Naujausi straipsniai
Vasarą taip norisi išlįsti iš po žiemojimo urve ir parodyti, kokios galime būti madingos ir stilingos, o nuotaiką gadina lietus?! Ir vėl esame priverstos tūnoti namie? Nenusileiskim!...
Prieš 4 sek.
Po įtemptos darbo dienos ar ilgo sėdėjimo prie kompiuterio bei knygų pavargo akys? Jas atgaivinsite šaltais pieno arba šiltais stiprios arbatos kompresais. Išmėginusi juos abu,...
Prieš 7 sek.
Atėjo laikas tarti sudie mylimai vasarai ir pasitikti atkeliavusį rudenį. Tinginiavimo dienas nuo pat pirmosios rudens dienos pakeis vadovėlių skaitymas ir formulių kalimas. Nors...
Prieš 12 sek.
Pavasario saulutė kaitina vis stipriau, todėl iš to galime išpešti sau naudos. Jeigu norite natūraliai pašviesinti plaukus, tačiau nenorite naudoti peroksidinių dažų, mes...
Prieš 14 sek.

mados idėjos
Grožio patarimai
 • Mada ir stilius
  Įvairūs straipsniai apie tai, kas madinga, o kas ne, kaip reikėtų rengtis, o ko reikėtų vengti, kokius drabužius rinktis įvairiausiomis progomis ir daug kitokių stiliaus patarimų.
 • Plaukų priežiūra
  Patarimai, kaip prižiūrėti plaukus bei plaukų grožio puoselėjimo būdai.
 • Veido ir kūno odos priežiūra
  Patarimai, kaip išsaugoti gražią ir jauną veido ir kūno odą.
 • Zodiako ženklai
  Kokią įtaką jūsų elgesiui turi zodiako ženklas, kokias jūsų charakterio savybes jis nulėmė ir tt.
 • Makiažas
  Makiažo paslaptys ir gudrybės. Patarimai, kaip išryškinti privalumus ir paslėpti trūkumus.
 • Rankų, kojų bei nagų priežiūra
  Patarimai, kaip prižiūrėti rankas, kojas ir nagus, kad jie visada atrodytų patraukliai.
 • Dietos ir tinkama mityba
  Kokių dietų galima ir sveika laikytis, o kokių draudžiama. Tinkama mityba, kad jūsų organizmas būtų sveikas, o kūno linijos gražios ir lieknos.
 • Įdomybės
  Įvairūs straipsniai, naudingi šiuolaikinėms merginoms ir moterims.
 • Mankštos ir sportas
  Kasdieninės mankštos, įvairūs pratimai įvairioms kūno dalims ir bendri fiziniai pratimai, kad kiekvieną dieną savijauta būtų puiki.
 • Lediškos problemos
  Menstruacijos, pastojimas, gimdymas, krūtys bei problemos dėl jų ir viskas, kas svarbu tik mums - tikroms ledi.
 • Kūno priežiūra
  Paryškinkime privalumus ir paslėpkime trūkumus. Mylėkime save tokias, kokios esame, tačiau nepamirškime ir savęs prižiūrėti bei lepinti.
 • Sveikata
  Viskas apie sveikatą, ligas, jų priežastis ir gydymą.


Birželio mėnesio horoskopas 2013 [69]

Birželio mėnesio horoskopas 2013 Paskelbta: 2013 m. birželio 2 d., 16:41
Komentarų: 69 (Skaityti komentarus)

Norėdamos sužinoti, ką jums žada 2013-tieji Juodosios Gyvatės metai, perskaitykite 2013 metų horoskopą, kurį rasite paspaudusi ČIA -----> 2013 metų horoskopas.  

2013 Birželio mėnesio horoskopas AVINUI (kovo 21 - balandžio 20)

tipiškiems ženklo atstovams visas birželio mėnuo gali būti palankus siekiant profesinio augimo, plečiant savo karjeros galimybes, įgyvendinant socialines ambicijas. Marsui, visą mėnesį judant tranzitu Dvynių ženklu, artimos aplinkos sektoriumi, aktyvumas gali būti sutelktas į einamųjų reikalų tvarkymą. Pirmoji mėnesio dekada gali būti dvejopa, destruktyvaus Marso aspekto Neptūnui įtakoje, galimas nusivylimas supančiu pasauliu ir artimais žmonėmis, galimi rūpesčiai dėl artimų giminaičių sveikatos, gali išryškėti polinkis užsisklęsti savyje, gali būti nepalankiai įtakojamas darbingumas, galimos įvairios nesėkmės, intrigos, šmeižtas, dezinformacija, vertėtų pasisaugoti apgaulių, nerealūs norai ir iliuzijos gali skatinti finansinius nuostolius. Iš kitos pusės, šis periodas gali būti sėkmingas verslo atstovams, galimos pajamos, susiję su nuoma, ar iš kitos veiklos, susijusios su nuosavybe, žeme. Antroji mėnesio dekada gali būti gana palanki daugelyje gyvenimo sferų, galima sėkmė kūrybinėje veikloje, sėkmingos asmeninės iniciatyvos, gali palankiai susiklostyti finansiniai reikalai, šiuo metu galima tikėtis geros savijautos, gali stiprėti pasitikėjimas savimi, gali atsiverti palankios galimybės, liečiančios artimą ir tolimą aplinką, ryšius su užsieniu. Tai gali būti palankus periodas besimokantiems, geras laikas pramoginėms ir pažintinėms kelionėms. Paskutinę mėnesio dekadą dėmesys gali būti sutelktas ties namais, šeimos poreikiais, nors šis periodas gali būti kiek dvejopas. Harmoningų aspektų įtakoje dekados pradžioje galima sėkmingai išspręsti ilgai atidėliotus turtinius ir ūkinius reikalus, laikas bus palankus nuosavybės draudimui, esminių ateities planų, komforto šeimoje kūrimui. Trečios dekados pabaigoje, situacija gali būti kiek mažiau palanki, destruktyvių aspektų įtakoje galimos bendravimo problemos šeimoje, arba bendraujant su vadovybe. Vienišiems ženklo atstovams perspektyvių asmeninių santykių užmezgimui bus palankesnė antroji birželio mėnesio pusė, tik pačioje mėnesio pabaigoje nevertėtų pradėti aiškintis tarpusavio santykių, kadangi laikas tam bus nepalankus.

 

2013 Birželio mėnesio horoskopas JAUČIUI (balandžio 21 - gegužės 21)

 

birželio mėnuo tipiškiems ženklo atstovams bus gana palankus bendravimui artimoje aplinkoje, artimoms kelionėms, reikalų šeimoje tvarkymui, gali tekti daug bendrauti su artimais giminėmis, padėti spręsti jų problemas. Pirmoji mėnesio dekada gali būti kiek dvejopa, iš vienos pusės ji bus palanki biurokratinių reikalų tvarkymui, tokiu metu galima sėkmingai pasirašyti įvairias bendradarbiavimo ir partnerystės sutartis, palanku kontaktams su įvairiomis visuomeninėmis organizacijomis, ateities planų kūrimui. Galima tikėtis, kad šiame periode tarpusavio santykiai su kitais žmonėmis formuosis teisinga linkme, todėl šiuo metu tuo turėtų pasinaudoti vieniši ženklo atstovai, norintys užmegzti romantiškas pažintis, ieškantys antrosios savo pusės, laikas bus tam palankus, o sėkmė priklausys nuo asmeninės iniciatyvos ir aktyvumo. Mėnesio pradžioje galimos netikėtos sėkmingos permainos, liečiančios darbo sąlygas, galima pagalba ir palaikymas darbe, galima surasti patikimų draugų, ar rėmėjų, galimos pajamos. Iš kitos pusės, vertėtų pasisaugoti įvairių nenumatytų ekstremalių situacijų, bei galimų nuostolių, su tuo susijusių, tokiu metu galimos įvairios avarinės situacijos, ar vagystės, ar kito pobūdžio netikėti praradimai. Pirmos dekados pabaigoje, antros dekados pradžioje gali išryškėti priešprieša, nepalankiai įtakojanti bendravimą artimoje aplinkoje, bei ryšius su žmonėmis iš toli, šiuo metu būtinas didesnis atidumas kelionėse, arba bendraujant su dalykiniais užsienio partneriais, vadovybe. Vidurinė mėnesio dekada tikėtina gana sėkminga, palankios galimybės gali išryškėti daugelyje gyvenimo sferų, tokiu metu galimas sėkmingas profesinis augimas, palankiai susikločius aplinkybėms, galima sėkminga karjera, arba perspektyvesnė pareigybė, tokiu metu galima sustiprinti ir harmonizuoti tarpusavio santykius su bendradarbiais, kolegomis, galima formuoti sau užduotis ir sėkmingai įgyvendinti užsibrėžtus tikslus. Visą mėnesį tipiškų ženklo atstovų aktyvumas gali būti sutelktas į asmeninės gerovės sferą, finansine prasme kiek dvejopa gali būti pirmoji mėnesio dekada, kada gali padidėti darbinės pajamos, galima tikėtis paskatos už gerą darbą, tačiau ir tam tikrų nuostolių dėl nenumatytų aplinkybių, antroji mėnesio dekada ir paskutinės dekados pradžia gali būti gana sėkmingas periodas finansine prasme. Kiek mažiau palanki gali būti paskutinė birželio savaitė, kada galimi finansiniai nuostoliai partnerystės, verslo sferose, arba gali sumažėti darbinės pajamos.

2013 Birželio mėnesio horoskopas DVYNIAMS (gegužės 22 - birželio 21)

 

tipiškų ženklo atstovų sėkmė šį mėnesį didele dalimi priklausys nuo jų pačių asmeninių iniciatyvų, ambicingumo, aktyvumo, nuo gebėjimo teisingai formuoti sau užduotis. Ženklą valdantis Merkurijus visą mėnesį eis tranzitu Vėžio ženklu, todėl skatins šio ženklo atstovus būti labiau nuosekliais, apdairiais, harmoningais, skatins labiau rūpintis savo asmenine gerove, finansiniu stabilumu. Pirmoji mėnesio dekada gali būti kiek dvejopa, iš vienos pusės, tai aplinkybės palankiai gali paliesti darbo sferą, galimas pozityvus psichologinis klimatas darbo kolektyve, tokiu metu gali padidėti darbinės pajamos, arba galimas pelnas iš verslo sferos, galima gauti gerai apmokamą darbą, jo ieškantiems. Iš kitos pusės, gali išryškėti per didelės asmeninės ambicijos, siekiant savo socialinių tikslų, tačiau, būtent ambicijos, šiuo metu ir gali tapti profesinės sėkmės garantu. Gana palankus gali būti ir mėnesio vidurys, kada harmoningų aspektų įtakoje, laikas bus palankus ieškantiems naudingo darbo, šiuo metu galima sėkmingai įsidarbinti, palankus laikas bus ir siekiantiems paaukštinimo tarnyboje, norintiems palypėti karjeros laiptais. Tokiu periodu gali lydėti sėkmė, gali formuotis palankios aplinkybės, pildytis svajonės ir viltys, gali megztis draugiški tarpusavio santykiai, galima įgyti patikimus draugus ir rėmėjus, harmoningai įsilieti į bendrų interesų žmonių grupę. Antrąją mėnesio dekadą, Saulės ir Jupiterio aspekto įtakoje, galima tikėtis ženklių proveržių, siekiant savo užsibrėžtų socialinių tikslų, galima gera savijauta, optimistinės nuotaikos, tokiu metu galima sėkmingai tvarkyti reikalus su aukščiau stovinčiomis organizacijomis, socialinėmis tarnybomis, galima palanki įvairių derybų eiga. Paskutinę dekadą galimai daug sėkmingesnė pirma pusė, kada galima sėkmė darbo ir finansų, verslo sferose, gali susiklostyti labai sėkmingos karjeros galimybės, o antroje periodo pusėje – galimos nesėkmės tvarkant darbinius reikalus, vykstant į artimas komandiruotes, arba keliones, galimi įvairaus pobūdžio finansiniai nuostoliai. Vieniši ženklo atstovai turės pakankamai progų užmegzti naujas pažintis, formuoti asmeninius tarpusavio santykius, tik reikėtų vengti įvairių kraštutinumų, neapgalvotų poelgių. Gyvenantiems šeimose, didelių pokyčių bendravime su namiškiais tikėtis neverta, o paskutinę dekadą dėmesys kaip tik gali būti sutelktas į šeimos poreikius, galima sėkmingai sutvarkyti visus ūkinius ir buitinius reikalus.

2013 Birželio mėnesio horoskopas VĖŽIAMS (birželio 22 - liepos 23)

 

beveik visą birželio mėnesį Venera, kuri laikoma simboline tarpusavio santykių ir meilės planeta, praleis Vėžio ženkle, todėl tokio tranzito įtakoje gali sustiprėti šio ženklo atstovų romantiškumas, vaizduotė, polinkis kurti šeimoje harmoniją, komfortą, gali sustiprinti rūpestingumą savo artimų žmonių atžvilgiu. Tokia planetos padėtis gali išryškinti asmeninį Vėžio ženklo atstovų žavesį, kuris gali padėti atkreipti priešingos lyties atstovų dėmesį, gali sustiprinti svajingumą, poreikį meilei, tarpusavio supratimui, todėl šis periodas palankus ir vienišiems ženklo atstovams. Už aktyvumą atsakinga planeta visą mėnesį eis tranzitu sektoriumi, kuris siejamas su vaizduote, pasąmone, paslaptimis, kūrybine veikla, todėl gali išryškinti su tuo susijusias aplinkybes, o kada Marsas, eidamas tranzitu šiuo sektoriumi, pirmąją birželio dekadą formuos destruktyvų aspektą Neptūnui, jo įtaka gali pasireikšti per polinkį įvairioms manipuliacijoms, intrigoms, todėl tokiu metu vertėtų gebėti pažaboti savo fantazijas, per didelius norus, vengti psichologinio dirglumo, bei atsiplėšimo nuo realybės. Iš kitos pusės, pirmąją mėnesio dekadą, harmoningų aspektų įtakoje bus laikas palankus draugiškam bendravimui, patikimų asmeninių santykių užmezgimui, gali išryškėti organizaciniai ir praktiniai gebėjimai, proto koncentracija, todėl gali sustiprėti intelektualinis darbingumas. Antroji mėnesio dekada gali būti išskirtinai sėkminga, kadangi bus juntama bendra harmoninga aplinkos įtaka, tokiu metu galima sėkmė bet kokioje viešoje, arba kūrybinėje veikloje, galima praplėsti savo asmeninius horizontus, gauti gerai apmokamą darbą, arba atsakingą pareigybę, sulaukti vadovybės, ar kitų, aukščiau stovinčių asmenų palaikymo, sėkmingai užmegzti dalykinius ryšius su užsienio partneriais. Trečios dekados pirmoji pusė gali irgi būti palanki, dėmesys gali būti sutelktas į asmeninius norus ir iniciatyvas, šis periodas bus palankus harmoningų tarpusavio ryšių su partneriais, bei kitais žmonėmis formavimui, laikas tinkamas kūrybinei saviraiškai ir savireklamai, romantiškų ryšių užmezgimui, juridinių reikalų tvarkymui. Finansinė sėkmė šiuo periodu tiesiogiai siesis su asmeninėmis pastangomis, o paskutinę mėnesio savaitę, galimos nesėkmės tolimose kelionėse, galimos įvairios avantiūros, galima susidurti su neteisybe, galimas nepasitenkinimas, konfliktinės situacijos su vadovybe. Vienišiems ženklo atstovams meilės sferoje bus palankus visas mėnuo, išskyrus pačią jo pabaigą, o gyvenantiems šeimoje, reikėtų pasistengti subtiliai apginti savo nuomonę ir požiūrį į tarpusavio bendravimą, bei savo ir namiškių poreikius.

2013 Birželio mėnesio horoskopas LIŪTUI (liepos 24 - rugpjūčio 23)

 

pirmas dvi birželio mėnesio dekadas tipiškų šio ženklo atstovų dėmesys gali būti sutelktas į grupinę veiklą, draugiškus santykius, esminių ateities planų ir projektų kūrimą, socialinės sėkmės siekimą. Pirmoji mėnesio dekada tikėtina dvejopa, iš vienos pusės, harmoningų aspektų įtakoje, palankiai gali būti įtakojama šeimos ir darbo sfera, laikas bus palankus turtinių šeimos reikalų sprendimui, tokiu metu galima sėkmingai sudaryti nekilnojamojo turto sandorius, galima pirkti ir parduoti nuosavybę, užsiimti draudimo klausimais, arba galima organizuoti šeimos verslą. Iš kitos pusės, destruktyvaus aspekto įtakoje, galimos įvairios netikėtos, neplanuotos, arba avarinės situacijos, todėl būtinas atidumas, labiau vertėtų šiuo metu pasaugoti savo turtą, būti apdairiems, pasirenkant verslo partnerius, tvarkant svarbius dokumentus, bei pasirašant finansines sutartis. Antrąją mėnesio dekadą aplinkybės palankiai gali susiklostyti partnerystės ir užsienio sferose, tai gali būti gerų tarpusavio santykių su supančiais žmonėmis, periodas, tokiu metu gali atsiverti netikėtos palankios perspektyvos, liečiančios mokslo, kūrybinės veiklos, ryšių su užsieniu, juridinių reikalų, šeimos sferas. Tokiu periodu galimos netikėtos palankios permainos, gali lydėti sėkmė, gali išsipildyti ilgai puoselėtos viltys, tikėtina gera finansinė padėtis. Paskutinę dekadą dėmesys gali būti sutelktas į kūrybinę veiklą, vidinį gyvenimą, savo pojūčius, tokiu metu galima sėkmingai įgyvendinti finansines iniciatyvas, formuoti perspektyvius asmeninius santykius, labai jų neviešinant, kol jie neperaugs į patikimus ir stabilius. Šis periodas palankus bus gyvenantiems šeimoje, norintiems susikurti jaukumą, komfortą, harmoningą aplinką bendravimui, siekiantiems šeimos gerovės, o pačioje mėnesio pabaigoje vertėtų įdėti daugiau pastangų sukurtos harmonijos palaikymui, vengiant per didelių pretenzijų santuokoje, partnerystėje, bei bendraujant su verslo partneriais. Mėnesio pabaigoje, Venerai perėjus į Liūto ženklą, gali išryškėti asmeninis žavesys, šarmas, tačiau destruktyvaus aspekto Saturnui įtakoje, gali skatinti nepageidautinas, destruktyvias situacijas šeimoje, bei bendraujant darbo kolektyve, todėl šiuo metu vertėtų pasitelkti geranoriškumą, pakantumą, norint išlaikyti gerus santykius su supančiais žmonėmis.

2013 Birželio mėnesio horoskopas MERGELĖMS (rugpjūčio 24 - rugsėjo 23)

 

tipiški ženklo atstovai visą birželio mėnesį savo energiją ir aktyvumą gali nukreipti socialinių tikslų įgyvendinimui, stabilios, užtikrintos padėties siekimui, bei profesiniam augimui. Visas mėnuo, iškyrus pačią jo pabaigą, palankus meilei, todėl šiuo periodu galėtų pasinaudoti vieniši ženklo atstovai, siekiantys surasti artimą širdžiai žmogų, bei norintys užmegzti romantiškus ryšius, puoselėti asmeninius santykius. Pirmoji mėnesio dekada gali būti dvejopa, iš vienos pusės sėkmė tikėtina grupinės veiklos sferoje, užmezgant draugiškus ryšius, kuriant ateities perspektyvas ir projektus, geras laikas įvairių konkursų organizavimui, sutarčių ir kontraktų pasirašymui, bei įvairaus pobūdžio konsultacijų gavimui ir jų teikimui. Iš kitos pusės, destruktyvių aspektų įtakoje, galima prarasti kitų žmonių palaikymą, gali atsirasti priešininkai, su kuriais gali būti sunku kovoti, tokiu metu galimi konfliktai su vadovybe, ar aukščiau stovinčiais asmenimis, galimas nesėkmingas reikalų tvarkymas valstybinėse įstaigose, gali būti pažeistos įvairios sutartys, ar susitarimai. Galimi netikėto pobūdžio materialiniai nuostoliai, praradimai, tačiau, įdėjus pakankamai pastangų, galima surasti išeitis iš sudėtingų situacijų, bei visas aplinkybes sumaniai pakreipti sau palankia linkme. Antra mėnesio dekada gali skatinti palankias aplinkybes daugelyje gyvenimo sferų, tokiu metu gali sėkmingai susiklostyti reikalai darbo kolektyve, galima įgyti vadovybės pasitikėjimą, palaikymą, gauti naudingą darbą, jo ieškantiems, kai kurie ženklo atstovai, gali gauti pasiūlymą užimti vadovaujančias pareigas. Šis periodas gali būti palankus verslo žmonėms, galima sėkmingai įgyvendinti naujus projektus, įkurti nuosavą firmą, sudaryti dalykines sutartis, bei užmegzti ir romantiškus santykius. Didelį vaidmenį tipiškų ženklo atstovų gyvenime šiuo metu gali vaidinti draugai, rėmėjai, gali tekti daug bendrauti įvairių interesų grupėse, gali išryškėti noras pasirūpinti savo įvaizdžiu, norint atkreipti priešingos lyties atstovų dėmesį, bei siekiant užmegzti draugiškus santykius. Paskutinės mėnesio dekados pradžioje galima tikėtis sėkmingos partnerystės, pajamų iš bendradarbiavimo sferos, bei nefinansinės draugiškos pagalbos, tokiu metu galima sėkmingai sutvarkyti einamuosius reikalus, užmegzti naudingas pažintis, sėkmingos gali būti artimos kelionės. Paskutinį mėnesio penkiadienį tikėtinos mažiau palankios aplinkybės, tokiu metu galimos sudėtingos situacijos viešoje veikloje, darbo sferoje, atidžiau vertėtų tvarkyti finansinius reikalus, kadangi galimi nesklandumai ir praradimai. Tokiu metu galimi nemalonumai su kontroliuojančiais organais, galima draugų išdavystė, galima susidurti su neteisybe, arba rūpesčiai gali paliesti artimus žmones, giminaičius, galimas sudėtingas bendravimas šeimoje.

2013 Birželio mėnesio horoskopas SVARSTYKLĖMS (rugsėjo 24 - spalio 23)

 

birželio mėnesį tipiški ženklo atstovai savo aktyvumą gali nukreipti asmeninių horizontų plėtrai, nors pirmoji mėnesio dekada gali skatinti dvejopas situacijas. Iš vienos pusės, sudėtingos aplinkybės gali nepalankiai įtakoti ryšius su žmonėmis iš toli, arba dalykiniais užsienio partneriais, galimos nemalonios naujienos, arba gali tekti pasirūpinti tolimais giminaičiais, gali išryškėti įvairios juridinės problemos, nesėkmės kūrybinėje veikloje, galima priešprieša tarp karjeros ir šeimos reikalų. Norint palaikyti harmoniją namuose ir šeimoje, savo dėmesį ir laiką vertėtų tinkamai paskirstyti tarp profesinės veiklos ir namų, nevertėtų ignoruoti namiškių poreikių, o ieškoti aukso viduriuko, norint gerai sutarti su artimais žmonėmis, bei pasiekti gerų rezultatų karjeroje. Iš kitos pusės, harmoningų aspektų įtakoje, šiuo periodu galima socialinė sėkmė, galima sėkmingai įsidarbinti, arba pakilti laipteliu profesinėje veikloje, tokiu metu galima tikėtis pozityvaus vadovybės įvertinimo, finansinio paskatinimo. Jeigu tipiški ženklo atstovai sugebės būti pakankamai lanksčiais, jeigu sugebės praktiškai pritaikyti savo talentus ir meistriškumą, atkakliai siekti užsibrėžto tikslo, tai antrąją mėnesio dekadą gali tikėtis gana apčiuopiamų rezultatų, kurie galėtų džiuginti ir dar labiau paskatinti aktyviai veikti, kuriant asmeninę gerovę. Vidurinė mėnesio dekada gali būti ypatingai palanki siekiantiems profesionalumo, norintiems sėkmingai daryti karjerą, kadangi šiuo metu tikėtinas nuopelnų pripažinimas, įvairios pozityvios permainos, gali atsiverti netikėtos socialinės perspektyvos. Paskutinę mėnesio dekadą, jos pradžioje, tinkamas laikas darbinei veiklai, galima sudaryti įvairias sutartis, pasirašyti kontraktus, galima daug pasiekti savo asmeninių pastangų dėka, bei užsitikrinti stabilią finansinę padėtį. Periodo pabaigoje, kada Svarstyklių ženklą valdanti Venera formuos destruktyvų aspektą, galimos nepalankios aplinkybės, liečiančios asmeninių finansų, šeimos, bei grupinės veiklos sferas, tačiau teisingai įvertinus situaciją, bei pasirinkus tinkamą taktiką, galima sėkmingai įveikti visas kliūtis, bei iš bet kokios situacijos išeiti nugalėtojais. Vienišų ženklo atstovų birželio mėnesį laukia daug sudėtingų situacijų, norint formuoti patikimus asmeninius santykius, todėl būtinas labai geranoriškas požiūris į partnerius, į tarpusavio santykių kokybę, norint išvengti nusivylimo, bei siekiant išsaugoti anksčiau užsimezgusius ryšius, kadangi šiuo periodu juos galima lengvai sugriauti, o trūkstant savitarpio supratimo, galimi išsiskyrimai, arba ir santykių nutraukimas. Tai gana sudėtingas mėnuo asmeninių santykių sferoje.

2013 Birželio mėnesio horoskopas SKORPIONAMS (spalio 24 - lapkričio 22)

 

tipiški ženklo atstovai visą birželio mėnesį gali būti linkę nukreipti savo energiją ir aktyvumą finansinės sėkmės siekimui, daug energijos ir jėgų gali būti panaudota kūrybinei saviraiškai, arba viešai veiklai, asmeninių santykių formavimui ir stiprinimui, bei asmeninių horizontų plėtrai. Pirmoji mėnesio dekada gali būti dvejopa, bei skirtingai paliesti įvairias gyvenimo sferas, iš vienos pusės, harmoningų aspektų įtakoje, laikas bus palankus mokslams, tokiu metu galima sėkminga kūrybinė veikla, galima leistis į tolimas pramogines, arba pažintines keliones, geras laikas įvairiems renginiams, pristatymams, parodų organizavimui, reklamai. Iš kitos pusės, destruktyvaus aspekto įtakoje, vertėtų vengti įvairaus pobūdžio spekuliacijų, avantiūrų, vertėtų apdairiau tvarkyti finansinius reikalus, bei protingai leisti pinigus sferoje, susijusioje su pramogomis, malonumais, kadangi galima lengvai pereikvoti asmeninį biudžetą. Tokiu metu galimi nemalonumai artimoje ir tolimoje aplinkoje, todėl būtinas protingas elgesys, realus situacijų įvertinimas, nevertėtų veikti spontaniškai, nepasiduoti azartui. Antroji mėnesio dekada išskirtinai gali būti palanki vienišiems ženklo atstovams, tokiu metu galima užmegzti romantiškas pažintis, gali atsiverti daug palankių galimybių, ieškantiems antros pusės, o šeimos žmonėms šis periodas gali būti aktyvus, pozityvus, tik vertėtų vengti skubotų poelgių, viską reikėtų gerai apgalvoti, prisitaikyti prie greitai kintančių situacijų, bei siekti harmoningo, tolygaus bendravimo su namiškiais, mylimais žmonėmis. Vidurinė mėnesio dekada gali būti palanki gerovės šeimoje kūrimui, tokiu metu galima naudingai įsigyti nuosavybę, tvarkyti reikalus, susijusius su nekilnojamuoju turtu, žeme, o kas liečia profesinės veiklos sferą, tai šiuo periodu sėkmė galima per kolektyvinę veiklą, o pajamos galimos iš pagrindinės darbo vietos, bei verslo sferos. Trečios dekados pirmoji pusė bus palanki asmeninių horizontų plėtrai, kelionėms, ryšiams su užsieniu, kūrybinei veiklai, o mėnesio pabaigoje, kada įtakos destruktyvūs planetų aspektai, gali išryškėti asmeninės profesinės ambicijos, galimos įvairios nemalonios ir nepalankios aplinkybės artimoje ir tolimoje aplinkoje, darbo kolektyve. Šiuo periodu galimos įvairios meilės intrigos, psichologinės problemos, tačiau pasitelkus optimizmą, galima sėkmingai išsinarplioti iš sudėtingų aplinkybių, bei išvengti nepageidaujamų pasekmių, nusivylimo, depresinių nuotaikų. Mėnuo palankus atostogoms.

2013 Birželio mėnesio horoskopas ŠAULIAMS (lapkričio 22 - gruodžio 21)

 

birželio mėnesį aktualia tema gali tapti įvairaus pobūdžio partnerystė, tarpusavio santykių su kitais žmonėmis formavimas, bei bendrų sąlyčio taškų su oponentais, paieškos. Šiame periode gali tekti daug jėgų ir energijos atiduoti įvairų prieštaravimų įveikimui, atsakingų sprendimų priėmimui, o pirmoji mėnesio dekada gali būti nevienareikšmė, dvejopai įtakojanti tas pačias gyvenimo sferas. Iš vienos pusės, šiame periode palankiai gali būti įtakojama šeimos sfera, tinkamas laikas užsiimti pozityvaus psichologinio klimato, komforto ir jaukumo namų erdvėje kūrimu, nuosavybės, žemės reikalais, finansinių šeimos problemų sprendimu, o iš kitos pusės, šeimoje galimos konfliktinės situacijos, būtent dėl nuosavybės, dėl skirtingų nuomonių ir požiūrių susidūrimo. Tokiu metu galimos nesėkmingos įvairaus pobūdžio konsultacijos, šiame periode gali suaktyvėti priešiškai nusiteikę asmenys, galimos įvairios intrigos, manipuliacijos, todėl, bet kokiuose reikaluose, būtinas padidintas atsargumas, bei labai gerai apgalvoti veiksmai. Pasirinkus teisingą tarpusavio santykių formavimo su supančiais žmonėmis taktiką, šiame periode galima pasiekti gana gerų rezultatų, liečiančių gyvenimo tikslus, asmeninę gerovę ir asmeninius santykius. Antrąją mėnesio dekadą, harmoningų aspektų įtakoje, bus palankiai paliesta artimos aplinkos, asmeninių santykių, kūrybinės saviraiškos, partnerystės, bei vidinio gyvenimo sferos, tokiu metu galima užmegzti romantiškus santykius, arba sustiprinti jau esamus ryšius, galima tikėtis finansinės sėkmės dalykinėje partnerystėje, arba pajamos galimos iš bendradarbiavimo, iš tolimų ryšių ir kelionių. Šis periodas gali būti gana produktyvus verslo sferoje, tikėtinas pelnas, galima sudaryti įvairias dalykines sutartis su užsienio partneriais, arba surasti rėmėjus, galima sėkmingai įgyvendinti naujus projektus, arba pasukti į šeimos verslą. Tai gali būti labai aktyvus ir dinamiškas periodas, gali tekti daug bendrauti su įvairiais žmonėmis, galima sėkmė kolektyviniame darbe, o ieškantys darbo, gali sėkmingai šiuo metu įsidarbinti. Paskutinės dekados pradžioje bus palankus periodas tarpusavio santykių su mylimais žmonėmis harmonizavimui ir sutvirtinimui, bei geras laikas ir naujiems kontaktams, pažintims, tuo gali pasinaudoti vieniši ženklo atstovai. Šis periodas bus tinkamas kūrybinei veiklai, bei finansinių reikalų, negrynųjų piniginių tvarkymui, tokiu metu galima užsiimti kreditų, paskolų, kitų, susijusių su bankais, reikalų tvarkymu, tikėtinos gana geros pajamos, pelnas iš verslo sferos. Mėnesio pabaiga gali būti kiek sudėtingesnė, tokiu metu vertėtų vengti neapgalvotų finansinių investicijų, per didelių asmeninių išlaidų pramogoms, įvairių spekuliacijų, tokiu metu galima lengvai pažeisti įstatymus, todėl galimi nemalonumai, su tuo susiję, atsargumas būtinas tolimose kelionėse.

2013 Birželio mėnesio horoskopas OŽIARAGIUI (gruodžio 22 - sausio 20)

 

tipiški ženklo atstovai birželio mėnesį savo aktyvumą gali nukreipti į darbo sferą, gali užsiimti sveikatos stiprinimu, ar pradėti sveiko gyvenimo būdo periodą. Šis mėnuo Ožiaragio ženklo atstovams gali būti palankus daugeliu aspektų, tokiu metu galima sėkmingai įsilieti į bendrų interesų žmonių grupės veiklą, tvarkyti įvairius visuomeninius reikalus, dalyvauti įvairiuose renginiuose, įgyti patikimų draugų, ar surasti rėmėjų. Tokiu metu gali megztis draugiški ryšiai, arba draugai gali įtraukti į įvairių organizacijų, ar visuomeninių judėjimų veiklą, galimos netikėtos pozityvios permainos, liečiančios darbo sąlygas, darbinių pajamų padidėjimą, galima tikėtis ir ženklių asmeninių pokyčių, kuriuos gali paskatinti Plutono tranzitas Ožiaragio ženklu. Pirmąją birželio dekadą galimos palankios aplinkybės, liečiančios artimą aplinką, tokiu metu galima gauti patikimą informaciją, gali tekti daug bendrauti, tačiau tuo pačiu metu galimos įvairios neramios situacijos, galimai daug rūpesčių darbo sferoje, arba daug jėgų gali pareikalauti įvairių reikalingų dokumentų gavimas, biurokratinių reikalų tvarkymas, todėl šiuo metu tikėtinas nervinis dirglumas, gali pablogėti savijauta. Antrąją mėnesio dekadą vertėtų pasirūpinti savo sveikata, tačiau laikas bus palankus ir partneriškų ryšių užmezgimui, naudingų darbinių sutarčių, žadančių geras finansines galimybes, pasirašymui, todėl vertėtų pasinaudoti tam palankiu periodu, tik būtinas atidumas, prieš pasirašant bet kokią sutartį, vertėtų labai gerai įvertinti jų naudingumą ateityje. Vieniši ženklo atstovai birželio mėnesį gali sėkmingai surasti artimą širdžiai žmogų, gali stipriai įsimylėti, tačiau tarpusavio santykius aptemdyti gali per didelis šio ženklo atstovų reiklumas galimų partnerių atžvilgiu. Šis periodas palankus reikalų, susijusių su nuosavybe, tvarkymui, tokiu metu galima sėkmingai pirkti, arba parduoti nekilnojamąjį turtą, galima planuoti remontą, arba gyvenamosios vietos keitimą, persikraustymą. Paskutinę mėnesio dekadą, jos pradžioje, galima pasirašyti įvairias sutartis, kontraktus, galima kreiptis ir gauti konsultacijas iš įvairių specialistų, tarnybų, galima sutvarkyti būtinus reikalus su įvairiomis visuomeninėmis organizacijomis, o gyvenantiems šeimoje, tai gali būti palankus periodas santuokiniame gyvenime. Mėnesio pabaigoje, paskutinę jo savaitę, galimi rūpesčiai, liečiantys vieną iš vaikų, arba galimi netikėti materialiniai nuostoliai, gali atsirasti priešiškumas partnerystės sferoje, sudėtingas bendravimas su žmonėmis, todėl būtina pasitelkti geranoriškumą, pakantumą.

2013 Birželio mėnesio horoskopas VANDENIUI (sausio 21 - vasario 19)

 

birželio mėnesį tipiški ženklo atstovai savo aktyvumą ir energiją gali nukreipti į kūrybinės saviraiškos, asmeninių santykių, laisvalaikio ir pramogų sferą, bei bendravimą artimoje aplinkoje, intelektualinio pobūdžio veiklą. Pirmoji mėnesio dekada tikėtina kiek dvejopa, iš vienos pusės, galima tikėtis naujų romantiškų pažinčių, galima sutikti savo meilę, formuoti asmeninius santykius, galima sėkminga kūrybinė saviraiška. Šis periodas bus palankus tiems, kurie ieško gerai apmokamo darbo, arba nori įgyti vadovybės pasitikėjimą, sustiprinti savo autoritetą vadovybės ir kolegų akyse, palypėti karjeros laiptais, arba gauti paaukštinimą tarnyboje. Tai tinkamas laikas pajamų gavimui iš nuosavybės nuomos, geras laikas pirkti daiktus savo, arba vaikų laisvalaikiui, tačiau, iš kitos pusės, destruktyvaus aspekto įtakoje, šiuo metu galima tikėtis arba finansinių nuostolių, susijusių su azartu, rizikingais veiksmais, arba per didelių, nepasiteisinančių išlaidų saviems malonumams, arba vaikų reikmėms, tokiu metu vertėtų geriau apgalvoti savo išlaidas. Antrąją mėnesio dekadą galima sėkmingai lankyti įvairius kursus, galimos malonios pažintys, susitikimai, meilės pramogos, geras laikas bendravimui su vaikais, kai kurie ženklo atstovai šiame periode gali būti sėkmingi lošime, galimos geros pajamos iš viešos veiklos, arba įvairių mokymų sferos. Paskutinę mėnesio dekadą dėmesys gali būti koncentruojamas į darbo ir sveikatos sferą, pirmoji dekados pusė labai palanki ieškantiems gerai apmokamo darbo, tokiu metu gali padidėti darbinės pajamos dirbantiems, arba galima finansinė paskata darbe, paaukštinimas tarnyboje. Didele dalimi sėkmė šiuo periodu priklausys nuo asmeninio aktyvumo, tikslingumo, pareigingumo, remtis reikėtų tik nuosavomis jėgomis, bei gebėjimu teisingai formuoti sau realias užduotis. Paskutinis mėnesio penkiadienis gali būti mažiau palankus, tokiu metu tikėtini konfliktai su vadovybe, aukščiau stovinčiais asmenimis, ar organizacijomis, šiame periode gali būti nutrauktos sutartys, arba tai nepalankus laikas sutarčių pasirašymui su valstybinėmis įstaigomis. Tokiu metu gali pablogėti savijauta, vertėtų daugiau dėmesio skirti sveikatai, arba darbo kolektyve gali susiformuoti nepalankus psichologinis klimatas, kuris gali nepalankiai įtakoti ir skatinti įvairias bendravimo, tarpusavio supratimo problemas. Tokiu metu arba gali sumažėti darbinės pajamos, arba padidėti darbų krūvis, išliekant tam pačiam atlygiui. Tai gali būti labai nervingas, nerimastingas periodas, kada situacija darbe gali skatinti daug rūpesčių, reikalauti daug energijos ir nuovokumo, norint susitvarkyti su darbo užduotimis ir krūviu. Sukūrusieji šeimas, šio ženklo atstovai visą mėnesį turėtų skirti pakankamai dėmesio ir laiko bendravimui su savo antrąja puse, o vienišiems ženklo atstovams birželio mėnuo gana palankus meilei, romantiškoms pramogoms, tokiu periodu galima surasti sau likimo skirtą žmogų.

2013 Birželio mėnesio horoskopas ŽUVIMS (vasario 20 - kovo 20)

 

tipiški šio ženklo atstovai birželio mėnesį savo aktyvumą ir dėmesį gali nukreipti į šeimos sektorių, viso mėnesio sėkmė gali tiesiogiai priklausyti nuo asmeninio aktyvumo, ambicijų, bei tikslingų iniciatyvų. Pirmoji mėnesio dekada nebus vienareikšmiška, iš vienos pusės, šis periodas palankus tolimoms kelionėms, mokslams, užsienio kalbų mokymuisi, kūrybinei veiklai, tokiu metu galima sėkmingai sutvarkyti iškilusias juridines problemas. Šiuo metu galimos įvairios meilės pramogos, tinkamas metas lankytis grožio salonuose, planuoti aktyvų laisvalaikį, galima leistis į tolimas pažintines keliones, pramogauti, būnant toli nuo namų, tačiau iš kitos pusės, destruktyvaus aspekto įtakoje, galimos įvairios problemos, konfliktinės situacijos šeimoje, interesų susidūrimas, todėl tam vertėtų iš anksto pasirengti, bei pasistengti siekti kompromiso, bendraujant su artimais ir mylimais žmonėmis. Antroji mėnesio dekada, jos pati pradžia, iš vienos pusės, gali būti kiek mažiau palanki sferose, kurios paliečia asmeninių ir visuomeninių ryšių, bei asmeninių finansų, asmeninės gerovės sektorių, kur galimos nepalankios aplinkybės, įvairaus pobūdžio praradimai, tačiau iš kitos pusės, palankiai gali būti paliesta šeimos sfera, tokiu metu galima sėkmingai įsigyti, arba parduoti įvairią nuosavybę, galima sėkmingai išspręsti visas šeimos finansines problemas, tokiu metu tikėtinos geros gyvenimo sąlygos, pajamos, galima kurti jaukumą ir komfortą namuose, tikėtinas harmoningas bendravimas su namiškiais. Mėnesio viduryje palankus periodas dalyvavimui įvairiuose renginiuose, parodose, bendravimui su vaikais, bendram laisvalaikiui su jais, tai gali būti meilės ir pramogų, sėkmės lošime periodas. Vieniši ženklo atstovai šiuo metu gali tikėtis daugybės palankių progų užmegzti romantiškas pažintis, dalyvauti įvairaus pobūdžio renginiuose ir pramogose, vertėtų šiuo metu būti aktyviems, kadangi tai bus palankus laikas norintiems sutikti savo sielai artimą žmogų. Trečios dekados pradžioje bus palankus laikas meilei, kūrybinei ir viešai veiklai, tokiu metu gali užsimegzti perspektyvios pažintys, gali lydėti meilė, gali džiuginti vaikų pasiekimai, laikas tinkamas poilsiui, pramogoms, hobi. Tačiau, paskutinė birželio savaitė, destruktyvių aspektų įtakoje, gali būti sudėtinga, tokiu metu galimos įvairios konfliktinės situacijos darbe, tolimose komandiruotėse, arba bendraujant su dalykiniais užsienio partneriais, galimos problemos su mylimais žmonėmis, draugais, rėmėjais, arba nesutarimai bendrų interesų žmonių grupėje, galimi asmeniniai finansiniai nuostoliai, arba gali sumažėti darbinės pajamos. Šiuo metu gali pablogėti sveikata, todėl vertėtų skirti pakankamai dėmesio, pajutus bet kokius negalavimus skatinančius simptomus, kreiptis į medikus, skirti pakankamai laiko poilsiui, stiprinti nervų sistemą.

Į viršųKomentarai:


Vardas (privalomas laukas):
El. pašto adresas (privalomas laukas):
Įveskite 3 simbolių saugos kodą:
 
Jūsų komentaras (privalomas laukas):


Allengathe (Svečias) [2022 m. rugsėjo 30 d., 06:06]
порно видео красиво кончает https://megasisi.top/ порнуха сестрой русское скачать бесплатно [url=https://megasisi.top/]порно[/url] домашнее любительское порно мама и сын[url=https://lieselott.de/2017/12/30/die-arbeit-am-future-log/#comment-5124]любительские порно сайты[/url]

[url=http://www.bazekalim.com/2015/09/07/salted-honey-toffee-squares/#comment-528855]порно видео чулки зрелые красивые[/url]

[url=https://elliottbaddison.com/uncategorized/hello-world/#comment-791]русские порно ролики новинки[/url]

[url=https://ropacama.es/sabana-bajera-ajustable-blanca-hosteleria/#comment-5006]порно ролик скачать без[/url]

[url=http://paradamebel.ru/product/white-mug/#comment-47280]хорошую порнуху бесплатно большой жопой[/url]

[url=http://w.provereno.bg/show_location.php?id=3735]бесплатный порнуха подглядывать[/url]

[url=https://blog.piqosity.com/forums/homeroom/forum_topics/isee-glitch-cannot-submit-test-2/posts]студийные порно фото геи[/url]

[url=http://tsukimura.cocolog-nifty.com/weblog/2009/08/post-e578.html]красивое русское порно видео[/url]

[url=https://s2556.churchbase.io/21-dunamis/#comment-65230]самые красивые грудастые девочки порно видео[/url]

[url=http://house.com.ck9797.com/viewthread.php?tid=2355959&extra=]смотреть порно ролики с озвучкой[/url]

778_2f6
Lvlmfo (Svečias) [2022 m. rugsėjo 29 d., 17:32]
ibuprofen 600mg generic <a href="https://paroxetinex.com/">paroxetine generic</a> order calcitriol 0.25 mg sale
Smoqeu (Svečias) [2022 m. rugsėjo 28 d., 10:46]
buy oxybutynin 5mg generic <a href="https://alendronatebuy.com/">alendronate 70mg price</a> buy furadantin 100 mg online
Irranq (Svečias) [2022 m. rugsėjo 27 d., 04:57]
order ramipril 10mg generic <a href="https://buyramiprill.com/">altace 10mg uk</a> coreg 6.25mg pill
Bkpvuk (Svečias) [2022 m. rugsėjo 25 d., 21:21]
buy colchicine 0.5mg pill <a href="https://xedbestpl.com/">best ed drug</a> oral plavix
Rfrzqa (Svečias) [2022 m. rugsėjo 22 d., 12:43]
buy clarinex 5mg without prescription <a href="https://xglimepiride.com/">amaryl tablet</a> purchase asacol sale
Wecxtg (Svečias) [2022 m. rugsėjo 20 d., 04:59]
tizanidine canada <a href="https://gcsildenafil.com/">sildenafil pharmacy</a> generic cialis 10mg
Qdetdn (Svečias) [2022 m. rugsėjo 18 d., 13:13]
pregabalin 150mg ca <a href="https://buypregabalins.com/">buy lyrica 75mg online</a> pregabalin order online
Yoixxh (Svečias) [2022 m. rugsėjo 18 d., 00:50]
buy lyrica online cheap <a href="https://buypregabalins.com/">pregabalin 150mg for sale</a> lyrica sale
LarrySwips (Svečias) [2022 m. liepos 17 d., 02:55]
https://pharmacyizi.com/# ed cures that work
BrandonKes (Svečias) [2022 m. liepos 14 d., 18:14]
stromectol 3 mg tablets price <a href=" https://stromectoltrust.com/# ">stromectol</a>
PhillipDob (Svečias) [2022 m. liepos 14 d., 11:57]
stromectol 3mg tablets <a href=" https://stromectoltrust.com/# ">stromectol 12 mg tablets</a>
FrankDoolo (Svečias) [2022 m. liepos 13 d., 09:44]
medication online <a href=" https://drugsonline.store/# ">do i have ed</a>
FrankDoolo (Svečias) [2022 m. liepos 12 d., 00:09]
cures for ed <a href=" https://edpills.best/# ">cheapest ed pills online</a>
StevenDrozy (Svečias) [2022 m. liepos 10 d., 20:18]
https://edpills.best/# gnc ed pills
FrankDoolo (Svečias) [2022 m. liepos 10 d., 14:27]
ed pills online <a href=" https://drugsonline.store/# ">ed dysfunction</a>
StevenDrozy (Svečias) [2022 m. liepos 9 d., 11:35]
https://stromectol.life/# order stromectol over the counter
FrankDoolo (Svečias) [2022 m. liepos 9 d., 04:38]
cheap clomid <a href=" https://clomidonline.icu/# ">buy clomid</a>
StevenDrozy (Svečias) [2022 m. liepos 8 d., 03:01]
https://stromectol.life/# stromectol
JefferyAmack (Svečias) [2022 m. liepos 6 d., 11:12]
diflucan 1 pill <a href=" https://diflucan.icu/# ">buying diflucan without prescription</a>
RobertFek (Svečias) [2022 m. liepos 5 d., 20:22]
https://diflucan.icu/# where can you get diflucan
JefferyAmack (Svečias) [2022 m. liepos 5 d., 03:33]
purchase cipro <a href=" https://cipro.best/# ">buy generic ciprofloxacin</a>
RobertFek (Svečias) [2022 m. liepos 4 d., 11:28]
https://erectionpills.best/# cheapest ed pills
JefferyAmack (Svečias) [2022 m. liepos 3 d., 19:06]
where can i buy cipro online <a href=" https://cipro.best/# ">ciprofloxacin generic</a>
RobertFek (Svečias) [2022 m. liepos 3 d., 02:52]
https://diflucan.icu/# diflucan prescription uk
JefferyAmack (Svečias) [2022 m. liepos 2 d., 11:20]
best medication for ed <a href=" https://erectionpills.best/# ">best otc ed pills</a>
RobertFek (Svečias) [2022 m. liepos 1 d., 18:46]
https://diflucan.icu/# buy diflucan over the counter
JefferyAmack (Svečias) [2022 m. liepos 1 d., 03:37]
purchase cipro <a href=" https://cipro.best/# ">ciprofloxacin over the counter</a>
RobertFek (Svečias) [2022 m. birželio 30 d., 10:32]
https://cipro.best/# п»їcipro generic
JefferyAmack (Svečias) [2022 m. birželio 29 d., 20:00]
otc ed pills <a href=" https://erectionpills.best/# ">cure ed</a>
RobertFek (Svečias) [2022 m. birželio 29 d., 02:28]
https://erectionpills.best/# the best ed pill
Anthonytailk (Svečias) [2022 m. birželio 28 d., 01:20]
https://buymetformin.best/# metformin 50 1000 mg
Anthonytailk (Svečias) [2022 m. birželio 26 d., 12:36]
https://buynolvadex.store/# nolvadex pills
GeorgeFax (Svečias) [2022 m. birželio 23 d., 12:38]
buy amoxicillin over the counter uk <a href=" https://amoxilforsale.best/# ">amoxicillin discount</a>
Stephendop (Svečias) [2022 m. birželio 23 d., 01:25]
https://amoxilforsale.best/# amoxicillin 500 mg
GeorgeFax (Svečias) [2022 m. birželio 22 d., 17:32]
zithromax pill <a href=" https://zithromaxforsale.shop/# ">zithromax</a>
GeorgeFax (Svečias) [2022 m. birželio 21 d., 22:29]
clomid 400mg <a href=" https://clomidforsale.life/# ">clomid iui</a>
BrandonWibre (Svečias) [2022 m. birželio 21 d., 00:07]
п»їviagra pills <a href=" https://sildenafilmg.online/# ">buy viagra online canada</a>
MichaelSag (Svečias) [2022 m. birželio 20 d., 05:07]
https://sildenafilmg.com/ buying viagra online
BrandonWibre (Svečias) [2022 m. birželio 20 d., 00:52]
viagra without a doctor prescription <a href=" https://sildenafilmg.com/# ">viagra coupons 75% off</a>
MichaelSag (Svečias) [2022 m. birželio 19 d., 12:23]
https://sildenafilmg.com/ viagra 100mg price
BrandonWibre (Svečias) [2022 m. birželio 19 d., 01:40]
100mg viagra <a href=" https://sildenafilmg.online/# ">viagra cost</a>
MichaelSag (Svečias) [2022 m. birželio 18 d., 13:30]
https://sildenafilmg.com/ viagra online usa
BrandonWibre (Svečias) [2022 m. birželio 18 d., 03:04]
best over the counter viagra <a href=" https://sildenafilmg.shop/# ">sildenafil</a>
MichaelSag (Svečias) [2022 m. birželio 17 d., 14:35]
https://sildenafilmg.shop/# best place to buy viagra online
CameronCal (Svečias) [2022 m. birželio 11 d., 21:55]
prescription drugs without prior prescription <a href=" https://drwithoutdoctorprescription.com/# ">how to get prescription drugs without doctor</a>
RalphElunc (Svečias) [2022 m. birželio 11 d., 19:33]
cialis manufacturer coupon 2018 <a href=" https://tadalafilusi.com/# ">generic tadalafil 20mg india</a>
CameronCal (Svečias) [2022 m. birželio 11 d., 04:23]
buy cheap prescription drugs online <a href=" https://drwithoutdoctorprescription.online/# ">prescription drugs online without doctor</a>
IverLism (Svečias) [2022 m. birželio 7 d., 11:31]
ivermectin 500mg <a href=" https://stromectolgf.com/# ">ivermectin brand name</a>
RalphElunc (Svečias) [2022 m. birželio 6 d., 05:35]
cialis buy australia online <a href=" https://tadalafilusi.com/# ">price of cialis 20 mg</a>
poicard (Svečias) [2022 m. kovo 26 d., 04:39]
doing community service for kids essay example <a href="https://englishessayblog.com/">research help for students</a> has anyone used custom essay writing service
dorisgo4 (Svečias) [2021 m. spalio 22 d., 06:43]
Free Porn Pictures and Best HD Sex Photos

http://lesbianchaticq.relayblog.com/?reannasarah roemer porn naked jennifier tily porn free long celebrity porn free nude porn sex movies young porn 14WswFV (Svečias) [2021 m. gegužės 21 d., 16:17]
<a href="https://5bz.ru/">база предприятий россии скачать</a>
MaqQU (Svečias) [2021 m. gegužės 17 d., 19:54]
Medicine prescribing information. What side effects can this medication cause?

<a href="https://trazodone4u.top">how can i get generic trazodone tablets</a> in US

Some news about drug. Read information here.
WvvWQ (Svečias) [2021 m. gegužės 16 d., 18:37]
how cialis works <a href="https://topcialistabs.com/">viagra or cialis</a> canada pharmacy cialis
IduKN (Svečias) [2021 m. gegužės 15 d., 18:49]
viagra vs cialis hardness <a href="https://cialisortadalafil.com/">cialis pill</a> cialis discount coupons
KguSF (Svečias) [2021 m. gegužės 15 d., 05:00]
substitute for viagra <a href="https://sildenafilviagratop.com">sildenafil citrate for sale</a> viagra street price
UrlNZ (Svečias) [2021 m. gegužės 13 d., 19:59]
sildenafil citrate 100 <a href="https://edviagramaster.net/">viagra para mujeres</a> sildenafil 50
QknNN (Svečias) [2021 m. gegužės 12 d., 22:42]
cover letter for research assistant <a href="https://writingacoverletteronline.com/">quick learner resume</a> office manager cover letter
DviUF (Svečias) [2021 m. gegužės 11 d., 18:40]
skill based resume <a href="http://coverletterforresumetop.com/">top resume writers</a> management resume
Kathrynsic (Svečias) [2021 m. gegužės 11 d., 15:58]
cialis 5 mg <a href="http://tadalafilled.com/">can i take 40mg of cialis</a> cialis canadian pharmacy
MartinaHaw (Svečias) [2021 m. gegužės 7 d., 12:46]
buying sildenafil citrate online <a href="https://mysildenafilkr.com/">sildenafil for sale</a> viagra best buy
Francesjem (Svečias) [2021 m. gegužės 6 d., 16:20]
sildenafil 20 mg <a href="https://mrviagrashop.com">buy generic 100mg viagra online</a> sildenafil walmart
Rebeccabup (Svečias) [2021 m. gegužės 5 d., 21:46]
how do u write an essay <a href="http://writemyessayslfd.com/">writing essays for college applications</a> essay writing helper
Stellakaf (Svečias) [2021 m. gegužės 4 d., 00:14]
how to write an essay for graduate school <a href="https://topessaywriterfas.com/">my essay writer</a> how to write an essay harvard
TiffanyLem (Svečias) [2021 m. gegužės 1 d., 18:39]
how long does cialis take to kick in <a href="https://toptadalafiltabs.com/">is 20mg cialis equal to 100mg viagra</a> effects of cialis
Janicehug (Svečias) [2021 m. balandžio 30 d., 15:10]
cvs cialis over the counter <a href="https://mycialistabs.com/">cialis price canada</a> cialis blood pressure
JmcZE (Svečias) [2021 m. balandžio 25 d., 16:38]
Drugs prescribing information. Effects of Drug Abuse.

<a href="https://lyricainfo.top">buy cheap lyrica without dr prescription</a> in the USA

All news about medicines. Read now.

PRIZAI
Vartotojams
Vartotojo vardas
Slaptažodis
Registracija
Pamiršau slaptažodįPopuliarausi straipsniai
Dienos nuotraukos
Dienos nuotrauka: 2013-10-24
Dienos nuotrauka: 2013-10-23
Dienos nuotrauka: 2013-10-22
Dienos nuotrauka: 2013-10-21
Dienos nuotrauka: 2013-10-20
Dienos nuotrauka: 2013-10-24
Dienos nuotrauka: 2009-09-14
Dienos nuotrauka: 2013-10-20


LS 2019 Mods
FS 19 Mods
ETS 2 Mods
mods Cattle and Crops
Mods Stellaris
Apex Legends stats
Division 2 Tracker Farming Simulator 19 Mods
Cyberpunk 2077 Mod
Minecraft Dungeons Mod
Stardew Valley Mod
GTA 6 mods PC
Snowrunner mods
Snowrunner mods PC
plaukų kaspinas, plaukų šukuosenos, plaukai, praikaituojančios pėdos, sveikas kūnas - graži išvaizda, Valentino diena, žiemos mados, kūno sudėjimas, kokie drabužiai tinka, 2010 metų horoskopas, pitagoro kvadratas, numerologija, burtai, magija, plaukų kaukės, madingas geometrinis manikiūras, lipni juosta, pavasariniai batai, batų mados 2012, madingi batai, sveikas maistas pagal horoskopą, dienos dieta, delčios dieta, makiažo patarimai, madingos tatuiruotės, tatuiruotės paukščiai, plaukų šviesinimas natūraliais produktais, batų mados 2009, plaukų mados, plaukų stilius, šukuosenos, kasos, lieknos kojos, plaukų stilius, sock bun, kojinės kuodas, madingi kuodukai, kuodai, miley cyrus, billboard muzikos apdovanojimai 2013, menstruacijų/mėnesinių ciklas, madingi kirpimai, 2010 šukuosenos, sukuosenų mados, madingos tatuiruotės, tatoo plunksna, plunksnos, plaukų stilius, mada 2009/2010, išskyros, gleivės, jų pagausėjimas, spalvų terapija, spalvų poveikis sveikatai, zodiako ženklai, savybės, naminės plaukų kaukės
Draugai: Seo paslaugos | Horoskopai | Amazon Marketplace Ratings | Vardu reiksmes