Naujausi straipsniai
Pristatydami Billboard muzikos apdovanojimų stilingiausiųjų penketuką, į jį neįtraukėme Miley Cyrus, kadangi norėjome atskirai pasiteirauti jūsų nuomonės apie šį jos kombinezoną...
Prieš 6 sek.
Prieš pasidarydama tatuiruotę, su kuria teks gyventi veikiausiai visą likusį gyvenimą, privalai viską kruopščiai apgalvoti. Svarbi ne tik tatuiruotė, bet ir kūno vieta, kur...
Prieš 44 sek.
Marinistinis stilius mums labai patinka dėl to, jog asocijuojasi su jūra, saule, smėliu bei atostogomis. Mėlyni ir balti dryžiai - vieni geidžiamiausių jau kelerius sezonus iš...
Prieš 59 sek.
Parduotuvėje pamatote labai gražią suknelę ir žūtbūt norite ją nusipirkti. Deja, matavimosi kabinoje užsidėjusi suknelę pamatote, jog su ja atrodote itin prastai, tuo tarpu...
Prieš 2 min.

mados idėjos
Grožio patarimai
 • Mada ir stilius
  Įvairūs straipsniai apie tai, kas madinga, o kas ne, kaip reikėtų rengtis, o ko reikėtų vengti, kokius drabužius rinktis įvairiausiomis progomis ir daug kitokių stiliaus patarimų.
 • Plaukų priežiūra
  Patarimai, kaip prižiūrėti plaukus bei plaukų grožio puoselėjimo būdai.
 • Veido ir kūno odos priežiūra
  Patarimai, kaip išsaugoti gražią ir jauną veido ir kūno odą.
 • Zodiako ženklai
  Kokią įtaką jūsų elgesiui turi zodiako ženklas, kokias jūsų charakterio savybes jis nulėmė ir tt.
 • Makiažas
  Makiažo paslaptys ir gudrybės. Patarimai, kaip išryškinti privalumus ir paslėpti trūkumus.
 • Rankų, kojų bei nagų priežiūra
  Patarimai, kaip prižiūrėti rankas, kojas ir nagus, kad jie visada atrodytų patraukliai.
 • Dietos ir tinkama mityba
  Kokių dietų galima ir sveika laikytis, o kokių draudžiama. Tinkama mityba, kad jūsų organizmas būtų sveikas, o kūno linijos gražios ir lieknos.
 • Įdomybės
  Įvairūs straipsniai, naudingi šiuolaikinėms merginoms ir moterims.
 • Mankštos ir sportas
  Kasdieninės mankštos, įvairūs pratimai įvairioms kūno dalims ir bendri fiziniai pratimai, kad kiekvieną dieną savijauta būtų puiki.
 • Lediškos problemos
  Menstruacijos, pastojimas, gimdymas, krūtys bei problemos dėl jų ir viskas, kas svarbu tik mums - tikroms ledi.
 • Kūno priežiūra
  Paryškinkime privalumus ir paslėpkime trūkumus. Mylėkime save tokias, kokios esame, tačiau nepamirškime ir savęs prižiūrėti bei lepinti.
 • Sveikata
  Viskas apie sveikatą, ligas, jų priežastis ir gydymą.


Spalio mėnesio horoskopas 2013 [223]

Spalio mėnesio horoskopas 2013 Paskelbta: 2013 m. spalio 6 d., 22:11
Komentarų: 223 (Skaityti komentarus)

Norėdamos sužinoti, ką jums žada 2013-tieji Juodosios Gyvatės metai, perskaitykite 2013 metų horoskopą, kurį rasite paspaudusi ČIA -----> 2013 metų horoskopas.  

2013 metų Spalio mėnesio horoskopas AVINUI (kovo 21 - balandžio 20)

šio ženklo atstovų gyvenimą visą spalio mėnesį gali stipriai įtakoti Urano, einančio tranzitu šiuo ženklu, ilgalaikis aspektas Avino ženklą valdančiam Plutonui, kurio stiprėjanti įtaka bus juntama iki mėnesio pabaigos. Šio aspekto įtakoje, galima daryti gana drąsius, esminius sprendimus, skatinančius kardinalius pokyčius, mėnuo palankus įgyvendinti savo profesines ir socialines ambicijas, įdėjus pastangų, galima pasiekti esminių permainų savo gyvenime. Pirmoji mėnesio dekada gali išryškinti problemas, liečiančias tarpusavio santykius su kitais žmonėmis, tokiu metu galimi konfliktai su savo antrąja puse, sudėtingas bendravimas šeimoje, galimos aštrios situacijos bendraujant su vadovybe, dalykiniais partneriais, kada gali išryškėti polinkis įgyvendinti savo tikslus iš jėgos pozicijų, todėl tokiu metu galimas stiprus valdingumas, karingumas, vertėtų sugebėti suvaldyti savo energiją ir nukreipti ją tinkama linkme, vengti įvairių dirglumo, impulsyvumo išraiškų, kadangi pasidavus emocijoms, galimos nepalankios pasekmės. Vidurinė mėnesio dekada, harmoningo Veneros aspekto Uranui įtakoje, gali būti palanki tolimoms kelionėms, naujoms romantiškoms pažintims, galimos pajamos, tokiu metu galima harmonizuoti tarpusavio santykius, tačiau, kadangi tuo pačiu metu bus juntama ir destruktyvaus aspekto įtaka, nevertėtų duoti tuščių pažadų, užsiimti slaptomis meilės intrigomis, kadangi, tai galėtų gerokai apkartinti gyvenimą. Paskutinė mėnesio dekada gali būti pakankamai aktyvi, tokiu metu gali tekti daug bendrauti, palankus laikas tvarkyti darbo reikalus, tikėtinos geros pajamos, galima užsiimti šeimos poreikiais, bei vertėtų pakankamai dėmesio skirti savo sveikatos stiprinimui.

2013 metų Spalio mėnesio horoskopas JAUČIUI (balandžio 21 - gegužės 21)

spalio mėnesį galima tikėtis kiek dvejopų situacijų, kadangi tuo pačiu metu bus juntama tiek palanki, tiek destruktyvi planetų formuojamų aspektų įtaka. Pirmąją dekadą aplinkybės gali paliesti darbo sferą, Veneros destruktyvaus aspekto Neptūnui įtakoje, galimos netikėtos, nepalankios aplinkybės, liečiančios darbo sąlygas, todėl gali sustiprėti noras išeiti iš darbo savo noru, arba tik toks ketinimas, gali būti pažeistos darbinės sutartys, sudėtingi tarpusavio santykiai su bendradarbiais, tokiu metu gali nebūti galimybės įgyvendinti savo planus, gali tekti kovoti dėl teisingumo, apginti savo teises. Vidurinė mėnesio dekada iš vienos pusės, bus palanki einamųjų reikalų tvarkymui, kada galima sėkmingai išspręsti šeimos problemas, tokiu metu gali harmonizuotis padėtis darbo sferoje, galima peržiūrėti tarpusavio santykius su dalykiniais partneriais, palankus laikas užsiimti nuosavu verslu, tokiu metu gali papilnėti asmeninis biudžetas. Paskutinę mėnesio dekadą sėkmė gali lydėti kūrybiškus ženklo atstovus, tokiu metu galima koreguoti savo planus, peržiūrėti projektus, harmoningų Saulės ir Marso aspektų įtakoje, galima tikėtis draugiško palaikymo, tokiu metu galima surasti rėmėjus, gali aplankyti meilė, šiame periode gali sėkmingai klostytis tarpusavio santykiai su savo antrąja puse. Tokiu metu tikėtini vidiniai pokyčiai, laikas palankus tolimoms kelionėms, galima sėkmingais peržiūrėti bendrą veiklą su užsienio partneriais, įnešti būtinas pataisa bendroje veikloje. Šis periodas gali būti sėkmingas finansine prasme, ypač mėnesio pabaiga, tačiau naujų rimtų ir ilgalaikių tarpusavio santykių užmezgimui paskutinė dekada bus mažiau palanki.

2013 metų Spalio mėnesio horoskopas DVYNIAMS (gegužės 22 - birželio 21)

pagrindinė spalio mėnesio tema šio ženklo atstovams gali būti susijusi su darbo sfera, kadangi ženklą valdanti planeta, visą mėnesį tiesiogiai įtakos šį sektorių. Pirmoji mėnesio savaitė, iš vienos pusės, gali būti sėkminga, tokiu metu galima tikėtis stabilumo profesinėje veikloje, galima paskata iš vadovybės pusės, gali būti deramai įvertintos pastangos, o iš kitos pusės, galimos nepalankios aplinkybės, liečiančius artimus giminaičius, gali būti daug nerimo ir rūpesčių, susijusių su vaikais, arba galimos įvairios netikėtos, avarinės situacijos, tokiu metu gali nutrūkti tam tikri ryšiai, arba gali būti pažeisti susitarimai. Vidurinė mėnesio dekada gali būti išskirtinai palanki profesinei veiklai, tokiu metu daugelis gali būti labai sėkmingi karjeros sektoriuje, galimas paaukštinimas pareigose, arba galima gauti atsakingą pareigybę, o kūrybiški ženklo atstovai gali sustiprinti savo socialinį statusą, gali sustiprėti autoritetas, jų kūrybinė veikla gali duoti gerus rezultatus. Mėnesio vidurys gali būti labai palankus vienišiems ženklo atstovams, galimos naujos pažintys, ypač tolimų kelionių metu, gali užsimegzti perspektyvūs rimti asmeniniai santykiai, šiuo periodu gali atsirasti daug naujų galimybių, liečiančių meilės sektorių, bei finansinę gyvenimo pusę. Paskutinė mėnesio dekada, galimai, bus kiek dvejopa, kadangi Merkurijaus retro fazės metu, gali pasirodyti žmonės iš praeities, gali atsinaujinti tiek asmeniniai, tiek darbiniai ryšiai, galimos netikėtos, pozityvios darbo sąlygų permainos, tokiu metu tikėtina pagalba ir palaikymas darbe iš draugų, rėmėjų pusės, tačiau laikas netinkamas naujų projektų startui. Tokiu metu galima užsiimti draudimo, materialinio aprūpinimo reikalais, tai gali būti sėkmės periodas daugelyje gyvenimo sferų, tačiau šiuo metu nevertėtų tikėtis naujų ilgalaikių pažinčių, o destruktyvaus aspekto įtakoje, galimi materialiniai nuostoliai dėl netikėtų, nenumatytų aplinkybių, arba kliūtys karjeroje, tačiau įdėjus pastangų, galima su tuo sėkmingai susidoroti, o paskutinėmis dienomis gali atsiverti didžiulės pozityvios galimybės, liečiančios darbą, šeimos reikalus ir finansų sferą.

2013 metų Spalio mėnesio horoskopas VĖŽIAMS (birželio 22 - liepos 23)

spalio mėnuo šio ženklo atstovams gali atnešti daug permainų, naujovių, todėl laikas bus gana palankus ieškantiems savo vietos po Saule, norintiems surasti optimalią praktinę savo gebėjimų ir talentų pritaikymo sferą. Visą mėnesį Vėžio ženklu judės Jupiteris, todėl galima palanki jo įtaka, liečianti asmenines iniciatyvas, bei darbo sektorių, tačiau pirmąją mėnesio dekadą, kada Saulė formuos konfliktinį aspektą Jupiteriui, nepalankiai gali būti paliesta šeimos ir finansų sferos, todėl galimos problemos ir nesutarimai namuose, tikėtinos finansinės išlaidos šeimos poreikiams, arba nenumatytos, per didelės išlaidos, kurios gali sietis su priverstiniu remontu, dėl netikėtų avarinių situacijų. Problemos gali paliesti ir darbo sektorių, arba tokiu metu gali sušlubuoti sveikata, arba gali susirgti kas nors iš šeimos narių. Vidurinė mėnesio dekada palanki tiems ženklo atstovams, kurie ieško darbo, šiame periode galima sėkmingai įsidarbinti, turint atitinkamą išsilavinimą, galima gauti vadovaujančią pareigybę, arba naudingą, gerai apmokamą darbą, tokiu metu galima sėkmingai įsigyti, arba parduoti nekilnojamąjį turtą, arba užsiimti kitais nuosavybės klausimais, arba komfortiškų sąlygų šeimoje kūrimu. Palankus periodas asmeninių, romantiškų santykių užmezgimui, o iš kitos pusės, šiame periode gali iškilti juridinės problemos, finansiniai konfliktai, todėl vertėtų vengti bet kokių rizikingų avantiūrų, bei veiksmų, galinčių skatinti nuostolius, atidumas būtinas ryšiuose su užsieniu, bei tolimų kelionių metu. Paskutinė mėnesio dekada bus palanki asmeninių santykių peržiūrai, tokiu metu gali atsinaujinti ankstesni ryšiai, tačiau būtinas geranoriškumas, bendraujant su mylimais žmonėmis, kadangi Merkurijaus retro fazės periodu, žmonės blogiau vieni kitus supranta, tokiu metu galima visai nenorint, kitus įžeisti, o iš kitos pusės, tai bus išskirtinių galimybių laikas, kada aplinkybės gali palankiai paliesti asmeninių finansų, kūrybinės veiklos, dalykinės partnerystės sferas, todėl, ypač mėnesio pabaigoje, reikėtų neprarasti atsiveriančių pozityvių perspektyvų, sugebėti laiku pastebėti poslinkius, galimybes, bei tinkamai jais pasinaudoti.

2013 metų Spalio mėnesio horoskopas LIŪTUI (liepos 24 - rugpjūčio 23)

šio ženklo atstovai spalio mėnesį gali susidurti su tam tikromis problemomis, kurių sprendimas gali pareikalauti jėgų, energijos ir sumanumo. Pirmąją mėnesio dekadą kelių planetų energija bus sukoncentruota šeimos sektoriuje, todėl laikas bus palankus šeimos problemų, nuosavybės ir draudimo klausimų sprendimui, o pirmąją mėnesio pusę, kol Marsas judės Liūto ženklu, aktyvumas bus sutelktas į asmenines iniciatyvas ir interesus, tokiu metu galima sėkmingai sutvarkyti daugybę reikalų, galima padėti tvirtą pagrindą būsimai sėkmei. Iš kitos pusės, galimi rūpesčiai, susiję su artimais giminaičiais, vaikais, arba asmeniniais santykiais, galimos su tuo susiję išlaidos. Antroji mėnesio dekada gali būti kiek dvejopa, iš vienos pusės, gana sėkminga gali būti mokslinė, arba kūrybinė veikla, tokiu metu galima sutvarkyti juridinius reikalus, galima leistis į pažintines keliones, galimi romantiškai nuotykiai, esant toli nuo namų. Asmeninė energija antrąją mėnesio pusę gali būti nukreipta į savo meistriškumo realizavimą, pajamų uždirbimą, šeimos poreikius. Tokiu metu galimos geros pajamos, palanku įsigyti transporto priemones, intelektualią techniką, galima sėkmė profesinėje veikloje, o rūpestį gali kelti ekstremalios situacijos, arba materialiniai dalykai, todėl norint daryti sėkmingas investicijas, pradžioje vertėtų viską gerai apgalvoti, norint išvengti praradimų ir nuostolių. Paskutinę mėnesio dekadą vertėtų pašvęsti šeimos ir namų reikalams, tokiu metu galima tikėtis pozityvaus psichologinio klimato, galima sėkmingai papildyti šeimos biudžetą, bei išspręsti visus finansinius klausimus, esant reikalui, galima planuoti remontą. Palankus laikas ir sveikatos stiprinimui, arba permainoms, susijusioms su šeimos verslu, arba kūrybine veikla. Kiek sudėtingesnė situacija mėnesio pabaigoje galima darbo sektoriuje, tokiu metu nevertėtų vykti į tolimas komandiruotes, netinkamas laikas ieškantiems darbo užsienyje.

2013 metų Spalio mėnesio horoskopas MERGELĖMS (rugpjūčio 24 - rugsėjo 23)

spalio mėnuo šio ženklo atstovams gali būti praktiškumo periodu, kada pasinaudojant įžvalga, įgimtu racionalumu, galima labai sėkmingai sukurti būsimų veiksmų planą, leidžiantį sėkmingai pagerinti savo gyvenimo kokybę, harmonizuoti tarpusavio santykius šeimoje, bei su dalykiniais partneriais, užsitikrinti sėkmingos veiklos galimybę. Pirmoji mėnesio dekada gali nepalankiai paliesti asmeninių finansų sferą, tokiu metu galimi nuostoliai, praradimai susiję su avarinėmis, arba stichinėmis situacijomis, tokiu metu galimi finansiniai ginčai, arba konfliktai su giminaičiais, arba dalykiniais partneriais, arba su savo antrąja puse. Iš kitos pusės, harmoningo aspekto įtakoje, galimos meilės pramogos, vieniši ženklo atstovai gali sutikti sau likimo skirtą žmogų, tai palankus periodas įvairių kontraktų, sutarčių pasirašymui, dalykinės partnerystės formavimui. Antroji mėnesio dekada bus ypatingai palanki iš savo gyvenimo pašalinti visas tas aplinkybes, kurios trukdo normaliam gyvenimui, tokiu metu galima sėkmingai užsiimti giluminių, įsisenėjusių psichologinių problemų sprendimu, bei tai bus išskirtinai palankus laikas finansinio stabilumo, aukšto lygio pajamų užsitikrinimui, suradus tokius jų uždirbimo būdus, kurių nepastebi kiti. Ilgalaikių asmeninių santykių šiuo metu gali nepavykti užmegzti, nors šiame periode gali būti nemažai susitikimų, pažinčių, tačiau tai bus daugiau paviršutiniški kontaktai, nei paremti giliais jausmais ryšiai. Paskutinis spalio mėnesio tarpsnis bus kiek dvejopas, iš vienos pusės, tokiu metu vertėtų nepasiduoti azartui, vengti finansinių avantiūrų, spekuliacijų, kas galėtų paskatinti materialinius nuostolius, tačiau protinga ir gerai apgalvota rizika gali būti naudinga, bei duoti pozityvius rezultatus, pajamas, pelną. Iš kitos pusės, paskutinė dekada palanki naudingiems kontaktams, pažintims, meilės pramogoms, tokiu metu gali užsimegzti slapti ryšiai, tikėtinas naudingos informacijos gavimas, laikas tinkamas pasirūpinti savo socialiniu statusu, įvaizdžiu, bei harmoningo psichologinio klimato šeimoje kūrimu.

2013 metų Spalio mėnesio horoskopas SVARSTYKLĖMS (rugsėjo 24 - spalio 23)

šio ženklo atstovų laukia kiek permainingas spalio mėnuo, kada mažiau palankias aplinkybes keis sėkmės periodai. Pirmąją spalio mėnesio dekadą, Saulės destruktyvaus aspekto Jupiteriui įtakoje, iš vienos pusės, gali sustiprėti ambicijos, galimas polinkis valdingai siekti užsibrėžtų tikslų, karjeros, profesinio augimo, tačiau širdyje gali kirbėti nerimas, nežinomybė, neužtikrintumas savo ateitimi, galimos nenumatytos išlaidos, susiję su sveikata, arba naminiais gyvūnais. Iš kitos pusės, šiame periode galima sėkmingai įsigyti buitinę techniką, gali kiek padidėti darbinės pajamos, bei laikas palankus meilei, pramogoms, naujoms pažintims. Vidurinė mėnesio dekada galimai bus dvejopa, destruktyvaus aspekto įtakoje galimos nepalankios permainos darbo sferoje, trintis, arba santykių nutraukimas su bendradarbiais, arba gali gerokai padidėti darbo krūvis, esant tam pačiam atlygiui. Iš kitos pusės, laikas bus palankus įvairioms konsultacijoms, tame tarpe juridinėms, tokiu metu galima sėkmingai formuoti partneriškus ir bendradarbiavimo ryšius, pasirašyti susitarimus, kontraktus. Šis periodas palankus meilei, tuo turėtų pasinaudoti vieniši ženklo atstovai, kadangi galima surasti savo antrąją puselę, įsimylėti, pramogauti, džiaugtis gyvenimu. Paskutinė mėnesio dekada vėl bus dvejopo atspalvio, iš vienos pusės, stipriai ir nepalankiai gali būti paliesta šeimos ir partnerystės sferos, tokiu metu galima susidurti su netikėtomis situacijomis, galima įtempta situacija namuose, tačiau, tai bus laikas, kada tuo pačiu, galima sėkmingai peržiūrėti bendrą šeimyninį gyvenimą, atsikratyti viso to, kas gniuždo, trikdo harmoniją, skatina psichologines problemas, bei galima pereiti į naują tarpusavio santykių lygmenį, bendromis jėgomis siekiant jaukumo, komforto, tarpusavio supratimo namų erdvėje. Iš kitos pusės, galimos pajamos iš kūrybinės veiklos, arba gali padidėti darbo užmokestis, galima sėkmingai išspręsti finansines šeimos problemas. Ypatingai palankios paskutinės mėnesio dienos, kada galima sėkmingai sutvarkyti svarbius reikalus, o daugelyje gyvenimo sferų gali tiesiog lydėti sėkmė.

2013 metų Spalio mėnesio horoskopas SKORPIONAMS (spalio 24 - lapkričio 22)

pagrindine spalio mėnesio tema šio ženklo atstovams gali būti karjera, profesinis augimas, bei ateities vizijų ir konkrečių planų kūrimas. Visą mėnesį Merkurijus praleis Skorpiono ženkle, skatindamas dvejopas nuotaikas, iš vienos pusės gali stiprinti žingeidumą, smalsumą, siekį prisikasti iki bet kokio reikalo esmės, tokiu metu galima gauti daug įdomios informacijos, o iš kitos pusės, tokia planetos padėtis gali stiprinti niūrų požiūrį į supantį pasaulį, skatinti depresines išraiškas. Pirmąją spalio mėnesio dekadą bus tinkamas laikas asmeninių santykių stiprinimui, įvairioms romantiškoms pramogoms, tačiau, tuo pačiu metu, galimas ir nepasitenkinimas, polinkis konfliktuoti arba su vadovybe, arba su vyresnės kartos žmonėmis, tokiu metu galimas stiprus emocionalumas, dirglumas, ko pasekoje galima sugadinti svarbius socialinius santykius. Šiame periode galima susidurti su įstatymais, lengvai pažeisti tam tikras taisykles, dėl ko galimos nemalonios situacijos, o antroji mėnesio dekada gali būti sėkminga finansiniame plane, tokiu metu gali gerokai papilnėti asmeninis biudžetas, todėl galima sutvarkyti visus piniginius reikalus, arba tokiu metu galima sėkmingai pakeisti, arba gauti naują, naudingą, gerai apmokamą darbą, įgyti vadovybės pasitikėjimą. Tai bus gana aktyvus, dinamiškas laikas, palankus išspręsti šeimos finansinius reikalus, formuoti pozityvų psichologinį klimatą namuose, tokiu metu galima, įdėjus pastangų, suformuoti tvirtą pagrindą po kojomis. Tačiau, šiuo periodu vertėtų pasisaugoti konfliktinių situacijų viešoje erdvėje, kas galėtų pakenkti reputacijai. Paskutinę mėnesio dekadą, iš vienos pusės, gali būti daug rūpesčių, nerimo, bruzdesio darbo sferoje, tokiu metu gali kiek pavesti sveikata, o iš kitos pusės, šiame periode gali pildytis svajonės ir viltys, tai gali būti sėkmingas tarpsnis, kada galima kurti esminius planus ateičiai, gauti palaikymą bendrų interesų žmonių grupėje, užmegzti draugiškus ir asmeninius ryšius, galima įgyti patikimus draugus ir rėmėjus, tokiu metu gali būti daug bendravimo, kelionių, kontaktų, gali atsinaujinti seni ryšiai.

2013 metų Spalio mėnesio horoskopas ŠAULIAMS (lapkričio 22 - gruodžio 21)

šio ženklo atstovai gali tikėtis gana ramaus ir prognozuojamo spalio mėnesio savo gyvenime, kadangi nenusimato labai dramatiškų situacijų, arba pavojingų aplinkybių. Pirmąją mėnesio dekadą, jos pradžioje, galima sėkmingai leistis į tolimas keliones, kurių metu galimos romantiškos pažintys, laikas palankus užsiimti jaukumo ir komforto namų erdvėje kūrimu, tačiau tai gali būti kiek prastesnis laikas įsimylėjėlių poroms, kadangi tokiu metu, dėl asmeninių ambicijų, gali nutrūkti draugiški ir asmeniniai santykiai, galimi kai kurie materialiniai nuostoliai, susiję su netikėtomis aplinkybėmis, arba nesėkmingais biurokratiniais reikalais, nors tuo pačiu metu galima tikėtis ir gana gerų pajamų. Antroji mėnesio dekada bus palanki įvairioms asmeninėms iniciatyvoms, tokiu metu galimos naujos romantiškos pažintys, lydimos pramogų, galima lankytis grožio salonuose, sėkmingai keisti įvaizdį. Tai išskirtinai palankus periodas meilei, kada galima sutikti sau likimo skirtą žmogų, užmegzti rimtus, perspektyvius santykius, bei tinkamas laikas jau esamų tarpusavio ryšių korekcijai, atnaujinimui, stiprinimui. Iš kitos pusės, mėnesio viduryje galimi ginčai ir konfliktai su artimais ir tolimais giminaičiais, arba galimos nemalonios žinios iš juridinių tarnybų, dėl kurių gali tekti kažkur važiuoti, šis periodas nepalankus tolimoms kelionėms, kadangi jų metu galimi nemalonumai. Paskutinė mėnesio dekada bus kiek dvejopa, iš vienos pusės, vertėtų vengti per didelių išlaidų pramogoms, saviems malonumams, arba vaikų reikmėms, tokiu metu nevertėtų pasiduoti azartui, nesivelti į abejotinas spekuliacijas, kadangi per tai tikėtini finansiniai nuostoliai. Iš kitos pusės, paskutinę dekadą galima suformuoti patikimus santykius su vadovybe, sėkmė galima kūrybinėje veikloje, periodas palankus tvarkyti šeimos reikalus, tokiu metu galimas arba paaukštinimas pareigose, arba finansinis stabilumas, gerų pajamų periodas, tai produktyvus laikas tiems ženklo atstovams, kurių veikla siejasi su menu, kūryba. Mėnesio pabaigoje vertėtų nepraleisti sėkmingų momentų, galinčių suteikti daug džiugių akimirkų daugelyje gyvenimo sferų.

2013 metų Spalio mėnesio horoskopas OŽIARAGIUI (gruodžio 22 - sausio 20)

pagrindine spalio mėnesio tema šio ženklo atstovams gali tapti harmonijos, stabilumo šeimoje siekimas, gebėjimas sumaniai išspręsti įsisenėjusias šeimynines problemas, bei pervesti tarpusavio santykius į naują kokybinį lygmenį. Pirmosios mėnesio dekados pradžioje, galima tikėtis daug draugiškų kontaktų, pažinčių, galima draugų pagalba, palaikymas, o iš kitos pusės, galimi konfliktai su aukšto rango asmenimis, arba vadovybe, tokiu metu gali būti nutraukti susitarimai, sutartys, gali būti daug nerimo, rūpesčių viešos veiklos sferoje, galima trintis darbo kolektyve, gali susiklostyti nepalankios aplinkybės. Antroji mėnesio dekada galimai bus kiek dvejopa, iš vienos pusės, galimi rūpesčiai, liečiantys reikalus, susijusius su bankais, draudimo įstaigomis, arba rūpesčiai gali sietis su artimais žmonėmis, nepalankiomis aplinkybėmis jų gyvenime. Iš kitos pusės, šiame periode galima sėkmingai išspręsti visas šeimos finansines ir ūkines problemas, tačiau šių reikalų sprendimas gali pareikalauti įdėti gana nemažai jėgų, energijos ir pinigų. Šiame periode vertėtų labai gerai įvertinti savo finansines galimybes, bei būtinas išlaidas, norint išlaikyti asmeninio biudžeto stabilumą. Paskutinę spalio dekadą vertėtų sąmoningai valdyti savo emocijas, dėl savo nesėkmių nekaltinti šeimos narių ir „neišlieti" ant jų savo dirglumo ir prastos nuotaikos, o vietoje to, vertėtų pažaboti savo ambicijas ir pažvelgti į visą situaciją nauju, konstruktyviu žvilgsniu, vertėtų atsinaujinti savo vidumi, kas padėtų pasiekti tarpusavio supratimą, bei grąžintų harmoningą psichologinį klimatą į namus. Iš kitos pusės, būtent šiame periode, gali atsiverti netikėtos, palankios perspektyvos, palanku vykti į keliones, galima įgyti patikimų draugų užsieniečių tarpe, tokiu metu galima kūrybinė sėkmė, gali išsipildyti senos svajonės, bei sėkmė galima per karjerą. Ypatingai sėkminga gali būti pati mėnesio pabaiga, todėl vertėtų nepraleisti palankių progų, norint savo gyvenimą pasukti pozityvesne linkme.

2013 metų Spalio mėnesio horoskopas VANDENIUI (sausio 21 - vasario 19)

šio ženklo atstovai spalio mėnesį gali daug dėmesio skirti bendravimui savo artimoje ir tolimoje aplinkoje, o mėnesio pabaigoje į pirmą planą gali išeiti profesinės veiklos, karjeros klausimai. Pirmoji spalio mėnesio dekada, jo pradžia, labai palanki ieškantiems darbo, norintiems sėkmingai įsirašyti į tarnybinę hierarchiją, gauti gerai apmokamą pareigybę ir tai šiuo metu gali pavykti. Iš kitos pusės, visą pirmos dekados laiką, gali tekti pasirūpinti savo antrąja puse, kadangi tokiu metu tikėtina artimo žmogaus liga, arba nepalankios aplinkybės jo gyvenime. Tokiu metu nepalanku ieškoti darbo užsienyje, galimos nesėkmės tolimų kelionių metu, o finansinės išlaidos gali siektis su šeimos narių poreikiais, arba su ūkiniais reikalais. Antroji spalio mėnesio dekada bus kiek dvejopa, iš vienos pusės, galimi stambūs finansiniai nuostoliai, arba tai gali būti periodas, kada atsiranda būtinybė gauti stambią pinigų sumą, arba galima prievolė už kažką sumokėti, arba tai gali rodyti, kad norint gerokai padidinti savo finansinį statusą, gali tekti įdėti gana daug energijos ir jėgų, tačiau pastangos nenueitų veltui. Tuo pačiu metu, galima tikėtis daug kontaktų, susitikimų, naujų pažinčių, ženklios pagalbos galima sulaukti iš draugų, tačiau ne finansinės, tokiu metu galima sulaukti svečių, sėkmingai išspręsti gyvenamojo ploto klausimus, esant reikalui, galima sėkmingai pakeisti adresą, arba galima pagerinti savo gyvenimo sąlygas. Šis periodas palankus vienišiems ženklo atstovams, tokiu metu gali užsimegzti rimti ir perspektyvūs asmeniniai santykiai, vertėtų nepraleisti tam palankių progų. Paskutinę mėnesio dekadą, iš vienos pusės, aktualūs gali būti klausimai, susiję su kontroliuojančiomis institucijomis, su mokesčių inspekcija, arba šiame periode gali būti daug dezinformacijos, slaptų intrigų, įvairių gandų, vertėtų pasisaugoti draugų išdavystės, bei gali tekti pasirūpinti žmonėmis iš artimos aplinkos. Iš kitos pusės, sėkmė gali lydėti tuos ženklo atstovus, kurie užsiima verslu, tikėtinas geras pelnas, dirbantiems valstybiniame sektoriuje, gali atsirasti galimybė pakilti karjeros laiptais, sėkmė galima kūrybinėje veikloje. Šiame periode gali atsinaujinti ankstesni ryšiai, gyvenime vėl gali atsirasti žmonės, su kuriais jau kažkada buvo suvedęs likimas, tarpusavio santykiai su kuriais, gali pradėti rutuliotis nauju aspektu. Tokiu metu, ypač paskutinėmis spalio dienomis, sėkmingos aplinkybės gali paliesti stambių finansų, verslo, vidinio gyvenimo, karjeros, draugų, bendrų interesų žmonių grupės sferas, laikas bus palankus ateities planų kūrimui.

2013 metų Spalio mėnesio horoskopas ŽUVIMS (vasario 20 - kovo 20)

šio ženklo atstovų sėkmė spalio mėnesį didele dalimi priklausys nuo jų asmeninių veiksmų, iniciatyvų, požiūrio į supantį pasaulį, bei konkrečių tikslų. Pirmoji spalio mėnesio dekada, iš vienos pusės, palanki tolimoms kelionėms, naudingoms pažintims jų metu, kūrybinei veiklai, o iš kitos pusės, galimi praradimai dėl azarto, nepateisinamos rizikos, avantiūriškų poelgių, rizikingų nuotykių. Šiame periode sėkmė ir harmonija tikėtina šeimoje, todėl namai ir artimi žmonės gali tapti stipriu užnugariu, padedančiu įveikti visas kliūtis savo kelyje. Vidurinė mėnesio dekada gali būti permaininga, iš vienos pusės, galimi nemalonumai darbo sektoriuje, tokiu metu tikėtina trintis bendraujant su bendradarbiais, vadovybe, netinkamas laikas norintiems įsidarbinti užsienyje, bei vykti į darbines komandiruotes. Iš kitos pusės, tai gali būti finansiškai sėkmingas laikas dirbantiems verslo sferoje, tokiu metu gali būti daug bendravimo, naujų pažinčių ir kontaktų, artimų kelionių, palankus laikas tvarkyti organizacinius reikalus. Šiuo periodu turėtų pasinaudoti vieniši ženklo atstovai, kadangi, tokiu metu užmegzti asmeniniai santykiai, meilės ryšiai, turi tendenciją peraugti į rimtus ir ilgalaikius, šiuo periodu, sėkmingai susiklostę aplinkybės, gali padovanoti antrąją pusę. Paskutinė mėnesio dekada gali paskatinti įvairaus pobūdžio nuostolius, kurie gali sietis su avarinėmis situacijomis, arba netikėtomis aplinkybės, o iš kitos pusės, laikas bus palankus organizmo stiprinimui, tokiu metu galima gauti stambias pinigų sumas, galima pasiskolinti, esant reikalui, arba sėkmingai gauti kreditus, o turint pakankamai nuosavų lėšų, galima jas investuoti, iš to ateityje gaunant naudą. Šiame periode gali lydėti laimė ir sėkmė meilės sferoje, gali megztis ir draugiški ryšiai, tikėtina produktyvi veikla bendrų interesų žmonių grupėje, tokiu metu palanku pasirašyti bendradarbiavimo sutartis. Tai gali būti periodas, kada gali atsiverti netikėtos palankios perspektyvos, kuriomis vertėtų pasinaudoti savo labui, galimos naudingos pažintys su užsieniečiais tolimų kelionių metu, o santykiai su kitais žmonėmis gali vystytis tinkama linkme, vertėtų pasirūpinti savo įvaizdžiu, bei fizinės formos palaikymu. Išskirtinai palankios daugelyje gyvenimo sferų bus trys paskutinės spalio mėnesio dienos, kada galima daug ką nuveikti, įgyvendinti ilgą laiką puoselėtus planus.

Į viršųKomentarai:


Vardas (privalomas laukas):
El. pašto adresas (privalomas laukas):
Įveskite 3 simbolių saugos kodą:
 
Jūsų komentaras (privalomas laukas):


Vortexndr (Svečias) [2021 m. sausio 16 d., 18:06]
manuscripts underwent in the Middle
Broncorvl (Svečias) [2021 m. sausio 16 d., 17:17]
XVII century was Nicholas Jarry [fr].
Businessewz (Svečias) [2021 m. sausio 16 d., 17:11]
... As a rule, the manuscript is called
Dormannoa (Svečias) [2021 m. sausio 16 d., 16:18]
multiplies (see also article
Augustrlq (Svečias) [2021 m. sausio 16 d., 13:14]
and was erased, and on cleaned
Telecasterdtf (Svečias) [2021 m. sausio 16 d., 12:15]
monuments related to deep
Ascentkrh (Svečias) [2021 m. sausio 16 d., 10:52]
Middle Ages as in Western
Linksysmhz (Svečias) [2021 m. sausio 16 d., 09:51]
inventions of typography
Portablezhm (Svečias) [2021 m. sausio 16 d., 06:45]
Europe, and in Ancient Russia
Flexiblelim (Svečias) [2021 m. sausio 16 d., 04:46]
then only a few have reached us
Cutterzxt (Svečias) [2021 m. sausio 16 d., 04:16]
From many manuscripts of Antiquity
Backlitlqz (Svečias) [2021 m. sausio 15 d., 22:07]
A handwritten book is a book
WILDKATrid (Svečias) [2021 m. sausio 15 d., 16:09]
Manuscript is a collective name for texts
KitchenAidibu (Svečias) [2021 m. sausio 15 d., 14:09]
Middle Ages as in Western
Squierrtv (Svečias) [2021 m. sausio 15 d., 13:04]
elements (case, binding).
KitchenAidobk (Svečias) [2021 m. sausio 14 d., 12:54]
Testaru. Best known
Visionrzt (Svečias) [2021 m. sausio 14 d., 11:23]
scroll. Go to Code Form
Flexiblefjy (Svečias) [2021 m. sausio 14 d., 09:36]
handwritten synonym
Telecasterllz (Svečias) [2021 m. sausio 14 d., 08:31]
Since manuscripts are subject to deterioration
Beaterwph (Svečias) [2021 m. sausio 14 d., 07:35]
Duke de Montosier
Cuttersny (Svečias) [2021 m. sausio 14 d., 06:48]
and was erased, and on cleaned
Foamste (Svečias) [2021 m. sausio 13 d., 14:10]
works of art.
WILDKATsct (Svečias) [2021 m. sausio 13 d., 13:10]
multiplies (see also article
Vitamixciz (Svečias) [2021 m. sausio 13 d., 10:08]
secular brotherhoods of scribes.
Amazonnnjnj (Svečias) [2021 m. sausio 12 d., 21:19]
term manuscript (late lat.manuscriptum,
Furrionzmv (Svečias) [2021 m. sausio 12 d., 20:37]
One of the most skilled calligraphers
EOTechckl (Svečias) [2021 m. sausio 12 d., 19:35]
inventions of typography
Extractiongin (Svečias) [2021 m. sausio 12 d., 08:28]
XVII century was Nicholas Jarry [fr].
Flukesjv (Svečias) [2021 m. sausio 12 d., 07:46]
elements (case, binding).
Rubberzso (Svečias) [2021 m. sausio 12 d., 07:26]
Since the era of Charlemagne
ThomasPoefe (Svečias) [2021 m. sausio 12 d., 06:45]
cheap pet meds without vet prescription https://canadarx24.com/

ed drugs list
Yamahakkx (Svečias) [2021 m. sausio 12 d., 05:29]
for Countess Louise of Savoy
CHIRPpah (Svečias) [2021 m. sausio 12 d., 04:51]
mostly in monasteries.
Edelbrockifh (Svečias) [2021 m. sausio 12 d., 04:48]
Preserved about 300 thousand.
Testerjhw (Svečias) [2021 m. sausio 12 d., 04:26]
By the end of the 15th century, 35
Clamcasealv (Svečias) [2021 m. sausio 12 d., 02:00]
among them acquired "Moral
Amazonnnypu (Svečias) [2021 m. sausio 12 d., 00:04]
Duke de Montosier
Generationxek (Svečias) [2021 m. sausio 11 d., 20:50]
commonly associated with
Businesskya (Svečias) [2021 m. sausio 11 d., 20:11]
number of surviving European
Weapondtc (Svečias) [2021 m. sausio 11 d., 09:13]
works of art.
Sighttqo (Svečias) [2021 m. sausio 11 d., 08:54]
Western Europe also formed
EOTechovy (Svečias) [2021 m. sausio 11 d., 07:14]
for Countess Louise of Savoy
Independentbyu (Svečias) [2021 m. sausio 11 d., 03:29]
from a printed book, reproduction
Wirelessira (Svečias) [2021 m. sausio 11 d., 01:28]
Since manuscripts are subject to deterioration
Sightbsw (Svečias) [2021 m. sausio 10 d., 23:38]
which is carried out by the printing
Blenderuju (Svečias) [2021 m. sausio 10 d., 03:05]
consists of the book itself
Feedersqy (Svečias) [2021 m. sausio 10 d., 02:04]
(palimpsests). In the XIII-XV centuries in
Independentcix (Svečias) [2021 m. sausio 9 d., 21:24]
Manuscript is a collective name for texts
Batteriesgoe (Svečias) [2021 m. sausio 9 d., 20:21]
for Countess Louise of Savoy
Backlitubm (Svečias) [2021 m. sausio 9 d., 19:27]
manuscripts held onto
Plasticmsm (Svečias) [2021 m. sausio 9 d., 19:16]
consists of the book itself
Beaconudr (Svečias) [2021 m. sausio 9 d., 18:49]
new texts were rewritten
Rachiohke (Svečias) [2021 m. sausio 9 d., 17:53]
so expensive material
Extractioniwk (Svečias) [2021 m. sausio 9 d., 17:16]
and was erased, and on cleaned
Beaconjfq (Svečias) [2021 m. sausio 9 d., 07:29]
for Countess Louise of Savoy
Keypadajcf (Svečias) [2021 m. sausio 9 d., 06:32]
ancient and medieval Latin,
Interfacemra (Svečias) [2021 m. sausio 9 d., 05:31]
drafts of literary works
Incipioicw (Svečias) [2021 m. sausio 9 d., 04:54]
At the same time, many antique
Milwaukeeqqs (Svečias) [2021 m. sausio 9 d., 04:47]
collection of poems composed
Irrigationrff (Svečias) [2021 m. sausio 9 d., 03:48]
Preserved about 300 thousand.
Focuslel (Svečias) [2021 m. sausio 9 d., 03:48]
new texts were rewritten
Cutterjsd (Svečias) [2021 m. sausio 9 d., 03:47]
Duke de Montosier
Foamxld (Svečias) [2021 m. sausio 9 d., 03:42]
multiplies (see also article
CHIRPfbu (Svečias) [2021 m. sausio 9 d., 02:49]
Libraries of the Carolingian era). IN
Keypadaydz (Svečias) [2021 m. sausio 9 d., 01:47]
from a printed book, reproduction
Amazonnncql (Svečias) [2021 m. sausio 8 d., 23:30]
elements (case, binding).
iAquaLinkoxe (Svečias) [2021 m. sausio 8 d., 22:23]
antiquities. These are the Egyptian papyri
Securityprd (Svečias) [2021 m. sausio 8 d., 21:24]
... As a rule, the manuscript is called
Premiumrcc (Svečias) [2021 m. sausio 8 d., 11:17]
antiquities. These are the Egyptian papyri
Marshalllhl (Svečias) [2021 m. sausio 8 d., 10:43]
and was erased, and on cleaned
Linksyswha (Svečias) [2021 m. sausio 8 d., 10:30]
At the same time, many antique
Securityhca (Svečias) [2021 m. sausio 8 d., 09:34]
One of the most skilled calligraphers
Serieshak (Svečias) [2021 m. sausio 8 d., 08:26]
European glory, and even after
Leupoldcju (Svečias) [2021 m. sausio 8 d., 07:52]
books in ancient times was papyrus
Interfaceogv (Svečias) [2021 m. sausio 8 d., 06:58]
The most common form
Beaternke (Svečias) [2021 m. sausio 8 d., 04:50]
text carrier and protective
Seriestlk (Svečias) [2021 m. sausio 7 d., 23:53]
and was erased, and on cleaned
Plasticzoy (Svečias) [2021 m. sausio 7 d., 22:53]
Western Europe also formed
Linksysohg (Svečias) [2021 m. sausio 7 d., 21:02]
commonly associated with
Fingerboardsyp (Svečias) [2021 m. sausio 7 d., 19:14]
manuscripts underwent in the Middle
KitchenAidabu (Svečias) [2021 m. sausio 7 d., 05:44]
among them acquired "Moral
Fenderqru (Svečias) [2021 m. sausio 7 d., 04:44]
reproduced by hand, in contrast
Clamcasejpq (Svečias) [2021 m. sausio 7 d., 03:22]
which is carried out by the printing
Scannerylx (Svečias) [2021 m. sausio 6 d., 23:05]
elements (case, binding).
Weaponzzy (Svečias) [2021 m. sausio 6 d., 21:07]
A handwritten book is a book
EOTechokb (Svečias) [2021 m. sausio 6 d., 04:39]
Preserved about 300 thousand.
Backlitqfd (Svečias) [2021 m. sausio 6 d., 01:18]
collection of poems composed
Weapontiq (Svečias) [2021 m. sausio 5 d., 20:03]
or their samples written
Vortexqet (Svečias) [2021 m. sausio 5 d., 13:12]
works of art.
Holographicjtr (Svečias) [2021 m. sausio 5 d., 07:16]
from lat. manus - "hand" and scribo - "I write") <>]
Milwaukeeyvg (Svečias) [2021 m. sausio 5 d., 06:59]
handwritten by the author.
Stanmoreazt (Svečias) [2021 m. sausio 5 d., 06:16]
Many calligraphers have acquired
Stanmorekxh (Svečias) [2021 m. sausio 5 d., 05:38]
Manuscript is a collective name for texts
Premiumvsf (Svečias) [2021 m. sausio 5 d., 05:30]
By the end of the 15th century, 35
Professionalbuy (Svečias) [2021 m. sausio 5 d., 05:01]
consists of the book itself
Squierjqm (Svečias) [2021 m. sausio 4 d., 05:43]
inventions of typography
Carpetqtc (Svečias) [2021 m. sausio 3 d., 06:39]
inventions of typography
Foamigx (Svečias) [2021 m. sausio 3 d., 04:39]
new texts were rewritten
RainMachineaft (Svečias) [2021 m. sausio 3 d., 00:26]
way. Handwritten book
Interfacerbs (Svečias) [2021 m. sausio 2 d., 23:27]
handwritten synonym
Yamahactm (Svečias) [2021 m. sausio 2 d., 22:38]
A handwritten book is a book
KitchenAidpep (Svečias) [2021 m. sausio 2 d., 21:43]
from lat. manus - "hand" and scribo - "I write") <>]
Pouringvah (Svečias) [2021 m. sausio 2 d., 15:35]
Since manuscripts are subject to deterioration
KitchenAidnxe (Svečias) [2021 m. sausio 2 d., 14:41]
One of the most skilled calligraphers
Dormanioa (Svečias) [2021 m. sausio 2 d., 13:40]
XVII century was Nicholas Jarry <fr>.
Juicerdun (Svečias) [2021 m. sausio 2 d., 03:48]
books in ancient times was papyrus
Feedernro (Svečias) [2021 m. sausio 2 d., 02:50]
way. Handwritten book
Stanmorenrf (Svečias) [2021 m. sausio 1 d., 17:57]
handwritten by the author.
Carpetxlv (Svečias) [2021 m. sausio 1 d., 17:00]
which is carried out by the printing
Sanderrdu (Svečias) [2021 m. sausio 1 d., 09:38]
Since manuscripts are subject to deterioration
Plasticqev (Svečias) [2021 m. sausio 1 d., 08:44]
A handwritten book is a book
WILDKATkmg (Svečias) [2021 m. sausio 1 d., 08:44]
Duke de Montosier
Generationxkg (Svečias) [2021 m. sausio 1 d., 06:59]
European glory, and even after
Epiphoneced (Svečias) [2021 m. sausio 1 d., 02:24]
European glory, and even after
Marshallocy (Svečias) [2020 m. gruodžio 31 d., 22:34]
handwritten by the author.
Documentdny (Svečias) [2020 m. gruodžio 31 d., 21:18]
manuscripts underwent in the Middle
Leupoldmdd (Svečias) [2020 m. gruodžio 31 d., 20:30]
XVII century was Nicholas Jarry <fr>.
Drywallonz (Svečias) [2020 m. gruodžio 31 d., 20:21]
(palimpsests). In the XIII-XV centuries in
Pouringjsf (Svečias) [2020 m. gruodžio 31 d., 17:01]
commonly associated with
Foamyoc (Svečias) [2020 m. gruodžio 31 d., 15:58]
Century to a kind of destruction:
Flashpaqgkp (Svečias) [2020 m. gruodžio 31 d., 12:58]
works of art.
Marshallolt (Svečias) [2020 m. gruodžio 31 d., 11:29]
number of surviving European
Premiumgow (Svečias) [2020 m. gruodžio 31 d., 10:58]
By the end of the 15th century, 35
Boschgmp (Svečias) [2020 m. gruodžio 31 d., 08:36]
works of art.
Beaconajs (Svečias) [2020 m. gruodžio 31 d., 07:34]
new texts were rewritten
Beaconogq (Svečias) [2020 m. gruodžio 31 d., 07:03]
Duke de Montosier
Augustxag (Svečias) [2020 m. gruodžio 31 d., 06:09]
the spread of parchment.
Focuskez (Svečias) [2020 m. gruodžio 31 d., 04:22]
so expensive material
WilliamKix (Svečias) [2020 m. gruodžio 31 d., 00:30]
can you buy viagra over the counter http://viagrastm.online/ best over the counter viagra
Visionhpd (Svečias) [2020 m. gruodžio 31 d., 00:30]
commonly associated with
LesterIncib (Svečias) [2020 m. gruodžio 31 d., 00:20]
viagra without a doctor prescription canada <a href=" http://viagrastm.com/# ">viagra prices</a> roman viagra

canadian online pharmacy viagra http://viagrastm.online/ viagra coupon

is there a generic for viagra [url=http://viagrastm.online/#]viagra from india[/url] best place to buy generic viagra online
Milwaukeedhp (Svečias) [2020 m. gruodžio 30 d., 23:38]
number of surviving European
Artisancjn (Svečias) [2020 m. gruodžio 30 d., 22:37]
elements (case, binding).
Premiumcet (Svečias) [2020 m. gruodžio 30 d., 22:28]
Middle Ages as in Western
Yamahatzy (Svečias) [2020 m. gruodžio 30 d., 22:09]
which is carried out by the printing
Seriesepw (Svečias) [2020 m. gruodžio 30 d., 21:43]
Many calligraphers have acquired
Plasticrtj (Svečias) [2020 m. gruodžio 30 d., 21:34]
The most common form
LesterIncib (Svečias) [2020 m. gruodžio 30 d., 21:19]
cialis coupons <a href=" http://cialisirt.com/# ">generic cialis tadalafil</a> does cialis lower blood pressure

cialis cost http://cialisirt.com/ normal dose cialis

generic viagra without a doctor prescription [url=http://viagrastm.com/#]mexican viagra[/url] viagra
Squiertel (Svečias) [2020 m. gruodžio 30 d., 20:47]
so expensive material
Amazonnndzt (Svečias) [2020 m. gruodžio 30 d., 20:17]
for Countess Louise of Savoy
Drywalliqn (Svečias) [2020 m. gruodžio 30 d., 19:41]
... As a rule, the manuscript is called
Visionrjd (Svečias) [2020 m. gruodžio 30 d., 13:18]
At the same time, many antique
Blenderrul (Svečias) [2020 m. gruodžio 30 d., 12:28]
or their samples written
Superchipsdmd (Svečias) [2020 m. gruodžio 30 d., 12:18]
, text and illustrations to which
Sunburstlcm (Svečias) [2020 m. gruodžio 30 d., 11:00]
Century to a kind of destruction:
Documentqwm (Svečias) [2020 m. gruodžio 30 d., 10:44]
collection of poems composed
BlackVuevus (Svečias) [2020 m. gruodžio 30 d., 10:26]
which is carried out by the printing
Haywardvyr (Svečias) [2020 m. gruodžio 30 d., 09:28]
antiquities. These are the Egyptian papyri
Dysonilt (Svečias) [2020 m. gruodžio 30 d., 08:58]
handwritten synonym
Rachioktw (Svečias) [2020 m. gruodžio 30 d., 08:55]
and 12 thousand Georgian manuscripts
Edelbrockhnp (Svečias) [2020 m. gruodžio 30 d., 07:53]
and 12 thousand Georgian manuscripts
Testerrim (Svečias) [2020 m. gruodžio 30 d., 07:01]
drafts of literary works
Sandernwc (Svečias) [2020 m. gruodžio 30 d., 06:09]
consists of the book itself
Batteryggy (Svečias) [2020 m. gruodžio 30 d., 04:19]
Many calligraphers have acquired
Beaconwdv (Svečias) [2020 m. gruodžio 30 d., 04:08]
mostly in monasteries.
Zodiacdkd (Svečias) [2020 m. gruodžio 30 d., 03:25]
A handwritten book is a book
Superchipsiwo (Svečias) [2020 m. gruodžio 30 d., 02:11]
collection of poems composed
Generationdpf (Svečias) [2020 m. gruodžio 30 d., 01:17]
One of the most skilled calligraphers
Ascentywo (Svečias) [2020 m. gruodžio 29 d., 22:52]
Middle Ages as in Western
Milwaukeewha (Svečias) [2020 m. gruodžio 29 d., 22:03]
and was erased, and on cleaned
Batteriespsh (Svečias) [2020 m. gruodžio 29 d., 13:45]
The most common form
Businessdzp (Svečias) [2020 m. gruodžio 28 d., 15:16]
antiquities. These are the Egyptian papyri
Flukeurc (Svečias) [2020 m. gruodžio 28 d., 14:19]
Western Europe also formed
Artisankda (Svečias) [2020 m. gruodžio 28 d., 12:53]
Europe, and in Ancient Russia
Superchipsqdv (Svečias) [2020 m. gruodžio 28 d., 12:33]
reproduced by hand, in contrast
Rigidngk (Svečias) [2020 m. gruodžio 28 d., 11:49]
from lat. manus - "hand" and scribo - "I write") <>]
iAquaLinkenp (Svečias) [2020 m. gruodžio 28 d., 10:48]
Testaru. Best known
Flashpaqoui (Svečias) [2020 m. gruodžio 28 d., 10:30]
A handwritten book is a book
Serieswnr (Svečias) [2020 m. gruodžio 28 d., 04:29]
written on the parchment was scratched out
Businesspny (Svečias) [2020 m. gruodžio 28 d., 03:40]
Since the era of Charlemagne
Professionalbeh (Svečias) [2020 m. gruodžio 28 d., 03:31]
handwritten by the author.
Plasticraz (Svečias) [2020 m. gruodžio 28 d., 02:53]
among them acquired "Moral
Interfacehrb (Svečias) [2020 m. gruodžio 27 d., 11:22]
collection of poems composed
Edelbrockdqa (Svečias) [2020 m. gruodžio 27 d., 10:24]
Manuscript is a collective name for texts
Epiphoneeeu (Svečias) [2020 m. gruodžio 27 d., 10:19]
monuments related to deep
Boschdua (Svečias) [2020 m. gruodžio 27 d., 09:29]
Preserved about 300 thousand.
Dysonbez (Svečias) [2020 m. gruodžio 27 d., 09:21]
By the end of the 15th century, 35
Sightjxz (Svečias) [2020 m. gruodžio 27 d., 04:31]
Since the era of Charlemagne
Seriesswq (Svečias) [2020 m. gruodžio 27 d., 03:31]
the best poets of his era and
Edelbrocknle (Svečias) [2020 m. gruodžio 27 d., 02:32]
Europe, and in Ancient Russia
Annotationsimm (Svečias) [2020 m. gruodžio 27 d., 00:33]
elements (case, binding).
Testerjvi (Svečias) [2020 m. gruodžio 26 d., 23:37]
the spread of parchment.
Artisanbku (Svečias) [2020 m. gruodžio 26 d., 22:29]
multiplies (see also article
Fortressasr (Svečias) [2020 m. gruodžio 26 d., 16:00]
inventions of typography
Leupoldayq (Svečias) [2020 m. gruodžio 26 d., 12:33]
collection of poems composed
Drywallihn (Svečias) [2020 m. gruodžio 26 d., 11:30]
Testaru. Best known
Humminbirdmwa (Svečias) [2020 m. gruodžio 26 d., 11:16]
only a few survived.
Visionoam (Svečias) [2020 m. gruodžio 26 d., 10:11]
drafts of literary works
WILDKAThbi (Svečias) [2020 m. gruodžio 26 d., 08:29]
term manuscript (late lat.manuscriptum,
Plasticisy (Svečias) [2020 m. gruodžio 26 d., 07:24]
Century to a kind of destruction:
Annotationssva (Svečias) [2020 m. gruodžio 26 d., 04:44]
term manuscript (late lat.manuscriptum,
Garminzhls (Svečias) [2020 m. gruodžio 25 d., 13:46]
the spread of parchment.
Candywjv (Svečias) [2020 m. gruodžio 25 d., 12:58]
... As a rule, the manuscript is called
Sightlzu (Svečias) [2020 m. gruodžio 25 d., 12:47]
, text and illustrations to which
Blenderwpp (Svečias) [2020 m. gruodžio 25 d., 12:28]
text carrier and protective
Holographicuto (Svečias) [2020 m. gruodžio 25 d., 11:57]
Many calligraphers have acquired
Cutterere (Svečias) [2020 m. gruodžio 25 d., 11:50]
mostly in monasteries.
Avalanchesni (Svečias) [2020 m. gruodžio 25 d., 10:57]
Century to a kind of destruction:
Seriespfe (Svečias) [2020 m. gruodžio 25 d., 10:08]
for Countess Louise of Savoy
Dormanlbq (Svečias) [2020 m. gruodžio 25 d., 02:46]
Middle Ages as in Western
Keypadadkp (Svečias) [2020 m. gruodžio 25 d., 01:21]
scroll. Go to Code Form
Garminzjyk (Svečias) [2020 m. gruodžio 25 d., 00:21]
handwritten books were made,
Bluetoothihw (Svečias) [2020 m. gruodžio 24 d., 23:43]
term manuscript (late lat.manuscriptum,
Bluetoothlhn (Svečias) [2020 m. gruodžio 24 d., 16:23]
written on the parchment was scratched out
WILDKATapc (Svečias) [2020 m. gruodžio 24 d., 14:08]
way. Handwritten book
Juicerjum (Svečias) [2020 m. gruodžio 24 d., 12:58]
Since the era of Charlemagne
Epiphonegya (Svečias) [2020 m. gruodžio 24 d., 12:04]
and 12 thousand Georgian manuscripts
Artisanswd (Svečias) [2020 m. gruodžio 24 d., 05:54]
or their samples written
Flashpaqgzc (Svečias) [2020 m. gruodžio 24 d., 05:35]
Western Europe also formed
Beaterqje (Svečias) [2020 m. gruodžio 24 d., 03:39]
By the end of the 15th century, 35
Documentmhm (Svečias) [2020 m. gruodžio 24 d., 03:36]
new texts were rewritten
Juiceruyq (Svečias) [2020 m. gruodžio 23 d., 18:09]
ancient and medieval Latin,
Visionegv (Svečias) [2020 m. gruodžio 23 d., 16:11]
At the same time, many antique
Johnnierew (Svečias) [2020 m. gruodžio 20 d., 19:21]
best pills for ed <a href=" https://lipitorageneric.com/# ">buy lipitor</a> lipitor generic

how to get prescription drugs without doctor https://canadianpharmacygeneric.online/ pain meds without written prescription

generic cialis black 800mg [url=https://edplsgeneric.com/#]generic tadalafil[/url] interactions for cialis
Arnottvjg (Svečias) [2020 m. gruodžio 17 d., 02:42]
One of the most skilled calligraphers
Missidons (Svečias) [2020 m. kovo 13 d., 20:44]
<a href=http://bit.ly/2vYrd07>Hot Snapchat Id </a>
Harrietrhins (Svečias) [2020 m. vasario 7 d., 17:03]
Привет мои хорошие.

Мое имя Милана.

Познакомлюсь с парнем для встречи. Приеду к тебе на район или встримся у меня. Живу совсем близко.<a href=https://myizbushka.cf/aibn/index.html>Мой адрес</a>
GuestorisP (Svečias) [2019 m. lapkričio 30 d., 04:36]
[url=https://bayarearobotichobbies.com/dating-sites-in-orlando-fl.html]dating sites in orlando fl[/url] [url=https://bayarearobotichobbies.com/guyanese-american-dating.html]guyanese american dating[/url] [url=https://bayarearobotichobbies.com/dating-someone-with-mild-autism.html]dating someone with mild autism[/url] [url=https://bayarearobotichobbies.com/dating-a-gynecologist.html]dating a gynecologist[/url] [url=https://bayarearobotichobbies.com/chicago-hookup-apps.html]chicago hookup apps[/url] [url=https://bayarearobotichobbies.com/dating-websites-in-mangalore.html]dating websites in mangalore[/url] [url=https://bayarearobotichobbies.com/nationwide-dating-coach.html]nationwide dating coach[/url] [url=https://bayarearobotichobbies.com/asian-speed-dating-birmingham-uk.html]asian speed dating birmingham uk[/url] [url=https://bayarearobotichobbies.com/best-free-dating-apps-2018.html]best free dating apps 2018[/url] [url=https://bayarearobotichobbies.com/hinesville-dating-website.html]hinesville dating website[/url]

PRIZAI
Vartotojams
Vartotojo vardas
Slaptažodis
Registracija
Pamiršau slaptažodįPopuliarausi straipsniai
Dienos nuotraukos
Dienos nuotrauka: 2013-10-24
Dienos nuotrauka: 2013-10-23
Dienos nuotrauka: 2013-10-22
Dienos nuotrauka: 2013-10-21
Dienos nuotrauka: 2013-10-20
Dienos nuotrauka: 2013-10-20
Dienos nuotrauka: 2013-10-21
Dienos nuotrauka: 2013-10-24
Dienos nuotrauka: 2013-10-23
Dienos nuotrauka: 2013-10-22


LS 2019 Mods
FS 19 Mods
ETS 2 Mods
mods Cattle and Crops
Mods Stellaris
Apex Legends stats
Division 2 Tracker Farming Simulator 19 Mods
Cyberpunk 2077 Mod
Minecraft Dungeons Mod
Stardew Valley Mod
GTA 6 mods PC
Snowrunner mods
Snowrunner mods PC
menstruacijų/mėnesinių ciklas, sveikas maistas pagal horoskopą, lieknos kojos, naminės plaukų kaukės, plaukų šviesinimas natūraliais produktais, makiažo patarimai, sock bun, kojinės kuodas, madingi kuodukai, kuodai, Valentino diena, batų mados 2009, 2010 metų horoskopas, plaukų kaspinas, plaukų šukuosenos, plaukai, madingas geometrinis manikiūras, lipni juosta, žiemos mados, madingos tatuiruotės, tatoo plunksna, plunksnos, 2010 šukuosenos, plaukų stilius, plaukų kaukės, sveikas kūnas - graži išvaizda, zodiako ženklai, savybės, išskyros, gleivės, jų pagausėjimas, madingi kirpimai, 2010 šukuosenos, sukuosenų mados, plaukų stilius, plaukų mados, plaukų stilius, šukuosenos, kasos, madingos tatuiruotės, tatuiruotės paukščiai, praikaituojančios pėdos, miley cyrus, billboard muzikos apdovanojimai 2013, kūno sudėjimas, kokie drabužiai tinka, trapūs, skilinėjantys nagai, plaukų stilius, mada 2009/2010, dienos dieta, delčios dieta, pitagoro kvadratas, numerologija, burtai, magija
Draugai: Seo paslaugos | Horoskopai | Amazon Marketplace Ratings | Vardu reiksmes