Naujausi straipsniai
Tikrai taip! Naminiam manikiūrui pastaruoju metu naudojami vis įdomesni daikčiukai, kurių beveik visi turime namuose. Ir jie puikiausiai veikia bei padeda mums pačioms be niekieno...
Prieš 21 sek.
Pasinaudokite proga, jog dabar vyksta didieji žiemos kolekcijų išpardavimai ir nugriebkite kažką šilto, ką galėsite dėvėti ir kitais metais! Be to, kadangi vargu, ar šiemet...
Prieš 4 min.
Apgamai gali atsirasti bet kurio amžiaus žmogui. Įvairios formos ir struktūros, jie būna didesni ir mažesni. Tačiau kartais visai mažutėlis juodas arba tamsiai rudas apgamėlis...
Prieš 4 min.
Pagaliau! Ilgai laukti bendro H&M ir gražuolės Beyonce darbo vaisiai! Seksuali lotyniška fotosesija balto smėlio paplūdimy ir naujausia švediško prekės ženklo paplūdimio kolekcija...
Prieš 5 min.

mados idėjos
Grožio patarimai
 • Mada ir stilius
  Įvairūs straipsniai apie tai, kas madinga, o kas ne, kaip reikėtų rengtis, o ko reikėtų vengti, kokius drabužius rinktis įvairiausiomis progomis ir daug kitokių stiliaus patarimų.
 • Plaukų priežiūra
  Patarimai, kaip prižiūrėti plaukus bei plaukų grožio puoselėjimo būdai.
 • Veido ir kūno odos priežiūra
  Patarimai, kaip išsaugoti gražią ir jauną veido ir kūno odą.
 • Zodiako ženklai
  Kokią įtaką jūsų elgesiui turi zodiako ženklas, kokias jūsų charakterio savybes jis nulėmė ir tt.
 • Makiažas
  Makiažo paslaptys ir gudrybės. Patarimai, kaip išryškinti privalumus ir paslėpti trūkumus.
 • Rankų, kojų bei nagų priežiūra
  Patarimai, kaip prižiūrėti rankas, kojas ir nagus, kad jie visada atrodytų patraukliai.
 • Dietos ir tinkama mityba
  Kokių dietų galima ir sveika laikytis, o kokių draudžiama. Tinkama mityba, kad jūsų organizmas būtų sveikas, o kūno linijos gražios ir lieknos.
 • Įdomybės
  Įvairūs straipsniai, naudingi šiuolaikinėms merginoms ir moterims.
 • Mankštos ir sportas
  Kasdieninės mankštos, įvairūs pratimai įvairioms kūno dalims ir bendri fiziniai pratimai, kad kiekvieną dieną savijauta būtų puiki.
 • Lediškos problemos
  Menstruacijos, pastojimas, gimdymas, krūtys bei problemos dėl jų ir viskas, kas svarbu tik mums - tikroms ledi.
 • Kūno priežiūra
  Paryškinkime privalumus ir paslėpkime trūkumus. Mylėkime save tokias, kokios esame, tačiau nepamirškime ir savęs prižiūrėti bei lepinti.
 • Sveikata
  Viskas apie sveikatą, ligas, jų priežastis ir gydymą.


Sausio mėnesio horoskopas 2012 [4]

Sausio mėnesio horoskopas 2012 Paskelbta: 2012 m. sausio 2 d., 15:32
Komentarų: 4 (Skaityti komentarus)

AVINAS (kovo 21 - balandžio 20)

tipiškų ženklo atstovų laukia gana dinamiškas, aktyvus ir sėkmingas sausio mėnuo. Ypač pirmoji mėnesio dekada palanki naujoms iniciatyvoms, naujų projektų realizacijai, šiuo periodu galima daryti ryžtingus sprendimus, įtraukti kitus žmones į savo veiklą, pristatyti savas idėjas, nors iš kitos pusės, teks nugalėti ir nemažai kliūčių. Finansine prasme sėkminga antra mėnesio dekada, o paskutinę dekadą piniginius reikalus reikėtų tvarkyti daug atidžiau, kadangi šiuo metu daugės painiavos, bus lengviau apsirikti, suklysti. Sausio mėnesį, ypač dvi pirmas dekadas, gyvybinis potencialas gali būti kiek mažesnis, nei įprastai, todėl vertėtų skirti pakankamai dėmesio savo sveikatai, organizmo stiprinimui, pakankamam poilsiui. Meilės sferoje vieniši ženklo atstovai gali tikėtis naujų romantiškų pažinčių pirmąją mėnesio pusę, o paskutinė dekada bus labiau palanki neįpareigojančiam bendravimui.

JAUTIS (balandžio 21 - gegužės 21)

sausio mėnuo tipiškiems ženklo atstovams gali būti išskirtinai sėkmingas karjeros sferoje, jeigu sugebėsite susidoroti su esamomis problemomis, atlaisvindami kelią sėkmei, bei pasinaudoti šeimos palaikymu. Norintiems įgyvendinti naujus planus ir projektus, gali tekti nugalėti nemenkus biurokratinius barjerus, o darbinėje erdvėje mėnesio viduryje tikėtinos konfliktinės situacijos, kada teks apginti savo nuomonę, bei išlaikyti harmoningus santykius su vadovybe, kolegomis. Finansinė situacija šį mėnesį tikėtina stabili, pajamos gali būti proporcingos veiklos intensyvumui. Sveikata rūpesčių kelti neturėtų, jėgų ir geros nuotaikos nestokosite, nors darbui teks paaukoti didžiąją savo laiko dalį, dėl ko gali kiek nukentėti santykiai šeimoje. Didžiulis užimtumas ir darbinis aktyvumas gali tapti kliūtimi romantiškių santykių užmezgimui, bei skatinti trintį asmeniniuose santykiuose.

DVYNIAI (gegužės 22 - birželio 21)

svarbia mėnesio tema tipiškiems ženklo atstovams gali tapti dalykinis bendradarbiavimas, partnerystė, socialinė plėtra, diplomatiniai reikalai. Mėnesio pradžioje gali išryškėti daugybinės problemos, kurias teks spręsti nedelsiant, gali tekti iš naujo įvertinti, ar teisinga kryptimi vykdoma veikla, gali tekti iš naujo peržiūrėti savo tikslus, bei priemones ir būdus jų pasiekimui. Pirma mėnesio dekada bus labai aktyvi, intensyvi, mėnesio viduryje palanku užsiimti partnerystės reikalais, aptarti esamą padėtį, bei veiklos vystymą su dalykiniais partneriais, ieškoti naujų bendražygių, o paskutinė dekada gali kiek pristabdyti darbinį aktyvumą. Šiuo periodu tikėtinos nepalankios darbinės, dalykinės situacijos, todėl šiuo metu teks labai susitelkti, norint išvengti nemalonumų ir nuostolių. Finansinė situacija šį mėnesį gali būti nestabili, išlaidos gali kiek viršyti pajamas, būtinas atidumas jas planuojant. Sveikatos atžvilgiu mėnuo palankus, kaip ir reikalai meilės sferoje - vieniši ženklo atstovai gali sutikti savo meilę, bus daug romantiškų galimybių.

VĖŽYS (birželio 22 - liepos 23)

tipiškų ženklo atstovų laukia labai aktyvus sausio mėnuo, kada teks spręsti daugelį gyvenimiškų problemų, jau pimoji mėnesio dekada skatins susitelkti, daryti ryžtingus sprendimus, surasti išeitis iš susiklosčiusių krizinių situacijų. Nepalankios ir sudėtingos aplinkybės gali paliesti profesinę sferą, nuosavos veiklos reikalus, bei šeimos gyvenimą, tarpusavio santykius. Iš kitos pusės, nugalėjus visas iškilusias kliūtis, mėnuo bus palankus siekti sėkmės karjeroje, socialinio ir materialinio stabilumo, o jeigu pavyks surasti laiko produktyviam bendravimui šeimoje, bei buitinių reikalų sprendimui, tai šeima gali tapti stipriu užnugariu siekiant savo tikslų sociume. Sudėtingesnės bus dvi pirmosios mėnesio dekados, o mėnesio pabaigoje jau galima tikėtis savo intensyvios veiklos rezultatų, finansinio stabilumo ir padidėjusių pajamų. Didesnį dėmesį vertėtų skirti savo sveikatai pirmąją mėnesio pusę, kada bus juntamas energijos stygius, todėl bus palanku laikytis protingo darbo ir poilsio režimo. Sudėtingas psichologinis klimatas šeimoje mėnesio pabaigoje harmonizuosis, o vienišiems ženklo atstovams mėnuo gali padovanoti išskirtines galimybes sutikti sielai artimą žmogų.

LIŪTAS (liepos 24 - rugpjūčio 23)

tipiški ženklo atstovai išskirtinai gerų rezultatų sausio mėnesį gali pasiekti kūrybinėje veikloje, gali ženkliai sustiprinti savo autoritetą ir socialinį statusą. Dvi pirmas mėnesio dekadas bus svarbi partnerystės sfera, tačiau pirmenybę vertėtų suteikti jūsų dalykinių partnerių interesams, bei kiek mažiau dėmesio skirti nuosavoms asmeninėms reikmėms. Panaudodami savo vidinį potencialą, išskirtinius gebėjimus, tipiški ženklo atstovai gali įveikti šį mėnesį pačias sudėtingiausias problemas, sumaniai pašalinti iškilusias kliūtis kelyje į tikslą. Norint pasiekti apčiuopiamų ir džiuginančių rezultatų, vertėtų labai gerai apgalvoti savo veiksmus, įvairiais aspektais įvertinti susiklosčiusias situacijas ir aplinkybes. Jeigu sugebėsite protingai planuoti savo biudžetą, vengti per didelių, neapgalvotų išlaidų, tada mėnesio pabaigoje galėsite pasiekti finansinę padėtį su pliuso ženklu. Pirmas dvi dekadas sveikata problemų neturėtų kelti, o paskutinę - būtinas padidintas dėmesys savo savijautai. Asmeniniuose santykiuose tikėtina harmoninga situacija dvi pirmas dekadas, o vieniši ženklo atstovai gali sutikti sau skirtą antrąją pusę paskutinę dekadą, kada aplinka skatins romantiškas išraiškas ir jausmus.

MERGELĖ (rugpjūčio 24 - rugsėjo 23)

tipiškų ženklo atstovų laukia sudėtinga pirmoji sausio mėnesio dekada, kada susiklosčiusios sudėtingos aplinkybės gali išvesti iš pusiausvyros. Šiuo periodu bus siekiama nepriklausomybės, tačiau nevertėtų pamiršti ir kitų žmonių, įvertinti jų interesus, kadangi nuo partneriškų tarpusavio santykių kokybės didele dalimi priklausys ir pačių galimybės, bei sėkmė. Sausio mėnuo palankus susikaupusių problemų sprendimui, anksčiau padarytų klaidų ištaisymui, o tinkamai paruošus darbinę erdvę būsimai veiklai, jau nuo antros dekados bus galima įgyvendinti naujas iniciatyvas. Tačiau, pradėjus sėkmingai įgyvendinti naujus projektus, gali tekti susidurti su pavyduoliais, kurių vertėtų pasisaugoti, o savo energiją nukreipti į veiklą, labai kruopščiai apgalvojant savo veiksmus. Ypatingo sumanumo ir planingumo gali pareikalauti finansinė gyvenimo pusė, visą mėnesį vertėtų stengtis išlaikyti biudžeto balansą, nors šiuo periodu išaugs finansiniai poreikiai. Antroji mėnesio pusė bus nepalanki sveikatos atžvilgiu, todėl vertėtų daugiau dėmesio skirti savijautai. Sudėtingas psichologinis klimatas galimas asmeniniuose santykiuose, ypač šeimos gyvenime, o vienišų ženklo atstovų laukia sėkmė meilėje, ypač paskutinę mėnesio dekadą.

SVARSTYKLĖS (rugsėjo 24 - spalio 23)

sausio mėnuo gali paskatinti daugybę permainų, liečiančių tipiškus ženklo atstovus, jų profesinę sferą, o norintiems kopti karjeros laiptais, galimi įvairūs pavojai ir kliūtys, kuriuos gali tekti nugalėti siekiant tikslo. Šį mėnesį palankiau būtų sutelkti savo dėmesį ties šeimos sektoriumi, kadangi šioje sferoje bus didesnė energijos koncentracija, todėl galima užsiimti kardinaliomis permainomis namuose, spręsti įsisenėjusias problemas, tvarkyti ūkinius reikalus. Pirma mėnesio dekada bus ne itin palanki naujoms iniciatyvoms, šiuo metu vertėtų tik morališkai pasirengti būsimam aktyviam vėlesniam periodui, o antroji dekada palanki nuosavos veiklos, verslo sferoje, tokiu periodu palanku tvarkyti dokumentus, sudarinėti sutartis ir kontraktus, vystyti partnerystę ir bendradarbiavimą. Mėnesio pabaiga gali atnešti įvairių netikėtų situacijų, vertėtų tam pasirengti iš anksto. Pajamos visą mėnesį tikėtinos reguliarios, finansinė situacija gali būti stabili. Dvi pirmas mėnesio dekadas rūpestį gali skatinti sveikatos būklė, kuri stabilizuosis mėnesio pabaigoje. Jausmų atsinaujinimas tikėtinas ilgalaikėse porose, o vieniši ženklo atstovai gali surasti sau porą, užmegzti naujus romantiškus ryšius.

SKORPIONAS (spalio 24 - lapkričio 22)

metų pradžioje tipiški ženklo atstovai atstovai gali pajusti dvejones, suabejoti savo galimybėmis, todėl jau pirmąją mėnesio dekadą vertėtų labai kruopščiai apgalvoti ir įvertinti savo tolimesnius veiksmus, pasverti visus už ir prieš, liečiančius dabartinę veiklą. Tik tinkamai susivokus dabartinėje situacijoje, bus galima antrąją dekadą su naujomis jėgomis darbuotis įvairiuose veiklos baruose, nors tai nebus labai lengvas periodas, kadangi gali formuotis konfliktinės situacijos, liečiančios bendravimą su vadovybe, kolegomis, todėl teks daug kur nusileisti, siekti kompromiso, norint ir toliau išlaikyti svarbius ryšius. Sudėtinga gali būti mėnesio pabaiga, todėl vertėtų apsišarvuoti kantrybe ir pasitelkti visą savo geranoriškumą, bei siekti harmonijos ir pusiausvyros supančioje aplinkoje. Finansinė situacija tikėtina stabili, tačiau būtinas atidumas tvarkant piniginius reikalus, planuojant išlaidas. Sveikatos būklę labai stipriai įtakos emocinės būsenos, todėl vertėtų vengti stresinių situacijų, bei pagal galimybes stiprinti nervų sistemą. Meilės sferoje tiek šeimos atstovams, tiek vienišiams šį mėnesį galima tikėtis štilio, tai nebus nei labai aktyvus, nei labai sėkmingas periodas.

ŠAULYS (lapkričio 22 - gruodžio 21)

jau nuo pirmųjų sausio mėnesio dienų tipiški ženklo atstovai turėtų užtikrinti anksčiau pradėtos veiklos tąsą, veikti ta pračia kryptimi, neįnešant esminių pokyčių. Pirmoji mėnesio dekada bus palanki partneriškiems ryšiams, bus tinkamas laikas naujų dalykinių partnerių paieškoms, sutarčių sudarymui, darbinių dokumentų tvarkymui. Saikingai aktyvi bus antra mėnesio dekada, o paskutinę dekadą galima tikėtis paaukštinimo tarnyboje, pozityvių gyvenimo pokyčių. Finansinė padėtis tikėtina stabili, daug kas priklausys nuo jūsų gebėjimo harmoningai bendrauti su įtakingais žmonėmis. Visą mėnesį turėtų būti gera sveikata, nors šiai gyvenimo sferai jūs būsite linkę skirti ypatingą dėmesį. Sausio mėnesį vieniši ženklo atstovai, užmezgę romantiškus ryšius, gali stengtis juos sutvirtinti pirmąjį metų ketvirtį, o kai kas ir sukurti šeimą. Rimti ir harmoningi santykiai laukia gyvenančių šeimoje – meilės sfera šiuo periodu palanki visiems ženklo atstovams.

OŽIARAGIS (gruodžio 22 - sausio 20)

tipiškiems ženklo atstovams sausio mėnesį gali atsiverti viliojančios galimybės, galima gauti darbo pasiūlymų, surasti užtikrintus būdus materialinės padėties gerinimui. Didžiausia kliūtimi siekiant tikslų, gali būti neapgalvotas, impulsyvus elgesys, ar klaidos veikloje ir bendravime supančioje aplinkoje. Netikėtumus ir nenumatytas situacijas gali skatinti antra mėnesio dekada, galimas nelauktas kilimas karjeros laiptais, ar labai pelningos pareigybės gavimas, o kai kam galima veiklos plėtra, ar partnerystė užsienyje. Mėnesio pabaiga taip pat bus palanki darbinėje veikloje, šiuo metu galima visa galva pasinerti į dalykinę sferą, prisiimti asmeninę atsakomybę, stiprinti savo statusą, įtakos sferas. Sausio mėnesį nevertėtų siekti greito pelno, o numatyti ir įgyvendinti ilgalaikes finansines iniciatyvas, teisingai planuoti savo išlaidas, užtikrinant finansinį stabilumą. Sveikata problemų kelti neturėtų, periodas palankus profilaktiškai stiprinti organizmą, gauti energijos užtaisą. Sausio mėnuo bus palankus esminių problemų šeimoje sprendimui, kada bus galima labai sėkmingai surasti bendrus sąlyčio taškus, harmonizuoti tarpusavio santykius. Sėkmingas šis mėnuo meilės sferoje vienišiems ženklo atstovams, juos gali aplankyti meilė, galimos naujos perspektyvios pažintys.

VANDENIS (sausio 21 - vasario 19)

tipiški ženklo atstovai sausio mėnesį gali nemažai laiko skirti darbui su savimi, kaupti darbinius įgūdžius, stengsis suvokti savo nesėkmių priežastis. Jeigu sugebėsite pasinaudoti atsiveriančiomis galimybėmis jau pačioje sausio mėnesio pradžioje, jeigu savo energiją ir gebėjimus nukreipsite į rimtą darbą, tai labai greitai galėsite džiaugtis savo veiklos rezultatais. Visas mėnuo bus palankus tobulinti savo darbo metodus, bei tobulėti patiems, antrąją mėnesio dekadą atsiras palankios galimybės ieškantiems darbo, o paskutinę dekadą suintensyvės bendravimas, bus palankus laikas sutartims, kontraktams, galimų dalykinių partnerių paieškoms, veiklos plėtrai. Finansinė mėnesio situacija gali džiuginti, mėnesio pabaigoje biudžetas gali gerokai pasipildyti, tai įtakos įtemptas, produktyvus darbas, bei sumanus lėšų panaudojimas. Visą mėnesį gali lydėti pakili nuotaika ir gera savijauta, tam įtakos turės ir harmoningi asmeniniai santykiai. Vieniši ženklo atstovai gali tikėtis sėkmės meilėje pirmas dvi mėnesio dekadas, nors mėnesio pabaiga, taip pat, bus palanki romantiškoms pažintims, susitikimams.

ŽUVYS (vasario 20 - kovo 20)

pirmąją sausio mėnesio dekadą tipiškiems ženklo atstovams gali tekti skirti anksčiau neišspręstoms problemoms, bei einamųjų reikalų tvarkymui. Nuo antros dekados prasidės palankus laikas aktyviai veiklai, rimtam darbui, savo profesinio lygio kėlimui, nors bendrai paėmus, visas mėnuo palankus pasinaudoti naujomis galimybėmis, tikslingų planų kūrimui. Naujoms iniciatyvoms, kruopščiai paruoštų projektų įgyvendinimui palanki bus paskutinė mėnesio dekada, tačiau visą periodą būtinas labai atsakingas požiūris į savo veiklą, tai metas, kada bus formuojamas tvirtas pagrindas visų ateinančių metų sėkmei. Finansinėje sferoje šį mėnesį gali lydėti sėkmė, tačiau būtinas padidintas atidumas, bei geriau būtų vengti abejotinų finansinių transakcijų, kad išvengtute galimų nuostolių. Visą mėnesį tikėtina gera savijauta, tik reikalų ir darbų gausa mėnesio pradžioje gali kiek alinti, tačiau antroje mėnesio pusėje situacija stabilizuosis. Sėkmingas mėnuo meilės sferoje šeimos žmonėms, o vieniši atstovai gali sutikti sau skirtą pusę jau mėnesio pradžioje, visas mėnuo palankus pažintims.

Į viršųKomentarai:


Vardas (privalomas laukas):
El. pašto adresas (privalomas laukas):
Įveskite 3 simbolių saugos kodą:
 
Jūsų komentaras (privalomas laukas):


GuestAvamy (Svečias) [2019 m. gruodžio 15 d., 19:06]
<a href=" https://22anddesperate.com/budweis-frauen-kennenlernen.html ">budweis frauen kennenlernen</a> <a href=" https://22anddesperate.com/dating-montabaur.html ">dating montabaur</a> <a href=" https://22anddesperate.com/single-frauen-worms.html ">single frauen worms</a> <a href=" https://22anddesperate.com/singles-hallenberg.html ">singles hallenberg</a> <a href=" https://22anddesperate.com/ivf-single-frau-deutschland.html ">ivf single frau deutschland</a> <a href=" https://22anddesperate.com/singles-zella-mehlis.html ">singles zella mehlis</a> <a href=" https://22anddesperate.com/partnersuche-belgien.html ">partnersuche belgien</a> <a href=" https://22anddesperate.com/auf-aida-frauen-kennenlernen.html ">auf aida frauen kennenlernen</a> <a href=" https://22anddesperate.com/oppenheimer-single-k-forms.html ">oppenheimer single k forms</a> <a href=" https://22anddesperate.com/single-partys-in-stralsund.html ">single partys in stralsund</a>
Driuksas (Narys) [2012 m. sausio 7 d., 15:15]
Ačiū :)
mildutea (Narys) [2012 m. sausio 3 d., 15:53]
:)

PRIZAI
Vartotojams
Vartotojo vardas
Slaptažodis
Registracija
Pamiršau slaptažodįPopuliarausi straipsniai
Dienos nuotraukos
Dienos nuotrauka: 2013-10-24
Dienos nuotrauka: 2013-10-23
Dienos nuotrauka: 2013-10-22
Dienos nuotrauka: 2013-10-21
Dienos nuotrauka: 2013-10-20


LS 2019 Mods
FS 19 Mods
ETS 2 Mods
mods Cattle and Crops
Mods Stellaris
Apex Legends stats
Division 2 Tracker Farming Simulator 19 Mods
Cyberpunk 2077 Mod
Minecraft Dungeons Mod
Stardew Valley Mod
GTA 6 mods PC
Snowrunner mods
Snowrunner mods PC
trapūs, skilinėjantys nagai, žiemos mados, praikaituojančios pėdos, plaukų stilius, mada 2009/2010, 2010 metų horoskopas, plaukų šviesinimas natūraliais produktais, batų mados 2009, pitagoro kvadratas, numerologija, burtai, magija, plaukų kaspinas, plaukų šukuosenos, plaukai, sock bun, kojinės kuodas, madingi kuodukai, kuodai, sveikas maistas pagal horoskopą, išskyros, gleivės, jų pagausėjimas, sveikas kūnas - graži išvaizda, plaukų kaukės, žieminiai batai, bateliai, plaukų mados, plaukų stilius, šukuosenos, kasos, madingos tatuiruotės, tatuiruotės paukščiai, madingi kirpimai, 2010 šukuosenos, sukuosenų mados, madingas geometrinis manikiūras, lipni juosta, makiažo patarimai, menstruacijų/mėnesinių ciklas, dienos dieta, delčios dieta, Valentino diena, madingos tatuiruotės, tatoo plunksna, plunksnos, plaukų stilius, 2010 šukuosenos, plaukų stilius, kūno sudėjimas, kokie drabužiai tinka, naminės plaukų kaukės, lieknos kojos, zodiako ženklai, savybės
Draugai: Seo paslaugos | Horoskopai | Amazon Marketplace Ratings | Vardu reiksmes