Naujausi straipsniai
Itin spalvingą ir žaismingą pavasario kolekcijos reklamą pateikė Victoria's Secret. Apatinių ir laisvalaikio rūbų kolekcijoje vyrauja ryškios mergaitiškos spalvos. Reklaminės...
Prieš 1 sek.
Makiažo tendencijos žengia koja kojon su aprangos ir stiliaus tendencijomis ir yra pavaldžios metų laikui, tad nieko nuostabaus, jog šaltuoju metų laiku vyrauja šalti tonai, tobula...
Prieš 19 sek.
Nors šiandien jau vidurpavasaris, atrodo, jog šiltasis sezonas prasidėjo vos vakar. Todėl nespėsime nė mirktelėti, kaip ateis ir vasaros vidurys, o mes dar nebūsime jam pasiruošusios!...
Prieš 25 sek.
Glembanti, vystanti ir besiraukšlėjanti veido oda tikrai nedžiugina nė vienos moters. Todėl mes negailime pinigų brangiems odos senėjimą stabdantiems kremams ir procedūroms....
Prieš 1 min.

mados idėjos
Grožio patarimai
 • Mada ir stilius
  Įvairūs straipsniai apie tai, kas madinga, o kas ne, kaip reikėtų rengtis, o ko reikėtų vengti, kokius drabužius rinktis įvairiausiomis progomis ir daug kitokių stiliaus patarimų.
 • Plaukų priežiūra
  Patarimai, kaip prižiūrėti plaukus bei plaukų grožio puoselėjimo būdai.
 • Veido ir kūno odos priežiūra
  Patarimai, kaip išsaugoti gražią ir jauną veido ir kūno odą.
 • Zodiako ženklai
  Kokią įtaką jūsų elgesiui turi zodiako ženklas, kokias jūsų charakterio savybes jis nulėmė ir tt.
 • Makiažas
  Makiažo paslaptys ir gudrybės. Patarimai, kaip išryškinti privalumus ir paslėpti trūkumus.
 • Rankų, kojų bei nagų priežiūra
  Patarimai, kaip prižiūrėti rankas, kojas ir nagus, kad jie visada atrodytų patraukliai.
 • Dietos ir tinkama mityba
  Kokių dietų galima ir sveika laikytis, o kokių draudžiama. Tinkama mityba, kad jūsų organizmas būtų sveikas, o kūno linijos gražios ir lieknos.
 • Įdomybės
  Įvairūs straipsniai, naudingi šiuolaikinėms merginoms ir moterims.
 • Mankštos ir sportas
  Kasdieninės mankštos, įvairūs pratimai įvairioms kūno dalims ir bendri fiziniai pratimai, kad kiekvieną dieną savijauta būtų puiki.
 • Lediškos problemos
  Menstruacijos, pastojimas, gimdymas, krūtys bei problemos dėl jų ir viskas, kas svarbu tik mums - tikroms ledi.
 • Kūno priežiūra
  Paryškinkime privalumus ir paslėpkime trūkumus. Mylėkime save tokias, kokios esame, tačiau nepamirškime ir savęs prižiūrėti bei lepinti.
 • Sveikata
  Viskas apie sveikatą, ligas, jų priežastis ir gydymą.


Rugpjūčio mėnesio horoskopas 2013 [70]

Rugpjūčio mėnesio horoskopas 2013 Paskelbta: 2013 m. rugpjūčio 6 d., 23:00
Komentarų: 70 (Skaityti komentarus)

Norėdamos sužinoti, ką jums žada 2013-tieji Juodosios Gyvatės metai, perskaitykite 2013 metų horoskopą, kurį rasite paspaudusi ČIA -----> 2013 metų horoskopas.  

 

2013 metų Rugpjūčio mėnesio horoskopas AVINUI (kovo 21 - balandžio 20)


pagrindine rugpjūčio mėnesio tema tipiškiems ženklo atstovams ir toliau išliks socialinio stabilumo siekimas ir asmeninių ambicijų įgyvendinimas, o mėnesio pradžioje daug dėmesio ir energijos gali būti skiriama kūrybinei saviraiškai, asmeniniams santykiams, meilei, savireklamai. Visas rugpjūčio mėnuo palankus materialinės gerovės stiprinimui, finansinių reikalų tvarkymui, galima užsiimti verslo reikalais, palanku kontaktams su kontroliuojančių institucijų atstovais, šiuo metu galimos geros pajamos. Pirmąją mėnesio dekadą priešpriešoje gali atsidurti karjeros ir šeimos sferos, darbo reikalai gali atitraukti nuo šeimos, o Plutono ir Juodojo Mėnulio opozicijos aspekto įtakoje, visą mėnesį, nepalankios aplinkybės gali paliesti tėvus, arba kitus šeimos narius, galimos jų sveikatos problemos, bei kiek didesnės, nei įprastai, finansinės išlaidos, susiję su namais, šeima, namiškių poreikiais, nuosavybe. Antros dekados pradžioje, bus palankus laikas romantiškoms pramogoms, meilės ryšiams, tokiu metu galima lengvai susitvarkyti su pagrindinio darbo užduotimis, tinkamas laikas įvairių dokumentų tvarkymui, artimoms komandiruotėms, reikiamos informacijos gavimui, biurokratinių reikalų tvarkymui. Vidurinė mėnesio dekada palanki dalykinei veiklai, bet kokio pobūdžio partneriškiems ryšiams, tokiu metu gali prasiplėsti finansinės ir socialinės galimybės, vieniši ženklo atstovai gali sutikti savo antrąją pusę, užmegzti perspektyvius santykius. Paskutinė dekada tikėtina kiek dvejopa, iš vienos pusės, gali sustiprėti nepakantumas, bendraujant su partneriais, arba kitais žmonėmis, gali stiprėti ekscentriškumas, galima netikėtai pasielgti neapgalvotai, o tokie poelgiai gali skatinti įvairias problemas, gali nutrūkti santykiai, todėl vertėtų būti labiau atsakingiems šiuo periodu, norint išsaugoti brangius partneriškus santykius, bei neužsigyventi atvirų priešininkų, o iš kitos pusės, šis periodas bus palankus darbo ir verslo reikalams, galima gauti naudingą darbą, arba sėkmingai sutvarkyti nuosavos veiklos reikalus. Šis periodas gali būti sudėtingas ir įsimylėjusiems žmonėms, kadangi per didelis emocionalumas, ar netikėti poelgiai gali nepalankiai įtakoti santykius, gali susilpninti tarpusavio pasitikėjimą.

2013 metų Rugpjūčio mėnesio horoskopas JAUČIUI (balandžio 21 - gegužės 21)


tipiški ženklo atstovai pirmąją rugpjūčio mėnesio pusę savo energiją ir aktyvumą gali nukreipti į kūrybinės saviraiškos, asmeninių santykių, viešos veiklos, bei darbo sferas. Pirmoji mėnesio dekada palanki romantiškoms pažintims, meilės pramogoms, tokiu metu gali sustiprėti materialinė padėtis, galimos pajamos, vertingos dovanos. Antroji mėnesio pusė, gali būti kiek mažiau palanki, kadangi Venerai, valdančiai Jaučio ženklą, perėjus į Svarstyklių ženklą, aktyvumas gali būti nukreiptas į tarpusavio santykius, tačiau, Veneros formuojamų destruktyvių aspektų įtakoje, šiame periode gali būti sudėtinga surasti bendrą kalbą su kitais žmonėmis, galimas problematiškas bendravimas artimoje aplinkoje, kurioje bus juntama negatyvi Juodojo Mėnulio įtaka, gali sunkiai pavykti suderinti savo vidinius jausmus su partnerių poreikiais, todėl šiuo metu vertėtų neišryškinti savo ambicijų, kiek prilaikyti emocionalumą, vengti neapdairių poelgių, o tokios pastangos padėtų išlaikyti harmoningais tarpusavio santykius su mylimais žmonėmis, bei partneriais. Paskutinę rugpjūčio mėnesio dekadą, Venerai dalyvaujant sudėtingos aspektų figūros formavime, šiame periode gali būti patikrintas tarpusavio santykių tvirtumas sutuoktinių porose, tokiu metu gali būti sudėtinga lengvai užmegzti santykius su priešingos lyties atstovais, bei dalykiniais partneriais, kadangi bus juntama gana stipri nepalanki įtaka, tokiu metu gali daugėti iliuzinių situacijų, apgaulių, galimas pasinėrimas į vidinius pojūčius, blogai matoma realybė. Ypač sudėtingas periodas tikėtinas trečios dekados pradžioje, kada iškils konfliktų, priešiškumo pavojus, o vėliau situacijos palaipsniui taps labiau harmoningomis, taps lengviau bendrauti, mėnesio pabaigoje jau galima bus aktyviai kurti ateities planus, užsiimti finansinės padėties stiprinimu, galima sėkmingai surasti darbą, jo ieškantiems, tokiu metu gali prasiplėsti socialinės galimybės.

2013 metų Rugpjūčio mėnesio horoskopas DVYNIAMS (gegužės 22 - birželio 21)


pirmąją rugpjūčio mėnesio dekadą tipiškų ženklo atstovų aktyvumas gali būti nukreiptas į asmeninės gerovės siekimą, savo talentų ir meistriškumo išryškinimą, tokiu metu gali būti siekiama sustiprinti finansinę padėtį, bei pasirūpinti šeimos poreikiais. Antros mėnesio dekados pradžioje nepalankios aplinkybės gali paliesti artimos aplinkos ir darbo sferas, tokiu metu gali nepavykti sėkmingai sutvarkyti biurokratinių reikalų, tai gali būti labai neramus, pilnas rūpesčių darbo sektoriuje periodas, tokiu metu gali sumažėti atidumas, koncentracija, galimos problemos su transporto priemonėmis, vertėtų pasisaugoti eismo įvykių, bei nelaimingų atsitikimų darbe, gamyboje, kadangi jie tikėtini šiame periode. Šalia nepalankių nuorodų, formuosis ir pozityvios aplinkybės, liečiančios draugų, rėmėjų, bendrų interesų žmonių sferą, harmoningo aspekto įtakoje, mėnesio viduryje galimas palaikymas, galima sulaukti ne finansinės pagalbos iš draugų pusės, sprendžiant problemas, tokiu metu galima užmegzti perspektyvius draugiškus ryšius, suplanuoti ir leistis į keliones, kurių metu gali atsirasti galimybė ne tik pasisemti naujų įspūdžių, bet ir pabendrauti su originaliais, įdomiais žmonėmis. Šis periodas būti pats geriausias šį mėnesį, palankus bendram poilsiui su šeima, vaikais, arba tikėtinas palankus psichologinis klimatas namuose, tarpusavio supratimas. Antros dekados pabaiga gali būti palanki naujoms pažintims ir ryšiams, tokiu metu galima gauti džiugių naujienų, laikas tinkamas tarpininkavimo, organizacinei ir dalykinei veiklai, tokiu metu galima suderinti įvairaus pobūdžio susitarimus, sutartis, tinkamas laikas konsultacijoms, susijusioms su transporto priemonėmis, arba tarpininkavimu. Trečios dekados pradžia gali būti mažiau palanki, nepalankiai bus paliesta artimos ir tolimos aplinkos sferos, tikėtinos nemalonios žinios iš juridinių tarnybų, arba iš tolimų giminaičių, tokiu metu gali būti juntamas supančios aplinkos ir taip susiklosčiusių aplinkybių spaudimas, kada gali būti suvaržyta asmeninė iniciatyva, daug apgaulingų situacijų, iliuzijos gali trukdyti tinkamai įvertinti supančią realybę. Paskutinė mėnesio savaitė tikėtina pozityvi, tokiu metu galima sėkmingai įveikti visas kliūtis, išspręsti susikaupusias problemas, harmonizuoti tarpusavio santykius su kitais žmonėmis, gali atsiverti naujos galimybės ir perspektyvos, sustiprėti finansinė padėtis.

2013 metų Rugpjūčio mėnesio horoskopas VĖŽIAMS (birželio 22 - liepos 23)


rugpjūčio mėnesio sėkmė tipiškų ženklo atstovų gyvenime didele dalimi priklausys nuo jų asmeninio aktyvumo, iniciatyvų, gebėjimo atskirti gėrį nuo blogio, sprendžiant painias situacijas, kurias gali skatinti Juodasis Mėnulis, eidamas tranzitu šiuo ženklu. Visą rugpjūtį veiks Juodojo Mėnulio destruktyvūs aspektai Uranui ir Plutonui, kurių įtakoje, teisingai panaudojant planetų energijas, galima sėkmingai išsilaisvinti iš visko, kas kliudo asmeninei laisvei, nepriklausomybei, tokiu metu, pasitelkus budrumą ir nuovoką, galima labai aiškiai suvokti, kurie iš esamų draugų yra tikri, o kurie tik tokiais apsimeta, tokių aspektų periodu galima išgryninti savo tikruosius planus ir tikslus, arba galima susikurti sau problemas, jeigu būtų pasiduodama pagundoms ir iliuzijoms. Pirmąją rugpjūčio dekadą galimas sudėtingas bendravimas su kitais žmonėmis, gali būti juntama priešprieša, negebėjimas taikiai susitarti, surasti kompromisą, o antros dekados pradžioje, laikas bus palankus užsiimti šeimos reikalais, pasirūpinti šeimos gerove, tačiau šiame periode, gali tekti įdėti nemažai pastangų, norint išlaikyti harmoningus tarpusavio santykius bet kokio pobūdžio partnerystėje. Antroje vidurinės dekados pusėje, destruktyvių aspektų įtakoje, viduje tūnančios emocijos gali audringai prasiveržti į paviršių, tokiu metu gali išryškėti įvairios ambicijos, kaprizai, todėl tik valios pastangomis galima sugebėti situacijas valdyti ir išvengti nepageidaujamų pasekmių, bendraujant supančioje aplinkoje. Trečios dekados pradžioje, Mėnulio pilnaties periodu, formuojamo aspekto Neptūnui įtakoje, nepalankiai gali būti paliestos mokslo, kūrybos, ryšių su užsieniu, bei asmeninės gerovės sferos, tokiu metu galimos stiprios emocijos, gali pablogėti savijauta, gebėjimas teisingai matyti ateities perspektyvas, galimos iliuzijos, saviapgaulė, klydimai. Tokiu metu gali daugėti konfliktinių situacijų, galimos per didelės išlaidos, arba finansiniai nuostoliai, tačiau paskutinę rugpjūčio mėnesio savaitę situacijos palaipsniui taps harmoningesnėmis, laikas bus palankus finansinio stabilumo siekimui, naujų perspektyvių ryšių užmezgimui. Mėnesio pabaigoje asmeninės pastangos ir iniciatyvos gali būti nukreiptos einamųjų reikalų tvarkymui, tokiu metu gali sėkmingai išsispręsti vidinės psichologinės problemos, gali formuotis harmoningi asmeniniai santykiai, bei džiuginti pasiekimai darbo sektoriuje, profesinėje veikloje.

2013 metų Rugpjūčio mėnesio horoskopas LIŪTUI (liepos 24 - rugpjūčio 23)


tipiškiems ženklo atstovams rugpjūčio mėnesio pradžia bus palanki asmeninėms iniciatyvoms, tokiu metu galima praplėsti savo horizontus, vykti į tolimas keliones, užsiimti užsienio kalbų studijavimu, pradėti naują mokymosi ciklą, arba sėkmingai sutvarkyti juridines problemas. Mėnulio Jaunatis, įvyksianti rugpjūčio 7 dieną, Liūto ženkle, gali paskatinti naujas iniciatyvas, bei tapti socialinės realizacijos atskaitos tašku, gali paskatinti sėkmę asmeninėje kūrybinėje veikloje. Didžiąją mėnesio dalį aktyvumas gali būti nukreiptas į mokslo, kūrybos, ryšių su užsieniu, ekonominių uždavinių sprendimo sferą, tokiu metu gali išryškėti polinkis pademonstruoti savo išskirtinumą, noras siekti visiškos nepriklausomybės, savarankiškumo. Antros dekados pradžioje aplinkybės nepalankiai gali paliesti šeimos sektorių, tokiu metu galimas problematiškas bendravimas su namiškiais, gali sustiprėti dvasinis jaudulys, vidinė įtampa, neramumas, galima pervertinti savo jėgas ir galimybes, kintanti nuotaika gali kliudyti harmoningam bendravimui šeimoje. Tokiu metu galimos problemos, susiję su gyvenamuoju plotu, arba gyvenimo sąlygomis, tarpusavio supratimo su namiškiais stoka. Mėnesio viduryje bus palankus periodas, norint pasirūpinti savo įvaizdžiu, šiuo metu galima sėkmingai keisti šukuoseną, aprangos stilių, esant būtinybei, apsilankyti pas stomatologus, galima sėkmingai įveikti kliūtis savo kelyje, siekiant saviraiškos, įsitvirtinimo sociume, tikėtini asmeniniai pasiekimai, gali išryškėti naujos galimybės. Paskutinės mėnesio dekados pradžioje gali susiklostyti nepalankios aplinkybės, tokiu metu vertėtų pasisaugoti įvairių traumų, galimi nelaimingi atsitikimai, susiformavę situacijos gali veikti gniuždančiai, o paskutinę savaitę, kada Saulė pradės judėti tranzitu Mergelės ženklu, prasidės palankus periodas besirūpinantiems savo sveikata. Tokiu metu galima pradėti naują sveikos gyvensenos ir mitybos periodą, geras laikas profilaktiniam sveikatos patikrinimui, bei įvairioms sveikatą gerinančioms procedūroms. Šis periodas bus palankus naujoms pažintims, tuo gali pasinaudoti vieniši ženklo atstovai, gali atsiverti naujos galimybės, susiję su šeimos poreikiais, tokiu metu galima sėkmingai kurti komfortą namuose, gali vyrauti pozityvus psichologinis klimatas, vienijantis šeimos narius. Mėnesio pabaiga palanki ieškantiems darbo, tokiu metu galima sėkmingai įsidarbinti, bei galima užmegzti romantiškas pažintis, kurių, santykių pradžioje, nevertėtų atvirai afišuoti, gali aplankyti ir finansinė sėkmė, padidėti asmeninės pajamos.

2013 metų Rugpjūčio mėnesio horoskopas MERGELEI (rugpjūčio 24 - rugsėjo 23)


tipiški ženklo atstovai gali tikėtis gana palankios pirmosios rugpjūčio mėnesio savaitės, kada asmeninė energija bus sutelkta į bendravimą su draugais, tokiu metu galima ieškoti rėmėjų, sėkmingai bendrauti su bendrų interesų žmonėmis, kurti planus ateičiai. Šiame periode gali išryškėti kūrybiniai gabumai, laikas palankus kūrybinei veiklai, bei pajamoms, susijusioms su šia sfera. Tokiu metu galima sėkmingai formuoti asmeninius ir draugiškus santykius, tikėtinos dovanos, arba netikėtos pajamos, pirmoji mėnesio dekada palanki įvairaus pobūdžio tarpusavio santykiams, tinkamas laikas užsiimti vaikų auklėjimu, bei einamųjų reikalų tvarkymu. Pirmos dekados pabaigoje, antros pradžioje, laikas tikėtinas dvejopas, iš vienos pusės, palankus periodas grupinei veiklai, galima socialinė sėkmė, o iš kitos, nepalankiai gali būti paliesta artimos aplinkos sfera, tokiu metu galimos nepalankios, nenumatytos aplinkybės, įvairios avarinės situacijos, gali netikėtai nutrūkti draugiški santykiai, naudingi ryšiai, gali būti pažeisti įvairūs susitarimai. Antros dekados pradžioje, susiklostę aplinkybės gali nepalankiai paliesti asmeninės gerovės, kūrybinės saviraiškos, meilės, asmeninių finansų, verslo, ekstremalių situacijų, draugų, grupinės veiklos sferas, susiformavusios destruktyvios aspektų figūros įtakoje, galima tikėtis valdingos kovos, norint įsitvirtinti, galima stokoti lankstumo, gebėjimo prisitaikyti prie susiklosčiusių aplinkybių, gali išryškėti siekis vyrauti, komanduoti, tokiu metu tikėtinos staigios permainos, galima puoselėtų planų griūtis – tai bus sudėtingas periodas, paliečiantis daugelį gyvenimo sferų. Antros mėnesio pusės pradžioje, harmoningo Merkurijaus aspekto Uranui įtakoje, gali atsirasti galimybė netikėtai sėkmingai išspręsti visas susikaupusias nepalankias situacijas, gali atsiverti naujos galimybės, aktyvumą vertėtų nukreipti į kūrybinę veiklą, materialinio stabilumo, pelno siekimą, tokiu metu galima sėkmė darbo sektoriuje, karjeroje, galimas paaukštinimas pareigose, arba galima finansinė paskata. Paskutinės dekados pradžioje galimos per didelės išlaidos pramogoms, įvairaus pobūdžio finansiniai nuostoliai, nepalankus laikas azartiniams žaidimams, galimos problemos su verslo partneriais, finansiniai konfliktai. Paskutinė rugpjūčio mėnesio savaitė tikėtina daug palankesnė, vyraus harmoningi aspektai, todėl laikas bus palankus bendravimui, naudingoms pažintims, artimoms kelionėms, tokiu metu bus lengva susitelkti į esminių reikalų tvarkymą, stiprės nuovokumas, įžvalga, galima numatyti ateities perspektyvas, bei savo aktyvumą nukreipti tinkama linkme. Šis periodas palankus bus ir vienišiems ženklo atstovams, juos gali aplankyti meilė, šalia gali atsirasti patikimas žmogus

2013 metų Rugpjūčio mėnesio horoskopas SVARSTYKLĖMS (rugsėjo 24 - spalio 23)


pirmoji rugpjūčio mėnesio pusė tipiškiems ženklo atstovams gali būti palanki kūrybinei veiklai, psichologinių problemų sprendimui, o antrąją mėnesio pusę sėkmę gali lemti asmeninis aktyvumas, gerai apgalvotos iniciatyvos, pozityvus požiūris į supančius žmones. Mėnesio pradžioje, energija ir aktyvumas gali būti nukreipti į profesinės veiklos, karjeros, socialinių reikalų sferą, gali išryškėti asmeninės ambicijos, siekiant užsibrėžtų tikslių, tačiau pirmąją dekadą gali formuotis priešprieša, įtampa, liečianti karjeros ir šeimos sferas. Tokiu metu būtinas gebėjimas protingai paskirstyti savo laiką, kad jo pakaktų socialinei veiklai, bei šeimos poreikių patenkinimui, bendravimui su namiškiais, kadangi šiuo metu galimos tėvų, arba kitų šeimos narių sveikatos problemos, todėl jiems gali būti reikalinga pagalba. Pirmąją dekadą asmeninės išlaidos gali sietis su įvairiomis avarinėmis situacijomis, arba galimi netikėti praradimai, o antros dekados pradžioje tikėtina sėkmė kūrybinėje veikloje, tokiu metu galimos pozityvios permainos karjeroje, kai kurie ženklo atstovai gali gauti atsakingą pareigybę, arba paaukštinimą pareigose, tokiu metu gali sėkmingai išsispręsti psichologinės problemos, gali užsimegzti slaptos ir naudingos pažintys su specifinių profesijų ir tarnybų atstovais, galimas slaptas palaikymas, pagalba, tikėtinos papildomos, arba slaptos pajamos. Antros dekados antroje pusėje galimos asmeninės ambicijos sociume, karjeros sferoje, savo tikslų gali būti siekiama su didžiuliu entuziazmu, tačiau tokiu metu gali išryškėti ir įvairios problemos šeimoje, susiję su nuosavybe, arba tarpusavio bendravimu. Paskutinės dekados pradžioje, destruktyvių Veneros aspektų įtakoje, gali stiprėti priešiškumas, liečiantis asmeninius santykius, santykius su kitais žmonėmis, įvairaus pobūdžio partneriais, vadovybe, ar aukštas pareigas užimančiais žmonėmis, todėl šiuo metu vertėtų kiek prilaikyti savo emocijas, ambicijas, kadangi, priešingu atveju, problemų išvengti gali nepavykti. Tokiu metu galimi konfliktai sutuoktinių porose, todėl būtinas geranoriškumas, gebėjimas siekti kompromiso, norint, kad santykiai išliktų harmoningais. Paskutinė mėnesio savaitė bus labiau pozityvi, ji palanki tolimoms kelionėms, socialinei plėtrai, tokiu metu galimos romantiškos pažintys, būnant toli nuo namų, galima sėkmingai tvarkyti juridinius reikalus, galimos pajamos iš profesinės sferos, sėkmė gali aplankyti kūrybiškus žmones.

2013 metų Rugpjūčio mėnesio horoskopas SKORPIONUI (spalio 24 - lapkričio 22)


beveik visą rugpjūčio mėnesį tipiškų ženklo atstovų aktyvumas gali būti nukreiptas į profesinės ir kūrybinės veiklos, ryšių su užsieniu sferą, šiame periode reikalai gali sietis su mokslu, juridinėmis problemomis, socialine ir asmeninių horizontų plėtra. Visas mėnuo bus palankus bendravimui, reikiamos informacijos gavimui, artimoms kelionėms, tokiu metu galima sėkmingai tvarkyti reikalus, susijusius su pagrindiniu darbu, su įvairiomis buities ir aptarnavimo tarnybomis, tokiu metu galima sėkmingai lankytis įvairiose valstybinėse įstaigose, sutvarkyti būtinus dokumentus. Pirmoji rugpjūčio mėnesio dekada palanki darbui ir karjerai, tokiu metu galima sėkmingai surasti darbą, jo ieškantiems, o pirmos dekados pabaigoje, antros pradžioje, galima tikėtis rizikingų nuotykių tolimų kelionių metu, gali tekti įsitraukti į kovą už teisingumą, gali formuotis įvairios ginčytinos, nemalonios aplinkybės, galimi konfliktai, nepasitenkinimas esama padėtimi. Antros dekados pradžioje tikėtinos naujos pažintys, gali megztis reikalingi ryšiai, galima sėkmingai bendrauti su užsienio partneriais, sėkmė galima kūrybinėje veikloje, darbo sferoje, tikėtinos pozityvios permainos, galima draugų ir rėmėjų pagalba, palaikymas. Antros dekados pabaigoje gali formuotis nepalankios aplinkybės šeimoje, harmoningam bendravimui gali kliudyti per stiprios emocijos, dirglumas, galimos konfliktinės situacijos, tarpusavio supratimo stoka, būtinos ženklios išlaidos, susiję su namais. Paskutinės mėnesio dekados pradžioje, destruktyvių aspektų įtakoje, tikėtinas konfliktas darbe, tokiu metu galimos įvairios intrigos, šmeižtas, apkalbos, gana sunki psichologinė situacija darbo kolektyve, arba bendraujant su dalykiniais partneriais, galimos problemos su kontroliuojančių institucijų atstovais, arba galimi nemalonumai su mokesčių inspekcija, galima giminaičių liga. Paskutinę rugpjūčio savaitę aplinkybės palankiai gali paliesti grupinės veiklos, visuomeninių ryšių sferą, tokiu metu tikėtina sėkmė profesinėje veikloje, gali pildytis viltys, realizuotis planai, megztis draugiški ryšiai, tikėtinos naudingos pažintys su užsieniečiais, jų tarpe galima įgyti draugų, gali ženkliai pagerėti materialinė ir finansinė padėtis. Tokiu metu galima sėkmingai sudaryti partnerystės ir bendradarbiavimo sutartis, pasirašyti kontraktus, laikas tinkamas įvairaus pobūdžio juridinėms konsultacijoms, tačiau pačios paskutinės mėnesio dienos vėl gali sustiprinti asmenines ambicijas, bei norą valdingai siekti savo socialinių tikslų. Paskutinė mėnesio dekada palanki vienišiems ženklo atstovams, ypač mėnesio pabaiga, kada galimos naujos romantiškos pažintys, meilės pramogos, tokiu metu gali aplankyti meilė.

2013 metų Rugpjūčio mėnesio horoskopas ŠAULIUI (lapkričio 22 - gruodžio 21)


pagrindine rugpjūčio mėnesio tema tipiškiems ženklo atstovams gali būti kūrybinė ir profesinė veikla, verslo sektorius, bei materialinės gerovės siekimas. Pirmąją mėnesio dekadą, įdėjus pakankamai pastangų, galima tikėtis gerų pajamų, pelno, tačiau, šiuo metu galimi ir finansiniai nuostoliai, arba gali atsirasti prievolė už kažką sumokėti gana ženklią sumą. Mėnesio pradžioje materialinė padėtis gali sustiprėti per darbo, karjeros, profesinės veiklos sferą, nauda galima per viešą veiklą, ryšius su užsieniu, tokiu metu galima sutvarkyti reikalus, susijusius su mokslo sfera, juridiniu sektoriumi, gali būti naudingos tolimos kelionės. Mėnulio Jaunatis, įvyksianti pirmos dekados viduryje, paliesianti mokslo, kūrybos, užsienio sektorių gali suaktyvinti šias sferas, bei skatinti sėkmę ateinančio mėnesio bėgyje. Antros dekados pradžioje, tikėtinos per didelės išlaidos, arba finansiniai nuostoliai, susiję su pramogomis, laisvalaikiu, azartiniais žaidimais, šiose sferose vertėtų būti nuosaikingesniais, tokiu metu, dėl padidėjusio jaudrumo, impulsyvumo, gali nukentėti asmeninių santykių kokybė, galima tarpusavio supratimo, bendraujant su mylimais žmonėmis, stoka. Mėnesio viduryje, harmoningų aspektų įtakoje, galima bus sėkmingai surasti išeitis iš susiklosčiusių nepalankių situacijų viešos veiklos, kūrybinės saviraiškos, asmeninių santykių sferoje, tokiu metu gali prasiplėsti horizontai, atsirasti netikėtos galimybės, galima planuoti tolimas pažintines keliones, į kurias palanku būtų vykti kartu su mylimais žmonėmis, arba galima tikėtis romantiškų pažinčių tolimų kelionių metu, gali tekti bendrauti su labai įdomiais, neeiliniais žmonėmis. Antros dekados pabaigoje, trečios pradžioje, aplinkybės gali paliesti finansų ir materialinės gerovės, asmeninių ir visuomeninių ryšių sferas, tokiu metu, „kunkuliuojančios" emocijos, gali surasti išėjimą per konfliktines situacijas, dėl neapdairių poelgių gali nukentėti finansinė sfera, todėl šiuo periodu vertėtų pasitelkti savitvardą, daryti tik gerai apgalvotus sprendimus, vengti skubotumo, impulsyvumo, o tada destruktyvios situacijos, šio ženklo atstovus, galėtų ir aplenkti. Paskutinė mėnesio dekada bus gana palanki kūrybinei veiklai, tolimoms kelionėms, kurios gali būti naudingos ir pelningos, geras laikas draugų, dalykinių partnerių, užsieniečių tarpe suradimui, tokiu metu gali padidėti asmeninės pajamos. Mėnesio pabaiga bus palanki įvairių sutarčių ir kontraktų su valstybinėmis įmonėmis pasirašymui, tokiu metu gali būti pripažinti profesiniai nuopelnai, geri santykiai su vadovybe, galimos pažintys su aukšto rango asmenimis, tinkamas laikas verslo plėtojimui, reikalų su bankais ir negrynaisiais pinigais tvarkymui, gali sustiprėti materialinė padėtis.

2013 metų Rugpjūčio mėnesio horoskopas OŽIARAGIUI (gruodžio 22 - sausio 20)


svarbia rugpjūčio mėnesio tema tipiškiems ženklo atstovams gali būti grupinė veikla, profesinės sėkmės siekimas, ateities planų kūrimas, draugiškų ir visuomeninių ryšių fomavimas, materialinio pagrindo stiprinimas. Visą rugpjūčio mėnesį galima tikėtis įgyti patikimus draugus, rėmėjus, gali lydėti sėkmė, pasisekimas, gali pildytis viltys ir planai, sustiprėti naudingi visuomeniniai ryšiai, o pirmoji mėnesio dekada gali būti sėkminga partnerystės ir ryšių su užsieniu, kūrybinės veiklos sferose. Šis periodas palankus užsiimti nekilnojamuoju turtu, nuosavybe, galima sėkmingai ją parduoti, arba įsigyti, sustiprinti materialinę šeimos bazę, išspręsti susikaupusias ūkines ir buitines problemas. Pirmos dekados pabaigoje ir antros pradžioje, nepalankiai gali būti paliesta partnerystės sfera, tokiu metu galimas krizinis laikotarpis santuokoje, arba tai gali būti sunkių tarpusavio santykių partnerystėje, periodas, tokiu metu galimos netikėtos, nepalankios permainos darbo sferoje, gali kilti mintis išeiti iš darbo savo noru, visos tokios destruktyvios aplinkybės gali nepalankiai įtakoti ir gyvenimą šeimoje, dirgli nuotaika gali pasireikšti per ginčus, konfliktus su artimais ir mylimais žmonėmis. Šiuo metu gali persipinti daugelis nepalankių aplinkybių, destruktyviai paliečiančių šeimos, darbo, partnerystės, karjeros, gyvenimo tikslo sferas, tačiau mėnesio viduryje gali atsirasti netikėtos galimybės, kurių pagalba būtų galima išeiti iš sudėtingų situacijų, bei sustiprinti savo finansinę padėtį. Antros dekados pabaiga ir trečios pradžia gali paskatinti gana neaiškias aplinkybes, tokiu metu galima lengvai apsigauti, suklysti, gali destruktyviai pasireikšti griaunanti aplinkybių jėga, nepalankiai paliesianti artimą aplinką ir finansų sferą, tokiu metu galimos problemos su transportu, arba galima pakliūti į eismo įvykį, todėl būtinas padidintas atidumas vairuojant, bei šiame periode gali būti daug rūpesčių, bruzdesio, reikalų, šis laikotarpis gali būti nervingas, neramus. Trečioji dekada galimai mažiau palanki jos pradžioje, tačiau paskutinė rugpjūčio mėnesio savaitė gali formuoti pozityvias situacijas, kurios skatintų sėkmingas tolimas keliones kartu su draugais, arba savo antrąja puse, laikas palankus perspektyvioms sutartims, sąjungoms, naudingoms pažintims, tokiu metu galima gauti gerai apmokamą darbą užsienyje, praplėsti savo asmeninius horizontus, bei socialines galimybes.

2013 metų Rugpjūčio mėnesio horoskopas VANDENIUI (sausio 21 - vasario 19)


tipiški ženklo atstovai rugpjūčio mėnesį savo energiją ir aktyvumą gali sutelkti ties partnerystės, materialinės gerovės sfera, einamųjų reikalų tvarkymu. Mėnesio pradžioje problemos gali paliesti sveikatą, darbo sferą, tokiu metu tikėtinos nepalankios aplinkybės darbo kolektyve, susiję su nervingumu, nepalankiu psichologiniu klimatu, kas gali bloginti savijautą, skatinti vidines problemas, o tokia situacija gali nepalankiai įtakoti bendravimą artimoje aplinkoje, santykius su draugais, rėmėjais, vadovybe. Tačiau, šis periodas palankus įvairioms konsultacijoms, bendradarbiavimui su dalykiniais partneriais, o vieniši ženklo atstovai gali sutikti jiems Likimo skirtą žmogų, antrąją puselę. Pirmos dekados pabaigoje ir antros pradžioje, gali išryškėti noras parodyti save kitiems žmonėms iš pačios geriausios pusės, išryškinant savo individualumą, galimas savarankiškumo siekimas, polinkis gyventi tik sava galva, nepaisant svetimos nuomonės. Mėnesio viduryje, iš vienos pusės, gali lengvai pavykti formuoti tarpusavio santykius su kitais žmonėmis, užmegzti asmeninius santykius, pasinerti į meilės pramogas, o iš kitos pusės, antros dekados pabaigoje ir trečios dekados pradžioje, nepalankių aspektų įtakoje, tai gali būti pilnas rūpesčių periodas, tokiu metu galimi nemalonumai darbe, galimos įvairios intrigos, apkalbos, galima lengvai pažeisti įstatymus ir taisykles, kas gali paskatinti įvairaus pobūdžio nemalonumus su praradimais, galimos baudos, arba slapti finansiniai nuostoliai. Šiame periode tikėtini ginčai, konfliktai, netinkamas laikas finansinių ir dalykinės partnerystės sutarčių sudarymui ir pasirašymui, galimi materialiniai nuostoliai, arba nesėkmės verslo sektoriuje, įvairūs praradimai. Tikėtinos painios situacijos, kada realybė matoma tarsi pro rūką, todėl tokiu metu lengva apsigauti, suklysti, pasiduoti iliuzijoms, liečiančioms asmeninius santykius, kada galima idealizuoti savo meilės objektą, o vėliau susivokti, kad realybė visiškai kitokia. Paskutinė mėnesio savaitė tikėtina visiškai kitokia, tokiu metu gali išsigryninti situacijos partnerystėje, prasidės palankus laikas užsiimti finansine gyvenimo puse, tokiu metu gali gerokai papilnėti asmeninis biudžetas, pajamos tikėtinos iš profesinės veiklos, galima paskata už gerą darbą, arba galimas paaukštinimas pareigose, o taip pat, galima sėkmingai įsidarbinti. Šiuo metu, mėnesio pabaigoje, gali išryškėti noras atvirai pristatyti visuomenei savo privalumus, tokiu metu galimas polinkis viską daryti savaip, sava maniera, tačiau, šis periodas gali ir atverti naujas galimybes, sėkmė gali lydėti darbe, partnerystėje, socialiniuose reikaluose, bei asmeninės gerovės sferoje.

2013 metų Rugpjūčio mėnesio horoskopas ŽUVIMS (vasario 20 - kovo 20)


svarbia gyvenimo tema tipiškiems ženklo atstovams rugpjūčio mėnesį gali būti darbo sektorius, aktyvumas galimas kūrybinės saviraiškos ir asmeninių santykių, partnerystės sferose. Visą mėnesį palankios aplinkybės gali paliesti kūrybinės ir grupinės veiklos, mokslo, ryšių su užsieniu sferas, kuriose gali atsiverti netikėtos galimybės ir perspektyvos, o ar jomis pasinaudos tipiški ženklo atstovai, tai priklausys nuo jų asmeninės valios. Mėnesio pradžioje bendravimas su mylimais žmonėmis, bei draugais, rėmėjais gali būti kiek problematiškas, kadangi norint pasiekti tarpusavio supratimą, gali tekti siekti kompromiso, savo ambicijas ir norus nustumiant į antrą planą, tačiau pirmos dekados viduryje laikas bus palankus užsiimti kūrybine ir moksline veikla, tokiu metu galima planuoti poilsį, leistis į tolimas pažintines keliones, kurių metu galimos naujos pažintys, bei gali užsimegzti gana rimti, turintys ilgalaikę perspektyvą asmeniniai santykiai. Pirmoji mėnesio dekada palanki ieškantiems darbo, tokiu metu galimos darbinės pajamos, jos gali padidėti, o antros dekados pradžioje, nevertėtų planuoti darbinių kelionių į užsienį, tai bus laikas, kada galimos nepalankios aplinkybės darbe, problemos tolimose kelionėse, arba kelionės gali būti priverstinės, taip susiklosčius aplinkybėms, todėl gali nepalankiai įtakoti savijautą. Tokiu metu nevertėtų planuoti ir kelionių su šeima, jos gali būti nesėkmingos, arba galimos problemos ir išlaidos, susiję su namais, šeima, nuosavybe. Mėnesio viduryje galima kelionė kartu partneriu, arba tai gali būti laikas, palankus įvairioms sutartims su tolimais dalykiniais partneriais, darbo paieškoms, arba sėkmė galima jau esamame darbe, tokiu metu galimas vadovybės palaikymas, kai kurie ženklo atstovai gali palypėti karjeros laiptais. Antros dekados pabaigoje, trečios pradžioje, nepalankios aplinkybės gali paliesti viešos veiklos, asmeninių santykių sferas, tokiu metu vertėtų vengti įvairių spekuliacijų, kadangi jos gali paskatinti nuostolius, tokiu metu per didelės išlaidos gali sietis su pramogomis, vaikų poreikiais, avarinėmis situacijomis, nesėkmės galimos verslo sektoriuje. Šiuo metu gali išryškėti priešiškumas, todėl gali nepavykti lengvai formuoti santykius su kitais žmonėmis, partneriais, gali trūkti gebėjimo taikiai susitarti rūpimais klausimais, tarpusavio nesupratimas, apgaulės, painios situacijos gali išryškėti bendraujant su artimais, mylimais žmonėmis. Artėjant link mėnesio pabaigos, situacijos taps labiau harmoningomis, pozityvių aspektų įtakoje, paskutinę savaitę jau bus lengva rasti bendrą kalbą su dalykiniais partneriais, tokiu metu gali harmonizuotis asmeniniai santykiai, įsivyrauti ramybė santuokiniame gyvenime, galima užsiimti įvairių reikalų, dokumentų tvarkymu, bei galima bus sustiprinti savo finansinę padėtį, laikas bus palankus kvalifikacijos kėlimui, norint užimti perspektyvesnę pareigybę.

Į viršųKomentarai:


Vardas (privalomas laukas):
El. pašto adresas (privalomas laukas):
Įveskite 3 simbolių saugos kodą:
 
Jūsų komentaras (privalomas laukas):


Drzmxe (Svečias) [2022 m. spalio 1 d., 13:43]
zyban medication <a href="https://bupropionsx.com/">zyban over the counter</a> viagra sildenafil
Qqavvp (Svečias) [2022 m. rugsėjo 30 d., 18:12]
ibuprofen 400mg drug <a href="https://paroxetinex.com/">order generic paxil 10mg</a> order calcitriol 0.25mg online cheap
Rtfglt (Svečias) [2022 m. rugsėjo 30 d., 08:11]
order ibuprofen 400mg online <a href="https://buyxibuprofen.com/">ibuprofen online order</a> rocaltrol 0.25 mg canada
Ivtkoh (Svečias) [2022 m. rugsėjo 29 d., 00:38]
ditropan 5mg cheap <a href="https://nitrofurantoiny.com/">buy furadantin 100mg online</a> buy furadantin 100 mg generic
Aoedvd (Svečias) [2022 m. rugsėjo 26 d., 21:34]
buy gloperba pills <a href="https://aclopidogrel.com/">order plavix 75mg for sale</a> plavix 75mg sale
Guvnte (Svečias) [2022 m. rugsėjo 26 d., 10:46]
buy gloperba generic <a href="https://aclopidogrel.com/">plavix generic</a> clopidogrel 150mg without prescription
Sxdhfk (Svečias) [2022 m. rugsėjo 25 d., 16:08]
order prograf 5mg for sale <a href="https://xtacrolimus.com/">generic prograf 1mg</a> fenofibrate canada
Oeewbj (Svečias) [2022 m. rugsėjo 25 d., 09:21]
buy prograf 1mg <a href="https://ropinirolec.com/">ropinirole over the counter</a> order fenofibrate 160mg for sale
Pwpdur (Svečias) [2022 m. rugsėjo 24 d., 18:51]
order avapro generic <a href="https://xnortriptyline.com/">buy pamelor generic</a> pepcid usa
Fhbkov (Svečias) [2022 m. rugsėjo 24 d., 11:18]
avapro 150mg cost <a href="https://clobetasolbuy.com/">purchase clobetasol without prescription</a> order famotidine for sale
Jrflha (Svečias) [2022 m. rugsėjo 23 d., 03:33]
clarinex ca <a href="https://xetoricoxib.com/">buy arcoxia 120mg generic</a> mesalamine 400mg usa
Ybgqsa (Svečias) [2022 m. rugsėjo 22 d., 06:02]
atorvastatin 20mg canada <a href="https://batorvastatin.com/">buy lipitor 20mg</a> lyrica 150mg cheap
Wplxve (Svečias) [2022 m. rugsėjo 21 d., 20:52]
lipitor online buy <a href="https://atenololn.com/">atenolol drug</a> buy lyrica 150mg pill
Mqtuip (Svečias) [2022 m. rugsėjo 18 d., 18:25]
buy generic lyrica 150mg <a href="https://buypregabalins.com/">pregabalin over the counter</a> lyrica online
Sqjvge (Svečias) [2022 m. rugsėjo 18 d., 05:34]
pregabalin 150mg usa <a href="https://buypregabalins.com/">buy pregabalin 150mg for sale</a> order pregabalin pill
LarrySwips (Svečias) [2022 m. liepos 16 d., 12:10]
https://pharmacyizi.com/# natural ed remedies
PhillipDob (Svečias) [2022 m. liepos 15 d., 06:46]
stromectol 3 mg tablets price <a href=" https://stromectoltrust.com/# ">stromectol 3 mg tablets price</a>
BrandonKes (Svečias) [2022 m. liepos 14 d., 17:27]
stromectol 3mg tablets <a href=" https://stromectoltrust.com/# ">stromectol 12 mg tablets</a>
PhillipDob (Svečias) [2022 m. liepos 13 d., 20:49]
stromectol 3 mg tablets price <a href=" https://stromectoltrust.com/# ">order stromectol over the counter</a>
FrankDoolo (Svečias) [2022 m. liepos 13 d., 08:52]
best ed pills non prescription <a href=" https://drugsonline.store/# ">drugs for ed</a>
StevenDrozy (Svečias) [2022 m. liepos 12 d., 23:07]
https://edpills.best/# erection pills viagra online
FrankDoolo (Svečias) [2022 m. liepos 11 d., 23:18]
cheap doxycycline online <a href=" https://doxycyclineonline.store/# ">buy doxycycline</a>
StevenDrozy (Svečias) [2022 m. liepos 11 d., 14:43]
https://edpills.best/# herbal ed treatment
FrankDoolo (Svečias) [2022 m. liepos 10 d., 13:34]
buying ed pills online <a href=" https://edpills.best/# ">compare ed drugs</a>
StevenDrozy (Svečias) [2022 m. liepos 10 d., 05:57]
https://stromectol.life/# stromectol 3mg tablets
FrankDoolo (Svečias) [2022 m. liepos 9 d., 03:46]
generic clomid for sale <a href=" https://clomidonline.icu/# ">clomid 100mg for sale</a>
StevenDrozy (Svečias) [2022 m. liepos 8 d., 21:20]
https://edpills.best/# top ed drugs
StevenDrozy (Svečias) [2022 m. liepos 7 d., 12:41]
https://doxycyclineonline.store/# doxycycline without prescription
RobertFek (Svečias) [2022 m. liepos 6 d., 14:49]
https://gabapentin.icu/# neurontin 400 mg capsules
JefferyAmack (Svečias) [2022 m. liepos 6 d., 02:14]
otc ed pills <a href=" https://erectionpills.best/# ">erection pills that work</a>
RobertFek (Svečias) [2022 m. liepos 5 d., 05:54]
https://erectionpills.best/# cheap ed drugs
JefferyAmack (Svečias) [2022 m. liepos 4 d., 18:30]
buy cipro <a href=" https://cipro.best/# ">buy cipro</a>
RobertFek (Svečias) [2022 m. liepos 3 d., 21:10]
https://gabapentin.icu/# neurontin 202
JefferyAmack (Svečias) [2022 m. liepos 3 d., 10:03]
medication neurontin <a href=" https://gabapentin.icu/# ">neurontin price uk</a>
RobertFek (Svečias) [2022 m. liepos 2 d., 12:48]
https://cipro.best/# buy cipro online canada
RobertFek (Svečias) [2022 m. liepos 1 d., 04:36]
https://diflucan.icu/# can you purchase diflucan over the counter
JefferyAmack (Svečias) [2022 m. birželio 30 d., 18:38]
ed pills gnc <a href=" https://erectionpills.best/# ">ed remedies</a>
RobertFek (Svečias) [2022 m. birželio 29 d., 20:30]
https://gabapentin.icu/# neurontin 300 mg mexico
JefferyAmack (Svečias) [2022 m. birželio 29 d., 11:05]
diflucan generic cost <a href=" https://diflucan.icu/# ">diflucan 1140</a>
RobertFek (Svečias) [2022 m. birželio 28 d., 12:17]
https://cipro.best/# ciprofloxacin generic price
RonaldNum (Svečias) [2022 m. birželio 27 d., 23:51]
https://buynolvadex.store/# tamoxifen lawsuit
Anthonytailk (Svečias) [2022 m. birželio 27 d., 11:14]
https://buymetformin.best/# metformin 500mg
Stephendop (Svečias) [2022 m. birželio 23 d., 21:24]
https://zithromaxforsale.shop/# zithromax 500mg price in india
GeorgeFax (Svečias) [2022 m. birželio 23 d., 14:03]
doxycycline 400 mg tablet <a href=" https://doxycyclineforsale.life/# ">doxycycline 100mg australia</a>
GeorgeFax (Svečias) [2022 m. birželio 22 d., 18:57]
zithromax antibiotic without prescription <a href=" https://zithromaxforsale.shop/# ">order zithromax without prescription</a>
Stephendop (Svečias) [2022 m. birželio 22 d., 16:19]
https://amoxilforsale.best/# amoxicillin 500
GeorgeFax (Svečias) [2022 m. birželio 21 d., 23:53]
10mg prednisone daily <a href=" https://prednisoneforsale.store/# ">prednisone 5mg cost</a>
BrandonWibre (Svečias) [2022 m. birželio 20 d., 22:28]
where to buy viagra online <a href=" https://sildenafilmg.shop/# ">viagra shop</a>
BrandonWibre (Svečias) [2022 m. birželio 19 d., 23:12]
price of viagra <a href=" https://sildenafilmg.com/# ">sildenafil 20 mg</a>
BrandonWibre (Svečias) [2022 m. birželio 19 d., 00:05]
buy viagra online usa <a href=" https://sildenafilmg.online/# ">п»їviagra pills</a>
MichaelSag (Svečias) [2022 m. birželio 18 d., 18:59]
https://sildenafilmg.shop/# cheap viagra online
BrandonWibre (Svečias) [2022 m. birželio 18 d., 01:22]
cheap viagra online <a href=" https://sildenafilmg.shop/# ">buying viagra online</a>
MichaelSag (Svečias) [2022 m. birželio 17 d., 20:08]
https://sildenafilmg.shop/# online doctor prescription for viagra
MichaelSag (Svečias) [2022 m. birželio 16 d., 20:44]
https://sildenafilmg.shop/# how much is viagra
RalphElunc (Svečias) [2022 m. birželio 11 d., 22:17]
cialis on line overnight <a href=" https://tadalafilusi.com/# ">tadalafil</a>
CameronCal (Svečias) [2022 m. birželio 11 d., 19:55]
canadian drugs <a href=" https://drwithoutdoctorprescription.site/# ">best canadian online pharmacy</a>
CameronCal (Svečias) [2022 m. birželio 11 d., 02:20]
prescription drugs online without doctor <a href=" https://drwithoutdoctorprescription.site/# ">ed meds online without doctor prescription</a>
RalphElunc (Svečias) [2022 m. birželio 10 d., 20:47]
generic cialis vs cialis <a href=" https://tadalafilusi.com/# ">buy tadalafil</a>
IverLism (Svečias) [2022 m. birželio 7 d., 21:24]
ivermectin lotion price <a href=" https://stromectolgf.online/# ">ivermectin generic cream</a>
alejandrajo4 (Svečias) [2022 m. birželio 7 d., 04:26]
New sexy website is available on the web

http://guitarshemale.xblognetwork.com/?kamrynvintage interacial porn compilation homade cam porn american porn clips black cheerleader porn pics free mature redheads porn galleriesIverLism (Svečias) [2022 m. birželio 7 d., 04:24]
stromectol liquid <a href=" https://stromectolgf.com/# ">buy ivermectin uk</a>
RalphElunc (Svečias) [2022 m. birželio 6 d., 16:56]
buy cialis uk no prescription <a href=" https://tadalafilusi.com/# ">cialis for women side effects</a>
RalphElunc (Svečias) [2022 m. birželio 5 d., 21:24]
how to buy cialis online? <a href=" https://tadalafilusi.com/# ">best price for daily cialis</a>
YjbDE (Svečias) [2021 m. balandžio 24 d., 00:09]
Drug information sheet. Drug Class.

<a href="https://pregabalin24x7.top">order cheap lyrica without insurance</a> in Canada

Best information about drug. Read information now.
kathrinexn2 (Svečias) [2021 m. kovo 13 d., 22:46]
Sexy photo galleries, daily updated collections

http://tubefrechporn.sexpornfeet.relayblog.com/?jaylynnfree porn vacuum megan fox porn iphone videos ebony homemde porn asian porn minka hardvore babe porn vidsTheronWhoms (Svečias) [2021 m. kovo 9 d., 08:58]
buy cheap prescription drugs online <a href=" https://genericwdp.com/# ">cheap tadalafil</a>

india pharmacy mail order: https://genericwdp.com/ india pharmacy drugs

[url=https://genericwdp.com/#]generic drugs without doctor’s prescription[/url] generic drugs without doctor’s prescription
VincentEling (Svečias) [2021 m. vasario 23 d., 04:06]
cialis online pharmacy <a href=" https://edplsgeneric.com/# ">5 mg cialis coupon printable</a>

purchasing cialis on the internet http://cialisirt.com/ price of cialis

[url=https://edplsgeneric.com/#]coupon for cialis by manufacturer[/url] prices of cialis
Davidwrith (Svečias) [2021 m. vasario 12 d., 18:42]
generic augmentin <a href=" http://worldrx100.online/# ">clindamycin tablets</a>

zyvox online http://worldrx100.online/ order zithromax online

[url=http://worldrx100.com/#]buy tinidazole generic[/url] buy suprax online
Patrickworge (Svečias) [2021 m. vasario 1 d., 07:02]
viagra generic <a href=" http://genericvgr.com/# ">viagra generic</a>

can you buy viagra over the counter http://genericvgr.com buy cheap viagra

[url=http://genericvgr.com/#]cheap sildenafil[/url] buy cheap viagra
WilliamCoalm (Svečias) [2020 m. gruodžio 28 d., 21:30]
http://camzone.org/ ; https://vgr24w.com/ ; http://www.jilir.org/ ; https://canpharmb3.com/ ; https://cialmen.com/

PRIZAI
Vartotojams
Vartotojo vardas
Slaptažodis
Registracija
Pamiršau slaptažodįPopuliarausi straipsniai
Dienos nuotraukos
Dienos nuotrauka: 2013-10-24
Dienos nuotrauka: 2013-10-23
Dienos nuotrauka: 2013-10-22
Dienos nuotrauka: 2013-10-21
Dienos nuotrauka: 2013-10-20
Dienos nuotrauka: 2013-10-24
Dienos nuotrauka: 2009-09-14
Dienos nuotrauka: 2013-10-21
Dienos nuotrauka: 2013-10-23


LS 2019 Mods
FS 19 Mods
ETS 2 Mods
mods Cattle and Crops
Mods Stellaris
Apex Legends stats
Division 2 Tracker Farming Simulator 19 Mods
Cyberpunk 2077 Mod
Minecraft Dungeons Mod
Stardew Valley Mod
GTA 6 mods PC
Snowrunner mods
Snowrunner mods PC
Valentino diena, batų mados 2009, plaukų stilius, mada 2009/2010, sveikas kūnas - graži išvaizda, madingi kirpimai, 2010 šukuosenos, sukuosenų mados, kūno sudėjimas, kokie drabužiai tinka, dienos dieta, delčios dieta, miley cyrus, billboard muzikos apdovanojimai 2013, madingos tatuiruotės, tatuiruotės paukščiai, praikaituojančios pėdos, plaukų kaukės, pavasariniai batai, batų mados 2012, madingi batai, spalvų terapija, spalvų poveikis sveikatai, žiemos mados, 2010 metų horoskopas, plaukų kaspinas, plaukų šukuosenos, plaukai, madingas geometrinis manikiūras, lipni juosta, sveikas maistas pagal horoskopą, naminės plaukų kaukės, pitagoro kvadratas, numerologija, burtai, magija, išskyros, gleivės, jų pagausėjimas, zodiako ženklai, savybės, plaukų mados, plaukų stilius, šukuosenos, kasos, lieknos kojos, plaukų šviesinimas natūraliais produktais, plaukų stilius, madingos tatuiruotės, tatoo plunksna, plunksnos, sock bun, kojinės kuodas, madingi kuodukai, kuodai, menstruacijų/mėnesinių ciklas, makiažo patarimai
Draugai: Seo paslaugos | Horoskopai | Amazon Marketplace Ratings | Vardu reiksmes