Naujausi straipsniai
Norinčios kuo greičiau įrusti nelaukia vasaros. Vos tik stipriau pakaitina saulutė, jos čiumpa savo bikinius ir mėgaujasi saulės voniomis. Tačiau jeigu su senuoju bikini rodytis...
Prieš 2 sek.
Nežinote, ką daryti su savo plaukais? Ar juos nusikirpti? Ar palikti tokius, kokie yra? Kaip susišukuoti, kad atrodyčiau madingai? Pasisemkite idėjų iš žvaigždžių. Jų šukuosenos...
Prieš 3 sek.
Pagaliau! Ilgai laukti bendro H&M ir gražuolės Beyonce darbo vaisiai! Seksuali lotyniška fotosesija balto smėlio paplūdimy ir naujausia švediško prekės ženklo paplūdimio kolekcija...
Prieš 4 sek.
Margų ir raštuotų audinių, ryškių spalvų bei gausiai detalizuotų drabužių gausa šį sezoną apsuko galvas. Todėl suprantamas yra žmonių noras karts nuo karto apsirengti...
Prieš 6 sek.

mados idėjos
Grožio patarimai
 • Mada ir stilius
  Įvairūs straipsniai apie tai, kas madinga, o kas ne, kaip reikėtų rengtis, o ko reikėtų vengti, kokius drabužius rinktis įvairiausiomis progomis ir daug kitokių stiliaus patarimų.
 • Plaukų priežiūra
  Patarimai, kaip prižiūrėti plaukus bei plaukų grožio puoselėjimo būdai.
 • Veido ir kūno odos priežiūra
  Patarimai, kaip išsaugoti gražią ir jauną veido ir kūno odą.
 • Zodiako ženklai
  Kokią įtaką jūsų elgesiui turi zodiako ženklas, kokias jūsų charakterio savybes jis nulėmė ir tt.
 • Makiažas
  Makiažo paslaptys ir gudrybės. Patarimai, kaip išryškinti privalumus ir paslėpti trūkumus.
 • Rankų, kojų bei nagų priežiūra
  Patarimai, kaip prižiūrėti rankas, kojas ir nagus, kad jie visada atrodytų patraukliai.
 • Dietos ir tinkama mityba
  Kokių dietų galima ir sveika laikytis, o kokių draudžiama. Tinkama mityba, kad jūsų organizmas būtų sveikas, o kūno linijos gražios ir lieknos.
 • Įdomybės
  Įvairūs straipsniai, naudingi šiuolaikinėms merginoms ir moterims.
 • Mankštos ir sportas
  Kasdieninės mankštos, įvairūs pratimai įvairioms kūno dalims ir bendri fiziniai pratimai, kad kiekvieną dieną savijauta būtų puiki.
 • Lediškos problemos
  Menstruacijos, pastojimas, gimdymas, krūtys bei problemos dėl jų ir viskas, kas svarbu tik mums - tikroms ledi.
 • Kūno priežiūra
  Paryškinkime privalumus ir paslėpkime trūkumus. Mylėkime save tokias, kokios esame, tačiau nepamirškime ir savęs prižiūrėti bei lepinti.
 • Sveikata
  Viskas apie sveikatą, ligas, jų priežastis ir gydymą.


Liepos mėnesio horoskopas 2013 [91]

Liepos mėnesio horoskopas 2013 Paskelbta: 2013 m. liepos 2 d., 21:23
Komentarų: 91 (Skaityti komentarus)

Norėdamos sužinoti, ką jums žada 2013-tieji Juodosios Gyvatės metai, perskaitykite 2013 metų horoskopą, kurį rasite paspaudusi ČIA -----> 2013 metų horoskopas.  

2013 Liepos mėnesio horoskopas AVINUI (kovo 21 - balandžio 20)

tipiški ženklo atstovai visą liepos mėnesį gali būti linkę dėti pastangas, siekdami sutvarkyti profesinius, arba socialinius reikalus, bei norėdami įgyvendinti savo asmenines ambicijas, periodas bus palankus kūrybinei veiklai, naujoms idėjoms. Liepos mėnuo turėtų būti sėkmingiems tiems, kurie užsiima verslu, palankus laikas kontaktams su kontroliuojančiomis institucijomis, tikėtinas finansiškai sėkmingas mėnuo. Pirmoji mėnesio dekada gali būti kiek dvejopa, iš vienos pusės, gali iškilti sudėtingos situacijos, liečiančios šeimą, namus, bendravimą su namiškiais, tokiu metu gyvenimo aplinkybės gali būti neramios, galima tarpusavio trintis bendraujant, įvairios ambicijos, nuoskaudos. Mėnesio pradžioje vertėtų labiau pasirūpinti vaikų saugumu, o vienišiems ženklo atstovams periodo pradžioje tarpusavio santykiuose galimas atšalimas, nesupratimas, tačiau, kiek vėliau, prasidės palankus periodas asmeninių santykių užmezgimui, jų fomavimui. Vidurinė mėnesio dekada gali paskatinti palankias permainas, kurios gali paliesti kūrybinius planus, finansinę gyvenimo pusę, bei laikas bus palankus rūpintis šeimos gerove. Antroji mėnesio pusė bus labiau aktyvi, dinamiška, palanki tiems ženklo atstovams, kurie norėtų sutvarkyti nekilnojamojo turto, arba kitos nuosavybės klausimus, periodas palankus šeimos verslui, arba nuosavybės draudimui, arba aktyviam poilsiui su šeima. Vienišiems ženklo atstovams naujoms pažintims, romantiškoms pramogoms bus pati palankiausia vidurinė mėnesio dekada, o paskutinę dekadą tikėtinos įvairios apgaulės, meilės intrigos, paniava asmeniniuose santykiuose.

2013 Liepos mėnesio horoskopas JAUČIUI (balandžio 21 - gegužės 21)

pirmoji liepos mėnesio dekada tipiškiems ženklo atstovams gali būti kiek sudėtinga, tokiu metu galimos įvairios nenumatytos situacijos, ypač tolimų kelionių metu, galimos painios situacijos, kaltinimai, vertėtų vengti įvairių avantiūrų, rizikingų veiksmų. Iš kitos pusės, šiame periode galima užsiimti komforto namų aplinkoje kūrimu, laikas labai palankus kūrybiškiems žmonėms. Antroji mėnesio dekada gali būti sėkminga finansine prasme, tokiu metu galima ženkliai pataisyti savo materialinę padėtį, galima sėkmingai surasti darbą, jo ieškantiems, arba gauti paskatą už produktyvų darbą iš vadovybės pusės. Vidurinė mėnesio dekada palanki vienišiems ženklo atstovams, tokiu metu galima sutikti likimo skirtą žmogų, galima užmegzti ir vystyti rimtus asmeninius santykius, o šeimos žmonės šiame periode gali sėkmingai išspręsti turtines šeimos, ūkines namų problemas, laikas bus palankus nekilnojamojo turto operacijoms, remontui, arba poilsiui kartu su šeima. Paskutinę mėnesio dekadą situacijos gali formuotis kiek dvejopos, tačiau, tai bus gana aktyvus periodas, kada pakaks energijos ir gebėjimo susidoroti su darbo užduotimis, tokiu metu laikas bus palankus įvairioms juridinėms konsultacijoms, susitarimams, sutarčių pasirašymui, vieniši ženklo atstovai gali sutikti būsimą santuokos partnerį, laikas tinkamas pažintinėms kelionėms, kūrybinei veiklai. Tačiau, destruktyvių Marso aspektų įtakoje, paskutinę mėnesio dekadą galimos nepalankios, netikėtos situacijos, todėl šiuo periodu būtinas padidintas atsargumas, vertėtų vengti dirglumo, impulsyvo, neapgalvotų, spontaniškų veiksmų,pasisaugoti nelaimingų atsitikimų, kadangi jie tikėtini šiuo periodu.

2013 Liepos mėnesio horoskopas DVYNIAMS (gegužės 22 - birželio 21)

visą liepos mėnesį tipiškų ženklo atstovų dėmesys gali būti sutelktas ties asmeninės ir šeimos gerovės sferomis, o mėnesio pabaigoje gali išryškėti reikalai, susiję su informacija, artimomis kelionėmis, galima tikėtis daug bendravimo su artimais žmonėmis, daug keliauti. Pirmoji mėnesio dekada, daugybinių aspektų įtakoje bus nevienareikšmė, šiuo metu tikėtinos įvairios permainos, bus palankus laikas peržiūrėti ir pakoreguoti savo ankstesnę veiklą, nauju žvilgsniu pažiūrėti į anksčiau užmegztus santykius, siekiant, kad jie taptų perspektyviais, o naujoms pažintis dvi pirmosios mėnesio dekados nebus labai tinkamos. Mėnesio pradžia gali būti labai produktyvi kūrybiškiems ženklo atstovams, o mėnesio viduryje gali sustiprėti noras iš esmės pakeisti savo įvaizdį, tai paskatinti gali vidinis poreikis, noras tapti patraukliais, siekis patraukti priešingos lyties atstovų dėmesį, o šis periodas tam bus gana palankus, todėl galima pasiryžti pokyčiams. Paskutinę mėnesio dekadą gali atsirasti daug palankių progų romantiškoms pažintims, tokiu metu galima užmegzti rimtus ryšius, galima sutikti likimo skirtą žmogų tolimų kelionių metu, arba pramogų vietose. Antroji mėnesio pusė bus palanki profesinės veiklos sferose, tokiu metu galima surasti darbą, tačiau paskutinė mėnesio dekada bus gana dvejopa, iš vienos pusės ji palanki socialinių tikslų įgyvendinimui, tokiu metu galima sėkmingai sustiprinti savo finansinę padėtį, užmegzti naudingas pažintis, sudaryti ir pasirašyti sutartis, ar kontraktus, tačiau destruktyvių aspektų įtakoje, vertėtų didesnį dėmesį skirti savo ir savo turto saugumui, kadangi galimos įvairios netikėtos ekstremalios situacijos, galima priešprieša tarp šeimos ir darbo reikalų, tokiu metu tikėtina artimų giminaičių liga, arba jų nesėkmės, tai bus nepalankus laikas tvarkyti biurokratinius reikalus, netinkamas laikas vizitams į įvairias valstybines institucijas, šis periodas gali būti neramus, gyvenime galimai daug rūpesčių, bruzdesio.

2013 Liepos mėnesio horoskopas VĖŽIUI (birželio 22 - liepos 23)

visą liepos mėnesį didžioji laimės planeta Jupiteris praleis Vėžio ženkle, todėl šis periodas bus palankus asmeninėms iniciatyvoms, gali sėkmingai susiklostyti daugelis situacijų, tipiškus ženklo atstovus gali lydėti sėkmė, gali išsipildyti svajonės ir lūkesčiai. Pirmąją mėnesio dekadą gali tekti daug bendrauti, galimi susitikimai su senais draugais, arba bičiuliais, arba su bendrų interesų žmonėmis, tokiu metu gali būti pakoreguoti asmeniniai planai ir ketinimai, galima sėkmingai ištaisyti anksčiau padarytas klaidas, bei daug ko pasiekti. Vidurinė mėnesio dekada gali paskatinti aktyvumą, tačiau ir polinkį konfliktams, gali sustiprėti polinkis įsižeisti, kas gali nepalankiai įtakoti bendravimą su artimais žmonėmis, tačiau tai gali būti ir pozityvių permainų laikas. Harmoningų aspektų įtakoje galima daug ką nuveikti, palankios aplinkybės gali paliesti asmeninių santykių, kūrybinės veiklos, ryšių su užsieniu, mokslo sferą, tokiu metu galima sėkmingai užmegzti romantiškas pažintis, formuoti asmeninius santykius, laikas bus palankus įvairioms meilės pramogoms, tinkamas laikas užsiimti reklama, parodų organizavimu, arba leistis į tolimas keliones, o reikalui esant, galima sėkmingai sutvarkyti juridines problemas. Tai bus ir finansiškai sėkmingas periodas, nors gali padidėti darbo krūvis, atsirasti daugiau rūpesčių darbo kolektyve, bei šiame periode, galimas tarnybinis romanas. Paskutinė mėnesio dekada galimai bus kiek dvejopa, iš vienos pusės, tokiu metu gali labai sustiprėti jausmai ir emocijos, traukti neįprastos bendravimo formos, galima nuotaikų kaita, todėl norint išlaikyti harmoningus tarpusavio santykius su artimais ir mylimais žmonėmis, vertėtų gebėti kiek pažaboti savo aistras, bei pasistengti išlaikyti tarpusavio santykius tolygiais.

2013 Liepos mėnesio horoskopas LIŪTUI (liepos 24 - rugpjūčio 23)

tipiški ženklo atstovai dvi pirmas mėnesio dekadas gali savo dėmesį sutelkti ties savo vidiniu gyvenimu, laikas bus palankus kūrybinei veiklai, tolimoms kelionėms, o įdėjus pakankamai pastangų, galima įveikti visas kliūtis, sėkmingai pereiti visas „povandenines sroves", susikoncentruoti ties savo vidiniais poreikiais, o mėnesio pabaigoje jau bus galima atvirai demonstruoti savo ketinimus ir siekius. Pirmoji mėnesio dekada galimai bus gana įtempta, daug energijos gali pareikalauti profesinių užduočių įvykdymas, bei gebėjimas išlikti savimi, harmoningai bendrauti su kolegomis, esant nepalankiam psichologiniam klimatui darbo kolektyve. Iš kitos pusės, šis periodas labai palankus kūrybinei veiklai, juridinių problemų tvarkymui, naudingoms dalykinėms ir asmeninėms pažintims, bendradarbiavimo sutarčių pasirašymui, asmeninių santykių formavimui. Vidurinė mėnesio dekada tikėtina palanki, permainos gali paliesti darbo, finansų, verslo, kūrybinių projektų sferas, tai bus palankus periodas, norintiems keisti darbą, arba veiklos pobūdį, o iš kitos pusės, šiuo periodu galėtų sėkmingai pasinaudoti vieniši ženklo atstovai, kadangi jų asmeniniam žavesiui gali neatsispirti priešingos lyties atstovai, laikas palankus romantiškos, meilės pramogoms. Antroji mėnesio dekada palanki šeimos reikalams, galima sėkmingai planuoti nekilnojamojo turto operacijas, geras laikas vystyti, bei reorganizuoti šeimos verslą, sustiprinti finansinę padėtį. Mėnesio pabaigoje tikėtinos dvejopos situacijos, iš vienos pusės, palankių aplinkybių galima tikėtis partnerystės, kūrybos, mokslo, ryšių su užsieniu sferose, o iš kitos pusės, galima prasta psichologinė atmosfera šeimos sferoje, vertėtų pasisaugoti finansinių nuostolių, arba nepagrįstų išlaidų, tokiu metu būtinas padidintas atsargumas tolimose kelionėse, bei galima lengvai pažeisti įstatymus, todėl galimi įvairūs nemalonumai, su tuo susiję. Vienišiems ženklo atstovams paskutinė dekada galimai bus mažiau palanki, todėl vertėtų labai gerai apgalvoti savo poelgius, bendraujant su mylimais žmonėmis.

2013 Liepos mėnesio horoskopas MERGELĖMS (rugpjūčio 24 - rugsėjo 23)

liepos mėnuo tipiškiems ženklo atstovams gali būti nevienareikšmis, pagrindine šio mėnesio tema gali būti bendravimas su bendrų interesų žmonėmis ir draugais, ateities planų ir projektų kūrimas, daug dėmesio gali būti skiriama visuomeniniams reikalams. Visas liepos mėnuo palankus bendradarbiavimo, partnerystės vystymui, sutarčių ir kontraktų pasirašymui, visą periodą tikėtinos naudingos ir malonios pažintys, susitikimai, meilės pramogos, tinkamas periodas reklamai, įvairių kursų, parodų organizavimui, kūrybinei saviraiškai. Pirmoji mėnesio dekada gali paskatinti kai kurias problemas, gali kilti noras išeiti iš darbo savo noru, pakeisti veiklą, kadangi gali netenkinti psichologinis klimatas darbo kolektyve, šiuo metu gali būti nepalankiai paliesta asmeninių ir visuomeninių ryšių sfera. Iš kitos pusės, šiame periode palanku užsiimti įvairia labdaringa veikla, ar humanitarinės pagalbos klausimais, galima ieškoti rėmėjų, nefinansinės paramos ir pagalbos, o antrąją mėnesio dekadą tikėtina finansinė sėkmė, tokiu metu galimos labai geros pajamos, ar pelnas, gali ženkliai papilnėti biudžetas, atsirasti papildomų lėšų veiklos plėtrai. Tokiu metu galima sukurti stabilų finansinį pagrindą, užsiimti rimtais projektais, jų rengimu, galima vykti į dalykines komandiruotes, užmegzti naudingas pažintis, surasti dalykinius partnerius, užsienyje, taip pat, tai gali būti sėkmingas profesinio augimo periodas, duodantis gerus praktinius rezultatus. Ši dekada bus palanki leistis į pažintines pramogines keliones kartu su šeimos nariais, palanku bendravimui su vaikais, o vienišiems ženklo atstovams tai bus išskirtinai palankus periodas meilės pramogoms, labai perspektyvioms pažintims, rimtų santykių užmezgimui, tokiu metu galima sutikti savo būsimąją antrąją pusę. Paskutinę mėnesio dekadą tęsis palankios tendencijos asmeninių santykių sferoje vienišiems ženklo atstovams, bei mylinčių vienas kitą, žmonių poroms, tokiu metu galima daug bendrauti, sustiprinti ryšius, galima tikėtis daug artimų kelionių, gali lydėti meilė ir gera nuotaika. Paskutinė dekada gali būti labai produktyvi profesinėje veikloje, tokiu metu galimos sėkmingos profesinės permainos, vadovybės palaikymas, galima sėkminga karjera, finansinis stabilumas. Iš kitos pusės, destruktyvių aspektų įtakoje, galimos įvairios netikėtos situacijos, vertėtų pasisaugoti nelaimingų atsitikimų, ypač būnant ten, kur susitelkia daug žmonių, tokiu metu nelaimės gali paliesti ką nors iš artimų žmonių, o bendravime tikėtinos įvairios intrigos, painiava, vertėtų pasisaugoti dezinfomacijos, išdavysčių, apkalbų, meilės intrigų.

2013 Liepos mėnesio horoskopas SVARSTYKLĖMS (rugsėjo 24 - spalio 23)

pirmąją liepos mėnesio pusę pagrindine tema gali būti draugiški santykiai, grupinė veikla, ateities planų kūrimas, socialinės sėkmės siekimas, o artėjant link mėnesio pabaigos, dėmesys gali būti sutelktas į kūrybinę veiklą, vidinį gyvenimą, asmeninės gerovės užtikrinimą. Pirmąją mėnesio dekadą galima tikėtis pozityvių permainų profesinėje sferoje, tokiu metu gali būti palankiai įvertinta darbinė veikla, vieni ženklo atstovai gali sulaukti pasiūlymo paaukštinimui pareigose, o kiti gali surasti perspektyvesnį darbą, arba gauti atitinkamą finansinę paskatą. Mėnesio pradžioje galima sėkmingai išplėsti savo galimybes ir įtaką sferose, turinčiose sąsają su dalykine partneryste, visuomeniniais reikalais, asmeniniais santykiais, kolektyvine veikla, galima tikėtis aktyvaus bendravimo įvairiose sferose, naudingų pažinčių ir bendradarbiavimo, finansinės naudos. Vidurinė mėnesio dekada tikėtina pozityvi, šio periodo aplinkybės gali palankiai paliesti asmeninių santykių sferą, galima sėkmingai peržiūrėti esamus santykius, atnaujinti jausmus, pasinerti kartu su myliamis žmonėmis į bendrus pomėgius, pramogas, arba užmegzti naujus meilės ryšius vienišiems ženklo atstovams, ieškantiems artimo sielai žmogaus. Šis periodas palankus gerai apmokamo darbo paieškoms, galima gauti labai gerą pareigybę, sėkmingai įsirašyti į tarnybinę hierarchiją, pakilti karjeros laiptais, įgyti vadovybės pasitikėjimą, užsitikrinti stabilią socialinę padėtį, galima užsiimti rimtų projektų rengimu. Palankus laikas ir poilsiui kartu su šeima, arba materialinių šeimos problemų sprendimui, galima užsiimti remontu, arba planuoti nekilnojamojo turto operacijas. Paskutinė dekada gali būti kiek dvejopa, iš vienos pusės, tai labai palankus periodas kūrybinių profesijų atstovams, šiuo metu galimas palankus psichologinis klimatas šeimoje, galima harmonizuoti santykius tarp sutuoktinių, tokiu metu santykiai su supančiais žmonėmis gali vystytis tinkama linkme, galima tikėtis draugų, rėmėjų pagalbos, galima tvarkyti dalykinės partnerystės reikalus, o pasisaugoti šiuo metu vertėtų įvairių skandalų, netikrų draugų, nesąžiningų bendradarbių, vertėtų labiau pasirūpinti savo sveikata, kadangi tikėtinas nelaimingų atsitikimų pavojus.

2013 Liepos mėnesio horoskopas SKORPIONUI (spalio 24 - lapkričio 22)

visą liepos mėnesį tipiški ženklo atstovai gali tikėtis daug artimų kelionių, daug bendravimo artimoje aplinkoje, su artimais giminaičiais, visas periodas palankus asmeniniam gyvenimui, pramogoms, galima sėkmė viešoje veikloje. Mėnesio pradžioje, dar galima tikėtis stiprių socialinių ambicijų, tokiu metu energija bus nukreipta savo tikslų įgyvendinimui, o nemalonios aplinkybės gali paliesti artimą ir tolimą aplinką, o iš kitos pusės, pirmąją dekadą galima sėkmė profesinėje veikloje, tikėtinas harmoningas bendravimas su kolegomis darbo kolektyve, galima tikėtis palankaus vadovybės įvertinimo, finansinės paskatos, arba tokiu metu gali padidėti darbo užmokestis, o ieškantys darbo, jį gali, šiame periode, sėkmingai surasti. Vidurinę mėnesio dekadą, šio meto situacijos gali pozityviai įtakoti sferas, turinčias ryšį su asmeninėmis pastangomis ir iniciatyvomis, kūrybine saviraiška ir veikla, vieša veikla, pramogų sfera, mokslu, ryšiais su užsieniu, tokiu metu galima labai daug ką nuveikti, išspręsti juridines problemas, užsitikrinti finansinį stabilumą, ar leistis į pažintines keliones. Šiame periode galimos pajamos ir nauda iš tolimų kelionių, galimi tarptautiniai kontaktai, tikėtinos sėkmingos derybos, galima reorganizuoti verslo, nuosavos veiklos sferą, ištaisyti anksčiau padarytas klaidas. Trečioji mėnesio dekada gali būti kiek dvejopa, iš vienos pusės, vertėtų daugiau dėmesio skirti asmeniniams ir visuomeniniams ryšiams, gali išryškėti priešprieša bendraujant su draugais, rėmėjais, ar žmonėmis, su kuriais jungia bendra veikla, tokiu metu galimas neharmoningas bendravimas darbo kolektyve, mažiau palankus periodas ieškantiems darbo užsienyje. Iš kitos pusės, būtent šiuo metu, bus palankus laikas asmeninių draugiškų ryšių užmezgimui, gali lydėti profesinė sėkmė, galima įgyti vadovybės, ar aukštai stovinčių asmenų palaikymą, gali sėkmingai pildytis viltys ir lūkesčiai, realizuotis puoselėti planai, galima finansinė sėkmė, galima įgyti patikimus draugus užsieniečių tarpe. Vieniši ženklo atstovai gali užmegzti asmeninius ryšius tolimų kelionių metu, kurie gali tapti perspektyviais ir ilgalaikiais. Mėnesio pabaigoje tikėtinas padidintas dirglumas, prastesnės nuotaikos, tačiau tai tik laikinos destruktyvios išraiškos, įtemptų aspektų įtakoje.

2013 Liepos mėnesio horoskopas ŠAULIUI (lapkričio 22 - gruodžio 21)

didžiąją liepos mėnesio dalį tipiškų ženklo atstovų dėmesys gali būti sutelktas į materialinės gerovės, stambių finansų sferą, tokiu metu gali būti vystoma dalykinė partnerystė. Visą liepos mėnesį galima tikėtis gerų pajamų iš kūrybinės veiklos, arba meno sferos, kai kuriems ženklo atstovams gali atsirasti galimybė uždirbti papildomai, periodas palankus nekilnojamojo turto įsigijimui, visų finansinių ir šeimos problemų išsprendimui. Pirmoji dekada, jos pati pradžia, gali būti kiek sudėtinga, tikėtinos įvairios konfliktinės situacijos, neharmoningi asmeniniai santykiai, galimos finansinės problemos, o jau artėjant link antros dekados, sėkmingos aplinkybės gali paliesti šeimą, galimas harmoningas bendravimas su draugais, bendrų interesų žmonėmis, darbo kolektyve, tikėtinas profesinis kilimas. Vidurinė mėnesio dekada bus išskirtinai palanki meilei, tokiu metu galimos romantiškos pažintys, tuo vertėtų pasinaudoti vienišiems ženklo atstovams, periodas palankus įvairioms pramogoms, turiningam laisvalaikiui, kartu su mylimais žmonėmis, šiuo metu galima užmegzti rimtus ir ilgalaikius asmeninius santykius. Laikas bus palankus ir poilsiui, sveikatos stiprinimui, galima vykti į sanatorijas, ar kitas sveikatingumo įstaigas, galima leistis į tolimas keliones, arba užsiimti šeimos reikalų tvarkymu, tinkamas laikas verslo reorganizavimui, rimtų projektų kūrimui. Paskutinė mėnesio dekada tikėtina kiek dvejopa, iš vienos pusės, galimi nemalonumai su teisėsauga, šiame periode lengva pažeisti įstatymus, kas gali paskatinti problemas, būtinas padidintas atsargumas tolimose kelionėse, o iš kitos pusės, šiuo metu galima gauti gerai apmokamą darbą, įgyti vadovybės pasitikėjimą ir palaikymą, galima išskirtinė sėkmė mokslinėje, ar kūrybinėje veikloje, galima gera finansinė padėtis, pajamos, pelnas iš verslo sferos, tinkamas laikas naujų įmonių įkūrimui, ar gerai parengtų projektų startui. Mėnesio pabaigoje aktyvumas gali persikelti į dalykinę partnerystę, galima formuoti asmeninius ryšius, juos stiprinti, nors gali išryškėti priešprieša tarp profesinės veiklos ir šeimos reikalų, tikėtinas kiek sudėtingesnis bendravimas šeimoje.

2013 Liepos mėnesio horoskopas OŽIARAGIUI (gruodžio 22 - sausio 20)

tipiški ženklo atstovai visą liepos mėnesį dėmesį gali sutelkti į grupinę veiklą, gali daug bendrauti su draugais, surasti patikimus padėjėjus, aktyvumas gali būti nukreiptas į visų lygių partnerystės sferą, bei galimas polinkis finansinio stabilumo siekimui, biudžeto papildymui. Visą periodą sėkmė galima per draugišką bendravimą, visuomeninius ryšius, pasisekimas gali lydėti sferose, turinčiose ryšį su artima aplinka, informacinėmis technologijomis, komunikacijomis, artimomis kelionėmis. Liepos mėnesio pradžioje gali būti kiek sunkiau teisingai formuoti tarpusavio santykius su kitais žmonėmis, gali būti sunku surasti bendrus sąlyčio taškus, tikėtinos įvairios konfliktinės situacijos, priešiškumas, galima trintis bendraujant šeimoje. Pirmos dekados eigoje situacijos palaipsniui taps palankesnėmis, laikas bus palankus nuosavybės draudimui, įsigijimui, tokiu metu galima finansinė sėkmė, geros pajamos, ar pelnas iš verslo sferos, todėl galima sukurti stabilų finansinį pagrindą, įgyti tam tikrą finansinį statusą. Antroji mėnesio dekada bus palanki daugelyje gyvenimo sferų, tai gali būti pozityvių permainų periodas, tokiu metu galima vykti į tolimas keliones, kuriose galimos labai perspektyvios pažintys, galima sutikti sau likimo skirtą žmogų, tuo vertėtų pasinaudoti vienišiems ženklo atstovams, šis periodas palankus kontraktų ir sutarčių pasirašymui, dalykinei partnerystei, juridinėms konsultacijoms, nefinansinės pagalbos gavimui, patikimų draugų įsigijimui. Tokiu metu galima labai daug ką nuveikti, o gyvenantiems šeimoje, šis periodas gali būti ne itin palankus tarpusavio santykių plane, galima stokoti tarpusavio supratimo. Paskutinė mėnesio dekada gali išryškinti kai kurias nepalankias aplinkybes artimoje ir tolimoje aplinkoje, galimos nesėkmės kelionių metu, arba netikėti avarinio pobūdžio materialiniai nuostoliai. Iš kitos pusės, šiame periode galima įgyti patikimų draugų, gali atsiverti netikėtos perspektyvos, liečiančios mokslo, kūrybos, užsienio, ateities planų sferas, gali lydėti laimė ir sėkmė meilės sferoje, asmeniniuose santykiuose, geras laikas mokytis užsienio kalbų, palankus periodas materialinės bazės stiprinimui, nuosavybės operacijoms.

2013 Liepos mėnesio horoskopas VANDENIUI (sausio 21 - vasario 19)

visą liepos mėnesį tipiški ženklo atstovai gali tikėtis papildomų pajamų, kurios galėtų sietis su meno, arba kūrybine sfera, tokiu metu galimas slaptų rėmėjų, arba draugų palaikymas, galima formuoti patikimus santykius su tam tikrais, specifinių profesijų žmonėmis, galima sėkmingai išspręsti psichologines problemas. Pirmąją mėnesio pusę aktyvumas gali būti nukreiptas į darbo sferą, o periodo pabaigoje svarbia tema gali tapti partnerystė. Pačioje mėnesio pradžioje galimos problemos, nepalankus psichologinis klimatas darbo kolektyve, gali kiek pavesti sveikata, tačiau, aplamai, pirmoji dekada gali būti sėkminga, jeigu aktyvumas ir asmeninė iniciatyva bus nukreipiama reikalinga linkme, savo užsibrėžtų socialinių tikslų įgyvendinimui. Visas liepos mėnuo gali būti sėkmingas finansine prasme, tačiau pirmąją dekadą galimos didesnės išlaidos, nei įprastai, jos gali sietis su šeimos, vaikų poreikiais, o antrąją mėnesio dekadą galima tikėtis nepasitenkinimo asmeniniais santykiais, galimos nesėkmingos įvairios pramogos, galimi rūpesčiai ir problemos, bendraujant su vaikais, ar mylimais žmonėmis, tai gali būti gana nervingas, pilnas rūpesčių periodas, galintis nepalankiai įtakoti savijautą. Sėkmė šiame periode gali lydėti darbo sektoriuje, tokiu metu galima gauti naudingą, arba gerai apmokamą darbą, gali padidėti pajamos iš pagrindinės darbo vietos, o kai kurie ženklo atstovai gali gauti paaukštinimą, arba gali pavykti užimti vadovaujančią pareigybę. Paskutinė mėnesio dekada galimai bus dvejopa, iš vienos pusės, galimi konfliktai su vadovybe, ar aukšto rango asmenimis, gali būti pažeistos ir nutrauktos partnerystės sutartys, galimos per didelės asmeninės išlaidos, būtinas atsargumas, pasirašant finansines sutartis, o iš kitos pusės, galimos pozityvios aplinkybės, liečiančios darbo, gamybos, konsultacijų sferas, laikas bus palankus perspektyvioms pažintims, tai gana palankus periodas vienišiems ženklo atstovams, siekiantiems surasti sau porą. Paskutinę dekadą galima užsiimti nekilnojamojo turto reikalais, galimi sėkmingi sandoriai, jeigu jie bus gerai parengti.

2013 Liepos mėnesio horoskopas ŽUVIMS (vasario 20 - kovo 20)

tipiški ženklo atstovai visą liepos mėnesį gali savo energiją nukreipti į grupinės veiklos, asmeninių ir visuomeninių ryšių sferas, šis mėnuo gali išryškinti ankstesnės veiklos ir pastangų rezultatus, šiame periode įtemptas ir tikslingas darbas gali pradėti atsipirkti. Pirmosios dekados pradžioje galima tikėtis nesėkmingų asmeninių santykių, gali būti sudėtinga save kūrybiškai išreikšti, gali netenkinti kai kurie visuomeniniai ryšiai ir reikalai, o iš kitos pusės, gali džiuginti darbinė veikla, gali padidėti darbinės pajamos, arba galima surasti naudingą darbą, gali išryškėti neįprasti gabumai ir talentai, kurių dėka galima būtų užsitikrinti asmeninę gerovę. Antroji mėnesio dekada galimai bus palanki, susiklostę pozityvios aplinkybės gali paliesti sferas, turinčias ryšį su asmeniniu aktyvumu ir iniciatyvomis, mokslo, kūrybos, ryšių su užsieniu, viešos veiklos ir asmeninių santykių sektoriumi, todėl vieniši ženklo atstovai šiuo metu gali dalyvauti įvairiose pramogose, gali užmegzti naujas ir perspektyvias pažintis, ypač tolimų kelionių metu, arba įvairiose laisvalaikio, pramogų vietose, o šeimoje gyvenantys ženklo atstovai gali sukurti pozityvią psichologinę atmosferą namuose, sustiprinti tarpusavio santykius su savo antrąja puse. Šis periodas palankus tiems, kurie planuoja mokslus, arba jų veikla siejasi su mokslo sfera, geras laikas kūrybinei veiklai, bei įvairioms pramogoms, būnant toli nuo namų, galimas bendravimas su užsieniečiais. Paskutinę mėnesio dekadą, iš vienos pusės, vertėtų riboti kiek per dideles išlaidas, skirtas saviems malonumams ir pramogoms, tokiu metu galimi nuostoliai dėl per daug rizikingų veiksmų, per didelio azarto, tikėtinos problemos darbo sektoriuje, jos galimos dėl negebėjimo teisingai formuoti santykius su kolegomis, ar vadovybe. Iš kitos pusės, laikas bus palankus partnerystės ir bendradarbiavimo sutarčių sudarymui, kontraktų pasirašymui, tame tarpe ir su užsieniečiais, laikas palankus meilei, asmeniniams santykiams, palankus laikas tvarkyti reikalus su visuomeninėmis organizacijomis, galima draugų ir rėmėjų pagalba, palaikymas, tokiu metu galima pajausti gyvenimo pilnatvę, mėgautis jausmais ir pozityviomis emocijomis.

Į viršųKomentarai:


Vardas (privalomas laukas):
El. pašto adresas (privalomas laukas):
Įveskite 3 simbolių saugos kodą:
 
Jūsų komentaras (privalomas laukas):


Hiccqt (Svečias) [2022 m. rugsėjo 30 d., 17:18]
order motrin 600mg pill <a href="https://mirtazapinec.com/">buy remeron 15mg sale</a> order calcitriol online
Bqvotb (Svečias) [2022 m. rugsėjo 29 d., 09:37]
oxybutynin 5mg for sale <a href="https://nitrofurantoiny.com/">order nitrofurantoin 100 mg without prescription</a> order furadantin 100 mg online cheap
Vmigcn (Svečias) [2022 m. rugsėjo 25 d., 15:30]
prograf 5mg oral <a href="https://labetalolc.com/">order labetalol 100mg generic</a> tricor 200mg without prescription
Ckgwpk (Svečias) [2022 m. rugsėjo 24 d., 18:13]
buy avapro 150mg generic <a href="https://clobetasolbuy.com/">clobetasol ca</a> buy pepcid 40mg for sale
Czjift (Svečias) [2022 m. rugsėjo 22 d., 05:10]
buy lipitor 80mg generic <a href="https://buypregabalins.com/">lyrica 75mg sale</a> order pregabalin 75mg pills
Dqsgbs (Svečias) [2022 m. rugsėjo 21 d., 01:22]
zanaflex without prescription <a href="https://gcsildenafil.com/">sildenafil for men over 50</a> buy cialis 10mg without prescription
Kguvgq (Svečias) [2022 m. rugsėjo 18 d., 16:10]
lyrica canada <a href="https://buypregabalins.com/">generic lyrica 75mg</a> lyrica 75mg without prescription
Zejipg (Svečias) [2022 m. rugsėjo 18 d., 16:10]
pregabalin brand <a href="https://buypregabalins.com/">pregabalin 150mg generic</a> pregabalin 150mg tablet
Mxoaeu (Svečias) [2022 m. rugsėjo 18 d., 16:09]
buy generic pregabalin 75mg <a href="https://buypregabalins.com/">lyrica 75mg us</a> buy lyrica 150mg generic
Jsnsmn (Svečias) [2022 m. rugsėjo 18 d., 16:09]
buy lyrica 75mg sale <a href="https://buypregabalins.com/">pregabalin 150mg ca</a> pregabalin price
Nfqobm (Svečias) [2022 m. rugsėjo 18 d., 16:09]
buy lyrica 150mg sale <a href="https://buypregabalins.com/">purchase pregabalin generic</a> purchase pregabalin sale
Hphgko (Svečias) [2022 m. rugsėjo 18 d., 16:09]
pregabalin 150mg usa <a href="https://buypregabalins.com/">order lyrica generic</a> lyrica 75mg brand
Pejvcr (Svečias) [2022 m. rugsėjo 18 d., 16:09]
buy lyrica 75mg for sale <a href="https://buypregabalins.com/">buy pregabalin pill</a> buy pregabalin 150mg online cheap
Dehlyd (Svečias) [2022 m. rugsėjo 18 d., 16:09]
buy lyrica pills <a href="https://buypregabalins.com/">order pregabalin online cheap</a> buy lyrica 75mg online
Ofrlbm (Svečias) [2022 m. rugsėjo 18 d., 16:09]
order lyrica 75mg without prescription <a href="https://buypregabalins.com/">order lyrica 75mg online cheap</a> pregabalin 150mg brand
Pcevzn (Svečias) [2022 m. rugsėjo 18 d., 14:17]
buy lyrica 150mg generic <a href="https://buypregabalins.com/">order pregabalin 150mg pill</a> lyrica 75mg brand
Ywgdru (Svečias) [2022 m. rugsėjo 18 d., 14:16]
order lyrica 75mg online cheap <a href="https://buypregabalins.com/">oral pregabalin 150mg</a> pregabalin 75mg canada
Vfzmxf (Svečias) [2022 m. rugsėjo 18 d., 14:16]
oral pregabalin 75mg <a href="https://buypregabalins.com/">purchase pregabalin online cheap</a> lyrica 75mg ca
Xagayr (Svečias) [2022 m. rugsėjo 18 d., 14:16]
order pregabalin generic <a href="https://buypregabalins.com/">pregabalin 75mg canada</a> lyrica 150mg sale
Parhdt (Svečias) [2022 m. rugsėjo 18 d., 14:16]
buy lyrica pill <a href="https://buypregabalins.com/">pregabalin without prescription</a> buy lyrica 75mg online
Sywpmq (Svečias) [2022 m. rugsėjo 18 d., 14:15]
lyrica 150mg canada <a href="https://buypregabalins.com/">lyrica order online</a> pregabalin uk
Endgze (Svečias) [2022 m. rugsėjo 18 d., 06:05]
pregabalin price <a href="https://buypregabalins.com/">pregabalin generic</a> order pregabalin 75mg pill
Cqnqug (Svečias) [2022 m. rugsėjo 18 d., 06:05]
lyrica 150mg ca <a href="https://buypregabalins.com/">pregabalin online order</a> lyrica online buy
Vliqkm (Svečias) [2022 m. rugsėjo 18 d., 06:05]
buy lyrica 150mg without prescription <a href="https://buypregabalins.com/">generic pregabalin 150mg</a> buy lyrica 75mg pill
Vhtntd (Svečias) [2022 m. rugsėjo 18 d., 06:05]
pregabalin 150mg for sale <a href="https://buypregabalins.com/">pregabalin 75mg canada</a> lyrica pills
Pyhusi (Svečias) [2022 m. rugsėjo 18 d., 04:10]
order pregabalin 150mg without prescription <a href="https://buypregabalins.com/">cost pregabalin 150mg</a> order pregabalin 75mg pill
IrinaSag (Svečias) [2022 m. rugsėjo 5 d., 07:23]
RUSСтарт Игрового онлайн-практикума от экспертов "Блокчейн по-русски". За 3 недели ты перестанешь бояться покупать криптовалюту и разберешься на чем можно заработать до 20% в месяц, даже в кризис. [url=https://cryptoermilov.ru/praktikum]Более детально>>>[/url]ENGThe start of the online gaming workshop from the experts of "Blockchain in Russian". In 3 weeks, you will stop being afraid to buy cryptocurrency and figure out what you can earn up to 20% per month, even in a crisis. [url=https://cryptoermilov.ru/praktikum]More details>>>[/url][url=https://cryptoermilov.ru/praktikum][/url][url=https://mineplex-ermilov.ru/]mineplex суперобучене[/url]

[url=https://cryptoermilov.ru/praktikum]mineplex элитная школа от ермилова[/url]

[url=https://cryptoermilov.ru/]mineplex элитная шкла[/url]

[url=https://cryptoermilov.ru/praktikum]майнплекс элитная секретная школа[/url]

[url=https://mineplex-ermilov.ru/]майнплекс суперобучене[/url]

Jefferydwesk (Svečias) [2022 m. liepos 17 d., 00:15]
https://pharmacyizi.com/# prescription drugs
PhillipDob (Svečias) [2022 m. liepos 14 d., 15:26]
stromectol 12 mg tablets <a href=" https://stromectoltrust.com/# ">stromectol 12 mg tablets</a>
BrandonKes (Svečias) [2022 m. liepos 14 d., 13:06]
stromectol 12 mg tablets <a href=" https://stromectoltrust.com/# ">stromectol 12 mg tablets</a>
BrandonKes (Svečias) [2022 m. liepos 14 d., 00:37]
stromectol <a href=" https://stromectoltrust.com/# ">stromectol 3 mg tablets price</a>
FrankDoolo (Svečias) [2022 m. liepos 13 d., 04:04]
doxycycline <a href=" https://doxycyclineonline.store/# ">purchase doxycycline</a>
StevenDrozy (Svečias) [2022 m. liepos 12 d., 08:11]
https://doxycyclineonline.store/# buy doxycycline
FrankDoolo (Svečias) [2022 m. liepos 11 d., 18:28]
order stromectol over the counter <a href=" https://stromectol.life/# ">buy stromectol</a>
StevenDrozy (Svečias) [2022 m. liepos 10 d., 23:38]
https://stromectol.life/# generic ivermectin
StevenDrozy (Svečias) [2022 m. liepos 9 d., 14:52]
https://stromectol.life/# order stromectol over the counter
FrankDoolo (Svečias) [2022 m. liepos 8 d., 22:56]
stromectol 12 mg tablets <a href=" https://stromectol.life/# ">stromectol 12 mg tablets</a>
StevenDrozy (Svečias) [2022 m. liepos 8 d., 06:19]
https://stromectol.life/# buy stromectol
JefferyAmack (Svečias) [2022 m. liepos 6 d., 07:29]
diflucan cost in india <a href=" https://diflucan.icu/# ">can i buy diflucan over the counter uk</a>
RobertFek (Svečias) [2022 m. liepos 5 d., 23:40]
https://withoutprescription.store/# prescription drugs without prior prescription
JefferyAmack (Svečias) [2022 m. liepos 4 d., 23:49]
cipro 500mg best prices <a href=" https://cipro.best/# ">ciprofloxacin 500 mg tablet price</a>
RobertFek (Svečias) [2022 m. liepos 4 d., 14:46]
https://cipro.best/# п»їcipro generic
JefferyAmack (Svečias) [2022 m. liepos 3 d., 15:21]
pills for erection <a href=" https://erectionpills.best/# ">gnc ed pills</a>
RobertFek (Svečias) [2022 m. liepos 3 d., 06:06]
https://diflucan.icu/# diflucan 200 mg over the counter
JefferyAmack (Svečias) [2022 m. liepos 2 d., 07:37]
canada ed drugs <a href=" https://withoutprescription.store/# ">legal to buy prescription drugs from canada</a>
JefferyAmack (Svečias) [2022 m. birželio 30 d., 23:54]
cheap erectile dysfunction pills <a href=" https://erectionpills.best/# ">medicine for impotence</a>
RobertFek (Svečias) [2022 m. birželio 30 d., 13:47]
https://gabapentin.icu/# neurontin 600 mg capsule
JefferyAmack (Svečias) [2022 m. birželio 29 d., 16:16]
п»їcipro generic <a href=" https://cipro.best/# ">purchase cipro</a>
RobertFek (Svečias) [2022 m. birželio 29 d., 05:42]
https://erectionpills.best/# ed dysfunction treatment
Anthonytailk (Svečias) [2022 m. birželio 26 d., 15:50]
https://buylasix.icu/# lasix furosemide
GeorgeFax (Svečias) [2022 m. birželio 24 d., 01:57]
amoxicillin brand name <a href=" https://amoxilforsale.best/# ">amoxicillin for sale online</a>
Stephendop (Svečias) [2022 m. birželio 23 d., 20:29]
https://prednisoneforsale.store/# prednisone 10 mg brand name
GeorgeFax (Svečias) [2022 m. birželio 23 d., 06:48]
can you buy prednisone over the counter <a href=" https://prednisoneforsale.store/# ">15 mg prednisone daily</a>
Stephendop (Svečias) [2022 m. birželio 22 d., 15:24]
https://zithromaxforsale.shop/# can you buy zithromax over the counter
GeorgeFax (Svečias) [2022 m. birželio 22 d., 11:48]
amoxicillin 500mg <a href=" https://amoxilforsale.best/# ">buying amoxicillin in mexico</a>
GeorgeFax (Svečias) [2022 m. birželio 21 d., 16:41]
prednisone 5 mg tablet <a href=" https://prednisoneforsale.store/# ">prednisone 500 mg tablet</a>
BrandonWibre (Svečias) [2022 m. birželio 20 d., 21:16]
viagra discount <a href=" https://sildenafilmg.shop/# ">viagra shop</a>
BrandonWibre (Svečias) [2022 m. birželio 19 d., 21:59]
order viagra online <a href=" https://sildenafilmg.com/# ">price of viagra</a>
BrandonWibre (Svečias) [2022 m. birželio 18 d., 22:54]
how much is viagra <a href=" https://sildenafilmg.com/# ">viagra coupons 75% off</a>
MichaelSag (Svečias) [2022 m. birželio 18 d., 21:33]
https://sildenafilmg.com/ best place to buy generic viagra online
MichaelSag (Svečias) [2022 m. birželio 16 d., 23:21]
https://sildenafilmg.com/ mexican viagra
RalphElunc (Svečias) [2022 m. birželio 11 d., 20:21]
cialis with dapoxetine mastercard <a href=" https://tadalafilusi.com/# ">generic tadalafil 20mg india</a>
CameronCal (Svečias) [2022 m. birželio 11 d., 18:23]
canada ed drugs <a href=" https://drwithoutdoctorprescription.com/# ">best non prescription ed pills</a>
CameronCal (Svečias) [2022 m. birželio 11 d., 00:49]
canadian pharmacy online <a href=" https://drwithoutdoctorprescription.com/# ">without doctor prescription</a>
RalphElunc (Svečias) [2022 m. birželio 10 d., 18:46]
buy cialis brand <a href=" https://tadalafilusi.com/# ">cialis</a>
gayleji2 (Svečias) [2022 m. birželio 10 d., 17:28]
College Girls Porn Pics

http://old.young.porn.danexxx.com/?madelyn

lare porn girls with wiis porn porn video a love story college jock porn heather mills mccartney porn pictures

IverLism (Svečias) [2022 m. birželio 5 d., 15:49]
ivermectin buy <a href=" https://stromectolgf.online/# ">stromectol uk buy</a>
RalphElunc (Svečias) [2022 m. birželio 4 d., 02:58]
side effects of cialis and grapefruits <a href=" https://tadalafilusi.com/# ">generic tadalafil 20mg india</a>
vilmatd18 (Svečias) [2022 m. birželio 2 d., 20:19]
Enjoy daily galleries

http://tube.porn.allproblog.com/?nicholelubetube porn free cruel aunts porn laton porn porn star justin long streming video pornnicholasvh11 (Svečias) [2022 m. gegužės 10 d., 09:36]
New sexy website is available on the web

http://pornblackgay.instakink.com/?susananative porn in winnipeg free rough porn interracial vaginal electrocution porn uk porn film auditions uk young porn vidieosallansm18 (Svečias) [2022 m. kovo 17 d., 16:56]
New project started to be available today, check it out

http://videovansex.relayblog.com/?patriciamobile porn spankwire mickie porn video xnxx flash porn kim kardashian porn dirty locker room pornantonioud69 (Svečias) [2022 m. kovo 17 d., 15:38]
My new hot project|enjoy new website

http://norris.city.black.blowjob.moesexy.com/?marisa

animal fuck porn sports porn free best porn film 2007 ardcore porn douglass pierce vignettes porn

FidXH (Svečias) [2021 m. gegužės 21 d., 17:08]
<a href="https://5bz.ru/">базы предприятий россии бесплатно</a>
KhmLZ (Svečias) [2021 m. gegužės 18 d., 10:28]
Drug information leaflet. What side effects can this medication cause?

<a href="https://norvasc4u.top">norvasc without prescription</a> in the USA

All about drugs. Get information now.
KcmMB (Svečias) [2021 m. gegužės 16 d., 19:33]
buy cialis online reddit <a href="https://topcialistabs.com/">how much cialis to take</a> cialis 5mg price
MyjYQ (Svečias) [2021 m. gegužės 15 d., 19:42]
bph cialis <a href="https://cialisortadalafil.com/">cost of cialis at walmart</a> tadalafil vs cialis
LycVO (Svečias) [2021 m. gegužės 15 d., 06:14]
sildenafil over the counter <a href="https://sildenafilviagratop.com">sildenafil</a> viagra from canada
MqcDW (Svečias) [2021 m. gegužės 13 d., 20:59]
goodrx viagra <a href="https://edviagramaster.net/">liquid viagra</a> woman viagra
XsqNL (Svečias) [2021 m. gegužės 12 d., 23:39]
good skills for resume <a href="https://writingacoverletteronline.com/">help making a resume</a> great resume
YrsSW (Svečias) [2021 m. gegužės 11 d., 19:47]
resume professional summary <a href="http://coverletterforresumetop.com/">resume and cv writing service</a> project coordinator resume
Kathrynsic (Svečias) [2021 m. gegužės 11 d., 17:03]
how long for cialis to work <a href="http://tadalafilled.com/">cialis free sample</a> cialis for sale online
MartinaHaw (Svečias) [2021 m. gegužės 7 d., 14:03]
viagra near me <a href="https://mysildenafilkr.com/">pills like viagra over the counter</a> viagra without a doctor prescription usa
Francesjem (Svečias) [2021 m. gegužės 6 d., 20:04]
natural viagra <a href="https://mrviagrashop.com">sildenafil citrate 100mg</a> viagra price
Rebeccabup (Svečias) [2021 m. gegužės 6 d., 01:13]
best essay writihng service <a href="http://writemyessayslfd.com/">write a essay</a> buy essay online service
Stellakaf (Svečias) [2021 m. gegužės 4 d., 04:16]
how to write a good tok essay <a href="https://topessaywriterfas.com/">college essay about food</a> write report style essay
TiffanyLem (Svečias) [2021 m. gegužės 1 d., 23:20]
generic cialis online <a href="https://toptadalafiltabs.com/">cialis cost per pill</a> cialis pricing
Janicehug (Svečias) [2021 m. balandžio 30 d., 13:23]
active ingredient in cialis <a href="https://mycialistabs.com/">cialis and viagra together</a> cialis pricing
CrxPI (Svečias) [2021 m. balandžio 19 d., 16:03]
Pills information sheet. Long-Term Effects.

<a href="https://pregabalin24x7.top">get generic lyrica without rx</a> in the USA

Actual trends of medicament. Get now.
Mathewdug (Svečias) [2021 m. vasario 10 d., 12:52]
website <a href=" http://gabapentintop.com/# ">neurontin 1800 mg</a>

[url=https://doxycylinegeneric100.com/#]doxycycline without prescription[/url] - where to get doxycycline
GuestPlorD (Svečias) [2019 m. rugpjūčio 30 d., 16:32]
<a href=" http://xaqe.site/squirting-fucks/ ">squirting fucks</a> <a href=" http://xaqe.site/hamster-porn-cartoons/ ">hamster porn cartoons</a> <a href=" http://xaqe.site/young-blonde-teen-sex-video/ ">young blonde teen sex video</a> <a href=" http://xaqe.site/black-boys-eating-pussy/ ">black boys eating pussy</a> <a href=" http://xaqe.site/adorable-lesbian-porn/ ">adorable lesbian porn</a> <a href=" http://xaqe.site/big-black-booty-and-big-black-dick/ ">big black booty and big black dick</a> <a href=" http://xaqe.site/free-big-black-booty-porno/ ">free big black booty porno</a> <a href=" http://xaqe.site/teen-girls-ass/ ">teen girls ass</a> <a href=" http://xaqe.site/mature-lesbians-porn-pics/ ">mature lesbians porn pics</a> <a href=" http://xaqe.site/ginger-porn-tube/ ">ginger porn tube</a>

PRIZAI
Vartotojams
Vartotojo vardas
Slaptažodis
Registracija
Pamiršau slaptažodįPopuliarausi straipsniai
Dienos nuotraukos
Dienos nuotrauka: 2013-10-24
Dienos nuotrauka: 2013-10-23
Dienos nuotrauka: 2013-10-22
Dienos nuotrauka: 2013-10-21
Dienos nuotrauka: 2013-10-20
Dienos nuotrauka: 2013-10-24
Dienos nuotrauka: 2009-09-14
Dienos nuotrauka: 2013-10-20


LS 2019 Mods
FS 19 Mods
ETS 2 Mods
mods Cattle and Crops
Mods Stellaris
Apex Legends stats
Division 2 Tracker Farming Simulator 19 Mods
Cyberpunk 2077 Mod
Minecraft Dungeons Mod
Stardew Valley Mod
GTA 6 mods PC
Snowrunner mods
Snowrunner mods PC
plaukų šviesinimas natūraliais produktais, žiemos mados, madingi kirpimai, 2010 šukuosenos, sukuosenų mados, menstruacijų/mėnesinių ciklas, lieknos kojos, praikaituojančios pėdos, išskyros, gleivės, jų pagausėjimas, naminės plaukų kaukės, spalvų terapija, spalvų poveikis sveikatai, miley cyrus, billboard muzikos apdovanojimai 2013, 2010 metų horoskopas, plaukų stilius, plaukų kaukės, madingos tatuiruotės, tatoo plunksna, plunksnos, pavasariniai batai, batų mados 2012, madingi batai, plaukų mados, plaukų stilius, šukuosenos, kasos, batų mados 2009, sveikas maistas pagal horoskopą, dienos dieta, delčios dieta, makiažo patarimai, pitagoro kvadratas, numerologija, burtai, magija, zodiako ženklai, savybės, plaukų kaspinas, plaukų šukuosenos, plaukai, plaukų stilius, mada 2009/2010, Valentino diena, sock bun, kojinės kuodas, madingi kuodukai, kuodai, sveikas kūnas - graži išvaizda, kūno sudėjimas, kokie drabužiai tinka, madingos tatuiruotės, tatuiruotės paukščiai, madingas geometrinis manikiūras, lipni juosta
Draugai: Seo paslaugos | Horoskopai | Amazon Marketplace Ratings | Vardu reiksmes