Naujausi straipsniai
Pasakyk, kas tavo draugai, ir aš pasakysiu, kas tu esi, arba pasakyk, kokias kelnaites dėvi, ir aš pasakysiu, kokia tu esi. Pasirodo, jog tai, kokias kelnaites dažniausiai dėvi,...
Prieš 2 min.
Nauji metai - naujas ir manikiūras! Pradėkime metus nuo paprasto, tačiau stilingo ir puikiai atrodančio dygsniuoto manikiūro. Jis puikiai derės prie jūsų Chanel tipo rankinės,...
Prieš 2 min.
Parduotuvėje pamatote labai gražią suknelę ir žūtbūt norite ją nusipirkti. Deja, matavimosi kabinoje užsidėjusi suknelę pamatote, jog su ja atrodote itin prastai, tuo tarpu...
Prieš 5 min.
Šiuolaikinė mergina nori būti pastebėta. Tačiau nejaugi norite, kad į jus atkreiptų dėmesį dėl didelio makiažo sluoksnio, oranžinio veido ar iššaukiančios aprangos? Žinoma, kad ne!
Prieš 5 min.

mados idėjos
Grožio patarimai
 • Mada ir stilius
  Įvairūs straipsniai apie tai, kas madinga, o kas ne, kaip reikėtų rengtis, o ko reikėtų vengti, kokius drabužius rinktis įvairiausiomis progomis ir daug kitokių stiliaus patarimų.
 • Plaukų priežiūra
  Patarimai, kaip prižiūrėti plaukus bei plaukų grožio puoselėjimo būdai.
 • Veido ir kūno odos priežiūra
  Patarimai, kaip išsaugoti gražią ir jauną veido ir kūno odą.
 • Zodiako ženklai
  Kokią įtaką jūsų elgesiui turi zodiako ženklas, kokias jūsų charakterio savybes jis nulėmė ir tt.
 • Makiažas
  Makiažo paslaptys ir gudrybės. Patarimai, kaip išryškinti privalumus ir paslėpti trūkumus.
 • Rankų, kojų bei nagų priežiūra
  Patarimai, kaip prižiūrėti rankas, kojas ir nagus, kad jie visada atrodytų patraukliai.
 • Dietos ir tinkama mityba
  Kokių dietų galima ir sveika laikytis, o kokių draudžiama. Tinkama mityba, kad jūsų organizmas būtų sveikas, o kūno linijos gražios ir lieknos.
 • Įdomybės
  Įvairūs straipsniai, naudingi šiuolaikinėms merginoms ir moterims.
 • Mankštos ir sportas
  Kasdieninės mankštos, įvairūs pratimai įvairioms kūno dalims ir bendri fiziniai pratimai, kad kiekvieną dieną savijauta būtų puiki.
 • Lediškos problemos
  Menstruacijos, pastojimas, gimdymas, krūtys bei problemos dėl jų ir viskas, kas svarbu tik mums - tikroms ledi.
 • Kūno priežiūra
  Paryškinkime privalumus ir paslėpkime trūkumus. Mylėkime save tokias, kokios esame, tačiau nepamirškime ir savęs prižiūrėti bei lepinti.
 • Sveikata
  Viskas apie sveikatą, ligas, jų priežastis ir gydymą.


Gegužės mėnesio horoskopas 2013 [0]

Gegužės mėnesio horoskopas 2013 Paskelbta: 2013 m. balandžio 30 d., 23:12
Komentarų: nėra

Norėdamos sužinoti, ką jums žada 2013-tieji Juodosios Gyvatės metai, perskaitykite 2013 metų horoskopą, kurį rasite paspaudusi ČIA -----> 2013 metų horoskopas.   

2013 Gegužės mėnesio horoskopas AVINUI (kovo 21 - balandžio 20)

tipiškiems ženklo atstovams gegužės mėnuo gali būti palankus asmeninių ambicijų įgyvendinimui, socialinio ir materialinio stabilumo siekimui, nors, kelyje į tikslą, gali tekti susidurti su įvairiais netikėtumais ir nugalėti nemažai kliūčių. Pirmoji mėnesio savaitė, harmoningo Marso aspekto Plutonui įtakoje, bus palanki ieškantiems darbo, siekiantiems sustiprinti savo padėtį sociume, šiuo metu gali pavykti įgyti vadovybės pasitikėjimą, palaikymą, sėkmingai palypėti karjeros laiptais, ar gauti atsakingą, gerai apmokamą pareigybę. Palankus šis periodas ir tiems ženklo atstovams, kurių veikla siejasi su verslu, įdėjus pakankamai pastangų, galima pasiekti gerų finansinių rezultatų, sustiprinti savo materialinę padėtį, nors reikalai gali rutuliotis kiek lėčiau, tačiau nuosekliai ir užtikrintai. Pirmos dekados pabaigoje, bei antros dekados pradžioje, nepalankios aplinkybės gali paliesti asmeninių finansų sferą, tokiu metu vertėtų pasisaugoti apgaulių, vengti įvairių intrigų, šiame periode tikėtini finansiniai nemalonumai, galimi slapti praradimai, ar įvairios baudos. Antrąją mėnesio dekadą, harmoningų aspektų įtakoje, galima tikėtis daug judėjimo, kelionių, bendravimo, tokiu metu galima sėkmingai įsigyti asmeninio naudojimo daiktus, o iš kitos pusės, destruktyvaus Urano aspekto Plutonui įtakoje, numatytų tikslų įgyvendinimui gali tekti įdėti daugiau, nei įprastai pastangų, nugalėti kliūtis, vertėtų veikti labai apgalvotai, kadangi neteisingi asmeniniai veiksmai galėtų paskatinti finansinius nuostolius, nepalankiai įtakoti vidines būsenas, skatinti psichologines problemas. Dvi pirmas mėnesio dekadas asmeniniai santykiai, meilės ryšiai gali būti mažiau nuspėjami, tikėtinos neįprastos situacijos bendravime, tačiau jų dėka galima patikrinti esamų ryšių stiprumą, o vieniši ženklo atstovai gali sutikti originalių žmonių, bei užmegzti romantiškas pažintis. Paskutinė mėnesio dekada bus palanki naujoms pažintims, meilei, įvairioms pramogoms, neįpareigojantiems santykiams. Šis periodas bus gana dinamiškas, tikėtina daug artimų kelionių, kontaktų, palankus laikas tvarkyti finansinius, darbo ir verslo reikalus, gali ženkliai pagerėti materialinė padėtis, palanku rūpintis namų ir šeimos reikalais.

2013 Gegužės mėnesio horoskopas JAUČIUI (balandžio 21 - gegužės 21)

visą gegužės mėnesį tipiškų ženklo atstovų aktyvumą skatins Marsas, einantis tranzitu Jaučio ženklu, todėl šiuo periodu, savo asmeninių pastangų dėka, galima pasiekti gana daug įvairiose gyvenimo sferose. Pirmoji mėnesio savaitė bus palanki tolimoms kelionėms, ryšiams su užsieniu, mokslinei, kūrybinei, grupinei veiklai, visuomeniniams ryšiams, galimas draugų palaikymas, galima sėkmingai išspręsti psichologines problemas. Kūrybiškus žmones gali aplankyti įkvėpimas, tačiau gali būti kiek sudėtingiau teisingai formuoti tarpusavio santykius su kitais žmonėmis, ar rasti bendrą kalbą su oponentais. Antroji mėnesio dekada gali būti dvejopa, iš vienos pusės, Venerai perėjus į Dvynių ženklą, dėmesys gali būti nukreipiamas į asmeninės gerovės ir finansų sferą, gali išryškėti polinkis praktiškai pritaikyti savo gebėjimus, gaunant pajamas iš veiklos, susijusios su menu, kūryba, galimos slaptos, arba legalios, lengvatinės, neapmokestinamos pajamos. Iš kitos pusės, dekados pradžioje galimi įvairaus pobūdžio praradimai, tokiu metu tikėtinos vagystės, vertėtų geriau pasaugoti savo daiktus, o destruktyvių aspektų įtakoje, antrąją mėnesio dekadą, galimos nemalonios žinios, arba nepalankios aplinkybės, liečiančios artimus žmones, bei tolimus ryšius. Tokiu metu galima lengvai pažeisti įstatymus, galimos juridinės problemos, bei nemalonumai, susiję su karjera, galima trintis bendraujant su vadovybe, vyresniais amžiumi, ar socialine padėtimi asmenimis. Paskutinė mėnesio dekada gali būti gana palanki finansų sferoje, asmeninės pastangos gali duoti gerus rezultatus, tokiu metu gali padidėti pajamos iš pagrindinio darbo sferos, finansinė sėkmė gali aplankyti tuos ženklo atstovus, kurie užsiima verslu, galima tikėtis naudingos dalykinės partnerystės, pajamos galimos iš bendradarbiavimo. Tai labai palankus finansine prasme periodas, kada tiesiog gali pasisekti tvarkant reikalus su visuomeninėmis organizacijomis, akcinėmis bendrovėmis, tokiu metu galima surasti rėmėjus, arba galima finansinė parama, kolektyvo palaikymas. Gyvenantiems šeimoje, šis mėnuo gali skatinti harmoningą tarpusavio bendravimą, laikas bus palankus užsiimti komforto namų sferoje kūrimu, harmoningam bendravimui, o vienišiems ženklo atstovams meilės pramogoms ir romantiškam bendravimui palankūs periodai šį mėnesį bus pačioje mėnesio pradžioje ir trečiąją dekadą, o kiek sudėtingesnė gali būti vidurinė dekada.

2013 Gegužės mėnesio horoskopas DVYNIAMS (gegužės 22 - birželio 21)

tipiški ženklo atstovai visą gegužę gali toliau jausti palankią Jupiterio, einančio tranzitu Dvynių ženklu, įtaką. Visas mėnuo, Jupiterio įtakoje, gali būti palankus sėkmingoms finansinėms ir verslo iniciatyvoms, o paskutinė mėnesio dekada gali būti gana sėkminga finansine prasme. Pirmoji mėnesio pusė, kol Dvynių ženklą valdantis Merkurijus judės tranzitu Jaučio ženklu, bus palanki kūrybinei veiklai, ryšiams su užsieniu, pajamoms iš kūrybinės sferos, o antrąją mėnesio pusę, Merkurijui perėjus į Dvynių ženklą, prasidės periodas, kada galima daug ko pasiekti savo asmeninio aktyvumo dėka. Mėnesio viduryje, Merkurijaus konfliktinio aspekto Neptūnui įtakoje, nepalankiai gali būti paliesta karjeros, profesinės veiklos sfera, tokiu metu gali išryškėti asmeninės ambicijos, nepasitenkinimas esama padėtimi, galimi konfliktai su vadovybe, tačiau, savo iniciatyvas protingai nukreipus užsibrėžtų tikslų įgyvendinimui, galima nugalėti visas kliūtis ir pasiekti gerų rezultatų, sustiprinti savo socialines pozijas. Mėnesio viduryje nepalankios aplinkybės gali paliesti stambių finansų, verslo sferą, tokiu metu tikėtinos įvairios netikėtos, nenumatytos ekstremalios situacijos, jos gali sietis su įstatymų sfera, ryšiais su užsieniu, galimi įvairaus pobūdžio praradimai, todėl būtinas padidintas atidumas tvarkant verslo, ar finansinius reikalus. Paskutinė mėnesio dekada tikėtina kiek dvejopa, iš vienos pusės, periodas palankus nuosavybės įsigijimui, gyvenimo sąlygų pagerinimui, geras laikas ieškantiems darbo, galima sėkmingai įsidarbinti, gauti geriau apmokamą pareigybę, gali pagerėti darbo sąlygos, galimas harmoningas bendravimas darbo kolektyve, geri santykiai su bendradarbiais. Paskutinę dekadą galima pasiekti finansinio stabilumo, gali padidėti darbinės pajamos, tikėtinas pelnas verslo sferoje. Iš kitos pusės, destruktyvių aspektų įtakoje, galimi įvairūs ginčai artimoje aplinkoje, bendraujant su giminėmis, tikėtinos slaptos intrigos, todėl vertėtų būti atidesniems savo kalbose ir veiksmuose. Kas liečia meilės sferą, tai vienišiems ženklo atstovams kiek mažiau palanki gali būti pirmoji mėnesio dekada, bei antros dekados pradžia, šio meto ryšiai gali būti mažiau afišuojami, o antroji mėnesio pusė gali būti labiau palanki naujoms pažintims, tokiu metu galima dalyvauti įvairiuose renginiuose, pramogose, gali būti daug kontaktų, bei galimybių sutikti mylimą žmogų. Gyvenantiems šeimoje, harmoningam tarpusavio bendravimui ir reikalų, problemų namuose sprendimui, laikas bus palankus antrąją ir trečiąją mėnesio dekadas.

2013 Gegužės mėnesio horoskopas VĖŽIAMS (birželio 22 - liepos 23)

gegužės mėnesį tipiški ženklo atstovai gali pasiekti gerų rezultatų daugelyje gyvenimo sferų, tačiau, siekiant savo užsibrėžtų tikslų, vertėtų veikti tik viską iš anksto labai gerai apgalvojus, įvertinus visus „už" ir „prieš" argumentus, kadangi klaidos gali būti nedovanotinos. Pirmoji gegužės savaitė gali būti dvejopa, iš vienos pusės, laikas palankus kūrybinei veiklai, tolimoms kelionėms, jų metu tikėtinos romantiškos pažintys, gali sėkmingai susiklostyti partneriški ir draugiški ryšiai, galima draugų ir rėmėjų pagalba, palaikymas, galima sėkmingai sutvarkyti reikalus, susijusius su visuomeninėmis organizacijomis. Iš kitos pusės, jau esami asmeniniai santykiai gali nebetenkinti, galimas nusivylimas, ar santykių nutraukimas, galimos vaikų auklėjimo problemos, nesėkmingos kūrybinės saviraiškos iniciatyvos. Antroji mėnesio dekada gali formuoti dvejopas aplinkybes, todėl iš vienos pusės, gali būti sėkminga ir finansiškai naudinga veikla bendrų interesų žmonių grupėje, gerų pajamų ir sėkmės gali tikėtis ženklo atstovai, užsiimantys kūrybinių profesijų sferoje, arba kurių veikla siejasi su užsieniu, uždaro tipo įstaigomis. Destruktyvių aspektų įtakoje, vidurinę mėnesio dekadą aplinkybės nepalankiai gali paliesti partnerystės ir karjeros sferas, tokiu metu tikėtini konfliktai su vadovybe, ar kitais aukštą padėtį užimančiais asmenimis, gali būti nutrauktos sutartys, kontraktai, šiuo metu gali tekti įdėti daugiau pastangų, norint apginti ir išlaikyti tai, kas jau pasiekta, bei norint išvengti skaudžių pasekmių bendradarbiavimo ir profesinėje sferose. Paskutinė mėnesio dekada bus labiau pozityvi, finansinis stabilumas ir sėkmė gali sietis su darbo ir karjeros, kūrybinės veiklos ir dalykinės partnerystės sferomis, o mėnesio pabaigoje gali džiuginti gerokai papilnėjęs asmeninis biudžetas. Gyvenantiems šeimoje, tipiškiems ženklo atstovams, su namais susijusias problemas vertėtų spręsti antrąją mėnesio pusę, kada tam laikas bus palankus, o vieniši ženklo atstovai romantiškas pažintis gali užmegzti visą gegužės mėnesį, tačiau mažiau palankus periodas tikėtinas pačioje mėnesio pabaigoje, kada už meilės ryšius ir asmeninius santykius atsakinga planeta formuos destruktyvų aspektą, kurio įtakoje gali būti nutraukiami draugiški santykiai, ypač, jeigu jie liečia partnerius, gyvenančius užsienyje, arba gali būti patikrinami ilgalaikiai ryšiai, jų tvirtumas.

2013 Gegužės mėnesio horoskopas LIŪTAMS (liepos 24 - rugpjūčio 23)

tipiškiems ženklo atstovams dvi pirmąsias gegužės mėnesio dekadas svarbiausiais gali būti profesiniai reikalai, todėl šiuo metu, įdėjus pakankamai asmeninių pastangų, nukreipus aktyvumą šia linkme, galima pasiekti gana gerų rezultatų karjeros sferoje. Pirmąją dekadą galimas ženklus profesinis augimas, tokiu metu gali būti deramai pripažinti nuopelnai, profesionalumas, galima palypėti karjeros laiptais, arba galima sėkmingai įsidarbinti, bei šis laikas palankus, norintiems užsiimti savu verslu, įkurti dirbtuves, ar nuosavą firmą. Vidurinė mėnesio dekada gali būti kiek dvejopa, iš vienos pusės, galima sėkmė meilėje, todėl vieniši ženklo atstovai gali užmegzti perspektyvius asmeninius ryšius, galima draugų ir rėmėjų parama, tokiu metu galima sudaryti naudingas sutartis su visuomeninėmis organizacijomis. Šis periodas palankus tolimoms kelionėms, pažintims su užsieniečiais, galima įgyti draugų užsieniečių tarpe, o destruktyvių aspektų įtakoje galimos įvairios netikėtos, ekstremalios situacijos, materialiniai nuostoliai, kurie gali sietis su darbo ir verslo sfera. Pozityviausia gali būti trečioji gegužės mėnesio dekada, kada tikėtinos palankios gyvenimo permainos, daugelyje gyvenimo sferų gali lydėti sėkmė, gali pildytis viltys ir lūkesčiai, galima sėkmingai įgyvendinti ilgą laiką puoselėtus planus. Tokiu periodu gali atsiverti netikėtos perspektyvos, sėkmė gali lydėti moksluose, kūrybinėje veikloje, gali gerokai papilnėti asmeninis biudžetas, tai gali sietis su kūrybine, ar kolektyvine veikla, su ryšiais su užsieniu, tolimomis kelionėmis. Paskutinė dekada gali būti palanki šeimos gyvenime, tokiu metu galima sulaukti draugų vizito, galima jų parama sprendžiant gyvenamojo ploto klausimus, kam jie aktualūs, bei šis periodas gali būti palankus nuosavybės draudimui, apsaugos priemonių įsigijimui. Meilės sferoje, gyvenantiems šeimoje, visas mėnuo palankus gerovės namuose kūrimui, ūkinių reikalų sprendimui, o vieniši ženklo atstovai gali tikėti palankių galimybių asmeninių santykių sferoje antrąją mėnesio pusę, kada bus juntama harmoningų aspektų įtaka. Tokiu metu galima sėkmingai išspręsti bendravimo problemas toms poroms, kurios draugauja jau ilgą laiką, bei gali užsimegzti nauji romantiški ryšiai, netikėtai įsižiebti jausmai.

2013 Gegužės mėnesio horoskopas MERGELEI (rugpjūčio 24 - rugsėjo 23)

tipiški ženklo atstovai pirmąją mėnesio pusę savo aktyvumą gali sėkmingai nukreipti į mokslo sektorių, laikas bus palankus užsienio kalbų mokymuisi, kam tai aktualu, tokiu metu galima leistis į tolimas kelionės, užmegzti naudingus ryšius, įgyti draugų, arba dalykinių partnerių užsieniečių tarpe, galima užsiimti kūrybine veikla, sėkmingai išspręsti juridines problemas. Pačioje mėnesio pradžioje, vieniši ženklo atstovai gali tikėtis perspektyvių pažinčių, gali atsirasti galimybių sutikti likimo skirtą žmogų, gali teisinga linkme formuotis tarpusavio santykiai su kitais žmonėmis, palankios aplinkybės bendradarbiavimui, dalykinei partnerystei. Antrąją mėnesio dekadą aktyvumas ir iniciatyvos gali būti nukreiptos į karjeros, profesinę sferą, tokiu metu iš vienos pusės, socialinė sėkmė didžiąja dalimi gali priklausyti nuo asmeninių veiksmų, bei tinkamai pasirinktų kelių savo tikslų įgyvendinimui. Šis periodas gali būti palankus kontaktams su kontroliuojančių institucijų atstovais, produktyvus laikas dirbantiems stambiose pramonės įmonėse, ar užsiimantiems verslu, harmoningų aspektų įtakoje galima tikėtis gerų pajamų ir pelno. Iš kitos pusės, kadangi tuo pačiu metu formuosis ir destruktyvios nuorodos, tai sėkmės stoka gali būti juntama partnerystės sferoje, tokiu metu gali būti pažeistos, ar nutrauktos kai kurios sutartys, susitarimai, gali nutrūkti išsisėmę santykiai, arba gali pritrūkti tarpusavio supratimo, bendraujant su partneriais, oponentais, gali būti sunkiau pasiekti kompromisą. Paskutinė mėnesio dekada gali būti išskirtinai palanki profesinės veiklos sektoriuje, tokiu metu galima gauti gerai apmokamą darbą, arba atsakingą pareigybę, galima sėkmingai palypėti karjeros laiptais, įgyti vadovybės pasitikėjimą, surasti tinkmamą vietą hierarchinėje struktūroje, sėkmingai panaudojant savus talentus, sėkmė gali lydėti darbo ir verslo sektoriuose, galima tikėtis gerų pajamų. Tokiu metu galima sėkmingai spręsti reikalus, susijusius su namų sfera, o tipiškiems ženklo atstovams, gyvenantiems šeimoje, visas gegužės mėnuo gali būti palankus, namai gali tapti saugiu užutėkiu, o pozityvus psichologinis klimatas gali palankiai įtakoti ir suteikti palaikymą siekiant socialinių tikslų. Vienišiems ženklo atstovams gegužė, iškyrus jos pradžią, bei pačią pabaigą, gali būti ne pats geriausias laikas, šiame periode gali būti sudėtinga užmegzti naujas pažintis, gali būti mažiau palankių progų romantiškoms pramogoms, gali nepavykti sėkmingai formuoti ir rutulioti tarpusavio santykius. Tačiau mėnesio pabaigoje, bei sekančio mėnesio pradžioje, harmoningų aspektų įtakoje, galima tikėtis naujų perspektyvių kontaktų, naudingų pažinčių, gali aplankyti meilė, gyvenimas gali prisipildyti džiaugsmo ir pakylėtų jausmų.

2013 Gegužės mėnesio horoskopas SVARSTYKLĖMS (rugsėjo 24 - spalio 23)

pirmoji mėnesio savaitė tipiškiems ženklo atstovams gali būti palanki ir sėkminga, šis periodas tinkamas finansinėms iniciatyvoms, įvairių reikalų tvarkymui, tokiu metu galima sėkmingai įsigyti, arba parduoti nekilnojamąjį turtą, arba kitą nuosavybę, galima patenkinti materialinius šeimos poreikius, bei užsiimti nuomos klausimais. Pirmąją mėnesio dekadą galima užsiimti palikimo ir paveldėjimo klausimais, palankus laikas tiems, kurių veikla susijusi su tarptautine prekyba, eksportu ir importu, tokiu metu galima ruošti ir pristatyti įvairius projektus. Tačiau, pirmos dekados pabaigoje ir antros pradžioje, nepalankios aplinkybės gali paliesti darbo ir sveikatos sektorių ir ryšius su užsieniu, tokiu metu gali nepavykti surasti darbo, jo ieškantiems, arba sutvarkyti su tuo susijusių dokumentų, surinkti reikalingų pažymų, gali pablogėti savijauta, bei galimos nedidelės traumos, vertėtų labiau save pasaugoti. Tokiu metu vertėtų vengti įvairių rizikingų avantiūrų, gali išryškėti juridinės problemos, galimi įvairūs ginčai, nemalonios žinios, o visą antrąją dekadą destruktyvios situacijos gali paliesti šeimos ir partnerystės sferas, to priežastimi gali būti neteisingai rutuliojami asmeniniai santykiai, arba per didelės, nepagrįstos ambicijos, liečiančios kitus žmones, partnerius. Harmoningų aspektų įtakoje, mėnesio viduryje galima planuoti tolimas keliones, sėkmingai dalyvauti įvairiuose moksliniuose konkursuose, sėkmė galima kūrybinėse profesijose, tokiu metu galima pasirašyti perspektyvias sutartis, arba kontraktus, tame tarpe ir su užsieniečiais. Paskutinė dekada tikėtina sėkminga daugelyje gyvenimo sferų, šiuo metu galima pradėti kažkokį mokymosi procesą, pradėti lankyti tikslinius kursus, galima sėkmė mokslinėje, kūrybinėje karjeroje, bei tikėtinos sėkmingos pramoginės, pažintinės tolimos kelionės. Kas liečia finansinę situaciją, tai šį mėnesį gana sėkmingi gali būti tie tipiški ženklo atstovai, kurie užsiima nuosavu verslu, arba kurių veikla susijusi su statybų sektoriumi, tarptautine prekyba, kūrybine veikla, o pajamos ir pelnas ypač gali padidėti paskutinę mėnesio dekadą. Meilės sektoriuje, ypač vienišiems ženklo atstovams, labai palanki antroji gegužės mėnesio pusė, kada tikėtinos įvairios galimybės partneriškų ryšių formavimui, o gyvenantiems šeimose, palankesnė bus pirma ir paskutinė dekados, bei kiek dvejopas ir sudėtingesnis mėnesio vidurys.

2013 Gegužės mėnesio horoskopas SKORPIONUI (spalio 24 - lapkričio 22)

tipiškų ženklo atstovų gyvenimą visą gegužės mėnesį toliau tiesiogiai įtakos Saturnas, judantis retro kryptimi Skorpiono ženklu, todėl tokia planetos padėtis gali kiek stabdyti, riboti asmenines ilgalaikes iniciatyvas, gali skatinti iš esmės peržiūrėti savo asmeninius tikslus, intelektualines galimybes, įvertinti gaunamą informaciją, peržiūrėti kontaktus, ryšius artimoje aplinkoje. Visą gegužės mėnesį, Skorpiono ženklą valdanti planeta, eis tranzitu partnerystės sektoriumi, todėl aktyvumas ir iniciatyvos gali būti nukreipiamos į šią gyvenimo sferą. Pirmoji gegužės mėnesio savaitė bus palanki bendradarbiavimo, partnerystės susitarimams ir sutarčių sudarymui, jų pasirašymui, reikalingų konsultacijų, tame tarpe ir juridinių, gavimui. Šis periodas palankus įvairių gamybinių parodų lankymui, tokiu metu gali užsimegzti asmeniniai santykiai, tačiau jie būtų formuojami labiau savanaudišku pagrindu, siekiant tam tikros naudos, tokiu metu gali lydėti sėkmė, megztis draugiški ryšiai, galima daug bendrauti su draugais, sėkmė galima grupinėje veikloje, ar kuriant ateities planus. Pirmąją dekadą galima sėkmingai spręsti juridinius klausimus, dalyvauti kultūriniuose renginiuose, o antrąją gegužės dekadą galimas nusivylimas meile, arba nesėkmingi asmeniniai santykiai, galimi konfliktai su vaikais, arba dėl vaikų, šis periodas nepalankus veiklai, susijusiai su vertybiniais popieriais, akcijomis, arba azartiniais žaidimais, tokiu metu gali būti nutrauki asmeniniai, arba visuomeniniai ryšiai. Iš kitos pusės, harmoningų aspektų įtakoje, palankus laikas įvairioms operacijoms su nekilnojamuoju turtu, šiuo metu galima sėkmingai pirkti, arba parduoti, tinkamas laikas pasirūpinti nuosavybės draudimu. Tokiu metu gali ženkliai padidėti pinigų sumos banko sąskaitose, pajamos tikėtinos iš pagrindinės darbo vietos, jos gali sietis su šeimos verslu, kolektyvine, ar visuomenine veikla. Paskutinę gegužės dekadą, iš vienos pusės, galimos nepalankios aplinkybės profesinėje veikloje, dekados pabaigoje galimos problemos asmeninių santykių, meilės ir partnerystės sferose, o iš kitos pusės, harmoningų aspektų įtakoje, palankus laikas gauti kreditus, paskolas, kam tai aktualu, tokiu metu tikėtinos labai pelningos negrynųjų pinigų operacijos verslo sektoriuje, galima tikėtis naudingo darbo gavimo, bei pajamos galimos iš grupinės veiklos, per draugus, arba galima ir finansinė rėmėjų parama. Gyvenantiems šeimoje, tipiškiems ženklo atstovams, visas gegužės mėnuo gali būti gana palankus, namuose galima darna ir tarpusavio harmonija, o vieniši ženklo atstovai romantiškų santykių užmezgimui turėtų išnaudoti pirmąją mėnesio savaitę, bei paskutinės dekados pirmąją pusę.

2013 Gegužės mėnesio horoskopas ŠAULIUI (lapkričio 22 - gruodžio 21)

gegužės mėnesį tipiškų ženklo atstovų dėmesys ir aktyvumas gali būti nukreiptas į partnerystės, darbo, sveikatos sferas, gali tekti daugiau bendrauti su kitais žmonėmis, įsiklausyti į jų nuomonę. Gegužės mėnuo gali būti palankus investicijoms, turinčioms ryšį su namais, šeima, tokiu metu galima sėkmingai įsigyti įvairią nuosavybę, arba rečiau perkamus, brangius daiktus namams, norint sukurti juose komfortą ir jaukumą, šis mėnuo gali būti palankus ir tiems ženklo atstovams, kurie užsiima šeimos verslu. Už aktyvumą atsakinga planeta visą gegužę judės tranzitu darbo namu, todėl šis periodas bus gana palankus, ypač pirmoji mėnesio savaitė, kada galima tikėtis darbinių pajamų padidėjimo, tai bus tinkamas laikas norintiems keisti darbą, ieškantiems pelningesnės vietos, arba tokiu metu galima sėkmingai nupirkti buitinę techniką. Pirmąją dekadą palanku pasirašyti darbo, bendradrbiavimo ir partnerystės sutartis, tikėtinos pajamos iš šių sferų, o vidurinė mėnesio dekada palanki bus tiems ženklo atstovams, kurių veikla siejasi su įvairaus lygio konsultacijomis, kultūros įstaigomis, arba informacinėmis technologijomis. Antroji dekada gali būti pati palankiausia šį mėnesį vienišiems ženklo atstovams, kadangi tokiu metu tikėtinos įvairios meilės pramogos, gali užsimegzti ir sėkmingai rutuliotis asmeniniai santykiai, meilės ryšiai. Kiek kitoks šis periodas gali būti gyvenantiems šeimose, kadangi destruktyvaus aspekto įtakoje, nepalankiai bus paliesta asmeninio gyvenimo, partnerystės sfera, todėl tarp sutuoktinių gali kilti konfliktai, nesutarimai galimi dėl vaikų, arba sutuoktinių tėvų, arba konfliktai gali sietis su tarpusavio supratimo stoka, nepakantumu svetimai nuomonei, įtempta situacija šeimoje gali formuotis dėl nekilnojamojo turto, palikimo, ar kitų turtinių klausimų. Paskutinė mėnesio dekada daugelyje gyvenimo sferų gali būti palanki, tokiu metu galima sėkmingai spręsti juridinius klausimus, arba vaikų problemas, palankus laikas įvairių sutarčių sudarymui ir pasirašymui su įvairiomis valstybinėmis įstaigomis, gali formuotis draugiški santykiai, galima gauti vertingą nefinansinę paramą, naudingus patarimus. Tokiu metu gali atsirasti slapti sąjungininkai, galimi slapti susitarimai, gali traukti įvairios pramogos, gali būti sėkmingai išspręstos psichologinės problemos, sėkmė gali lydėti kūrybinių profesijų atstovus. Paskutinė dekada palanki pajamoms, susijusioms su partneryste ir bendradarbiavimu, karjera ir tolimais ryšiais su užsieniu. Mėnesio pabaigoje, destruktyvaus aspekto įtakoje, gali formuotis nepalankios aplinkybės, liečiančios darbo ir šeimos sferas, tokiu metu galimos avarinės situacijos namuose, dėl kurių galimas priverstinis remontas ir su tuo susiję išlaidos, darbo sferoje gali formuotis nepalankus psichologinis klimatas, gali pablogėti savijauta.

2013 Gegužės mėnesio horoskopas OŽIARAGIUI (gruodžio 22 - sausio 20)

tipiški ženklo atstovai visą gegužės mėnesį savo asmeninį aktyvumą gali sutelkti į kolektyvinės veiklos sektorių, daug dėmesio gali būti skiriama ateities planų ir projektų kūrimui, gali tekti daug bendrauti bendrų interesų žmonių grupėje, gali formuotis naudingi visuomeniniai ryšiai. Pirmoji gegužės savaitė bus palanki meilės pramogoms, asmeninių santykių užmezgimui ir jų tolimesniam vystymui, tokiu metu sėkmė galima kūrybinėje saviraiškoje, viešoje veikloje, galima pradėti lankyti įvairius kursus, galima sėkmingai pradėti mokymosi procesą, tvarkyti reikalus, susijusius su akcijomis. Pirmoji dekada palanki tolimoms pažintinėms kelionėms, tikėtinos įvairios pramogos kelionių metu, o iš kitos pusės, pirmos dekados pabaigoje ir antros pradžioje, gali būti daug nerimo, rūpesčių, kurie gali sietis arba su vaikais, arba su mylimais žmonėmis, asmeniniais santykiais, aplinkybės gali paliesti karjeros, profesinės veiklos sferą. Mėnesio vidurinė dekada tikėtina kiek dvejopa, iš vienos pusės, problemas gali kelti pablogėjusi sveikata, arba darbo sektoriuje situacija gali būti nerami, nervinga, galimi įvairaus pobūdžio nuostoliai, arba praradimai, kurie gali paliesti asmeninių finansų, šeimos sferas. Tokiu metu galimos ir tarpusavio santykių šeimoje problemos, trintis bendravime, nepalankus psichologinis klimatas namuose. Iš kitos pusės, harmoningų aspektų įtakoje, periodas bus palankus gerai apmokamo darbo paieškoms, tokiu metu galima gauti perspektyvią, atsakingą pareigybę, o įdėjus pastangų, galima pasiekti geresnių gyvenimo sąlygų, arba kiek padidinti savo nuosavybę. Šiuo periodu galimos sėkmingos tolimos kelionės, bei gali prasiplėsti finansinės galimybės per keliones, ryšius su užsieniu. Paskutinė mėnesio dekada tikėtina gana sėkminga, ypač reikalams, susijusiems su darbo ir sveikatos sfera, tokiu metu galimi vizitai į įvairias instancijas, galima sėkmingai sutvarkyti įvairaus pobūdžio dokumentus, tvarkyti reikalus, susijusius su aptarnavimo sfera, tokiu metu galima įsidarbinti, arba įkurti nuosavas dirbtuves, parduotuvę, ar firmą, užsiimti profesiniais reikalais. Šiame periode tikėtinas pozityvus psichologinis klimatas darbo sferoje, galimas slaptas palaikymas, palanku užsiimti sveikatos stiprinimu, o pačioje mėnesio pabaigoje, gali formuotis nepalankios aplinkybės, liečiančios artimos aplinkos ir asmeninių santykių, meilės sferas, tokiu metu gali būti nutraukiami įvairūs santykiai, pažeidžiami susitarimai. Finansine prasme palankiausia gali būti mėnesio pradžia ir antroji dekada, bei paskutinė dekada, kurią vertėtų pilnai išnaudoti tiems ženklo atstovams, kurie užsiima nuosavu verslu, šiuo metu galima ženkliai papildyti savo piniginę, sustiprinti finansinę padėtį. Meilės sferoje vienišiems ženklo atstovams gana palanki gali būti pati mėnesio pradžia, antra dekada, bei trečios dekados pirmoji pusė, tokiu metu gali aplankyti meilė, romantiški jausmai.

2013 Gegužės mėnesio horoskopas VANDENIUI (sausio 21 - vasario 19)

tipiškų ženklo atstovų dėmesys ir aktyvumas gegužės mėnesį gali būti sutelktas į artimos aplinkos, šeimos sferas, bei psichologinių problemų sprendimą. Pirmoji gegužės savaitė gali būti dvejopa, nepalankios aplinkybės gali paliesti profesinės veiklos, asmeninių santykių sferas, tokiu metu rūpesčius gali kelti vaikai, o iš kitos pusės, gali išryškėti turtiniai klausimai, liečiantys šeimą, harmoningų aspektų įtakoje galima įsigyti nuosavybę, arba daiktus namams, galima sėkmingai išspręsti finansines šeimos problemas. Pirmos dekados pabaigoje, bei antrąją gegužės dekadą, destruktyvių aspektų įtakoje, galimi asmeniniai finansiniai nuostoliai, arba per didelės išlaidos šeimos, vaikų reikmėms, pramogoms, arba gali atsirasti poreikis didesnei pinigų sumai, arba būtinybė, prievolė už kažką sumokėti. Tokiu metu tikėtinos įvairios slaptos intrigos, nemalonumai, arba priklausoma nuo kitų žmonių, ar taip susiklosčiusių aplinkybių, padėtis, psichologinės problemos, galimi rūpesčiai dėl artimų giminaičių, bei vertėtų pasisaugoti nelaimingų atsitikimų. Šiame periode, harmoningų aspektų įtakoje, palankiai gali būti paliesta šeimos, artimos ir tolimos aplinkos sferos, tokiu metu galimi kontaktai, daug bendravimo tarptautinių ryšių priemonių pagalba su tolimais partneriais, giminaičiais, arba galimos tolimos kelionės, pažintys, asmeninių santykių užmezgimas jų metu, tai labai palankus periodas vienišiems ženklo atstovams, ieškantiems partnerio, kaip ir paskutinė mėnesio dekada, kuri bus palanki asmeninių santykių formavimui, meilės pramogoms. Trečios gegužės mėnesio dekados pradžioje tikėtinas pavojingas, nepalankus periodas azartiniams žaidimams, tokiu metu galimos per didelės išlaidos įvairioms pramogoms, malonumams. Harmoningų aspektų įtakoje visa paskutinė dekada palanki bendravimui su draugais, galima lankyti grožio salonus, organizuoti įvairius kursus, prezentacijas, parodas, tikėtinos malonios pažintys, gali aplankyti meilė. Šis periodas palankus profesiniam augimui, įdėjus pastangų, galima pasiekti gerų rezultatų profesinėje veikloje, gauti geras pajamas, arba surasti darbą, kuris būtų mielas širdžiai, kuriame galima būtų praktiškai pritaikyti savo gebėjimus, bei kurio dėka galima būtų užsitikrinti gerą socialinę padėtį.

2013 Gegužės mėnesio horoskopas ŽUVIMS (vasario 20 - kovo 20)

visą gegužės mėnesį Žuvų ženklą valdantis Neptūnas toliau judės tranzitu šiuo ženklu, bei formuos keletą harmoningų aspektų, kurių įtakoje tipiški ženklo atstovai pirmąją savaitę gali tikėtis daug bendravimo, artimų kelionių, naujų kontaktų ir pažinčių. Ilagalaikių harmoningų aspektų įtakoje, visas gegužės mėnuo palankus tolimoms kelionėms, kūrybinei veiklai, tokiu metu galima sėkmingai tvarkyti juridinius klausimus ir problemas, galima sėkmingai įsigyti asmeninio naudojimo daiktus. Tikėtinos stabilios pajamos iš pagrindinės darbo vietos, mėnuo palankus draugiškiems kontaktams, visuomeniniams ryšiams, planų realizavimui, vaikų auklėjimui, visą periodą gali lydėti socialinė sėkmė, gali pildytis svajonės. Antroji dekada gali būti kiek dvejopa, iš vienos pusės, dekados pradžioje galimos naujos pažintys, tikėtinos palankios žinios, galima sėkmingai tvarkyti biurokratinius ir darbinius reikalus, galima įsigyti įvairią nuosavybę, išspręsti finansines šeimos ir namų problemas. Iš kitos pusės, mėnesio viduryje gali išryškėti tarpusavio bendravimo šeimoje problemos, galimi įvairaus pobūdžio nuostoliai, praradimai, kurie gali sietis su gamtos stichijomis, arba avarinėmis situacijomis. Trečios dekados pradžioje išlaidos gali sietis su šeima, namais, o aplamai visa paskutinė dekada harmoningų aspektų įtakoje, gali būti palanki, ypač šeimos sektoriuje, kadangi tikėtinos palankios gyvenimo sąlygos, tokiu metu palanku rūpintis šeimos gerove. Paskutinę dekadą galima sulaukti svečių iš toli, arba vykti į tolimas keliones, tik vertėtų vengti rizikingų nuotykių jų metu, galima sėkmingai tvarkyti reikalus su bankais, apdrausti nuosavybę ir transporto priemones, tvarkyti palikimo, paveldėjimo reikalus. Šiame periode gali padidėti šeimos turtas, galima pagerinti gyvenimo sąlygas, tokiu metu galima sėkmingai užsiimti nekilnojamojo turto pirkimu, pardavimu, arba nuoma. Asmeninio gyvenimo, meilės sferoje vienišiems ženklo atstovams šį mėnesį laimė gali nusišypsoti pirmąją ir paskutinę mėnesio dekadas, meilės ryšiai gali užsimegzti su žmogumi iš artimos aplinkos, gali pasirodyti, kad likimo skirta antroji pusė ilgą laiką buvo šalia, tai gali būti bendramokslis, bendradarbis, ar tiesiog kažkas iš draugiškos aplinkos. Mėnesio pabaigoje pradės formuotis nepalankios aplinkybės, galinčios paskatinti konfliktus, ginčus artimoje aplinkoje, bei nesutarimus su artimais giminaičiais, ar kaimynais.

Į viršųKomentarai:


Vardas (privalomas laukas):
El. pašto adresas (privalomas laukas):
Įveskite 3 simbolių saugos kodą:
 
Jūsų komentaras (privalomas laukas):PRIZAI
Vartotojams
Vartotojo vardas
Slaptažodis
Registracija
Pamiršau slaptažodįPopuliarausi straipsniai
Dienos nuotraukos
Dienos nuotrauka: 2013-10-24
Dienos nuotrauka: 2013-10-23
Dienos nuotrauka: 2013-10-22
Dienos nuotrauka: 2013-10-21
Dienos nuotrauka: 2013-10-20
Dienos nuotrauka: 2013-10-20
Dienos nuotrauka: 2013-10-21
Dienos nuotrauka: 2013-10-24
Dienos nuotrauka: 2013-10-22


LS 2019 Mods
FS 19 Mods
ETS 2 Mods
mods Cattle and Crops
Mods Stellaris
Apex Legends stats
Division 2 Tracker Farming Simulator 19 Mods
Cyberpunk 2077 Mod
Minecraft Dungeons Mod
Stardew Valley Mod
GTA 6 mods PC
Snowrunner mods
Snowrunner mods PC
makiažo patarimai, 2010 metų horoskopas, plaukų stilius, mada 2009/2010, plaukų mados, plaukų stilius, šukuosenos, kasos, madingos tatuiruotės, tatuiruotės paukščiai, sveikas kūnas - graži išvaizda, žieminiai batai, bateliai, dienos dieta, delčios dieta, menstruacijų/mėnesinių ciklas, madingos tatuiruotės, tatoo plunksna, plunksnos, madingas geometrinis manikiūras, lipni juosta, batų mados 2009, Valentino diena, 2010 šukuosenos, plaukų stilius, plaukų kaspinas, plaukų šukuosenos, plaukai, pitagoro kvadratas, numerologija, burtai, magija, plaukų kaukės, praikaituojančios pėdos, madingi kirpimai, 2010 šukuosenos, sukuosenų mados, lieknos kojos, išskyros, gleivės, jų pagausėjimas, sveikas maistas pagal horoskopą, zodiako ženklai, savybės, plaukų šviesinimas natūraliais produktais, kūno sudėjimas, kokie drabužiai tinka, plaukų stilius, trapūs, skilinėjantys nagai, sock bun, kojinės kuodas, madingi kuodukai, kuodai, naminės plaukų kaukės, žiemos mados
Draugai: Seo paslaugos | Horoskopai | Amazon Marketplace Ratings | Vardu reiksmes