Naujausi straipsniai
Pristatydami jums 2012 metų pavasario makiažo tendencijas, vieną jų nutylėjome, nes, mūsų manymu, ji verta atskiro straipsnio. Tai kažkas daugiau ir kur kas įdomiau nei tiesiog...
Prieš 1 min.
AVINAS (kovo 21 - balandžio 20) Tai metas, kai galite viską pakreipti sau tinkama vaga. Tai palankus periodas naujų perspektyvų numatymui, galimoms permainoms į gerąją pusę socialinėje...
Prieš 1 min.
Šį pavasario/vasaros sezoną, kuris Lietuvoje deja dar neprasidėjo, mėgausimės raštų ir spalvų gausa. Ir nors juodos ir baltos derinys paskelbtas šių metų tendencijų karaliumi,...
Prieš 2 min.
Numerologija - teorija, nagrinėjanti skaičių įtaką žmogaus gyvenimui (pvz. gimimo datos skaitmenų įtaka). Numerologija ir jos taikymas yra grindžiamas garsaus matematiko Pitagoro...
Prieš 4 min.

mados idėjos
Grožio patarimai
 • Mada ir stilius
  Įvairūs straipsniai apie tai, kas madinga, o kas ne, kaip reikėtų rengtis, o ko reikėtų vengti, kokius drabužius rinktis įvairiausiomis progomis ir daug kitokių stiliaus patarimų.
 • Plaukų priežiūra
  Patarimai, kaip prižiūrėti plaukus bei plaukų grožio puoselėjimo būdai.
 • Veido ir kūno odos priežiūra
  Patarimai, kaip išsaugoti gražią ir jauną veido ir kūno odą.
 • Zodiako ženklai
  Kokią įtaką jūsų elgesiui turi zodiako ženklas, kokias jūsų charakterio savybes jis nulėmė ir tt.
 • Makiažas
  Makiažo paslaptys ir gudrybės. Patarimai, kaip išryškinti privalumus ir paslėpti trūkumus.
 • Rankų, kojų bei nagų priežiūra
  Patarimai, kaip prižiūrėti rankas, kojas ir nagus, kad jie visada atrodytų patraukliai.
 • Dietos ir tinkama mityba
  Kokių dietų galima ir sveika laikytis, o kokių draudžiama. Tinkama mityba, kad jūsų organizmas būtų sveikas, o kūno linijos gražios ir lieknos.
 • Įdomybės
  Įvairūs straipsniai, naudingi šiuolaikinėms merginoms ir moterims.
 • Mankštos ir sportas
  Kasdieninės mankštos, įvairūs pratimai įvairioms kūno dalims ir bendri fiziniai pratimai, kad kiekvieną dieną savijauta būtų puiki.
 • Lediškos problemos
  Menstruacijos, pastojimas, gimdymas, krūtys bei problemos dėl jų ir viskas, kas svarbu tik mums - tikroms ledi.
 • Kūno priežiūra
  Paryškinkime privalumus ir paslėpkime trūkumus. Mylėkime save tokias, kokios esame, tačiau nepamirškime ir savęs prižiūrėti bei lepinti.
 • Sveikata
  Viskas apie sveikatą, ligas, jų priežastis ir gydymą.


Liepos mėnesio horoskopas 2010 [10]

Liepos mėnesio horoskopas 2010 Paskelbta: 2010 m. liepos 6 d., 12:35
Komentarų: 10 (Skaityti komentarus)

Liepa - karščiausias metų mėnuo. Pažiūrėkime, ar jūsų horoskopas taip pat pranašauja karštį jūsų gyvenime?

Avinas

Išaugs pasitikėjimas savo jėgomis. Kartais net gali atrodyti, kad jums tiesiog ankšta šiame pasaulyje. Širdį glostys tai, kad jūsų idėjos bei sumanymai vertinami itin palankiai, kad esate nepakeičiamas draugas. Žinoma, kyla pavojus išpuikti ir užriesti nosį. Jei sulauksite antrosios pusės ar namiškių priekaištų, gerai pamąstykite, ar tai nėra tiesa. Mėnesio pabaigoje galite pulti į kitą kraštutinumą – imti galvoti, kad esate niekam nereikalingi ir nemylimi.


Jautis

Išorinių įvykių ne taip jau ir daug. Ramus vidurvasaris. Deja, vidinė būsena greičiausiai nebus nei maloni, nei harmoninga. Gali slėgti kasdienių darbų našta, kūrybingumo stoka, nepavyks išvažiuoti ten, kur norisi. Dažniau jausite vienatvę, liūdesį. Santykiai su namiškiais irgi teiks nepasitenkinimo. Tik nesureikšminkite savo potyrių, nes jie per daug subjektyvūs. Nevertėtų priimti kokių nors svarbių sprendimų ar aiškintis santykių. Palaukite, kol viskas kiek prašviesės.


Dvyniai

Permainos, laisvė – tai žodžiai, kuriuos greičiausiai vartosite dažnai. Žinoma, turite imtis konkrečių veiksmų. Palankus laikas daryti ryžtingus sprendimus, tačiau gali pritrūkti drąsos, nes finansinė padėtis kurį laiką nebus labai stabili. O kai dėl pinigų nekils rūpesčių, galimybė nutraukti senus ryšius jau bus praėjusi. Mėnesio pabaigoje greičiausiai norėsite kur nors išvykti, tačiau būkite atsargūs – keliaujant gali įvykti nelaimingų atsitikimų.


Vėžys

Jei mėgstate gyvenimo iššūkius, riziką, tai tikrai turėsite ką veikti. Na, o jei, atvirkščiai, ieškote ramybės ir stabilumo, turbūt patirsite ne vieną stresinę situaciją. Svarbiausia – atsipalaiduokite, ilsėkitės ar medituokite, kad galėtumėte grįžti į save ir blaivia galva įvertinti susidariusią situaciją. Be to, nepamirškite, kad nesate vieniši šiame pasaulyje. Jei atidžiau apsižvalgysite aplink save, tikrai pamatysite nuoširdžiai ištiestą pagalbos ranką. 


Liūtas

Tinkamas metas veržtis pirmyn, imtis ko nors nauja, įgyvendinti seniai puoselėtas svajones. Tik per garsiai nesigirkite savo sumanymais bei rezultatais, kad netektų susilaukti ir pavydo, ir pašaipų. Be to, per neatsargumą galite prarasti ir artimų žmonių. Mėnesio pabaigoje padaugės rūpesčių ir nesusipratimų tarnyboje. Tai greičiausiai turės neigiamos įtakos jei ne jūsų sveikatai, tai nuotaikai. Pravers kad ir nedidelės pramogos, paįvairinkite gyvenimą kelionėmis. 


Mergelė

Nestabilus laikotarpis. Gali būti, kad jums norėsis permainų, naujovių ir darbe, ir asmeniniame gyvenime. Deja, nuolat trūks tai laiko, tai pinigų, tai nuotaikos. Nepasitenkinimas ir nusivylimas dar paaštrės, ypač jei įsitempsite ir mėginsite patys vieni išspręsti visas susikaupusias problemas. Šį mėnesį praverstų dažniau remtis antrąja puse, verslo partneriais. Jau mėnesio pabaigoje pajusite šiokį tokį palengvėjimą, o gal numosite į viską ranka ir išvyksite kur nors vieni.


Svarstyklės

Turbūt ne kartą gali tekti nusivilti savo gerais ketinimais, ypač jei nutarėte gelbėti antrąją pusę ar draugus. Visos jūsų pastangos pagerinti situaciją ar išspręsti svetimas problemas greičiausiai bus įvertintos priešingai, nei tikėjotės. O blogiausiu atveju – įsigysite net priešų. Jau geriau dirbkite savo darbus ir pagalbos patys nesiūlykite. Daugiau laiko skirkite kūrybai, laisvalaikiui, sportui. Vasara – toks metas, kai reikia jėgų, optimizmo ir saulės šviesos. 


Skorpionas

Darbo reikalų vis daugės ir daugės. Gali būti, kad tiesiog stačia galva pasinersite į veiklos sūkurį. Tačiau svarbu, kad tai visai netrukdys santykiams su namiškiais. Greičiausiai net pavyks kur nors neilgam išvykti su mylimu žmogumi. Jei tokio šiuo metu nėra, jis labai netikėtai gali atsirasti. Mėnesio pabaiga turbūt neatrodys tokia šauni, kokia buvo jo pradžia. Jokiu būdu nesivelkite į intrigas darbe, venkite apkalbų, nereikškite nuomonės apie vieną ar kitą kolegą. 


Šaulys

Nuostabus metas. Būsite kupini optimizmo ir įvairių svajonių – tiesa, nebūtinai įgyvendinamų. Praverstų nusileisti ant žemės, įvertinti savo finansinę situaciją ir tada planuoti keliones, išvykas ar pramogas. Priešingu atveju, gali kilti labai daug nesusipratimų, nusivylimo ar net pykčio priepuolių. Mėnesio pabaigoje bus dar sudėtingiau galvoti apie atostogas. Pradės griūti su tarnyba susijusios problemos ir skubūs darbai.


Ožiaragis

Gali būti, kad antroji pusė skeptiškai žiūri į jūsų norą ką nors pakeisti namuose ar daryti remontą. Apskritai gali kilti rimtų kivirčų dėl to, kas kam svarbu. Neskubėkite nusivilti, galbūt tiesiog šnekate kiekvienas savo kalba. Kiek vėliau rasite kompromisą. Mėnesio pabaigoje greičiausiai nuspręsite pakeliauti, bet būkite pasirengę įvairiems netikėtumams. Jei per daug neprisirišite prie savo planų, tie pokyčiai gali pasirodyti visai šaunūs.


Vandenis

Turbūt labai mažai būsite namuose. Ir taip judrus jūsų gyvenimo būdas gali tapti tiesiog nuolatine kelione. Nors tuo visai džiaugsitės. Kitas dalykas – kaip į jūsų nuolatinį nebuvimą namuose reaguos antroji pusė, kiti artimieji. Menki nesutarimai, nesusikalbėjimas, skyrybų grėsmė... Mėnesio pabaigoje situacija gali tapti visiškai rimta ir pradės jus slėgti. Greičiausiai būsite priversti ieškoti kažkokios išeities. 


Žuvys

Kam atostogos, o kam pats darbymetis. Ir toliau jūsų netenkins finansinė situacija, todėl būsite visai laimingi gavę papildomo darbo. Tik nepamirškite tausoti savo jėgas, nes paprasčiausiai pavargsite, o tai gali pakenkti ne tik savijautai, bet ir darbo kokybei, santykiams su artimaisiais, kolegomis bei mylimu žmogumi. Kita vertus, neskubėkite priimti naujų dalykinių pasiūlymų jų gerai neapsvarstę ir nesurinkę reikiamos informacijos. Vėliau gali tekti gailėtis.

Į viršųKomentarai:


Vardas (privalomas laukas):
El. pašto adresas (privalomas laukas):
Įveskite 3 simbolių saugos kodą:
 
Jūsų komentaras (privalomas laukas):


xbmzegi (Svečias) [2019 m. spalio 8 d., 06:53]
http://bitly.com/2npBGgN http://bitly.com/2od4cT2 http://bitly.com/2mErErO
ikmeskute (Narys) [2010 m. rugpjūčio 3 d., 10:03]
Visai nepanasu , kad butu taip buve nebent tik vienas dalykas atitiko liepos menesiui...
mariana (Narys) [2010 m. liepos 29 d., 09:42]
neatitiko ;D
Kinga (Narys) [2010 m. liepos 28 d., 08:47]
labai viskas abstraktu, nieko konkretaus.
panterike (Narys) [2010 m. liepos 22 d., 19:42]
PANASUS KAIP KIEKVIENA MENESI
LaimaAleksan (Narys) [2010 m. liepos 22 d., 08:28]
horoskopas idealiai atitinka dabartine mano situacija
Leeoom (Narys) [2010 m. liepos 13 d., 23:28]
esu dvyniai. kaip tik ketinu mėnesio pabaigoj išvykt ;D o jau kokiam antram horoskope rašoma apie nelaimingus atsitikimus. ;D cheh. tikiuos tai neišsipildys ;D
ina12 (Narys) [2010 m. liepos 8 d., 17:40]
na horoskopas truputi atitinka planus
Gretukas (Narys) [2010 m. liepos 7 d., 10:54]
Įdomu,įdomu;D
Mildutea (Narys) [2010 m. liepos 6 d., 13:02]
Nekisiu nosies is namu,nepalankus menesis :D

PRIZAI
Vartotojams
Vartotojo vardas
Slaptažodis
Registracija
Pamiršau slaptažodįPopuliarausi straipsniai
Dienos nuotraukos
Dienos nuotrauka: 2013-10-24
Dienos nuotrauka: 2013-10-23
Dienos nuotrauka: 2013-10-22
Dienos nuotrauka: 2013-10-21
Dienos nuotrauka: 2013-10-20


LS 2019 Mods
FS 19 Mods
ETS 2 Mods
mods Cattle and Crops
Mods Stellaris
Apex Legends stats
Division 2 Tracker Farming Simulator 19 Mods
Cyberpunk 2077 Mod
Minecraft Dungeons Mod
Stardew Valley Mod
GTA 6 mods PC
Snowrunner mods
Snowrunner mods PC
trapūs, skilinėjantys nagai, plaukų kaukės, lieknos kojos, plaukų stilius, plaukų stilius, mada 2009/2010, dienos dieta, delčios dieta, išskyros, gleivės, jų pagausėjimas, plaukų šviesinimas natūraliais produktais, žiemos mados, praikaituojančios pėdos, naminės plaukų kaukės, plaukų kaspinas, plaukų šukuosenos, plaukai, sveikas kūnas - graži išvaizda, kūno sudėjimas, kokie drabužiai tinka, sock bun, kojinės kuodas, madingi kuodukai, kuodai, madingi kirpimai, 2010 šukuosenos, sukuosenų mados, menstruacijų/mėnesinių ciklas, 2010 šukuosenos, plaukų stilius, sveikas maistas pagal horoskopą, 2010 metų horoskopas, Valentino diena, madingos tatuiruotės, tatoo plunksna, plunksnos, plaukų mados, plaukų stilius, šukuosenos, kasos, batų mados 2009, madingos tatuiruotės, tatuiruotės paukščiai, žieminiai batai, bateliai, zodiako ženklai, savybės, makiažo patarimai, pitagoro kvadratas, numerologija, burtai, magija, madingas geometrinis manikiūras, lipni juosta
Draugai: Seo paslaugos | Horoskopai | Amazon Marketplace Ratings | Vardu reiksmes