Naujausi straipsniai
Pristatydami Billboard muzikos apdovanojimų stilingiausiųjų penketuką, į jį neįtraukėme Miley Cyrus, kadangi norėjome atskirai pasiteirauti jūsų nuomonės apie šį jos kombinezoną...
Prieš 4 sek.
Marinistinis stilius (angl. Marine – jūrų pėstininkas) – viena ryškiausių 2010 metų pavasario/vasaros tendencijų. Daugeliui iš jūsų šis stilius tikriausiai asocijuojasi...
Prieš 1 min.
Veido forma – įgimtas ir nepakeičiamas dalykas. Ovali veido forma laikoma tobuliausia veido forma, o visas kitas siūloma pamėginti prilyginti ovalui naudojant įvairias makiažo...
Prieš 1 min.
Killah - itin jaunimo tarpe pamėgtas prekės ženklas. Spalvingi, žaismingi, jaunatviški, modernūs ir stilingi drabužiai bei aksesuarai tiesiog šluote šluojami vos pasirodžius...
Prieš 4 min.

mados idėjos
Grožio patarimai
 • Mada ir stilius
  Įvairūs straipsniai apie tai, kas madinga, o kas ne, kaip reikėtų rengtis, o ko reikėtų vengti, kokius drabužius rinktis įvairiausiomis progomis ir daug kitokių stiliaus patarimų.
 • Plaukų priežiūra
  Patarimai, kaip prižiūrėti plaukus bei plaukų grožio puoselėjimo būdai.
 • Veido ir kūno odos priežiūra
  Patarimai, kaip išsaugoti gražią ir jauną veido ir kūno odą.
 • Zodiako ženklai
  Kokią įtaką jūsų elgesiui turi zodiako ženklas, kokias jūsų charakterio savybes jis nulėmė ir tt.
 • Makiažas
  Makiažo paslaptys ir gudrybės. Patarimai, kaip išryškinti privalumus ir paslėpti trūkumus.
 • Rankų, kojų bei nagų priežiūra
  Patarimai, kaip prižiūrėti rankas, kojas ir nagus, kad jie visada atrodytų patraukliai.
 • Dietos ir tinkama mityba
  Kokių dietų galima ir sveika laikytis, o kokių draudžiama. Tinkama mityba, kad jūsų organizmas būtų sveikas, o kūno linijos gražios ir lieknos.
 • Įdomybės
  Įvairūs straipsniai, naudingi šiuolaikinėms merginoms ir moterims.
 • Mankštos ir sportas
  Kasdieninės mankštos, įvairūs pratimai įvairioms kūno dalims ir bendri fiziniai pratimai, kad kiekvieną dieną savijauta būtų puiki.
 • Lediškos problemos
  Menstruacijos, pastojimas, gimdymas, krūtys bei problemos dėl jų ir viskas, kas svarbu tik mums - tikroms ledi.
 • Kūno priežiūra
  Paryškinkime privalumus ir paslėpkime trūkumus. Mylėkime save tokias, kokios esame, tačiau nepamirškime ir savęs prižiūrėti bei lepinti.
 • Sveikata
  Viskas apie sveikatą, ligas, jų priežastis ir gydymą.


Vaikinų/vyrų horoskopas [24]

Vaikinų/vyrų horoskopas Paskelbta: 2009 m. vasario 20 d., 11:38
Komentarų: 24 (Skaityti komentarus)

Neseniai susipažinote su vaikinu ar vyru ir jums atrodo, jog jis gali būti jūsų gyvenimo palydovas? Išsiaiškinkite jo zodiako ženklą ir sužinosite, ar verta toliau rutulioti santykius. O gal nežinote, kaip suvilioti draugą, pažįstamą, bendradarbį ar bendramokslį? Šis vaikinų/vyrų horoskopas jums pagelbės. 

 

Avinas

Šio ženklo vaikinas/vyras labai mėgsta pasirodyti prieš merginą, koks jis nuostabus ir šaunus. Tačiau netikėkite tuo, nes taip jis maskuoja savo blogąsias savybes, kurių turi ne taip jau ir mažai. Jis greitai užsidega, yra be galo nekantrus ir didelis egoistas. Be to, jeigu avinas užsispiria, jį perkalbėti bus sunku. Avinams svarbu, kad jie būtų vieninteliai vaikinai/vyrai jūsų gyvenime, todėl šiltus santykius su kitais vaikinais/vyrais turėsite pamiršti. Būkite šio ženklo atstovui ištikimos, švelnios, atsidavusios, rūpinkitės savo išvaizda ir jis taps jūsų cukriniu avinėliu.

Jautis

Tai vaikinas, kurio draugijoje jausitės lyg princesė. Jis žavus, mielas, rūpestingas, moka gražiai ir įdomiai pašnekėti. Šio ženklo atstovai merginas traukia it magnetai. Jautis praleidžia marias laiko prie veidrodžio, nes labai rūpinasi savo išvaizda, todėl iš merginos tikisi to paties. Jam patinka, kai mergina juo žavisi, todėl visuomet raskite progą jautį pagirti. Jaučiams patinka visais atžvilgiais tobulos merginos, todėl turite stengtis tokia būti, jei norite jam įtikti.

Dvyniai

Dvynių ženklo vaikinai/vyrai yra labai kalbūs, šmaikštūs, turi puikų humoro jausmą ir yra tikri romantikai. Liūdėti su tokiu vaikinu tikrai neteks. Tačiau nepamirškite, jog dvynys – dvipusis žmogus. Iš pradžių jums gali pasirodyti, kad jį perpratote, tačiau pasirodys, kad jis turi ir kitą pusę, apie kurią iki šiol nė neįtarėte. Dvynį sužavėsite, jeigu esate draugiška, linksma, suprantanti humorą ir mėgstate būti dėmesio centre.

Vėžys

Vėžiai – visuomet užsiėmę, užsivertę darbais, todėl dažnai mažai laiko skiria savo išrinktajai ir pamiršta, ką pasižadėjo. Šio ženklo atstovai yra ramūs, tingūs ir lėti, nemėgsta vaidinti ar pasirodyti prieš kitus, dažniau lieka šešėlyje. Jie turi labai tvirtą nuomonę, todėl su juo geriau nesiginčykite, jei nenorite gadinti santykių arba jei norite išvengti barnio. Vėžiai įsimyli darbščias, šeimyniškas merginas ir joms atiduoda visą save.

Liūtas

Šio ženklo atstovai – be galo savimi pasitikintys, mėgsantys vadovauti savimylos. Jie visada jaučiasi geriausi. Pagirtina tai, kad liūtai visada į viską deda daug pastangų, kad viską padarytų geriau už kitus. Todėl ir dėl savo mylimosios jie padarys viską, kad tik jai įtiktų. Jeigu liūtas myli, tai visa širdimi ir siela. Tačiau jeigu nenorite atbaidyti šio ženklo atstovo, geriau niekada nesijuokite iš jo. Nenustokite jo girti ir liaupsinti ir jis bus ne liūtas, o tik mielas ir švelnus kačiukas.

Mergelė

Dėl šio ženklo atstovo teks pasukti galvą ir prireiks daug kantrybės, jeigu norite, kad jus pamiltų. Vyrai mergelės yra labai inteligentiški, smalsūs, išsilavinę, gerų manierų asmenys. Su jais įdomu bendrauti. Mergelės sunkiai įsimyli, be to turite atitikti keliamus reikalavimus – būti išsilavinusi, protinga, turinti gerą skonį, turtinga ir viskuo besidominti. Prieš pirmąjį pasimatymą gerai apgalvokite, apie ką šnekėsite, nes jeigu šio ženklo atstovui bus su jumis nuobodu, antro pasimatymo tikrai nesulauksite. Taip pat nepamirškite, jog mergelės labai pastabios ir greitai pastebi net smulkiausius trūkumus, todėl susitikusios su mergelės ženklo vaikinu/vyru, atrodykite nepriekaištingai.

Svarstyklės

Vyrai svarstyklės yra labai diplomatiški ir taktiški džentelmenai. Jie net pykstasi remdamiesi ne jausmais, o argumentais. Jie mėgsta diskutuoti, šnekučiuotis, tačiau kartais gali tapti labai įkyrūs. Svarstyklės yra ištikimi draugai ir mylimieji, jie vertina meilę, todėl jeigu myli, niekada nepasuks į kairę. Svarstyklių ženklo atstovams patinka seksualios, moteriškos, tavrkingos ir visada pasitempusios merginos. Mokėkite išklausyti ir pati būsite išklausyta.

Skorpionas

Skorpionas – temperamentingas, sunkaus charakterio ženklas. Jį sudominti gali tik naujovėms atvira ir plačių pažiūrų mergina/moteris. Šio ženklo atstovams patinka vertinti, šnekėti ir apšnekėti, todėl nenustebkite, jei būdamas su jumis, skorpionas kalbės apie kitas merginas, jų teigiamus ir neigiamus bruožus. Jeigu norite įtikti skorpionui, turite būti paslaptinga, įžūli ir šokiruojanti, tačiau niekada neperlenkite lazdos, išlaikykite savo vertę.

Šaulys

Su šio ženklo vaikinu/vyru jums niekada nebus nuobodu, nes jis visuomet turi ką pasakyti. Šio ženklo atstovo savybės priklauso nuo situacijos ir jo nuotaikos. Kartais jis gali būti nedrąsus, atsargus ir ramus, o kartais – pašėlęs, judrus ir neišpasakytai drąsus, taigi jo reakcija į skirtingus dalykus yra skirtinga. Šie vaikinai/vyrai sunkiai išgyvena nesėkmes, linkę į pezimizmą. Šauliams patinka optimistės, sumanios, įdomios, drąsios bei energingos merginos/moterys. Jeigu šaulys jus pamilo, tai žinokite, jog visam gyvenimui.

Ožiaragis

Ožiaragiai – dažnai vieniši, atsiskyrę bei uždari. Norint užkariauti ožiaragio širdį, pirma reikia tapti jo drauge, kuria jis gali pasitikėti ir tik tuomet bandyti išrutulioti kažką rimtesnio. Niekuomet nesitikėkite, kad viską apie ožiaragį žinote. Nors jis jums ir atvers širdį ir išsipasakos, tačiau tikrai ne viską. Jo mintyse sukasi be galo daug minčių, kurių jis nelinkęs pasidalinti su kitais. Sužavėsite ožiaragį, jeigu nereikalausite iš jo per daug. Jam patinka merginos/moterys, kurios yra energingos, pasitikinčios savimi, nuoširdžios bei sugebančios jį išjudinti.

Vandenis

Vandenis – pavojingas ženklas. Vandeniai paprastai būna karštakošiai, kurie greitai susivervina, sunkiai nurimsta ir gali supykę pridaryti kavilysčių. Šio ženklo atstovas be galo vertina draugus ir visada pagelbsti jiems bėdoje. Kadangi vandeniai greitai susinervina, geriau su jais bendrauti gražiai ir stengtis neįžeisti. Vandeniams patinka paslaptingos merginos, kurias jie gali „nagrinėti“ bei spėlioti, ką jos galvoja. Pirmenybę vandeniai teikia draugiškoms, linksmoms ir nepriklausomoms merginoms bei moterims, kurios moka greitai prisitaikyti prie kintančių sąlygų bei kurios susidraugauja su jo draugais.

Žuvys

Su šiuo vaikinu reikia elgtis atsargiai, nes jis be galo trapus. Vaikinai žuvys yra jautrūs ir uždari bei dievina, kai jais yra rūpinamasi. Jie moka suprasti ir užjausti, todėl tikisi iš merginos/moters to paties. Jeigu įsimyli, būna ištikimi ir be galo švelnūs. Jeigu norite jį sužavėti, turite parodyti iniciatyvą, nes pati to iš jo nesulauksite. Jeigu nenustosite juo rūpintis bei jį globoti, jis amžiams bus jūsų. Žuvims patinka švelnios, supratingos, neįžūlios, ramios ir pastovios merginos/moterys.

Į viršųKomentarai:


Vardas (privalomas laukas):
El. pašto adresas (privalomas laukas):
Įveskite 3 simbolių saugos kodą:
 
Jūsų komentaras (privalomas laukas):


Guestatmof (Svečias) [2019 m. rugsėjo 18 d., 18:43]
[url=https://global-security.info/15-rencontres-piques-entre-stars-lgendaires/]15 rencontres piques entre stars lgendaires[/url] [url=https://global-security.info/rencontres-33/]rencontres 33[/url] [url=https://global-security.info/rencontre-fontenay-le-comte/]rencontre fontenay le comte[/url] [url=https://global-security.info/rencontre-filles-el-hajeb/]rencontre filles el hajeb[/url] [url=https://global-security.info/rencontre-guitare/]rencontre guitare[/url] [url=https://global-security.info/rencontre-avec-homme-russe-riche/]rencontre avec homme russe riche[/url] [url=https://global-security.info/rencontre-femme-serieuse-ile-de-france/]rencontre femme serieuse ile de france[/url] [url=https://global-security.info/jeu-en-ligne-pour-faire-des-rencontres/]jeu en ligne pour faire des rencontres[/url] [url=https://global-security.info/rencontre-brel-tryo/]rencontre brel tryo[/url] [url=https://global-security.info/rencontre-25-30-ans/]rencontre 25 30 ans[/url]
GuestPlorD (Svečias) [2019 m. rugpjūčio 20 d., 03:43]
[url=https://ufir.website/external-prostate-massage/]external prostate massage[/url] [url=https://ufir.website/pokemon-hentia-porn/]pokemon hentia porn[/url] [url=https://ufir.website/find-bolleven/]find bolleven[/url] [url=https://ufir.website/pain-anal-porn/]pain anal porn[/url] [url=https://ufir.website/pregnant-nuru-massage/]pregnant nuru massage[/url] [url=https://ufir.website/shemale-porn-videos/]shemale porn videos[/url] [url=https://ufir.website/thai-girl-sex-tube/]thai girl sex tube[/url] [url=https://ufir.website/porn-hd-porn/]porn hd porn[/url] [url=https://ufir.website/sex-videod/]sex videod[/url] [url=https://ufir.website/18-porn-new/]18 porn new[/url]
Mijux17 (Narys) [2010 m. gruodžio 19 d., 23:33]
siaip nemazai vaikinu turejau,bet patys su kuriais daugiausiai isbendravau tai buvo mergele-tikra tiesa apie jy,Liutas-gailiuosi kad palikau o tikrai mane mylejo,o palikau del avino nes atrode rimtai nuostabus,bet kai pamaciau trukumus ir blogaja puse...tai.....>...
bozena (Narys) [2010 m. lapkričio 23 d., 20:39]
grina tiesa:p
laidy (Narys) [2010 m. spalio 21 d., 17:14]
tikra tiesa apie mano jautuką :)))
Freda (Narys) [2010 m. liepos 26 d., 19:43]
maniskis -vezys,taigi radau cia visa tiesa apie ji.Dekoju
karole12 (Narys) [2010 m. birželio 13 d., 16:00]
geras straipsnis:D
Maza (Svečias) [2010 m. gegužės 1 d., 14:04]
Maniškis jautis.Kad jis labai rupinasi savimi-netiesa. Jam patinka buti vyrisku,o ne mergaitisku vyru. Kad is manes daug reikalauja taip pat netiesa. Jam patinka ,kai as bunu naturali,nes tokia jam graziausia. O kad salia jo gali jaustis princese tiesa. Jautis labai rupestingas vyras. :)
jurgaa1 (Narys) [2010 m. balandžio 12 d., 00:08]
Nuostabus straipsnis‼:)
tomas (Svečias) [2010 m. balandžio 7 d., 14:17]
geras straipsnis:D
Ledi_S (Narys) [2010 m. kovo 25 d., 12:03]
Išdalies tiesa : )

Visai patiko apibūdinimas.
greta (Svečias) [2010 m. vasario 28 d., 21:08]
super apibudinimai. Labai jau tinka:)
Erikaite (Narys) [2010 m. vasario 22 d., 17:34]
Hm...reikes pabandyt ;D
odeciukas (Narys) [2010 m. vasario 1 d., 02:45]
joa mano virukui atitinka:D
toptoma (Narys) [2010 m. sausio 31 d., 17:31]
didzioji dalis titiko kas cia parasyta :)
Sem (Svečias) [2010 m. sausio 31 d., 00:06]
Apie oziaragius gryna teisybe pasakyta.
devilish (Narys) [2010 m. sausio 25 d., 17:59]
Mana draugas Oziaragis,tai labai tiksliai aprasyta :)
Rutuke (Narys) [2010 m. sausio 25 d., 14:06]
viskas atitinka! :D
mergeles (Svečias) [2010 m. sausio 12 d., 00:39]
apie mergeles netinka mano net kelioms pazistamoms mergelems. visiskai. o kiti zenklai, mano manymu, visai taikliai aprasyti
as (Svečias) [2009 m. lapkričio 23 d., 13:09]
na apie mergeles tai netinka mano vurui, visiskai netinka.
tomas (Svečias) [2009 m. lapkričio 5 d., 20:55]
zinote galiu pasakyt as pats vezys ir cia raso visiska nesamone gal cia tik as kitoks bet cia tikrai netiesa!
Toma (Narys) [2009 m. spalio 28 d., 15:33]
Daug tiesos apie vėžio ženklo vyrus :)
~jooLee~ (Svečias) [2009 m. birželio 17 d., 12:53]
Man patiko aprasymai, nes visa tai yra tikra tiesa... :D

SM (Svečias) [2009 m. birželio 8 d., 11:26]
Visa tiesa apie žuviukas berniukus:) atitinka kiekvienas sakinys.:)

PRIZAI
Vartotojams
Vartotojo vardas
Slaptažodis
Registracija
Pamiršau slaptažodįPopuliarausi straipsniai
Dienos nuotraukos
Dienos nuotrauka: 2013-10-24
Dienos nuotrauka: 2013-10-23
Dienos nuotrauka: 2013-10-22
Dienos nuotrauka: 2013-10-21
Dienos nuotrauka: 2013-10-20


LS 2019 Mods
FS 19 Mods
ETS 2 Mods
mods Cattle and Crops
Mods Stellaris
Apex Legends stats
Division 2 Tracker Farming Simulator 19 Mods
Cyberpunk 2077 Mod
Minecraft Dungeons Mod
Stardew Valley Mod
GTA 6 mods PC
Snowrunner mods
Snowrunner mods PC
zodiako ženklai, savybės, išskyros, gleivės, jų pagausėjimas, naminės plaukų kaukės, lieknos kojos, madingos tatuiruotės, tatuiruotės paukščiai, žiemos mados, menstruacijų/mėnesinių ciklas, plaukų stilius, plaukų kaspinas, plaukų šukuosenos, plaukai, madingas geometrinis manikiūras, lipni juosta, madingos tatuiruotės, tatoo plunksna, plunksnos, praikaituojančios pėdos, Valentino diena, sveikas kūnas - graži išvaizda, žieminiai batai, bateliai, plaukų stilius, mada 2009/2010, batų mados 2009, plaukų kaukės, plaukų šviesinimas natūraliais produktais, sveikas maistas pagal horoskopą, kūno sudėjimas, kokie drabužiai tinka, dienos dieta, delčios dieta, madingi kirpimai, 2010 šukuosenos, sukuosenų mados, plaukų mados, plaukų stilius, šukuosenos, kasos, 2010 šukuosenos, plaukų stilius, pitagoro kvadratas, numerologija, burtai, magija, makiažo patarimai, 2010 metų horoskopas, sock bun, kojinės kuodas, madingi kuodukai, kuodai, trapūs, skilinėjantys nagai
Draugai: Seo paslaugos | Horoskopai | Amazon Marketplace Ratings | Vardu reiksmes