Naujausi straipsniai
Naujoji rudens/žiemos sezonui skirta Pull & Bear kolekcija - odė jaunoms ir energingoms miestiečių sieloms. Džiaugtis kiekviena akimirka ir mėgautis gyvenimu - toks jūsų tikslas...
Prieš 15 sek.
Naują sezoną pradėti norisi ne tik su naujais drabužiais, bet ir su nauja šukuosena. Tačiau jei kirpti ir dažyti plaukų nesinori, tuomet geriausia išeitis - nauja, dar niekur...
Prieš 49 sek.
Ieškote apatinių, kurių dėka galėtumėte jaustis seksuali, drąsi, moteriška, valdinga ir geidžiama? Tuomet rinkitės jūsų kūno formas paryškinančius Gorteks apatinius. Gorteks...
Prieš 56 sek.
Vos tik atšyla orai, merginas ir moteris užlieja permainų troškimas. Mes perstumdome baldus, išsikuopiame seniai betvarkytus kambarius, bėgame į parduotuves prisipirkti spalvingų...
Prieš 1 min.

mados idėjos
Grožio patarimai
 • Mada ir stilius
  Įvairūs straipsniai apie tai, kas madinga, o kas ne, kaip reikėtų rengtis, o ko reikėtų vengti, kokius drabužius rinktis įvairiausiomis progomis ir daug kitokių stiliaus patarimų.
 • Plaukų priežiūra
  Patarimai, kaip prižiūrėti plaukus bei plaukų grožio puoselėjimo būdai.
 • Veido ir kūno odos priežiūra
  Patarimai, kaip išsaugoti gražią ir jauną veido ir kūno odą.
 • Zodiako ženklai
  Kokią įtaką jūsų elgesiui turi zodiako ženklas, kokias jūsų charakterio savybes jis nulėmė ir tt.
 • Makiažas
  Makiažo paslaptys ir gudrybės. Patarimai, kaip išryškinti privalumus ir paslėpti trūkumus.
 • Rankų, kojų bei nagų priežiūra
  Patarimai, kaip prižiūrėti rankas, kojas ir nagus, kad jie visada atrodytų patraukliai.
 • Dietos ir tinkama mityba
  Kokių dietų galima ir sveika laikytis, o kokių draudžiama. Tinkama mityba, kad jūsų organizmas būtų sveikas, o kūno linijos gražios ir lieknos.
 • Įdomybės
  Įvairūs straipsniai, naudingi šiuolaikinėms merginoms ir moterims.
 • Mankštos ir sportas
  Kasdieninės mankštos, įvairūs pratimai įvairioms kūno dalims ir bendri fiziniai pratimai, kad kiekvieną dieną savijauta būtų puiki.
 • Lediškos problemos
  Menstruacijos, pastojimas, gimdymas, krūtys bei problemos dėl jų ir viskas, kas svarbu tik mums - tikroms ledi.
 • Kūno priežiūra
  Paryškinkime privalumus ir paslėpkime trūkumus. Mylėkime save tokias, kokios esame, tačiau nepamirškime ir savęs prižiūrėti bei lepinti.
 • Sveikata
  Viskas apie sveikatą, ligas, jų priežastis ir gydymą.


Vasario mėnesio horoskopas 2013 [2]

Vasario mėnesio horoskopas 2013 Paskelbta: 2013 m. vasario 3 d., 11:14
Komentarų: 2 (Skaityti komentarus)

Norėdamos sužinoti, ką jums žada 2013-tieji Juodosios Gyvatės metai, perskaitykite 2013 metų horoskopą, kurį rasite paspaudusi ČIA -----> 2013 metų horoskopas.  

2013 Vasario mėnesio horoskopas AVINUI (kovo 21 - balandžio 20)

tipiškų ženklo atstovų asmenines ambicijas vasario mėnesį skatins šiuo ženklu tranzitu judantis Uranas, bei formuojantis įtemptą aspektą Avino ženklą valdančiam Plutonui, esančiam karjeros, sociumo sektoriuje. Įdėjus pastangų, šis mėnuo gali būti gana sėkmingas karjeroje, grupinėje veikloje, kūryboje, bei sėkmingas finansine prasme. Pirmąją mėnesio dekadą, Marso aspektų su Jupiteriu ir Neptūnu įtakoje, galima įvairi dezinformacija, apkalbos, nemalonumai su teisėsauga, šiuo periodu gali tekti pasirūpinti giminaičiais, artimos aplinkos žmonėmis, tačiau vengti reikėtų impulsyvumo, gerai apgalvoti savo veiksmus, bei pasirengti atkakliam darbui, kurio tikėtina, kad pirmąją mėnesio pusę bus apstu. Antrąją mėnesio dekadą, Marso aspekto Plutonui įtakoje, galima pajausti energijos ir jėgų antplūdį, periodas bus palankus tvarkyti reikalus su valstybinėmis įstaigomis, sudaryti sutartis, pasirašyti kontraktus, geras laikas užsiimantiems verslu, tinkamas naujų įmonių steigimui, reikalų su bankais tvarkymui. Mėnesio vidurys palankus ieškantiems darbo, galimi ženklūs profesiniai pasiekimai, o darbštūs ir atsakingi ženklo atstovai turės galimybę pakilti karjeros laiptais. Paskutinė mėnesio dekada bus gana sėkminga, nors dvejopa, iš vienos pusės, tokiu metu bus siekiama praktiškų tikslų, veikiama apdairiai, galima sėkmė kūrybinėse profesijose, tikėtinas slaptas palaikymas, o iš kitos pusės – vertėtų nepasiduoti iliuzijoms, bei teisingai įvertinti savo galimybes. Šeimos žmonėms tai bus gana sudėtingas mėnuo, tačiau, skiriant pakankami dėmesio šeimai, bei tarpusavio santykių kokybei, didesnių problemų galima bus išvengti. Vienišiems ženklo atstovams rimtų santykių užmezgimui palankiausia paskutinė mėnesio dekada. Savijautą visą mėnesį įtakos vidinės emocinės būsenos, vertėtų laikytis protingo darbo, poilsio ir mitybos režimo, bei stengtis išlaikyti psichologinę pusiausvyrą.

 

2013 Vasario mėnesio horoskopas JAUČIUI (balandžio 21 - gegužės 21)

didžiąją vasario mėnesio dalį svarbiausias akcentas tipiškiems ženklo atstovams bus daromas profesinės ir kolektyvinės veiklos, karjeros, socialinių reikalų sferai. Pirmąją vasario savaitę, kada Venera formuos harmoningą aspektą Jupiteriui, judančiam tranzitu asmeninių finansų sektoriumi, galima tikėtis geresnių pajamų, tai sėkmingas periodas užsiimantiems verslu, bei tinkamas laikas originalių idėjų įgyvendinimui, naujų veiklos sferų paieškoms. Pirmoji mėnesio pusė, harmoningo Veneros aspekto Juodajam Mėnuliui įtakoje, gali būti sėkminga asmeninės gerovės sektoriuje, o konfliktinio Veneros aspekto Saturnui, einančio tranzitu partnerystės sektoriumi, kurio kulminacija bus vasario 11 d. įtakoje, galimi finansiniai nuostoliai per dalykinius, arba užsienio partnerius. Visus naujus reikalus, susijusius su dalykine, ar kita partneriška, bendradarbiavimo veikla, vertėtų tvarkyti iki vasario 18 d., kadangi nuo šios dienos Saturnas pradės judėti retro kryptimi, todėl paskutinę mėnesio dekadą visi reikalai gali būti tvarkomi lėčiau, galimos įvairios kliūtys, juntamas vilkinimas, atsakomybės stoka, tačiau šis periodas bus palankus dalykinės, partneriškos veiklos peržiūrai, tobulinimui. Antroji mėnesio pusė bus mažiau palanki finansine prasme, o trečioji mėnesio dekada gali išryškinti problemas karjeroje, profesinėje veikloje, partnerystės sektoriuje. Paskutinė vasario savaitė bus nepalanki naujoms iniciatyvoms kolektyvinėje ir visuomeninėje veikloje, Merkurijui pradėjus judėti retro kryptimi, bus galima peržiūrėti ir koreguoti reikalus, susijusius su asmeniniais santykiais, akcinėmis bendrovėmis, visuomeninėmis organizacijomis. Iš kitos pusės, Veneros jungties su Neptūnu įtakoje, paskutinė mėnesio dekada bus palanki kūrybai, įkvepiančiai meilei, stiprės dvasingumo išraiškos, intuicija, estetiniai poreikiai. Meilės reikalams bus palanki mėnesio pradžia ir pabaiga, o kiek sudėtingesnis periodas bus antroji dekada, kurios metu vertėtų skirti didesnį dėmesį ir savo sveikatai.

 

2013 Vasario mėnesio horoskopas DVYNIAMS (gegužės 22 - birželio 21)

visą vasario mėnesį, kol Dvynių ženklu tranzitu judės Jupiteris, laikomas didžiosios laimės planeta, gali stiprėti optimizmas, galimas laimės pojūtis, gali išryškėti nenumaldomas noras praplėsti savo asmeninius horizontus, mėnuo bus palankus finansine prasme. Pirmoji mėnesio dekada bus kiek dvejopa, iš vienos pusės, pirmąją savaitę, harmoningo Veneros ir Jupiterio aspekto įtakoje, tipiškiems ženklo atstovams, dėmesį gali tekti sukoncentruoti į reikalus, susijusius su kūrybine veikla, mokslu, ar ryšiais su užsieniu, palanku šiuo periodu tvarkyti juridines problemas, o iš kitos pusės, Dvynių ženklą valdantis Merkurijus, eidamas tranzitu Vandenio ženklu, bei formuodamas jungties aspektą su Marsu, išryškins proto aštrumą ir dvasinę energiją, tačiau, aspekto įtaka gali stiprinti neramumą, dirglumą, polinkį skubotiems, neapgalvotiems veiksmams, nepagrįstai kritikai. Merkurijaus jungtis su Neptūnu suaktyvins profesinės veiklos, karjeros sektorių, aspekto periodu stiprės kūrybiniai gabumai, intuicija, tačiau galimos ir iliuzijos, apgaulės, intrigos - laikas bus dvejopas. Antroji mėnesio dekada bus palanki darbo ir karjeros sferose, bus juntama harmoninga Merkurijaus ir Saturno aspekto įtaka, stiprės konkretus mąstymas, bus siekiama ilgalaikės sėkmės savos veiklos sferoje, bet iš kitos pusės, Merkurijaus konfliktinio aspekto Juodajam Mėnuliui įtakoje, mėnesio viduryje gali išryškėti ir per didelės asmeninės socialinės ambicijos, kada savo tikslų gali būti siekiama atkakliai, nepaisant kitų nuomonės. Paskutinę mėnesio dekadą, kada Juodasis Mėnulis, einantis tranzitu Dvynių ženklu, bus konfliktiniame aspekte su Marsu, galimas padidintas dirglumas, agresyvumas, gali išryškėti problemos darbe ir profesinėje sferoje, destruktyvūs polinkiai. Kokie bus tarpusavio santykiai šeimoje, ar jie bus harmoningi, ar konfliktiniai, viskas priklausys nuo asmeninių poelgių, o vieniši ženklo atstovai turės palankių progų užmegzti rimtus asmeninius santykius, jeigu tik sugebės pažaboti savo ambicijas ir per didelį išdidumą.

 

2013 Vasario mėnesio horoskopas VĖŽIUI (birželio 22 - liepos 23)

tipiški ženklo atstovai vasario mėnesį gali tikėtis ramaus periodo savo gyvenime, kadangi tai bus labiau pasyvus laikas. Pirmąją vasario savaitę bus palanku užsiimti šeimos ir vaikų reikalais, galima sėkminga savireklama, tinkamas metas kūrybinės saviraiškos paieškoms, iniciatyvoms darbo sferoje. Pirmąją mėnesio pusę tipiškiems ženklo atstovams gali labiau, nei įprastai, parūpti aplinkinių nuomonė jų atžvilgiu, laikas bus palankus savo asmeninių ketinimų ir polinkių išryškinimui, o vidurinė mėnesio dekada akcentuos asmeninių santykių, meilės, hobi sektorių, todėl laikas bus palankus vienišiems ženklo atstovams, siekiantiems naujų romantiškų ryšių, pramogų, tokiu metu galima bus pradėti naujus santykius, arba jau esamus, pervesti į naują kokybinį lygmenį. Kliūtimi romantiškų santykių užmezgimui gali tapti nepalankios asmeninės savybės, tokios kaip nepakantumas kitų žmonių pažiūroms, ar jų trūkumams, per didelis kritiškumas, bei padidinti reikalavimai galimai antrajai pusei. Daug dėmesio šį mėnesį tipiškiems ženklo atstovams gali tekti skirti tarpusavio santykių šeimoje stiprinimui, harmonijos ir pozityvaus psichologinio klimato namų erdvėje formavimui. Antros dekados pradžia bus palanki ryšiams su užsienio partneriais, o pabaiga – įvairių sutarčių tvirtinimui, reikalų tvarkymui valstybinėse įstaigose, bei ateities planų kūrimui, būtinų priemonių jų įgyvendinimui, paieškoms. Paskutinė dekada galimai palanki, tokiu metu gali pildytis ilgai puoselėtos viltys ir lūkesčiai, o mėnesio pabaigoje gali džiuginti pagerėjusi finansinė situacija, sėkmė profesinėje veikloje. Periodas bus palankus būtinoms permainoms kūrybinės veiklos sferoje, tačiau šiuo metu, ypač paskutinę mėnesio savaitę, nevertėtų planuoti tolimų kelionių, ar svarbių kontraktų su užsienio parteriais pasirašymo. Paskutinę dekadą gali sustiprėti įtarumas savijautos atžvilgiu, tačiau rimtų sveikatos problemų tikėtis neverta, nors nereikėtų numoti ranka į organizmą stiprinančias profilaktikos priemones.

 

2013 Vasario mėnesio horoskopas LIŪTUI (liepos 24 - rugpjūčio 23)

tipiški ženklo atstovai dvi pirmas mėnesio dekadas savo dėmesį gali sutelkti į partnerystės sektorių, kuriuo eis tranzitu Liūto ženklą valdanti Saulė. Kadangi Vandenio ženklas, kuriuo Saulė judės iki vasario 18 d. yra jai nepalankus, šiame ženkle planetos kosminis statusas silpnas, ji negali pilnai išreikšti savo savybių, tai gali pasireikšti kiek sumažėjusiu gyvybingumu, todėl didesnį dėmesį vertėtų skirti savo savijautai, vengti per didelių fizinių apkrovų, skirti pakankamai laiko poilsiui, sveikai mitybai. Mėnesio pradžioje dar gali būti juntama silpnėjanti konfliktinio Saulės aspekto Saturnui įtaka, kuri nepalanki sveikatai, galimas nusivylimas, pesimistinės, depresinės nuotaikos, o antrąją mėnesio dekadą, kada Saulė formuos jungties aspektą Neptūnui, iš vienos pusės, akcentas bus daromas finansiniams reikalams, kurie gali paliesti dalykinę partnerystę, bendradarbiavimo su kitais žmonėmis sektorių, o iš kitos pusės, aspekto įtakoje, gali stiprėti emocionalumas, polinkis kiek neobjektyviai vertinti susidariusias situacijas, todėl galimas pavojus tapti nuosavų fantazijų aukomis, arba pakliūti į svetimą įtaką, tokiu metu reikėtų labai atsargiai vartoti vaistus, alkoholį. Vidurinę mėnesio dekadą vertėtų vengti bet kokių rizikingų finansinių operacijų, labai atsargiai vesti derybas, sudaryti ir pasirašyti svarbias sutartis, ar kontraktus. Paskutinę mėnesio dekadą, kada Saulė pradės judėti Žuvų ženklu, stiprės psichologinis imlumas, sentimentalumas, polinkis pasinerti į vidinį fantazijų ir godų pasaulį, o dekados pradžioje, kada Saulė formuos konfliktinį aspektą Jupiteriui, nepalankiai gali būti paliestos asmeninių ir visuomeninių ryšių sferos, gali išryškėti labai stiprios emocijos, bei problemos susiję su tuo. Tokiu metu gali silpnėti darbingumas, kūrybiškumas, didėti polinkis konfliktams, galimi finansiniai ir materialiniai nuostoliai. Paskutinę mėnesio savaitę palankios aplinkybės galimos šeimoje, gali pagerėti šeimos finansinė situacija, stiprėti apdairumas, koncentracija, tikslingumas. Vienišiems ženklo atstovams mėnuo palankus meilės sferoje, galimos romantiškos pažintys, gali megztis emociškai gilūs asmeniniai santykiai, gali aplankyti meilė.

 

2013 Vasario mėnesio horoskopas MERGELĖMS (rugpjūčio 24 - rugsėjo 23)

Mergelei ( 24 rugpjūčio – 23 rugsėjo ) – tipiškiems ženklo atstovams pirmąją dekadą gali tekti susitelkti ties darbo ir karjeros sfera, kadangi šiuo periodu, tik įdėjus pakankamai daug pastangų, bei įveikus užgriuvusių darbų naštą, bus galima pasiekti gerų rezultatų. Jupiteris ir Juodasis Mėnulis visą vasario mėnesį judės tranzitu profesinės veiklos, karjeros sektoriumi, bei skatins socialines ambicijas, o Merkurijus, valdantis Mergelės ženklą, vasario 5 d. pereis į Žuvų ženklą, kuriame šios planetos kosminis statusas dvigubai silpnas, todėl tai gali pasireikšti sumažėjusiu tonusu, tokio tranzito metu vertėtų vengti per didelio darbo krūvio, stresinių situacijų, reikėtų pasirinkti teisingą darbo ir poilsio režimą. Veneros harmoningo aspekto Jupiteriui įtakoje, pirmąją mėnesio dekadą galima tikėtis finansinės sėkmės asmeninių finansų ir darbo sektoriuje, arba paskatos už profesinius nuopelnus. Merkurijaus harmoningo aspekto Saturnui įtakoje, pirmoje vasario mėnesio pusėje, palankių poslinkių galima tikėtis artimoje aplinkoje ir partnerystės sferoje, bus geras laikas bendrauti su artimais giminėmis, sudaryti bendradarbiavimo sutartis, arba gauti naudingas konsultacijas. Merkurijus formuos jungties aspektus su Marsu ir Neptūnu, bus suaktyvintas partnerystės sektorius, tačiau šių aspektų įtaka bus dvejopa – bus juntamas aktyvumas, impulsyvumas, nekantrumas, bei gali silpnėti nuovokumas, praktiškumas, tikslingumas, tokiu metu galimos įvairios iliuzijos, galima lengvai apsigauti, pervertinti savo galimybes. Antra mėnesio dekada irgi gali būti dvejopa, iš vienos pusės, Merkurijaus harmoningo aspekto Plutonui įtakoje, periodas bus palankus meilei, bendravimui, asmeninių ryšių formavimui, o iš kitos pusės, laikas tinkamas permainoms socialiniame gyvenime, kada galima atsikratyti tų gyvenimo situacijų, kurios trukdo siekti plėtros, profesinės sėkmės, o įdėjus pastangų, galima pakreipti aplinkybes norima linkme. Paskutinę mėnesio dekadą bus labiau pasyvus laikas, vasario 23 d. Merkurijus pasisuks ir pradės judėti atatupstas, todėl laikas bus labiau palankus anksčiau pradėtų darbų užbaigimui, tokiu metu dar kartą galima sugrįžti prie to, kas buvo padaryta neteisingai, galima dar kartą viską apgalvoti, ištaisyti ankstesnes klaidas. Gyvenantiems šeimoje, mažiau palanki tarpusavio santykiams bus pirmoji dekada, vėliau daugės harmonijos, o vieniši ženklo atstovai gali sutikti antrąją pusę, nors ilgalaikių santykių formavimui, vasario mėnuo nebus labai palankus.

 

2013 Vasario mėnesio horoskopas SVARSTYKLĖMS (rugsėjo 24 - spalio 23)

pagrindinis akcentas vasario mėnesį tipiškiems ženklo atstovams gali būti daromas asmeninių tarpusavio santykių su kitais žmonėmis sferoje. Svarstyklių ženklą valdanti Venera, nuo vasario 2 d. iki 26 d. judės Vandenio ženklu, kūrybinės saviraiškos, meilės, azarto, hobi, pramogų sektoriumi, o formuodama harmoningus aspektus Jupiteriui ir Uranui, pirmąją mėnesio savaitę suaktyvins partnerystės, kūrybos, ryšių su užsieniu sferas, bus tinkamas periodas harmoningų partneriškų ryšių formavimui, aspektų įtakoje stiprės vidinis ženklo atstovų žavesys, kūrybiniai gabumai, gebėjimas pasirinkti tinkamą profesiją, tokiu metu galima sėkmingai realizuoti kūrybinius talentus, originalias idėjas, tikėtinos pažintys, gali prasiplėsti asmeniniai horizontai. Sekantis periodas, iki vasario 11 d., kada bus juntama konfliktinio Veneros aspekto Saturnui įtaka, nepalankiai gali būti paliesta asmeninės gerovės ir šeimos sferos, gali išryškėti šaltumas jausmuose, savanaudiškumas, pavydas ir įtarumas, kas gali skatinti destrukciją namų erdvėje, apkartinti bendravimą su artimais ir mylimais žmonėmis, galimos priverstinės išlaidos šeimos poreikiams. Kūrybinių idėjų realizacijai palanki bus ir antra mėnesio dekada, šiuo periodu galimos įvairios malonumą teikiančios pramogos, daug bendravimo, o paskutinę vasario dekadą, kada Venera formuos jungties aspektą Neptūnui, jo įtakoje iš vienos pusės galimas per didelis svajingumas, tikėtini neaiškūs pojūčiai, neapibrėžtumas, atsainumas darbo atžvilgiu, galimos iliuzijos, nusivylimas, saviapgaulė. Aspekto įtakoje gali silpnėti valia, stiprėti polinkis pataikauti saviems norams, išrykėti polinkis pramogoms, noras plaukti pasroviui. Šis periodas palankus meilės sferoje, kadangi, stiprėjantis žavesys, gali padėti pritraukti priešingos lyties atstovus, gali megztis romantiški santykiai. Darbo, karjeros, finansų ir sveikatos sferose šį mėnesį esminių pokyčių tikėtis neverta, vyraus įprastinės situacijos, tik mėnesio pabaigoje, kada Venera pereis į Žuvų ženklą, bei formuos konfliktinį aspektą Jupiteriui, vertėtų būti labiau atsakingiems darbo sektoriuje, kolektyviniame darbe, ryšiuose su užsienio partneriais, bei atidesniems artimose ir tolimose kelionėse.

 

2013 Vasario mėnesio horoskopas SKORPIONUI (spalio 24 - lapkričio 22)

vasario mėnuo tipiškiems ženklo atstovams gali būti naujų galimybių periodu, tačiau tik tam tikrose sferose. Vasario 2 d. Skorpiono ženklą valdantis Marsas pereis į Žuvų ženklą ir visą mėnesį judės kūrybinės saviraiškos, savireklamos, meilės, azarto, hobi sektoriumi, bei jį suaktyvins. Saturnas visą mėnesį praleis Skorpiono ženkle, pirmoji mėnesio pusė bus palanki rimtoms, gerai apgalvotoms iniciatyvoms, tokia planetos padėtis gali skatinti tokias savybes, kaip darbštumas, pareigingumas, atsakomybė, harmoningo bendravimo artimoje aplinkoje siekimas, o nuo vasario 18 d., kada Saturnas pradės judėti retro kryptimi, galima bus prisiminti senus savo planus, tai kuo anksčiau norėjosi užsiimti, bet dėl susiklosčiusių aplinkybių tai teko atidėti vėlesniam laikui, dabar galima realizacijai panaudoti kai ką iš ankstesnių iniciatyvų. Pirmąją vasario savaitę, kada Marsas formuos jungties aspektus Merkurijui ir Neptūnui, bus įtakojama ekstremalių situacijų, grupinės veiklos, asmeninių santykių sferos, stiprės impulsyvumas, jaudrumas, galimi aštrūs, kartais gruboki pasisakymai, o iš kitos pusės, šis periodas bus nepalankus veiklai, reikalaujančiai daug fizinių pastangų, šio meto aplinkybės gali būti dvejopos, svyruojančios, galinčios pakrypti tiek pozityvia, tiek nepageidaujama linkme. Marso konfliktinis aspektas Jupiteriui kulminaciją pasieks vasario 10 d., jo įtakoje bus nepalankiai paliesta finansų, ekstremalių situacijų sektorius, gali stiprėti polinkis nuotykiams, konfliktams, savo galimybių pervertinimui, negebėjimas prisitaikyti, noras savo siekius įgyvendinti valdingai, pasitelkus jėgą, gali būti stokojama diplomatiškumo, neapgalvoti poelgiai ir spekuliacijos gali skatinti finansinius nuostolius. Vidurinė mėnesio dekada bus palanki, Marsas formuos harmoningus aspektus Saturnui ir Plutonui, jų įtakoje stiprės koncentracija, dėmesingumas, darbingumas, aplinkybės palankiai gali paliesti darbo, artimos aplinkos sferas, bus geras periodas savo intelektualinių gabumų pritaikymui darbe – tokiu metu galima labai daug ką pozityvaus nuveikti, sutvarkyti daugybę reikalų, atlikti rimtas ir atsakingas užduotis, vertėtų nepraleisti tokio palankių galimybių periodo. Marsas formuos konfliktinį aspektą Juodajam Mėnuliui, todėl trečios dekados pirmąją pusę stiprės polinkis finansinėms avantiūroms, spekuliacijoms, vertėtų vengti neapgalvotų veiksmų, rizikos, kadangi tokios iniciatyvos gali skatinti stambius finansinius nuostolius. Iš kitos pusės, paskutinė mėnesio dekada palanki asmeninių santykių formavimui, harmoningam bendravimui, šis periodas labai palankus vienišiems ženklo atstovams – tokiu metu galima sutikti tikrąją meilę, užmegzti rimtus, ilgalaikius ryšius.

 

2013 Vasario mėnesio horoskopas ŠAULIUI (lapkričio 22 - gruodžio 21)

svarbiausiu vasario mėnesio akcentu tipiškiems ženklo atstovams gali tapti partnerystė ir bendravimas, kadangi, Šaulio ženklą valdantis Jupiteris, visą periodą judės tranzitu partnerystės sektoriumi, Dvynių ženklu. Jupiteriui šis ženklas nepalankus, jame planetos kosminis statusas yra silpnas, jo savybės neturi galimybės pilnai pasireikšti, jos tampa kiek iškreiptomis, skatina perteklinį bendravimą, neramumą, tačiau harmoningo aspekto Venerai įtakoje, pirmąją vasario savaitę, galima tikėtis palankių aplinkybių, liečiančių artimą aplinką, darbo ir grupinės veiklos sferas, tokiu metu gali stiprėti gerumas, dosnumas, gebėjimas gerai sutarti su žmonėmis, kūrybiniai polinkiai, gali išryškėti talentai, galima sėkmingai surasti darbą, galima profesinė sėkmė. Pirmos dekados pabaigoje, konfliktinio Jupiterio aspekto Marsui įtakoje, gali formuotis mažiau palankios aplinkybės, liečiančios šeimos, partnerystės, vidinio gyvenimo sferas, asmenines iniciatyvas, charakteryje gali išryškėti ūmumas, jaudrumas, neatsargumas, polinkis rizikuoti, išlaidauti, nepagrįstas drąsumas, atvirumas. Antra mėnesio dekada bus palanki naujų santykių užmezgimui, tokiu metu galima tikėtis daug bendravimo, romantiškų pramogų, naujų pažinčių, tačiau, norint išvengti nusivylimo, į naujus ryšius reikėtų žiūrėti gana atsakingai, nepasikliauti tik pirmu įspūdžiu. Paskutinę mėnesio dekadą, Jupiterio ir Saulės konfliktinio aspekto įtakoje, nepalankiai gali būti paliesta šeimos, partnerystės, kūrybinės veiklos, ryšių su užsieniu sferos, tokio aspekto įtakoje gali stipriai sumažėti darbingumas, kūrybiškumas, galima lengvai pažeisti moralines normas, įstatymus, bei sukurti sau įvairias problemas. Tokiu metu galimos sudėtingos situacijos dalykinėje partnerystėje, kada sunku teisingai įvertinti susiklosčiusias situacijas, bei priimti aplinkybes atitinkančius sprendimus, aspekto įtakoje gali didėti apetitas, potraukis žalingiems įpročiams, konfliktiškumas. Mėnesio pabaigoje nepalankiai gali būti paliesta darbo ir šeimos sfera, reikėtų pasistengti išlaikyti tai, ką esate pasiekę, o bendravimui su artimais žmonėmis, pasitelkti geranoriškumą, siekiant harmonizuoti psichologinę atmosferą namuose. Sveikata ir finansinė situacija visą mėnesį gali išlikti stabili, tik vertėtų vengti rizikingų, neapgalvotų veiksmų.

 

2013 Vasario mėnesio horoskopas OŽIARAGIUI (gruodžio 22 - sausio 20)

tipiški ženklo atstovai visą vasario mėnesį jaus pastovią Plutono, esančio Ožiaragio ženkle, bei Saturno, valdančio šį ženklą, įtaką per harmoningą šių planetų tarpusavio aspektą, kuris skatins aktyvumą, sveikas ambicijas, stiprins valią, praktiškumą, ištvermę ir nuovokumą, siekiant savo tikslo. Saturnas pirmąją mėnesio pusę judės tranzitu direktyvine kryptimi grupinės veiklos, draugų, ateities planų sektoriumi, Skorpiono ženklu, todėl šis periodas bus palankus naujų gyvenimo planų kūrimui, o po vasario 18 d., kada Saturnas pradės judėti atatupstas, bus palankesnis laikas savo veiklos struktūros peržiūrai, panaudojant sukauptą patirtį, paskutinė mėnesio dekada bus mažiau palanki naujoms iniciatyvoms, kadangi gali iškilti nenumatytos kliūtys, viskas vykti sulėtintu režimu. Pirmoji mėnesio dekada palanki asmeninėms iniciatyvoms darbo sferoje, tokiu metu galima sėkmingai sutvarkyti juridines problemas, ar reikalus, o šalia palankių nuorodų, konfliktinio Veneros ir Saturno aspekto įtakoje, kiek mažiau palankiai bus paliesta asmeninių finansų, karjeros ir kūrybinės saviraiškos, asmeninių santykių sferos. Aspekto įtakoje, pirmos dekados pabaigoje ir antros pradžioje, gali stiprėti polinkis užsisklęsti savyje, apriboti bendravimą, išryškėti pesimistinės, depresinės nuotaikos, kas būtų nepalanku bendravimui su artimais žmonėmis, bendradarbiais, vadovybe, galimas nedžiaugsmingas požiūris į gyvenimą, nepasitenkinimas viskuo, gali būti juntama energijos ir iniciatyvumo stoka. Antroji mėnesio dekada, harmoningo Saturno ir Marso įtakoje, bus palanki kolektyvinei veiklai, naujų projektų ruošimui, tokiu metu galimas jėgų antplūdis, stiprės ištvermingumas, laikas bus palankus sudėtingų užduočių atlikimui, todėl pirmąją mėnesio pusę reikėtų maksimaliai išnaudoti palankias aplinkybes ir galimybes. Paskutinę mėnesio dekadą, harmoningo Saulės ir Saturno aspekto įtakoje, palankiai bus paliesta artimos aplinkos, finansų sfera, tokiu metu gali padidėti pajamos, pagerėti materialinė padėtis. Šiuo periodu išryškės rimtumas, stiprės koncentracija, ištvermė, tokiu metu galima padaryti ilgą laiką atidėliotus darbus, sutvarkyti reikalus, gauti patyrusių žmonių praktinių patarimų, galima formuoti ilgalaikius planus. Paskutinė dekada palanki vienišiems ženklo atstovams, norintiems formuoti ilgalaikius santykius – šiuo metu pradėti ryšiai gali būti patvarūs.

 

2013 Vasario mėnesio horoskopas VANDENIUI (sausio 21 - vasario 19)

vasario mėnuo tipiškiems ženklo atstovams gali suteikti daug bendravimo, kadangi Vandenio ženklą valdantis Uranas visą mėnesį judės tranzitu Avino ženklu, artimos aplinkos, komunikacijų sektoriumi. Iki vasario 18 d. Saulė, o iki 26 d. Venera judės tranzitu Vandenio ženklu, todėl išryškės polinkis draugiškų, romantiškų pažinčių ir ryšių užmezgimui, stiprės noras bendrauti su mylimais žmonėmis, gali traukti meilės pramogos. Urano harmoningų aspektų Venerai ir Jupiteriui įtakoje, pirmąją mėnesio savaitę galima tikėtis daug, tačiau trumpalaikių pažinčių su originaliais žmonėmis, telefono skambučių, artimų kelionių, tokiu metu galima surasti naujus saviraiškos būdus, galima tikėtis daug pramogų, bus palankus laikas apsilankyti grožio salonuose. Šalia palankių nuorodų, destruktyvaus Marso ir Jupiterio aspekto įtakoje, pirmąją mėnesio dekadą galima tikėtis per didelių asmeninių išlaidų, susijusių su pramogomis, vaikų poreikiais, arba hobi, tačiau šiuo metu tikėtinos ir gana geros pajamos, o Veneros konfliktinio aspekto Saturnui įtakoje, vasario 9-13 dienomis, gali išryškėti asmeninės ambicijos, siekiant savo socialinių tikslų, galimas nepasitenkinimas, polinkis konfliktams, tačiau šiuo metu, savo atkaklumo dėka, galima ir daug ko pasiekti. Antrąją mėnesio dekadą, kada Saulė formuos jungties aspektą Neptūnui, laikas bus palankus asmeninių daiktų, papuošalų įsigijimui, asmeninių poreikių patenkinimui, tokiu metu tikėtinos geros pajamos, gera materialinė padėtis šeimoje, gali sėkmingai prasiplėsti asmeninės finansinės galimybės. Tačiau, šio aspekto įtaka gali būti dvejopa, kadangi Neptūnas yra ir iliuzijų planeta, todėl aspekto periodu gali stiprėti emocionalumas, negebėjimas teisingai įvertinti susiklosčiusias situacijas, polinkis fantazuoti, ar pakliūti į svetimą įtaką, todėl labai rimtiems darbams šis periodas bus mažiau palankus. Paskutinę mėnesio dekadą, kada Saulė, perėjusi į Žuvų ženklą, formuos konfliktinį aspektą Jupiteriui, bus netinkamas laikas meilės pramogoms, vizitams į grožio salonus, savireklamai, mokymams, tokiu metu galimi nemalonumai, konfliktai su mylimais žmonėmis, vaikais. Aspekto įtakoje gali silpnėti kūrybiškumas, darbingumas, išryškėti stiprios emocijos, nepalankiai įtakojančios bendravimą su mylimais žmonėmis. Šis periodas gali būti mažiau palankus, nenuspėjamas, kadangi Marsas formuos konfliktinį aspektą Juodajam Mėnuliui, išryškindamas įvairias pagundas, tokiu metu galimos asmeninių santykių problemos, finansiniai nuostoliai, netikėti posūkiai planuose.

 

2013 Vasario mėnesio horoskopas ŽUVIMS (vasario 20 - kovo 20)

tipiškiems ženklo atstovams vasario mėnuo gali būti labai sėkmingas, daug galima pasiekti įvairiose gyvenimo sferose, tinkamas laikas gerai apgalvotoms asmeninėms iniciatyvoms. Žuvų ženklą valdantis Neptūnas eina tranzitu šiuo ženklu, jo įtaka labai stipri, o mėnesio pradžioje, Neptūno jungties su Marsu įtakoje, galimos neharmoningos vidinės būsenos, galimos problemos tolimose kelionėse, ar bendraujant su užsieniečiais, nevertėtų užsiimti veikla, reikalaujančia didelių energijos sąnaudų. Nuo vasario 2 d. visą mėnesį Marsas eis tranzitu Žuvų ženklu, todėl formuodamas harmoningus aspektus skatins romantiškumą, įkvėpimą, kantrybę, atsakingumą, gebėjimą užjausti, o destruktyvių aspektų periodu gali išryškėti emocionalumas, polinkis įsižeisti, kentėti, konfliktuoti, kritikuoti. Pirmąją dekadą, Marso konfliktinio aspekto Jupiteriui įtakoje, nepalankiai gali būti paliesta šeimos ir karjeros sferos, gali stiprėti nepasitenkinimas, polinkis konfliktuoti, tokiu metu gali būti keliami padidinti reikalavimai savo, šeimos narių, bei kitų žmonių atžvilgiu, gali stiprėti agresyvumas, dirglumas, noras atsiplėšti nuo rutinos, šeimos reikalų, gali stiprėti polinkis nuotykiams. Nuo vasario 5 d. Žuvų ženklu tranzitu judės Merkurijus, o formuodamas jungties aspektą su Neptūnu, mėnesio pradžioje gali silpninti nervų sistemą, aspekto įtakoje neteisingai gali būti suvokiama realybė, galimas polinkis apgaulėms, netinkamas laikas dalykiniams susitikimams. Iki vasario 12 d. stiprėjančiai veiks harmoningas Merkurijaus, o iki vasario 16 d. Marso aspektas Saturnui, kurių įtakoje palankiai bus paliesta kūrybinės veiklos, mokslo, užsienio sektorius, tokiu metu stiprės koncentracija, bus siekiama ilgalaikių tikslų, bus protingai panaudojami finansiniai resursai, laikas palankus mokslams, profesinei veiklai, naudingoms pažintims, ilgalaikių santykių užmezgimui. Aspektų įtakoje gali stiprėti valia, sutelktumas siekiant savų tikslų, laikas palankus pasiekimams tarnyboje, karjeroje, šį periodą ir jo palankias galimybes vertėtų išnaudoti maksimaliai. Mėnesio viduryje, trečios dekados pradžioje, kada destruktyviai bus aspektuojamas Juodasis Mėnulis, einantis tranzitu šeimos sektoriumi, tikėtinos problemos šeimoje, neharmoningas bendravimas su namiškiais, daug bruzdumo, rūpesčių. Vasario 18 d., Saulei perėjus į Žuvų ženklą ir formuojant jungties aspektą su Neptūnu, stiprės noras pasinerti į savo pojūčius, gali būti sunkiau realiai įvertinti susiklosčiusias aplinkybes, galima saviapgaulė, tokiu metu nevertėtų planuoti rimtų iniciatyvų darbo sferose, būti atsargiems vartojant vaistus, alkoholį, o paskutinę mėnesio dekadą, Saulės konfliktinio aspekto Jupiteriui įtakoje, nepalankiai gali būti paliesta šeimos ir profesinės veiklos sferos, todėl galimos sudėtingos situacijos, liečiančios šias aferas, tikėtinos problemos, liečiančios nuosavybę, gali stiprėti polinkis konfliktams, santykių aiškinimuisi. Mėnesio pabaigoje, kada Saulė harmoningai aspektuos Plutoną, galima tikėtis profesinės sėkmės, harmoningo bendravimo bendrų interesų žmonių grupėje, gerų tarpusavio santykių su draugais, gali pildytis svajonės ir viltys, galima netikėta finansinė sėkmė.

Į viršųKomentarai:


Vardas (privalomas laukas):
El. pašto adresas (privalomas laukas):
Įveskite 3 simbolių saugos kodą:
 
Jūsų komentaras (privalomas laukas):


liunute (Narys) [2013 m. vasario 10 d., 22:13]
tiesiai i desimtuka
jurgaa1 (Narys) [2013 m. vasario 5 d., 12:27]
Įdomu įdomu :)

PRIZAI
Vartotojams
Vartotojo vardas
Slaptažodis
Registracija
Pamiršau slaptažodįPopuliarausi straipsniai
Dienos nuotraukos
Dienos nuotrauka: 2013-10-24
Dienos nuotrauka: 2013-10-23
Dienos nuotrauka: 2013-10-22
Dienos nuotrauka: 2013-10-21
Dienos nuotrauka: 2013-10-20


LS 2019 Mods
FS 19 Mods
ETS 2 Mods
mods Cattle and Crops
Mods Stellaris
Apex Legends stats
Division 2 Tracker Farming Simulator 19 Mods
Cyberpunk 2077 Mod
Minecraft Dungeons Mod
Stardew Valley Mod
GTA 6 mods PC
Snowrunner mods
Snowrunner mods PC
išskyros, gleivės, jų pagausėjimas, žiemos mados, pitagoro kvadratas, numerologija, burtai, magija, plaukų stilius, dienos dieta, delčios dieta, kūno sudėjimas, kokie drabužiai tinka, plaukų šviesinimas natūraliais produktais, menstruacijų/mėnesinių ciklas, sveikas maistas pagal horoskopą, makiažo patarimai, madingas geometrinis manikiūras, lipni juosta, naminės plaukų kaukės, lieknos kojos, Valentino diena, praikaituojančios pėdos, plaukų kaspinas, plaukų šukuosenos, plaukai, batų mados 2009, žieminiai batai, bateliai, zodiako ženklai, savybės, plaukų kaukės, madingi kirpimai, 2010 šukuosenos, sukuosenų mados, 2010 metų horoskopas, madingos tatuiruotės, tatoo plunksna, plunksnos, madingos tatuiruotės, tatuiruotės paukščiai, sock bun, kojinės kuodas, madingi kuodukai, kuodai, plaukų stilius, mada 2009/2010, trapūs, skilinėjantys nagai, plaukų mados, plaukų stilius, šukuosenos, kasos, sveikas kūnas - graži išvaizda, 2010 šukuosenos, plaukų stilius
Draugai: Seo paslaugos | Horoskopai | Amazon Marketplace Ratings | Vardu reiksmes