Naujausi straipsniai
Jei jau senokai svarstote apie tatuiruotę, tačiau niekaip neapsisprendžiate, kokią pasidaryti, rinkitės šiuo metu itin populiarius jaunimo tarpe skrendančius paukščius. Kadangi...
Prieš 49 sek.
Jeigu turite ilgus ar bent vidutinio ilgumo plaukus, tikriausiai jau esate rišusi iš jų kaspiną. Šukuosena, kurią išpopuliarino pati Lady Gaga, greitai pavergė merginų širdis...
Prieš 1 min.
Spalvos mūsų gyvenime yra tikrai svarbios. Mes turime savo mėgiamas spalvas ir pagal tai yra nustatomos mūsų charakterio savybės. Spalvos daro įtaką mūsų savijautai veikdamos...
Prieš 1 min.
Gyvūnų raštai nuo drabužių ir aksesuarų persikelia ant jūsų nagų. Itin populiarus ir madingas pastaruoju metu yra plėšraus leopardo manikiūras, kurį kaskart gali pasidaryti vis kitokį.
Prieš 1 min.

mados idėjos
Grožio patarimai
 • Mada ir stilius
  Įvairūs straipsniai apie tai, kas madinga, o kas ne, kaip reikėtų rengtis, o ko reikėtų vengti, kokius drabužius rinktis įvairiausiomis progomis ir daug kitokių stiliaus patarimų.
 • Plaukų priežiūra
  Patarimai, kaip prižiūrėti plaukus bei plaukų grožio puoselėjimo būdai.
 • Veido ir kūno odos priežiūra
  Patarimai, kaip išsaugoti gražią ir jauną veido ir kūno odą.
 • Zodiako ženklai
  Kokią įtaką jūsų elgesiui turi zodiako ženklas, kokias jūsų charakterio savybes jis nulėmė ir tt.
 • Makiažas
  Makiažo paslaptys ir gudrybės. Patarimai, kaip išryškinti privalumus ir paslėpti trūkumus.
 • Rankų, kojų bei nagų priežiūra
  Patarimai, kaip prižiūrėti rankas, kojas ir nagus, kad jie visada atrodytų patraukliai.
 • Dietos ir tinkama mityba
  Kokių dietų galima ir sveika laikytis, o kokių draudžiama. Tinkama mityba, kad jūsų organizmas būtų sveikas, o kūno linijos gražios ir lieknos.
 • Įdomybės
  Įvairūs straipsniai, naudingi šiuolaikinėms merginoms ir moterims.
 • Mankštos ir sportas
  Kasdieninės mankštos, įvairūs pratimai įvairioms kūno dalims ir bendri fiziniai pratimai, kad kiekvieną dieną savijauta būtų puiki.
 • Lediškos problemos
  Menstruacijos, pastojimas, gimdymas, krūtys bei problemos dėl jų ir viskas, kas svarbu tik mums - tikroms ledi.
 • Kūno priežiūra
  Paryškinkime privalumus ir paslėpkime trūkumus. Mylėkime save tokias, kokios esame, tačiau nepamirškime ir savęs prižiūrėti bei lepinti.
 • Sveikata
  Viskas apie sveikatą, ligas, jų priežastis ir gydymą.


Ką apie tave sako tavo gimimo valanda? (MERGINOMS!) [5]

Ką apie tave sako tavo gimimo valanda? (MERGINOMS!) Paskelbta: 2012 m. sausio 21 d., 16:28
Komentarų: 5 (Skaityti komentarus)

Ne tik gimimo mėnuo ir diena, bet net ir valanda turi įtakos tavo asmenybei ir likimui. Išsiaiškink savo tikslią gimimo valandą ir sužinosi, kokius tavo būdo bruožus lėmė laikas, kuriuo gimei.

0.0-01.59 val. Smalsuolė. Trokšti žinoti viską apie visus. Esi tikra, kad kiekviena sužinota naujiena anksčiau ar vėliau gyvenime pravers. Beveik nėra temų, kurios tavęs nedomintų. Gali būti, jog tapsi puikia žurnaliste ar politike.

Meilė: Tavo fantazija ir išradingumas ne tik stebina, bet ir pavergia: net išsiskyręs su tavimi jis dar ilgai negalės pamiršti drauge praleisto laiko.

Patarimas: Išmok atsirinkti, kuriems dalykams savo gyvenime teiksi pirmenybę, nes visko suspėti vis tiek nepajėgsi.

02.00-03.59 val. Atkaklioji. Tikslo sieki beatodairiškai ir atkakliai. Mėgsti viską suplanuoti ir numatai keletą ėjimų į priekį. Tavo analitinis mąstymas veikia tiesiog idealiai. Nesi linkusi pasitikėti kitais, tad tau labiausiai tinka ne komandinis darbas, o individuali veikla. Gali rinktis mokslininkės kelią - jis tau būtų prie širdies.

Meilė: Nesi pati geriausia flirtuotoja, todėl naujas pažintis užmegzti gana sunku. Kita vertus, netinkamus tipus atpažįsti akimirksniu, tad labai mažai šansų, kad tavo širdį užkariautų koks niekšelis, renkiesi tik savęs vertus vaikinus.

Patarimas: Kartais prisimink, kad protas - ne visada pats geriausias patarėjas. Nevertėtų pamiršti ir savo jausmų. Esama situacijų, kai geriau pasikliauti intuicija, o ne šaltu apskaičiavimu.

4.00-05.59 vai. Nuotykių ieškotoja. Drąsi, veržli ir turinti fantazijos - taip galima apibūdinti tavo asmenybę. Su tavimi tikrai nenuobodžiausi. Veikiausiai kaip tik todėl kur bepasisuktum, akimirksniu tampi kompanijos siela, lydere. Negali pakęsti nuobodžių, apatiškų, nykių žmonių. Jei išmoktum labiau įsiklausyti į kitų žmonių poreikius bei tinkamai įvertintum energijos atsargas, kuriomis ne visi vienodai apdovanoti, galėtum tapti šaunia renginių ir laisvalaikio pramogų organizatore.

Meilė: Esi pripratusi visur ir visada rodyti iniciatyvą, meilės reikalai - ne išimtis. Nesunkiai užkariauji pasirinktojo vaikino dėmesį.

Patarimas: Nesigėdyk savo silpnumo ir melancholijos akimirkų. Jos taip pat būtinos, kad tavo siela ir kūnas pailsėtų ir apsivalytų.

06.00-07.59 vai. Jausmingoji. Tu esi nuostabi draugė: su tavimi paprasta ir malonu svajoti, fantazuoti, plepėti ir krėsti išdaigas. Jautriai reaguoji į artimųjų problemas ir noriai padedi jiems spręsti iškilusius sunkumus. Esi linkusi pasitikėti kitais, nors kartais dėl to tenka nusivilti. Jei išmoktum neimti svetimų problemų pernelyg giliai į širdį bei atsiriboti, galėtum tapti gera psichologe arba socialine darbuotoja.

Meilė: Meilėje tau svarbiausia - pasitikėjimas ir supratimas, taigi su nuotykių ieškotojais tau nepakeliui.

Patarimas: Kartais geriausias sprendimas - tiesiog mažiau gilintis į problemas ir jas pamiršti.

08.00-09.59 vai. Diplomatė. Gebi sutarti su visais, neskausmingai įtikini kitus, jog esi teisi netgi tada, kai tiesiog pragaištingai klysti. Katino Leopoldo frazė „vaikai, gyvenkime draugiškai" tau - ne lėkštas juokelis, o realybė. Tau nereikia jos kartoti, tu tiesiog taip ir gyveni - draugiškai. Suaugusi, subrendusi ir išmokusi grįsti savo poziciją ne tik jausmais, bet ir logika, taptum gera teisininke, politike, derybininke arba baro, klubo vadove, pardavėja.

Meilė: Nustembi, jei tave iki ausų įsimylėjęs vaikinukas stengiasi užkariauti tavo širdį: juk ji ir taip atvira.

Patarimas: Skirk laiko ir sau pačiai. Draugauti su visais yra gerai, bet kartais ir draugams reikia pasakyti „ne", jei ateina metas pasirūpinti savimi.

10.00-11.59 vai. Maksimalistė. Stiklinė tau niekada nebus nei apytuštė, nei apypilnė. Ji arba pilna, arba tuščia. Kitaip tariant, vadovaujiesi principu „viskas arba nieko". Šiomis valandomis gimsta daugiausiai pirmūnų (arba atvirkščiai). Kokios veiklos besiimtum, visa pasineri į ją ir sieki tik geriausių rezultatų, viduriukas tavęs netenkina. Moki rizikuoti, bet jei dar išmoksi įvertinti tą riziką, gali tapti sėkminga verslininke ar įmonės direktore.

Meilė: Esi tikras jausmų ir emocijų tornadas. Jei myli, tai visa širdimi, bet jei imsi nekęsti - tegul jis pasisaugo!

Patarimas: Kas ne su tavimi - dar nereiškia, kad prieš tave.

12.00-13.59 vai. Keliautoja. Ieškai naujovių, trokšti pažinimo, taigi kelionės - tavo aistra. Tau maga išbandyti tai, ko dar nebandei ir pamatyti tai, ko niekada nematei. Aistringai domiesi naujovėmis, drąsiai ragauji egzotiškų patiekalų, kai tik gali, semiesi kuo įvairesnės patirties. Ir labai apgailestauji, jei šiam kelionių troškuliui numalšinti trūksta laiko, pinigų ar galimybių. Ateityje būtum laiminga tapusi gide, kelionių organizatore.

Meilė: Tavo jausmus valdo nuotaika. Laimė, ji dažniausiai būna gera. Tačiau nesi linkusi susisaistyti ilgalaikiais ryšiais.

Patarimas: Geri dalykai - ne tik toli. Apsidairyk, ir aibę jų atrasi greta!

14.00-15.59 val. Aistringoji. Ne tik sėkmė, bet ir nesėkmės tau nėra priežastis nusiminti. Viskas, kas nutinka, tau tėra stimulas siekti daugiau, daryti geriau, žinoti daugiau. Svarbiausia - išmokti viską padaryti iki galo, mat visą savo energiją sutelkusi iš pat pradžių vėliau neretai tiesiog išsikvepi ir pristingi jėgų. Moki jkvėpti kitus, toks žmogus kaip tu praverstų bet kokiame komandiniame darbe. Galėtum tapti puikia kokios nors visuomeninės organizacijos lydere.

Meilė: Dievini netikėtumus ir staigmenas, dažnai elgiesi impulsyviai. Tau reikia arba labai pakantaus, arba ne mažiau impulsyvaus partnerio.

Patarimas: Numatyk ne tik galutinį tikslą, bet ir tarpines stoteles: bus lengviau tinkamai padalinti energiją.

16.00-17.59 val. Harmoningoji. Visur ir visada sieki jausti pilnatvę ir harmoniją. Tau svarbiausia - jausmų ir proto vienovė, tad stengiesi viską apgalvoti iki smulkmenų, prieš priimdama sprendimus nuodugniai apsvarstai ir moki pasiekti, kad širdis paklausytų proto balso. Deja, pasirengti visiems gyvenimo atvejams neįmanoma, tad bet kokia netikėta situacija tave labiau nei bet ką kitą išmuša iš vėžių: turi atsitraukti ir gerai apmąstyti viską iš naujo. Taptum gera filosofe.

Meilė: įsimyli negreitai, bet ilgam. Kartą pamilusi, padarysi dėl jo viską.

Patarimas: Gyvenime pasitaiko netikėtumų, nesusipratimų, nesusikalbėjimo. Nebūtina jiems visiems pasiruošti, kartais užtenka tiesiog nekreipti dėmesio.

18.00-19.59 val. Draugė. Draugėms esi tarsi sesuo. Su savo aplinkos žmonėmis nedvejodama pasidalinsi viskuo, ką turi. Tau ypač svarbu, kad šalia tavęs visi jaustųsi laimingi. Deja, esi gana patikli, tad tavo gerumu nėra sunku pasinaudoti. Tiesą sakant, daugelis tai ir daro, todėl šiomis valandomis gimusiems žmonėms ypač svarbu suvokti, kur baigiasi draugiškumas ir prasideda išnaudojimas. Išmokusi aptikti šią ribą, taptum puikia klubo ar viešbučio administratore, paslaugų srities darbuotoja.

Meilė: Esi pasirengusi išpildyti kiekvieną mylimojo norą, tačiau nepamiršk jo informuoti ir apie savuosius.

Patarimas: Tau visur ir visada praverstų bent mažas lašelis egoizmo.

20.00-21.59 val. Artistė. Tavo fantazija neribota, idėjomis gali žarstytis kairėn ir dešinėn. Esi artistiška ir charizmatiška, moki linksmintis ir linksminti kitus. Gebi pavergti publiką žvilgsniu, taigi tavęs tikrai laukia scena: savo galimybes galėtum atskleisti tapusi aktore, dainininke, šokėja. Sėkmė lydėtų ir pasirinkus pedagogės kelią: esi įtaigi ir moki perteikti savo žinias kitiems.

Meilė: Norint užkariauti tavo širdį, jam taip pat prireiks nemažai kūrybos ir fantazijos. Tave domina tik tokie santykiai, kuriuose nestinga aistros, ugnies ir netikėtumų.

Patarimas: Kad ir kur nuneštų fantazijos sparnai, neprarask realybės jausmo. Tai, ką tu vaidini, ne visada esi tu pati, tad venk elgtis vienaip ar kitaip tik todėl, kad to reikalauja tavo vaidmuo.

22.00-23.59 val. Paslaptingoji. Ar dar neatradai savyje jėgų gydyti galvos ir danties skausmo per atstumą? O gal jau pastebėjai, kad net juokais pasakytos tavo pranašystės pildosi? Nieko nuostabaus - esi išties šiek tiek raganiška ir tikrai apdovanota kokiu nors nepaprastu gebėjimu, gal tik kol kas jo nesuvokei. Labai tikėtina, kad vėliau tapsi ekstrasense, būrėja, žinove. Nors, kita vertus, visa tai gali būti tik hobis greta bet kokios kitos, žemiškos specialybės.

Meilė: Tiki meile iš pirmo žvilgsnio ir esi linkusi savo mylimajam priskirti tokių savybių, apie kurias jis pats nė nesapnavo.

Patarimas: Nesistebėk, kad ne visi supranta tavo poelgius, kai vadovaujiesi magiškais ženklais ar tiesiog savo nuojauta. Intuicija taip pat klysta, tad bent kartais įsiklausyk ir į tai, ką sako protas.

Į viršųKomentarai:


Vardas (privalomas laukas):
El. pašto adresas (privalomas laukas):
Įveskite 3 simbolių saugos kodą:
 
Jūsų komentaras (privalomas laukas):


Ruta1323 (Narys) [2012 m. birželio 10 d., 00:07]
Tikrai atitinka :)
ametrita (Narys) [2012 m. vasario 15 d., 16:03]
Atitinka :O
jurgaa1 (Narys) [2012 m. vasario 8 d., 11:53]
Na, beveik tiesa :)
unfeeling (Narys) [2012 m. vasario 4 d., 16:16]
teisybe, mane idealiai atitinka, esu keliautoja
Rutyte78822 (Narys) [2012 m. sausio 24 d., 00:19]
super ! :) as jausmingoji, it istikruju yra tiesos ;)

PRIZAI
Vartotojams
Vartotojo vardas
Slaptažodis
Registracija
Pamiršau slaptažodįPopuliarausi straipsniai
Dienos nuotraukos
Dienos nuotrauka: 2013-10-24
Dienos nuotrauka: 2013-10-23
Dienos nuotrauka: 2013-10-22
Dienos nuotrauka: 2013-10-21
Dienos nuotrauka: 2013-10-20


LS 2019 Mods
FS 19 Mods
ETS 2 Mods
mods Cattle and Crops
Mods Stellaris
Apex Legends stats
Division 2 Tracker Farming Simulator 19 Mods
Cyberpunk 2077 Mod
Minecraft Dungeons Mod
Stardew Valley Mod
GTA 6 mods PC
Snowrunner mods
Snowrunner mods PC
Valentino diena, plaukų mados, plaukų stilius, šukuosenos, kasos, madingi kirpimai, 2010 šukuosenos, sukuosenų mados, kūno sudėjimas, kokie drabužiai tinka, sveikas kūnas - graži išvaizda, zodiako ženklai, savybės, madingos tatuiruotės, tatoo plunksna, plunksnos, trapūs, skilinėjantys nagai, praikaituojančios pėdos, menstruacijų/mėnesinių ciklas, plaukų stilius, mada 2009/2010, miley cyrus, billboard muzikos apdovanojimai 2013, lieknos kojos, madingas geometrinis manikiūras, lipni juosta, dienos dieta, delčios dieta, batų mados 2009, sock bun, kojinės kuodas, madingi kuodukai, kuodai, madingos tatuiruotės, tatuiruotės paukščiai, pitagoro kvadratas, numerologija, burtai, magija, 2010 metų horoskopas, 2010 šukuosenos, plaukų stilius, žiemos mados, plaukų kaspinas, plaukų šukuosenos, plaukai, plaukų kaukės, plaukų stilius, sveikas maistas pagal horoskopą, plaukų šviesinimas natūraliais produktais, makiažo patarimai, naminės plaukų kaukės, išskyros, gleivės, jų pagausėjimas
Draugai: Seo paslaugos | Horoskopai | Amazon Marketplace Ratings | Vardu reiksmes