Naujausi straipsniai
Jūsų plaukai iš prigimties garbanoti, o jūs visais įmanomais būdais stengiatės kasdien juos ištiesinti? Nustokite tai daryti. Garbanos šią vasarą labai madingos. Tereikia...
Prieš 2 min.
Žiemą ypač daug moterų ir mergaičių skundžiasi, kad joms šąla pėdos. Tačiau dauguma mūsųų pernelyg lengva ranka numojame į šį negalavimą. Visgi turėtumėme suprasti,...
Prieš 2 min.
Žvilgteli per langą, o ten balta balta, žvilgteli į veidrodį, o ten pilka pilka... Papilkėjusi oda žiemą deja neprideda geros nuotaikos ir pasitikėjimo savimi. Tačiau jei esi...
Prieš 2 min.
Praėjusiais metais daugelis merginų be gailesčio nusitrumpino savo plaukus, kadangi buvo itin madingi trumpų plaukų kirpimai. Tačiau galiausiai jie pabodo, nes merginos nežino,...
Prieš 2 min.

mados idėjos
Grožio patarimai
 • Mada ir stilius
  Įvairūs straipsniai apie tai, kas madinga, o kas ne, kaip reikėtų rengtis, o ko reikėtų vengti, kokius drabužius rinktis įvairiausiomis progomis ir daug kitokių stiliaus patarimų.
 • Plaukų priežiūra
  Patarimai, kaip prižiūrėti plaukus bei plaukų grožio puoselėjimo būdai.
 • Veido ir kūno odos priežiūra
  Patarimai, kaip išsaugoti gražią ir jauną veido ir kūno odą.
 • Zodiako ženklai
  Kokią įtaką jūsų elgesiui turi zodiako ženklas, kokias jūsų charakterio savybes jis nulėmė ir tt.
 • Makiažas
  Makiažo paslaptys ir gudrybės. Patarimai, kaip išryškinti privalumus ir paslėpti trūkumus.
 • Rankų, kojų bei nagų priežiūra
  Patarimai, kaip prižiūrėti rankas, kojas ir nagus, kad jie visada atrodytų patraukliai.
 • Dietos ir tinkama mityba
  Kokių dietų galima ir sveika laikytis, o kokių draudžiama. Tinkama mityba, kad jūsų organizmas būtų sveikas, o kūno linijos gražios ir lieknos.
 • Įdomybės
  Įvairūs straipsniai, naudingi šiuolaikinėms merginoms ir moterims.
 • Mankštos ir sportas
  Kasdieninės mankštos, įvairūs pratimai įvairioms kūno dalims ir bendri fiziniai pratimai, kad kiekvieną dieną savijauta būtų puiki.
 • Lediškos problemos
  Menstruacijos, pastojimas, gimdymas, krūtys bei problemos dėl jų ir viskas, kas svarbu tik mums - tikroms ledi.
 • Kūno priežiūra
  Paryškinkime privalumus ir paslėpkime trūkumus. Mylėkime save tokias, kokios esame, tačiau nepamirškime ir savęs prižiūrėti bei lepinti.
 • Sveikata
  Viskas apie sveikatą, ligas, jų priežastis ir gydymą.


Vasario mėnesio horoskopas 2012 [7]

Vasario mėnesio horoskopas 2012 Paskelbta: 2012 m. vasario 1 d., 13:03
Komentarų: 7 (Skaityti komentarus)

2012 metų Vasario mėnesio horoskopas 

AVINAS (kovo 21 - balandžio 20)

tipiškiems ženklo atstovams mėnesio pradžioje vertėtų įvertinti tai, kas nuveikta praeitais metais, peržiūrėti savo veklą, ištaisyti nesklandumus ir klaidas, kad niekas netrukdytų naujoms iniciatyvoms, kurioms bus palanki pirmoji mėnesio dekada. Visas mėnuo bus gana palankus dvasinei gyvenimo pusei, kada galima vystyti savo dvasingumą, palanku pabūti vienumoje, apmąstyti savo gyvenimo kelią, tikruosius tikslus. Dirbantiems nuosavos veiklos baruose, šis mėnuo palankus dalykinei partnerystei, naujų sutarčių sudarymui, tikslingoms investicijoms. Sėkmingas mėnuo ir dirbantiems valstybiniame sektoriuje, tarnautojams, nors didelių permainų šis mėnuo nežada, finansinė gyvenimo pusė tikėtina stabili, o kai kam mėnuo gali būti finansiškai išskirtinai sėkmingas. Bendra sveikatos būklė tikėtina gera, gal tik kiek bus juntamas energijos stygius. Šeimos žmonės gali sėkmingai harmonizuoti tarpusavio santykius, o vienišiems ženklo atstovams šis mėnuo nebus labai palankus rimtiems santykiams, nors progų naujoms pažintims, romantiškiems santykiams bus.

JAUTIS (balandžio 21 - gegužės 21)

vasario mėnuo bus palankus labiau nuosavų tikslų, individualių programų įgyvendinimui, nei kolektyvinei veiklai. Šis mėnuo palankus prisiimti didesnę asmeninę atsakomybę, daryti ryžtingus sprendimus, pasikliaunant tik savomis sampratomis, geras laikas permainoms, pokyčiams savo gyvenimo kelyje. Palankus periodas žmonėms, siekiantiems karjeros, sėkmingos veiklos sociume, tai gali vykti sklandžiai, aplinkybės tam palankios, nors kiek pasyvesnės gali būti dvi pirmosios mėnesio dekados, bei aktyvesnė mėnesio pabaiga. Pirmoji mėnesio pusė bus sėkmingesnė finansiniame plane, kada tikėtinos pajamos iš socialinės veiklos, arba gali padidėti darbo atlygis, o antrąją mėnesio pusę galima artimų žmonių, ar draugų parama. Iš kitos pusės, mėnuo bus gana konfliktiškas, todėl gali tekti pasitelkti visą savo diplomatiją bendraujant šeimos erdvėje, ar tvarkant dalykinės partnerystės reikalus, vertėtų kontroliuoti savo emocijas, siekti harmonijos visose gyvenimo sferose, bendraujant su aplinkiniais. Vienišų ženklo atstovų meilės reikalai gali pasiekti kulminaciją antrąją mėnesio dekadą, tačiau kai kurie, mažiau stabilūs ryšiai, gali nutrūkti. Geros savijautos palaikymui būtinos organizmą stiprinančios priemonės.

DVYNIAI (gegužės 22 - birželio 21)

tipiškiems ženklo atstovams mėnuo palankus esminėms permainoms, arba gyvenimo sąlygų pokyčiams, sėkmingas ambicingiems, linkusiems siekti tvirto socialinio statuso, palankus kopiantiems karjeros laiptais. Šis mėnuo gali suteikti ilgai lauktą atlyginimo padidinimą, dirbantiems valstybiniame sektoriuje, šeimos palaikymą, bei gali apvainikuoti sėkme tuos, kurie užsiima nuosava veikla, verslu. Periodas palankus nuosekliam savo autoriteto ir įtakos sociume stiprinimui, neblogas mėnuo finansine prasme, tikėtinos stabilios, ar kiek didesnės pajamos, pelnas, kas gali paskatinti aplinkinių, mažiau sėkmingų žmonių, pavydą. Sveikata gali, taip pat, pareikalauti didesnio jūsų dėmesio, nei įprastai, gali trūkti energijos, gyvybingumo, vertėtų protingai stiprinti savo bendrą organizmo energetiką visais įmanomais būdais, profilaktinėmis priemonėmis. Meilės sferoje šį mėnesį tikėtinas labiau štilis, nei aktyvumo pikas šeimos žmonėms, jiems mėnuo gana ramus, harmoningas, o vienišiams – šiuo periodu gali atsiverti perspektyvos santykių užmezgimo ir jų vystymo sferoje, vienišas širdis gali aplankyti sėkmė.

VĖŽYS (birželio 22 - liepos 23)

vasario mėnuo tipiškiems ženklo atstovams pratęs praėjusio mėnesio tendencijas, bus palankus socialiniame plane, dėmesys gali būti sukoncentruotas į karjerą, gyvenimiškus tikslus, ambicijų įgyvendinimą, visa tai gali pavykti, aplinkybės tam palankios. Šiuo periodu galima ištaisyti ankstesnes klaidas, padaryti būtinus pokyčius veikloje. Ypatingas atidumas reikalingas bendraujant su vadovybe, su aukšto rango pareigūnais, valdininkais, kadangi neapgalvotos kalbos ir per didelis užsispyrimas siekiant savo tikslo gali pakenkti. Aktyvus ir svarbus mėnuo finansinėje sferoje, daugelį ženklo atstovų gali šį mėnesį lydėti finansinė sėkmė, tačiau nevertėtų pamiršti apdairumo atliekant finansines opracijas, bei sudarant, pasirašant sutartis, finansinius įsipareigojimus. Finansiškai sėkmingesnės bus dvi pirmosios mėnesio dekados, o sveikatos atžvilgiu, atvirkščiai – kiek mažiau energijos ir jėgų galite turėti pirmąją mėnesio pusę, bei tapti energingesniais, gyvybiškais paskutinę mėnesio dekadą. Meilės sferoje, tarpusavio santykiuose galima tikėtis įvairių pokyčių dvi pirmas mėnesio dekadas, tai palies tiek šeimos žmones, tiek vienišus ženklo atstovus, bei sėkmės paskutinį mėnesio dešimtadienį.

LIŪTAS (liepos 24 - rugpjūčio 23)

tipiški ženklo atstovai vasario mėnesį galės tęsti veiklą tose sferose, kurios svarbios buvo ir praėjusį mėnesį – tai bus tarsi sausio mėnesio tąsa, svarbi bus partnerystė, stambios finansinės lėšos, investicijos, bei investitorių paieška, ekstremalios situacijos, kitų žmonių palaikymas, kūrybinė veikla. Mėnuo palankus naujų, progresyvių idėjų pristatymui, finansinėms iniciatyvoms, bei finansinių įsipareigojimų vykdymui, juridiniams reikalams, kūrybinių projektų ruošimui, jų pristatymui ir įgyvendinimui, bei atmetimui visko, kas paseno, atgyveno, kas trukdo judėti į priekį. Šis laikotarpis gali skatinti pokyčius ne tik veikloje, bet ir ženklo atstovų asmenines transformacijas, stiprinti jų entuziazmą, optimizmą, reikalingų žinių siekimą. Finansinio stabilumo siekimui palanki pirma mėnesio pusė, nors visas mėnuo bus gana sėkmingas, o paskutinę dekadą biudžetas gali būti su pliuso ženklu. Sveikata tiesiogiai priklausys nuo jūsų aktyvumo, nuo gebėjimo atsiriboti nuo nemalonių, stresinių situacijų, bei protingo darbo ir mitybos režimo. Meilės sferoje mėnuo gali būti aktyvus, dinamiškas, stiprės emocijos, jausmai, aistros, todėl teks sugebėti jas laiku suvaldyti, o progų pažintims ir romantiškoms pramogoms bus gana nemažai.

MERGELĖ (rugpjūčio 24 - rugsėjo 23)

vasario mėnuo gali būti labai romantiškas, pagrindinis jūsų dėmesys ir energija bus sutelkta į partnerystės sferą, todėl tarpusavio santykiai, meilė ir bendravimas gali atimti iš jūsų didžiąją laiko dalį. Palankus mėnuo ir dalykinei partnerystei, esamų ryšių korekcijai, naujų galimybių svarstymui ir bendrų siekių išryškinimui veikloje. Sėkmingas mėnuo ir dirbantiems valstybiniame sektoriuje, o didesnio atidumo ir aktyvumo gali pareikalauti finansinė gyvenimo sfera. Šį mėnesį, pirmąją jo dekadą, jūsų įžvalga šioje sferoje gali kiek susilpnėti, labai svarbu bus adekvačiai įvertinti susiklosčiusias finansines situacijas, investicijas daryti tik gerai apgalvojus, įvertinus galimą riziką ir perspektyvas, tačiau jau nuo antros mėnesio dekados jums gali vertis netikėtos finansinės, nuosavos veiklos galimybės, todėl šalia partnerystės temų, antra svarbia grandimi taps finansai ir dalykinė veikla. Sveikata problemų šį mėnesį kelti neturėti, jeigu sugebėsite ją tinkamai tausoti, esant būtinybei save palepinti, atsipalaiduoti, išsivaduoti nuo išorinės įtampos, stresinių situacijų. Savijautą pagerinti, bendrą tonusą suaktyvinti gali ir sėkmingi meilės ryšiai, romantiškos pramogos, stiprūs jausmai, o meilės sferoje šis mėnuo palankus, ypač vienišiems ženklo atstovams, nors bus nemažai ir iliuzijų, idealizmo.

SVARSTYKLĖS (rugsėjo 24 - spalio 23)

šis mėnuo bus labai palankus kūrybiškiems žmonėms, tikėtina, kad planetų įtakoje stiprės kūrybiniai gabumai ir polėkiai, įkvėpimą stiprins romantiški meilės santykiai, stipri bus partnerių įtaka. Tačiau, kai kuriems tipiškiems ženklo atstovams partnerystės sektorius gali šį mėnesį tapti ir problematišku, nors tarpusavio bendravimą gali įtakoti vidinės psichologinės problemos, todėl šiai sferai vertėtų skirti pakankamai dėmesio, bei siekti tarpusavio supratimo, santykių harmonizavimo. Mėnuo mažiau išryškins karjeros galimybes, gali kiek sulėtėti nuosavos veiklos tempai, daug laiko gali tekti pašvęsti visuomeniniams reikalams, tačiau iš kitos pusės, mėnuo gali būti sėkmingas veiklos permainoms, bei ieškantiems darbo, ieškantiems sferos, kur galėtų realizuoti savo potencialą. Sveikata šį mėnesį turėtų būti gera, nors profilaktika, organizmo ir imuniteto stiprinimo priemonės irgi būtų savalaikės. Finansinė sfera šį mėnesį gali kelti rūpestį, pajamos gali sumažėti, išbalansuoti biudžetą, todėl vertėtų pasitelkti ekonomijos režimą. Meilės sferoje mėnuo palankus tik trumpalaikiams romantiškiems santykiams, stabilumą pasiekti bus sunku, o šeimose didelių permainų, ar krizinių situacijų tikėtis neverta, periodas harmoningai stabilus.

SKORPIONAS (spalio 24 - lapkričio 22)

tipiškiems ženklo atstovams vasario mėnesį gali svarbiausiomis gyvenimo sferomis tapti darbo, sveikatos ir kūrybinės saviraiškos, pramogų sfera. Kiek mažiau dėmesio bus skiriama socialiniam gyvenimui, karjeros sferai, šiame sektoriuje aktyvumas mažės. Gyvenimo permainos gali būti susiję su meilės ryšiais, svarbūs taps šį mėnesį draugiški ryšiai su kolegomis, bendradarbiais, bendraminčiais, sies bendros pramogos, ar kultūriniai polinkiai. Tarpusavio santykiai su mylimais žmonėmis nebus labai paprasti, jausmų amplitudė bus labai ryški, permaininga, todėl teks įdėti pastangų norint išlaikyti pusiausvyrą ir harmoniją, teks valdyti emocijas, norint išsaugoti brangius jums santykius. Šis mėnuo bus išskirtinis jausmų plane, todėl gali būti paliestas tiek šeimos žmonių asmeninis gyvenimas, tiek aktyvus periodas vienišiems ženklo atstovams, kadangi šiuo periodu bus labai daug galimybių artimų santykių ir ryšių užmezgimui, bei jau esamų santykių tvirtumui patikrinti. Sėkmingas ir stabilus mėnuo finansinėje plotmėje, kaip ir sveikatos sferoje – savijauta priklausys nuo optimistinio požiūrio į supančią aplinką, nuo malonių pramogų ir pojūčių, intensyvaus bendravimo.

ŠAULYS (lapkričio 22 - gruodžio 21)

svarbia mėnesio tema tipiškiems ženklo atstovams tampa bendravimas su supančiais žmonėmis, jų poreikių suvokimas, mažiau skiriant dėmesio nuosavoms programoms, jų įgyvendinimui. Dvi pirmosios mėnesio dekados bus palankios intelektualinei veiklai, iniciatyvoms komunikacijų, informacinėje erdvėje. Dirbantiems tiek valstybiniame sektoriuje, tiek nuosavos veiklos baruose, mėnuo bus palankus kvalifikacijos kėlimui, tikslinių kursų lankymui, reklaminėms kampanijoms, reikiamos patirties įgijimui. Vasario mėnesį didesnę savo energijos dalį galite skirti tiems reikalams, kurie lieka labiau „šešėlyje', nei afišuojami sociume – tai mokslai, šeimos reikalai, verslo sfera, įgūdžiai, sveikatos stiprinimas. Savijauta gali pareikalauti papildomo jūsų dėmesio, ypač paskutinę mėnesio dekadą, o finansinė situacija gali kelti jums rūpestį viso mėnesio eigoje. Šis periodas nebus palankus finansinei plėtrai, vertėtų peržiūrėti savo finansines galimybes, pakoreguoti būtinas išlaidas, stengtis išlaikyti finansinį balansą. Asmeninių santykių, meilės sfera šiuo periodu jums bus svarbi, tačiau reikalai, liečiantys šį sektorių bus nuosaikūs, jausmai ramesni, gyvenimas šeimose labiau harmoningas, o vienišoms širdims tai irgi bus kiek pasyvesnis periodas naujų santykių sferoje.

OŽIARAGIS (gruodžio 22 - sausio 20)

tipiškiems ženklo atstovams vasario mėnesį gali svarbia tapti šeimos sfera, tarpusavio santykiai su šeimos nariais, artimais giminaičiais, tėvais, bei ūkiniai šeimos reikalai. Esant poreikiui, palaikymą ir finansinę paramą taip pat galima gauti šeimoje, todėl labai svarbus teisingas ir apgalvotas santykių šiame sektoriuje vystymas, vertėtų vengti neapgalvotų, destruktyvių poelgių. Palankiausia būtų vasario mėnesį bereikalingai neišlaidauti, kadangi protingas taupumas stiprins jūsų finansinį stabilumą, nors pajamos tikėtinos iš socialinės ir kūrybinės sferos, finansinių sandorių, tolimų kelionių. Vasario mėnuo bus palankus siekiantiems tolimesnio išsilavinimo, žinių, galima sėkmingai įsijungti į komunikacijų ir informacijos sferą, palanku dirbantiems nuosavos veiklos sektoriuje. Sveikatos būklė tikėtina gera, nors palanku šiuo periodu ir organizmą stiprinančios procedūros. Mėnuo bus palankus asmeniniams pokyčiams, galima sėkmingai keisti įvaizdį, pasinaudoti kosmetologijos sferos paslaugomis ir procedūromis. Meilei šis mėnuo mažiau palankus, todėl didelių galimybių nepajus vieniši ženklo atstovai, periodas labiau ramus, pasyvokas.

VANDENIS (sausio 21 - vasario 19)

vasario mėnuo gali būti palankus finansiniame plane, šiuo periodu gali būti labai stipri įžvalga, aplinkybių įtakoje galima tikėtis gerų pajamų ir pelno iš nuosavos veiklos, ypač antroje mėnesio pusėje. Kita svarbi sfera bus susijusi su bendravimu, bei ryšiais, kadangi būtent šis sektorius taps pažeidžiamu, bei gali skatinti kai kurias nemalonias situacijas, o aplinkybių įtakoje galimi vėlavimai, vilkinimas, o tam tikrose situacijose galima apsigauti, todėl vertėtų būti itin atidiems ir atsargiems. Atidžiau, nei įprastai, vertėtų tikrinti gaunamą informaciją, gerai apgalvoti ruošiamus projektus, atidžiai sudarinėti sutartis, pasirašyti kontraktus, bei nedaryti nei skubotų investicijų, nei neapgalvotų, spontaniškų pirkinių. Antroji mėnesio pusė bus palanki dalykiniam bendravimui ir partnerystei, finansiniams sandoriams, jeigu jie bus gerai apgalvoti, galimas draugų, partnerių palaikymas, produktyvi bendra veikla. Sveikatos prasme mėnuo palankus, gera savijauta bus proporcinga vidinei harmonijai ir psichologiniam stabilumui, nors į organizmo stiprinimo priemones, taip pat, nevertėtų numoti ranka šiuo šaltuoju periodu. Mėnuo sėkmingas meilės sferoje, ypač dvi pirmas dekadas, todėl vieniši ženklo atstovai šiuo periodu gali surasti sau skirtą sielą, užmegzti romantiškus ryšius, o šeimose tikėtina harmonija ir tarpusavio supratimas.

ŽUVYS (vasario 20 - kovo 20)

tipiškiems ženklo atstovams vasario mėnesį gali stiprėti įžvalga, intuicija, imlumas, svarbu tik per daug nepasinerti į savo vidinius pojūčius, neatsiplėšti nuo realybės ir stengtis tvirtai stovėti ant žemės, didesnį dėmesį sutelkti ties materialiuoju pasauliu, žemiškais poreikiais. Šiuo periodu bus svarbu išryškinti jūsų vidines motyvacijas, peržiūrėti gyvenimiškus tikslus, apgalvoti ir pasirinkti būtinas tam priemones. Vasario mėnuo bus labiau palankus reikalams, kurie mažiau išreikšti sociume, daugiau dėmesio vertėtų skirti savo meistriškumo tobulinimui, bendravimui artimoje aplinkoje, šeimos erdvėje. Finansinė šio mėnesio situacija nebus labai aktyvi, pajamos gali kiek vėluoti, tam vertėtų pasirengti iš anksto, nors visumoje asmeninis biudžetas išliks stabilus. Palankus mėnuo bus peržiūrėti savo pajamų šaltinius, jų gavimo būdus, bei padaryti būtinus pokyčius, žvelgiant į perspektyvą. Savijauta ir gera nuotaika tikėtina visą periodą, jums pakaks energijos, gyvybingumo ir entuziazmo, palankiai sveikatos būklę įtakos harmoningi santykiai šeimos rate, o vienišus ženklo atstovus įkvėps draugiški ir romantiški ryšiai, meilės pramogos.

Į viršųKomentarai:


Vardas (privalomas laukas):
El. pašto adresas (privalomas laukas):
Įveskite 3 simbolių saugos kodą:
 
Jūsų komentaras (privalomas laukas):


GuestorisP (Svečias) [2019 m. lapkričio 11 d., 09:08]
[url=https://aidevs.cc/dating-format-for-man.html]dating format for man[/url] [url=https://aidevs.cc/conservatives-dating-in-dc.html]conservatives dating in dc[/url] [url=https://aidevs.cc/orthopedic-surgeon-dating.html]orthopedic surgeon dating[/url] [url=https://aidevs.cc/dating-app-bratislava.html]dating app bratislava[/url] [url=https://aidevs.cc/dating-sites-in-scotland.html]dating sites in scotland[/url] [url=https://aidevs.cc/married-after-3-years-of-dating.html]married after 3 years of dating[/url] [url=https://aidevs.cc/dating-classified-ads.html]dating classified ads[/url] [url=https://aidevs.cc/how-to-improve-dating-confidence.html]how to improve dating confidence[/url] [url=https://aidevs.cc/pure-hookup-itunes.html]pure hookup itunes[/url] [url=https://aidevs.cc/halal-dating-singapore.html]halal dating singapore[/url]
GuestorisP (Svečias) [2019 m. lapkričio 11 d., 09:07]
[url=https://aidevs.cc/who-is-andy-dating-in-tears-of-a-tiger.html]who is andy dating in tears of a tiger[/url] [url=https://aidevs.cc/who-is-dating-irina-baeva.html]who is dating irina baeva[/url] [url=https://aidevs.cc/bungie-matchmaking-destiny.html]bungie matchmaking destiny[/url] [url=https://aidevs.cc/hair-salon-hook-up.html]hair salon hook up[/url] [url=https://aidevs.cc/interpol-dating-site.html]interpol dating site[/url] [url=https://aidevs.cc/dota-2-matchmaking-taking-forever.html]dota 2 matchmaking taking forever[/url] [url=https://aidevs.cc/hook-up-220-breaker.html]hook up 220 breaker[/url] [url=https://aidevs.cc/rusrek-dating.html]rusrek dating[/url] [url=https://aidevs.cc/mcm-dating.html]mcm dating[/url] [url=https://aidevs.cc/madison-online-dating-service.html]madison online dating service[/url]
Guestspupe (Svečias) [2019 m. spalio 20 d., 16:50]
[url=https://umapu.info/chinese-massage-cam/]chinese massage cam[/url] [url=https://umapu.info/gianna-michaels-porno/]gianna michaels porno[/url] [url=https://umapu.info/dating-games-for-ps/]dating games for ps[/url] [url=https://umapu.info/porno-trojkaty/]porno trojkaty[/url] [url=https://umapu.info/meltem-cumbul-porno/]meltem cumbul porno[/url] [url=https://umapu.info/porno-free-italia/]porno free italia[/url] [url=https://umapu.info/best-free-online-dating-sites-uk-review/]best free online dating sites uk review[/url] [url=https://umapu.info/top-dating-sites-uk/]top dating sites uk[/url] [url=https://umapu.info/sporbldning/]sporbldning[/url] [url=https://umapu.info/tapety-porno/]tapety porno[/url]
jurgaa1 (Narys) [2012 m. vasario 8 d., 11:53]
Nekazka :D
mildutea (Narys) [2012 m. vasario 4 d., 18:05]
hmm,nieko gero
unfeeling (Narys) [2012 m. vasario 4 d., 16:11]
jauciams vis vienisiems zadami santykiai su busimaja antraja puse, bet blm kaip neturiu taipo neturiu jos :D
Audringa (Narys) [2012 m. vasario 3 d., 17:59]
Geras

PRIZAI
Vartotojams
Vartotojo vardas
Slaptažodis
Registracija
Pamiršau slaptažodįPopuliarausi straipsniai
Dienos nuotraukos
Dienos nuotrauka: 2013-10-24
Dienos nuotrauka: 2013-10-23
Dienos nuotrauka: 2013-10-22
Dienos nuotrauka: 2013-10-21
Dienos nuotrauka: 2013-10-20


LS 2019 Mods
FS 19 Mods
ETS 2 Mods
mods Cattle and Crops
Mods Stellaris
Apex Legends stats
Division 2 Tracker Farming Simulator 19 Mods
Cyberpunk 2077 Mod
Minecraft Dungeons Mod
Stardew Valley Mod
GTA 6 mods PC
Snowrunner mods
Snowrunner mods PC
menstruacijų/mėnesinių ciklas, pitagoro kvadratas, numerologija, burtai, magija, plaukų stilius, mada 2009/2010, plaukų kaspinas, plaukų šukuosenos, plaukai, makiažo patarimai, išskyros, gleivės, jų pagausėjimas, plaukų kaukės, dienos dieta, delčios dieta, kūno sudėjimas, kokie drabužiai tinka, praikaituojančios pėdos, Valentino diena, plaukų stilius, plaukų šviesinimas natūraliais produktais, madingos tatuiruotės, tatuiruotės paukščiai, madingos tatuiruotės, tatoo plunksna, plunksnos, sveikas kūnas - graži išvaizda, plaukų mados, plaukų stilius, šukuosenos, kasos, madingi kirpimai, 2010 šukuosenos, sukuosenų mados, žieminiai batai, bateliai, lieknos kojos, 2010 šukuosenos, plaukų stilius, zodiako ženklai, savybės, 2010 metų horoskopas, batų mados 2009, madingas geometrinis manikiūras, lipni juosta, žiemos mados, sock bun, kojinės kuodas, madingi kuodukai, kuodai, naminės plaukų kaukės, sveikas maistas pagal horoskopą, trapūs, skilinėjantys nagai
Draugai: Seo paslaugos | Horoskopai | Amazon Marketplace Ratings | Vardu reiksmes