Naujausi straipsniai
Kiekviena moteris privalo žinoti, kas yra poodinis kaklo raumuo. Juk žinodama, kokia gali būti liūdna tavo netolima ateitis, daugiau laiko ir dėmesio skirsi kaklui ir pasmakrei....
Prieš 1 min.
Vasario 22 - ąją įvyko 81 - oji kasmetinė Oskarų įteikimo ceremonija. Ji buvo ypč sėkminga filmui "Lūšnyno milijonierius", gavusiam net 8 Oskaro statulėles. Prieš Oskarų...
Prieš 2 min.
Parduotuvėje pamatote labai gražią suknelę ir žūtbūt norite ją nusipirkti. Deja, matavimosi kabinoje užsidėjusi suknelę pamatote, jog su ja atrodote itin prastai, tuo tarpu...
Prieš 4 min.
Kaip kiekvienai merginai privalu turėti rankinę, taip pat privalu turėti ir kosmetinę. Ir netgi ne vieną. Vieną reikia nešiotis rankinėje, kitą reikia turėti namuose. Nepamirškite...
Prieš 4 min.

mados idėjos
Grožio patarimai
 • Mada ir stilius
  Įvairūs straipsniai apie tai, kas madinga, o kas ne, kaip reikėtų rengtis, o ko reikėtų vengti, kokius drabužius rinktis įvairiausiomis progomis ir daug kitokių stiliaus patarimų.
 • Plaukų priežiūra
  Patarimai, kaip prižiūrėti plaukus bei plaukų grožio puoselėjimo būdai.
 • Veido ir kūno odos priežiūra
  Patarimai, kaip išsaugoti gražią ir jauną veido ir kūno odą.
 • Zodiako ženklai
  Kokią įtaką jūsų elgesiui turi zodiako ženklas, kokias jūsų charakterio savybes jis nulėmė ir tt.
 • Makiažas
  Makiažo paslaptys ir gudrybės. Patarimai, kaip išryškinti privalumus ir paslėpti trūkumus.
 • Rankų, kojų bei nagų priežiūra
  Patarimai, kaip prižiūrėti rankas, kojas ir nagus, kad jie visada atrodytų patraukliai.
 • Dietos ir tinkama mityba
  Kokių dietų galima ir sveika laikytis, o kokių draudžiama. Tinkama mityba, kad jūsų organizmas būtų sveikas, o kūno linijos gražios ir lieknos.
 • Įdomybės
  Įvairūs straipsniai, naudingi šiuolaikinėms merginoms ir moterims.
 • Mankštos ir sportas
  Kasdieninės mankštos, įvairūs pratimai įvairioms kūno dalims ir bendri fiziniai pratimai, kad kiekvieną dieną savijauta būtų puiki.
 • Lediškos problemos
  Menstruacijos, pastojimas, gimdymas, krūtys bei problemos dėl jų ir viskas, kas svarbu tik mums - tikroms ledi.
 • Kūno priežiūra
  Paryškinkime privalumus ir paslėpkime trūkumus. Mylėkime save tokias, kokios esame, tačiau nepamirškime ir savęs prižiūrėti bei lepinti.
 • Sveikata
  Viskas apie sveikatą, ligas, jų priežastis ir gydymą.


Rugsėjo mėnesio horoskopas 2012 [2]

Rugsėjo mėnesio horoskopas 2012 Paskelbta: 2012 m. rugsėjo 3 d., 20:57
Komentarų: 2 (Skaityti komentarus)

2012 metų Rugsėjo mėnesio horoskopas

AVINAS (kovo 21 - balandžio 20)

tipiškų ženklo atstovų laukia gana aktyvus ir dinamiškas rugsėjo mėnuo, kada teks atlikti daugybę smulkių užduočių, sutvarkyti didelį kiekį einamųjų reikalų, bei susidoroti su netikėtai iškilusiomis kliūtimis, ar gana sudėtingomis situacijomis, tačiau, iš kitos pusės, mėnuo bus gana sėkmingas. Šį mėnesį gali išryškėti polinkis labiau giliai suvokti gyvenimo peripetijas, gali atsirasti interesas okultizmui, ar kitiems sakraliems dalykams, susijusiems su gyvenimo procesais, jo esme ir prasme. Rugsėjo mėnesį tikėtina stabili finansinė situacija, nors periodo pabaigoje gali gerokai papilnėti biudžetas, ypač sėkmingas gali būti kolektyvinis darbas, bei geros pajamos šioje sferoje. Šiuo periodu gali suintensyvėti jausmai ir norai, galima geriau suvokti savo seksualinius polinkius, kitu aspektu pažvelgti į gilius partneriškus santykius. Norint išlaikyti gerą savijautą ir sveikatą, visą mėnesį vertėtų riboti save žalingų įpročių sferose, vengti piktnaudžiavimo alkoholiu, pataikavimo saviems norams, bei pasistengti išlaikyti vidinę emocinę harmoniją. Nuo antros rugsėjo mėnesio savaitės tipiškų ženklo atstovų gyvenime daugės optimizmo, aktyvesniu taps socialinis gyvenimas, bei bus paliesta įvairaus lygio partneriškų santykių sferos. Dalykinė partnerystė gali būti gana sėkminga šiuo periodu, galima numatyti bendros veiklos perspektyvas, priemones, užtikrinančias veiklos pelningumą. Asmeninių santykių sferoje pagyvėjimas tikėtinas nuo antros dekados, o ypač paskutinę mėnesio savaitę – šiuo periodu galima suformuoti labai pozityvų psichologinį klimatą šeimos erdvėje, o vieniši ženklo atstovai turės nemažai galimybių romantiškoms pažintims, kurios mėnesio bėgyje gali peraugti į gana rimtus tarpusavio santykius.

 

JAUTIS (balandžio 21 - gegužės 21)

pirmas dvi rugsėjo mėnesio dekadas tipiškiems ženklo atstovams laikas bus palankus kūrybinei saviraiškai, daugelis gali pajausti poreikį pramogauti, ar skirti laiko savo hobiui, tačiau didelis dėmesys bus skiriamas ir šeimos gyvenimui. Šiuo metu bus galimybė atitaisyti anksčiau padarytas klaidas, jeigu dėl kažkokių priežasčių buvo pašliję tarpusavio santykiai, šis mėnuo bus tuo periodu, kuris palankus siekti tarpusavio supratimo ir harmonijos, įsisenėjusių konfliktinių situacijų išsprendimui. Šį mėnesį šeimos žmonėms gali tekti įveikti tarpusavio pasitikėjimo problemas namų erdvėje, ieškoti kompromisų, tačiau iš kitos pusės, bus galima sėkmingai patenkinti savo buitines ambicijas, įsigyti ilgai planuotas komforto prekes saviems namams, galima užsiimti pertvarkymu, remontu, kurti jaukumą, kad namai taptų tarsi ramybės oaze, kurioje galima būtų atsipalaiduoti, atgauti jėgas, pasikrauti energija. Pirmoji mėnesio pusė palankesnė pirkiniams, gerai apgalvotoms finansinėms investicijoms, nuosavos veiklos plėtrai, o antroji mėnesio pusė tikėtina kiek sudėtingesnė, didesnio atidumo prisireiks bendraujant savo profesinėje ir dalykinėje erdvėje, kadangi konfliktų ir ginčų priežastimi gali tapti netgi netikėtai išsprūdęs žodis, ar neapgavotas poelgis, tokios tendencijos ypač sustiprės mėnesiui artėjant į pabaigą. Rugsėjo mėnesį vieniši ženklo atstovai nors ir turės nemažai progų naujų pažinčių užmezgimui, jų perdėtos ambicijos gali nepalankiai įtakoti rimtų santykių tolimesnį vystymąsi. Sveikata tikėtina gera viso mėnesio eigoje, ypač tuo atveju, jeigu bus laikomasi sveiko gyvenimo būdo.

 

DVYNIAI (gegužės 22 - birželio 21)

tipiškiems ženklo atstovams rugsėjo mėnuo tikėtina bus palankus tuo atveju, jeigu jie sugebės periodo pradžioje iš anksto numatyti veiksmų planą, kadangi jų laukia begalė einamųjų reikalų, daugybė užduočių ir darbų, tačiau vertėtų visomis išgalėmis stengtis nepadaryti klaidų, turinčių ilgalaikes pasekmes. Tai labai aktyvus periodas, kada teks veikti keliomis kryptimis, viską suspėti atlikti nepriekaištingai ir laiku, kas padėtų sėkmingai kovoti su nepavargstančiais konkurentais ir oponentais, bei mėnesio pabaigoje pasiekti išskirtinių rezultatų profesinėje ir dalykinėje sferose. Visą mėnesį vertėtų apsišarvuoti kantrybe, sugebėti išryškinti savo privalumus, sustiprinti savo žinių ir patirties bagažą, ko pasekoje sėkmė periodo pabaigoje būtų garantuota, bei palankiai įtakotų finansinę gyvenimo pusę. Rugsėjo mėnesio pabaigoje tikėtini ženklūs pozityvūs asmeninio biudžeto pokyčiai, pajamos ir pelnas bus tolygūs įdėtoms pastangoms, bei užtikrins aukštą finansinį statusą. Pagirtinos šį mėnesį asmeninės iniciatyvos, ilgai brandintų idėjų pristatymas, tikėtini rezultatyvūs kūrybiniai proveržiai, skatinantys profesinį augimą, kilimą karjeros laiptais. Tarpusavio santykių sferoje, vertėtų siekti ramaus bendravimo, prilaikyti iš prigimties būdingą emocionalumą, veržlumą, šeimos sektoriuje – harmoningas bendravimas padėtų atsipalaiduoti, pasikrauti būtina energija. Vienišiems ženklo atstovams mėnuo palankus romantiškiems santykiams, tik šiai gyvenimo sferai dėl per didelio užimtumo gali likti mažai laiko. Veiklos bruzdesyje reikėtų skirti laiko ir savo energetinio tonuso palaikymui, todėl vertėtų laikytis protingo darbo ir poilsio režimo, kas padėtų išlaikyti gerą savijautą.

 

VĖŽYS (birželio 22 - liepos 23)

rugsėjo mėnesį tipiškų ženklo atstovų laukia pelnytas atpildas už kruopštų ir nepriekaištingą darbą ankstesniais mėnesiais, profesinis ir dalykinis įdirbis, asmeninės pastangos ir nuoseklus užsibrėžto tikslo siekimas šiuo metu duos apčiuopiamus ir akivaizdžius rezultatus. Šio mėnesio pradžioje galima kiek sulėtinti tempą, galutinai išspręsti dar užsilikusias problemas, padaryti iki galo užvilkintus reikalus ir pasitelkus nuovokumą, planuoti veiklą ateinančiam periodui, numatyti naujus realius tikslus ir užduotis, kurių įgyvendinimui laikas bus labai palankus nuo antros dekados. Šį mėnesį, jeigu bus dirbama iš širdies, bei veikla skatins vidinį pasitenkinimą, tai mėnesio pabaigoje rezultatai gali pranokti visus lūkečius, gerų rodiklių galima pasiekti profesinėje sferoje, kolektyviniame darbe, galima gerokai sustiprinti savo pozicijas tiems, kas užsiima nuosavu verslu. Tai palankių galimybių periodas, tinkamas senų darbų užbaigimui, bei naujų projektų realizacijai, idėjų pristatymui. Finansinė šio mėnesio situacija gali paglostyti savimeilę, šiuo periodu įdėtos darbo ir energijos sąnaudos mėnesio pabaigoje atsipirks su kaupu, darbo vaisiai pasireikš gerokai papildytu asmeniniu biudžetu. Antra mėnesio pusė palanki gerai apgalvotoms finansinėms investicijoms, tokiu metu investuoti pinigai neprapuls, o grįš pelnu. Darbo krūviai ir užimtumas gali nepalankiai įtakoti ženklo atstovų šeimyninį gyvenimą, todėl tikėtina tarpusavio santykių krizė, o vienišiams rugsėjis irgi nebus labai palankus romantiškų santykių sferoje, kadangi energija ir jėgos bus labiau nukreiptos į socialinį augimą, nei į meilės sektorių. Paskutinę mėnesio savaitę vertėtų didesnį dėmesį skirti savo sveikatos būklei.

 

LIŪTAS (liepos 24 - rugpjūčio 23)

tipiški ženklo atstovai rugsėjo mėnesį turės puikias galimybes papildyti savo žinių bagažą, tai geras periodas kvalifikacijos kėlimui, pozityvios dalykinės patirties kaupimui. Palankus periodas savo realių tikslų išryškinimui, tokiu metu galima sėkmingai persikvalifikuoti, keisti veiklos profilį, surasti savąją sferą, atitinkančią pašaukimą. Šį mėnesį galima pasikliauti savo intuicija, įžvalga, vidinės nuojautos daugeliu atveju bus teisingos, galima sėkmingai „įsirašyti" į kolektyvinį darbą, galima labai teisingai pasirinkti dalykinius partnerius, bei atmesti viską, kas jau atgyveno, kas trukdo judėti į priekį, tobulėti. Tiems ženklo atstovams, kurių veikla susijusi su verslo sektoriumi, šis mėnuo palankus darbingo kolektyvo subūrimui, naujų perspektyvų aptarimui, būtiniems veiklos pokyčiams, savo įtakos zonos plėtrai, bei vaisingam darbui. Dirbantiems valstybiniame sektoriuje, mėnuo irgi palankus, laukia daug bendravimo su kolegomis ir bendradarbiais, savo ambicijų dėka galima palypėti ant eilinio karjeros laiptelio, įgijus vadovybės palankumą – gauti paaukštinimą tarnyboje, ar materialinę paskatą. Tinkamas mėnuo norintiems surasti papildomą pajamų šaltinį, o finansinė šio mėnesio situacija tikėtina stabili, biudžetas - su pliuso ženklu mėnesio pabaigoje. Labai atidžiai reikėtų vertinti savo finansines galimybes mėnesio viduryje – tai netinkamas laikas investicijoms, o paskutinę mėnesio savaitę būtinas padidintas atidumas pasirašant finansines sutartis, sudarant sandorius – didelė apgaulių ir įvairių manipuliacijų tikimybė. Šeimos sektorius ir harmoningas bendravimas namuose šį mėnesį gali tapti sėkmės garantu, suteikiančiu palaikymą, bei prieglobstį ir atgaivą po sunkaus darbo, nors bus keletas ir tarpusavio trinties periodų, o vienišiems ženklo atstovams šis periodas – tai naujų romantiškų santykių ir meilės ryšių formavimo laikas.

 

MERGELĖ (rugpjūčio 24 - rugsėjo 23)

rugsėjo mėnuo tipiškiems ženklo atstovams gali tapti lūžio tašku savoje veikloje, kada atsiras poreikis daug ką keisti, atsisakyti to, kas atgyveno, kas nepateisino lūkesčių, bei skirti dėmesį naujoms, perpektyvesnėms tendencijoms. Šiuo metu galimas persiorientavimas siekiant geresnių pajamų, norint užsitikrinti finansinį stabilumą ir aukštesnį statusą, tačiau tokias užmačias gali lydėti įvairios sudėtingos situacijos, tikėtinos kliūtys kelyje į tikslą, tačiau visa tai tuo pačiu gali tapti ir varomąją jėga, bei stimulu, siekiant įgyvendinti ilgą laiką brandintas socialines ambicijas. Permainoms, pokyčiams veikloje, darbo vietos keitimui palanki bus pirmoji mėnesio dekada, o nuo antros jau galima tikėtis sėkmingai įsijungti į gyvenimo ir darbų tėkmę, nors mėnesio vidurys nebus toks paprastas, kadangi tikėtinos konfliktinės situacijos, apimančios tiek dalykinę, tiek kolektyvinio darbo sferą. Šiuo metu vertėtų atsisakyti įgimto per didelio kritiškumo, aktyvaus savo požiūrio primetimo kolegoms, bendradarbiams, ar oponentams ir tada bus galima užsiimti praktiniu savo numatytų tikslų įgyvendinimu. Praktiški iš prigimties, tipiški ženklo atstovai gali planuoti sėkmingas investicijas, numatyti realius veiklos plėtros būdus, bei naujų sferų įsisavinimą, teisingai paskirstydami savo biudžeto lėšas, pirkami tik tai, kas būtina ir gerai apgalvota, mėnesio pabaigoje gali pasidžiaugti gerokai pasunkėjusia pinigine, ar išaugusia sąskaita banke. Tarpusavio santykių sferoje gana sudėtingas mėnuo laukia tipiškų ženklo atstovų, gyvenančių šeimose, kadangi šiuo metu galimas sunkus „rungtyniavimas", noras tapti padėties šeimininkais, kas gali tik užaštrinti bendravimą ir skatinti tarpusavio trintį, nesusikalbėjimą, jausmų atšalimą. Dėl asmeninių polinkių ir savitų charakterio savybių gali būti sunku formuoti rimtus meilės ryšius ir vienišiems ženklo atstovams – meilei tai ne pats geriausias mėnuo. Tik geranoriškumas, sąmoningas harmonijos siekimas, gebėjimas girdėti partnerius, gali skatinti tarpusavio supratimą šiuo periodu. Savijauta rugsėjo mėnesį didele dalimi priklausys nuo emocinės būsenos, vidinės harmonijos.

 

SVARSTYKLĖS (rugsėjo 24 - spalio 23)

pagrindine tema rugsėjo mėnesį tipiškiems ženklo atstovams gali tapti dalykinė veikla ir partnerystė, kadangi šis periodas bus dinamiškas, tikėtinos greitai kintančios situacijos, todėl išaugs atsakomybės už bendrų su partneriais įmonių veiklą, jų stabilumą. Atsakingas požiūris į savo pareigas skatins būti labai atidžiais ir gebėti prisitaikyti prie aplinkybių, teks praktiškai patikrinti ir dalykinių partneriškų ryšių pagrįstumą, šioje sferoje galimos permainos – vienų ryšių bus atsisakoma, bei sudaromos naujos partneriškos sąjungos, tam palanki bus pirma mėnesio dekada. Dirbantiems valstybiniame sektoriuje, tarnyboje, rugsėjo mėnuo palankus savo profesionalumo, kvalifikacijos kėlimui, įgūdžių tobulinimui, kas ateityje suteiktų daugiau galimybių siekiant apibrėžto statuso, ar tam tikros pareigybės darbo sektoriuje. Tiems ženklo atstovams, kurie gerai užsirekomendavo vadovybės akyse, kurie pilnai įrodė savo pranašumą, šiuo metu gali būti pasiūlytos atsakingesnės pareigos, ar aukštesnis postas. Didesnis jautrumas, bei greitesnis reagavimas į kintančias aplinkybes būtinas paskutinę mėnesio dekadą, norint išlaikyti tai, kas pasiekta, bei įsitvirtinti, kadangi šiuo metu tikėtinas profesionalumo, bei asmeninio tvirtumo patikrinimas. Didžiulis atidumas ir bereikalingų, nepagrįstų išlaidų vengimas gali padėti tipiškiems ženklo atstovams mėnesį užbaigti stabilia finansine padėtimi, kadangi tik protingas požiūris ir teisingas lėšų paskirtymas, bei polinkis kaupti, taupyti taps finansinio stabilumo garantu šiuo metu. Tarpusavio santykių plotmėje – tikėtinos lemtingos pažintys ir aistringos meilės pramogos vienišų ženklo atstovų gyvenime, kada gali aplankyti ilgai laukta meilė, o šalia atsirasti ilgai lauktas žmogus. Gyvenantiems šeimyninį gyvenimą – tarpusavio santykius gali aptemdyti neapgalvoti „žygdarbiai", gali atsėlinti neištikimybės „šmėkla", todėl vertėtų labai gerai pasverti savo elgesį, prieš pasiduodant akimirkos potraukiui, jeigu brangus artimas žmogus, su kuriuo sieja šeimyniniai saitai. Rugsėjo mėnesį sveikata turėtų būti išskirtinai gera, gyvybinis tonusas gana aukštas.

 

SKORPIONAS (spalio 24 - lapkričio 22)

tipiški ženklo atstovai rugsėjo mėnesį turės išskirtines galimybes pritaikyti savo gebėjimus, lyderiškas savybes, siekti apibrėžto statuso sociume, vadovaujančios pareigybės, bei gauti pripažinimą tarp profesionalų, įgyti aukščiau atovinčių asmenų palankumą ir įvertinimą. Tačiau šio ženklo atstovų socialinė sėkmė gali tapti konkurencinės kovos pretekstu, gali suaktyvėti pavyduoliai, bandydami „kaišioti pagalius į ratus", todėl teks apsišarvuoti kantrybe ir gerokai pakovoti už savo pozijas ir jų įtvirtinimą. Tipiški ženklo atstovai šį mėnesį turės paplušėti iš peties, kadangi teks susidoroti su ta darbų dalimi, kuri dėl įvairių priežasčių buvo vilkinama ir neatlikta iki galo, bei gali tekti ištaisyti anksčiau padarytas klaidas, kurios gali tapti kliūtimi naujų projektų realizacijai, todėl teks atlaisvinti darbinę erdvę. Asmeninėms iniciatyvoms palankesnė pirmoji mėnesio pusė, kolektyvinėje veikloje sėkmė labiau tikėtina nuo mėnesio vidurio, o paskutinė dekada bus tinkama tiems atstovams, kurie susiję su verslo sektoriumi. Kaip atpildas už aktyvų darbo tempą, už protingą pajamų ir būtinų išlaidų paskirstymą, ženklo atstovams mėnesio pabaigoje bus labai sustiprėjusi finansinė padėtis, kuri suteiks optimizmo ir skatins kurti finansinės plėtros planus ateičiai. Vieniši ženklo atstovai šį mėnesį nebus linkę bendravimui, neturės poreikio tamprių asmeninių santykių užmezgimui, jie labiau mėgausis laisvais, neįpareigojančiais paviršutiniškais santykiais su priešingos lyties atstovais, tačiau gali užmegzti tarnybinį romaną, siekdami asmeninės naudos. Šeimos žmonėms šis mėnuo gali būti sudėtingas, galimas laikinas nutolimas, išsiskyrimas, tarpusavio santykių perkainojimas ir tik mėnesio pabaigoje gali pavykti įveikti tarpusavio santykių krizę, susitaikyti ir pereiti į kitą santykių lygmenį. Sveikata visą mėnesį tikėtina gana gera, problemų kilti neturėtų.

 

ŠAULYS (lapkričio 22 - gruodžio 21)

rugsėjo mėnesį akivaizdūs profesiniai pasiekimai, sėkminga veikla ir apčiuopiami rezultatai darbo sektoriuje taps įkvėpimo šaltiniu, skatins pasitikėjimą savimi ir savo jėgomis, bei pojūtį, kad einama teisingu keliu. Šis mėnuo bus palankus norint daug ką savo gyvenime keisti, atsikratyti to, kas kliudo eiti pirmyn, ar tai būtų atgyvenę pažiūros, ar veikla, kuri jau nebeturi tendencijos plėtrai, augimui, todėl vertėtų atlaisvinti erdvę, atsikratant viso bereikalingo balasto, tempiančio atgal. Jau pirmoji mėnesio dekada bus palanki naujoms iniciatyvoms, bei gerai apgalvotų projektų startui, naujų darbo metodų įsisavinimui. Tinkamas periodas naujų perspektyvių partnerių paieškoms, darbo sutartims, kontraktų pasirašymui, būtinos patirties iš specialistų perėmimui, tačiau mėnesio viduryje galimi sunkumai bendraujant, o to kaltininkais gali būti patys šio ženklo atstovai, dėl savo įgimto polinkio dalinti patarimus, pamokymus, bei savo nuomonės primetimo – visos šios nepageidaujamos išraiškos gali pabloginti tarpusavio santykius su verslo partneriais, bei su kolegomis, bendradarbiais darbo kolektyve. Jeigu su minėtomis savybėmos bus laiku susidorota, tai antra mėnesio pusė gali būti gana sėkminga, tokiu metu galima tiek verslo sferos plėtra, tiek tikėtinas sėkmingas kilimas karjeros laiptais, o išskirtiniais atvejais galima gauti labai gerą, viliojančią savo perspektyvomis pareigybę, galima sėkmingai pakeisti darbovietę. Pajamos ir pelnas šį mėnesį turės augimo tendenciją, todėl periodo pabaigoje iš tiesų bus kuo pasidžiaugti ir pasididžiuoti, bei bus tinkamas laikas gerai apgalvotom investicijoms, kurios galėtų ateityje „priauginti" kapitalą. Paskutinę dekadą, kada stiprės nepalanki aplinkos įtaka, vertėtų daug atidžiau atlikti finansines operacijas, bei prisiimti finansinius įsipareigojimus. Kaip atsvara įtemptam darbui ir gana aktyviai veiklai vienišų ženklo atstovų gyvenime, bus romantiškų santykių užmezgimas, pasinėrimas į juos, o malonus bendravimas padėtų nuimti įtampą, atsipalaiduoti, pasikrauti teigiamomis emocijomis. Kiek nepalankiai gali klostytis santykiai šeimos esdvėje, kada į paviršių iškils senos nuoskaudos, neišspręstos problemos, tačiau įdėjus pastangų, galima namuose sukurti pozityvų psichologinį klimatą, bei sugrąžinti santarvę į namus. Savijautą teigiamai įtakos gera nuotaika ir optimizmas.

 

OŽIARAGIS (gruodžio 22 - sausio 20)

tipiškų ženklo atstovų laukia gana aktyvus ir darbingas rugsėjo mėnuo, šiame periode galima iš naujo pasižiūrėti į savo kasdienybę, iš naujo patikrinti jau nusistovėjusias nuostatas, bei įsileisti į savo gyvenimą profesinių permainų vėją. Visų pirma, vertėtų keisti savo požiūrį į daugelį įprastinių dalykų, naujai kitu aspektu pasižiūėti į tai, kas per eilę metų nusistovėjo, išsaugoti tai, kas brangu, bei išsilaisvinti nuo to, kas prarado augimo tendenciją, ko galima be gailesčio atsisakyti. Šis mėnuo palankus dar kartą peržiūrėti savo gebėjimus, įgimtus talentus, įvertinti, ar jie teisingai naudojami, bei sėkmingai galima savyje atrasti iki tol tūnojusius gebėjimus, kurių pagalba, būtent šiuo periodu, galima išeiti į naują lygmenį - laikas tinkamas saviugdai, pilnesnės savirealizacijos paieškoms. Mėnesio pradžioje, iš vienos pusės, vertėtų būti aktyviems visuose veiklos baruose, tačiau iš kitos – reikėtų ryžtingai pažaboti savo audringas, kunkuliuojančias emocijas, norint išvengti nemalonių konfliktinių situacijų supančioje aplinkoje, todėl santūrumas ir išmintis šiuo periodu bus šio ženklo atstovų sąjungininku. Antrąją mėnesio dekadą bus labai tinkamų progų pademonstruoti savo gebėjimus, tuo pelnyti aplinkinių pagarbą tiek darbo kolektyve, tiek tarp verslo partnerių, tačiau pavyduoliai gali skatinti tam tikrus nemalonumus mėnesiui artėjant į pabaigą, kada tikėtinos įvairios intrigos, nepalankūs reputacijai gandai. Jeigu tipiški ženklo atstovai sugebės įsiklausyti į savo intuiciją, bus pakankamai dėmesingi finansiniuose reikaluose, ypač mėnesio viduryje, tai periodo pabaigoje finansinė situacija bus stabili, biudžetas papilnėjęs, bei bus numatytos priemonės ir surasti būdai, kaip „priauginti" pelną ateityje. Vieniši ženklo atstovai turės progų sutikti naujų partnerių, užmegzti romantiškų ryšių, tačiau nebus polinkio stabilumui, todėl tikėtinos trumpalaikės pramogos. Gyvenančių šeimose, tipiškų šio ženklo atstovų, dėl naujų aistringų pomėgių gali laukti nusivylimas, kadangi šiuo periodu, neatlaikę išbandymų, gali nutrūkti šeimyniniai saitai, bei nepateisinti lūkesčių nauji ryšiai – norint vienu metu turėti daug, galima likti „prie suskilusios geldos". Savijautą nepalankiai įtakoti gali per didelis emocionalumas, dirglumas, kuris tikėtinas mėnesio viduryje.

 

VANDENIS (sausio 21 - vasario 19)

rugsėjo mėnesį netikėtos, reikalaujančios greitos orientacijos ir ryžtingų sprendimų, situacijos tipiškus ženklo ženklo atstovus gali užgriūti tarsi lavina. Tokiam gyvenimo ritmui vertėtų iš anksto pasiruošti, bei labiau pasitikėti savo įgimta intuicija, susitelkti ir nebus taip sudėtinga pragyventi šį nelengvą gyvenimo periodą. Pirma mėnesio dekada gali būti gana sėkminga karjeros sferoje, jeigu tipiški ženklo atstovai sugebės save parodyti iš pačios geriausios pusės, išreikšti savo privalumus, pritaikyti tik jiems būdingas idėjas konkrečioje veikloje, tada jiems bus nebaisus konkurentų „lipimas ant kulnų", bei jie galės užtikrintai siekti profesinio augimo, kilimo sociume. Iš kitos pusės, vertėtų pasistengti nepadaryti esminių klaidų, ypač mėnesio viduryje, kadangi tai nepraslystų pro pavyduolių akis, tik ir laukiančių patogios progos tuo pasinaudoti, tačiau, jeigu bus dirbama iš širdies bendroje komandoje su laiko patikrintais kolegomis ir partneriais, tai sėkmė bus garantuota, o pikta linkinčių užmačios neišsipildys. Antroje mėnesio pusėje palanku būtų siekti permainų savo veikloje, laikas bus tinkamas peržiūrėti įprastus darbo metodus, kai ko atsisakyti, kai kuriuos įdiegti naujai, bei toliau judėti link užsibrėžto tikslo. Finansinė gyvenimo pusė bus mažiau stabili, nei įprastai. Mėnesio viduryje reikėtų vengti neapgalvotų investicijų, bei itin viliojančių pasiūlymų, prieš tai neišsiaiškinus, koks bus galutinis tokių veiksmų rezultatas - šiuo metu lengva apsigauti, todėl būtinas padidintas dėmesys šioje sferoje. Labai atsakingai reikėtų planuoti savo būtinas išlaidas, kadangi pajamos nebus labai stabilios šiuo periodu, todėl norint mėnesį pabaigti be netikėtumų, reikalingas nuovokumas ir įžvalga. Vieniši tipiški ženklo atstovai gali pilnai pasinerti į aistrų ir meilės sūkurį, rugsėjį netruks progų romantiškoms pažintims, pramogoms, tačiau išlaikyti harmoningus tarpusavio santykius nebus taip paprasta dėl specifinių charakterio savybių, kurios kitų ženklų atstovams nepriimtinos. Šeimose gyvenantiems Vandenio ženklo atstovams ne pro šalį būtų kiek pailsėti nuo savo antros pusės, pagalvoti apie tarpusavio santykių problemas, jų sprendimo būdus, bei su atnaujintais jausmais vėl įsijungti į šeimos gyvenimą, siekti pilnos harmonijos ir tarpusavio supratimo. Paskutinė mėnesio savaitė palanki kelionėms, bendram poilsiui su šeima, tuo vertėtų pasinaudoti, norint į santuokinius ryšius įnešti atgaivos, šviežumo, bendrų įspūdžių. Savijauta šį mėnesį priklausys nuo vidinių būsenų, todėl vertėtų vengti bereikalingo dirglumo, stresinių situacijų.

 

ŽUVYS (vasario 20 - kovo 20)

tipiškų ženklo atstovų rugsėjo mėnesį laukia gana daug darbo, kurį jie sugebės atlikti su dideliu užsidegimu - tai bus labai produktyvus ir palankus periodas. Pirmoji mėnesio pusė bus labai palanki naujų idėjų pristatymui, arba naujų, anksčiau gerai parengtų projektų startui, šis laikotarpis bus tinkamas ir veiklos pobūdžio keitimui, arba naujų darbo metodų įdiegimui, vadovaujančios pareigybės siekimui, arba darbo vietos keitimui. Tai periodas, kada galima daug ką savo gyvenime keisti, kada tikėtinas profesinis augimas, arba naujos dalykinės partnerystės užmezgimas, tolimos dalykinės kelionės, partnerių paieškos, bei veiklos plėtra užsienyje – tokiu metu galima save labai sėkmingai realizuoti daugelyje sferų, galima sukurti tvirtą materialinį pagrindą ateities sėkmei, bei įgyvendinti ilgą laiką brandintas svajones ir lūkesčius. Palankus mėnuo bus ir tiems ženklo atstovams, kurių veikla yra kūrybinė, jie gali pasiekti gerų rezultatų, o visą periodą jiems gali netrūkti naujų idėjų, bei originalių sumanymų, galima labai sustiprinti savo asmeninį autoritetą, sulaukti savo darbo pripažinimo. Finansinė šio mėnesio situacija gali būti netolygi, gali išbandyti tipiškų ženklo atstovų kantrybę, visą periodą vertėtų labai atidžiai kontroliuoti išlaidas, norint, kad mėnesio pabaigoje būtų išlaikytas asmeninio biudžeto balansas. Tačiau gerai apgalvotoms investicijoms, turinčioms perspektyvą ateityje, bei verslo sektoriaus plėtrai pirmoji mėnesio pusė bus palanki, nors pelnas tikėtinas tik po kurio laiko. Iki paskutinės mėnesio savaitės didesnio dėmesio gali pareikalauti sveikata, vertėtų gerai įsiklausyti į savo vidinius pojūčius, laiku reaguoti į organizmo siunčiamus signalus, norint užbėgti už akių įvairiems negalavimams. Gyvenantiems šeimose nusimato gana konfliktinis mėnuo, kadangi gali paaštrėti nesutarimai, tikėtinas slogus psichologinis klimatas namuose, todėl iš tokios situacijos išeiti gali padėti atviri tarpusavio pokalbiai, užslėptų nuoskaudų iškėlimas į paviršių, bei bendrų sąlyčio taškų paieškos, norint harmonizuoti santuokinius ryšius, bei atgaivinti beblėstančius jausmus. Vieniši ženklo atstovai gali atsidurti dvejopoje situacijoje - iš vienos pusės jie sieks meilės, bandys užmegzti ryšius, tačiau iš kitos pusės, šiame periode jiems būdingi neapgalvoti poelgiai, netinkami išsireiškimai gali tapti kliūtimi ir gali nepavykti suformuoti abipusių tamprių asmeninių santykių, gali ir toliau lydėti vienatvė.

Į viršųKomentarai:


Vardas (privalomas laukas):
El. pašto adresas (privalomas laukas):
Įveskite 3 simbolių saugos kodą:
 
Jūsų komentaras (privalomas laukas):


GuestAvamy (Svečias) [2019 m. lapkričio 3 d., 19:31]
[url=https://baongucaocap.com/free-ebony-lesbian-websites.html]free ebony lesbian websites[/url] [url=https://baongucaocap.com/nude-gilrls.html]nude gilrls[/url] [url=https://baongucaocap.com/fatty-pussy-fuck.html]fatty pussy fuck[/url] [url=https://baongucaocap.com/sweaty-gay-sex.html]sweaty gay sex[/url] [url=https://baongucaocap.com/african-tribe-orgy.html]african tribe orgy[/url] [url=https://baongucaocap.com/phoenix-marie-loves-big-black-dick.html]phoenix marie loves big black dick[/url] [url=https://baongucaocap.com/all-ebony-porn-site.html]all ebony porn site[/url] [url=https://baongucaocap.com/hardcore-teen-sex-videos.html]hardcore teen sex videos[/url] [url=https://baongucaocap.com/sunny-lieone-xxx-video.html]sunny lieone xxx video[/url] [url=https://baongucaocap.com/anal-sex-blonde.html]anal sex blonde[/url]
jurgaa1 (Narys) [2012 m. rugsėjo 9 d., 11:21]
hm...

PRIZAI
Vartotojams
Vartotojo vardas
Slaptažodis
Registracija
Pamiršau slaptažodįPopuliarausi straipsniai
Dienos nuotraukos
Dienos nuotrauka: 2013-10-24
Dienos nuotrauka: 2013-10-23
Dienos nuotrauka: 2013-10-22
Dienos nuotrauka: 2013-10-21
Dienos nuotrauka: 2013-10-20


LS 2019 Mods
FS 19 Mods
ETS 2 Mods
mods Cattle and Crops
Mods Stellaris
Apex Legends stats
Division 2 Tracker Farming Simulator 19 Mods
Cyberpunk 2077 Mod
Minecraft Dungeons Mod
Stardew Valley Mod
GTA 6 mods PC
Snowrunner mods
Snowrunner mods PC
zodiako ženklai, savybės, makiažo patarimai, praikaituojančios pėdos, plaukų kaukės, dienos dieta, delčios dieta, lieknos kojos, pitagoro kvadratas, numerologija, burtai, magija, žiemos mados, kūno sudėjimas, kokie drabužiai tinka, 2010 metų horoskopas, sock bun, kojinės kuodas, madingi kuodukai, kuodai, batų mados 2009, žieminiai batai, bateliai, plaukų kaspinas, plaukų šukuosenos, plaukai, sveikas kūnas - graži išvaizda, plaukų stilius, mada 2009/2010, naminės plaukų kaukės, sveikas maistas pagal horoskopą, plaukų šviesinimas natūraliais produktais, madingi kirpimai, 2010 šukuosenos, sukuosenų mados, 2010 šukuosenos, plaukų stilius, Valentino diena, madingos tatuiruotės, tatoo plunksna, plunksnos, plaukų stilius, trapūs, skilinėjantys nagai, madingos tatuiruotės, tatuiruotės paukščiai, plaukų mados, plaukų stilius, šukuosenos, kasos, menstruacijų/mėnesinių ciklas, išskyros, gleivės, jų pagausėjimas, madingas geometrinis manikiūras, lipni juosta
Draugai: Seo paslaugos | Horoskopai | Amazon Marketplace Ratings | Vardu reiksmes