Naujausi straipsniai
Norisi pokyčių? Norisi kažko ypatingo ir ilgaamžiško? Išskirtinio ir unikalaus? Pasidaryk tatuiruotę! Tačiau prieš priimdama tokį sprendimą, verčiau gerai pagalvok. Yra...
Prieš 0 sek.
Jei jau senokai svarstote apie tatuiruotę, tačiau niekaip neapsisprendžiate, kokią pasidaryti, rinkitės šiuo metu itin populiarius jaunimo tarpe skrendančius paukščius. Kadangi...
Prieš 24 sek.
Jau seniai psichologų įrodyta, jog spalvos turi įtakos žmonių nuotaikai ir savijautai. Tikriausiai kiekviena žinote, kad, pavyzdžiui, šiltų atspalvių drabužiai aplinkos temperatūrą...
Prieš 25 sek.
Primark - tai itin prieinamomis kainomis garsėjantis prekės ženklas. Britiškas prekės ženklas skaičiuoja savo jau 42- uosius veiklos metus ir džiaugiasi turėdamas 220 parduotuvių...
Prieš 26 sek.

mados idėjos
Grožio patarimai
 • Mada ir stilius
  Įvairūs straipsniai apie tai, kas madinga, o kas ne, kaip reikėtų rengtis, o ko reikėtų vengti, kokius drabužius rinktis įvairiausiomis progomis ir daug kitokių stiliaus patarimų.
 • Plaukų priežiūra
  Patarimai, kaip prižiūrėti plaukus bei plaukų grožio puoselėjimo būdai.
 • Veido ir kūno odos priežiūra
  Patarimai, kaip išsaugoti gražią ir jauną veido ir kūno odą.
 • Zodiako ženklai
  Kokią įtaką jūsų elgesiui turi zodiako ženklas, kokias jūsų charakterio savybes jis nulėmė ir tt.
 • Makiažas
  Makiažo paslaptys ir gudrybės. Patarimai, kaip išryškinti privalumus ir paslėpti trūkumus.
 • Rankų, kojų bei nagų priežiūra
  Patarimai, kaip prižiūrėti rankas, kojas ir nagus, kad jie visada atrodytų patraukliai.
 • Dietos ir tinkama mityba
  Kokių dietų galima ir sveika laikytis, o kokių draudžiama. Tinkama mityba, kad jūsų organizmas būtų sveikas, o kūno linijos gražios ir lieknos.
 • Įdomybės
  Įvairūs straipsniai, naudingi šiuolaikinėms merginoms ir moterims.
 • Mankštos ir sportas
  Kasdieninės mankštos, įvairūs pratimai įvairioms kūno dalims ir bendri fiziniai pratimai, kad kiekvieną dieną savijauta būtų puiki.
 • Lediškos problemos
  Menstruacijos, pastojimas, gimdymas, krūtys bei problemos dėl jų ir viskas, kas svarbu tik mums - tikroms ledi.
 • Kūno priežiūra
  Paryškinkime privalumus ir paslėpkime trūkumus. Mylėkime save tokias, kokios esame, tačiau nepamirškime ir savęs prižiūrėti bei lepinti.
 • Sveikata
  Viskas apie sveikatą, ligas, jų priežastis ir gydymą.


Birželio mėnesio horoskopas 2012 [2]

Birželio mėnesio horoskopas 2012 Paskelbta: 2012 m. birželio 5 d., 18:05
Komentarų: 2 (Skaityti komentarus)

AVINAS (kovo 21 - balandžio 20)

tipiški ženklo atstovai birželio mėnesį turės progą peržiūrėti savo ankstesnės veiklos rezultatus, galės arba pasidžiaugti savo darbo vaisiais, jeigu sugebėjo daug pasiekti, arba jų gali laukti pasimetimas, kartėlis, jeigu veikla buvo neproduktyvi. Birželio mėnesį veiklos tempas gali sulėtėti, bus juntamas vilkinimas, sunkiau bus pasiekti greitų rezultatų, tačiau pasitelkus kantrybę, išlaukus šį mažiau aktyvų periodą, galima tikėtis sėkmės jau netolimoje ateityje. Šis mėnuo nebus palankus naujiems projektams, jų startui, arba kardinalioms permainoms, geresnius rezultatus duos laiko patikrinti darbo metodai, draugų patarimai, bendradarbiavimas su partneriais. Mėnuo palankus naujų žinių siekimui, kvalifikacijos kėlimui, tačiau rūpestį gali kelti finansinė gyvenimo pusė, kadangi bus gana sunku išlaikyti asmeninio biudžeto stabilumą – vertėtų labai protingai paskirstyti savo turimus resursus. Didesnio dėmesio gali pareikalauti ir savijauta, nepaisant to, kad tai vasaros mėnuo, įvairios infekcijos ir peršalimas gali rimtai pakenkti, todėl vertėtų savalaikiai pasirūpinti savimi. Meilės, jausmų sferoje periodas palankus šeimos žmonėms, o vienišiems ženklo atstovams atsiras progų naujoms pažintims, romantiškiems ryšiams, tik vertėtų nepasiduoti iliuzijoms, neapsigauti prieš pasineriant į jausmų verpetą.

JAUTIS (balandžio 21 - gegužės 21)

birželio mėnesį daugelis tipiškų ženklo atstovų gali realiai pajausti permainų vėją, juos gali lydėti lemtingi gyvenimo pokyčiai, liečiantys profesinę veiklą, karjerą, gyvenimo tikslus. Nors netruks jėgų ir energijos, birželio mėnesį vertėtų labai protingai organizuoti savo veiklą, įvertinti visas susklosčiusias aplinkybes, bei atrinkti tas sferas, kurioms vertėtų suteikti pirmenybę. Šiame periode vertėtų sutvirtinti savo esamas pozicijas, labai atsakingai suplanuoti tolimesnius veiksmus, todėl šis mėnuo bus labiau palankus darbui, nei poilsiui – atostogas geriau planuoti sekantį mėnesį. Gana sudėtinga gali būti pirma mėnesio dekada, tikėtinos konfliktinės situacijos, finansiniai nesklandumai, o antrąją mėnesio pusę gali sustiprėti finansinė padėtis, gali iškilti naujos idėjos, būsimos veiklos vizijos, todėl būtent šiuo periodu vertėtų kurti finansinius ir materialinius planus, numatyti priemones jų įgyvendinimui, tuo užsitikrinant finansinį stabilumą ateityje. Šio periodo veiklumas, aktyvumas bus tarsi ateities garantu. Palankus mėnuo ieškantiems darbo, norintiems keisti veiklą, palankus periodas ir harmoningų santykių su aplinkiniais siekimui. Jausmų, meilės sferoje galima harmonija, supratimas, geras periodas ir ieškantiems sau skirto žmogaus, tik vertėtų vengti sudėtingų meilės situacijų, patikrinti partnerius, prieš užmezgant rimtus ryšius. Savijauta gali kiek prastesnė būti mėnesio pradžioje, o visą likusį mėnesį tikėtina gera sveikata.

DVYNIAI (gegužės 22 - birželio 21)

tipiški ženklo atstovai gali būti gana sėkmingi šį mėnesį tuo atveju, jeigu sugebės numatyti aiškius, nuoseklius savo veiklos žingsnius, jeigu atkakliai judės link numatyto tikslo, arba užsibrėžtų užduočių įgyvendinimo. Mėnuo gali būti pakankamai sėkmingas, tačiau savo kelyje į tikslą gali tekti nugalėti ir kliūtis, sumaniai apeiti nepalankias situacijas, nemalonumus, tačiau mėnesio pabaigoje įdėtos pastangos nenueis veltui, o pasiekti rezultatai pamalonins savimeilę. Šiuo periodu vertėtų labiau pasitikėti savimi, mažiau dalintis savo sumanymais ir ketinimais su draugais, arba kolegomis, kadangi kitų pavydumas gali nepalankiai įtakoti, o tikslingas savo vidinių resursų panaudojimas su kaupu atsipirks periodo pabaigoje. Daugiau dėmesio vertėtų skirti savo finansinei gyvenimo sferai, būtinas atidumas tvarkant dokumentus, pasirašant finansines sutartis, ypač tai aktualu pirmąją mėnesio dekadą, o nuo antros dekados prasidės pozityvus sėkmės periodas, palankus asmeninėms iniciatyvoms. Sveikatos būklę gali kiek nepalankiai įtakoti per didelis jautrumas, dirglumas, nerimas, tačiau aktyviai pasinėrus į veiklą, pamačius apčiuopiamus darbo rezultatus, įgijus finansinį stabilumą su pliuso ženklu, savijauta bus puiki. Mėnuo labai palankus vienišiems ženklo atstovams, šiame periode galima sutikti savo gyvenimo meilę, o šeimos žmonėms per didelį užimtumą gali pritrūkti laiko asmeniniams santykiams, todėl tarpusavio santykiuose galima tirntis, nepasitenkinimas – vertėtų protingai paskirstyti savo laiką, bendravimui su namiškiais jo numatyti, taip pat.

VĖŽYS (birželio 22 - liepos 23)

savo atkaklumo, vidinės stiprybės, tikslingumo dėka tipiški ženklo atstovai birželio mėnesį gali „nuversti kalnus", gali sėkmingai užsiimti jiems nebūdinga veikla, tačiau periodo pabaigoje pasiekti gerų rezultatų, kurie dar labiau sustiprintų jų pasitikėjimą savimi, savo neišsenkančiu potencialu. Šiuo periodu aplinkos įtaka bus palanki, todėl tai gali būti vienas iš geriausių mėnesių šiais metais, kada laikas palankus bus kilimui karjeros laiptais, užsiimti nauja kūrybine veikla, įgyvendinti profesines permainas, keisti savo įvaizdį, daryti pokyčius asmeniname gyvenime. Būtina siekti harmoningo bendravimo darbo kolektyve, vengti konfliktinių situacijų, o iš kitos pusės, nevertėtų apie savo planus atvirauti su kolegomis, ar draugais, kad stiprus pavydas iš jų pusės dėl ženklo atstovų sėkmės neatbaidytų fortūnos palankumo. Mėnesio pradžioje, ypač pirmąjį penkiadienį, vertėtų pasirūpinti savo savijauta, o jau nuo antros dekados pakaks jėgų ir energijos, kurią sumaniai panaudojant veikloje, periodo pabaigoje bus galima džiaugtis pozityviais rezultatais daugelyje gyvenimo sferų. Palankus mėnuo siekiantiems sustiprinti savo biudžetą, kadangi tikėtinos stabilios pajamos, bei sėkmingas nuosavybės „priauginimas". Mėnuo palankus naujoms pažintims, romantiškiems santykiams, neįpareigojančiam bendravimui, nors šiuo metu galima sutikti ir jums Likimo skirtą žmogų. Gyvenantiems šeimose tai bus gana ramus mėnuo, nors tikėtini tarpusavio santykiuose ir trumpalaikiai trinties periodai.

LIŪTAS (liepos 24 - rugpjūčio 23)

tipiškiems ženklo atstovams mėnuo žada būti gana produktyvus, tik vertėtų didesnį dėmesį skirti savo bendravimo su aplinkiniais manierai, laiku sutramdyti savo išdidumą, griežtumą, reiklumą. Neteisingas, per daug iššaukiantis bendravimas su kolegomis, bendradarbiais, arba vadovybe, gali paskatinti problemas darbe, karjeroje, todėl vertėtų pasitelkti lankstumą, gebėjimą laiku pasakyti reikalingus žodžius, bei nutylėti, nusileisti tais periodais, kada aplinkoje stiprėja įtampa. Pirmoji mėnesio pusė bus palanki bendradarbiavimui, dalykinei partnerystei, šiuo metu bus gana aukštas ir gyvybinis potencialas, o antrąją mėnesio pusę gali pavesti sveikata, pablogėti savijauta, stiprėti dirglumas, kas gali nepalankiai įtakoti santykius su supančiais žmonėmis. Šiuo metu galimos rimtos klaidos darbe, todėl vertėtų būti atidiems profesinėje sferoje, kiek sumažinti savo aktyvumą, ieškoti patikimų partnerių ir bendraminčių, bei kaupti jėgas ir energiją sekančiam periodui. Atidumas reikalingas tvarkant finansinius reikalus, ypač pirmąją dėkadą, nors biudžeto svyravimai, pajamų nestabilumas tikėtinas visą mėnesį, todėl vertėtų labai protingai planuoti savo būtinas išlaidas, norint išlaikyti balansą. Tai labai aktyvus mėnuo, kada tikėtinos daugybinės pažintys, kada megsis nauji ryšiai, bus daug kontaktų, todėl vieniši ženklo atstovai gali labai sėkmingai tuo pasinaudoti ir surasti sau partnerių, o šeimos žmonėms šis mėnuo gali skatinti nepasitenkinimą nusistovėjusiais santykiais, kasdiene rutina, bei skatintų nuotykių paieškas už šeimos ribų.

MERGELĖ (rugpjūčio 24 - rugsėjo 23)

pagrindinė birželio mėnesio tema tipiškiems ženklo atstovams bus karjera, socialinis statusas, stabilumas sociume ir pasiektos padėties sustiprinimas. Birželio mėnesį nevertėtų atsipalaiduoti, sustoti ties tuo kas pasiekta, tačiau reikėtų nuosekliai stiprinti savo sukurtą fundamentą, nesumažinti aktyvumo siekiant užsibrėžtų tikslų, tapti geranoriškais kitų žmonių atžvilgiu, norint užsitikrinti supančios aplinkos palaikymą. Šiame periode reikėtų vengti neteisingų veiksmų, galinčių skatinti įvairias klaidas veikloje, būtina pasitelkti atidumą, koncentruotis į tikslą, vengti kraštutinumų, tada periodo pabaigoje galima bus pasidžiaugti pozityviais rezultatais. Sėkmės garantu taps ir protingas, nepriekabus bendravimas su bendrų interesų žmonėmis, todėl vertėtų vengti įgimto kritiškumo, tada galima tikėtis produktyvaus bendradarbiavimo, ar dalykinės partnerystės. Mėnesio pradžioje gali būti juntamas didelis nuovargis, kurį skatins įtemptas praėjusio mėnesio darbas, todėl vertėtų protingai laikytis darbo ir poilsio režimo, vertėtų stengtis periodiškai keisti veiklos pobūdį, bei derinti darbą ir atsipalaidavimo būdus, perkraunant organizmą, papildant jį energija, kurios tikrai prisireiks, norint pademonstruoti savo gebėjimus ir talentus, bei siekiant pripažinimo tarp profesionalų. Atidumas reikalingas tvarkant dokumentus, pasirašant sutartis, tvarkant reikalus su finansinėmis įstaigomis, o stabili finansinė padėtis ir biužeto padidėjimas šį mėnesį garantuotas. Gyvenantiems šeimose, ženklo atstovams mėnuo bus harmoningas, tikėtini šilti tarpusavio santykiai, o vienišiams – geras periodas santykių užmezgimui, tik vertėtų atkreipti dėmesį į galimų ryšių kokybę, bei partnerių socialinį statusą.

SVARSTYKLĖS (rugsėjo 24 - spalio 23)

tipiškiems ženklo atstovams birželio mėnuo palankus daugeliu aspektų, supanti aplinka bus palanki, todėl pasitelkus savo vidinę stiprybę galima sėkmingai tęsti pradėtus darbus, vystyti esamą veiklą, arba galima sėkmingai surasti savo vietą po saule visiškai naujoje sferoje, veikloje, o šis mėnuo bus palankus ieškantiems darbo, bei norintiems keisti veiklos pobūdį. Visą periodą vertėtų išlaikyti aukštą aktyvumą, vertėtų atsisakyti to, kas atgyveno, kas tampa balastu ir traukia atgal, trukdo sėkmingai judėti į priekį – tik atsikračius to, kas jau išsisėmė, kas neskatina jokių pozityvių poslinkių, atlaisvinus erdvę, galima užsiimti perspektyvia ir produktyvia veikla. Tipiškiems ženklo atstovams šį periodą gali tekti pabūti taikdarių vaidmenyje, kadangi tikėtini konfliktiniai epizodai darbo kolektyvuose, supančioje aplinkoje, todėl gali tekti panaudoti savo įgimtas savybes ir padėti stiprinti harmoniją tarp konfliktuojančių pusių. Veiklos sferoje yra tikslinga gana aukštai pakelti savo kartelę siekiant įgyvendinti ambicingus projektus, tik vertėtų pasitelkti ryžtingumą, o periodas tam bus palankus, kaip ir finansinio stabilumo siekimui, nors tikėtinos pastovios pajamos, todėl nerimauti nevertėtų. Įdomias pažintis, šiltus romantiškus ryšius vieniši ženklo atstovai gali užmegzti būdami tolimose šalyse, kelionėse, tačiau tokiu atveju būtinas padidintas atidumas, kadangi didelė įvairių apgaulingų aplinkybių įtaka. Pozityvus birželio mėnuo šeimos žmonėms, bus daug bendravimo, tikėtini susibūrimai su draugais, giminėmis.

SKORPIONAS (spalio 24 - lapkričio 22)

birželio mėnuo bus gana aktyvus ir produktyvus tipiškiems ženklo atstovams, šiame periode galima ženklių laimėjimų pasiekti profesinėje veikloje, galima sustiprinti savo padėtį karjeroje, sėkmingai pakilti, bei ištaisyti ankčiau padarytas klaidas. Visą mėnesį supanti aplinka skatins aktyvumą, todėl nebus galimybės atsipalaiduoti, tačiau įdėtas triūsas ir pastangos su kaupu atsipirks mėnesio pabaigoje, o šio periodo pasiekimai taps geru tramplinu į sėkmę sekantį mėnesį. Įgimta intuicija padės sėkmingai įveikti sunkumus ir klūtis kelyje į tikslą, o geranoriškas bendravimas su supančiais žmonėmis atsilieps palankiu aidu, pozityviai įtakojančiu ir ženklo atstovų savijautą. Atsargumas bus reikalingas tvarkant finansinius reikalus, paruošiant, pasirašant svarbius dokumentus, kadangi šio meto klaidos galėtų skatinti gana nepageidautinas pasekmes. Vertėtų vengti impulsyvumo, skubotumo, neapgalvotų veiksmų tais nepalankiais periodais, kada aplinkoje bus stipri įtampa, tai skatinanti. Pajamos tikėtinos stabilios šiuo periodu, dalis pajamų galimos iš veiklos, susijusios su kitų žmonių apmokymu, su turimos patirties perdavimu mažiau profesionaliems kolegoms. Šiame periode tikėtinas didesnis, nei įprastai avaringumas, galimos įvairios techninės traumos, vertėtų save labiau pasaugoti. Šeimos žmonėms problema tarpusavio santykiuose gali tapti stiprus pavydas, savininkiškumo jausmas, nepasitikėjimas, o vieniši ženklo atstovai gali sutikti savo didžiąją meilę, bei užmegzti ir vystyti gražius meilės ryšius, gali surasti žmogų, su kuriuo tikėtina bendra ateitis.

ŠAULYS (lapkričio 22 - gruodžio 21)

tipiškų ženklo atstovų laukia gana sudėtingas daugeliu aspektų mėnuo, todėl būtinas vidinis susitelkimas, nevertėtų mėtytis į kraštutinumus, o pasitelkus savo įgimtą optimizmą, bei valią, pasistengti nugalėti iškilusias kliūtis, bei išlaikyti tai, kas buvo pasiekta ankstesnį mėnesį. Birželio mėnesį, aplinkos įtakoje, gali labai susilpnėti jūsų pakantumas svetimai nuomonei, labai gali žeisti kitų žmonių kritika jūsų atžvilgiu, kadangi iškeltus sau uždavinius būsite linkę atlikti kokybiškai, todėl savo sampratas ir nuomonę galite labai atkakliai ginti, norėdami pasiekti aukšto profesionalumo ir gerų veiklos rezultatų. Nepalankiausia šiame periode bus pirma mėnesio dekada, kada daugės rizikos išraiškų, tokiu metu galima tapti apgaulės auka, todėl būtinas šiuo metu padidintas atidumas, apdairumas kaip veikloje, taip ir tvarkant dokumentus, finansinius reikalus. Birželio mėnuo nebus labai palankus naujų sutarčių, kontraktų pasirašymui, atsakingiems sprendimams, tolimoms kelionėms, kadangi galima lengvai suklysti, apsigauti, o neteisingi šio periodo veiksmai gali turėti labai nepageidautinas, destruktyvias pasekmes. Iš kitos pusės, jeigu veiksmai bus gerai apgalvoti, deramai įvertinta rizika, jie gali pritraukti sėkmingas situacijas ir paskatinti gana produktyvius veiklos rezultatus. Labai permainingos situacijos tikėtinos finansinėje sferoje, todėl būtinas pasirengimas greitai reaguoti į kintančias aplinkybes, kas padėtų užtikrinti finansinį balansą ir stabilumą. Tikėtinos ženklios permainos asmeniniuose santykiuose gyvenantiems šeimoje, pervedant tarpusavio santykius į naujos kokybės lygmenį, o vieniši ženklo atstovai gali sutikti tikrąją viso savo gyvenimo meilę.

OŽIARAGIS (gruodžio 22 - sausio 20)

birželio mėnuo tipiškiems ženklo atstovams gali tapti lemtingų permainų daugelyje gyvenimo sferų periodu, kadangi gali iš esmės keistis požiūris į dalykinius santykius, į veiklą – stiprės polinkis išsilaisvinti iš tokių aplinkybių ir situacijų, kurios nesuteikia perspektyvos. Šiuo periodu likimas tiesiog gali patikrinti šio ženklo atstovų būdo savybes, profesinius ir dalykinius gabumus, todėl šiuo metu vertėtų parodyti save iš geriausios pusės, pasitelkti savo nuovokumą, kitų žmonių, su kuriais sieja bendras darbas, veikla, arba asmeniniai santykiai, interesus iškelti aukščiau savo nuosavų, vengti įgimto priekabumo, pedantiškumo. Stipriai permainų mechanizmas gali įsisukti jau pirmąją mėnesio dekadą, kada bus juntama Mėnulio užtemimo įtaka, aplinkoje gali stiprėti įtampa, konfliktiškumas, todėl norint įšvengti nepageidaujamų pasekmių, vertėtų nesivelti į ginčus, konfliktus, o visą energiją nukreipti į darbą, į veiklą, koncentruotis į pozityvius rezultatus, planų įgyvendinimą, Šiame periode galimos išdavystės, gali pavesti draugai, todėl tai bus palankus laikas peržiūrėti savo santykius su tam tikrais žmonėmis, atsisakyti bendravimo su netenkinančiais dalykiniais partneriais, bei ieškoti bendraminčių, atitinkančių jūsų poreikius. Geras mėnuo bus tiems, kurie nori keisti darbovietę, arba surasti darbą, o finansinėje sferoje bendra situacija bus palanki – galima sėkmingai sutvarkyti svarbius dokumentus, peržiūrėti finansines sutartis, įsipareigojimus, periodo pabaigoje galima sustiprėti finansiškai, pasitelkti naujus pajamų uždirbimo būdus. Šeimos gyvenime kliūtimi gali tapti įgimtas polinkis priekabiauti, reikšti pastovų nepasitenkinimą, kas gali perpildyti antrosios pusės kantrybės taurę, bei paskatinti rimtas problemas, todėl tik geranoriškumas, pagarba ir supratimas gali harmonizuoti tarpusavio santykius. Vieniši ženklo atstovai gali atkreipti dėmesį į šalia esančius žmones, bei pradėti santykius naujame lygmenyje.

VANDENIS (sausio 21 - vasario 19)

tipiški ženklo atstovai visą birželio mėnesį gali jausti pozityvią aplinkos įtaką, kuri stiprins pasitikėjimą savimi, savo gebėjimais, palankiai skatins išskleisti savo talentus ir sėkmingai surasti sau tinkamą nišą kūrybinėje veikloje. Birželio mėnesį tikėtinos įdomios pažintys su neeiliniais, originaliais žmonėmis, tikėtinos situacijos ir aplinkybės, leidžiančios pasisemti naujų žinių, naujos patirties, bei sumaniai laviruoti sudėtingų aplinkybių fone pirmąją mėnesio dekadą. Šis periodas bus palankus tiems ženklo atstovams, kurie sieks patikrinti ryšių ir santykių su kitais žmonėmis kokybę, tai laikas, kada galima sėkmingai pajausti sau palankius žmones, bei tuos, kurių tikslai savanaudiški, todėl ydingi ryšiai gali būti nutraukti. Labai protingai šį mėnesį vertėtų paskirstyti darbinius krūvius, nepalankus būtų persitempimas, persidirbimas, todėl reikėtų nepervertinti savo galimybių. Šiuo periodu gali išryškėti polinkis užsiimti sakralių mokslų studijavimu, gali traukti filosofija, psichologija, okultizmas, gali traukti įvairios kūrybinės sferos, ar perspektyvaus verslo galimybės. Visą mėnesį tikėtinos stabilios pajamos, kurios gali būti kiek didesnės, nei įprastai, galima gauti paskatinimą už profesionalų darbą, ar gerus veiklos rezultatus. Birželio mėnesį savijauta bus gana gera, nors kai kuriais periodais gali tekti kiek daugiau jaudintis, bet tai ženklo atstovams didelių problemų neskatins. Gyvenantieji šeimose gali tikėtis palankaus psichologinio klimato namuose, harmoningo bendravimo, bendrų pomėgių, stiprinančių tarpusavio santykius. Vienišiems ženklo atstovams šiuo periodu netruks palankių progų santykių užmezgimui, naujų meilės ryšių stiprinimui ir vystymui.

ŽUVYS (vasario 20 - kovo 20)

birželio mėnesį tipiški ženklo atstovai neturėtų labai aktyviai įsijungti į veiklą, šiame periode vertėtų visų pirma susivokti savyje, peržiūrėti savo vertybes, perkainoti, nustatyti prioritetus. Šį mėnesį galimos lemtingos gyvenimo permainos, kada bus sunku susivokti, kuria kryptimi judėti, kokiu būdu įveikti iškilusias kliūtis, tačiau pasitelkus įgimtą intuiciją, vertėtų viską labai gerai įvertinti, kadangi šio meto permainos turės ilgalaikes ir labai reikšmingas pasekmes, einančias gana toli į priekį. Šiame periode galima sėkmingai pakeisti darbo vietą, arba tiems, kas užsiima nuosava veikla, keisti veiklos pobūdį, jeigu esama netenkinta. Palankus mėnuo ir asmeniniams pokyčiams, galima sėkmingai pakeisti savo įvaizdį, surasti naujas veiklos sferas, įgyti naują patirtį, arba gebėjimą dirbti kolektyve, ar bendrų interesų žmonių grupėje. Būtina įgyti daugiau pasitikėjimo savimi, o tarpusavio santykiuose su dalykiniais partneriais surasti naudingus aspektus, kurie būtų palankūs bendroje veikloje. Atidumas reikalingas tolimose kelionėse, bendraujant su užsienio partneriais, kadangi tai bus gana painus periodas, kada galima lengvai suklysti, arba gali apgauti dalykiniai partneriai, todėl būtina atidžiai tikrinti dokumentus, informaciją. Bus juntamas kūrybinis pakilimas, kas palankiai įtakos savijautą, sveikatą bendrai, o finansinis statusas tikėtinas stabilus, su pliuso ženklu mėnesio pabaigoje. Daug palankių progų bus šiame periode naujų santykių užmezgimui, tuo gali pasinaudoti tipiški ženklo vienišiai, o šeimos žmonėms šis mėnuo gali skatinti trintį tarpusavio santykiuose, konfliktines situacijas, todėl vertėtų dėti pastangas ir ieškoti kompromisų, stiprinti harmoniją, pagarbą vienas kito ažvilgiu.

Į viršųKomentarai:


Vardas (privalomas laukas):
El. pašto adresas (privalomas laukas):
Įveskite 3 simbolių saugos kodą:
 
Jūsų komentaras (privalomas laukas):


grida (Narys) [2012 m. liepos 8 d., 17:20]
Neatitiko.Paskutinu laiku horoskopai rašo mela. aš kalbu apie savo horoskopa.
Ruta1323 (Narys) [2012 m. birželio 10 d., 00:06]
Tikiuosi, kad kai kurie dalykai išsipildys, kai kurie - ne :)

PRIZAI
Vartotojams
Vartotojo vardas
Slaptažodis
Registracija
Pamiršau slaptažodįPopuliarausi straipsniai
Dienos nuotraukos
Dienos nuotrauka: 2013-10-24
Dienos nuotrauka: 2013-10-23
Dienos nuotrauka: 2013-10-22
Dienos nuotrauka: 2013-10-21
Dienos nuotrauka: 2013-10-20


LS 2019 Mods
FS 19 Mods
ETS 2 Mods
mods Cattle and Crops
Mods Stellaris
Apex Legends stats
Division 2 Tracker Farming Simulator 19 Mods
Cyberpunk 2077 Mod
Minecraft Dungeons Mod
Stardew Valley Mod
GTA 6 mods PC
Snowrunner mods
Snowrunner mods PC
lieknos kojos, Valentino diena, madingos tatuiruotės, tatuiruotės paukščiai, zodiako ženklai, savybės, plaukų kaspinas, plaukų šukuosenos, plaukai, sock bun, kojinės kuodas, madingi kuodukai, kuodai, plaukų mados, plaukų stilius, šukuosenos, kasos, dienos dieta, delčios dieta, madingas geometrinis manikiūras, lipni juosta, plaukų stilius, mada 2009/2010, praikaituojančios pėdos, išskyros, gleivės, jų pagausėjimas, 2010 šukuosenos, plaukų stilius, žiemos mados, menstruacijų/mėnesinių ciklas, madingi kirpimai, 2010 šukuosenos, sukuosenų mados, pitagoro kvadratas, numerologija, burtai, magija, sveikas maistas pagal horoskopą, kūno sudėjimas, kokie drabužiai tinka, plaukų stilius, plaukų šviesinimas natūraliais produktais, batų mados 2009, 2010 metų horoskopas, naminės plaukų kaukės, žieminiai batai, bateliai, plaukų kaukės, sveikas kūnas - graži išvaizda, trapūs, skilinėjantys nagai, madingos tatuiruotės, tatoo plunksna, plunksnos, makiažo patarimai
Draugai: Seo paslaugos | Horoskopai | Amazon Marketplace Ratings | Vardu reiksmes