Naujausi straipsniai
Nori, kad tavo žvilgsnis būtų gundantis ir kerintis? Tam nepakanka tik gražių akių, būtina, kad antakiai taip pat būtų nepriekaištingi. Todėl jeigu tavo antakiai neaiškios...
Prieš 46 sek.
Reta mergina ar moteris rytą pradeda ne nuo puodelio kavos. Kava suteikia žvalumo, o jos aromatas nuteikia pozityviai. Tačiau tikriausiai ne visos žinojote, jog ne tik puodelis kavos,...
Prieš 1 min.
Kai kuriems žmonėms, nesvarbu, vasarą ar žiemą, nuolat prakaituoja rankos. Tikriausiai ne kartą yra tekę ir pačioms susidurti su žmogumi, kurio plaštakos yra nuolat drėgnos....
Prieš 1 min.
Atpalaiduojantis kvepiančios kavos puodelis - tai kažkas ypatingo ir magiško. Tačiau priklausomai nuo to, su kokiais produktais ji yra geriama, ji gali skirtingai veikti mūsų organizmą.Taigi,...
Prieš 2 min.

mados idėjos
Grožio patarimai
 • Mada ir stilius
  Įvairūs straipsniai apie tai, kas madinga, o kas ne, kaip reikėtų rengtis, o ko reikėtų vengti, kokius drabužius rinktis įvairiausiomis progomis ir daug kitokių stiliaus patarimų.
 • Plaukų priežiūra
  Patarimai, kaip prižiūrėti plaukus bei plaukų grožio puoselėjimo būdai.
 • Veido ir kūno odos priežiūra
  Patarimai, kaip išsaugoti gražią ir jauną veido ir kūno odą.
 • Zodiako ženklai
  Kokią įtaką jūsų elgesiui turi zodiako ženklas, kokias jūsų charakterio savybes jis nulėmė ir tt.
 • Makiažas
  Makiažo paslaptys ir gudrybės. Patarimai, kaip išryškinti privalumus ir paslėpti trūkumus.
 • Rankų, kojų bei nagų priežiūra
  Patarimai, kaip prižiūrėti rankas, kojas ir nagus, kad jie visada atrodytų patraukliai.
 • Dietos ir tinkama mityba
  Kokių dietų galima ir sveika laikytis, o kokių draudžiama. Tinkama mityba, kad jūsų organizmas būtų sveikas, o kūno linijos gražios ir lieknos.
 • Įdomybės
  Įvairūs straipsniai, naudingi šiuolaikinėms merginoms ir moterims.
 • Mankštos ir sportas
  Kasdieninės mankštos, įvairūs pratimai įvairioms kūno dalims ir bendri fiziniai pratimai, kad kiekvieną dieną savijauta būtų puiki.
 • Lediškos problemos
  Menstruacijos, pastojimas, gimdymas, krūtys bei problemos dėl jų ir viskas, kas svarbu tik mums - tikroms ledi.
 • Kūno priežiūra
  Paryškinkime privalumus ir paslėpkime trūkumus. Mylėkime save tokias, kokios esame, tačiau nepamirškime ir savęs prižiūrėti bei lepinti.
 • Sveikata
  Viskas apie sveikatą, ligas, jų priežastis ir gydymą.


Bendras 2012 metų horoskopas [1]

Bendras 2012 metų horoskopas Paskelbta: 2011 m. gruodžio 11 d., 15:56
Komentarų: 1 (Skaityti komentarus)

Visi su nekantrumu, nerimastingai laukiame Naujųjų 2012 metų, apie kuriuos tiek daug rašoma, kalbama, svarstoma informacija, susijusi su Majų pranašystėmis, tikėdami, kad sekantys metai gal bus laimingesni, labiau produktyvūs už nueinančius. Astrologiniu požiūriu šie metai tikrai bus gana įdomūs, tai bus keliamieji metai, turintys 366 dienas, kas būna kas ketverius metus, todėl verta pakalbėti apie pagrindines astrologines nuorodas, ko galime tikėtis, kam gali nusišypsoti laimė, o kam gali tekti įdėti pastangų jos siekiant. Pagal rytų šalių tradiciją ateinantys 2012 metai bus Juodojo Vandens Drakono 12-os metų cikle, kurie prasidės sausio 23 dienos rytą.

Metų pradžioje Jupiteris, kuris laikomas sėkmės ir laimės planeta, judės Jaučio ženklu, todėl palankiai įtakos šio ženklo atstovus, bei formuos kūrybinį trikampį su Saturnu ir Neptūnu, tai daugeliui suteiks naujas galimybes, bei progą įgyvendinti savo savjones. Daugelis šiais metais taps praktiškesniais, nuosekliai siekiančiais savo tikslo, o ilgalaikių planų kūrimui bus palanki jau pati metų pradžia. Jaučio ženkle kartu su Jupiteriu bus ir Juodasis Mėnulis, kuris šiame ženkle yra silpnas, todėl kiek mažiau „piktas". Būdamas šiame ženkle Juodasis Mėnulis gali skatinti godumą, pavydą, materialumą, malonumų siekimą, todėl teks atsilaikyti prieš tokias pagundas.

Periode nuo sausio 24-os iki balandžio 14-os dienos Marsas bus retro fazėje (judės atatupstas) - tokiu periodu sulėtėja visi einamieji procesai, prasideda tarsi štilis prieš audrą, tarsi yra kaupiamos jėgos naujam proveržiui. Tokiu metu prarandama judėjimo kryptis, ankstesni tikslai tampa arba neaktualiais, arba susilpnėja vidinės motyvacijos, iškyla kliūtys, kurios alina jėgas, silpniną energiją tikslo pasiekimui. Tokiu periodu juntama apatija, nesinori ką nors daryti, stiprėja pyktis, dirglumas, kuris nukreipiamas į save, arba supančius žmones, viskas tarsi krenta iš rankų, galimi ginčai dėl menkniekių, gali apimti depresinės nuotaikos. Griaunančioms Marso energijoms tampa jautri ir buitinė technika, ji dažniau genda.

Vasario 3-čią dieną Neptūnas galutinai pereis į Žuvų ženklą, kuriame jis stiprus šį ženklą valdydamas, todėl stiprės žmonių dvasingumas, gebėjimas užjausti, padėti, globoti, su kuriuo yra siejamas šis ženklas. Neptūnas šiame ženkle stiprina intuiciją, subtilius gebėjimus, meninius ir muzikinius gabumus. Iš kitos pusės, Neptūnas - iliuzijų planeta, todėl tokia planetos padėtis gali skatinti apgaules, saviapgaulę, įvairias manipuliacijas, todėl vertėtų saugotis tokių situacijų, kuriose galima „atsiplėšti" nuo realybės, pasinerti į fantazijų pasaulį, bei pakliūti į įvairias priklausomybes.

Gegužės mėnesį Venera, judėdama Dvynių ženklu, pasisuks ir pradės judėti atatupsta, tai bus periode gegužės 15-ą – birželio 27-ą dienomis - tokiu metu galima sėkmingai grižti prie ankstesnių prisirišimų, pomėgių, gyvenime gali pasirodyti žmonės iš jūsų praeities. Tokiu periodu galima dar kartą pabandyti tai, kas anksčiau nepasisekė, dabar galima perkainojant praeitį pasisemti patirties, kuri bus naudinga ateityje, kurios pagalba bus galima išvengti ankstesnių klaidų pasirenkant naują gyvenimo kryptį. Tokiu metu galima susigrąžinti mylimą žmogų, tačiau retro Veneros periodu nepalanku užmegzti naujus ryšius. Retro Veneros periodas nepalankus naujoms finansinėms iniciatyvoms, nepalanku pirkti brangius daiktus, daryti investicijas, skolinti pinigus.

Žiedinis Saulės užtemimas 2012 metų gegužės 21-os dienos naktį įvyks Dvynių ženkle, todėl artimiausias pusmetis bus palankus savo idėjų pristatymui, jų idiegimui, šio periodo situacijos gali paliesti informacijos, komunikacijų, kontaktų sferą, daug kam gali atsiverti naujos galimybės, bet tikėtini ir įvairūs trukdžiai, kuriuos gali lemti Neptūno konfliktinis aspektas užtemimo taškui, todėl visur reikalingas atidumas. Užtemimo įtakoje galimi apsinuodijimai, pavojingas situacijas gali kelti gamtos stichijos, tikėtinas pavojus per vandenį.

Dalinis Mėnulio užtemimas 2012 metų birželio 4-ą dieną įvyks Šaulio ženkle, o užtemimo taškas bus konfliktiniame aspekte Marsui, bei jungtyje su Venera. Užtemimo įtakoje galimas nusivylimas, nepasitenkinimas, būtinybė perkainoti savo vidines vertybes, patirtį, gali susiklostyti priverstinės situacijos, kada teks padaryti ryžtingus sprendimus, kurie gali skatinti konfliktines situacijas, dirglumą, įtampą. Nepalankiai gali būti paliesti meilės ryšiai, kai kurie jų gali nutrūkti, o naujų užmezgimui šis periodas bus irgi nepalankus. Stipriausiai užtemimo įtaką gali pajusti tie žmonės, kurių gimimas buvo per užtemimą, arba šalia jo, bei kurių asmeniniuose horoskopuose užtemimo taškas palies svarbius horoskopo elementus. Tai bus 14 S saroso serijos užtemimai, kurių esmė ta, kad jie gali atnešti sėkmę, kuri ateina po ilgalaikio ir įtempto darbo, todėl šie užtemimai gali paskatinti ilgai lauktą proveržį. Tradiciškai rekomenduojama artimu užtemimui periodu, ypatingai trys dienos iki ir trys dienos po užtemimo, neplanuoti jokių svarbių reikalų, nepradėti nieko naujo, geriau palankesniam laikui atidėti tolimas keliones. Užtemimo įtaka, kada būna paliesti asmeninio horoskopo taškai, gali daryti įtaką ir didesniame laiko diapazone – dvi savaites iki ir po, o tą sferą, į kurią pakliūna užtemimas, jis suaktyvina sekančiam pusmečiui.

Birželio 11-ą dieną Jupiteris pereis į Dvynių ženklą, suteikdamas šio ženklo atstovams išskirtines galimybes, todėl stiprės poreikis bendrauti, mokytis, tame tarpe ir užsienio kalbų, keistis informacija. Šiame ženkle Jupiteris silpnas, todėl jis gali skatinti informacijos gausumą, tačiau teks sugebėti atsirinkti tai, kas iš tikrųjų vertinga. Urano konfliktinis aspektas Plutonui, kurio pikas bus birželio 24-ą dieną, gali daugeliui būti skausmingas, nešantis permainas, aspekto įtakoje galimos sudėtingos ekonominės situacijos, įvairūs revoliuciniai veiksmai pasaulyje. Vertėtų vengti įvairių kraštutinumų, per didelio laisvės siekimo, kadangi tai bus periodas, kada konfliktuos laisvę mėgstantis Uranas ir griežtas Plutonas, tokia priešprieša gali skatinti gana sudėtingus įvykius, silpninti stabilumą.

2012 metų rugsėjo 12-ą dieną Juodasis Mėnulis pereis į Dvynių ženklą, todėl taps sunkiau atskirti gėrį nuo blogio, gali stiprėti konfliktiškumo išraiškos. Vertėtų savyje ugdyti gebėjimą kontroliuoti savo kalbą, vengti įvairių apkalbų, atidžiai tikrinti informaciją. Juodasis Mėnulis formuos konfliktinį aspektą Neptūnui, kurio pikas bus rugsėjo 21-ą dieną, todėl aspekto įtakoje stiprės potraukis kvaišalams (alkoholiui, narkotikams), toks aspektas stipriai ir nepalankiai įtakos silpnesnės psichikos žmones, skatins depresines nuotaikas, nelaimingus atsitikimus. Iki spalio mėnesio pradžios Saturnas judės Svarstyklių ženklu, kuriame ši planeta stipri, todėl skatins ambicijas, bei jų įgyvendinimą, stiprins atsakomybės jausmą, stabilumo siekimą, nuoseklumą. Nuo spalio 5-os dienos, Saturnui perėjus į Skorpiono ženklą, stiprės reiklumas, savikontrolė, noras prisikasti iki esmės, emocijos gali tapti labai giliomis.

Pilnas Saulės užtemimas 2012 metų lapkričio 14-os dienos naktį įvyks Skorpiono ženkle, užtemimo įtakoje gali būti emocionaliai nestabilus periodas, daug įtampos, netikrumo, nežinios, aplinkybės gali išryškinti skolų, finansinius reikalus, gali tekti daug ką peržiūrėti, pertvarkyti. Pusšešėlinis Mėnulio užtemimas 2012 metų lapkričio 28-ą dieną įvyks Dvynių ženkle, o užtemimo taškas bus jungtyje su Juoduoju Mėnuliu. Bus svarbu peržiūrėti savo gyvenimiškas pozijas, užtemimo įtakoje galima atsikratyti iliuzijų, galima asmeninė tranformacija, atsisakymas to, kas paseno, atgyveno, nebetenkina. Tai bus 15 N saroso užtemimai, kurių esmė džiaugsmo suteikimas per pareigas, atsakomybė už savo pareigų vykdymą.

Paskutinę gruodžio mėnesio dekadą taps tikslia trijų planetų - Jupiterio, Saturno ir Plutono aspektų suformuota figūra, astrologijoje vadinama - „Likimo pirštu", kurios įtaka gali pasireikšti kaip būtinybė praeiti, išmokti kažkokią gyvenimo pamoką, aplinkybių įtakoje bus skatinamas grįžimas prie kažkokios problemos, ar situacijos, kurią reikia užbaigti, bet jau kitame lygmenyje. Astrologiniu požiūriu metai bus permainingi, sėkmės ir galimybių periodus keis sudėtingų aplinkybių įtaka, todėl teks išmokti gyventi išsaugant tai, ką kiekvienas turi geriausio, bei siekti dvasingumo ir tobulėjimo sudėtingų situacijų fone. 

Į viršųKomentarai:


Vardas (privalomas laukas):
El. pašto adresas (privalomas laukas):
Įveskite 3 simbolių saugos kodą:
 
Jūsų komentaras (privalomas laukas):


jurgaa1 (Narys) [2012 m. sausio 1 d., 13:26]
;]

PRIZAI
Vartotojams
Vartotojo vardas
Slaptažodis
Registracija
Pamiršau slaptažodįPopuliarausi straipsniai
Dienos nuotraukos
Dienos nuotrauka: 2013-10-24
Dienos nuotrauka: 2013-10-23
Dienos nuotrauka: 2013-10-22
Dienos nuotrauka: 2013-10-21
Dienos nuotrauka: 2013-10-20


LS 2019 Mods
FS 19 Mods
ETS 2 Mods
mods Cattle and Crops
Mods Stellaris
Apex Legends stats
Division 2 Tracker Farming Simulator 19 Mods
Cyberpunk 2077 Mod
Minecraft Dungeons Mod
Stardew Valley Mod
GTA 6 mods PC
Snowrunner mods
Snowrunner mods PC
plaukų stilius, žieminiai batai, bateliai, madingas geometrinis manikiūras, lipni juosta, dienos dieta, delčios dieta, sveikas maistas pagal horoskopą, plaukų mados, plaukų stilius, šukuosenos, kasos, Valentino diena, batų mados 2009, praikaituojančios pėdos, madingi kirpimai, 2010 šukuosenos, sukuosenų mados, makiažo patarimai, menstruacijų/mėnesinių ciklas, plaukų kaukės, išskyros, gleivės, jų pagausėjimas, plaukų stilius, mada 2009/2010, trapūs, skilinėjantys nagai, kūno sudėjimas, kokie drabužiai tinka, naminės plaukų kaukės, 2010 metų horoskopas, madingos tatuiruotės, tatoo plunksna, plunksnos, sock bun, kojinės kuodas, madingi kuodukai, kuodai, madingos tatuiruotės, tatuiruotės paukščiai, žiemos mados, 2010 šukuosenos, plaukų stilius, lieknos kojos, zodiako ženklai, savybės, plaukų kaspinas, plaukų šukuosenos, plaukai, plaukų šviesinimas natūraliais produktais, pitagoro kvadratas, numerologija, burtai, magija, sveikas kūnas - graži išvaizda
Draugai: Seo paslaugos | Horoskopai | Amazon Marketplace Ratings | Vardu reiksmes