų tapti ilgalaikiais, arba tęstis iki logiškos, oficialios jų baigties, o pažintys galimos mokslo įstaigose, arba tolimų kelionių metu, arba gali sieti bendri kūrybiniai interesai. Paskutinė mėnesio dekada gali būti dvejopa ir mažiau palanki, kadangi destruktyvių aspektų įtakoje gali iškilti finansinių nuostolių pavojus, kuris gali sietis su draugais, rėmėjais, bendrų interesų žmonėmis, artima aplinka, arba su verslo sfera per įvairias avantiūras ir lengvo uždarbio siekimą. Materialinius nuostolius gali paskatinti ir dalykinė partnerystė, todėl norint išvengti nemalonių situacijų ir praradimų, vertėtų labai atidžiai atlikti finansinius įsipareigojimus, visada kliautis rašytinėmis sutartimis, bei nepasitikėti abejotinais žmonėmis. Šiuo metu gali užsimegzti romantiški santykiai, o pagalbos ir palaikymo gali prisireikti antrajai pusei, ar kam nors iš šeimos narių. Viso mėnesio eigoje vertėtų skirti pakankamai dėmesio savo sveikatai, profilaktinėms, organizmą stiprinančioms priemonėms.

Į viršųKomentarai:


Vardas (privalomas laukas):
El. pašto adresas (privalomas laukas):
Įveskite 3 simbolių saugos kodą:
 
Jūsų komentaras (privalomas laukas):PRIZAI
Vartotojams
Vartotojo vardas
Slaptažodis
Registracija
Pamiršau slaptažodįPopuliarausi straipsniai
Dienos nuotraukos
Dienos nuotrauka: 2013-10-24
Dienos nuotrauka: 2013-10-23
Dienos nuotrauka: 2013-10-22
Dienos nuotrauka: 2013-10-21
Dienos nuotrauka: 2013-10-20


LS 2019 Mods
FS 19 Mods
ETS 2 Mods
mods Cattle and Crops
Mods Stellaris
Apex Legends stats
Division 2 Tracker Farming Simulator 19 Mods
Cyberpunk 2077 Mod
Minecraft Dungeons Mod
Stardew Valley Mod
GTA 6 mods PC
Snowrunner mods
Snowrunner mods PC
žiemos mados, makiažo patarimai, naminės plaukų kaukės, madingas geometrinis manikiūras, lipni juosta, madingos tatuiruotės, tatoo plunksna, plunksnos, plaukų mados, plaukų stilius, šukuosenos, kasos, sveikas kūnas - graži išvaizda, lieknos kojos, Valentino diena, plaukų stilius, mada 2009/2010, zodiako ženklai, savybės, išskyros, gleivės, jų pagausėjimas, 2010 metų horoskopas, sock bun, kojinės kuodas, madingi kuodukai, kuodai, batų mados 2009, kūno sudėjimas, kokie drabužiai tinka, plaukų šviesinimas natūraliais produktais, pitagoro kvadratas, numerologija, burtai, magija, 2010 šukuosenos, plaukų stilius, sveikas maistas pagal horoskopą, plaukų stilius, madingi kirpimai, 2010 šukuosenos, sukuosenų mados, dienos dieta, delčios dieta, praikaituojančios pėdos, plaukų kaukės, trapūs, skilinėjantys nagai, menstruacijų/mėnesinių ciklas, plaukų kaspinas, plaukų šukuosenos, plaukai, žieminiai batai, bateliai, madingos tatuiruotės, tatuiruotės paukščiai
Draugai: Seo paslaugos | Horoskopai | Amazon Marketplace Ratings | Vardu reiksmes