Naujausi straipsniai
Kai šį vakarą lipsi į karštą vonią pilną putų, prieš tai ištepk plaukus namine kauke, kuri stabdo slinkimą. Plaukai gali pradėti slinkti dėl įvairiausių priežasčių...
Prieš 18 sek.
Milano iliustratorius Alexsandro Palomino, visai neseniai animavęs Karl Lagerfield, Anna Winrour ir dar keletą aukštosios mados asmenybių, nesustojo, ir toliau tęsia savo darbus....
Prieš 57 sek.
Pristatydami Billboard muzikos apdovanojimų stilingiausiųjų penketuką, į jį neįtraukėme Miley Cyrus, kadangi norėjome atskirai pasiteirauti jūsų nuomonės apie šį jos kombinezoną...
Prieš 58 sek.
Jeigu lepinti, tai visą kūną, nuo galvos iki pat kojų pirštų galiukų. Skirkite laiko sau. Juk kas daugiau jus palepins, jei ne jūs pati. Negailėkite sau nei laiko, nei pinigų....
Prieš 2 min.

mados idėjos
Grožio patarimai
 • Mada ir stilius
  Įvairūs straipsniai apie tai, kas madinga, o kas ne, kaip reikėtų rengtis, o ko reikėtų vengti, kokius drabužius rinktis įvairiausiomis progomis ir daug kitokių stiliaus patarimų.
 • Plaukų priežiūra
  Patarimai, kaip prižiūrėti plaukus bei plaukų grožio puoselėjimo būdai.
 • Veido ir kūno odos priežiūra
  Patarimai, kaip išsaugoti gražią ir jauną veido ir kūno odą.
 • Zodiako ženklai
  Kokią įtaką jūsų elgesiui turi zodiako ženklas, kokias jūsų charakterio savybes jis nulėmė ir tt.
 • Makiažas
  Makiažo paslaptys ir gudrybės. Patarimai, kaip išryškinti privalumus ir paslėpti trūkumus.
 • Rankų, kojų bei nagų priežiūra
  Patarimai, kaip prižiūrėti rankas, kojas ir nagus, kad jie visada atrodytų patraukliai.
 • Dietos ir tinkama mityba
  Kokių dietų galima ir sveika laikytis, o kokių draudžiama. Tinkama mityba, kad jūsų organizmas būtų sveikas, o kūno linijos gražios ir lieknos.
 • Įdomybės
  Įvairūs straipsniai, naudingi šiuolaikinėms merginoms ir moterims.
 • Mankštos ir sportas
  Kasdieninės mankštos, įvairūs pratimai įvairioms kūno dalims ir bendri fiziniai pratimai, kad kiekvieną dieną savijauta būtų puiki.
 • Lediškos problemos
  Menstruacijos, pastojimas, gimdymas, krūtys bei problemos dėl jų ir viskas, kas svarbu tik mums - tikroms ledi.
 • Kūno priežiūra
  Paryškinkime privalumus ir paslėpkime trūkumus. Mylėkime save tokias, kokios esame, tačiau nepamirškime ir savęs prižiūrėti bei lepinti.
 • Sveikata
  Viskas apie sveikatą, ligas, jų priežastis ir gydymą.


Spalio mėnesio horoskopas 2011 [4]

Spalio mėnesio horoskopas 2011 Paskelbta: 2011 m. spalio 3 d., 12:11
Komentarų: 4 (Skaityti komentarus)

2011 metų Spalio mėnesio horoskopas 

AVINAS (kovo 21 - balandžio 20)

tipiškiems ženklo atstovams spalio mėnuo siūlo įvarias galimybes, puikią progą padaryti esminį pasirinkimą veiklos sferoje, tai labiau tikėtina pirmoje mėnesio pusėje. Situacijos gali paliesti dalykinę partnerystę, todėl svarbu bus teisingai pasirinkti bendradarbiavimo modelį, įsiklausyti į gerų draugų, ilgamečių dalykinių partnerių patarimus, tinkamai vesti derybas, numatyti ateities perspektyvas. Antra mėnesio pusė gali būti kiek sudėtingesnė, galimos įvairios finansinės situacijos, būtinas atidumas tvarkant piniginius reikalus, pasirašant kontraktus, sutartis, tvirtinant finansinius įsipareigojimus, nors bendra mėnesio finansinė situacija tikėtina su pliuso ženklu. Mėnuo bus palankus asmeninių santykių, šeimos problemų sureguliavimui, tačiau tai gali pareikalauti nemažų pastangų, diplomatijos ir geranoriškumo. Vienišiems ženklo atstovams mėnuo bus ne itin palankus ilgalaikų santykų užmezgimui. Palanku būtų šį mėnesį nepamiršti pasirūpinti savo sveikata, profilaktinėmis imuniteto stiprinimo priemonėmis.

JAUTIS (balandžio 21 - gegužės 21)

spalio mėnuo gali būti produktyvus tiek dalykinėje veikloje, tiek dirbantiems valstybiniame sektoriuje. Palankus metas pereiti į aukštesnes pareigas, arba sėkmingai pakeisti darbo vietą, o užsiimantiems verslo sferoje, gali susiklostyti palankios veiklos plėtros galimybės. Šį mėnesį galima gauti išskirtinių ir įdomių pasiūlymų, o įtemptas, nuoseklus darbas gali duoti apčiuopiamus rezultatus. Tai gali būti finansiškai sėkmingas mėnuo, galimos stabilios pajamos, kas gali palankiai įtakoti ateities perspektyvas, veiklos plėtrą. Gyvenantiems šeimoje mėnuo gali būti ne iš lengvųjų, ypatingai antra mėnesio pusė, kada aplinkos įtakoje galimi ginčai, nesutarimai, o kartais gali pritrūkti kantrybės, gebėjimo nusileisti, siekti kompromiso, kas situaciją gali dar labiau daryti sudėtinga. Tik pasitelkus kantrybę, didžiulį norą stabilizuoti ir išsaugoti sau brangius santykius, bus galima harmonizuoti situaciją šeimoje, o vienišiems ženklo atstovams taip pat reikėtų stengtis save parodyti iš pačios geriausios pusės, norint, kad tarpusavio santykiai stiprėtų, kad jie taptų ilgalaikiais. Sveikatos būklė šį mėnesį gali pareikalauti papildomo rūpesčio savimi, nevertėtų numoti ranka į įvairius simptomus, laiku pasitikrinti pas specialistus.

DVYNIAI (gegužės 22 - birželio 21)

tai išskirtinai aktyvus ir produktyvus mėnuo tipiškiems ženklo atstovams, kada galimi įvairūs netikėtumai, neįprastos situacijos, tačiau garantuotai pakaks jėgų ir ryžto su tuo sėkmingai susitvarkyti. Mėnuo bus palankus atnaujinti dalykinį bendradarbiavimą, padaryti būtinas pertvarkas, nors visą mėnesį netruks ir problemų, liečiančių tiek nuosavos veiklos barus, tiek darbą valstybiniame sektoriuje. Tačiau didelis darbingumas, nuovokumas, gebėjimas lanksčiai pritaikyti praktinius įgūdžius, savo patirtį, prisitaikyti prie aplinkybių, padės šį mėnesį susidoroti su visais nesklandumais, išspręsti konfliktines situacijas kolektyve, bei sėkmingai sutvarkyti einamuosius reikalus. Finansinė situacija žada būti stabili, be didelių svyravimų, todėl tikėtina galimybė išlaikyti biudžeto balansą. Santykiai šeimoje, asmeniniai ryšiai didelių problemų kelti neturėtų, nors pretekstas bendram džiausgmui bus - gali džiuginti jaunosios šeimos atžalos savais pasiekimais, ar bendra atmosfera šeimyninėje erdvėje. Vieniši ženklo atstovai gali sutikti artimą sau sielą, bet sėkmingai gali atgaivinti jau buvusius santykius, pervesdami juos į naują lygmenį. Sveikata neturėti kelti rūpesčių pirmąją mėnesio pusę, bei pareikalauti papildomo dėmesio savo savijautai antroje pusėje.

VĖŽYS (birželio 22 - liepos 23)

spalio mėnuo palankus ir sėkmingas tipiškiems ženklo atstovams, kada galima iš esmės peržiūrėti, perkainoti savo gyvenimiškas vertybes, išanalizuoti įvairias savo gyvenimo sferas ir padaryti būtinus pokyčius, lemiančius sėkmingas ateities tendencijas. Ypatingai palankios dvi pirmosios mėnesio dekados, kadangi šiuo metu nenusimato trukdžių ir kliūčių veiklos plėtrai, pozityvios permainos galimos dirbantiems valstybiniame sektoriuje. Kiek kitokia gali būti paskutinė dekada, kadangi bus juntama nepalanki aplinkos įtaka, galinti skatinti ginčus ir konfliktus darbo kolektyve, arba dalykinės partnerystės sferoje, nors iš kitos pusės, būtent šiuo periodu galimas laiko patikrintų draugų, partnerių, vadovybės palaikymas, pritarimas naujoms jūsų idėjoms, nefinansinė parama. Finansinė situacija bus permaininga - palanki ir stabili dvi pirmas dekadas, bei reikalaujanti papildomų, kartais nenumatytų išlaidų, paskutinę dekadą. Asmeninių santykių, šeimos sferoje mėnuo palankus gerovės kūrimui, tarpusavio santykių stiprinimui, o vienišiems ženklo atstovams – šis periodas problematiškas. Papildomo dėmesio gali pareikalauti sveikata, todėl visomis įmanomomis profilaktinėmis priemonėmis vertėtų stiprinti bendrą organizmo energetiką.

LIŪTAS (liepos 24 - rugpjūčio 23)

tipiškiems ženklo atstovams spalio mėnuo bus gana atsakingas, kada teks priimti ryžtingus sprendimus, nugalėti įvairias kliūtis, laiku gauti būtiną informaciją ir visą mėnesį išlaikyti aukštą veiklos tempą. Šį mėnesį gali suaktyvėti tolimi kontaktai, gali tekti daug bendrauti su užsienio partneriais, kadangi susiklosčius palankioms aplinkybėms, atsiras palanki naujų perspektyvių projektų galimybė, todėl gali tekti užsiimti naujų partnerių paieška, stiprios komandos kūrimu. Šiuo periodu vertėtų nepamiršti laiko patikrintų bendraminčių, galinčių palaikyti, paskatinti, vertėtų būti itin atsakingiems, ypatingai sudėtingą paskutinę mėnesio dekadą. Dirbantiems valstybiniame sektoriuje, galima trintis su vadovybe, tačiau be rimtesnių pasekmių. Finansinių netikėtumų mėnuo nežada, tikėtinas biudžeto stabilumas. Daug malonių akimirkų gali patirti gyvenantys šeimoje, laikas bus palankus harmoningiems santykiams, tarpusavio supratimas sukurs ypatingą psichologinį klimatą šeimoje. Vienišų ženklo atstovų sėkmė gali laukti kelionėse, bei padovanoti romantiškas pažintis. Bendra tipiškų ženklo atstovų energetika bus pozityvi, sveikata problemų kelti neturėtų.

MERGELĖ (rugpjūčio 24 - rugsėjo 23)

spalio mėnesį tipiški ženklo atstovai gali išskleisti visą savo vidinį potencialą, panaudoti praktikoje savo įgimtus gabumus ir talentus, siekdami realios naudos, stiprindami autoritetą, bei plėsdami savo įtakos sferas. Pagrindinis aktyvumas ir energija bus nukreipiama į sferas, garantuojančias finansinę nepriklausomybę, panaudojama stabilaus materialinio fundamento kūrimui, tendencijų veiklos plėtrai numatymui. Šis mėnuo palankus bus bendradarbiavimui su laiko patikrintais partneriais, bus palanku sudaryti naujas sutartis, pasirašyti kontraktus, bei pasiekti ženklių rezultatų savoje veikloje. Svarbus mėnuo bus ir dirbantiems samdomo darbo sferoje, kadangi palankiai susiklosčius aplinkybėms, gali būti deramai įvertintos pastangos, darbiniai nuopelnai gaunant paaukštinimą pareigose, kaip ir palankus periodas įsidarbinimui, darbo vietos, arba veiklos pobūdžio keitimui. Sudėtinga visiems ženklo atstovams gali būti mėnesio pabaiga, nors tai nesutrikdys stabilios finansinės mėnesio situacijos. Šeimos gyvenime, asmeniniuose santykiuose šis mėnuo bus praėjusio mėnesio situacijų tąsa, vienišiams – mėnuo palankus. Norint palaikyti gerą savijautą, vertėtų laikytis protingo darbo ir poilsio režimo.

SVARSTYKLĖS (rugsėjo 24 - spalio 23)

tipiškiems ženklo atstovams tai praktinės naudos, realių projektų įgyvendinimo mėnuo. Tai mėnuo, kada galima įgyvendinti ilgai puoselėtus projektus, perimti pozityvią patirtį, galima sutvirtinti sutartimis bendradarbiavimą su dalykiniais partneriais, bendraminčiais. Pirma mėnesio pusė bus palankesnė paruošiamiesiems darbams, o antra pusė – tai aktyvios veiklos metas, kada bus įgyvendinami realūs ketinimai, numatomos plėtros tendecijos, praktiškai panaudojamas visas sukauptas žinių ir patirties bagažas, bei laiko išbandyti ryšiai. Tačiau veiklos įkarštyje reikalingas ypatingas budrumas finansinėje sferoje, pasirašant finansinius įsipareigojimus, bei užtikrinant būsimą veiklos pelningumą, o paskutinę dekadą tikėtinos gana stambios išlaidos, todėl reikalingas teisingas lėšų paskirstymas. Pajamos galimos iš nekilnojamojo turto sferos, arba vienkartinės stambios įplaukos, todėl biudžeto balansą išlaikyti pavyks. Daug jėgų ir energijos pareikalus šeimos problemų sprendimas, bei patogios buities kūrimas, gali tekti spręsti gyvenamojo ploto, nuosavybės klausimus. Romantiškuose santykiuose galimi nesutarimai, tai ne pats geriausias mėnuo tarpusavio santykiams, būtinas diplomatiškumas bendraujant. Sveikata žada būti gera, pakaks energijos ir aktyvumo.

SKORPIONAS (spalio 24 - lapkričio 22)

spalio mėnuo bus palankus jau anksčiau pradėtų projektų užbaigimui, bei reikalingos ir naudingos informacijos rinkimui ir kaupimui. Tai nebus labai aktyvus mėnuo, laikas labiau palankus ramiai veiklai, užvilkintų, vis atidėliojamų reikalų galutiniam užbaigimui, bei nuosavos veiklos naudingumo, patikimumo stiprinimui. Palankus laikas peržiūrėti savo darbuotojų sąstatą, gali tekti pasirūpinti naujų aukštos kvalifikacijos specialistų paieška, stiprios darbinės komandos organizavimu, kuri būtų pajėgi nugalėti visas kliūtis veiklos sferoje. Paskutinė mėnesio dekada gali skatinti bendradarbiavimo, tarpusavio santykių su dalykiniais partneriais problemas, kurias bus būtina spręsti nedelsiant ir iš esmės, bei tinkamai reaguoti į oponentų, bei konkurentų veiksmus. Konfliktiška paskutinė mėnesio dekada gali paliesti ir dirbančius valstybės tarnyboje, galimi problematiški santykiai bendraujant su valdžios atstovais, aukšto rango valdininkais, kas gali pareikalauti atitinkamų pastangų harmonizuojant situaciją. Finansinė sfera išsilaikys stabili, nors didelio pelno tikėtis neverta. Tarpusavio santykiai šeimoje gali būti sudėtingi, ypatingai įtampa galima paskutinę mėnesio dekadą, o nesusiejusiems savo gyvenimo santuokiniais saitais, mėnuo bus labiau palankus. Ypatingo dėmesio gali pareikalauti sveikata.

ŠAULYS (lapkričio 22 - gruodžio 21)

tai gana sėkmingas mėnuo tipiškiems ženklo atstovams, tiek bendravimui, tiek saikingai veiklai, tiek rūpesčiui savimi, savo asmeniniais poreikiais. Šiuo periodu gali tekti nemažai bendrauti su senais bičiuliais, buvusiais kolegomis, ar dalykiniais partneriais, galima draugiška aukštą padėtį sociume užimančių asmenų parama ir palaikymas, todėl ypač pirmos dvi mėnesio dekados žada būti harmoningos visose gyvenimo srityse. Kiek kitokia žada būti paskutinė mėnesio dekada, kada galimos problemos, nors jos bus labiau menamos, nei realios, tačiau gali kiek sutrikdyti pusiausvyrą, ypač tiems, kieno veikla susijusi su dalykine partneryste, arba kam tenka bendrauti su pavaldiniais, ar aukštesnio rango vadovybe - šiuo periodu tikėtinos intrigos, nepalankios apkalbos, gandai, kenkiantys reputacijai. Visiškas stabilumas tikėtinas finansinėje sferoje, nors mėnesio pabaiga gali būti išskirtinai pelninga, galimos padidintos pajamos, sustiprinančios asmeninį biudžetą. Spalio mėnuo palankus išsiderinusių tarpusavio santykių šeimoje harmonizavimui, stiprinimui, kompromisų partnerystėje siekimui, o romantiškuose santykiuose bendravimo problemos galimos paskutinę mėnesio dekadą, todėl šiuo laiko tarpsniu reikalingas geranoriškumas, padėsiantis išsaugoti svarbius ir mielus širdžiai santykius. Sveikatos būklė turėtų būti stabili.

OŽIARAGIS (gruodžio 22 - sausio 20)

tipiškiems ženklo atstovams išskirtinai sėkmingas spalio mėnuo bus daugelyje gyvenimo sferų, ypatingai darbo ir finansų srityse. Šiuo periodu galima dar labiau sustiprinti savo pozijas nuosavos veiklos sektoriuje, tačiau galima sėkmingai išbandyti savo jėgas ir sukauptą patirtį ir naujos veiklos baruose. Šis mėnuo palankus labai svarbioms deryboms, savo nuostatų įtvirtinimui, autoriteto stiprinimui, užsibrėžtų tikslų realizavimui, naudingų ir perspektyvių kontraktų pasirašymui. Sėkmingas mėnuo ir valstybės tarnautojams, ypač pirma mėnesio pusė, kadangi gali būti teisingai įvertintos pastangos darbo sferoje, bei galima rimta paskata. Finansinė mėnesio situacija gali būti permaininga, išskirtinai didelės išlaidos tikėtinos paskutinę dekadą, jos galimos darbo ir šeimos sektoriuose - tam vertėtų pasiruošti iš anksto, tačiau padidintos pirmos mėnesio pusės pajamos gali atsverti išlaidas, todėl galutinis biudžeto lygis gali ženkliai nepakisti. Santykiai šeimoje, ar kitoje atsakingoje tarpusavio partnerystėje gali būti sudėtingi, įtampa stiprės link mėnesio pabaigos, todėl vertėtų pasitelkti visą išmonę siekiant kompromiso, atsisakyti perdėto reiklumo, įveikiant nesantaikos išraiškas, siekiant stabilumo ir harmonijos. Bendra organizmo energetika tikėtina gana aukšta, sveikata trikdyti neturėtų.

VANDENIS (sausio 21 - vasario 19)

spalio mėnuo labai palankus tiems tipiškiems ženklo atstovams, kurie turi poreikį surasti širdžiai mielą darbą, pakeisti darbovietę ir netenkinančią veiklą, bei surasti palankią sferą, kurioje galėtų atskleisti visą savo vidinį potencialą. Daug dėmesio ir laiko pareikalaus šį mėnesį asmeninio gyvenimo permainos, svarbių santykių formavimas, dalykiniai kontaktai, ilgai puoselėtų planų ir ketinimų praktinis įgyvendinimas. Sėkmingesnės bendravimui bus pirmos dvi mėnesio dekados, todėl labai svarbius susitikimus, atsakingas derybas, ar sandorių pasirašymą vertėtų planuoti šiuo periodu, o paskutinę dekadą galimos bendravimo problemos su kolegomis, dalykiniais partneriais, kurių sureguliavimas gali pareikalauti atitinkamų pastangų. Tačiau visumoje, šis mėnuo palankus veiklos ir asmeninių horizontų plėtrai, ryžtingiems pokyčiams, liečiantiems ilgai brandintus lūkesčius, jų įgyvendinimą. Finansinė gyvenimo pusė rūpesčių kelti neturėtų, jokių staigmenų šioje sferoje tikėtis neverta, vyraus stabilumas. Kiek kitokia situacija galima šeimos sferoje, santykiuose su giminėmis, bei asmeninės partnerystės sektoriuje - galimos probleminės situacijos, trintis tarpusavio santykiuose, stabilumo ir harmonijos stoka. Visą mėnesį tikėtinas aukštas darbingumas ir gera savijauta.

ŽUVYS (vasario 20 - kovo 20)

tipiškiems ženklo atstovams šį mėnesį iškils pasitikėjimo kredito būtinybė sferose, liečiančiose profesinę veiklą, bendraujant su laiko patikrintais partneriais ir kolegomis, kuriais galima būti visiškai pasikliauti. Šis mėnuo bus palankus peržiūrėti partnerystės sektorių, atsirinkti tik tikrus draugus, patikimus partnerius, su kuriais galima planuoti tolimesnę sėkmingą veiklą, arba sustiprinti tarpusavio ryšius su tais kolegomis, kurie skatintų jūsų profesinį augimą nesavanaudiška pagalba jums. Galimas ir netikėtas, laimingas gyvenimo šansas, apie kurį nevertėtų labai atvirauti, kuris gali paliesti arba naudingus perspektyvius pasiūlymus, suteikiančius išskirtines galimybes, ar netikėtas pajamas. Kiek sudėtingesnė gali būti paskutinė mėnesio dekada bendraujant su dalykiniais partneriais iš kitų šalių, galimi nesusipratimai, juridinės problemos, todėl vertėtų būti pasiruošusiems greitai reaguoti tokiose situacijoje ir pasistengti viską sutvarkyti tokiu būdu, kuris tenkintų abi puses. Spalio mėnesį finansinė situacija gali būti nestabili, tikėtinos pajamos pirmąją dekadą, o vėliau galimi svyravimai, tačiau ženklūs nuostoliai mažai tikėtini. Šeimos gyvenime didelių permainų tikėtis neverta, gal kiek sudėtingesnis bendravimas galimas mėnesio pabaigoje, o vieniši ženklo atstovai gali užmegzti romantiškus santykius, arba sustiprinti jau esančius. Vertėtų pasirūpinti savo sveikata, patausoti jėgas, vengti fizinių perkrovų, pervargimo.

Į viršųKomentarai:


Vardas (privalomas laukas):
El. pašto adresas (privalomas laukas):
Įveskite 3 simbolių saugos kodą:
 
Jūsų komentaras (privalomas laukas):


mildutea (Narys) [2011 m. spalio 4 d., 00:56]
na ziuresim kiek bus tiesos:)
jurgaa1 (Narys) [2011 m. spalio 3 d., 21:41]
Na visai nieko butu, jei viskas butu taip kaip parasyta :D
Driuksas (Narys) [2011 m. spalio 3 d., 20:04]
Ačiū už patarimus neblogus ;D
Gintareuzt (Narys) [2011 m. spalio 3 d., 13:59]
Nerealiai geros prognoze... :D neskaitant galo, tas tai ziaurus, nu bet nieko , visai dziaugiuosi tokiomis prognozemis :P

PRIZAI
Vartotojams
Vartotojo vardas
Slaptažodis
Registracija
Pamiršau slaptažodįPopuliarausi straipsniai
Dienos nuotraukos
Dienos nuotrauka: 2013-10-24
Dienos nuotrauka: 2013-10-23
Dienos nuotrauka: 2013-10-22
Dienos nuotrauka: 2013-10-21
Dienos nuotrauka: 2013-10-20


LS 2019 Mods
FS 19 Mods
ETS 2 Mods
mods Cattle and Crops
Mods Stellaris
Apex Legends stats
Division 2 Tracker Farming Simulator 19 Mods
Cyberpunk 2077 Mod
Minecraft Dungeons Mod
Stardew Valley Mod
GTA 6 mods PC
Snowrunner mods
Snowrunner mods PC
lieknos kojos, trapūs, skilinėjantys nagai, madingos tatuiruotės, tatuiruotės paukščiai, naminės plaukų kaukės, sock bun, kojinės kuodas, madingi kuodukai, kuodai, batų mados 2009, žiemos mados, išskyros, gleivės, jų pagausėjimas, madingas geometrinis manikiūras, lipni juosta, plaukų šviesinimas natūraliais produktais, 2010 metų horoskopas, sveikas kūnas - graži išvaizda, 2010 šukuosenos, plaukų stilius, miley cyrus, billboard muzikos apdovanojimai 2013, plaukų mados, plaukų stilius, šukuosenos, kasos, kūno sudėjimas, kokie drabužiai tinka, plaukų stilius, praikaituojančios pėdos, dienos dieta, delčios dieta, plaukų kaspinas, plaukų šukuosenos, plaukai, Valentino diena, sveikas maistas pagal horoskopą, menstruacijų/mėnesinių ciklas, plaukų kaukės, madingos tatuiruotės, tatoo plunksna, plunksnos, madingi kirpimai, 2010 šukuosenos, sukuosenų mados, makiažo patarimai, pitagoro kvadratas, numerologija, burtai, magija, zodiako ženklai, savybės, plaukų stilius, mada 2009/2010
Draugai: Seo paslaugos | Horoskopai | Amazon Marketplace Ratings | Vardu reiksmes