Naujausi straipsniai
2009 Plaukų horoskopas Balandžio mėnesiui Horoskopas Balandžio 1-ajai, trečiadieniui. 09:11 prasideda septintoji mėnulio diena. Mėnulis Vėžyje. Nepalanki diena plaukų kirpimui. Horoskopas...
Prieš 1 min.
Intymi higiena – svarbi kiekvienos mūsų gyvenimo dalis. Būtent intymiąjai higienai turime skirti ypatingą dėmesį, kad nebūtų sutrikdyta mikrofloros pusiausvyra ir išvengtume...
Prieš 2 min.
Nesugalvojate, ką padovanoti draugui ar draugei? Peter Bruegger sukurti ūsuoti puodeliai - puiki idėja! 6 skirtingų formų ūseliai - 6 skirtingi puodeliai. Kavos ir arbatos gėrimas...
Prieš 4 min.
Ne tik gimimo mėnuo ir diena, bet net ir valanda turi įtakos tavo asmenybei ir likimui. Išsiaiškink savo tikslią gimimo valandą ir sužinosi, kokius tavo būdo bruožus lėmė...
Prieš 4 min.

mados idėjos
Grožio patarimai
 • Mada ir stilius
  Įvairūs straipsniai apie tai, kas madinga, o kas ne, kaip reikėtų rengtis, o ko reikėtų vengti, kokius drabužius rinktis įvairiausiomis progomis ir daug kitokių stiliaus patarimų.
 • Plaukų priežiūra
  Patarimai, kaip prižiūrėti plaukus bei plaukų grožio puoselėjimo būdai.
 • Veido ir kūno odos priežiūra
  Patarimai, kaip išsaugoti gražią ir jauną veido ir kūno odą.
 • Zodiako ženklai
  Kokią įtaką jūsų elgesiui turi zodiako ženklas, kokias jūsų charakterio savybes jis nulėmė ir tt.
 • Makiažas
  Makiažo paslaptys ir gudrybės. Patarimai, kaip išryškinti privalumus ir paslėpti trūkumus.
 • Rankų, kojų bei nagų priežiūra
  Patarimai, kaip prižiūrėti rankas, kojas ir nagus, kad jie visada atrodytų patraukliai.
 • Dietos ir tinkama mityba
  Kokių dietų galima ir sveika laikytis, o kokių draudžiama. Tinkama mityba, kad jūsų organizmas būtų sveikas, o kūno linijos gražios ir lieknos.
 • Įdomybės
  Įvairūs straipsniai, naudingi šiuolaikinėms merginoms ir moterims.
 • Mankštos ir sportas
  Kasdieninės mankštos, įvairūs pratimai įvairioms kūno dalims ir bendri fiziniai pratimai, kad kiekvieną dieną savijauta būtų puiki.
 • Lediškos problemos
  Menstruacijos, pastojimas, gimdymas, krūtys bei problemos dėl jų ir viskas, kas svarbu tik mums - tikroms ledi.
 • Kūno priežiūra
  Paryškinkime privalumus ir paslėpkime trūkumus. Mylėkime save tokias, kokios esame, tačiau nepamirškime ir savęs prižiūrėti bei lepinti.
 • Sveikata
  Viskas apie sveikatą, ligas, jų priežastis ir gydymą.


Horoskopas 2010 balandžio mėnesiui [13]

Horoskopas 2010 balandžio mėnesiui Paskelbta: 2010 m. balandžio 1 d., 00:12
Komentarų: 13 (Skaityti komentarus)

AVINAS (kovo 21 - balandžio 20)

Tai metas, kai galite viską pakreipti sau tinkama vaga. Tai palankus periodas naujų perspektyvų numatymui, galimoms permainoms į gerąją pusę socialinėje realizacijoje, profesinėje veikloje. Šiuo metu atsiras nemažai naujų, palankių galimybių, todėl reikia numatyti teisingą būdą jomis pasinaudoti, gali tekti atidėti ankstesnius projektus vėlesniam laikui, o naujas veiklos kryptis aptarti su draugais. Nuo teisingo dabartinio pasirinkimo gali priklausyti būsimų pajamų dydis, bei bendra gyvenimo kokybė. Jūsų sąjungininku šiuo periodu bus jūsų aktyvumas ir aiškus veiksmų planas, strategija, o dirbantiems valstybiniame sektoriuje, šis periodas gali paskatinti kilimą tarnyboje, jeigu tam neprieštaraus jų intelektualinis potencialas ir praktinis įdirbis, savo jėgų išbandymą naujoje sferoje – tai laikas, kai neturėtų iškilti jokių kliūčių, kai gyvenimas į jus pasisuka savo malonia puse.

 

JAUTIS (balandžio 21 - gegužės 21)

Labai palankus balandžio mėnuo šio ženklo atstovams naujos veiklos aplinkos kūrimui, partneriškų santykių ir ryšių užmezgimui su užsieniečiais, tai tiesiog tinkamas laikas paskutiniams pasiruošimo darbams naujam gyvenimo etapui. Šis mėnuo tai naujų partneriškų galimybių, bendros veiklos suderinimo metas, kada reikia atmesti visa tai, kas gali tapti kliuviniu į jūsų sėkmę, kada reikia atsisakyti sunkiai įgyvendinamų ketinimų. Nors tokia profilaktinė apsivalymo nuo bereikalingų kliuvinių priemonė atrodys pakankamai skausminga pradžioje, galutiniame rezultate kels jums pasitenkinimą ir palengvėjimo jausmą. Jeigu buvo teisingai vykdoma veikla kovo mėnesį, jeigu jūs ir kolektyvas sugebėjote sutelkti savo jėgas, jeigu yra pakankamas įdirbis, tai šis mėnuo gali duoti ankstesnių pastangų rezultatus, sustiprinti jūsų visuomeninę padėtį, išplėsti asmeninės įtakos galimybes. Tai tinkamas laikas juridinių problemų sprendimui, bet palankiau tai daryti dvi pirmas balandžio dekadas. Mėnesio pabaigoje padidės darbų ir reikalų krūvis, pravers jūsų greiti ir tikslūs sprendimai, atidumas, susikaupimas, didės jūsų darbingumas.

 

DVYNIAI (gegužės 22 - birželio 21)

Jeigu šiuo metu sugebėsite pažaboti savo išaugusią savimylą, kuri gali tapti gana rimta kliūtimi jums siekiant sėkmės, jeigu sugebėsite išbandyti savo naujausias idėjas, pasitelkdami į pagalbą draugus, tai gana pozityvių rezultatų galite tikėtis verslo sferoje. Balandis – palankus aktyviai profesinei veiklai, sveikatos būklės stiprinimui, naujų žinių ir veiklos būdų, darbo metodų paieškoms, todėl verta pasitelkti savo nuojautą, kad būti surasti patys optimaliausi jus dominantys variantai. Labai svarbu visapusiškai įvertinti būsimos veiklos modelio privalumus, išanalizuoti, ar tai pilnai atitinka jūsų tikruosius lūkesčius, kokią naudą tai duos, kokių sąnaudų pareikalaus jos įgyvendinimas. Būtina balandžio mėnesį akcentą daryti partneriškiems santykiams, ypač jeigu tai pakankamai įtakingi asmenys, arba tai užsienio partneriai, užsienio firmų atstovai. Prieš galutinių sutarčių sudarymą, reikia pilnai atlikti visus tiriamuosius veiksmus, įsitikinti savo pasirinkimų tikslingumu. Jeigu bendroje veikloje sulauksite aukšto įvertinimo, galėsite ramiai toliau produktyviai dirbti ir tikėtis atitinkamo atlygio.

 

VĖŽYS (birželio 22 - liepos 23)

Tai tarpusavio santykių harmonizavimo periodas, tiek asmeninių, tiek su svarbiais ir naudingais žmonėmis, palankus anksčiau padarytų klaidų taisymui, savo ankstesnių nuostatų koregavimui. Šiuo metu verta numatyti būdus, kaip sieksite savo tikslų, kokiu būdu stiprinsite savo socialines pozicijas, palanku numatyti nuoseklius žingsnius augimui karjeroje, kolektyvo uždavinių sprendimui. Iki mėnesio vidurio vertėtų įgyvendinti savo ketinimus, išgryninti svarbiausias temas, stengtis kuo daugiau nuveikti, antraeiles užduotis, sutartis, sutartis nukeliant vėlesniam laikui. Labiai išmintingai vertėtų veikti reikaluose, liečiančiuose finansus, perspektyvas šioje sferoje, čia būtinas santūrumas, apdairumas. Visų pirma reikėtų gerai pasverti savo galimybes, tinkamai įvertinti būsimą finansinę naudą, gautus naudingus pasiūlymus, galimą rėmėjų pagalbą, skirti pakankamą dėmesį alternatyvių finansų šaltinių paieškoms. Palankus mėnuo savo kvalikacijos ir išsilavinimo kėlimui, autoriteto stiprinimui, įtakos zonos plėtimui, ryšių su užsienio partneriais ir užsienio firmomis stiprinimui. Gana produktyvių rezultatų galima pasiekti statybos sektoriuje, visuomeninėje veikloje.

 

LIŪTAS (liepos 24 - rugpjūčio 23)

Balandis - tai rimtos veiklos, finansinių lėšų, materialiosios veiklos pusės stiprinimo, pokyčių šiose sferose metas. Palankus laikas išryškinti pačias svarbiausias veiklos kryptis, bei labai atsakingiems sprendimams dėl pirmaeilių uždavinių įgyvendinimo. Geras laikas savo įvaizdžio korekcijai, gebėjimui kuo palankiau save pristatyti partneriams, visuomenei, kadangi šis periodas žada labai intensyvų bendravimą, pagyvėjimą daugelyje gyvenimo sferų. Gali tekti pasitelkti papildomas priemones ir palankaus klimato sukūrimui veiklos grupės viduje, bei savo asmeninės transformacijos sektoriuje, juo labiau, kad gali tekti stiprinti santykius su pakankamai rimtais, įtakingais asmenimis, ryšiai su kuriais gali būti naudingi ateityje, nukreipti juos pozityvia, jums palankia linkme. Gana palankus laikas įvairiems eksperimentams, naujų idėjų išbandymui, netgi šio meto klydimai jums gali suteikti reikalingą ir naudingą patirtį. Teisingai pasirinkus reikalingus ryšius, panaudojant naujas įtakingas pažintis, galima tikėtis nemenkos paramos ir palaikymo savo projektų įgyvendinimui, produktyviam bendradarbiavimui. Savo ruožtu vertėtų pasiūlyti savo pagalbą kitiems, kurimems galite padėti būtent jūs, kas būtų dėkingai priimta. Balandžio mėnesį galimas padidintas avaringumas, dėmesio gali pareikalauti sveikata.

 

MERGELĖ (rugpjūčio 24 - rugsėjo 23)

Šio ženklo atstovams balandžio mėnesį gali būti būdingas nusivylimas, savikritika, savo atitikimo gyvenimiškoms realijoms analizavimo periodas. Šiuo laikotarpiu pakankamai aiškai bus matomos ankstesnės klaidos, kada neteisingi pasirinkimai, klaidingi spendimai veikloje buvo nuostolingi, nedavė laukto rezultato, o tokia padėtis šiuo metu gali skatinti pesimistines nuotaikas, stiprinti depresines būsenas, todėl būtina į pasaulį žvelgti daug optimiškiau, kadangi iš kitos pusės, kai kuriose gyvenimo sferose gali aplankyti ir sėkmė. Tačiau kovo mėnesio pasirinkimai, kuriuos šį mėnesį atitinkamai pakoregavus, įnešus gerai apsvarstytus atitinkamus pertvarkymus, gali tapti visai pozityvūs, pakankamai perspektyvūs ir suteikti jums naujas sėkmingas galimybes. Jeigu balandžio mėnesį pakoreguotus savo projektus pristatysite prezentacijai, jūs sugebėsite pritraukti reikalingas lėšas ir galimybes jų sėkmingam įgyvendinimui. Tuo pačiu suaktyvės finansiniai srautai, atsiras galimybės investicijų pritraukimui, susidomėjimo jūsų veikla stiprinimui. Mėnesio pradžioje vertėtų išanalizuoti kitų požiūrį į jūsų veiklą, nustatyti kitų poreikius ir norus, kuriuos galima būtų teisingai pritaikyti, vertėtų įsiklausyti į nuomones iš pašalies, kas leistų jums teisingai nustatyti veiklos kryptis ir apimtis. Šiuo periodu jūs galite tikėtis palaikymo netgi labai aukštame, valstybiniame lygmenyje, jeigu patys dėl savo neužtikrintumo, dėl pasitikėjimo savimi stokos, nesukursite savo sėkmei trukdančių barjerų. Todėl verta vystyti savo dalykiškumą, kelti darbingumą, nepamirštant ir einamųjų reikalų, bei stengtis išsivaduoti iš niūrios nuotaikos, nepasitenkinimo savimi.

 

SVARSTYKLĖS (rugsėjo 24 - spalio 23)

Balandis - pats palankiausias mėnuo 2010 metais, kada galima pradėti įgyvendinti naujus projektus, kada galima pasirinkti partnerius iš bendrų interesų grupių, pasistengti numatyti bendros veiklos gaires, skirti dėmesį visapusiškiems interesams, perimti naudingą patirtį. Ankstesni jums aktualūs projektai ir planai šiuo periodu gali būti tinkamai panaudoti, jeigu sugebėsite nustatyti principinius partnerystės ryšius, apibrėžti sau atitinkamą socialinį statusą, jeigu sugebėsite pritraukti reikalingus, jus visapusiškai palaikančius rėmėjus, numatysite nuoseklius veiklos žingsnius, įgyvendinimo terminus ir būsimas projektų plėtros perspektyvas. Tai kūrybinės veiklos, kuri gali teikti malonumą jums ir jus supantiems artimiems žmonėms laikas, palanku šiuo periodu didesnį dėmesį skirti dokumentų apiforminimui, sutartims ir susitarimams patvirtinti, ypač pirmą mėnesio pusę, pagalvoti apie savo įvaizdį, kas taip pat pakankamai svarbu šiuo metu. Jeigu ankstesnės jūsų veiklos pozicijos, kurios siejamos su praėjusios žiemos periodu buvo tinkamai išlaikytos, tai balandžio mėnuo jus gali pradžiuginti pakankamai solidžiomis pajamomis, kas gali suteikti jums progą suteikti malonių akimirkų savo mylimiems, artimiems žmonėms, suorganizuoti šventę, kuri visus pradžiugintų, keltų nuotaiką, kas duotų pozityvų užtaisą būsimai veiklai, visų kliūčių nugalėjimui, savo reikšmingumo pojūčiui.

 

SKORPIONAS (spalio 24 - lapkričio 22)

Balandžio mėnuo palankus asmeninės ir kolektyvinės atsakomybės, profesionalumo stiprinimui, pačių svarbiausių uždavinių išryškinimui, nors tai padaryti nebus taip paprasta. Čia labai svarbios dvi kryptys - pirma, tai veiklos naudingumo koeficientas, o antra – tai materialinės gerovės lygis. Todėl šiuo periodu, labai svarbu yra nustatyti, apibrėžti galutinius tikslus ir išanalizuoti savo uždavinių atlikimo būdus, galimų kliūčių kelyje į tikslą pašalinimo galimybes, kad vėliau jos netaptų jūsų nepasitenkinimo šaltiniu. Dėmesio gali pareikalauti ne tik veiklos sfera, bet ir santykiai su pavaldiniais, kolegomis, apie save gali priminti sveikatos būklė, o taip pat ne paskutinę vietą užims savivertės procesas. Gali tekti padaryti kai kurias pertvarkas savo kadruose, gali tekti kai kuriuos pavaldinius, neatitinkančius būtinų reikalavimų, atleisti ir užsiimti specialistų, atitinkančių visas būtinas pareigybines nuostatas, paieškomis. Gali tekti patikrinti anksčiau atliktus darbus, ištaisyti klaidas, jeigu tokios buvo padarytos, atmesti viską, kas jau išsisėmė, tapo nereikalinga, prarado savo motyvaciją. Šiuo periodu būtinas tvirtas jūsų nusistatymas būtinoms pertvarkoms, kadangi tai būsimos sėkmingos jūsų veiklos garantas. Gali tekti kreiptis į užsienio firmas, pirmą mėnesio pusę tam palankus laikas, o paskutinę mėnesio dekadą vertėtų skirti jau numatytų susitarimų, sutarčių patikrinimui, galutiniam apsisprendimui dėl veiklos, bendradarbiavimo sąlygų. Nenumokite ranka į jums artimų žmonių prielaidas, patarimus, šiuo metu jie jums gali būti naudingi, suteikti palaikymo. Pokyčių gali pareikalauti ir namų aplinka, palankus laikas stambiems pirkiniams, remonto pradžiai.

 

ŠAULYS (lapkričio 22 - gruodžio 21)

Balandžio mėnuo ypatingai palankus naujų idėjų iškėlimui, esamos veiklos išgryninimui, atmetimui tų sudėtinių dalių, kurios prarado motyvaciją, tapo jau atgyvenomis, dabar pats laikas ryžtingiems veiksmams, geras periodas atgyvenusius veiklos ir kūrybos būdus keisti naujais, tik šito proceso neverta ištempti laike, kuo greičiau įvyks būtina pertvarka, tuo mažiau bus galimybių nepasitenkinimui. Labai svarbu taps išgryninti tarpusavio santykius, operatyviai išspręsti galimus tarpusavio nesutarimus, nevilkinti iškilusių problemų sprendimo, kad negatyvūs dalykai neiškiltų vėliau pačiu netinkamiausiu laiku ir būdu. Šį mėnesį taps stipresnis ir aukštesnis jūsų energetinis potencialas, tai paskatinti dar galėtų organizmo valymo procedūros, o gera savijauta jums bus reikalinga, kadangi šiuo periodu tikėtinas suaktyvėjimas darbo ir meilės, romantiškų nuotykių, kūrybinės veiklos sferose, tačiau nereikalingų, atgyvenusių santykių vertėtų atsisakyti. Norint pasiekti praktinių rezultatų veikloje, teks priversti save labiau susitelkti ties būtinais darbais, sukonkretinti savo interesus, bendravimą panaudoti sau naudinga linkme, pasisemti vertingos patirties, pasikeisti nuomonėmis su partneriais. Nebūsite šį mėnesį apsaugoti nuo netikėtų permainų, nuo staigių posūkių veikloje, išauga avarijų, nalaimingų atsitikimų pavojus – daugiau dėmesio skirkite šioms sferoms.

 

OŽIARAGIS (gruodžio 22 - sausio 20)

Balandžio mėnuo patikrins jūsų gebėjimą pasiekti vidinę pusiausvyrą, pasiekti sutarimą pačiam su savimi, pasiekti vidinį balansą, kuris taptų atrama, sprendžiant gyvenimiškas problemas, kadangi įvairiausių įvykių prasme šis mėnuo žada būti labai intensyvus. Šiuo periodu labai gerai išryškės jūsų savybės, jūsų gabumų ir talentų pritaikymo sferos, kitų žmonių vertinimai jūsų atžvilgiu, bei kuo jūs galite atsilyginti kitiems už pasitikėjimą – tai „pasitikėjimo kredito" įgijimo periodas. Dabar pats laikas surasti konkrečią savo veiklos kryptį, kurį būtų naudinga jus supantiems žmonėms, kuri duotų apibrėžtą naudą jums, būtų pelninga, kuri skatintų jūsų tolimesnį vystymąsi ir tobulėjimą. Pats laikas pasitelkti į pagalbą anksčiau užmegztus ryšius, nusistovėjusius tarpusavio santykius, perkelti juos į šiandienos realybę, bei surasti būtinus informacinius, materialinius resursus, reikalingus sėkmingam savo numatytų uždavinių įgyvendinimui, būtinų ryšių su užsienio partneriais nustatymui, kilimui karjeros laipteliais. Jūsų dėmesio gali pareikalauti klausimai, susiję su šeiminiu gyvenimu, tarpusavio santykiai su santuokos partneriu, gali tekti spręsti neatidėliotinas nekilnojamojo turto problemas, gali tekti stiprinti savo asmeninę discipliną, atkreipti būtiną dėmesį į išankstinį veiklos procesų planavimą. Jeigu sugebėsite pakankamai rimtai susitelkti ties svarbiausiomis šiuo metu gyvenimo sferomis, tai būsimi rezultatai jus tikrai nudžiugins.

 

VANDENIS (sausio 21 - vasario 19)

Šis balandžio mėnuo yra bene palankiausias apsivalyti, atsikratyti viso nereikalingo balasto visose realiose gyvenimo sferose, pradedant fizine, materialine gyvenimo sfera ir baigiant emocine, psichologine. Dabar pats laikas nustatyti savo santykį su kitų žmonių poreikais, peržiūrėti tarpusavio santykių su įvairių interesų grupių žmonėmis nustatymo principus, pasinaudoti galimybe nukreipti juos labiau racionalia ir praktine linkme, gaunant priklausantį atlygį ir pasitenkinimą už ankstesnes savo pastangas, savo įnašą kitų žmonių labui. Mėnuo tinkamas posūkiui nauja, įdomia, realiai įgyvendinamų tikslų linkme, pasirinkimui iš daugelio galimybių, bei išgryninimui tų sferų ir tikslų, kurie realiai bus verti jūsų dėmesio, duos praktinę naudą ir moralinį pasitenkinimą ateityje. Reikia suderinti du dalykus ir surasti optimaliausią variantą tarp darbo, įdėtų pastangų kiekio ir tos realios naudos, kuri yra galima, dabar palankus metas reorganizaciniams darbams, adekvačiam eikvojamo laiko, energijos įvertinimui. Gali atsirasti labai palankios galimybės, galima gauti solidžius pasiūlymus, skatinančius įsijungimą į perpektyvius projektus, todėl rodomas jums dėmesys, jūsų gebėjimų aukštas įvertinimas, gali jums suteikti nemenką pasitenkinimą dabartine jūsų padėtimi, gali skatinti naijas jūsų iniciatyvas, suteikti reikalingų asmenų palaikymą. Galimos kelionės, asmeniniai santykiai gali peraugti į dalykinius, visas mėnuo žada puikias perspektyvas, pozityvius poslinkius.

 

ŽUVYS (vasario 20 - kovo 20)

Tai praeities ketinimų, tikslų patikros mėnuo, kada reikia numatyti svetimas reakcijas ir požiūrius jūsų ir jūsų veiklos atžvilgiu, tai savo idėjų įgyvendinimo būdų suradimo metas. Šį mėnesį galimos pakankamai sudėtingos situacijos, liečiančios finansinius resursus, materialinio stabilumo sferą. Gali visai netikėtai problemos įsisukti į socialinę ir dalykinę sferas, gali pradėti strigti projektai, veikla, nors pradžioje atrodė, kad viskas vyksta sklandžiai, kad darbai eina į pabaigą, kad viskas jau ryškėja galutinėje formoje, kad jau yra tikimybė būsimai naudai – nenumatytos aplinkybės čia gali pakišti koją. Tačiau jūsų pasitikėjimas savimi, tinkama nuojauta, kaip į jūsų veiklą gali reaguoti aplinkiniai, bei kokius būtinus žingsnius turite padaryti padėties stabilizavimui, šiuo momentu gali duoti pozityvius rezultatus. Nemažą vaidmenį čia vaidina santykiai su partneriais, jų neadekvatus požiūris į galimas kliūtis ir sunkumus, todėl jums verta išlaikyti veiklos procesus dinamiškais, kadangi netikėtai atsiradęs palankus šansas, jeigu sugebėsite juo deramai pasinaudoti, gali visą reikalą pasukti gana sėkminga linkme, tik atsargumo ir atidos gali pareikalauti dokumentų apiforminimas, kadangi čia galimos apmaudžios klaidos, ypač antrąją mėnesio pusę, bei savo tikslų pagrįstumas. Stiprybės vertėtų pasisemti savyje, kas leistų labiau pasitikėti savimi, nugalint visas kliūtis, apeinant aštrius gyvenimo kampus.

Į viršųKomentarai:


Vardas (privalomas laukas):
El. pašto adresas (privalomas laukas):
Įveskite 3 simbolių saugos kodą:
 
Jūsų komentaras (privalomas laukas):


Guestatmof (Svečias) [2019 m. rugsėjo 19 d., 05:34]
[url=https://gzsizu.info/souper-rencontre-trois-rivieres/]souper rencontre trois-rivieres[/url] [url=https://gzsizu.info/gnrique-rencontres-xv-france-2/]gnrique rencontres xv france 2[/url] [url=https://gzsizu.info/site-de-rencontre-pour-ado-gay-62/]site de rencontre pour ado gay 62[/url] [url=https://gzsizu.info/site-de-rencontre-gratuit-vienne-86/]site de rencontre gratuit vienne 86[/url] [url=https://gzsizu.info/rencontre-femme-ukrainienne-gratuit/]rencontre femme ukrainienne gratuit[/url] [url=https://gzsizu.info/rencontre-gay-brazzaville/]rencontre gay brazzaville[/url] [url=https://gzsizu.info/site-rencontre-pour-ado-974/]site rencontre pour ado 974[/url] [url=https://gzsizu.info/la-rencontre-entre-la-princesse-de-clves-et-monsieur-de-nemours/]la rencontre entre la princesse de clves et monsieur de nemours[/url] [url=https://gzsizu.info/rencontre-femme-pays-de-gex/]rencontre femme pays de gex[/url] [url=https://gzsizu.info/jdream-rencontre-maxim/]jdream rencontre maxim[/url]
Sigisun (Narys) [2010 m. balandžio 23 d., 16:46]
Galbūt ir yra dalis tiesos :)
kavyte (Narys) [2010 m. balandžio 18 d., 14:41]
horoskopas atitiko mano šiuometinę būseną:)
jurgaa1 (Narys) [2010 m. balandžio 11 d., 16:37]
Butu gerai kad issipildytu:)
Leeoom (Narys) [2010 m. balandžio 10 d., 16:01]
Žiūrėsim ar išsipildys ;D
Ledinukas (Narys) [2010 m. balandžio 5 d., 23:08]
Aciu :)
premicre (Narys) [2010 m. balandžio 3 d., 11:27]
Aciu uz ideta horoskopa ;)
Rudaake (Narys) [2010 m. balandžio 2 d., 15:28]
Na sutuoktinio dar neturiu, tačiau žiūrėsim kaip čia bus.;D
ina12 (Narys) [2010 m. balandžio 1 d., 19:57]
aciu.
Caarooline (Narys) [2010 m. balandžio 1 d., 13:23]
Oo. Nu joo. Neblogai. :D
toptoma (Narys) [2010 m. balandžio 1 d., 13:15]
nu bus matyti kiek cia bus tiesos :)
Gretukas (Narys) [2010 m. balandžio 1 d., 12:41]
Labai daug jau visko su finansais;D

PRIZAI
Vartotojams
Vartotojo vardas
Slaptažodis
Registracija
Pamiršau slaptažodįPopuliarausi straipsniai
Dienos nuotraukos
Dienos nuotrauka: 2013-10-24
Dienos nuotrauka: 2013-10-23
Dienos nuotrauka: 2013-10-22
Dienos nuotrauka: 2013-10-21
Dienos nuotrauka: 2013-10-20
Dienos nuotrauka: 2013-10-20
Dienos nuotrauka: 2013-10-21
Dienos nuotrauka: 2013-10-24
Dienos nuotrauka: 2013-10-22


LS 2019 Mods
FS 19 Mods
ETS 2 Mods
mods Cattle and Crops
Mods Stellaris
Apex Legends stats
Division 2 Tracker Farming Simulator 19 Mods
Cyberpunk 2077 Mod
Minecraft Dungeons Mod
Stardew Valley Mod
GTA 6 mods PC
Snowrunner mods
Snowrunner mods PC
išskyros, gleivės, jų pagausėjimas, žieminiai batai, bateliai, madingi kirpimai, 2010 šukuosenos, sukuosenų mados, trapūs, skilinėjantys nagai, batų mados 2009, plaukų kaspinas, plaukų šukuosenos, plaukai, naminės plaukų kaukės, menstruacijų/mėnesinių ciklas, praikaituojančios pėdos, plaukų šviesinimas natūraliais produktais, sveikas maistas pagal horoskopą, sock bun, kojinės kuodas, madingi kuodukai, kuodai, sveikas kūnas - graži išvaizda, plaukų stilius, plaukų kaukės, 2010 šukuosenos, plaukų stilius, madingas geometrinis manikiūras, lipni juosta, zodiako ženklai, savybės, kūno sudėjimas, kokie drabužiai tinka, plaukų mados, plaukų stilius, šukuosenos, kasos, madingos tatuiruotės, tatuiruotės paukščiai, lieknos kojos, žiemos mados, plaukų stilius, mada 2009/2010, dienos dieta, delčios dieta, makiažo patarimai, pitagoro kvadratas, numerologija, burtai, magija, madingos tatuiruotės, tatoo plunksna, plunksnos, Valentino diena, 2010 metų horoskopas
Draugai: Seo paslaugos | Horoskopai | Amazon Marketplace Ratings | Vardu reiksmes