Naujausi straipsniai
Jei esate iš tų merginų, kurios tituluoja save Mis Elegancija, tuomet naujoji 2011/2012 metų Blanco rudens/žiemos sezono kolekcija turėtų tučtuojau atsirasti jūsų drabužinėje....
Prieš 1 min.
Ar žinote, kokią avalynę įsigyti pavasario ir vasaros sezonams? Taip, batelius ir basutes. O ar žinote, kokias? Ogi klumpių tipo basutes arba batelius! Skamba juokingai ar senoviškai?...
Prieš 2 min.
Norisi pokyčių? Norisi kažko ypatingo ir ilgaamžiško? Išskirtinio ir unikalaus? Pasidaryk tatuiruotę! Tačiau prieš priimdama tokį sprendimą, verčiau gerai pagalvok. Yra...
Prieš 3 min.
Jei kamuoja nuovargis, silpnumas ir apatija, padėti gali vaistingųjų augalų arbatos. Jos gaminamos ir vartojamos įprastu būdu; 1 valgomasis šaukštas žaliavos užpilamas stikline...
Prieš 3 min.

mados idėjos
Grožio patarimai
 • Mada ir stilius
  Įvairūs straipsniai apie tai, kas madinga, o kas ne, kaip reikėtų rengtis, o ko reikėtų vengti, kokius drabužius rinktis įvairiausiomis progomis ir daug kitokių stiliaus patarimų.
 • Plaukų priežiūra
  Patarimai, kaip prižiūrėti plaukus bei plaukų grožio puoselėjimo būdai.
 • Veido ir kūno odos priežiūra
  Patarimai, kaip išsaugoti gražią ir jauną veido ir kūno odą.
 • Zodiako ženklai
  Kokią įtaką jūsų elgesiui turi zodiako ženklas, kokias jūsų charakterio savybes jis nulėmė ir tt.
 • Makiažas
  Makiažo paslaptys ir gudrybės. Patarimai, kaip išryškinti privalumus ir paslėpti trūkumus.
 • Rankų, kojų bei nagų priežiūra
  Patarimai, kaip prižiūrėti rankas, kojas ir nagus, kad jie visada atrodytų patraukliai.
 • Dietos ir tinkama mityba
  Kokių dietų galima ir sveika laikytis, o kokių draudžiama. Tinkama mityba, kad jūsų organizmas būtų sveikas, o kūno linijos gražios ir lieknos.
 • Įdomybės
  Įvairūs straipsniai, naudingi šiuolaikinėms merginoms ir moterims.
 • Mankštos ir sportas
  Kasdieninės mankštos, įvairūs pratimai įvairioms kūno dalims ir bendri fiziniai pratimai, kad kiekvieną dieną savijauta būtų puiki.
 • Lediškos problemos
  Menstruacijos, pastojimas, gimdymas, krūtys bei problemos dėl jų ir viskas, kas svarbu tik mums - tikroms ledi.
 • Kūno priežiūra
  Paryškinkime privalumus ir paslėpkime trūkumus. Mylėkime save tokias, kokios esame, tačiau nepamirškime ir savęs prižiūrėti bei lepinti.
 • Sveikata
  Viskas apie sveikatą, ligas, jų priežastis ir gydymą.


Rugpjūčio mėnesio horoskopas 2011 [3]

Rugpjūčio mėnesio horoskopas 2011 Paskelbta: 2011 m. rugpjūčio 8 d., 16:46
Komentarų: 3 (Skaityti komentarus)

Horoskopas 2011 metų rugpjūčio mėnesiui:

AVINAS (kovo 21 - balandžio 20)


tipiškiems ženklo atstovams rugpjūčio mėnuo žada būti permainingas, padidintas atsargumas reikalingas pirmos dekados pabaigoje ir antros pradžioje, tačiau mėnesio vidurys jau bus visiškai palankus. Kol Merkurijus 3-27 dienomis judės retro kryptimi, reikalingas atsargumas užmezgant naujas pažintis, jos gali neatitikti jūsų lūkesčių ir skatinti problemas ateityje, todėl šiuo periodu palanku bendrauti su laiko patikrintais draugais, partneriais, tokiu metu gali pasirodyti žmonės iš jūsų praeities, tačiau būtina kontroliuoti savo mintis, kalbą, kad nesugadinti palankiai susiklosčiusių santykių. Sudėtingas bendravimas galimas šeimoje, tam įtakos gali turėti ne itin palanki mėnesio finansinė padėtis, nors finansiniai šeimos poreikiai šį mėnesį gerokai išaugs, todėl vertėtų vengti ginčų, konfliktinių situacijų, pasitelkti sveiką nuovoką ir geranoriškumą. Periodas palankus užsiimti ūkinais ir buities reikalais, savo būsto saugumo klausimais, o pasitelkus diplomatiškumą, šeimos gyvenimą galima pasukti pozityvia linkme. Karjeros sferoje pirma mėnesio mažiau palanki, tačiau jau antroje galima profesinė sėkmė, tai bus produktyvus veiklos periodas. Sveikata šį mėnesį turėtų būti gera, bus juntamas jėgų antplūdis.

JAUTIS (balandžio 21 - gegužės 21)


didžioji rugpjūčio mėnesio dalis tipiškiems ženklo atstovams gali būti sudėtinga daugelyje gyvenimo sferų. Užsiimantiems nuosava veikla gali iškilti įvairios kliūtys, problemos santykiuose su dalykiniais partneriais, galimas reikalų vilkinimas, reikalingos informacijos užsilaikymas, tai bus ypač juntama pirmos dekados pabaigoje. Profesinė, darbinė veikla tekės įprasta vaga, didelių pasiekimų mėnuo nežada, tik gali būti sudėtingas bendravimas su kolegomis, padaugėti biurokratinės painiavos, todėl iki paskutinio mėnesio penkiadienio vertėtų išlikti ramiems, nuosekliai spręsti iškilusias problemas, pasitelkti geranoriškumą bendravime, tada nemalonumai šiuo periodu jus gali aplenkti. Sudėtingas gali būti bendravimas ir šeimoje, tačiau savalaikis iškilusių šeimos buitinių problemų sprendimas gali sutelkti šeimos narius, sukurti palankų psichologinį klimatą šeimos erdvėje, kas padėtų išvengti galimų nesklandumų. Šeimos biudžetas žada išlikti įprastame lygmenyje, netikėtumų ir didelių svyravimų nenusimato. Vienišų ženklo atstovų laukia naujos pažintys, turintiems antrąją pusę - galimi laikini bendravimo sunkumai. Sveikatos prasme mėnuo kiek sudėtingas, vertėtų stengtis sustiprinti gyvybinį potencialą, būti atsargiems vairuojant, kelionėse. Paskutinės mėnesio dienos - sėkmės, naujų galimybių periodas, kurį reikėtų išnaudoti maksimaliai.

DVYNIAI (gegužės 22 - birželio 21)


rugpjūčio mėnuo tipiškiems ženklo atstovams žada daug bruzdesio, nerimo, pagrindine mėnesio tema taps aktyvus bendradarbiavimas su dalykiniais partneriais, naujų pasiūlymų ir galimybių svarstymas, finansinė sfera. Šiuo periodu bus patikrinamas dalykinių partneriškų ryšių patikimumas, o naujai partnerystei laikas nebus palankus, kadangi šis laikotarpis nepalankus svarbiems sprendimams, sutarčių ir kontraktų pasirašymui, bendravimas beveik visą mėnesį bus kiek apsunkintas, todėl vertėtų viską vertinti labai atidžiai ir atsakingai, būtinas išskirtinis diplomatiškumas derybose. Gali išryškėti perspektyvių projektų galimybė, tik šį mėnesį dar netinkamas metas naujam startui, tai vertėtų atidėti bent jau pačiai mėnesio pabaigai, ar kito pradžiai. Kantrybės ir sveikos nuovokos gali pareikalauti santykiai šeimoje, tarpusavio harmoniją gali trikdyti trumpalaikės naujos pažintys ir pomėgiai, kas gali sujaukti įprastinę namų atmosferą, išryškinti nusivylimą esamais santykiais, todėl vertėtų būti labai atsargiems šiuo periodu norint išsaugoti tai, ką turite sukūrę pozityvaus šeimoje. Išskirtinio dėmesio gali pareikalauti bendravimas su jaunosiomis šeimos atžalomis, galimi konfliktai, ginčytinos situacijos, bereikalingos finansinės išlaidos, o šeimos biudžetas šį mėnesį gali sekti sparčiau, nei pasipildyti, todėl vertėtų skirti ypatingą dėmesį jo stabilizavimui, bei vengti nenumatytų išlaidų. Sveikata problemų kelti neturėtų, tik būtinas atsargumas kelionėse, vairuojant – kol rugpjūčio 3-27 dienomis Merkurijus judės retro kryptimi, tai bus padidinto avaringumo periodas.

VĖŽYS (birželio 22 - liepos 23)


tipiškiems ženklo atstovams rugpjūčio mėnuo gali būti pakankamai sudėtingas bendraujant su artimais žmonėmis dėl į Vėžio ženklą perėjusio Marso, kuriame planeta skatina ne pačias geriausias charakterio savybes. Tokiu periodu gali išryškėti vidinės psichologinės problemos, gali pritrūkti dėmesio šalia esantiems artimiems žmonėms, kas gali skatinti nuoskaudas, o iš kitos pusės, gali tekti pasirūpinti vyresnės kartos atstovais – todėl šį mėnesį tokios savybės, kaip kantrybė, supratimas, užuojauta bus reikalingos kaip niekad anksčiau. Didelė tikimybė nesklandumams įsimylėjusių žmonių porose, kurie gali skatinti santykių nutraukimą, dėl tolerancijos, dėmesio stokos, dėl santykių atšalimo, susvetimėjimo išraiškų. Karjeros, darbinėje, nuosavos veiklos sferose mėnuo bus nepalankus kilimui, plėtrai, bendravime su vadovybe, kolegomis, bendradarbiais daugės sudėtingų situacijų, priešiškumo, nenoro priimti svetimą požiūrį, bus stokojama lankstumo, todėl vertėtų šiuo metu pasitelkti savo ramią išmintį, diplomatiškumą, norint išvengti nepageidaujamų pasekmių. Ypatingai gali būti sudėtinga pirma mėnesio pusė, o antroje pusėje įtampa ims slūgti, stiprės harmonija tarpusavio santykiuose. Finansinė mėnesio situacija gali džiuginti, biudžetas gali ženkliai pasipildyti, sveikata turėtų būti gera, jeigu pavyks pozityviai panaudoti Marso energetinę įtaką.

LIŪTAS (liepos 24 - rugpjūčio 23)


pirmos dvi rugpjūčio mėnesio dekados tipiškiems ženklo atstovams gali būti atsakingos, reikalaujančios susitelkimo, apdairumo. Sudėtinga bus pati mėnesio pradžia dėl susiformavusios nepalankios planetų padėties, skatinančios anksčiau atliktų veiksmų įtaką šiam periodui, tokiu metu galimos netikėtos žinios, gali būti paviešinta informacija, gali tekti turėti reikalų su kontroliuojančių institucijų atstovais. Didelio atidumo ir pareigingumo pareikalaus darbinė sfera, svarbiais taps ryšiai ir bendravimas su partneriais iš užsienio, šis laikotarpis bus palankus esamos padėties išanalizavimui, peržiūrėjimui, būtinoms permainoms, neatliktų darbų užbaigimui, kad mėnesio pabaigoje, susiklosčius palankioms aplinkybėms, jie netrukdytų judėti į priekį. Pakankamai dėmesio, laiko ir jėgų gali tekti skirti šeimos sferai, norint palaikyti palankų psichologinį klimatą, kadangi aplinka įtakos nepalankiai, skatindama nervingumą, dirglumą, nenuoseklumą veiksmuose, todėl šis periodas būtų visai palankus poilsiui kartu su šeima, kas padėtų atsipalaiduoti, nurimti, harmonizuoti bendravimą. Paskutinis mėnesio penkiadienis žada būti visai pozityvus, šiuo metu galimos pajamos, galite jaustis pilni energijos ir jums gali atsiverti naujos galimybės daugelyje gyvenimo sferų.

MERGELĖ (rugpjūčio 24 - rugsėjo 23)


pagrindine tema tipiškų šio ženklo atstovų gyvenime rugpjūčio mėnesį gali tapti tarpusavio santykiai plačiąja šio žodžio prasme. Šiuo periodu labai aktyvūs gali tapti konkurentai, kurie visais įmanomais būdais gali stengtis trukdyti, priešiškumo atmosferą gali skatinti oponentai, pavyduoliai, siekiantys jums pakenkti, sudėtingi gali tapti santykiai su vadovybe, su aukšto rango pareigūnais, turinčiais tiesioginį ryšį su jūsų veikla. Šiuo periodu reikėtų kiek susilaikyti nuo veiklos plėtros, palaukti iki pačios mėnesio pabaigos, kada prasidės palankus laikas naujoms iniciatyvoms, kada atsiras viliojančios galimybės ir perspektyvos, suteikiančios šansą sėkmingai pritaikyti savo patirtį ir intelektą, kada bus juntama pozityvi planetų įtaka. Sudėtingos aplinkybės gali klostytis ir šeimoje, kada sunku bus pasiekti geranoriško tarpusavio supratimo, kada vyraus abejingumas, nejautrumas, nesusikalbėjimas, tačiau įgimtas išmintingumas, gebėjimas lanksčiai laviruoti sunkiose situacijose, gali padėti išgyventi sunkų periodą, harmonizuoti ir stabilizuoti šeimos sferą. Šį mėnesį tikėtinos didesnės, nei įprastai išlaidos, dalį lėšų teks skirti vaikų, šeimos narių reikmėms, savo dalies pareikalaus ir veikla, pasirengimas jos plėtrai. Sveikatos būklė gali kelti susirūpinimą, todėl vertėtų ja savalaikiai pasirūpinti, kad vėliau nekiltų problemų, galinčių sutrikdyti suplanuotą gyvenimo eigą. Pagal galimybes vertėtų rugpjūčio mėnesį leisti sau pailsėti, atsipalaiduoti, sukaupti energijos, gyvybiškų jėgų būsimam aktyviam veiklos periodui.

SVARSTYKLĖS (rugsėjo 24 - spalio 23)


tipiškų ženklo atstovų laukia gana sudėtingas rugpjūčio mėnuo, kada gali išryškėti sunkiai kontroliuojamos situacijos, kurios gali paliesti tarpusavio santykius su supančiais žmonėmis. Gali tekti patikrinti santykių patikimumą su verslo partneriais, kadangi aplinkybių įtakoje galimas priešiškumas, nesutarimai, interesų susidūrimas, kaip ir neprognozuojamos situacijos gali iškilti draugiškuose santykiuose, todėl vertėtų iš naujo įvertinti savo draugų savybes, bei bendrus siejančius interesus. Tokia pat sudėtinga gali tapti ir šeimos sfera, kurioje bus juntama nepalanki šio mėnesio įtaka, todėl negalima atmesti nusivylimo, nepateisintų lūkesčių, laikino susvetimėjimo ir išsiskyrimo galimybės. Veneros įtaka gali paskatinti lengvabūdiškumą, naujų pažinčių ir nuotykių siekimą, kas gali nepalankiai įtakoti tuos tarpusavio santykius, kurie jau kurį laiką „braška", ypač sudėtingas periodas tuo aspektu bus pirmos dekados pabaiga, antros pradžia, o stabilizuotis situacija gali tik paskutinės dekados pabaigoje. Vieniši ženklo atstovai gali užmegzti naujas pažintis, bet jos nežada būti ilgalaikėmis, todėl tik paskutinę dekadą gali keistis požiūris į santykius, bei jausmai tapti pastovesniais. Karjeros, darbinėje veikloje ženklių permainų nenusimato, finansinė situacija ir sveikata šį mėnesį problemų kelti neturėtų, tik vertėtų vengti per didelės nervinės įtampos, nepalankiai įtakojančios savijautą.

SKORPIONAS (spalio 24 - lapkričio 22)


rugpjūčio mėnuo tipiškiems ženklo atstovams sudėtingiausias gali būti pačioje pradžioje, kada galimi nemalonumai, praradimai, o bendrai šis mėnuo labiau palankus poilsiui, atsipalaidavimui, savo energetinių resursų papildymui, nervų sistemos stiprinimui. Tačiau, jeigu poilsiui skirti šio mėnesio nepavyks, jeigu teks leisti laiką darbo sferoje, tai tada vertėtų nusiteikti produktyviam darbui, savo darbų grafiko ir apimties peržiūrai, būtinai korekcijai, permainoms, užvilkintų užduočių užbaigimui. Svarbia gyvenimo sfera taps tarpusavio santykiai, tai palies tiek santykius su kolegomis, bendradarbiais, tiek su dalykiniais, užsienio partneriais, kurie gali būti sudėtingi šiuo periodu, todėl gali tekti kantriai ieškoti bendrų sąlyčio taškų, padedančių juos harmonizuoti. Dėl didžiulio darbų krūvio, pasirengimo naujų projektų įgyvendinimui, gali pritrūkti laiko ir dėmesio šeimai, todėl namuose gali formuotis nepalankios situacijos. Vertėtų nepalikti visko savieigai, apie tai atvirai pakalbėti su namiškiais, bei pasistengti išsklaidyti besikaupiančią įtampą, harmonizuoti bendravimą, užkirsti kelią galimiems konfliktams ir nuoskaudoms. Finansinėje sferoje ženklių pokyčių tikėtis neverta, situacija bus pozityvi, sveikata taip pat netrikdys darbų ritmo, jeigu bus siekiama emocinės pusiausvyros ir vengiama stresinių situacijų, dirginančių ir alinančių nervų sistemą.

ŠAULYS (lapkričio 22 - gruodžio 21)


tipiškiems ženklo atstovams svarbia tema rugpjūčio mėnesį gali būti tarnybiniai reikalai, darbo sektorius, kuriame galimos įvairios permainos, pertvarkos, kurios stabilizuosis tik mėnesio pabaigoje. Šiuo periodu gali tekti daug bendrauti su partneriais ir draugais iš kitų šalių, ar miestų, galimi susitikimai su senais bičiuliais, galimos komandiruotės, tačiau naujų dalykinių kontaktų užmezgimui šis mėnuo nėra labai palankus, todėl pagal galimybes tai vertėtų atidėti mėnesio pabaigai, kada Merkurijus pradės judėti direktyvine kryptimi. Vidurinė mėnesio dekada palanki romantiškoms pažintims, sustiprėjęs patrauklumas žada sėkmę priešingos lyties atstovų tarpe, nors sėkmingai galima bendrauti ir dalykinėje sferoje, tik tokiu atveju būtina pasitelkti sveiką nuovoką, gerai apgalvoti savo veiksmus, vengti skubotų sprendimų. Santykiai šeimoje gali būti permainingi, tačiau sudėtingų situacijų tarpusavio santykiuose, didelių problemų šį mėnesį tikėtis neverta, greitai kintančios nuotaikos ženklios įtakos nedarys. Didesnio dėmesio gali pareikaluti finansinė sfera, šį mėnesį tikėtinos papildomos, gana solidžios išlaidos, o pajamų dydis gali išlikti įprastinis, todėl verta gerai suplanuoti būtinas išlaidas, kad nebūtų išderintas šeimos biudžetas. Kintančios nuotaikos permainingai įtakos savijautą, bet didelių problemų tai neskatins.

OŽIARAGIS (gruodžio 22 - sausio 20)


rugpjūčio mėnuo tipiškiems ženklo atstovams gali būti dar kiek sudėtingas, kaip ir keletas pastarųjų mėnesių, ypatingai destruktyvus periodas tikėtinas rugpjūčio 9-11 dienomis, kada praeityje įvykę įvykiai tam tikru atbalsiu gali išryškėti šiuo periodu, skatindami sudėtingus momentus. Atidumas reikalingas vairuojant, dirbant su įvairiais mechanizmais - tai padidinto avaringumo periodas, galimi nelaimingi atsitikimai, vertėtų pasaugoti save. Darbo sferoje galimas interesų nesutapimas, konfliktinės situacijos, liečiančios bendravimą su vadovybe, su kai kuriais bendradarbiais, ar pavaldiniais, todėl norint išvengti nepageidaujamų pasekmių, vertėtų apsišarvuoti kantrybe, pasitelkti visą savo diplomatiškumą, bei nusiteikti siekti kompromiso, harmonizuoti tarpusavio santykius. Sudėtinga situacija gali klostytis šeimos gyvenime, galimi nesutarimai, konfliktai, skirtingi interesai, kurie gali skatinti santykių nutraukimą, todėl tik blaivus ir logiškas požiūris į santuoką, į šeimą gali išsaugoti tai, kas buvo kurta ilgą laiką, o jeigu pritrūks gebėjimo pasikliauti meile, ieškoti bendrų sąlyčio taškų, ryšiai gali nutrūkti negrįžtamai. Finansinėje sferoje būtinas ekonomijos režimas, kadangi išlaidų bus pakankamai, o pajamų galimybės gali būti kiek ribotos, todėl būtina palaikyti biudžeto balansą. Sveikata šį mėnesį gali neraminti, vertėtų skirti laiko organizmo stiprinimui, vengti per didelių apkrovų. Mėnesio pabaiga pozityvi, ji gali būti tam tikru lūžiu, bei galimybe pasukti gyvenimą palankesne linkme.

VANDENIS (sausio 21 - vasario 19)


tipiški ženklo atstovai rugpjūčio mėnesį bus linkę peržiūrėti, iš naujo įvertinti savo profesinę veiklą, su tuo susijusias ateities tendencijas, nemažai dėmesio bus skiriama partneriškiems ryšiams, tiek asmeniniams, tiek dalykiniams. Tikėtinos nepalankios situacijos, kurių priežastimi gali tapti tolimi partneriai, arba kolegos, dalyvaujantys bendruose projektuose, todėl gali tekti įvertinti jų patikimumą, ar jie atitinka bendras nuostatas, jūsų interesus, neatmetama galimybė, kad su kai kuriais iš jų gali tekti atsisveikinti, arba keisti tarpusavio santykių pobūdį. Galimos naujos tendencijos, visiškai nepriklausomos nuo šio ženklo atstovų valios, kurios gali pakoreguoti visą tolimesnę profesinę sferą, keisti planus, skatinti kažko atsisakyti, kažką planuoti visiškai nauju rakursu. Painiavos į profesinę sferą gali įnešti kontroliuojančių instancijų atstovų vizitas, tam vertėtų būti pasirengusiems, o sudėtingose gyvenimo situacijose visada galima pasikliauti laiko patikrintais draugais, partneriais, rėmėjais. Šeimos gyvenimą gali įtakoti nepalanki bendra aplinkos įtaka, tačiau didesnių problemų tai neskatins, santykiai su artimais žmonėmis išliks stabilūs. Finansiniai reikalai gali būti permainingi, tačiau su pliuso ženklu, todėl nerimauti nebus pagrindo, kaip ir dėl sveikatos būklės, kuri turėtų išlikti stabili.

ŽUVYS (vasario 20 - kovo 20)


rugpjūčio mėnuo tipiškiems ženklo atstovams bus vienodai palankus tiek poilsiui, tiek darbui. Turintiems galimybę šį mėnesį paskirti atostogoms, nevertėtų planuoti labai tolimų kelionių, verčiau pasirinkti artimesnius regionus, o likusiems darbo sferoje - mėnuo palankus tiek einamųjų užduočių atlikimui, tiek veiklos pertvarkoms, reorganizacijai, tiek darbinės ateities planų kūrimui. Mėnuo darbo sferoje bus aktyvus, gali padidėti darbų krūvis, todėl atsipalaiduoti nebus galimybės, juo labiau, kad kol Merkurijus judės atatupstas, galimos įvairios klaidos, gali užsilaikyti reikiama informacija, ar įsivelti apmaudžios klaidos tvarkant dokumentus. Padidėjęs darbų krūvis ir atsakomybės našta, gali pareikalauti skirti tam daugiau laiko, dėl ko gali nukentėti asmeninis gyvenimas, gali pritrūkti laiko bendravimui šeimoje. Nepalankią įtaką gali daryti ir įvairios intrigos, konfliktinės situacijos darbe, bendraujant su kolegomis, todėl namuose būsite linkę ieškoti užuovėjos ir ramybės, kurią gali suteikti pozityvus psichologinis klimatas, supratingi šeimos nariai. Finansinė sfera šį mėnesį jokių netikėtumų nežada, stabilios pajamos ir subalansuotas biudžetas garantuotas, nežymiai išaugę finansinės išlaidos ženklios įtakos nedarys. Sveikata nerimauti nevers, tačiau gyvybiškas tonusas nebus labai aukštas, todėl vertėtų laikytis protingo darbo ir poilsio režimo.

Į viršųKomentarai:


Vardas (privalomas laukas):
El. pašto adresas (privalomas laukas):
Įveskite 3 simbolių saugos kodą:
 
Jūsų komentaras (privalomas laukas):


Gintareuzt (Narys) [2011 m. rugsėjo 30 d., 23:46]
Puikiai atitiko :DDD
Akviliux666 (Narys) [2011 m. rugpjūčio 13 d., 18:34]
:)
jurgaa1 (Narys) [2011 m. rugpjūčio 11 d., 11:16]
Hm...apie sveikata tai visiskai neatitinka

PRIZAI
Vartotojams
Vartotojo vardas
Slaptažodis
Registracija
Pamiršau slaptažodįPopuliarausi straipsniai
Dienos nuotraukos
Dienos nuotrauka: 2013-10-24
Dienos nuotrauka: 2013-10-23
Dienos nuotrauka: 2013-10-22
Dienos nuotrauka: 2013-10-21
Dienos nuotrauka: 2013-10-20
Dienos nuotrauka: 2013-10-20
Dienos nuotrauka: 2013-10-21
Dienos nuotrauka: 2013-10-24
Dienos nuotrauka: 2013-10-22


LS 2019 Mods
FS 19 Mods
ETS 2 Mods
mods Cattle and Crops
Mods Stellaris
Apex Legends stats
Division 2 Tracker Farming Simulator 19 Mods
Cyberpunk 2077 Mod
Minecraft Dungeons Mod
Stardew Valley Mod
GTA 6 mods PC
Snowrunner mods
Snowrunner mods PC
kūno sudėjimas, kokie drabužiai tinka, plaukų šviesinimas natūraliais produktais, madingos tatuiruotės, tatuiruotės paukščiai, madingas geometrinis manikiūras, lipni juosta, žieminiai batai, bateliai, dienos dieta, delčios dieta, zodiako ženklai, savybės, trapūs, skilinėjantys nagai, Valentino diena, sveikas kūnas - graži išvaizda, lieknos kojos, sveikas maistas pagal horoskopą, madingi kirpimai, 2010 šukuosenos, sukuosenų mados, plaukų mados, plaukų stilius, šukuosenos, kasos, plaukų stilius, praikaituojančios pėdos, batų mados 2009, 2010 šukuosenos, plaukų stilius, pitagoro kvadratas, numerologija, burtai, magija, menstruacijų/mėnesinių ciklas, žiemos mados, plaukų kaspinas, plaukų šukuosenos, plaukai, 2010 metų horoskopas, plaukų kaukės, sock bun, kojinės kuodas, madingi kuodukai, kuodai, makiažo patarimai, išskyros, gleivės, jų pagausėjimas, plaukų stilius, mada 2009/2010, naminės plaukų kaukės, madingos tatuiruotės, tatoo plunksna, plunksnos
Draugai: Seo paslaugos | Horoskopai | Amazon Marketplace Ratings | Vardu reiksmes