Naujausi straipsniai
Norite naujuosius metus pradėti darydamos kažką naujo ir sveiko? Pradėkite nuo organizmo valymo – jis reikalingas tam, kad iš jo pašalintume visokiausius nuodus bei šlakus,...
Prieš 48 sek.
Pagaliau sulaukėme linksmiausio metų mėnesio, per kurį netrūksta linksmybių, šurmulio ir malonaus skubėjimo. Iki šventinio periodo skubi pasibaigti svarbius darbus, kurių lyg...
Prieš 1 min.
Facebook grupėje "Aš myliu madą" buvo paskelbtas konkuras "Parodyk savo stiliuką". Merginos turėjo nufotografuoti save bei kur nors užrašyti užrašą "Aš myliu madą", daugiausiai...
Prieš 2 min.
Merginos apie kuprinių egzistavimą pamiršta tikriausiai jau kokioje šeštoje ar septintoje klasėje. Jas pakeičia stilingos rankinės, kurių dėka jaučiamės vyresnės ir lediškesnės....
Prieš 3 min.

mados idėjos
Grožio patarimai
 • Mada ir stilius
  Įvairūs straipsniai apie tai, kas madinga, o kas ne, kaip reikėtų rengtis, o ko reikėtų vengti, kokius drabužius rinktis įvairiausiomis progomis ir daug kitokių stiliaus patarimų.
 • Plaukų priežiūra
  Patarimai, kaip prižiūrėti plaukus bei plaukų grožio puoselėjimo būdai.
 • Veido ir kūno odos priežiūra
  Patarimai, kaip išsaugoti gražią ir jauną veido ir kūno odą.
 • Zodiako ženklai
  Kokią įtaką jūsų elgesiui turi zodiako ženklas, kokias jūsų charakterio savybes jis nulėmė ir tt.
 • Makiažas
  Makiažo paslaptys ir gudrybės. Patarimai, kaip išryškinti privalumus ir paslėpti trūkumus.
 • Rankų, kojų bei nagų priežiūra
  Patarimai, kaip prižiūrėti rankas, kojas ir nagus, kad jie visada atrodytų patraukliai.
 • Dietos ir tinkama mityba
  Kokių dietų galima ir sveika laikytis, o kokių draudžiama. Tinkama mityba, kad jūsų organizmas būtų sveikas, o kūno linijos gražios ir lieknos.
 • Įdomybės
  Įvairūs straipsniai, naudingi šiuolaikinėms merginoms ir moterims.
 • Mankštos ir sportas
  Kasdieninės mankštos, įvairūs pratimai įvairioms kūno dalims ir bendri fiziniai pratimai, kad kiekvieną dieną savijauta būtų puiki.
 • Lediškos problemos
  Menstruacijos, pastojimas, gimdymas, krūtys bei problemos dėl jų ir viskas, kas svarbu tik mums - tikroms ledi.
 • Kūno priežiūra
  Paryškinkime privalumus ir paslėpkime trūkumus. Mylėkime save tokias, kokios esame, tačiau nepamirškime ir savęs prižiūrėti bei lepinti.
 • Sveikata
  Viskas apie sveikatą, ligas, jų priežastis ir gydymą.


Horoskopas Lapkričio mėnesiui 2010 [3]

Horoskopas Lapkričio mėnesiui 2010 Paskelbta: 2010 m. spalio 31 d., 18:47
Komentarų: 3 (Skaityti komentarus)

Pasidžiaukime paskutiniu rudens mėnesiu ir sveiki bei laimingi sulaukime žiemos. Žvilgtelėkime į savo ateitį ir pasiruoškime maloniems netikėtumams. 

AVINAS (kovo 21 - balandžio 20)

lapkričio mėnuo, ypač paskutinė jo dekada, suaktyvins finansinės veiklos sferą, mėnuo bus palankus naujų perspektyvių planų kūrimui, naujų galimybių paieškoms, tai palankus periodas savo vizijų įkūnijimui naujuose projektuose. Išryškės ir verslo sektorius, labiau ši sfera reikšminga taps plėtojantiems šeimyninę veiklą, ar dirbantiems bendrų interesų žmonių grupėje, kurioje dalyvauja giminaičiai, šiuo periodu galimi įvairūs patikrimai iš kontroliuojančių institucijų pusės, vertėtų būti pasirengusiems visokiems netikėtumams, visada atsakingai tvarkyti dokumentaciją. Pirmą mėnesio pusę problemos galimos asmeniniuose santykiuose, todėl pasistengus jas išspręsti, antra mėnesio pusė gali tapti harmoninga, pozityvi. Visas mėnuo bus siejamas su padidintu avaringumu, reikalingas atidumas vairuojant, dirbant su mechanizmais, bei didesnio dėmesio gali pareikalauti sveikata. Lapkričio mėnesį vertėtų pakoreguoti savo gyvenimo būdą ir mitybos režimą, užsiimti profilaktinėmis organizmo stiprinimo procedūromis, kad organizmas taptų tinkamai paruoštas šaltajam metų periodui.

JAUTIS (balandžio 21 - gegužės 21)

šiuo periodu gali tekti susidurti ir neatidėliotinai spręsti finansinius klausimus, ši tema išliks aktuali visą mėnesį, pirmos dvi dekados gali skatinti nepageidaujamas išlaidas. Padidinto jūsų dėmesio gali pareikalauti santykiai artimoje aplinkoje, su giminėmis – aktualūs taps asmeniniai santykiai, nemažai energijos teks eikvoti bendraujant su vaikais, besidomint jų problemomis, vystymosi tendencijomis ir galimybėmis. Kol jūsų ženklą valdanti Venera pirmą dekadą viešės Skorpiono ženkle, bei kol judės atatupsta, iki paskutinės dekados asmeniniai santykiai gali prarasti emocinį stabilumą, daug ką gali tekti analizuoti, įvertinti iš naujo, surasti bendrus sąlyčio taškus. Pirmąją mėnesio pusę palanku būtų atlikti visus vis atidėliotus, susikaupusius darbus, atlaisvinant erdvę naujoms iniciatyvoms, kada Jupiteris pradės judėti direktyvine kryptimi. Lapkritis sėkmingas bus socialiniame plane, ypač paskutinė jo dekada bus palanki naujoms veiklos tendencijoms, gali pildytis ankstesni jūsų lūkesčiai, vertis naujos galimybėmis. Pravartu būtų papildomo dėmesio skirti savo įvaizdžiui, kas padėtų sėkmingiau pristatyti ir populiarinanti savo veiklą, bei užmezgant partneriškus santykius, sprendžiant juridinius klausimus.

DVYNIAI (gegužės 22 - birželio 21)

lapkričio mėnuo gali būti dvilypis, sėkminga gali būti finansinė veikla, kada galima pasiekti gerą materialinę padėtį, galima tikėtis padidėjusių pajamų, leidžiančių išeiti į naują finansinį lygmenį. Šis mėnuo palankus stambioms, ilgalaikėms investicijoms, ypač paskutinę dekadą, kada galima įsigyti nekilnojamąjį turtą, galima daryti stambius pirkinius namų ūkiui, palanku pirkti kokybšką, prabangią buitinę techniką. Pozityvus periodas turimos veiklos vystymui ir plėtrai, galimos palankios tendencijos nuosavo verslo pradžiai, o paskutinę dekadą, Jupiteriui ir Venerai pasukus direktyvine kryptimi, bus tinkamas periodas svarbių sutarčių pasirašymui, būtinų dokumentų forminimui, finansiniams sandoriams, tik reikalingas atsakingumas, apdairumas. Iš kitos pusės, emociškai nestabili, reikalaujanti psichologinio tvirtumo ir geranoriškumo, bus asmeninių ir partneriškų santykių sfera, kurioje galima tikėtis konfliktinių situacijų su agresyvumo išraiška, stiprės polinkis tarpusavio santykių aiškinimuisi. Gali atsirasti būtinybė ankstesnių, buvusių santykių atnaujinimui.

VĖŽYS (birželio 22 - liepos 23)

lapkričio mėnesį tipiškiems ženklo atstovams patartina užsiimti juridinių problemų sprendimu, laikas tam bus palankus, bei pakankamai sėkmingai gali praeiti reklaminiai, prezentaciniai renginiai, o paskutinė dekada bus tinkama kontraktų, sutarčių, bendradarbiavimo susitarimų tvirtinimui, pasirašymui. Palankus periodas bus bendradarbiavimo partnerių užsienyje paieškoms, užsienio kompanijų ir investicijų pritraukimui, verslo sektoriaus ir veiklos plėtros tikslu. Visą mėnesį galimas aukštas darbingumas, aktyvumas ir iniciatyvumas, nors tai neapsaugos nuo konfliktinių situacijų su bendradarbiais, veiklos partneriais. Destruktyvūs tarpusavio santykiai darbo kolektyve, gali neigiamai įtakoti sveikatos būklę, o norint harmonizuoti padėtį, nevertėtų atsainiai žiūrėti į iškilusius nesklandumus, geriausiai būtų protingai ir savalaikiai reaguoti į visas pasitaikiančias smulkmenas, kad būtų išvengta rimtų konfliktinių situacijų. Sudėtinga situacija šeimoje, jeigu tokia susidarys, mėnesio pabaigoje gali būti harmoningai išspręsta, namuose vėl gali susikurti palankus psichologinis klimatas.

LIŪTAS (liepos 24 - rugpjūčio 23)

svarbūs, bet kartu ir problematiški lapkričio mėnesį tipiškiems ženklo atstovams gali tapti tarpusavio santykiai – tiek romantiški asmeniniai, tiek abejotini partneriški dalykiniai. Šioje sferoje būtinas padidintas atsargumas, apdairumas, gebėjimas įvertinti visus „už" ir „prieš", kad būtų išvengta skaudžios moralinės, o dalykinių santykių atveju ir materialinės patirties, praradimų. Tai painių, kartais savanaudiškumo atspalvį turinčių tarpusavio santykių periodas, kada ne visi partneriai bus nuoširdūs, atviri, kada galimos įvairios iliuzijos, įtaiga, todėl reikia pasitelkti visą savo sąmoningumą, gebėjimą numatyti tolimas santykių perspektyvas ir galimybes, nepasiduoti trumpalaikėms aistros nuotaikoms, ar viliojantiems dalykinams santykiams, neįsitikinus jų tikromis paskatomis. Pirmąją mėnesio pusę gali atsinaujinti ankstesni ryšiai, vėl jūsų gyvenime gali pasirodyti buvę partneriai. Palankus lapkričio mėnuo bus finansine prasme, galimas neblogas pelnas, sėkmingai gali rutuliotis verslas, individuali veikla, gali išryškėti palankios ateities perspektyvos, tikslų pasiekimo būdai. Mėnuo palankus judriai veiklai, sportui, profilaktiniam organizmo stiprinimui.

MERGELĖ (rugpjūčio 24 - rugsėjo 23)

tipiškiems Mergelės ženklo atstovams lapkričio mėnuo bus nevienareikšmis, vienos sferos bus sėkmingos, kitos gali pareikalauti padidintos jūsų ištvermės. Šis periodas bus palankus tolimesnių perspektyvų sekantiems dvejiems metams numatymui, konkrečių priemonių savo tikslų įgyvendinimui pasirinkimui, veiklos planavimui. Geras periodas savidisciplinos stiprinimui, nuoseklaus priemonių plano sudarymui, kuris būtinas profesinės sferos stiprinimui, kūrybinių idėjų įgyvendinimui. Šį mėnesį galima tikėtis dalykinių jūsų veiklos partnerių palaikymo, kada jūsų iniciatyvos sulauks pritarimo, iš labai įtakingų asmenų galimi išskirtinai palankūs pasiūlymai, kurie gali tapti sėkmingos veiklos ateinančiais metais garantu. Darbo kolektyve, ar verslo sektoriuje galima tikėtis sėkmės, darbinės situacijos bus pozityvios, geri rezultatai skatins pasitikėjimą savimi. Problematiška, emocionaliai įtempta visą mėnesį taps asmeninių santykių ir šeimyninio gyvenimo sfera, santykių aiškinimasis, vidinė įtampa, geranoriškumo ir supratimo trūkumas, padidėjęs agresyvumas, gali sujaukti įprastinį bendravimą, stiprinti vidinius išgyvenimus, kurie gali destabilizuoti psichologinę būseną, neigiamai įtakoti bendrą savijautą. Pirmas dvi dekadas geriau nuo bet kokių stambių pirkinių, investicijų susilaikyti, stambesniems ir komforto pirkinams bus palanki paskutinė dekada.

SVARSTYKLĖS (rugsėjo 24 - spalio 23)

lapkričio mėnuo tipiškiems ženklo atstovams gali būti neharmoningas darbo sektoriuje, gali stipriai suaktyvėti tie asmenys, kurie yra priešiškai nusiteikę jūsų atžvilgiu, arba yra atviri jūsų oponentai. Tai periodas, kada žmonės linkę kerštauti, skleisti apkalbas, šmeižti, norėdami tokiu būdu pakenkti tiems, kam yra nepakantūs. Įpatingai reikia pasverti savo žodžius bendraujant, gerai apgalvoti savo pasisakymus, kad perfrazuoti jie nebūtų nukreipti prieš jus, jūsų nenaudai. Padidinto atidumo reikia pasirašant dokumentus, ypač dvi pirmas dekadas, jeigu šiuo metu tektų tvarkyti reikalus susijusius su bankais, kreditais. Išskirtine tema gali tapti santykiai su artimais giminėmis, galimi nesusipratimai, reikėtų pasitelkti pakantumą, supratimą, kiek įmanoma stengtis harmonizuoti tarpusavio santykius iki to laiko, kol jie neperaugo į rimtus konfliktus. Šeimos gyvenime gali nusistovėti ramesnis periodas, galima bendrai planuoti ir spręsti nekilnojamojo turto klausimus, galimas finansinis rėmėjų palaikymas. Dėmesio gali pareikalauti sveikata – palankios visos organizmą ir nervų sistemą stiprinančios procedūros. Atsargumas ir apdairumas padėtų apsaugoti savo nuosavybę – šis mėnuo yra padidinto avaringumo, bei galimų vagysčių periodas.

SKORPIONAS (spalio 24 - lapkričio 22)

pati aktualiausia mėnesio tema tipiškiems ženklo atstovams bus finansai ir investicijos, susiję su verslo sektoriumi, kur reikalingas gebėjimas išlaikyti finansinį balansą. Iš vienos pusės pajamos galimos pakankamai aukštos, problema galima tame, kaip teisingai jas panaudoti, kadangi pirmos dvi mėnesio dekados gali skatinti neteisingą įžvalgą šioje sferoje, lėšos gali būti panaudotos netinkamai, netikslingai. Dirbantiems valstybiniame sektoriuje gali tekti prisiimti padidintą materialinę atsakomybę, šiuo metu, teisingais ir apgalvotais savo veiksmais galima užsitikrinti profesinio augimo galimybę. Paskutinė mėnesio dekada veiklos sferoje gali atverti naujas viliojančias perspektyvas, bus geras laikas rūpintis savo išsilavinimu, palankus periodas reklamai, prezentacijoms, bendravimui su spaudos atstovais. Tai palankiausias periodas pasiekti asmeninės sėkmės, pasitelkus savo charakterio savybes, tokias kaip atsakingumas, emocinis ir psichologinis stabilumas, gebėjimas teisingai įvertinti galimybes, protingas būtinų priemonių tikslo siekimui parinkimas. Antroji mėnesio pusė gali suteikti galimybę slaptiems meilės ryšiams, kurie gali išsirutulioti į tolimesnį romaną.

ŠAULYS (lapkričio 22 - gruodžio 21)

lapkričio mėnuo tipiškiems Šauliams gali sukelti kai kuriuos konfliktus, sudėtingas situacijas tarnyboje, santykiuose su valdžios atstovais, tiesiogine vadovybe. Verslo sektoriuje, ypač jeigu tai veikla kartu su artimais giminaičiais, tai sudėtingi tarpusavio santykiai galimi su vedančiuoju asmeniu, problemos gali išryškėti patalpų nuomos, veiklai skirto nekilnojamojo turto klausimuose, todėl veiklos sektoriuje būtinas rimtumas, atsakingumas, atmetant romantiškas nuotaikas ir santykius, o visą dėmesį skiriant dalykinei sferai, rezultatų siekimui. Atsakingas požiūris į savo pareigas, sėkmingas pajamų ir materialinės bazės augimas, gali skatinti gyvenimo pilnatvės pojūtį, ypač, kada pavyks išspręsti užsitęsusias, ilgai atidėliotas finansines problemas, liečiančias finansinius įsipareigojimus, banko operacijas, vertybinius popierius, investicijas. Šį mėnesį pakaks jėgų ir energijos reikalų tvarkymui, aktyvumas galimas daugelyje sferų, o susitelkimas ties veikla, reikalais, skubotų išvadų ir veiksmų vengimas, mėnesio pabaigoje pradžiugins pozityviais rezultatais. Pirma mėnesio pusė gali paskatinti susitikimus su buvusiais draugais, partneriais, o antra mėnesio pusė palanki naujoms pažintims.

OŽIARAGIS (gruodžio 22 - sausio 20\)

šį ženklą atstovaujantys tipiški atstovai turėtų būti labai atidūs sferoje, liečiančioje galiojančius įstatymus, visuotinai priimtas moralines ir etines normas, kadangi gali susiklostyti sudėtingos situacijos santykiuose su supančia aplinka, žmonėmis, su labai įtakingais aukšto rango asmenimis. Lapkričio mėnuo skatina susitelkti ties savo tiesioginėmis pareigomis, nepriekaištingai jas vykdyti. Tikėtina, kad atsiras labai palankios galimybės susipažinti su įdomiais žmonėmis, išskirtinėmis asmenybėmis, kurie pozityviai įtakotų jūsų dalykinę sferą, padėtų stiprinti savo pozijas sociume, kas pasireikštų išaugusiomis finansinėmis galimybėmis, padidintomis pajamomis. Lapkričio mėnuo yra padidinto avaringumo periodas, emocinė įtampa gali sumažinti jūsų budrumą, todėl vertėtų stengtis harmonizuoti savo vidinį gyvenimą, stiprinti nervų sistemą tam skirtomis profilaktinėmis priemonėmis. Palanku būtų kažkiek laiko skirti poilsiui, trumpam atsitraukiant nuo aktyvios veiklos, siekiant dvasinio vystymosi, kas padėtų palaikyti vidinę harmoniją, emocinį stabilumą.

VANDENIS (sausio 21 - vasario 19)

tipiškiems šio ženklo atstovams lapkričio mėnuo gali suteikti nemažai pozityvių galimybių, visų pirma, galimi palankūs poslinkiai sferoje, liečiančioje verslo sektorių ir finansinio statuso augimo tendencijas, mėnuo palankus naudingų dalykinių kontraktų pasirašymui, kurie garantuotų realų pajamų augimą. Sėkmingas periodas naudingoms pažintims, šiuo metu galima pritraukti svarbius, galinčius pozityviai įtakoti dalykinę veiklą, socialinę sferą ir profesinį augimą asmenis. Kolektyvo atstovams, vertėtų pasitelkti savo geranoriškumą, draugišką bendravimo manierą, kad būtų išvengta kolektyvo viduje bręstančių konfliktinių nuotaikų ir situacijų, nuo jūsų asmeninių poelgių ir bendravimo subtilumo priklausys tarpusavio santykiai. Lapkričio mėnuo žada ženklo atstovams pakankamai vidinių ir fizinių jėgų, reikalingų savo planų įgyvendinimui, susitikimams su draugais. Sukauptos patirties ir žinių bagažas šį mėnesį suras savo pritaikymo sferą, o paskutinė dekada gali atverti galimybes naujų žinių gavimui, savojo intelekto vystymui.

ŽUVYS (vasario 20 - kovo 20)

 

lapkritis gali tapti labai sėkmingu mėnesiu, žadančiu pozityvias galimybes sprendžiant dalykinio, skirto veiklai, gamybai, nekilnojamojo turto problemas, patalpų nuomos ir įsigjimo klausimus, tvarkant juridines problemas, kurios pareikalaus ir papildomų finansinių išlaidų, bet tai būtinos ilgalaikės investicijos, kurios ateityje atsipirks ir taps pelningomis. Sėkmingai gali susiklostyti ir karjeros reikalai, galimas sėkmingas kopimas karjeros laiptais, savo asmeninio socialinio statuso stiprinimas, profesinė veikla gali pasiekti aukštesnį lygmenį, tačiau norint pasiekti šioje sferoje aukštumų, vertėtų savalaikiai pasirūpinti atitinkamu savo įvaizdžiu, investuoti ir asmeniškai į save, savo asmenybę, kadangi tai būsimas jūsų sėkmės garantas. Galima tikėtis sėkmingai besiklostančių dalykinių partneriškų santykių, o asmeniniai santykiai šį mėnesį jums didelių problemų kelti neturėtų, dėl jūsų gebėjimo bendrauti, dėl jūsų bendro požiūrio į tarpžmogiškus santykius. Mėnuo bus palankus bendrauti su spaudos, švietimo įstaigų atstovais, geras laikas bendradarbiavimui su masinėmis informacijos priemonėmis, palanku vykti į keliones, ieškoti veiklos partnerių užsienyje.

 

Į viršųKomentarai:


Vardas (privalomas laukas):
El. pašto adresas (privalomas laukas):
Įveskite 3 simbolių saugos kodą:
 
Jūsų komentaras (privalomas laukas):


mildutea (Narys) [2010 m. lapkričio 8 d., 10:31]
Tikiuosi taj netiesa:D
ina12 (Narys) [2010 m. lapkričio 1 d., 19:41]
paklausysiu ka pataria
jurgaa1 (Narys) [2010 m. spalio 31 d., 20:46]
;]

PRIZAI
Vartotojams
Vartotojo vardas
Slaptažodis
Registracija
Pamiršau slaptažodįPopuliarausi straipsniai
Dienos nuotraukos
Dienos nuotrauka: 2013-10-24
Dienos nuotrauka: 2013-10-23
Dienos nuotrauka: 2013-10-22
Dienos nuotrauka: 2013-10-21
Dienos nuotrauka: 2013-10-20


LS 2019 Mods
FS 19 Mods
ETS 2 Mods
mods Cattle and Crops
Mods Stellaris
Apex Legends stats
Division 2 Tracker Farming Simulator 19 Mods
Cyberpunk 2077 Mod
Minecraft Dungeons Mod
Stardew Valley Mod
GTA 6 mods PC
Snowrunner mods
Snowrunner mods PC
plaukų kaukės, Valentino diena, 2010 šukuosenos, plaukų stilius, plaukų šviesinimas natūraliais produktais, lieknos kojos, madingos tatuiruotės, tatoo plunksna, plunksnos, zodiako ženklai, savybės, žiemos mados, praikaituojančios pėdos, trapūs, skilinėjantys nagai, kūno sudėjimas, kokie drabužiai tinka, plaukų kaspinas, plaukų šukuosenos, plaukai, sveikas maistas pagal horoskopą, batų mados 2009, sock bun, kojinės kuodas, madingi kuodukai, kuodai, žieminiai batai, bateliai, sveikas kūnas - graži išvaizda, madingos tatuiruotės, tatuiruotės paukščiai, madingi kirpimai, 2010 šukuosenos, sukuosenų mados, plaukų stilius, mada 2009/2010, plaukų stilius, 2010 metų horoskopas, pitagoro kvadratas, numerologija, burtai, magija, menstruacijų/mėnesinių ciklas, naminės plaukų kaukės, išskyros, gleivės, jų pagausėjimas, makiažo patarimai, plaukų mados, plaukų stilius, šukuosenos, kasos, dienos dieta, delčios dieta, madingas geometrinis manikiūras, lipni juosta
Draugai: Seo paslaugos | Horoskopai | Amazon Marketplace Ratings | Vardu reiksmes