Naujausi straipsniai
Šiuolaikinė mergina nori būti pastebėta. Tačiau nejaugi norite, kad į jus atkreiptų dėmesį dėl didelio makiažo sluoksnio, oranžinio veido ar iššaukiančios aprangos? Žinoma, kad ne!
Prieš 5 sek.
Numerologija - teorija, nagrinėjanti skaičių įtaką žmogaus gyvenimui (pvz. gimimo datos skaitmenų įtaka). Numerologija ir jos taikymas yra grindžiamas garsaus matematiko Pitagoro...
Prieš 6 sek.
Vasario 22 - ąją įvyko 81 - oji kasmetinė Oskarų įteikimo ceremonija. Ji buvo ypč sėkminga filmui "Lūšnyno milijonierius", gavusiam net 8 Oskaro statulėles. Prieš Oskarų...
Prieš 36 sek.
Johnas Galliano - vienas garsiausių pasaulio dizainerių. Gimęs Gibraltare,užaugęs Londone, šiuo metu gyvenantis Paryžiuje, kadangi vadovauja Christian Dior mados namams. Tačiau...
Prieš 1 min.

mados idėjos
Grožio patarimai
 • Mada ir stilius
  Įvairūs straipsniai apie tai, kas madinga, o kas ne, kaip reikėtų rengtis, o ko reikėtų vengti, kokius drabužius rinktis įvairiausiomis progomis ir daug kitokių stiliaus patarimų.
 • Plaukų priežiūra
  Patarimai, kaip prižiūrėti plaukus bei plaukų grožio puoselėjimo būdai.
 • Veido ir kūno odos priežiūra
  Patarimai, kaip išsaugoti gražią ir jauną veido ir kūno odą.
 • Zodiako ženklai
  Kokią įtaką jūsų elgesiui turi zodiako ženklas, kokias jūsų charakterio savybes jis nulėmė ir tt.
 • Makiažas
  Makiažo paslaptys ir gudrybės. Patarimai, kaip išryškinti privalumus ir paslėpti trūkumus.
 • Rankų, kojų bei nagų priežiūra
  Patarimai, kaip prižiūrėti rankas, kojas ir nagus, kad jie visada atrodytų patraukliai.
 • Dietos ir tinkama mityba
  Kokių dietų galima ir sveika laikytis, o kokių draudžiama. Tinkama mityba, kad jūsų organizmas būtų sveikas, o kūno linijos gražios ir lieknos.
 • Įdomybės
  Įvairūs straipsniai, naudingi šiuolaikinėms merginoms ir moterims.
 • Mankštos ir sportas
  Kasdieninės mankštos, įvairūs pratimai įvairioms kūno dalims ir bendri fiziniai pratimai, kad kiekvieną dieną savijauta būtų puiki.
 • Lediškos problemos
  Menstruacijos, pastojimas, gimdymas, krūtys bei problemos dėl jų ir viskas, kas svarbu tik mums - tikroms ledi.
 • Kūno priežiūra
  Paryškinkime privalumus ir paslėpkime trūkumus. Mylėkime save tokias, kokios esame, tačiau nepamirškime ir savęs prižiūrėti bei lepinti.
 • Sveikata
  Viskas apie sveikatą, ligas, jų priežastis ir gydymą.


Lapkričio mėnesio horoskopas 2012 [0]

Lapkričio mėnesio horoskopas 2012 Paskelbta: 2012 m. lapkričio 2 d., 00:34
Komentarų: nėra

2012 metų horoskopas Lapkričio mėnesiui

AVINAS (kovo 21 - balandžio 20)

lapkričio mėnuo tipiškiems ženklo atstovams gali būti sudėtingas, tai gali netgi tapti žingsniu atgal, kada susiklosčiusių aplinkybių įtakoje gali tekti kiek atsitraukti, arba pasistengti išlaikyti tai, kas buvo pasiekta anksčiau. Periodas bus palankus anksčiau padarytų klaidų ištaisymui, bei užvilkintų problemų sprendimui, atlikimui iki galo tai, kas buvo pradėta anksčiau, bet taip ir neužbaigta. Šiuo periodu gali būti stipri supančios aplinkos įtaka, tačiau pasikliauti vertėtų tik savo intuicija, individualiu įžvalgumu, o patarimus ir pagalbą priimti tik iš laiko patikrintų bendraminčių. Ypatingas atsargumas ir gerai apgalvoti veiksmai būtini pirmąją mėnesio pusę, ypač mėnesio viduryje, kada bus juntama stipri Saulės užtemimo įtaka, nevertėtų planuoti naujų projektų starto, vertėtų tai atidėti vėlesniam periodui. Paskutinę mėnesio dekadą stiprės emocinis dirglumas, bus daug įtampos, todėl reikėtų būti labai atsargiems savo profesinėje veikloje, pasitelkti kuo daugiau informacijos, prieš planuojant savus veiksmus. Mėnuo bus sudėtingas finansinėje sferoje, vertėtų pereiti į protingos ekonomijos režimą. Lapkričio mėnesį vienišiems ženklo atstovams neverta tikėtis užmegzti ilgalaikių santykių, aplinkybės bus greitai kintančios, daug destruktyvios įtakos, kuri bus nepalanki ir gyvenantiems šeimose. Mėnuo gana sudėtingas, todėl vertėtų puoselėti brangius santykius, bei siekti harmonijos. Savijauta tiesiogai priklausys nuo bendro sėkmingumo, nuo gebėjimo harmoningai įsilieti į įvykių tėkmę, išsaugant sveiką nuovoką.

JAUTIS (balandžio 21 - gegužės 21)

 

sėkmės garantu tipiškiems ženklo atstovams lapkričio mėnesį bus nuoseklumas tiek veikloje, tiek asmeniniame gyvenime, vengiant impulsyvumo ir dirglumo, kurį skatins supanti aplinka, bei atsiribojant nuo žmonių, su kuriais teks bendrauti, įtakos. Šiame periode galima nauju rakursu pasižiūrėti į savo veiklą, profesinę sferą, galima sėkmingai įgyvendinti būtinas permainas, ištaisyti anksčiau padarytas klaidas, atsikratyti visko, kas trukdo judėti į priekį, kas jau atgyveno, išsisėmė. Dalykines keliones galima planuoti pirmąją mėnesio savaitę, o periodo viduryje gali tekti užsiimti partnerystės problemomis, tačiau būtinas padidintas apdairumas derinant įvairius susitarimus, aptariant bendradarbiavimo sąlygas, kadangi bus juntama gana destruktyvi įtaka iš šalies, bei laikas bus sudėtingas. Mėnesio pabaigoje, kada aplinkoje tvyros įtampa, palanku savo energiją nukreipti į kūrybinę sferą, kadangi būtent šiuo metu stabilizuosis ir finansinė situacija, bei prasidės pozityvus periodas dalykinėje veikloje. Gana palankus ir produktyvus mėnuo tiems ženklo atstovams, kurie gyvena šeimose, tikėtinas palankus psichologinis klimatas namuose, o vieniši ženklo atstovai turės daug palankių progų romantinių ryšių užmezgimui, galimybių bendroms pramogoms, bei savo meilės lūkesčių įgyvendinimui. Sveikata visą periodą problemų kelti neturėtų, nors profilaktinių priemonių ignoruoti nevertėtų.

DVYNIAI (gegužės 22 - birželio 21)

 

tipiškiems ženklo atstovams lapkričio mėnuo bus gana svarbiu periodu, kadangi jų ženklą palies tam tikra planetų įtaka. Pirmąją mėnesio savaitę įvykiai gali tekėti įprasta vaga, o kada Dvynių ženklą valdantis Merkurijus pradės retrogradinį judėjimą lapkričio 7 dieną, tris sekančias savaites viskas tarsi įgaus judėjimą atgal, į praeitį, peržiūrint, pertvarkant, perdarant viską, kas to reikalauja. Šiame periode galima sėkmingai keisti savo gyvenimiškas pozicijas, galima nutraukti išsisėmusius, atgyvenusius, praradusius bet kokį tikslą tarpusavio santykius. Galima sėkmingai koreguoti partnerystės sferą, atsisakyti bendravimo su nepateisinusiais lūkesčių dalykiniais partneriais, bei užmegzti naujus, labiau perspektyvius kontaktus, pradėti bendradarbiavimą visai kitoje plotmėje, arba esamus ryšius pervesti į kitą lygmenį. Antrąją mėnesio dekadą gali daugėti intrigų, gali suaktyvėti oponentai, sklandyti įvairūs gandai, todėl šiuo metu vertėtų labai ramiai į visa tai reaguoti, remtis vidinėmis nuostatomis, siekti harmonijos supančioje aplinkoje. Tokiu periodu reikėtų sustiprinti savo asmeninę atsakomybę, nepasiduoti įvairioms provokacijoms, o paskutinę dekadą visą dėmesį vertėtų sutelkti į savo veiklą, kadangi būtent šiuo metu gali suaktyvėti konkurentai, todėl gali tekti energingai apginti savo pozicijas. Mėnesio pabaigoje Dvynių ženkle įvyks pusšešėlinis Mėnulio užtemimas, kurio įtakoje galima sėkmingai atsikratyti žalingų įpročių. Finansinė situacija visą mėnesį išsilaikys įprastinė, todėl nevertėtų labai jaudintis, tačiau nevertėtų ir pernelyg išlaidauti. Gana sudėtinga gyvenimo sfera gali būti tarpusavio santykiai šeimoje, kadangi bus stipri destruktyvi aplinkos įtaka, todėl teks pasistengti, norint išlaikyti harmoniją namų erdvėje. Vieniši ženklo atstovai gali sutikti savo antrąją pusę, tačiau, norint formuoti ilgalaikius santykius, vertėtų didesnį dėmesį skirti partnerių poreikiams.

VĖŽYS (birželio 22 - liepos 23)

 

bendra supančios aplinkos įtaka tipiškiems ženklo atstovams lapkričio mėnesį bus palanki, gyvenimas nežada staigių posūkių, ar Likimo smūgių. Šiame periode galima viską atlikti nuosavu tempu, įsiklausyti į savo vidų, peržiūrėti savo veiklos ir profesinę sferą, padaryti būtinas parmainas, atmesti visą nereikalingą balastą, kuris neturi augimo ir perspektyvių tendencijų. Tai veiklos pertvarkos periodas, palankus laikas kūrybai, naujų planų ir darbo metodų kūrimui, bei nuosekliam artėjimui link savo užsibrėžtų tikslų. Pirmoji mėnesio pusė gali būti sėkminga dirbantiems valstybiniame sektoriuje, tokiu metu galima įgyti vadovybės pasitikėjimo kreditą, galima sėkmingai pakilti karjeros laiptais, ar būti paskatintiems už nepriekaištingą darbą, atsakingą požiūrį į savo pareigas. Antrąją mėnesio dekadą vertėtų pasisaugoti pavyduolių rezgamų intrigų, o paskutinę dekadą gali tekti atlaikyti visas negeranoriškai nusiteikusių tipiškų ženklo atstovų atžvigiu individų atakas, diplomatiškai išsisukti iš susidariusių keblių aplinkybių ir mėnesio pabaigoje išeiti iš šios situacijos pakelta galva. Dėl nepalankios kosmoso ir supančios aplinkos įtakos darbe vertėtų būti labai atidiems, kadangi ypač paskutinę savaitę galima lengvai suklysti, todėl vertėtų labai atidžiai patikrinti gaunamą informaciją ir dėmesingai pildyti dokumentus. Periodo pradžioje galimi finansiniai svyravimai, tačiau mėnesio pabaigoje finansinė situacija stabilizuosis, kaip ir reikalai šeimoje, kurie nors ir pareikalaus kiek daugiau, nei įprastai dėmesio ir laiko, bus sėkmingai išspręsti, bei padės dar labiau susitelkti namiškiams. Vieniši ženklo atstovai turės daug ir sėkmingų progų pažintims, pramogoms, geram laiko praleidimui kartu su mylimais žmonėmis. Savijauta visą periodą tikėtina gera, nors nevertėtų pamiršti organizmo grūdinimo procedūrų, naudingų šiuo šaltuoju metų periodu.

LIŪTAS (liepos 24 - rugpjūčio 23)

 

tipiškiems ženklo atstovams lapkričio mėnuo bus gana palankus norint atskleisti savo vidinį įgimtą potencialą, parodyti supančioje aplinkoje save iš pačios geriausios pusės, bei praktikoje pritaikyti iki šiol nepanaudotus savo gebėjimus. Savaime niekas nesigaus, norint palypėti ant eilinio socialinio laiptelio, šį mėnesį gali tekti padirbėti iš peties, išreikšti ir savo lyderiškus polinkius, įgyti tam tikrą statusą, bei sustiprinti savo profesinius įgūdžius, o tam labiausiai palanki bus pirma mėnesio dekada. Mėnesio viduryje būtinas susitelkimas, padidintas dėmesys ir atsargumas, kadangi aplinkos įtaka bus negatyvi, suaktyvės priešiškai nusiteikę oponentai, bei kiti pavyduoliai, tokiu metu bus rezgamos įvairios intrigos, galimos provokacijos, kurioms nevertėtų pasiduoti pasitelkus sveiką nuovoką, bei intuiciją. Šiuo periodu vertėtų atsisakyti nors ir labai viliojančių, bet neperspektyvių, arba apgaulingų pasiūlymų, vertėtų iš esmės peržiūrėti savo veiklą, bei sukurti realiai įgyvendinamus ateities planus. Paskutinę mėnesio dekadą vertėtų labiausiai pasikliauti savimi, savo realiomis galimybėmis, išryškinti sau priimtinus tikslus ir nuosekliai link to judėti. Visą mėnesį tikėtinas finansinis stabilumas, o periodo pabaigoje galima pasirašyti gerai apsvarstytus kontraktus, bendradarbiavimo sutartis, kurios skatintų materialinės gerovės tendencijas ateityje. Labai didelių išlaidų ar investicijų šį mėnesį nevertėtų planuoti, tai geriau nukelti vėlesniam laikui. Gana sklandus mėnuo laukia tų ženklo atstovų, kurie sukūrę patikimą šeimos židinį, kadangi šeimos užnugaris šiame periode vaidins labai svarbų vaidmenį, bei suteiks palaikymą sunkiomis akimirkomis. Vieniši tipiški ženklo atstovai gali susidurti su labai kukliomis galimybėmis, norint surasti sau antrąją pusę, ar siekiantiems romantiškų pramogų, šis periodas tam nebus labai palankus. Visą periodą vertėtų skirti pakankamai dėmesio savo sveikatai, nepervargti, laikytis protingo režimo.

MERGELĖ (rugpjūčio 24 - rugsėjo 23)

 

lapkričio mėnuo gali tapti labai sėkmingu periodu tipiškiems ženklo atstovams, siekiantiems karjeros, ar apibrėžto statuso sociume, norintiems iš esmės sustiprinti savo autoritetą, ar išplėsti asmeninės įtakos sferą. Labai palanki daugelyje gyvenimo sferų ir žadanti geras galimybes bus pirma mėnesio dekada, o antrąją dekadą įgimtas polinkis visus kritikuoti, reikšti pastabas, gali tapti tuo „deguto šaukštu medaus statinėje", kuris gali sujaukti taip sėkmingai besiklostančias situacijas ir aplinkybes. Norint išvengti nepageidaujamų pasekmių mėnesio viduryje, kada bus stipri Saulės užtemimo įtaka, bei kada Mergelės ženklą valdantis Merkurijus, judėdamas retro kryptimi, skatins nesusipratimus, bei kada aplinkoje formuosis daug įtampos, kada suaktyvės nedraugiškai nusiteikę asmenys, vertėtų labai atsakingai apgalvoti savo kalbas ir poelgius, tapti santūresniems bendravime, nereikšti atvirai savo per daug kritiško požiūrio ir tada galimos nesėkmės aplenks. Šiuo sudėtingu periodu vertėtų užsiimti praktine veikla, kurioje galima būti panaudoti savo įgimtus privalumus ir talentus, o tada periodo pabaigoje būtų galimybė nuoširdžiai pasidžiaugti visus lūkesčius pranokusiais rezultatais ir ta realia materialine nauda, kuri gali būti pasiekta šiuo metu. Paskutinė mėnesio dekada bus palanki įvairioms deryboms, organizaciniams reikalams, originalių projektų ruošimui, naujų veiklos krypčių analizavimui. Tai bus vienas sėkmingų mėnesių, tiek veiklos sferose, tiek finansine prasme, kadangi mėnesio pabaigoje finansinis statusas gali gerokai sutvirtėti, tačiau išlaidas ir galimas investicijas verslo sektoriuje vertėtų labai atsakingai planuoti. Gana sėkmingas mėnuo ir tiems ženklo atstovams, kurie turi šeimą, vaikų, nors bus daug rūpesčių, liečiančių namų sferą, tačiau jie bus malonūs, skatinantys tarpusavio supratimą, susitelkimą. Vieniši ženklo atstovai gali pasidžiaugti išskirtinėmis galimybėmis meilės sferoje, kadangi mėnuo tam labai palankus, tikėtinos pažintys, romantiškos pramogos, gali užsimegzti svaiginantys romanai, aplankyti ilgai laukta meilė.

SVARSTYKLĖS (rugsėjo 24 - spalio 23)

 

tipiškiems ženklo atstovams lapkričio mėnuo gali būti tuo periodu, kada galima pelnytai atsikvėpti po kelių įtemto darbo mėnesių, kada galima pažvelgti atgal, įvertinti, ar teisinga linkme einama, ar nebuvo padaryta esminių klaidų, kurių taisymui šis periodas būtų labai palankus. Tačiau visiškai atsipaladuoti ir pereit į neveiklumo režimą tikrai nevertėtų, kadangi peržiūrėjus dabartinę savo situaciją ir protingai numačius tolimesnius veiksmus, šiuo metu galima būtų pasiekti gana neblogų rezultatų, periodas bus palankus tiems, kurie nori įnešti pokyčius į nuosavos veiklos barus, arba kurie planuoja pakeisti darbovietę, ar profesiją, užsiimti kito pobūdžio veikla. Apsisprendimui būtų palankiausia pati pirmoji mėnesio dekada, o permainoms ir pertvarkai, jau nuo antros dekados, tačiau būtent mėnesio viduryje, vertėtų vengti impulsyvumo, neapgalvotų žingsnių, kurie galėtų nuvesti visai ne ta kryptimi, kuri buvo pasirinkta pradžioje. Aplinkoje bus daug chaoso, dvilypumo, todėl savo poelgius vertėtų labai gerai apgalvoti, kad netektų nusivilti periodo pabaigoje. Pasitelkę intuiciją, vidinę įžvalgą, šio ženklo atstovai paskutinę dekadą gali užmegzti labai naudingas pažintis, pasirašyti perspektyvias sutartis, pritraukti naudingus verslo partnerius, arba rėmėjus. Finansinė situacija šį mėnesį bus išskirtinai stabili, asmeninis biudžetas periodo pabaigoje tikėtinas su pliuso ženklu, tačiau investicijas vertėtų nukelti į sekantį mėnesį, o šį mėnesį be reikalo neišlaidauti. Palankus šis mėnuo asmeniniams santykiams tiek šeimos žmonėms, tiek vienišiems ženklo atstovams. Juos gali aplankyti meilė, tikėtinos romantiškos pažintys, gali megztis perspektyvūs ryšiai, tokiu metu gali šalia atsirasti ilgai lauktas, širdžiai artimas žmogus. Gerą savijautą visą periodą lems pakili nuotaika, sėkmės pojūtis, bei jausmas, kad einama per gyvenimą pozityvia linkme.

SKORPIONAS (spalio 24 - lapkričio 22)

 

lapkričio mėnesį tikėtinos gana geros galimybės, kurios įtakos tipiškų ženklo atstovų gyvenimą, nors periodiškai iškils ir mažiau priimtinos situacijos, kurios skatins nepasitenkinimą ir vidinę sumaištį. Sėkmės garantu šį, gana sudėtingą mėnesį, gali būti gerai, iki smulkmenų apgalvoti veiksmai, teisingai pasirinkta veiklos kryptis, profesiniai siekiai, bei nubrėžtos galutinių tikslų gairės. Pirmoji mėnesio dekada palanki įvertinti, ar efektyvi dabartinė veikla, ar pateisina save pasirinkta profesinė sfera, ar naudojami tinkami darbo metodai, o antrąją mėnesio dekadą pagrindine tema gali tapti darbas kolektyve, arba bendrų interesų žmonių grupėje. Palankus mėnesio vidurys permainoms partnerystės sektoriuje, šiuo metu sėkmingi gali būti organizaciniai reikalai, įvairūs renginiai, kurie susiję su kolektyvu, jo reikmėmis. Vidurinė mėnesio dekada bus labai atsakinga, būtinas padidintas atidumas, kadangi bus stipriai juntama Saulės užtemimo Skorpiono ženkle įtaka, todėl artimu užtemimui periodu nevertėtų daryti atsakingų sprendimų, ar įgyvendinti naujų iniciatyvų, nors galutiniame rezultate užtemimo įtaka gali paskatinti pozityvius pokyčius daugelyje gyvenimo sferų, priklausomai nuo individualių ženklo atstovų gimimo horoskopų nuorodų, bei to, kokius svarbius horoskpo taškus šis užtemimas palies. Paskutinė mėnesio dekada bus palanki ateities perspektyvų numatymui, konkrečių naujų projektų ruošimui, tačiau šiuo periodu vertėtų kiek prilaikyti emocijas ir nepasiduoti neigiamai aplinkos įtakai, bei dirglumui, impulsyvimui. Susitelkimo ir atidumo gali šį mėnesį pareikalauti finansinė gyvenimo pusė, kadangi laikas bus sudėtingas, bet kokie neteisingi veiksmai gali skatinti finansinius nuostolius. Vertėtų apgalvotai paskirstyti asmeninį biudžetą, gerai apsvarstyti būtinas išlaidas, norint, kad situacija išliktų stabili. Destruktyvios aplinkos įtakoje šeimose gyvenantieji ženklo atstovai gali susidurti su psichologinėmis ir tarpusavio bendravimo problemomis, šiuo metu išryškės tokios savybės, kaip pavydas, nepasitikėjimas, savininkiškumo jausmas, kas gali sujaukti ramybę namuose, todėl vertėtų pasitelkti sveiką nuovoką ir geranoriškumą savo antros pusės atžvilgiu. Vienišiems ženklo atstovams šis mėnuo gali padovanoti tikrąją meilę, gali suvesti su likimo skirta antrąja puse, gali atsirasti reali galimybė rimtus, ilgalaikius santykius.

ŠAULYS (lapkričio 22 - gruodžio 21)

 

tipiškų ženklo atstovų lapkričio mėnesį laukia tam tikros permainos, kurios gali paliesti darbo sferą, kadangi galima gauti labai viliojančių pasiūlymų, tačiau prieš juos priimant, vertėtų labai gerai išanalizuoti visus „už" ir „prieš", kadangi kai kurios apgaulingos, nepalankios aplinkybės gali būti tiesiog nutylėtos. Kita sfera, kuri bus gana aktyvi šį mėnesį, tai verslo sektorius ir profesinė veikla, karjera – darbo krūviai bus gana dideli, todėl teks įdėti pakankamai pastangų, norint viską suspėti ir kokybiškai atlikti savo pareigas. Bus labai svarbu įsiklausyti į bendražygių nuomonę, surasti bendrą kalbą su verslo partneriais, bei išsiaiškinti tuos asmenis, kurie skatinami pavydo, turi tikslą pakenkti. Ypač sudėtinga bus antroji mėnesio dekada, kuri pareikalaus kantrybės, santūrumo, gebėjimo labai tinkamai pasirinkti veiklos partnerius, kadangi nuo to didele dalimi priklausys būsima sėkmė. Periodas bus konfliktiškas, kolektyve ir aplinkoje gali būti daug chaoso, intrigų, apkalbų, vis tai gali nepalankiai įtakoti, nervinti, todėl laiku sutramdžius savo dirglumą, bei impulsyvumą, bus galima su mažiausiais nuostoliais pragyventi šį sudėtingą periodą, o paskutinę mėnesio dekadą galima tikėtis gerokai sustiprinti savo autoritetą ir įgyti vadovybės palankumą, pakilti ant eilinio karjeros laiptelio, ar gauti perspektyvesnę pareigybę, geriau apmokamą darbo vietą. Daug dėmesio visą mėnesį gali tekti skirti finansinei gyvenimo pusei, kadangi pajamos bus gana įprastinės, o išlaidos gali labai ženkliai išaugti, todėl vertėtų labai atsakingai įvertinti savo realią padėtį, vengti neapgalvotų pirkinių, taip išlaikant kiek įmanoma, biudžeto stabilumą. Išskirtinio dėmesio gali pareikalauti ir artimi žmonės iš tų ženklo atstovų, kurie yra sukūrę šeimas, kadangi tik pakankamas bendravimas padės pasiekti tarpusavio supratimą, bei skatins harmoniją namuose. Vieniši ženklo atstovai daug dėmesio gali skirti savo darbinei veiklai, todėl asmeniniam gyvenimui gali likti mažai laiko, tačiau tie, kurie sieks romantiškų ryšių ir artimo bendravimo, tam turės gana neblogas galimybes.

OŽIARAGIS (gruodžio 22 - sausio 20)

 

lapkričio mėnuo tipiškiems ženklo atstovams bus gana produktyvus darbo sektoriuje. Pirmąją mėnesio dekadą laikas bus palankus norint suburti bendrų interesų žmonių grupę, užsiimti nauja veikla, arba paruošti naujus projektus, pritraukti daugiau dalykinių partnerių. Jau esamos veiklos pokyčiams, peržiūrėjimui bus palankesnė antra dekada, tačiau šis periodas bus gana sudėtingas, konfliktiškas, kada supanti aplinka formuos destrukciją, kada išryškės įvairios intrigos, bendradarbių, ar oponentų negeranoriškumas, pavydas, todėl šiuo metu vertėtų pasitelkti visą savo šaltakraujiškumą, savitvardą ir tiesiog eiti savo keliu, nekreipiant dėmesio į pavyduolius ir intrigantus, kurie ypač gali suaktyvėti mėnesio viduryje, Saulės užtemimo įtakoje. Paskutinę mėnesio dekadą gali pavykti organizaciniai reikalai, palankus periodas savo profesinės patirties stiprinimui, bei žinių plėtrai, kadangi jau sekantį mėnesį bus galima sėkmingai praktiškai įgyvendinti savo ambicijas karjeros sektoriuje, todėl šiuo metu vertėtų sustiprinti savo pozicijas prieš lemiamą socialinį šuolį. Šis periodas, kada aplinkoje bus daug įtampos, agresyvumo, bus palankus savo energiją nukreipti į kūrybinę veiklą, kas stiprintų emocinį stabilumą. Gana santūriai reikėtų elgtis šį mėnesį su nuosavomis piniginėmis lėšomis, kadangi ženklaus pajamų pagerėjimo nenusimato, todėl norint išlaikyti finansinį stabilumą, reikėtų be reikalo nešvaistyti net ir neženklių sumų, gerai suplanuoti būtinas išlaidas. Kas liečia tipiškų ženklo atstovų gyvenimą šeimoje, tai galimas giminių kišimasis į šeimos reikalus, kas gali tapti nesutarimų, sudėtingų situacijų priežastimi, ypač mėnesio viduryje, kada bus daug dvilypumo, neapibrėžtumo, tačiau paskutinę dekadą situacija taps labiau palankia, santykiai tarp partnerių taps labiau harmoningi, pagerės bendras psichologinis klimatas. Vieniši ženklo atstovai turės daug palankių progų romantiškoms pažintims ir pramogoms, bendravimui.

VANDENIS (sausio 21 - vasario 19)

 

tipiškų ženklo atstovų laukia gana aktyvus, nors tuo pačiu ir permainingas lapkričio mėnuo. Labai didelę reikšmę sėkmei turės gebėjimas neatitrūkti nuo realybės, o atsakingai ir labai operatyviai reaguoti į iškylančias ir greitai kintančias aplinkybes, gebėjimas laiku ir ryžtingai padaryti būtinus sprendimus. Šį mėnesį vertėtų pasitelkti intuiciją, įsiklausyti į savo vidinį balsą, atidžiai tikrinti gaunamą informaciją, bei aklai nepasitikėti naujais partneriais, ar kolegomis. Šį mėnesį labai svarbu bus atliekamo darbo kokybė, atsakingas savų pareigų atlikimas, duotų pažadų ištesėjimas, bei užsibrėžtų užduočių savalaikis atlikimas, nepaliekant iki galo natliktų darbų, kurie galėtų tapti stabdžiu judėjimui tikslo link. Partnerystės reikalų sprendimui, dalykinėms kelionėms palanki bus pirma mėnesio dekada, o antrąją dekadą, kada bus juntama negatyvi aplinkos įtaka, vertėtų dirbti labai nuosaikiai, nepersitempti, kadangi per dideli darbo krūviai, psichologinė įtampa gali nepalankiai įtakoti savijautą, alinti gyvybines jėgas. Visas būtinas atlikti užduotis vertėtų iš anksto gerai suplanuoti ir prisilaikyti darbo ir poilsio režimo, kad būtų išlaikytas optimalus darbingumas. Esant galimybei, mėnesio viduryje galima būtų sulėtinti darbų tempą, arba iš vis paskirti jį poilsiui, organizmo stiprinimui, kadangi paskutinė mėnesio dekada gali būti reikšminga darbo sektoriuje – šiuo metu galima gauti viliojančių darbo pasiūlymų, arba gali atsirasti galimybė atkreipti į save vadovybės dėmesį, gauti atsakingesnę pareigybę, ar naudingesnį, geriau apmokamą, ar atitinkantį pašaukimą darbą. Šiame periode gali atsiverti netikėtos perspektyvos, o mėnesio pabaigoje gali pradžiuginti gerokai papilnėjęs asmeninis biudžetas, kas skatintų didesnį pasitikėjimą savimi, bei galimybę kurti atitinkamus ateities planus. Lapkričio mėnuo bus palankus tiems šeimos žmonėms, kurių planuose bus siekis harmonizuoti tarpusavio santykius su savo antrąja puse, pripažinti savo klaidas, o vienišiems ženklo atstovams, pasitelkus nuosaikumą, atsisakius per didelių ambicijų, periodas bus palankus romantiškiems santykiams, bei tikrosios meilės paieškoms.

ŽUVYS (vasario 20 - kovo 20)

 

tipiški ženklo atstovai lapkričio mėnesį, nenorėdami susikurti sau problemų, turėtų būti labai sąžiningi, nepažeisti nei įstatymų, nei visuotinai priimtinų moralinių ir etinių nuostatų. Tai bus gana sėkmingas darbo ir profesinėje sferoje mėnuo, kada atsiras tinkamų progų sėkmingai įgyvendinti savo ambicijas, bei pačius slapčiausius lūkesčius, pasijusti savo Likimo šeimininkais, bei sutvirtinti savo reputaciją, autoritetą kolegų ir vadovybės akyse. Pirmąją mėnesio dekadą šio ženklo atstovai gali perduoti sukauptą patirtį kolektyvo nariams, gali sėkmingai atlikti organizacinius reikalus, tačiau vidurinę mėnesį dekadą vertėtų pasitelkti visą nuovokumą, santūrumą, gebėjimą sąžiningai dirbti nepaisant neigiamos įtakos iš šalies daugelio negatyvių aplinkybių fone. Būtinas padidintas atidumas ir atsargumas bendraujant su supančiais žmonėmis, kadangi mėnesio viduryje bus gana sudėtingas periodas, kada galima lengvai sugadinti nusistovėjusius santykius, tačiau jeigu bus pasirinkta teisinga taktika, tai būtent šiame periode galima suburti labai tampriai susietą bendrų interesų žmonių grupę, kurios pagalba galima pasiekti labai ženklių pozityvių rezultatų bendrame projekte. Paskutinę dekadą būtinas ypatingas apdairumas, kadangi bus didelė tikimybė pakliūti į priešiškai nusiteikusių žmonių intrigų tinklą, ko pasekoje gali formuotis nepalankios aplinkybės, menkinančios autoritetą, skatinančios įvairias psichologines problemas. Šis mėnuo bus nepalankus finansinėms investicijoms į nuosavą veiklą, galimos apmaudžios klaidos tvarkant finansinius reikalus, kas gali skatinti nuostolius, būtinas padidintas atidumas tvarkant dokumentus, vertėtų tikrinti ir gaunamą informaciją, kadangi šiame periode galimos apgaulės, įvairios manipuliacijos, dezinformacija. Teisingai tvarkant piniginius reikalus, šis mėnuo bus finansiškai sėkmingas. Palankus harmoningam tarpusavio bendravimui mėnuo tiems ženklo atstovams, kurie gyvena šeimoje, o vienišos širdys turės daug galimybių, juos gali aplankyti meilė, gali atsiverti netikėtos perspektyvos asmeninių santykių sferoje.

Į viršųKomentarai:


Vardas (privalomas laukas):
El. pašto adresas (privalomas laukas):
Įveskite 3 simbolių saugos kodą:
 
Jūsų komentaras (privalomas laukas):PRIZAI
Vartotojams
Vartotojo vardas
Slaptažodis
Registracija
Pamiršau slaptažodįPopuliarausi straipsniai
Dienos nuotraukos
Dienos nuotrauka: 2013-10-24
Dienos nuotrauka: 2013-10-23
Dienos nuotrauka: 2013-10-22
Dienos nuotrauka: 2013-10-21
Dienos nuotrauka: 2013-10-20


LS 2019 Mods
FS 19 Mods
ETS 2 Mods
mods Cattle and Crops
Mods Stellaris
Apex Legends stats
Division 2 Tracker Farming Simulator 19 Mods
Cyberpunk 2077 Mod
Minecraft Dungeons Mod
Stardew Valley Mod
GTA 6 mods PC
Snowrunner mods
Snowrunner mods PC
plaukų stilius, mada 2009/2010, kūno sudėjimas, kokie drabužiai tinka, žieminiai batai, bateliai, madingi kirpimai, 2010 šukuosenos, sukuosenų mados, trapūs, skilinėjantys nagai, žiemos mados, makiažo patarimai, 2010 metų horoskopas, sveikas maistas pagal horoskopą, sock bun, kojinės kuodas, madingi kuodukai, kuodai, 2010 šukuosenos, plaukų stilius, plaukų kaspinas, plaukų šukuosenos, plaukai, Valentino diena, sveikas kūnas - graži išvaizda, išskyros, gleivės, jų pagausėjimas, madingas geometrinis manikiūras, lipni juosta, batų mados 2009, madingos tatuiruotės, tatuiruotės paukščiai, plaukų kaukės, zodiako ženklai, savybės, praikaituojančios pėdos, plaukų mados, plaukų stilius, šukuosenos, kasos, dienos dieta, delčios dieta, pitagoro kvadratas, numerologija, burtai, magija, naminės plaukų kaukės, plaukų šviesinimas natūraliais produktais, lieknos kojos, menstruacijų/mėnesinių ciklas, plaukų stilius, madingos tatuiruotės, tatoo plunksna, plunksnos
Draugai: Seo paslaugos | Horoskopai | Amazon Marketplace Ratings | Vardu reiksmes