Naujausi straipsniai
Vasaros pradžia - tai ne tik atostogų metas, bet ir išleistuvių maratonas. Abiturientai bei studentai, išlaikę egzaminus bei apsigynę darbus, ima sukti galvas kuo pasipuošti...
Prieš 18 sek.
Daugybė Ledi.lt skaitytojų elektroninių laiškų su pagyrimais dėl naujos drabužių derinukų rubrikos neleidžia mums ilsėtis. Stengsimės kuo dažniau jus palepinti įvairiais...
Prieš 36 sek.
Turbūt su žiburiu tektų ieškoti žmogaus, kuris bent kartą gyvenime nebūtų patyręs skambiai pavadinto Herpes simplex viruso (sutrumpintai - HSV) sukeltų nemalonių perštinčių...
Prieš 2 min.
Jau keletą kartų perskaitėte 2010 - ųjų metų horoskopą, tačiau vis dar ieškote kitų šaltinių, kurie padėtų išsiaiškinti, kokie siurprizai laukia jūsų šiais metais?...
Prieš 3 min.

mados idėjos
Grožio patarimai
 • Mada ir stilius
  Įvairūs straipsniai apie tai, kas madinga, o kas ne, kaip reikėtų rengtis, o ko reikėtų vengti, kokius drabužius rinktis įvairiausiomis progomis ir daug kitokių stiliaus patarimų.
 • Plaukų priežiūra
  Patarimai, kaip prižiūrėti plaukus bei plaukų grožio puoselėjimo būdai.
 • Veido ir kūno odos priežiūra
  Patarimai, kaip išsaugoti gražią ir jauną veido ir kūno odą.
 • Zodiako ženklai
  Kokią įtaką jūsų elgesiui turi zodiako ženklas, kokias jūsų charakterio savybes jis nulėmė ir tt.
 • Makiažas
  Makiažo paslaptys ir gudrybės. Patarimai, kaip išryškinti privalumus ir paslėpti trūkumus.
 • Rankų, kojų bei nagų priežiūra
  Patarimai, kaip prižiūrėti rankas, kojas ir nagus, kad jie visada atrodytų patraukliai.
 • Dietos ir tinkama mityba
  Kokių dietų galima ir sveika laikytis, o kokių draudžiama. Tinkama mityba, kad jūsų organizmas būtų sveikas, o kūno linijos gražios ir lieknos.
 • Įdomybės
  Įvairūs straipsniai, naudingi šiuolaikinėms merginoms ir moterims.
 • Mankštos ir sportas
  Kasdieninės mankštos, įvairūs pratimai įvairioms kūno dalims ir bendri fiziniai pratimai, kad kiekvieną dieną savijauta būtų puiki.
 • Lediškos problemos
  Menstruacijos, pastojimas, gimdymas, krūtys bei problemos dėl jų ir viskas, kas svarbu tik mums - tikroms ledi.
 • Kūno priežiūra
  Paryškinkime privalumus ir paslėpkime trūkumus. Mylėkime save tokias, kokios esame, tačiau nepamirškime ir savęs prižiūrėti bei lepinti.
 • Sveikata
  Viskas apie sveikatą, ligas, jų priežastis ir gydymą.


Birželio mėnesio horoskopas 2011 [8]

Birželio mėnesio horoskopas 2011 Paskelbta: 2011 m. birželio 5 d., 12:45
Komentarų: 8 (Skaityti komentarus)

AVINAS (kovo 21 - balandžio 20)

tipiškiems šio ženklo atstovams birželio mėnesį vertėtų išlaikyti praeito mėnesio tempą, tęsti pradėtus darbus, veržliai judėti į priekį, nesustoti ties tuo, kas jau pasiekta – laikas aktyviai veiklai dabar bus palankus. Tačiau, ramiai ir produktyviai dirbti gali kliudyti pavyduoliai, kurie bus linkę kurpti įvairias intrigas, panaudoti šmeižtą ir gandus, todėl vertėtų pasisaugoti negeranoriškai nusiteikusių žmonių, o veiklos sferoje daugiau bendrauti su laiko patikrintais partneriais, ištikimais draugais. Šis mėnuo gali būti lemtingas, tikėtini viliojantys dalykiniai pasiūlymai, sėkmė galima tose sferose, kur mažiausiai to galima buvo tikėtis, gali atsiverti visiškai naujos perspektyvos ir galimybės, galimos kelionės, nauji ryšiai, tačiau naujus veiklos orientyrus vertėtų aptarti su senais partneriais, pasinaudoti protingais patarimais, prieš darant galutinius sprendimus. Pirma mėnesio pusė gali būti sudėtinga tarpusavio santykiams su artimais žmonėmis, jausis destruktyvi artimos aplinkos įtaka, tačiau mėnesio pabaiga jau bus pozityvi, sėkmingas buitinių reikalų sprendimas, dėmesys šeimai, namams skatins harmoniją. Mėnesio pradžia bus kiek mažiau sėkminga finansiškai, bet jau nuo antros dekados galima finansinė sėkmė, pajamos, sėkminga veikla duos apčiuopiamus rezultatus. Sveikatos būklė problemų kelti neturėtų.

JAUTIS (balandžio 21 - gegužės 21)

birželio mėnesį tipiškiems ženklo atstovams gali tekti padirbėti „iš peties", panaudoti visą įgimtą atkaklumą, užsispyrimą siekiant savo užsibrėžto tikslo, tačiau tai duotų norimus rezultatus, malonintų, veikla taptų kokybiška, produktyvia. Šį mėnesį galima tikėtis įvairių permainų, netikėtų posūkių veikloje, gyvenime, todėl vertėtų iš anksto nusiteikti netikėtumams, šis periodas nesuteiks galimybės atsipalaiduoti, todėl emociškai tai bus sudėtingas mėnuo. Nemažai pastangų teks įdėti norint apginti savo interesus karjeros sferoje, galimos nemalonios situacijos santykiuose su vadovybe, gali tekti padaryti labai ryžtingus ir atsakingus sprendimus, prisiimti papildomą atsakomybę. Palankiai gali klostytis finansinė situacija, bus palankus laikas investicijoms, ilgai planuotiems pirkiniams, kai kuriems ženklo atstovams gali kilti idėja apie emigraciją, arba savo veklos plėtrą tarptautiniu mastu. Pozityvus šeimos užnugaris, harmoningi santykiai su artimais žmonėmis po konfliktinio periodo pirmą mėnesio dekadą, skatins siekti dalykinės plėtros, profesinės sėkmės, savo pozicijų įtvirtinimo, finansinio stabilumo, naujų veiklos krypčių. Galimos lemtingos pažintys, meilė iš pirmo žvilgsnio, tačiau darbų ir veiklos sukūryje nevertėtų pamiršti pasirūpinti ir savo savijauta, bus kiek jautresnė endokrininė sistema, vertėtų laikytis protingo darbo ir poilsio režimo.

DVYNIAI (gegužės 22 - birželio 21)

tipiškiems ženklo atstovams birželio mėnuo žada būti ramus, palankus kasdieniam darbui, neverta tikėtis didelio pakilimo, aktyvumo veikloje, bet reikalingas atsargumas ir apdairumas, kadangi galimos kai kurios nenumatytos, netikėtos situacijos, likimo posūkiai, buitinės situacijos ir problemos. Šiuo periodu vertėtų įtvirtinti tai, kas jau pasiekta, tarnyboje nuosekliai atlikti užduotis, naujoms iniciatyvoms laikas nepalankus, bet bus tinkamas laikas pramogoms, galimos romantiškos pažintys, naujas romanas, kuris gali peraugti rimtą meilės ryšį, tamprius asmeninius santykius, o vienišiai gali sutikti savo tikrąją meilę. Kai kurie ženklo atstovai gali nuspręsti keisti darbą, toks impulsas šį mėnesį tikėtinas dėl aplinkos įtakos, tačiau tam laikas būtų nepalankus, vertėtų tokias užmačias atidėti antrai liepos mėnesio pusei. Šio mėnesio finansinė situacija didelės sėkmės nežada, pajamos gali būti įprastinės, labai išlaidauti nevertėtų, kiek sėkmingiau finansiniai reikalai gali klostytis tiems Dvynių ženklo atstovams, kurių veikla susijusi su nekilnojamuoju turtu, jiems šis mėnuo gali būti pelningas, o visiems kitiems tai eilinis finansinis mėnuo. Birželio mėnuo palankus šeimos poilsiui, todėl kol laikas netinkamas aktyvumui, veržlumui dalykinėje veikloje, galima pailsėti ir kaupti jėgas būsimiems darbams.

VĖŽYS (birželio 22 - liepos 23)

įprastu kadienybės ritmu, su rūpesčių, nepasitenkinimo, atsainumo atspalviu tipiškų ženklo atstovų gyvenime gali pralėkti pirmos dvi birželio mėnesio dekados. Veikloje, darbe vertėtų viską atlikti neskubant, be didesnių impulsų ir aktyvumo, kaupti jėgas būsimam aktyviam periodui, formuoti ir stiprinti patikimus ryšius su dalykiniais partneriais, bendrai aptarti strateginius veiklos pokyčius, ieškoti perspektyvių galimybių. Mėnuo bus palankus veiklos reorganizacijos planavimui, tarnybinių patalpų remontui, atnaujinimui, ryšiams su partneriais iš užsienio. Santykiai šeimoje gali būti įtempti, galimos destruktyvios situacijos, reikalaujančios geranoriškumo, gebėjimo protingai harmonizuoti tarpusavio santykius, skiriant tam pakankamai laiko, jėgų ir dėmesio. Vieniši Vėžio ženklo atstovai gali sutiktą lemtingą meilę, galimas netikėtas, stiprus ryšys, ypač paskutinę mėnesio dekadą, kas galėtų praskaidrinti gyvenimą, pakelti nuotaiką, darbingumą. Finansinė situacija visą mėnesį turėtų būti stabili, be didesnių svyravimų, galimos išlaidos namams, buitinių problemų sprendimui, o mėnesio pabaigoje galimos netikėtos pozityvios finansinės staigmenos, papildančios asmeninį biudžetą. Visą mėnesį svarbu siekti emocinės pusiausvyros, psichologinio stabilumo, kas palankiai įtakotų bendrą savijautą.

LIŪTAS (liepos 24 - rugpjūčio 23)

tipiškiems ženklo atstovams šis mėnuo gali būti dvilypis, priklausomai nuo ankstesnių mėnesių įdirbio. Tuo atveju, jeigu išaiškės, kad darant ankstesnius sprendimus buvo padarytos grubios klaidos, arba jeigu liko kažkas nepadaryta iki galo, dabar vertėtų tuo pasirūpinti – ištaisyti savo veiklos spragas, užbaigti visas užduotis, visus einamuosius reikalus, kad nebeliktų balasto, tempiančio atgal. Mėnuo palankus nubrėžti tinkamą takoskyrą tarp ankstesnių kliuvinių, neteisingų vizijų, bei susikoncentruoti, susitelkti, patvirtinti naują pagrindinę gyvenimo kryptį, sukaupti jėgas būsimai veiklai, tik veikti reikia apdairiai, kadangi netruks aplinkoje veikėjų, pavydinčių sėkmės konkurentų, bei bandančių jums „kaišioti pagalius į ratus". Šis periodas bus palankus savo profesionalumo stiprinimui, kvalifikacijos kėlimui, perėjimui į naują lygmenį siekiant sėkmės sociume. Vertėtų ypatingą dėmesį skirti bendražygiams, užsitikrinti partnerių palaikymą, suderinti bendrus veiklos planus ir tikslo pasiekimo būdus. Pakankami jėgų gali tekti skirti ūkiniams namų klausimams, tačiau visa tai sutvarkyti pavyks lengvai, kaip ir harmonizuoti tarpusavio santykius su artimais žmonėmis. Palankus metas pirkti vertingus daiktus namams, buities reikmenis, juo labiau, kad finansinė situacija šį mėnesį gali būti labai pozityvi, todėl bus galima sėkmingai patenkinti šeimos poreikius, kurti komfortą ir gerą psichologinį klimatą namuose. Dalykinių kelionių metu galimos pažintys, romantiški ryšiai, poilsiui palankiausia paskutinė dekada.

MERGELĖ (rugpjūčio 24 - rugsėjo 23)

birželio mėnuo tipiškiems ženklo atstovams, kurie ilgą laiką veikė savo veiklos tobulinimo sferoje, kurie kaupė naudingą patirtį, įdėjo daug pastangų veiklos vystymui, pagaliau gali sulaukti tikro proveržio, leidžiančio viską pasukti sau naudinga vaga. Šis periodas išskirtinai palankus veiklai, tokiu metu gali išryškėti ilgalaikio įtempto darbo vaisiai, kas skatins ir toliau nesulėtinti tempo, o energingai, pilnu pajėgumu suktis įvykių ir veiklos verpete. Valstybiniame sektoriuje dirbantieji gali pajausti poreikį arba keisti darbą, ieškoti palankesnių galimybių, arba bandyti keisti profesiją, arba pakelti savo kvalifikaciją, kas leistų tikėtis sėkmingesnio kopimo karjeros laiptais. Kai kurie ženklo atstovai gali puoselėti emigracijos variantą, ar savo potencialo realizavimą užsienio firmose, praplečiant tiek socialines, profesines, tiek finansines galimybes ir tai daugeliui gali pavykti. Pirmąją dekadą galimi perspektyvūs darbiniai, dalykiniai pasiūlymai, palankus laikas investicijoms, galima įgyti solidžius rėmėjus, gauti įtakingų asmenų palaikymą, aplinka tam bus palanki. Jeigu veiklos planuose bus konkrečiai numatytos plėtros gairės, palankių šansų ir galimybių šiuo periodu bus pakankamai, tereikia tik protingai tuo pasinaudoti. Šeimos gyvenime papildomo dėmesio gali pareikalauti atžalų auklėjimo ir užimtumo problemos, teks užsiimti buities klausimais, o pati mėnesio pabaiga palanki šeimyniniam poilsiui. Vienišos širdys gali surasti artimą sielą, romatiškos pažintys gali išsirutulioti į rimtus santykius. Finansinė situacija stabili ir palanki, tačiau išlieka buitinių traumų pavojus, būtinas atsargumas.

SVARSTYKLĖS (rugsėjo 24 - spalio 23)

birželio mėnuo tipiškiems ženklo atstovams gali tapti nauju atskaitos tašku, kada palankus laikas gyvenimą pasukti nauja vaga, daug ką pradėti nuo nulio, nauju rakursu, visai kitame lygmenyje. Šiuo periodu sveikintinos naujos iniciatyvos, naujos strateginės veiklos programos, aplinkybės tam palankios, belieka tik sumaniai pasinaudoti Likimo ir planetų palaikymu, norint pakeisti savo veiklą iš esmės. Tai kūrybinių idėjų ir projektų įgyvendinimo metas, galimai palankus kūrybinei saviraiškai, tačiau veiklos kelyje galimos ir kliūtys, trukdžiai, kuriuos vertėtų kantriai pašalinti. Šiuo periodu gali tekti priimti atsakingus spendimus, todėl reikėtų vengti skubotumo, viską gerai išanalizuoti, kad išvengti nepageidaujamų padarinių. Mėnuo palankus profesinės patirties įgijimui, organizacinių ir kūrybinių gebėjimų vystymui, o pasiekus reikiamą kvalifikacinį lygmenį, galima tikėtis ženklių pozityvių poslinkių karjeros sferoje, nors pirmoji mėnesio dekada tam mažiau palanki, tai labiau konfliktinis periodas, kada gali būti sunku bendrauti su vadovybe. Kai kurie ženklo atstovai gali pasukti į verslą, nuosavos veiklos sferą, dėl palankios finansinės situacijos galima ir esamos veiklos plėtra. Situacija šeimoje gali būti įtempta, konfliktinė, tai gali įtakoti neišspręstos buitinės problemos, tačiau pašalinus priežastis, gali įsivyrauti harmonija. Vienišus ženklo atstovus gali aplankyti meilė, skatinanti palaimos būsenas, stiprinanti kūrybines fantazijas.

SKORPIONAS (spalio 24 - lapkričio 22)

pagrindinė birželio mėnesio tema tipiškiems ženklo atstovams gali būti neužbaigtų darbų, užduočių užbaigimas, savo veiklos, darbo pobūdžio, pasirinktos krypties tikslingumo įvertinimas, perkainojimas. Mėnuo palankus sutvarkyti dokumentaciją, viską susisteminti, kad neliktų prielaidų nemalonioms staigmenoms, vertėtų atlikti visas būtinas finansines operacijas, įvykdyti finansinius įsipareigojimus. Tik sutvarkius anksčiau pradėtus reikalus, ištaisius klaidas, pilnai atlaisvinus darbinę erdvę, bus galima pasinaudoti palankiais šansais, kurie tikėtini birželio mėnesį, kadangi šiuo periodu galimi kontaktai su labai įtakingais asmenimis, gali atsirasti palankios galimybės perimti labai vertingą verslo patirtį, bei pakoreguoti savo veiklą. Kita svarbi veiklos sfera bus dalykinės partnerystės klausimai, bendrų sąlyčio taškų su partneriais suradimas, naujos, pažangesnės strategijos kūrimas, priemonių bendrų tikslų pasiekimui numatymas. Dirbantiems valstybiniame sektoriuje, galima tikėtis permainų mėnesio viduryje, šiuo periodu kūrybiniai gabumai, asmeninės iniciatyvos gali gauti aukščiau stovinčios vadovybės palaikymą, bei paskatinimą, todėl galima profesinė sėkmė ir augimas. Šeimos sektoriuje mažiau palanki pirma mėnesio pusė, todėl geranoriškos pastangos siekiant tarpusavio supratimo ir harmonijos gali padėti stabilizuoti padėtį, o mėnesio pabaigoje bendras poilsis ir pramogos gali sutelkti šeimos narius. Vieniši ženklo atstovai turi rimtus šansus sutikti jiems skirtą žmogų, bei užmegzti rimtus ryšius. Finansinė situacija tikėtina stabili, nerimauti nėra pagrindo.

ŠAULYS (lapkričio 22 - gruodžio 21)

tipiškiems ženklo atstovams birželio mėnuo gali būti tuo periodu, kada tikėtini labai viliojantys, daugybiniai pasiūlymai, todėl pasirinkimas bus didelis, beliks tik protingai įvertinti tas galimybes, kurias skatina naujos perspektyvos. Kai kurios gyvenimo situacijos, gaunama informacija gali būti pakankami paini, apgaulinga, todėl gali tekti pasitelkti įgimtą įžvalgą, apsišarvuoti kantrybe viską tikrinant ir analizuojant įvairius galimus variantus, kadangi priešingu atveju galimos namalonios situacijos su skaudžiomis pasekmėmis. Šiuo periodu gali tekti pasinaudoti reikalingais ryšiais, kurie padėtų įsitvirtinti sociume, palankus laikas bus pristatyti savus projektus, susitelkti įtemptam darbui, bei sumaniam konkurentų sukuriamų kliūčių šalinimui, šio meto veiksmai ir iniciatyvos turės didelę reikšmę būsimai veiklai, jos sėkmingumui. Galimi nauji darbo pasiūlymai ir dirbantiems valstybiniame sektoriuje, tačiau tokias galimybes vertėtų labai atidžiai išanalizuoti, įvertinti visus galimus pliusus ir minusus, norint, kad ateityje netektų gailėtis. Santykius šeimoje galima pervesti į naują lygmenį, tai bus sėkmingas mėnuo tarpusavio ryšių harmonizavimui, nors ankstesnių metų ryšiai vėl gali išplaukti iš praeities ir įnešti painiavos, todėl vertėtų būti pasiruošusiems nenumatytoms situacijoms, galinčioms turėti skandalingą atspalvį, skatinančioms konfliktines situacijas. Vienišiems ženklo žmonėms romantiškos pažintys gali praskraidinti gyvenimą. Finansinė situacija pavydėtinai stabili šį mėnesį, tik pati mėnesio pabaiga kiek mažiau prognozuojama, tačiau pozityvi.

OŽIARAGIS (gruodžio 22 - sausio 20)

birželio mėnuo bus nepalankus kardinalioms permainoms asmeninėje erdvėje, tačiau susiklosčiusios aplinkybės tokius pokyčius gali skatinti karjeros ir darbo sektoriuose. Šiuo periodu galima pakliūti į situacijas „tarp dviejų ugnių", kuriose teks panaudoti išmintingą požiūrį, diplomatiją, norint sutaikyti konfliktuojančias puses, bei užimti teisingą poziciją, bet tai suteiks galimybę geriau pažinti supančius žmones, suvokti jų esminius ketinimus, kadangi per konfliktus daug kas išaiškės. Šis mėnuo gali užbaigti destruktyvų, įtemptą paskutinių mėnesių periodą, kada galima bus lengviau atsikvėpti, kibti į darbus su daug pakilesne nuotaika, palankiau įtakojančia ir veiklos rezultatus, bus galima atlaisvinti ir paruošti darbinę erdvę būsimai veiklai, kurios startą vertėtų atidėti kiek vėlesniam laikotarpiui. Palanku bus peržiūrėti savo dabartinę veiklą, įnešti būtinus pokyčius, kurie užtikrintų ilgalaikį veiklos produktyvumą ir pelną, teks laiko skirti bendravimui su dalykiniais partneriais. Mėnesio pabaigoje aplinka skatins destrukciją, vertėtų tam skirti daugiau dėmesio, būti labiau pakantiems aplinkinių trūkumams, tokia situacija gali stipriau paliesti dirbančius valstybiniame sektoriuje, kada pareigingų ir atsakingų ženklo atstovų gali netenkinti kitų žmonių lengvabūdiškumas, atsakingumo stoka. Asmeniniuose santykiuose vyraus harmonija pirmas dvi dekadas, o paskutinė dekada gali įnešti sumaištį, tuo metu būtinas geranoriškumas, kompromisų ir tarpusavio supratimo siekimas. Finansinė situacija žada biudžeto papildymą ir stabilumą, o gerai savijautai palaikyti būtina psichologinė pusiausvyra, kadangi šiuo periodu bus lengvai pažeidžiama nervų sistema.

VANDENIS (sausio 21 - vasario 19) 

tipiškų ženklo atstovų birželio mėnesį laukia aktyvus bendravimas, tikėtinos naujos pažintys, susitikimai su partneriais, diskusijos gali paskatinti naujas idėjas. Mėnuo bus palankus veiklos plėtrai, gali sektis organizaciniai darbai, galima sėkmingai išplėsti savo įtakos zoną, netgi oponentus palenkti į savo pusę, tam pakaks jėgų ir entuziazmo. Dirbantieji valstybiniame sektoriuje gali bandyti keisti darbą, jiems iš prigimties artimesnė yra kūrybinė veikla, todėl gali arba surasti palankesnę sferą, atitinkančią jų poreikius, arba užsiimti nuosava veikla, periodas bus tam palankus. Kai kuriose veiklos sferose galimi sunkumai, įvairūs kliuviniai, bus juntama destruktyvi aplinkos įtaka, tačiau įgimtas gebėjimas surasti išeitį bet kokiose situacijose, tikslingos pastangos padės sėkmingai viską sutvarkyti, o pozityvių ir viliojančių galimybių šį mėnesį bus pakankamai. Sėkminga gali būti sfera, susijusi su nuosavybe, nekilnojamuoju turtu, galima suplanuoti būsimus sandorius, arba įsigyti nuosavybę labai palankiomis sąlygomis. Finansinė situacija žada būti stabili, nors išlaidos gali būti kiek didesnės už įprastines, tačiau biudžeto stabilumas stipriai nenukentės. Pakankamai permainingas gali būti šeimos gyvenimas, galima periodiška nuotaikų ir santykių kaita, tačiau bendras darbas šeimoje tvarkant ūkinius reikalus sutelks, suartins, harmonizuos. Pirmą mėnesio pusę galima skirti bendram šeimos poilsiui, tačiau visą mėnesį išliks romantiškų santykių, pramogų trauka, ypatingai tai bus būdinga vienišiems ženklo atstovams. Palankus mėnuo naujo įvaizdžio kūrimui, kūno korekcijoms.

ŽUVYS (vasario 20 - kovo 20)

tipiškiems ženklo atstovams nepatogumus birželio mėnesį gali skatinti jautri nervų sistema, kada giliai į širdį bus priimami aštresni žodžiai, destruktyvios situacijos aplinkoje, kas gali stipriai sutrikdyti emocinę pusiausvyrą. Šis mėnuo žada štilį karjeroje, profesinėje sferoje, neverta tikėtis pozityvių permainų, ar ženklaus proveržio, tai eilinis nuosaikios veiklos mėnuo. Šis periodas gali pasitarnauti savo būsimų perspektyvų analizei, po ilgalaikio sėkmingo kilimo vertėtų sustoti, atsikvėpti, viską ramiai įvertinti, nuspręsti, ar einama teisinga kryptimi, ar vertėtų pasirinkti kitą alternatyvą. Nors dažnai nuotaikos gali būti niūrokos, ramybė veikloje gali kiek trikdyti, bet tai palankus periodas vidinio potencialo kaupimui būsimam šuoliui, kurio startą galima planuoti sekantiems mėnesiams, su naujomis jėgomis ir viltimis. Įvertinti darbo atitikimą saviems lūkesčiams šiuo periodu gali ir dirbatieji valstybiniame sektoriuje, kadangi tikėtinas nepasitenkinimas tarnyba, bei geresnių galimybių siekimas, todėl galima sėkmingai numatyti būsimas gaires ir priemones savo siekių ir tikslų įgyvendinimui, tačiau kardinaliems pokyčiams šis mėnuo nepalankus, todėl darbo ir veiklos pasiūlymus vertėtų gerai apsvarstyti, įvertinti visus galimus variantus, naudingumą, bet galutinius sprendimus atidėti vėlesniam laikui. Šeimos santykiai ir gyvenimas didelių problemų kelti neturėtų, nors konfliktinių situacijų išvengti vargu ar pavyks, todėl vertėtų kuo greičiau harmonizuoti artimą aplinką, bendravimą nukreipiant pozityvia linkme, kas palankiai įtakotų savijautą, bei patausotų jautrią nervų sistemą. Daug sėkmingų pažinčių, įdomių romantiškų nuotykių laukia vienišų ženklo atstovų, jiems šis mėnuo meilės fronte sėkmingas. Finansinė situacija tikėtina stabili, mėnesio pabaigoje galimos papildomos pajamos, nuteikiančios optimistiškai.

Į viršųKomentarai:


Vardas (privalomas laukas):
El. pašto adresas (privalomas laukas):
Įveskite 3 simbolių saugos kodą:
 
Jūsų komentaras (privalomas laukas):


Gintareuzt (Narys) [2011 m. rugsėjo 30 d., 23:46]
teisybė ;DD
LaimaAleksan (Narys) [2011 m. birželio 28 d., 09:48]
gal kazkiek teisybes ir yra, bet neteisybes taip pat randu :)
zivilux (Narys) [2011 m. birželio 11 d., 10:33]
:)
ina12 (Narys) [2011 m. birželio 7 d., 15:09]
kažkaip labai jau painus mėnuo
Martina (Narys) [2011 m. birželio 6 d., 18:36]
:))
ziwke (Narys) [2011 m. birželio 6 d., 11:23]
u lala menesiukas nusimato;D
rasituxxxs (Narys) [2011 m. birželio 5 d., 17:22]
nu va kaip :) apsišvietėme žiūrėsim kaip bus ;)
jurgaa1 (Narys) [2011 m. birželio 5 d., 15:18]
;]

PRIZAI
Vartotojams
Vartotojo vardas
Slaptažodis
Registracija
Pamiršau slaptažodįPopuliarausi straipsniai
Dienos nuotraukos
Dienos nuotrauka: 2013-10-24
Dienos nuotrauka: 2013-10-23
Dienos nuotrauka: 2013-10-22
Dienos nuotrauka: 2013-10-21
Dienos nuotrauka: 2013-10-20


LS 2019 Mods
FS 19 Mods
ETS 2 Mods
mods Cattle and Crops
Mods Stellaris
Apex Legends stats
Division 2 Tracker Farming Simulator 19 Mods
Cyberpunk 2077 Mod
Minecraft Dungeons Mod
Stardew Valley Mod
GTA 6 mods PC
Snowrunner mods
Snowrunner mods PC
trapūs, skilinėjantys nagai, dienos dieta, delčios dieta, plaukų kaukės, 2010 metų horoskopas, 2010 šukuosenos, plaukų stilius, praikaituojančios pėdos, plaukų kaspinas, plaukų šukuosenos, plaukai, menstruacijų/mėnesinių ciklas, plaukų stilius, lieknos kojos, kūno sudėjimas, kokie drabužiai tinka, madingos tatuiruotės, tatoo plunksna, plunksnos, madingos tatuiruotės, tatuiruotės paukščiai, sveikas kūnas - graži išvaizda, pitagoro kvadratas, numerologija, burtai, magija, naminės plaukų kaukės, madingas geometrinis manikiūras, lipni juosta, žieminiai batai, bateliai, madingi kirpimai, 2010 šukuosenos, sukuosenų mados, plaukų stilius, mada 2009/2010, sock bun, kojinės kuodas, madingi kuodukai, kuodai, Valentino diena, zodiako ženklai, savybės, batų mados 2009, išskyros, gleivės, jų pagausėjimas, žiemos mados, sveikas maistas pagal horoskopą, plaukų mados, plaukų stilius, šukuosenos, kasos, makiažo patarimai, plaukų šviesinimas natūraliais produktais
Draugai: Seo paslaugos | Horoskopai | Amazon Marketplace Ratings | Vardu reiksmes