Naujausi straipsniai
Šaltis, vėjas, staigios temperatūros permainos - tai nepalankūs veiksniai, kurie anaiptol nepagerina odos būklės, todėl kartą per savaitę būtina rasti laiko maitinamajai kaukei....
Prieš 7 sek.
Vasario 22 - ąją įvyko 81 - oji kasmetinė Oskarų įteikimo ceremonija. Ji buvo ypč sėkminga filmui "Lūšnyno milijonierius", gavusiam net 8 Oskaro statulėles. Prieš Oskarų...
Prieš 28 sek.
Fuksija – labai graži kambarinė ir balkoninė gėlė. Labai populiaru jas buvo auginti tarpukariu. Po to ta mada grįžo 1980 – aisiais metais ir yra madinga fuksijas auginti ligi...
Prieš 2 min.
Free People - laisvi drabužiai laisviems žmonėms. Būtent toks turėtų būti šio prekinio ženklo kuriamų drabužių šūkis. Free People šių metų šiltajam sezonui kaip visuomet...
Prieš 2 min.

mados idėjos
Grožio patarimai
 • Mada ir stilius
  Įvairūs straipsniai apie tai, kas madinga, o kas ne, kaip reikėtų rengtis, o ko reikėtų vengti, kokius drabužius rinktis įvairiausiomis progomis ir daug kitokių stiliaus patarimų.
 • Plaukų priežiūra
  Patarimai, kaip prižiūrėti plaukus bei plaukų grožio puoselėjimo būdai.
 • Veido ir kūno odos priežiūra
  Patarimai, kaip išsaugoti gražią ir jauną veido ir kūno odą.
 • Zodiako ženklai
  Kokią įtaką jūsų elgesiui turi zodiako ženklas, kokias jūsų charakterio savybes jis nulėmė ir tt.
 • Makiažas
  Makiažo paslaptys ir gudrybės. Patarimai, kaip išryškinti privalumus ir paslėpti trūkumus.
 • Rankų, kojų bei nagų priežiūra
  Patarimai, kaip prižiūrėti rankas, kojas ir nagus, kad jie visada atrodytų patraukliai.
 • Dietos ir tinkama mityba
  Kokių dietų galima ir sveika laikytis, o kokių draudžiama. Tinkama mityba, kad jūsų organizmas būtų sveikas, o kūno linijos gražios ir lieknos.
 • Įdomybės
  Įvairūs straipsniai, naudingi šiuolaikinėms merginoms ir moterims.
 • Mankštos ir sportas
  Kasdieninės mankštos, įvairūs pratimai įvairioms kūno dalims ir bendri fiziniai pratimai, kad kiekvieną dieną savijauta būtų puiki.
 • Lediškos problemos
  Menstruacijos, pastojimas, gimdymas, krūtys bei problemos dėl jų ir viskas, kas svarbu tik mums - tikroms ledi.
 • Kūno priežiūra
  Paryškinkime privalumus ir paslėpkime trūkumus. Mylėkime save tokias, kokios esame, tačiau nepamirškime ir savęs prižiūrėti bei lepinti.
 • Sveikata
  Viskas apie sveikatą, ligas, jų priežastis ir gydymą.


Kovo mėnesio horoskopas 2013 [2]

Kovo mėnesio horoskopas 2013 Paskelbta: 2013 m. vasario 28 d., 18:20
Komentarų: 2 (Skaityti komentarus)

Norėdamos sužinoti, ką jums žada 2013-tieji Juodosios Gyvatės metai, perskaitykite 2013 metų horoskopą, kurį rasite paspaudusi ČIA -----> 2013 metų horoskopas.  

2013 Kovo mėnesio horoskopas AVINUI (kovo 21 - balandžio 20)

tipiškų ženklo atstovų kovo mėnesį laukia galimos permainos, bei įvairios naujos galimybės. Ženklą valdantis Plutonas visą mėnesį toliau judės tranzitu karjeros, aukštų pareigybių, sociumo sektoriumi, o Avino ženklu tranzitu judės Uranas, formuojantis konfliktinį aspektą Plutonui. Šio, energijos suteikiančio aspekto įtakoje, kovo mėnesį galima daug ką nuveikti, daug pasiekti, tačiau reikėtų vengti skubotumo, neapgalvotų veiksmų, sumaniai prisiderinti prie besiklostančių aplinkybių. Šiuo periodu gali tekti susidurti su konkurencija, gali tekti įdėti nemažai pastangų, norint įgyvendinti savo asmenines ambicijas, ar siekiant išlaikyti tai, ką turite geriausio, gali tekti nugalėti nemažai kliūčių savo kelyje į tikslą. Pirmoji mėnesio dekada palanki kūrybinėms iniciatyvoms, kadangi keletas planetų bus susitelkę didžiosios kūrybos sferoje, jos palankiai įtakos, stiprins intuiciją, o už ryžtingumą ir temperamentą atsakingas Marsas, eidamas tranzitu Žuvų ženklu, skatins subtiliau bendrauti su aplinkiniais, bei siekti savo kūrybinių tikslų. Už partnerystės sferą atsakinga Venera, eidama tranzitu pasąmonės, paslapčių sektoriumi, gali skatinti užmegzti meilės ryšius, tačiau jų nevertėtų afišuoti, asmeninis gyvenimas turėtų šiuo periodu nepatraukti aplinkinių dėmesio. Antrąją mėnesio dekadą, Marsui perėjus į Avino ženklą, prasidės palankus periodas naujiems darbams, ypač verslo sferoje, bus tinkamas laikas išreikšti savo asmeninę iniciatyvą siekiant sėkmės daugelyje gyvenimo sferų. Antroji mėnesio pusė palanki ieškantiems darbo, šiuo periodu galima tikėtis naudingos, perspektyvios pareigybės, ar įdomaus darbo pasiūlymo, tokiu metu gali lydėti sėkmė gyvenime ir finansinėje sferoje. Paskutinė mėnesio dekada, kada Saulė ir Venera pradės judėti tranzitu Avino ženklu, prasidės palankus periodas, tokiu metu galima sutikti savo tikrąją meilę, gali atsirasti galimybė užmegzti romantiškus santykius.

 

2013 Kovo mėnesio horoskopas JAUČIUI (balandžio 21 - gegužės 21)

mėnesio pradžioje tipiškiems ženklo atstovams gali tekti patirti materialinių nuostolių, kadangi ženklą valdanti Venera formuos konfliktinį aspektą Jupiteriui, einančiam tranzitu asmeninių finansų, materialinės gerovės sektoriumi, bei atsakingam už stambius finansus, verslo sferą. Tačiau, pirmoji mėnesio dekada, Veneros ir Saturno harmoningo aspekto įtakoje, bus palanki draugiškų ir partneriškų ryšių užmezgimui, o Veneros tranzitas Žuvų ženklu, kuriame planeta labai stipri, gali skatinti sėkmę ir pasiekimus daugelyje gyvenimo sferų, bei palanku kūrybinei veiklai, ar naujo darbo paieškoms. Antrąją kovo dekadą, Marsui perėjus į Avino ženklą, bei formuojant jungties aspektą Uranui, vertėtų vengti spontaniškų, neapgalvotų veiksmų, bendraujant su kitais žmonėmis, tokiu metu reikėtų siekti draugų, kolegų, ar vadovybės palaikymo, vertėtų geranoriškai nuslopinti išryškėjusias nepalankias savybes, bei užsiimti ilgalaikių planų ir projektų kūrimu, naujų idėjų pristatymu, profesinio augimo klausimais. Paskutinė mėnesio dekada gali būti dvejopa, iš vienos pusės bus palanki bendravimui, meilės ryšiams ir pramogoms, nors tokiu metu galima ir lemtinga meilė, tinkamas laikas užsiimti patirties kaupimu, kvalifikacijos kėlimu, profesiniais reikalais. Iš kitos pusės – Marso, Veneros ir Saulės destruktyvių aspektų Plutonui įtakoje, vertėtų laikytis įstatymų, nedaryti jokių pažeidimų, tokiu metu nevertėtų planuoti tolimų kelionių, ypač į užsienį, arba kartu su šeima, galimos įvairios intrigos, gali stigti kūrybinio įkvėpimo. Paskutinę dekadą tikėtinos pajamos iš partnerystės, ar viešos, kūrybinės veiklos sferos, jos gali padidėti. Savijauta visą mėnesį gali tiesiogiai priklausyti nuo vidinės emocinės būklės.

 

2013 Kovo mėnesio horoskopas DVYNIAMS (gegužės 22 - birželio 21)

pagrindine kovo mėnesio tema tipiškiems ženklo atstovams gali būti profesinių tikslų įgyvendinimas, karjera, darbas, bei šeimos reikalai. Ženklą valdantis Merkurijus, visą mėnesį judės tranzitu Žuvų ženklu, kuriame ši planeta yra dvigubai silpna, todėl negali pilnai išreikšti savo savybių, todėl iki kovo 17 dienos vakaro, kol Merkurijus judės retro kryptimi, bus palankus savo veiklos, profesinių klausimų peržiūrai ir neužbaigtų užduočių atlikimui, informacijos, dokumentų sutvarkymui, o planetai pradėjus judėti direktyvine kryptimi, paskutinė dekada jau bus palanki naujoms iniciatyvoms karjeroje, naujų projektų ruošimui ir realizacijai. Pirmas dvi mėnesio dekadas bus akcentuotas karjeros, sociumo sektorius, kadangi Žuvų ženkle, simbolizuojančiame šią sferą Dvynių ženklo atstovams, bus susitelkę keletas planetų. Pirmąją mėnesio pusę didesnį dėmesį vertėtų skirti namams, tėvams, šeimai, tinkamas periodas užsiimti ūkiniais reikalais, bei anksčiau atidėliotais, neatliktais darbais, o visas periodas gali būti palankus harmoningam tarpusavio bendravimui su namiškiais, palankaus psichologinio klimato namuose palaikymui. Visą kovo mėnesį Dvynių ženklu judės Jupiteris, todėl skatins sėkmę bendradarbiavimo veikloje, užmezgant naujus naudingus ryšius, sėkmingos gali būti asmeninės iniciatyvos, galima sėkmė finansinėje sferoje, ypač paskutinę mėnesio dekadą, tikėtinos naujos romantiškos pažintys, galima užmegzti meilės ryšius. Tačiau, paskutinė kovo mėnesio dekada gali būti dvejopa, kada šalia palankių nuorodų formuosis ir mažiau pageidautinos, kadangi destruktyvių aspektų įtakoje šiuo periodu bus nepalankiai paliesta karjeros, kolektyvinio darbo, ateities planų, socialinės sėkmės, artimos aplinkos, informacinė sferos. Finansinė mėnesio situacija tikėtina stabili, be didelių svyravimų, o sveikatos prasme vertėtų pasisaugoti peršalimų, bei galimų infekcinių susirgimų, todėl vertėtų stiprinti imunitetą.

 

2013 Kovo mėnesio horoskopas VĖŽIAMS (birželio 22 - liepos 23)

tipiškiems ženklo atstovams kovo mėnesį gali tekti sutelkti savo dėmesį į kūrybinės veiklos, darbo, ryšių su užsieniu, asmeninių finansų, artimos aplinkos, šeimos sferas. Šis mėnuo gali pažerti daug netikėtų situacijų, gali atsiverti netikėtos perspektyvos daugelyje gyvenimo sferų. Pirmąją mėnesio dekadą galima tikėtis daug romantiškų pažinčių, galimos įvairios pramogos, vieniši ženklo atstovai pirmąją mėnesio pusę gali sėkmingai grįžti prie ankstesnių santykių, arba sėkmingai pervesti jau esamus ryšius į naują lygmenį, o paskutinę dekadą galima sutikti sau likimo skirtą žmogų. Tačiau, mėnesio pradžioje atsargumas reikalingas tolimose kelionėse, bei vertėtų vengti įvairių intrigų, trinties darbo kolektyve. Mėnesio viduryje galima tikėtis aktyvumo sumažėjimo, tokiu metu vertėtų pasistengti įtvirtinti tai, kas buvo pasiekta iki šio periodo, bei permainos galimos šeimos ir darbo sferoje – tokiu metu palanku tvarkyti ūkinius namų reikalus, dėmesio ir pagalbos gali prisireikti kam nors iš šeimos narių, ar artimų giminaičių, o darbe galima sulaukti naujų perspektyvių pasiūlymų, arba atsakingų pavedimų, galima tikėtis pajamų padidėjimo. Paskutinę mėnesio dekadą supančios aplinkos įtaka tikėtina dvejopa, iš vienos pusės galimos įvairios konfliktinės situacijos, aštrūs debatai, inirtingas savo požiūrio gynimas, o iš kitos pusės, tokiu metu gali atsiverti labai palankios galimybės karjeros sferoje, jos gali paliesti ir ryšius su užsienio partneriais, tai bus palankus laikas ir kūrybinei veiklai, bei naujų idėjų pristatymui. Sveikatos prasme kiek mažiau palanki pirma ir paskutinė dekada, o finansine prasme atvirkščiai – sėkmingiausias periodas vidurinė dekada, bei kiek mažiau sėkmingas likęs laikas.

 

2013 Kovo mėnesio horoskopas LIŪTAMS (liepos 24 - rugpjūčio 23)

dvi pirmas kovo mėnesio dekadas tipiškų ženklo atstovų gyvenime akcentas gali būti daromas verslo, finansų, kolektyvinio darbo, o paskutinę dekadą – kūrybinės veiklos, ryšių su užsieniu, juridinių reikalų sferoms. Pirmoji mėnesio pusė bus palanki permainoms savo darbinėje veikloje, ar verslo sferoje, tokiu metu galima sėkmingai peržiūrėti dokumentus, sutartis, ištaisyti klaidas, jeigu tokios buvo padarytos, įnešti būtinus pokyčius, užtikrinančius būsimą sėkmę šiuose sektoriuose, tačiau šis periodas visiškai nepalankus naujoms iniciatyvoms, ar naujų projektų startui. Vidurinę mėnesio dekadą daugiau dėmesio gali pareikalauti verslo sektorius, šioje sferoje gali išryškėti stipri konkurencija, gali tekti peržiūrėti susitarimus su užsienio dalykiniais partneriais, tačiau, įdėtos pastangos turėtų atnešti gana gerus rezultatus ir atverti naujas plėtros galimybes, ypač paskutinę dekadą, kada ženklą valdanti planeta pereis į Avino ženklą, bei judės tranzitu kūrybos, užsienio sektoriumi – tai bus palankus periodas sutvarkyti būtinus juridinius reikalus, bus galima plėsti savo veiklą per ryšius su užsieniu, ar atrandant naujas nišas verslui. Daug dėmesio gali pareikalauti finansinė gyvenimo sfera, tačiau iki paskutinės dekados nevertėtų prisiimti naujų finansinių įsipareigojimų, pasirašyti sutarčių, o spręsti visus su tuo susijusius klausimus būtų palanku paskutinį mėnesio dešimtadienį, kadangi tuo metu bus galima stabilizuoti situaciją, bei sėkmingai atlikti kitus būtinus finansinius veiksmus. Išskirtinai sėkmingas meilės sferoje šis mėnuo vienišiems ženklo atstovams, kadangi galima tikėtis aistringų romanų, naujų pažinčių, esamų ryšių korekcijos, bei daugybės galimybių šioje sferoje – tokiu metu galima nuoširdžiai mylėti ir būti mylimiems. Gyvenatiems šeimose, turintiems nuolatinę antrąją pusę, gana dvejopa ir sudėtinga gali būti mėnesio pradžia ir pabaiga, bei labiau harmoninga vidurinė dekada. Dirbantiems valstybiniame sektoriuje gana sėkminga gali būti pirma ir paskutinė dekada, mėnesio pabaigoje galima paskata už produktyvų darbą, galimas kilimas karjeroje, ar naudingo darbo pasiūlymas, gali sustiprėti finansinė sfera.

 

2013 Kovo mėnesio horoskopas MERGELĖMS (rugpjūčio 24 - rugsėjo 23)

visą kovo mėnesį ženklą valdanti planeta judės tranzitu partnerystės sektoriumi, pirmąją mėnesio pusę, iki 17 dienos judėdama atatupsta, o vėliau direktyvine kryptimi Žuvų ženklu, kuriame jos kosminis statusas dvigubai silpnas, trukdantis pilnai išreikšti savo savybes, bei kiek jas iškreipiantis. Pirmoji mėnesio pusė bus palanki bendradarbiavimo, partnerystės reikalų sprendimui, tokiu metu galima sėkmingai koreguoti tai, kas netenkina, arba atsisakyti to, kas jau išsisėmė, tapo neaktualiu, tai gali liesti bendradarbiavimo, dalykines sutartis, ar partnerius. Gana sudėtingas kovo mėnuo gali būti asmeninių santykių sferoje, kadangi planetų sankaupa dvi pirmas dekadas šiame sektoriuje gali silpninti tarpusavio supratimą su mylimu žmogumi, galimos įvairios intrigos, todėl šiuo periodu, bei paskutinę dekadą, kuri gali būti itin nepalanki, vertėtų pasitelkti išlaukimo taktiką, kol pasibaigs nepalankus laikas, vertėtų vengti intensyvaus santykių aiškinimosi, galinčio sujaukti ilgalaikius santykius, bei įnešti nepageidaujamos sumaišties į šeimos gyvenimą. Tokiu metu vertėtų gerai apgalvoti savo veiksmus, nesikarščiuoti, geranoriškai bandyti apeiti aštrius kampus, o tada, periodo pabaigoje, visa situacija galėtų tarsi savaime grįžti į įprastines vėžes. Vienišiems ženklo atstovams šis mėnuo irgi gana sudėtingas meilės sferoje, todėl pirmąją mėnesio pusę galima koreguoti jau esamus santykius, o naujus tarpusavio santykius formuoti būtų palankiau paskutinę mėnesio dekadą, tačiau vertėtų prilaikyti savo asmenines ambicijas. Gana sudėtingas šis mėnuo gali būti finansinėje sferoje, o gana dvejopos situacijos tikėtinos paskutinę mėnesio dekadą, tačiau protingai tvarkant reikalus, gerai apgalvojant savo veiksmų planą, nesėkmių galima būtų išvengti, bei periodo pabaigoje stabilizuoti finansinę situaciją, subalansuoti asmeninį biudžetą. Viso mėnesio įtampa daugelyje sferų gali nepalankiai įtakoti sveikatą, gali atsinaujinti lėtiniai susirgimai, susiję su virškinimu, skrandžio ligomis, savijauta tiesiogiai priklausys nuo vidinės emocinės būsenos, todėl vertėtų labiau pasaugoti save, siekti harmonijos, vengti dirglumo, bei nenualinti nervų sistemos. Mėnesio pabaigoje palengva sudėtingos aplinkybės gali sklaidytis, situacijos skaidrėti ir gyvenimas vėl tapti įprastiniu.

 

2013 Kovo mėnesio horoskopas SVARSTYKLĖMS (rugsėjo 24 - spalio 23)

tipiški ženklo atstovai dvi pirmas kovo mėnesio dekadas savo dėmesį gali sutelkti ties darbo, asmeninių finansų, šeimos sfera, o paskutinę dekadą akcentas palaipsniui gali būti nukreiptas į partnerystės, asmeninio gyvenimo sektorių. Baltasis Mėnulis, visą mėnesį eidamas tranzitu Svarstyklių ženklu, gali suteikti apsaugą ir skatinti sėkmę to nusipelniusiems ženklo atstovams, o pirmąją mėnesio dekadą, Veneros harmoningo aspekto Saturnui įtakoje, gali sėkmingai klostytis reikalai šeimoje, darbo ir karjeros sektoriuje, tokiu metu galima sėkmingai atlikti ilgai planuotą remontą, sutvarkyti nekilnojamojo turto, arba darbinius, profesinius reikalus. Šis periodas gana palankus ieškantiems savo antrosios pusės, vienišiems žmonėms, tokiu metu galima surasti sau skirtą žmogų, galima leistis į pramogų, romantikos sūkurį. Vidurinė mėnesio dekada palanki informacijos sutvarkymui, jos peržiūrėjimui, šis periodas gali būti gana stabilus, įprastinis. Paskutinė mėnesio dekada išryškins partnerystės sferą, šis periodas bus dvejopas, kadangi palankių aspektų įtakoje gali atsiverti geros partnerystės ir bendradarbiavimo perspektyvos, o destruktyvių aspektų pasekmes galima bus pajusti šeimos ir asmeninio gyvenimo sferose. Tokiu metu gali formuotis konfliktinės situacijos, galima įtampa ir trintis bendraujant su artimais ir mylimais žmonėmis, kurie gali pavesti, apgauti, įskaudinti, tačiau norint situacijos neužaštrinti, vertėtų pasitelkti visą įgimtą diplomatiškumą, nieko nedaryti skubomis, emocijų įtakoje, o ramiai išlaukus keletą dienų, galima būtų gana sėkmingai per atvirą kalbėjimą išsiaiškinti tai, kas netenkina, ką reikėtų keisti tarpusavio santykiuose, bei tokiu būdu galima būtų sustiprinti harmoniją šeimoje, bei atstatyti tarpusavio pasitikėjimą. Visą kovo mėnesį tikėtinos stabilios pajamos, nors gali atsirasti galimybė gauti papildomo darbo, bei pajamų, šiuo periodu galima pasiekti pozityvių rezultatų karjeroje, sulaukti palankaus veiklos įvertinimo. Savijauta kiek prastesnė gali būti paskutinę dekadą, tačiau esminių sveikatos pokyčių tikėtis neverta.

 

2013 Kovo mėnesio horoskopas SKORPIONUI (spalio 24 - lapkričio 22)

tipiški ženklo atstovai kovo mėnesį gali tikėtis permainingai besiklostančių gyvenimo aplinkybių. Visą mėnesį šiuo ženklu toliau tranzitu judės Saturnas, laikomas išminties ir apribojimų planeta, o formuodamas harmoningus aspektus pirmąją mėnesio dekadą palankiai palies ir įtakos darbo ir asmeninių santykių, partnerystės sferas. Šių aspektų įtakoje gali stiprėti tikslingumas, organizuotumas, ištvermė, sveikos ambicijos, gebėjimas atsakingai atlikti darbines užduotis, bei siekti užsibrėžtų tikslų, išryškinant savo privalumus, profesionalumą. Iš kitos pusės, galimas polinkis siekti naudingo bendradarbiavimo, ar partnerystės, stabilių santykių su kitais žmonėmis, gali išryškėti gebėjimas surasti bendrą kalbą su oponentais, ar atvirais priešininkais, įtikinant juos savo teisumu, bei tokiu metu gali išryškėti kūrybiniai gabumai, ar iki šiol tūnoję talentai. Šis periodas palankus meilei, asmeninių santykių stiprinimui, bei ilgalaikių formavimui, o antrąją mėnesio dekadą, gali būti sėkmingai atnaujinti ankstesni santykiai, arba jeigu su kuo nors ženklo atstovai buvo susipykę, šiuo metu galima sėkmingai susitaikyti. Paskutinę mėnesio dekadą galima leistis į poilsinę, pažintinę kelionę kartu su šeima, ar su savo antrąja puse, o vieniši ženklo atstovai kelionių metu gali sutikti savo meilę, užmegzti romantiškas pažintis ir gana šauniai papramogauti. Profesinės veiklos sferoje jokių esminių permainų neturėtų šį mėnesį būti, tik paskutinę dekadą gali formuotis dvejopos aplinkybės darbo sferoje, iš vienos pusės gali padidėti pajamos iš pagrindinės darbovietės, sustiprėti finansinė padėtis, o iš kitos – destruktyvaus aspekto įtakoje, galimos konfliktinės situacijos, bendraujant su vadovybe, ar aukštą padėtį sociume užimančiais asmenimis, todėl vertėtų būti labiau atsargiems, norint, kad nenukentėtų jūsų reputacija, bei galimi finansiniai nuostoliai, susiję su spekuliacijomis, azartu, rizika, arba per didelėmis išlaidomis saviems pomėgiams, pramogoms, hobi. Sveikatos prasme, pati silpniausia grandis gali būti imunitetas, galimas įvairių uždegimų, infekcijų pavojus.

 

2013 Kovo mėnesio horoskopas ŠAULIUI (lapkričio 22 - gruodžio 21)

tipiškiems ženklo atstovams kovo mėnesį bus gana svarbūs tarpusavio santykiai su kitais žmonėmis, su partneriais, kadangi ženklą valdanti planeta judės šiuo sektoriumi. Pirmąją mėnesio dekadą, konfliktinio aspekto įtakoje, nepalankiai bus paliesta šeimos, partnerystės, sociumo sferos, todėl šiuo metu galimas neharmoningas bendravimas šeimoje, gali išryškėti įvairios problemos, konfliktai, galimi nesutarimai su partneriais, ar vadovybe, ar aukštą padėtį sociume užimančiais asmenimis, gali būti pažeisti susitarimai, ar svarbios sutartys. Iš kitos pusės, šiuo periodu palankiai bus paliesta asmeninių finansų, kūrybos sferos, todėl tai palankus laikas kūrybiškiems žmonėms, turintiems daug naujų idėjų. Periode iki paskutinės dekados ženklo atstovams gali tekti užsiimti ūkinių šeimos reikalų tvarkymu, gali tekti susidurti su rimtomis bendravimo su namiškiais problemomis, tačiau šis laikas bus palankus ilgai vilkintų darbų atlikimui, įsiklausymui į šeimos narių poreikius, kas padėtų sėkmingai atstatyti harmoniją šeimoje, bei formuoti visiems priimtiną pozityvų psichologinį klimatą namuose. Paskutinę mėnesio dekadą, kada keletas planetų judės tranzitu Avino ženklu, įvairių aspektų įtakoje situacijos gali būti dvejopos, iš vienos pusės, bus juntamas jėgų ir energijos antplūdis, kas gali padėti susidoroti net ir su sunkiausiomis užduotimis, su darbų našta, tokiu metu gali išryškėti kūrybiniai gabumai, užslėpti talentai, gali kilti originalių idėjų, o taip pat laikas bus palankus romantiškoms pažintims, asmeninių santykių formavimui, pramogoms, galima sutikti savo meilę, tuo turėtų pasinaudoti vieniši ženklo atstovai. Iš kitos pusės, destruktyvių aspektų įtakoje, gali arba sumažėti darbinės pajamos, arba gali padidėti darbo krūvis už tą patį atlygį, arba tokiu metu galimos per didelės asmeninės išlaidos saviems pomėgiams, pramogoms, arba tai gali rodyti finansinius nuotolius per partnerystę, ar ryšium su valstybinėmis institucijomis. Geros savijautos užtikrinimui vertėtų pasirūpintu teisingu darbo, mitybos ir poilsio režimu.

 

2013 Kovo mėnesio horoskopas OŽIARAGIUI (gruodžio 22 - sausio 20)

tipiškiems ženklo atstovams svarbia kovo mėnesio tema gali būti kolektyvinės veiklos, visuomeninių ryšių, socialinės sėkmės klausimai, bei akcentas gali būti daromas bendravimui artimoje aplinkoje, o mėnesio pabaigoje, šeimos reikalams. Pirmoji mėnesio dekada bus palanki savo intelektualinių gabumų pritaikymui praktikoje, tokiu metu galima sėkmingai peržiūrėti sutartis, svarbius dokumentus ir anksčiau gautą informaciją, sutvarkyti visus einamuosius, biurokratinius ir profesinius reikalus, gali atsinaujinti ankstesni santykiai, tikėtinos ir naujos pažintys. Šis periodas labai palankus vienišiems ženklo atstovams, kadangi tokiu metu galima sutikti savo meilę, užmegzti tamprius asmeninius santykius, lengvai pasiekti tarpusavio supratimo, bei pasinerti į meilės ir pramogų teikiamus malonumus. Šis mėnuo palankus profesiniams reikalams, įdėjus asmeninių pastangų, galima labai pozityviai pasirodyti vadovybės akyse, galima sulaukti aukščiau stovinčių asmenų palaikymo, pakoreguoti ir paruošti realizavimui naujus projektus, kurių startą vertėtų nukelti į paskutinę mėnesio dekadą. Vidurinė mėnesio dekada irgi bus palanki asmeninių santykių užmezgimui, romantiškoms pramogoms, kūrybiniams sumanymams, tokiu metu gali lydėti profesinė sėkmė, galimas pripažinimas tarp profesionalų, kas padėtų sėkmingai kopti karjeros laiptais. Paskutinė kovo mėnesio dekada galimai bus dvejopa, iš vienos pusės, dėl netinkamų asmeninių veiksmų ir nuostatų, gali susiformuoti konfliktinė situacija šeimoje, ar galima trintis bendraujant su namiškiais, o iš kitos pusės, gali lydėti sėkmė meilėje, įvairiose spekuliacijose, gali ženkliai papilnėti asmeninis biudžetas, kai kurie ženklo atstovai gali netikėtai išlošti, galimi netikėti susitikimai su originaliais žmonėmis, periodas palankus ieškantiems darbo, arba papildomo pajamų šaltinio. Kovas – tai sėkmingas periodas daugelyje gyvenimo sferų, tačiau sėkmė bus tiesiogiai proporcinga asmeninėms pastangoms, teisingai pasirinktiems tikslams, bei planingam ir savalaikiam užduočių atlikimui. Gerą savijautą visą šį mėnesį padėtų užtikrinti sveikas gyvenimo būdas, bei tinkamas darbo ir poilsio režimas.

 

2013 Kovo mėnesio horoskopas VANDENIUI (sausio 21 - vasario 19)

tipiškų ženklo atstovų asmeninės iniciatyvos ir aktyvumas gali pasireikšti artimoje supančioje aplinkoje, bendraujant su giminėmis, ieškant reikalingos informacijos, ją apdorojant, tvarkant einamuosius reikalus, ieškant palankios savo intelektualinių gebėjimų pritaikymo sferos, siekiant stabilaus finansinio statuso, bei asmeninės gerovės. Pirmąją mėnesio dekadą gali kilti įvairios kūrybinės mintys, galima peržiūrėti, perkainoti ir nauju rakursu pažvelgti į savo ligšiolinę veiklą, iki paskutinės mėnesio dekados laikas bus palankus įvairioms permainoms, reorganizacijai, užvilkintų darbų atlikimui, verslo reikalų tvarkymui, o naujoms iniciatyvoms ir išryškėjusių tikslų įgyvendinimui labiau palanki bus trečioji mėnesio dekada. Iš kitos pusės, pirmąją dekadą gali būti kiek sudėtingiau formuoti tarpusavio santykius su kitais žmonėmis, ar šeimos nariais, todėl būtinas geranoriškumas, bei vertėtų gerai apgalvoti savo mintis ir žodžius, norint išvengti bereikalingos trinties, ar abipusių nuoskaudų, tačiau būtent šiuo periodu tikėtinos pajamos iš karjeros, arba kai kurie ženklo atstovai gali tikėtis vadovybės palankumo, paaukštinimo pareigose, ar pajamos iš tolimų ryšių, kelionių, šeimos verslo. Mėnesio viduryje, išryškėjus asmeninėms ambicijoms ir tikslams, jų realizacijos gali būti bandoma siekti su išskirtiniu atkaklumu ir užsispyrimu, pasitelkus nuosatatą, kad „tikslas pateisina priemones", todėl galima tikėtis socialinės sėkmės, tačiau reikėtų subtiliau bendrauti su supančiais žmonėmis, partneriais, paisyti ir jų interesų, kas padėtų išvengti bendravimo problemų. Paskutinę mėnesio dekadą dėmesys nuo asmeninės gerovės sferos palaipsniui bus telkamas ties artima aplinka, einamųjų reikalų tvarkymu, reikalingos informacijos paieškomis, tokiu metu iš vienos pusės gali išryškėti profesiniai tikslai ir siekiai, todėl visos pastangos gali būti nukreiptos į karjerą, profesinį augimą, stabilios padėties sociume užsitikrimą, ateities planų kūrimą, bendrų interesų žmonių grupės veiklą, o iš kitos pusės, destruktyvių aspektų įtakoje, gali išryškėti vidinės psichologinės problemos, kurios gali nepalankiai įtakoti bendravimą šeimoje, ar tolimus ryšius su dalykiniais partneriais, gali nepalankiai būti paliestos asmeninių ir visuomeninių ryšių sferos. Tačiau, šis periodas gali būti palankus romantiškoms pažintims, naujai formuojamiems asmeniniams santykiams, meilės ryšiams, nors jie gali būti kiek nenuspėjami, intriguojantys. Sveikata rimtų problemų kelti neturėtų, nors padidintas atidumas reikalingas tolimose kelionėse.

 

2013 Kovo mėnesio horoskopas ŽUVIMS (vasario 20 - kovo 20)

tipiškų ženklo atstovų sėkmė kovo mėnesį pagrinde priklausys nuo asmeninių iniciatyvų ir veiksmų, nuo vidinės intuicijos, nuojautų, kadangi šiame ženkle dvi pirmas dekadas bus suitelkę keletas planetų, kas išryškins daugelio gyvenimo sferų svarbą. Pirmąją mėnesio dekadą ženklo atstovų dėmesio gali pareikalauti kolektyvinė veikla, tačiau tikėtina ir sėkmė bei materialinė gerovė per profesinę, karjeros sferą, palankiai gali klostytis reikalai, liečiantys kūrybos, mokslo, ryšių su užsieniu sferą. Marso, einančio tranzitu Žuvų ženklu įtakoje, mėnesio pradžioje gali stiprėti aktyvumas, tačiau tikslų gali būti siekiama labiau ramiai, harmoningai bendraujant su supančiais žmonėmis, o nuo antros dekados, Marsui perėjus į Avino ženklą, aktyvumas bus sutelktas į asmeninių finansų, materialinės gerovės siekimą, o ženklo atstovų elgesyje gali išryškėti skubotumas, nekantrumas, spontaniškumas, energingumas, tačiau tuo pačiu ir gebėjimas įtikinti, palenkti kitus žmones į savo pusę. Iš kitos pusės, šis periodas bus palankus romantiškoms pažintims, meilės ryšiams, vieniši ženklo atstovai šiuo metu gali sutikti sau skirtą žmogų, įsimylėti, siekti bendrumo, emocinio pasitenkinimo per bendravimą dviese, o šeimos sferoje, Jupdojo Mėnulio įtakoje, galimas kiek problematiškas tarpusavio bendravimas, įvairūs nesusipratimai, nuoskaudos. Paskutinę mėnesio dekadą aplinkybės gali dvejopai paliesti įvairias ženklo atstovų gyvenimo sferas, kadangi šiuo metu iš vienos pusės aplinkybės nepalankiai gali paliesti asmeninių finansų, šeimos, darbo ir karjeros sferas, tokiu metu galima pajausti atsakingą darbinių užduočių naštą, o pajamų uždirbimui gali tekti įdėti pakankamai pastangų. Papildomų išlaidų gali pareikalauti šeimos poreikiai, finansiniai nuostoliai galimi per partnerystės ir bendradarbiavimo sferą, tačiau susitelkus ties šiais klausimais ir padarius teisingus sprendimus, nesėkmių galima būtų išvengti, o harmoningų aspektų įtakoje, pasitelkus savo tikslingumą ir ambicijas, būtent šiuo periodu galima pasiekti ženklių rezultatų darbo ir karjeros, intelektualinės, kūrybinės ir kolektyvinės veiklos sferose. Savijauta gali tiesiogiai priklausyti nuo vidinių emocinių būsenų, o taip pat nevertėtų pamiršti profilaktinių organizmo stiprinimo priemonių.

Į viršųKomentarai:


Vardas (privalomas laukas):
El. pašto adresas (privalomas laukas):
Įveskite 3 simbolių saugos kodą:
 
Jūsų komentaras (privalomas laukas):


Guestatmof (Svečias) [2019 m. rugsėjo 20 d., 20:27]
[url=https://medical-asset.info/billig-sex-schweiz/]billig sex schweiz[/url] [url=https://medical-asset.info/badezimmergestaltung/]badezimmergestaltung[/url] [url=https://medical-asset.info/freunde-treffen-freunde/]freunde treffen freunde[/url] [url=https://medical-asset.info/frauen-in-england-kennenlernen/]frauen in england kennenlernen[/url] [url=https://medical-asset.info/arbeitsamt-basel/]arbeitsamt basel[/url] [url=https://medical-asset.info/sex-in-ungarn/]sex in ungarn[/url] [url=https://medical-asset.info/jasmine-chat/]jasmine chat[/url] [url=https://medical-asset.info/bi-sexuel/]bi sexuel[/url] [url=https://medical-asset.info/swisscom-hotlin/]swisscom hotlin[/url] [url=https://medical-asset.info/ford-escort-mk1/]ford escort mk1[/url]
Jautuke (Svečias) [2013 m. kovo 8 d., 02:54]
Didelis dekui uz horoskopa :)

PRIZAI
Vartotojams
Vartotojo vardas
Slaptažodis
Registracija
Pamiršau slaptažodįPopuliarausi straipsniai
Dienos nuotraukos
Dienos nuotrauka: 2013-10-24
Dienos nuotrauka: 2013-10-23
Dienos nuotrauka: 2013-10-22
Dienos nuotrauka: 2013-10-21
Dienos nuotrauka: 2013-10-20


LS 2019 Mods
FS 19 Mods
ETS 2 Mods
mods Cattle and Crops
Mods Stellaris
Apex Legends stats
Division 2 Tracker Farming Simulator 19 Mods
Cyberpunk 2077 Mod
Minecraft Dungeons Mod
Stardew Valley Mod
GTA 6 mods PC
Snowrunner mods
Snowrunner mods PC
Valentino diena, zodiako ženklai, savybės, plaukų kaspinas, plaukų šukuosenos, plaukai, kūno sudėjimas, kokie drabužiai tinka, žieminiai batai, bateliai, madingas geometrinis manikiūras, lipni juosta, madingi kirpimai, 2010 šukuosenos, sukuosenų mados, lieknos kojos, pitagoro kvadratas, numerologija, burtai, magija, sock bun, kojinės kuodas, madingi kuodukai, kuodai, plaukų mados, plaukų stilius, šukuosenos, kasos, trapūs, skilinėjantys nagai, plaukų stilius, mada 2009/2010, sveikas maistas pagal horoskopą, sveikas kūnas - graži išvaizda, batų mados 2009, dienos dieta, delčios dieta, praikaituojančios pėdos, 2010 šukuosenos, plaukų stilius, plaukų šviesinimas natūraliais produktais, makiažo patarimai, išskyros, gleivės, jų pagausėjimas, madingos tatuiruotės, tatuiruotės paukščiai, madingos tatuiruotės, tatoo plunksna, plunksnos, naminės plaukų kaukės, žiemos mados, plaukų stilius, 2010 metų horoskopas, menstruacijų/mėnesinių ciklas, plaukų kaukės
Draugai: Seo paslaugos | Horoskopai | Amazon Marketplace Ratings | Vardu reiksmes