Naujausi straipsniai
Manote, jog vaisiais galima mėgautis bet kada ir bet kokiais kiekiais? Klystate. Vaisiai taip pat turi savo vartojimo taisykles ir kartais gali padaryti daugiau žalos, nei suteikti...
Prieš 13 sek.
Makšties infekcijų sukeltomis ligomis bent kartą sirgo apie 75 proc. moterų (dažniausiai 20-40 m.), beveik pusei jų liga atsinaujina, ir ne kartą. O tai labai vargina, sukelia...
Prieš 1 min.
Maistas yra būtinas žmogaus gyvybei palaikyti, nes būtent su maistu mūsų organizmas gauna daugumą svarbiausių medžiagų. Tačiau šiais laikais, deja, maiste lieka vis mažiau...
Prieš 1 min.
Kad ir kaip bebūtų gaila, tačiau mūsų trumpa lietuviška vasarėlė jau susikrovė lagaminus ir pamažu traukiasi iš mūsų šalies užleisdama vietą gaiviam rudenėliui. O besikeičiant...
Prieš 4 min.

mados idėjos
Grožio patarimai
 • Mada ir stilius
  Įvairūs straipsniai apie tai, kas madinga, o kas ne, kaip reikėtų rengtis, o ko reikėtų vengti, kokius drabužius rinktis įvairiausiomis progomis ir daug kitokių stiliaus patarimų.
 • Plaukų priežiūra
  Patarimai, kaip prižiūrėti plaukus bei plaukų grožio puoselėjimo būdai.
 • Veido ir kūno odos priežiūra
  Patarimai, kaip išsaugoti gražią ir jauną veido ir kūno odą.
 • Zodiako ženklai
  Kokią įtaką jūsų elgesiui turi zodiako ženklas, kokias jūsų charakterio savybes jis nulėmė ir tt.
 • Makiažas
  Makiažo paslaptys ir gudrybės. Patarimai, kaip išryškinti privalumus ir paslėpti trūkumus.
 • Rankų, kojų bei nagų priežiūra
  Patarimai, kaip prižiūrėti rankas, kojas ir nagus, kad jie visada atrodytų patraukliai.
 • Dietos ir tinkama mityba
  Kokių dietų galima ir sveika laikytis, o kokių draudžiama. Tinkama mityba, kad jūsų organizmas būtų sveikas, o kūno linijos gražios ir lieknos.
 • Įdomybės
  Įvairūs straipsniai, naudingi šiuolaikinėms merginoms ir moterims.
 • Mankštos ir sportas
  Kasdieninės mankštos, įvairūs pratimai įvairioms kūno dalims ir bendri fiziniai pratimai, kad kiekvieną dieną savijauta būtų puiki.
 • Lediškos problemos
  Menstruacijos, pastojimas, gimdymas, krūtys bei problemos dėl jų ir viskas, kas svarbu tik mums - tikroms ledi.
 • Kūno priežiūra
  Paryškinkime privalumus ir paslėpkime trūkumus. Mylėkime save tokias, kokios esame, tačiau nepamirškime ir savęs prižiūrėti bei lepinti.
 • Sveikata
  Viskas apie sveikatą, ligas, jų priežastis ir gydymą.


Kovo mėnesio horoskopas 2012 [2]

Kovo mėnesio horoskopas 2012 Paskelbta: 2012 m. kovo 1 d., 19:43
Komentarų: 2 (Skaityti komentarus)

2012 metų Kovo mėnesio horoskopas: 

AVINAS (kovo 21 - balandžio 20)

tipiškiems ženklo atstovams dvi pirmosios mėnesio dekados bus palankios asmeninėms iniciatyvoms, nuosavų tikslų ir ambicijų įgyvendinimui. Paskutinę mėnesio dekadą labiau ryškės emocinė gyvenimo sfera, palankus laikas bus reikalams, kurie labiau lieka šešėlyje, mažiau ryškia taps socialinė sfera. Mėnuo bus palankus ateities vizijų kūrimui, savo vidinės harmonijos stiprinimui. Tipiškus ženklo atstovus šį mėnesį gali lydėti sėkmė tiek asmeniniame gyvenime, tiek finansų sferoje, kuri bus gerokai išreikšta dėl palankios planetų įtakos. Periodas bus palankus ir dalykinei partnerystei, atsiras palankių progų sustiprinti savo pozicijas bendroje veikloje, pasiekti stabilumo ir klestėjimo. Sveikatos prasme jau paskutinę dekadą galima tikėtis jėgų antplūdžio, stiprės optimizmas ir bendras gyvybinis tonusas. Meilės sferoje tikėtinos naujos pažintys, vieniši ženklo atstovai gali sutikti sau skirtą žmogų, o partnerystės motyvas gali būti labiau materialus, nei įprastai.

JAUTIS (balandžio 21 - gegužės 21)

kovo mėnuo tipiškiems ženklo atstovams dalykinėje veikloje gali išbandyti jų kantrybę, vyraus pasyvumas, šis periodas bus palankus išsamiai būsimų iniciatyvų, naujų projektų analizei, jų parengimui, būtinų priemonių jų įgyvendinimui numatymui. Svarbi šiuo periodu bus ir dvasinė gyvenimo sfera, tačiau pradėti ką nors naujo iš esmės, šiuo metu nevertėtų, tai palankiau atidėti antrai balandžio mėnesio pusei. Kovo mėnuo nuo antros dekados gali būti sudėtingas bendravimo sferoje, gali sustiprėti nepalankios situacijos, formuotis įvairios aplinkybės, liečiančios artimus žmones, kada vertėtų labiau apgalvoti savo žodžius, kritiškiau vertinti savo veiksmus, norint išlaikyti harmoniją savo artimoje aplinkoje. Šis mėnuo mažiau palankus tolimoms kelionėms, todėl vykstant į užsienį, vertėtų pasirūpinti savo saugumu, bei būti atidesniems bendravime. Finansinė sfera didelio pakilimo šį mėnesį nežada, padėtis išliks stabili, sveikata problemų kelti neturėtų. Meilės sferoje tikėtinas aktyvumas, stiprės jūsų žavesys, patrauklumas, tikėtinos pažintys, sėkmė priešingos lyties atstovų tarpe.

DVYNIAI (gegužės 22 - birželio 21)

tipiškiems ženklo atstovams naujoms iniciatyvoms, dokumentų ir reikalų tvarkymui bus kiek palankesnė pirma mėnesio dekada, nors jau ir šiuo periodu gali būti juntamas visų procesų sulėtėjimas. Nuo kovo 12 dienos, kada Dvynių ženklą valdanti planeta Merkurijus pradės judėti atatupsta, laikas bus labiau palankus savo veiklos peržiūrėjimui, užvilkintų darbų užbaigimui, nors pirmas dvi dekadas vis dar svarbi bus ir karjeros, sociumo sfera. Dėmesio ir laiko šiuo periodu gali pareikalauti šeimos, namų reikalai, nuo antros dekados iki mėnesio pabaigos bus sudėtingas bendravimui periodas jūsų artimoje aplinkoje, todėl vertėtų išlikti geranoriškiems, apgalvoti savo poelgius, kad neįžeisti, neįskaudinti savo artimų ir brangių žmonių, kadangi aplinkos fonas bus destruktyvus. Finansinėje sferoje pagyvėjimas tikėtinas pirmąją ir paskutinę dekadą, kada gali papilnėti jūsų biudžetas. Sveikata problemų kelti neturėtų, tik būtinas padidintas atidumas vairuojantiems, avaringesni periodai bus iki kovo 5 dienos ir paskutinė mėnesio savaitė. Meilei palankus visas mėnuo, o vienišiems ženklo atstovams sėkmingas periodas tikėtinas mėnesio viduryje.

VĖŽYS (birželio 22 - liepos 23)

kovo mėnesį keisis gyvenimo sferos jų svarbumo skalėje, pirmas dvi dekadas laikas dar bus labiau palankus kūrybinei veiklai, socialinei plėtrai, o nuo paskutinės dekados pagrindinis akcentas bus siejamas su karjera, su stabilumu ir padėtimi sociume. Šį mėnesį palaipsniui stiprės aplinkybės, palankios asmeninių programų ir iniciatyvų įgyvendinimui, savo gabumų ir veiklos tobulinimui. Bendroje gyvenimo tėkmėje šį mėnesį nevertėtų pamiršti savo sveikatos, jos stiprinimui, geros savijautos palaikymui skirti laiko, lakytis protingo darbo ir poilsio režimo, pasinaudoti įvairiomis profilaktinėmis, organizmą stiprinančiomis priemonėmis. Finansinė sfera bus gana stabili, o paskutinę dekadą finansiniai interesai ir sėkmė bus siejami su karjeros sfera, todėl mėnesio pabaigoje tikėtinas asmeninio biudžeto augimas, kurį gali palankiai įtakoti padidėjęs atlyginimas, ar paskata už profesinius nuopelnus, pasiekimus. Paskutinę mėnesio dekadą galima netikėta finansinė sėkmė. Meilės sferoje pirmas dvi dekadas didelių pokyčių tikėtis neverta, nors paskutinę mėnesio dekadą galimos netikėtos pažintys su originaliais žmonėmis, gali megztis romantiški santykiai, meilė gali aplankyti vienišas širdis.

LIŪTAS (liepos 24 - rugpjūčio 23)

tipiški ženklo atstovai kovo mėnesį aktyvumo ir sėkmės gali tikėtis socialinėje sferoje, karjeroje, tikėtinas nuoseklus augimas profesinėje sferoje, gali atsiverti labai pozityvios galimybės. Šį mėnesį tikėtini įvairūs pareigybiniai pokyčiai, kai kam gali pavykti sėkmingai pakilti karjeros laiptais, ar įgyti užtikrintą stabilumą sociume. Antros mėnesio dekados pradžioje galima sėkmingai harmonizuoti santykius su vadovybe, aukščiau stovinčiais įtakingais asmenimis, o iki paskutinės mėnesio dekados, užsiimantiems nuosavu verslu, tikėtina sėkminga finansinė partnerystė, pelnas iš bendradarbiavimo sferos. Kovo mėnuo - finansiškai sėkmingas periodas visiems ženklo atstovams. Sėkmingos gali būti kelionės, bei tinkamas laikas norintiems praturtinti savo žinių bagažą, išplėsti savo išsilavinimo lygį. Visą mėnesį tikėtina puiki sveikata, periodas palankus meilei, kiek mažiau aktyvios pirmos dvi dekados, bei audringa, su netikėtomis pažintimis, susitikimais, naujais įspūdžiais paskutinė mėnesio dekada. Mėnesio pabaiga bus kiek sudėtingesnė bendravimo sferoje, truks stabilumo, daugės dirglumo.

MERGELĖ (rugpjūčio 24 - rugsėjo 23)

tipiškų ženklo atstovų laukia aktyvus socialinis gyvenimas, bendra veikla su partneriais, bei savo asmeninių programų realizavimas per visuomeninio sektoriaus prizmę. Asmeninės inciatyvos gali sutikti kliūtis, gali keistis bendravimo stilius, kadangi jūsų ženklą valdanti planeta Merkurijus nuo kovo 12 dienos judės atatupstas, todėl šis periodas labiau palankus būtinoms permainoms karjeros, socialinėje sferose, norint sustiprinti, pagerinti savo padėtį. Nuo antros dekados gali mažėti pasitikėjimas savimi, tačiau šis periodas bus sėkmingas norintiems užsiimti savęs tobulinimu, įvaizdžio pokyčiais, kadangi energijos bus tam labiau palankios, nei aktyvioms iniciatyvoms, ar naujiems projektams. Šiuo periodu labiau koncentruositės ties sociumo sfera, kiek mažiau dėmesio bus skiriama šeimos reikmėms, nors ši sfera išliks beveik visą mėnesį aktuali, taip pat. Sveikata labiau vertėtų pasirūpinti dvi pirmas dekadas, o mėnesio pabaigoje energijos daugės, savijauta gerės. Antroje mėnesio pusėje suaktyvės finansinė sfera, tikėtinos pajamos, sėkminga prekyba, produktyvus bendradarbiavimas. Meilės sferoje ypatingų pokyčių tikėtis šį mėnesį neverta.

SVARSTYKLĖS (rugsėjo 24 - spalio 23)

kovo mėnuo nežada didelio socialinio aktyvumo, periodas nebus labai palankus įtemtam darbui, kadangi šį mėnesį akcentas bus daromas dviejose gyvenimo sferose – finansų ir sveikatos. Finansinė sfera gali pareikalauti jūsų dėmesio, apdairumo, kadangi tikėtinos gana įtemptos situacijos, asmeninio biudžeto svyravimas, pajamos gali kiek sumažėti mėnesio pradžioje, kas gali skatinti jūsų nerimą. Kovo mėnesį vertėtų labai protingai paskirstyti finansines lėšas, planuoti būtinas išlaidas, bei savo energetinius resursus, vertėtų vengti persitempimo, per didelių fizinių krūvių, derinti darbą ir poilsį, pagalvoti apie savo imuninės sistemos stiprinimą, kadangi organizmas šiuo periodu bus silpnesnis, imlus įvairioms infekcijoms – būtina pasiteklti profilaktines stiprinančias priemones. Svarbi bus partnerystės, meilės sfera, ypač paskutinę mėnesio dekadą, kada daugės bendravimo, susitikimų, pažinčių, netikėtų situacijų tarpusavio santykiuose. Finansinė nauda galima iš partnerių pusės, bei per įvairius sandorius, sutartis, šeimos biudžetą gali papildyti sutuoktinių pajamos, todėl mėnesio pabaigoje finansinė sfera gali stabilizuotis. Visą mėnesį vertėtų saugotis sudėtingų, pavojingų situacijų, kadangi nelaimingų atsitikimų pavojus šiuo periodu gana ženklus.

SKORPIONAS (spalio 24 - lapkričio 22)

tipiškų ženklo atstovų sėkmė šį kovo mėnesį tiesiogiai priklausys nuo jų gebėjimo teisingai formuoti bendravimą savoje aplinkoje, nuo jų geranoriškų veiksmų santykiuose su kitais žmonėmis, kadangi bendra aplinkos įtaka nebus labai palanki. Šis periodas nebus palankus aktyviam bendradarbiavimui, sutarčių, kontraktų pasirašymui, įvairių sandorių sudarymui, visą tokią veiklą vertėtų nukelti į labiau palankų periodą sekančio mėnesio antroje pusėje. Nevertėtų planuoti ir stambių pirkinių, labai svarbių kelionių – periodas tam nepalankus, ypač nuo antros dekados iki mėnesio pabaigos, kada daugės painiavos, kada tikėtinos įvairios nesmagios situacijos, netiksli informacija, kada žmonės daug blogiau vieni kitus supranta, kada pakenkti gali netgi smulkmenos. Rimtiems darbams, būtinoms permainoms veikloje, anksčiau padarytų klaidų taisymui šis periodas bus palankus, kaip ir rūpinimuisi savo sveikatos būkle, kuri, nors didelių problemų nekels, bet gyvybinį tonusą stiprinti irgi būtų palanku. Finansinė gyvenmimo sfera tikėtina stabili, o meilei mėnuo labai palankus, ypač vidurinė dekada – vienišos širdys gali surasti išsvajotą antrąją pusę, gali užsimegzti daug romantiškų ryšių, kurie gali peraugti į rimtus, stabilius, kai kam - finansiškai naudingus santykius.

ŠAULYS (lapkričio 22 - gruodžio 21)

kovo mėnesį materialinė ir finansinė gyvenimo sferos gali atsidurti antrame plane, o svarbiausia tema tapti meilė, emocinė ir dvasinė sritis. Į tipiškų ženklo atstovų gyvenimą gali sugrįžti žmonės iš jų praeities, gali išryškėti, atsinaujinti ankstesnės pažintys, ryšiai, gali iš naujo įsižiebti kažkada išgyventi jausmai. Vieniši ženklo atstovai gali visą mėnesį pasinerti į meilės sūkurį, pramogauti, sutikti savo antrąją pusę, formuoti naujus meilės santykius, juos stiprinti, o aplinkybės tam bus palankios. Rimtiems darbams ir veiklai kiek palankesnė pirmoji dekada, o nuo kovo 12 dienos dalykinis ir darbinis aktyvumas gali kiek sulėtėti, šiuo periodu bus palankiau spręsti anksčiau susiformavusias problemas, peržiūrėti savo esamos veiklos barus, taisyti klaidas. Pirmas dvi dekadas papildomo dėmesio gali pareikalauti sveikata, kada tikėtinas bendras gyvybingumo sumažėjimas, tačiau jau nuo antros mėnesio pusės savijauta nuosekliai gerės, daugės energijos, gyvybiškumo, todėl mėnesio pabaigoje tapsite darbingi, energingi. Mėnuo nebus palankus tolimoms kelionėms, pagal galimybes, jas vertėtų atidėti, dalykiniame bendravime būtinas atidumas, galimiems susitarimams, sandoriams vertėtų labai kruopščiai, deramai pasirengti, kadangi šiuo periodu lengva suklysti, todėl vertėtų vengti skubotumo, gerai apgalvoti savo sprendimus.

OŽIARAGIS (gruodžio 22 - sausio 20)

tipiškiems ženklo atstovams šį mėnesį bus svarbu lanksčiai prisiderinti, adaptuotis prie juos supančių aplinkybių, situacijų, kurias jie formavo pastarąjį pusmetį. Šiuo periodu kiekvienas ženklo atstovų gali gauti atitinkamą atpildą - arba džiaugtis savo darbo vaisiais, jeigu sugebėjo pasiekti puikių rezultatų, arba pajusti nusivylimą, kartėlį supratus, kad kelias, kuriuo jie ėjo keletą paskutinių mėnesių, veda į neproduktyvius rezultatus. Likimas šį mėnesį patikrins, ar ženklo atstovai teisingai formavo savo gyvenimo užduotis, ar jų tikslus ir jų pasiekimo būdus reikia koreguoti. Kovo mėnesį svarbia gali tapti šeimos, namų sfera, kuri taps tarsi užuovėja nuo visų negandų, bei kiek silpnesnis karjeros sektorius, sociumo reikalai. Periodas palankus užsiimti savo vidiniu gyvenimu, stiprinti savo dvasingumą, peržiūrėti savo polinkius ir siekius. Sveikata gana stipri gali būti pirmas dvi dekadas, bei gali būti juntamas energijos, jėgų stygius mėnesio pabaigoje, kada aplinka skatins stresines situacijas ir aplinkybes, nepalankiai įtakojančias nervų sistemą. Finansinė ir meilės sfera didelių permainų kovo mėnesį nežada, išsilaikys ankstesnės tendencijos ir stabilumas.

VANDENIS (sausio 21 - vasario 19)

kovo mėnesį pagrindinėse veiklos sferose gali būti juntamas sulėtėjimas dėl stiprios retrogradinių – judančių atbuline eiga - planetų įtakos, gali iškilti nenumatytos situacijos, daugėti nesusipratimų ir painiavos bendraujant, keičiantis informacija. Šiuo periodu vertėtų labai kruopščiai apgalvoti savo sprendimus, vengti tokių aplinkybių, kurios gali skatinti įvairias pavojingas situacijas. Šis mėnuo nepalankus kosmetinėms, arba planinėms operacijoms, tolimoms kelionėms, komandiruotėms, esant galimybei, jas vertėtų atidėti palankesniam periodui. Problemas gali kelti ryšio ir transporto priemonės, jos gali gesti labiau, nei įprasta, tikėtinas vilkinimas reikaluose ir problemos bendravime artimoje aplinkoje, todėl vertėtų labai atidžiai rinkti žodžius, būti geranoriškiems išsakant savo požiūrį. Finansinėje sferoje pirmas dvi mėnesio dekadas tęsis palankios ankstesnių mėnesių tendencijos, o paskutinę dekadą aplinkybės gali tapti kiek mažiau palankios. Sveikata problemų kelti neturėtų, šį mėnesį tikėtinas aukštas darbingumas, pakaks energijos užduočių atlikimui, tik nepalankiai gali įtakoti psichologinės problemos. Meilės sferoje sudėtingas, konfliktiškas periodas gali būti mėnesio pradžioje, bei gana netikėta, sunkiai prognozuojama paskutinė dekada, kada daugės netikėtumų, išskirtinio bendravimo, pažinčių, kada formuosis nauji santykiai ir ryšiai, bet bus stokojama stabilumo.

ŽUVYS (vasario 20 - kovo 20)

tipiški ženklo atstovai jų ženklą valdančio Neptūno, šiuo metu esančio Žuvų ženkle, įtakoje, gali tapti labai paslaptingi, patrauklūs juos supantiems žmonėms, nors tai neapsaugos jų nuo bendravimo problemų šeimos ir meilės sferose. Šis periodas, o ypač antroji mėnesio pusė bus palankus susikaupusių problemų šeimoje, santykiuose su artimais ir mylimais žmonėmis sprendimui. Meilė ir šeima turėtų tapti svarbiausiomis kovo mėnesio temomis, norint išlaikyti tarpusavio santykių harmoniją, bei palankų psichologinį klimatą namuose, partnerystėje. Labai svarbus bus ir darbo sektorius, dėl nepalankios planetų įtakos galimos konfliktinės situacijos kolektyve mėnesio pradžioje, bei pareigybiniai pokyčiai paskutinę mėnesio dekadą  - šiuo metu galima netikėtai prarasti darbą, arba galimos sudėtingos situacijos, kurių sprendimas gali pareikalauti nemažai jėgų, nepalankiai emociškai įtakoti. Šį mėnesį tikėtina gera sveikata, kuri palankiai įtakos bendrą jūsų gyvybingumą, skatins pakilią nuotaiką, stiprins jūsų magnetizmą. Finansinė sfera šiame periode yra gana stipri, tik labai svarbu nepadaryti neapgalvotų sprendimų, atidžiai įvertinti savo finansines iniciatyvas, kadangi šio meto veiksmai gali skatinti slaptas pasekmes, kurios gali išryškėti daug vėliau  - finansiniuose klausimuose būtinas atidumas.

Į viršųKomentarai:


Vardas (privalomas laukas):
El. pašto adresas (privalomas laukas):
Įveskite 3 simbolių saugos kodą:
 
Jūsų komentaras (privalomas laukas):


Guestatmof (Svečias) [2019 m. rugsėjo 23 d., 17:17]
<a href=" http://tremino.info/kim-kardashian-kanye-started-dating/ ">kim kardashian kanye started dating</a> <a href=" http://tremino.info/oral-sex-while-dating/ ">oral sex while dating</a> <a href=" http://tremino.info/jaumo-dating-review/ ">jaumo dating review</a> <a href=" http://tremino.info/best-social-dating-sites/ ">best social dating sites</a> <a href=" http://tremino.info/dating-tips-for-women-over-50/ ">dating tips for women over 50</a> <a href=" http://tremino.info/dating-someone-with-aspergers/ ">dating someone with aspergers</a> <a href=" http://tremino.info/dating-first-date/ ">dating first date</a> <a href=" http://tremino.info/ex-is-dating-a-man-lesbian/ ">ex is dating a man lesbian</a> <a href=" http://tremino.info/song-ji-hyo-kim-jong-kook-dating/ ">song ji hyo kim jong kook dating</a> <a href=" http://tremino.info/hjaelp-med-dejting-profil/ ">hjälp med dejting profil</a>
jurgaa1 (Narys) [2012 m. kovo 2 d., 18:12]
Tikiuos viskas taip ir bus

PRIZAI
Vartotojams
Vartotojo vardas
Slaptažodis
Registracija
Pamiršau slaptažodįPopuliarausi straipsniai
Dienos nuotraukos
Dienos nuotrauka: 2013-10-24
Dienos nuotrauka: 2013-10-23
Dienos nuotrauka: 2013-10-22
Dienos nuotrauka: 2013-10-21
Dienos nuotrauka: 2013-10-20


LS 2019 Mods
FS 19 Mods
ETS 2 Mods
mods Cattle and Crops
Mods Stellaris
Apex Legends stats
Division 2 Tracker Farming Simulator 19 Mods
Cyberpunk 2077 Mod
Minecraft Dungeons Mod
Stardew Valley Mod
GTA 6 mods PC
Snowrunner mods
Snowrunner mods PC
kūno sudėjimas, kokie drabužiai tinka, 2010 metų horoskopas, plaukų stilius, mada 2009/2010, Valentino diena, plaukų šviesinimas natūraliais produktais, batų mados 2009, madingos tatuiruotės, tatoo plunksna, plunksnos, praikaituojančios pėdos, menstruacijų/mėnesinių ciklas, žiemos mados, zodiako ženklai, savybės, plaukų stilius, makiažo patarimai, dienos dieta, delčios dieta, madingos tatuiruotės, tatuiruotės paukščiai, trapūs, skilinėjantys nagai, plaukų kaspinas, plaukų šukuosenos, plaukai, 2010 šukuosenos, plaukų stilius, lieknos kojos, sock bun, kojinės kuodas, madingi kuodukai, kuodai, pitagoro kvadratas, numerologija, burtai, magija, madingas geometrinis manikiūras, lipni juosta, žieminiai batai, bateliai, sveikas kūnas - graži išvaizda, išskyros, gleivės, jų pagausėjimas, naminės plaukų kaukės, madingi kirpimai, 2010 šukuosenos, sukuosenų mados, plaukų mados, plaukų stilius, šukuosenos, kasos, sveikas maistas pagal horoskopą, plaukų kaukės
Draugai: Seo paslaugos | Horoskopai | Amazon Marketplace Ratings | Vardu reiksmes